>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.04.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Conference Premier
Godzina:
20:45 Spotkanie: Woking - Forest Green Typ: Woking
Kurs: 2.70
bet365
Bardzo ciekawe kursy w tym spotkaniu, aż żal nie skorzystać ;) Kurs na gospodarzy ciągle spada (3.00 &gt; 2.70), ale jak dla mnie to i tak jest on bardzo zawyżony. Wystarczy spojrzeć na tabelę 4 ligi angielskiej. Zespół gospodarzy zajmuje obecnie 16 lokatę, zaś goście są niewiele wyżej - na 11 pozycji. Różnica między tymi zespołami jest niewielka, jest to tylko 4 punkty. Także zwycięstwo gospodarzy wcale nie jest takie niemożliwe jak wskazują na to buki. Sprawa wygląda jeszcze lepiej gdy przyjrzymy się bieżącej formie obu zespołów. Woking rozgrywa teraz fenomenalny miesiąc - ostatnie 4 spotkania to wyraźne wygrane. Zanotowali także świetny bilans bramkowy: 8 bramek strzelonych i tylko 2 stracone! Co ciekawe udało im się nawet wygrać z niekwestionowanym liderem tegorocznej ligi, z zespołem Luton(83 pkt) i to na ich własnym terenie! Widać, że gospodarze są w niesamowitym gazie. Zaś ich dzisiejsi przeciwnicy grają ostatnimi czasy bardzo przeciętnie. Bilans ich 5 ostatnich meczy to: 2 wygrane, 1 remis i 2 przegrane. Nie najgorzej jak na średniaka ligowego, ale szału nie ma. Szczególnie, że jedno z tych zwycięstw odnieśli z przedostatnią drużyną, by w ostatniej kolejce przegrać z Southport (18 lokata) 2:0. Forest Green nie jest w najlepszej kondycji i miewa duże wahania formy, a przecież ich dzisiejszym przeciwnikiem jest rozpędzony Woking i według mnie warto zaryzykować czystą jedynkę w tym meczu. ✅170
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester - Bayern
Typ: x
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365
Wszyscy faworyzuja Bayern, ja niestety sie z tym nie zgodzę i upatruję w tym meczu jakis bramkowy remis. Wszyscy wiemy w jakim dołku ostatnio jest Man Uto licznych protestów itp, mysle ze piłkarzy Man Utd nie trzeba mobilizowac na spotkanie z można powiedzieć jednym z faworytów do wygrania tej edycji LM. Przypomnimy sobie ostatni mecz Manchesteru w LM z Olympiakos Pireus, a także ostatni mecz ich w lidze, wygrana z Aston Villa. Co do Bayernu to myśle, ze duzo tutaj nie trzeba pisać, graja piekny futbol i az miło sie ich oglada. Tak jak wcześniej pisałem licze na pełna mobilizacje piłkarzy Czerwonych Diabłow i remis w tymże arcyciekawym meczu !
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dominus545 0

dominus545

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Czeskiej Poczty
Godzina: 18:00
Spotkanie: Plzen - Jihlava
Typ: 1(-1,5 AH)
Kurs: 2.11
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Pierwszy mecz ćwierćfinału Pucharu Czeskiej Poczty zapowiada się ciekawie. Obie drużyny reprezentują najwyższy poziom rozgrywkowy w Czechach. Viktoria Pilzno, znana również z europejskich boisk zajmuje w lidze 2. pozycję, w meczach u siebie nie odniosła jeszcze żadnej porażki, mało tego w 11 spotkaniach na własnym boisku straciła tylko 6 bramek, lepszym wynikiem może się tylko pochwalić lider tabeli Sparta Praga. Drużyna z Igławy w tabeli rozgrywek zajmuje 9. miejsce ze stratą 24 punktów do ekipy z Pilzna.
W poprzedniej fazie rozgrywek dzisiejsi gospodarze gładko rozprawili się z drużyną Domazlic 3:0 oraz 4:0 co świadczy, o poważnym podejściu do tych rozgrywek. Rywale w poprzedniej fazie pokonali w dwumeczu 4:0 Sigmę Ołomuniec (14. miejsce w tabeli ligi).
H2H nie zbyt przemawia za moim typem. Na boisku gospodarzy 1 remis, 1 wygrana Viktorii dwiema bramkami, oraz 3 wygrane dokładnie jedną bramką, jednak w mojej opinii drużyna z Pilzna powinna łatwo wypracować sobie przewagę w meczu na własnym stadionie, aby ze spokojem udać się na spotkanie rewanżowe.
⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, WTA Charleston
01.04.2014 17:05
Medina Garrigues - Dominguez Lino
Typ: handicap setowy AH(1,5:0) 2
Kurs: 1.83
Unibet
Pierwsza runda rozgrywanego w Charleston turnieju WTA. Nawierzchnia zwana jest green clayem, czyli zieloną amerykańską ziemią. Mój typ jest przeciwko jednej z zawodniczek, która to nie potrafi wygrać spotkania od września zeszłego roku a nawet ugranie seta graniczy u niej z cudem. Anabel Medina Garrigues to deblistka o uznanej marce, ale i kiedyś niezła singlistka, najwyżej była nawet na 16 miejscu w rankingu WTA. Jednak to w jakiej formie znajduje się obecnie, jakie wyniki osiąga pozwala się zastanawiać po co ona w ogóle tego singla gra. Przegrała 11 kolejnych singlowych spotkań praktycznie bez walki, ugrała w tych pojedynkach tylko jednego seta, a nie grała wcale z specjalnie mocnymi rywalkami, przeważnie z niżej notowanymi, a bez względu na nawierzchnie nie potrafiła z nimi podjąć walki. Dominguez Lino jest również bardzo doświadczona, w zeszłym tygodniu grała już na amerykańskiej ziemi, w challengerze w Osprey odpadła po wyrównanym boju w półfinale z Schmiedlovą. Lata świetlne temu Medina Garrigues regularnie ogrywała Dominguez Lino, ale w jedynym meczu bezpośrednim w zeszłym sezonie Medina Garrigues ugrała całe trzy gemy z Domiguez Lino. Ciężko oczekiwać by w tym meczu mogła być wyrównana walka, sądzę, że skończy się to na dwóch setach.
✅83
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów -piłka nożna
Godzina: 01.04.2014 20:45
Spotkanie: Man Utd vs Bayern
Typ:Otrzyma kartkę - M. Carrick
Kurs: 5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami pierwsze mecze 1/4 LM aż żal ,że odbywają się jednocześnie i na coś będzie się trzeba zdecydować.Dziś zdecydowałem się poszukać kartki dla zawodnika, nie jest to mój jedyny typ na dzisiaj jednak chyba najbardziej opłacalny w stosunku do ryzyka.Przechodząc do rzeczy , faworyt tego pojedynku jest tylko jeden i jest to drużyna z Niemiec, jednak jak wiadomo to jest turniej i wszystko jest możliwe. Nie będę tutaj przytaczał historii ile razy to murowany faworyt odpadł z rozgrywek bo nie o to tutaj chodzi. Diabły dziś na pewno zagrają z 200% ambijcją LM to ich jedyna szansa na zagranie w przyszłym roku w tych rozgrywkach ,bo chyba najwięksi fani MU nie wierzą ,że uda się odrobić 10 pkt do top4. Dzisiaj powinniśmy oglądać twarde spotkanie właśnie z strony MU, a jak wiadomo gdy brakuje umiejętności i jakości (a tego w tym sezonie na pewno brakuje) pojawiają się faule.
Sędziuje dziś Carlos Velasco Carballo a to oznacza ,że można liczyć na parę kartek
Staty
21/97 -13/14
35/154 - 12/13
33/186 - 11/12
Zważywszy na stawkę pojedynku, sędziego który lubi kartkę pokazać,prawdopodobieństwo tego że to raczej MU będzie miało więcej pracy w defensywie. Uważam, że 5 zł jakie oferuje nam unibet na kartkę dla defensywnego pomocnika jest opłacalne i warte ryzyka.Co do samego Carrica w tym sezonie w 25 meczach PL +LM 5 kartek , z czego w LM 1 nie jest więc zagrożony. NIe oglądałem ostaniego pojedynku z Aston villa ,ale zauważyłem ,że zszedł w 45 min co chyba oznacza iż dziś powinnien mieć sporo sił na mocną pracę w środku pola. Nie oszukujmy się jednak ,żaden z niego klasowy defensor rywal dziś piekielnie mocny w pomocy, powinnen mieć chłopak co robić, liczę że za którym razem nie nadąży za akcją i będzie się ratował faulem. Kurs jak dla mnie to value dlatego gram.Powodzenia.
⛔100
 
L 137

lmnt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1/4 Finału Ligi Mistrzów
Spotkanie: FC Barcelona vs Atletico Madryt
Typ: 2 (w przypadku remisu w regulaminowym czasie gry zwrot stawki)
Kurs: 4.69
Buk: bet-at-home
Data i godzina: 01.04.14 20:45

Wiadomo, że mecze w LM rządzą się własnymi prawami, więc ze stawkami nie należy szaleć. Ja uważam, że jest to sezon Atletico i warto po takim kursie zagrać w stronę gości, bezpiecznie - ze zwrotem w przypadku remisu, (a ja nawet obstawię &quot;czystą dwójkę&quot; @6.50). Trzy ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami, (dwa pucharowe i jedno ligowe), zakończyły się remisem. Moim zdaniem Atletico jest obecnie w lepszej formie i nie powinni przegrać dzisiejszego spotkania na Camp Nou. W końcu powinna też nadejść wygrana w konfrontacji z Barceloną, która w sobotę pokonała Espanyol 1:0 po bramce Messiego z karnego i ledwo wymęczyła zwycięstwo, a co warto podkreślić bramki Espanyolu przez ostatnie 15 minut spotkania strzegł piłkarz z pola...
Krążyły plotki, że wczoraj czołowy zawodnik Atletico - napastnik Diego Costa - nabawił się kontuzji podczas treningu, jednak dziś w dziennikach pojawiła się informacja, że jego uraz nie jest na tyle groźny, by wykluczyć go z gry. Ponadto dziś w bramce Barcelony już nie Victor Valdes, a rezerwowy José Manuel Pinto. Zakład naprawdę warty uwagi, (ewentualnie, podaję jedynie informacyjnie: X2 @2.60 w Unibet).
ZWROT
 
C 0

czarek390

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Atletico Madryt
Typ: Obie drużyny strzelą bramke
Kurs: 1.85
Bukmacher: UNIBET
Obie drużyny są w czołówce La Liga, myślę że będzie to bardzo emocjonujące spotkanie, moim zdaniem jest to najlepsza para tegorocznej Ligi Mistrzów, Atl. Madryt w tym sezonie jest bardzo mocne, na pewno liczą na trofeum które potwierdzi ich bardzo dobra formę wyjazd z jakąkolwiek zaliczką bramkową z Camp Nou, jest dla nich dużym PLUSEM, przed rewanżem u siebie. Co do Barcelony nie ma co pisać, grają u siebie więc musi coś wpaść
✅85
 
A 0

abramozo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Typ:
Bayern Monachium i powyżej 2,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Czeli tak, Manchester jak wiemy ostatnio formą nie zachwyca, w tym meczu nie zagra dwóch kluczowych zawodników jakimi są Evra i Van Persie oczywiście. Bayern nie narzeka na braki w składzie wyjdą w najsilniejszym składzie. Ostatnie mecze Manchesteru z liczącymi się klubami w lidze angielskiej to 0:3 z Manchesterem City i 0:3 z Liverpoolem. Wygrywali ostatnio 4:1 z Aston Villą i 0:2 z West Ham, lecz nie porównujmy tych klubów do drużyny która już dawno zapewniła sobie lidera Bundesligi. Bayern po luźnym meczu w rezerwowym składzie z Hoffenheim, jest wypoczęty i gotowy żeby pojechać po pewne zwycięstwo na old trafford.
⛔100
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Godzina: 20.45
Typ: 1X
Kurs: 2.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Pora na pierwsze mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Dziś wieczorem odbędą się dwa spotkania. Ja wybrałem mecz Czerwonych Diabłów z drużyną, którą prowadzi Pep Guardiola. Zauważyłem, że idzie &quot;masówka na Bayern&quot;, co w sumie mnie nie dziwi, bo to obrońcy trofeum są faworytem do wygrania tego dwumeczu, jak i całych rozgrywek. Tymczasem drużyna Davida Moyes&#39;a nie prezentuje niczego specjalnego. Są w dołku, co widać po wynikach w lidze. Zaledwie siódma pozycja w lidze to powód do wstydu dla tak wielkiej firmy jaką jest Manchester United. Ponadto drużyna z Old Trafford nie gra już w żadnych rozgrywkach krajowych pucharów. Pozostała im walka o Ligę Mistrzów. W tabeli strata do chociażby czwartej drużyny, którą jest Arsenal jest niemal nie do odrobienia. Co więc pozostało Czerwonych Diabłom jak nie godnie reprezentować angielską piłkę w Europie? Obok Chelsea Manchester jest jedyną drużyną, która występuje w Lidze Mistrzów, a przecież to dopiero etap ćwierćfinałów. Bayern zapewnił sobie już mistrza w Bundeslidze i z pewnością będą chcieli jako pierwsza drużyna w historii obronić tytuł najlepszej klubowej drużyny Starego Kontynentu. Jednak zagrają na stadionie, na którym przy takich meczach jest niezwykle gorąco. Mam dziwne przeczucie, że Bayern tego meczu nie wygra. Oczywiście mogę się mylić, ale dopiero okaże się czy miałem rację, czy też intuicja mnie zawiodła. Poniżej zamieszczam przypuszczalne składy na dzisiejszy szlagier:
Man Utd: de Gea - Rafael, Vidić, Jones, Buttner - Giggs, Carrick - Valencia, Kagawa, Januzaj - Rooney;
Bayern: Neuer - Rafinha, Boateng, Martinez, Alaba - Lahm - Robben, Kroos, Schweinsteiger, Ribery - Mandzukic
W drużynie gospodarzy widoczny jest brak przede wszystkim van Persiego. Nie wystąpią także Evra oraz Juan Mata, który nie może zagrać ze względu na to, że w tej edycji reprezentował już w tych rozgrywkach londyńską Chelsea. Nie wiadomo też, czy wystąpi Valencia. Jego występ wciąż stoi pod znakiem zapytania, to samo tyczy się Jonesa. Po stronie gości zabraknie Thiago oraz Badstubera, jednak gdy w środku pola ma się takich piłkarzy jak Schweinsteiger, czy Kroos, nie można powiedzieć, że jest to osłabienie. Chociaż wychowankowi La Masii trzeba oddać to, że w tym sezonie dotychczas prezentował się naprawdę dobrze. Nie zagra też Dante.
Co więc skłoniło mnie, aby zagrać 1X? Nie będę ukrywał, że atrakcyjny kurs. Jednak to nie on zadecydował o becie na Red Devils. Tak jak już wspomniałem, mam takie przeczucie, że Bayern tego meczu nie wygra. Być może poszedłbym nawet w stronę gospodarzy, ale to wydaję się trochę sci-fi. Co jeszcze? H2H. Na pięć meczów, które odbyły się na Old Trafford, Bayern wygrał zaledwie raz. Bilans starć pomiędzy obiema drużynami na Old Trafford wynosi 2-2-1, co pokazuje jak ciężko drużynie z Monachium gra się na stadionie Manchesteru. Oczywiście statystyki nie grają. Szczególnie, gdy spojrzymy na formy obu drużyn. Jedno zwycięstwo na pięć meczów na stadionie Czerwonych Diabłów to trochę mało. Zdaję sobie sprawę, że Bayern jest w lepszej formie, ale Liga Mistrzów i właśnie ten świetnie dysponowany ostatnimi miesiącami Bayern spowodują, że United nie odpuszczą tego meczu, a nawet pokuszą się o zwycięstwo. Będzie to trudne, ale nie takie rzeczy miały w tym sporcie miejsce. Tyle ode mnie.
powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 0

tweety-111414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Typ: Mario Mandzukic strzeli gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365

Dobić leżącego! Tak brzmi tytuł dzisiejszej zapowiedzi tego spotkania na oficjalnej stronie polskich kibiców niemieckiej drużyny. Gdyby ten mecz rozgrywany był rok temu, każdy pewnie by się zachwycał. Dziś jest jednak zupełnie inaczej. H2H obu drużyn przypomina wyścig zająca ze ślimakiem, który do tego jeszcze chyba zabłądził. Drużyna aktualnego jeszcze mistrza Anglii spisuje się w tym sezonie krótko mówiąc - dramatycznie. Najprawdopodobniej ekipy czerwonych diabłów zabraknie w przyszłym sezonie w europejskich pucharach, nie wspominając już o obronie tytułu ligi.​
Nikomu nie trzeba raczej przypominać gdzie tkwi problem United. Nie twierdzę, że Moyes jest złym trenerem, jednak nie potrzeba tutaj ekspertów, żeby zauważyć kryzys diabłów po zmianie &quot;kołcza&quot;. W tym sezonie Old Traford nie jest już twierdzą nie do zdobycia. Mało tego! W tej twierdzy jak u siebie, zasiadły w tym roku już tacy chojracy jak chociażby Swensea czy Newcastle. Nie ujmuję nic tym drużynom, jednak takiej marce jak Manchester United nie przystaje przegrywać z takimi rywalami u siebie.
Przejdźmy na moment do dzisiejszych gości z Bawarii. Jak oni się mają? Chyba lepiej nie mogą. Bayern Monachium na 6 kolejek przed końcem sezonu został mistrzem Bundesligi! Pep wspaniale prowadzi drużynę i po raz pierwszy w historii staję się realna wizja obrony tytułu zwycięzcy Champions League. Na drodze staje im angielska drużyna, z którą ostatnio mierzyli się ostatnio w 2010 roku. Bayern w poprzednim sezonie zdobył aż 4 trofea. W tym na pewno nie uda im się tego powtórzyć, ale mogą osiągnąć bardzo dużo.
Kogo dziś zabraknie? Poniżej przedstawiam cytat z jednej z kibicowskich stron:
&quot;W obu zespołach zabraknie kilku ważnych piłkarzy. W zespole Bayernu na pewno nie zagra zawieszony za kartki Dante oraz kontuzjowani Thiago i Holger Badstuber. Jeszcze większe problemy ma David Moyes, który nie będzie mógł skorzystać z takich piłkarzy jak Patrice Evra (kartki) czy kontuzjowani Robin van Persie i Chris Smalling. Pod znakiem zapytania stoją równiez występy Antonio Valencii, Rafaela da Silvy i Jonny&#39;ego Evansa. Wydaje się jednak, że Ekwadorczyk i Brazylijczyk powinni być gotowi do gry.&quot;
Pora przejść do samego typu. Dlaczego dziś miałby strzelić Super Mario? Ponieważ jest liderem strzelców w Niemczech, a w ostatnim dwumeczu z Arsenalem nie udało mu się trafić do siatki. Jednej angielskiej ekipie nie udało się strzelić, no to czas na drugą! Jak będzie? Przekonamy się już niedługo.

⛔ 100 / brak godziny
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona vs Atletico Madryt
Typ: Dokładny wynik 4-0
Kurs: 26
Buk: Betfair
Analiza:
Kurs mocno wysoki i w teorii mało realny , znając jednak dość dobrze możliwości obydwu ekip Barcelona jest dzisiaj tą ekipą , która stać na rozbicie Atletico a Atletico pokazywało już w nowym roku jak potrafi tracić po kilka goli.Wiadomo , że jest to pierwszy mecz więc Atletico marzyłoby skończyć mecz z zerową stratą bramek i pewnie wszelkie siły rzuci na defensywe kosztem ataku , co jakiś czas chcąc coś &quot;szarpnąć&quot; z przody za sprawą skutecznego ale grająćego dość chaotycznie i agresywnie często bezmyślnie Diego Costy.Z obozu gospodarzy dobiegają głosy , że będzie to dość nudny mecz co można odbierać na nastawienie się i sposób gry na 1-0 , 2-0 co byłoby korzystne przed rewanżem.Niepokojącą rzeczą w Atletico jest to , że ten optymalny skład jaki Simeone utworzył na obecny sezon jest już naprawde mocno wyeksploatowany i dobitnie widać , że piłkarze z meczu na mecz kondycyjnie wyglądają coraz to gorzej i psychiczne napięcie też daje się we znaki.Spodziewam się , że załamanie Atletico może przypadać akurat dzisiaj , o ile wiadomo , że agresja w grze ambicja na początku spotkania będą w ich grze widoczne to po pierwszej bramce Barcelony , którą przewiduje jeszcze przed upływem 30 minuty ( trener Martino jest zbyt inteligentnym trenerem by nie znależć słabych punktów Atletico ) posypią się następne.Nie wierze , że w grze Atletico po stracie pierwszej bramki będzie nadal spójność i nie wkradną się nerwy i zdezorientowanie.Świadmość minimlanej porażki przed rewanżem zejdzie na dalszy plan , lekko powinni się otworzyć co Barcelonie będzie wybitnie na ręke i stworzy możliwość dalszych okazji bramkowych a w efekcie zwietrzą załatwienie sprawy awansu już na Camp Nou.Graczom Atletico nie raz , nie dwa puszczą nerwy i całkiem realna jest czerwona kartka.Messi wraz z Neymarem najprawdopodobniej ( nie wiadomo kogo desygnuje Martino) w moim odczucie stworzą ogromną ilość sytuacji bramkowych.Przewidując uważam , że Atletico bramki nie zdobędzie a Barcelona ostatecznie wypunktuje ich czteroma bramkami.Scenariusz nieco śmiały ale kurs 26 na betfair przynajmniej mnie do tego zachęca.
⛔100
 
P 11

pietreeqq15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Atletico Madryt
Typ: Dokładny wynik do przerwy 0:0
Kurs: 2.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Wszyscy długo czekali na ten moment w końcu ćwierćfinały LM to piłka na najwyższym poziomie, ja zajmę się pojedynkiem hiszpańskim w którym typuje dokładny wynik do przerwy 0:0. Barcelona obecnie jest w wysokiej formie ale Atletico też wróciło na właściwe tory. Swój typ argumentuje ostatnimi wynikami pomiędzy tymi drużynami( 2x0:0) oraz tym że Atletico będzie chciało osiągnąć jak najlepszy wynik w pierwszym meczu i dlatego zamurują bramkę od pierwszych minut, myślę że Barcelona nie rzuci się do ataku od pierwszych minut żeby nie nadziać się na kontrę. Chociaż obie drużyny znają się bardzo dobrze to pierwsza połowa będzie wybadanie przeciwnika, gdyż te drużyny będą rywalizowały ze sobą trzykrotnie, dwa razy w LM oraz w rodzimej lidze w meczu który może przesądzić o mistrzostwie. Atletico w trzech ostatnich meczach wyjazdowych oraz w pierwszym meczu 1/8 LM do przerwy osiągało wynik jaki typuję a Barca w meczu rewanżowym z Man. City również do przerwy bezbramkowo remisowała. Myślę że mecz zakończy się skromnym zwycięstwem gospodarzy po bramce w końcówce spotkania.
✅175
 
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga mistrzow
Spotkanie: Manchester United - Bayern Munich
Typ: Bayern Monachium bramka - 1. do 15. min? TAK
Kurs: 3.75
Buk: William hill
Analiza:
Przed nami kolejne spotkanie ligi mistrzow w kotrym czerwone diably stawia czola machinie do wygrywania jaka jest bayern..

Ekipa Moysa nie radzi sobie ostatnio zbyt dobrze poza wygrana ligowa z west hamem i aston villa ktora wygrywaja w domu zawsze. No i mecz z olympiacosem, w ktorym klase pokazal pilkarz ktory ma kontuzje w dzisiejszym meczu i nie wystapi a jest nim Van Persie.
Z druzynami z wyzszej polki maja straszne problemy a Wayne sam meczu nie wygra ????
Bayern poza ostatnim remisem w bundeslidze i remisem w lidze mistrzow jest nie do zatrzyamania . Ekipa Pepa miazdzy wszystkich na swojej drodze i beda chcieli dzisiaj zrobic to znowu..
Munich lubi rozwiazywac sytuacje juz w 1 meczu aby spokojnie byc pewnym awansu wiec cisna sie na bramke De Gea;i juz od pierwszej minuty i jestem pewny ze strzela w 1 polowie gola a przypuszczam ze nawet 2 ????
Typ jest godny uwagi bo bayern czesto strzela po gwizdku pozdrawiam ????
⛔100
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
United - Bayern
typ: Bayern powyżej 2,5 gola w meczu
Buk: Sportingbet
Kurs: 2,55
Obrońcy tytułu, czyli Bayern Monachium, i w tym sezonie ma ochotę na puchar. Bawarczycy niedawno zapewnili sobie mistrzostwo kraju, więc wszystkie siły mogą skoncentrować na Lidze Mistrzów. W Niemczech Bayern nie miał sobie równych. Podopieczni Pepa Guardioli pokonali każdego ligowego rywala, zostawiając daleko w tyle Bayer Leverkusen czy Borussię Dortmund. Na ich drodze do Lizbony stanął Manchester United. Jeszcze niedawno szanse tych drużyny przed pierwszym meczem byłyby równe, ewentualnie minimalnie większe dla jednych. Jednak przed tym dwumeczem, w tym roku, to Bawarczycy są zdecydowanym faworytem. Owszem może i liga angielska jest silniejsza od niemieckiej, ale dopiero siódme miejsce United w lidze, to ich spora porażka. Czerwone Diabły już w poprzedniej rundzie miały problem z wyeliminowaniem greckiego Olympiacosu Pireus. Ostatecznie awansowali, ale nie zmienili mojej opinii co do ich możliwości w tym sezonie. Ich formę idealnie określiły ostatnio FC Liverpool i Manchester City. Obie te drużyny wygrały na Old Trafford po 3:0. Także ostatnia wygrana w lidze nad Aston Villą 4:1, nie przekonała mnie do dawania jakichkolwiek szans ekipie United w starciu z Bawarczykami.
⛔ 100/zapis
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Atletico Madryt
Typ: 4,5 gola -więcej
Kurs:5.00
Bukmacher:Bwin
Analiza: Spotkanie lidera z wiceliderem ligi hiszpańskiej...w lidze mistrzów. Widzę że koledzy bardzo mocno kierują się kilkoma ostatnimi wynikami jakie padły między oboma ekipami i typują koło remisu i góra 2 gole. A już pierwsze zdanie mojej analizy jest dość mocnym argumentem że w tym meczu może być tych goli więcej niż 2. To w ogóle jest problem dzisiejszych typerów,w takim sensie że gra się głównie na najprostszą obserwację. Czyli ktoś zobaczy że dane zespoły zawsze ze sobą x to teraz znów x,inny zobaczy że Salzburg jest w o formie to gra za tysiąc na Salzburg z Basel,jeszcze inny zobaczy że Barca bez Formy a Real w tej formie i analiza gotowa. Nikt nie dostrzega że to jest historia,Real byłw formie ale czy jest dziś? Salzburg byłw formie,rozwalał wszystkich po 5-0 a gdy wszyscy się zorientowali to 0-0,1-2 zBasel,0-3 Z Austrią,0-0 z Tirolem. Co to jest za analiza że Barca ostatnio z Atletico 0-0 dwa razy!??? To jest właśnie argument że między takimi ekipami nie będzie wiecznie 0-0 tylko 6-3 w końcu. Tam gra Costa,Villa,Messi,Naymar itd,za takie typowanie powinny być bany. To jest liga Hiszpańska nie Polska więc kilka goli bedzie.
Myślę więc że ta tendencja na niski wynik w polsce ma swoje odzwierciedlenie też winnych krajach więc w meczu tym kilka goli padnie bo to bukmacher ma zarobić. A no i Bayern dziś co najwyżej X
⛔100
 
T 2

tswmateusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Manchester United-Bayern Monachium
Typ: Manchester United (6,2)
buk: Bet-at-home
Dzisiejszy mecz na Old Trafford zapowiada się pasjonująco. Pomimo tego, że Manchester w tym sezonie zawodzi w niemal wszystkich rozgrywkach decyduję się postawić na nich. Liga mistrzów to ostatnia szansa na uratowanie sezonu dlatego na pewno piłkarzom United nie zabraknie motywacji. Nie należy zapominać że ManU to jest nadal klasowy zespół i w każdej chwili mogą zaskoczyć nawet wielki Bayern. Myślę, że ten mecz może być dla nich przełomowy i poradzą sobie mimo braku Robina.
⛔ 100/zapis
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubust 40

kubust

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga mistrzow
Spotkanie: Barcelona - Atletico
Typ: 2
Kurs: 6
Buk: William Hill
Bez wątpienia trochę szalony typ i ryzykowny ale nie grasz nie wygrasz. Oczywiście faworytem jest Barca, ale jednak Atletico to lider Premiera Diviosion grający całkiem dobry football. Formuła Barcelony moim zdaniem trochę się wyczerpała. Wystarcza oczywiście na przeciętne drużyny ligi hiszpańskiej ale na Atletico w gazie może być za mało. Szczególnie jeśli uda się zneutralizować Messiego Barcelona może być bezradna a Atletico bez wątpienia dysponuje siłą ofensywną, która może pozwolić na jakąś bramkę. Będzie cięzko ale po takim kursie próbuje!
⛔ 100//zapis
 
K 3,2K

koszalek-92237

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Typ: Bayern Monachium wygra i obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 3.0
Bukmacher: William Hill
Analiza: Witam to mój pierwszy wpis na forum a więc z góry proszę o wyrozumiałość Dzisiejszy mecz ćwierćfinałowy ligi mistrzów pomiędzy Manchesterem United a Bayernem Monachium został już zanalizowany przez poprzedników chyba pod każdym względem Jednak znalazłem coś dla siebie. Faworyta dzisiejszego meczy wskaże tutaj każdy. Bayern Monachium obecny obrońca pucharu ligi mistrzów UEFA. Drużyna z Niemiec przybyła na wyspy aby strzelić minimum jedną bramkę więcej od czerwonych lwów i przed rewanżem w domu być o jeden krok bliżej do awansu Ja przyjrzałem się ostatnim meczom bayernu w lidze mistrzów jak i bundeslidze. W 6 ostatnich meczach rozegranych w lidze niemieckiej Bayern nie stracił gola tylko w jednym meczu. Bramkarza bawarczyków nie udało się pokonać zawodnikom FSV Mainz. W lidze mistrzów wygląda to troszkę lepiej aczkolwiek Bayern tracił już w tej edycji ligi mistrzów bramki z drużynami angielskimi Arsenalem 1:1 w domu i Manchesterem City 2:3 w domu i 1:3 na wyjeździe Do tego można dodać wyjazdowe zwycięstwo 3:1 nad rosyjskim CSKA Czyli kolejna stracona bramka. Jeśli chodzi o United jak wiadomo nie zagra Robin van Persie Jednak uważam że Wayne Rooney wraz z młodym Januzajem będą w stanie zagrozić na poważnie bramce Neuera tym bardziej że grają przed własną publicznością
Podsumowując. Faworytem jest Bayern Monachium lecz po kursie 3.0 myślę że można zaryzykować ich wygraną ale bez zera z tyłu. 1:2, 2:3 czy też 1:6 Wszystko w tym meczu jest możliwe Życzę wszystkim powodzenia
⛔100
 
K 0

kamil123321

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Atletico Madryt
Typ: FC Barcelona (-1)
Kurs: 2,50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zacznę może od przedstawienia składów.
Barcelona: Pinto - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar
Atletico: Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Luis - Koke, Gabi, Suarez, Turan - Villa, Costa
Jak widzimy gospodarze zagrają bez Valdesa,natomiast gotowi do gry mają już być Pedro i Alex Song, pozwolenia na występ od lekarzy nie otrzymał natomiast Carles Puyol. Goście zagrają bez powracającego do zdrowia po kontuzji Javiego Manqullio i zawieszonego za nadmiar żółtych kartek Raula Garcii. Według mnie Atletico przede wszystkim nie będzie chciało stracić bramki.Najprawdopodobniej zamkną się na własnej połowie, będą czekać na kontry.Taki sposób gry rywala najbardziej odpowiada Barcelonie, która będzie się długo utrzymywała przy piłce i w końcu znajdzie lukę w obronie Madrytu.Przypomnę jeszcze, że gospodarze wygrali wszystkie z 5 ostatnich spotkań u siebie (w tym z Man.City).
⛔100
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Godzina: 20.45
Typ: BTS
Kurs: 1.86
Bukmacher: oddsring
Analiza: witam, bts chyba w tym meczu jeszcze nikt nie podał więc zrobię to ja. O tym meczu napisano już bardzo wiele a ja się nie zdziwię jak większość z nas się poprostu pomyli co do tego meczu ???? Jest to mecz LM moim zdaniem na najwyższym poziomie podane są już oficjalne składy i widze że Pep bardzo rozsądnie podszedł do tego meczu zostawiając na ławie Mandzukicia i Gótze co świadczy że obawia się bramek ze strony Manu ???? ja typuję BTS ponieważ, po pierwsze Moyes chyba uśmiadomił swoim piłkarzom że nie ma co czekać na rewanż bo w Monachium może być cięzko strzelać bramki i odrabiac straty jeśli takie się dziś &#39;&#39;urodzą&#39;&#39; Manu będzie dziś walczyl o zwycięstwo i nie zdziwię się jesli pierwsi strzelą bramkę. Bayern dużo strzela tego nie trzeba nikomu mowić ale moim zdaniem, bramki tracić też potrafi i nie sugeruje się ostatnim meczem w Bundeslidze bo to o niczym nie świadczy, ale bramki strzeliło City, strzelił Aresenal więc dlaczego nie Manu ? Bawarczycy są dziś goścmi więc wynik tego meczu jest dla nich jeszcze bardziej ważny bo kazdy gol na wyjezdzie ulatwia im drogę, nie po dwaj &#39;&#39;mariowie&#39; siedza na lawie zeby w drugiej polwie bramek nie strzelac jak sie w 1 nie uda ???? ja licze poprostu na bramki z obu stron bo naturalnie te bramki bedą potrzebne dla obydwu ekip ???? licze na Rooneya i Gotze w 2 polowie :d
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom