>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.10.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Steaua Bukareszt - Chelsea
Typ: Suma goli - poniżej 2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ten wtorek gra druga kolejka najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w europie, czyli Liga Mistrzów. Mój typ dotyczy meczu Steaua Bukareszt – Chelsea Londyn.
Sytuacja po pierwszej kolejce jest nieciekawa dla obu drużyn. Steaua przegrała na wyjeździe 0:3 z Schalke. Chelsea uległa u siebie z FC Basel 1:2.
Obie drużyny przed meczem wyglądają następująco:
Steaua nie jest faworytem do wyjścia z tej grupy (szczególnie po pierwszej kolejce), jednak jest drużyną ambitną i na tyle poukładaną by myśleć o walce o 3 miejsce, pozwalające na dalszą grę w lidze europejskiej. Za drużyną z Rumunii przemawia niezłe doświadczenie w europejskich pucharach (w porównaniu choćby z Polskimi drużynami, co było widać w dwumeczu z Legią). Rumuni w zeszłym roku doszli do 1/8 finału ligi europejskiej, odpadając z późniejszym triumfatorem – Chelsea Londyn. Dodam że w meczu w Bukareszcie było 1-0 dla rumuńskiej drużyny, co ma spory wpływ na mój typ. Kolejnym argumentem przemawiającym za drużyną z Bukaresztu, jest ich genialna postawa w lidze, która wcale nie jest taką słabą ligą. Steaua na 7 ligowych meczy 6 wygrała, 1 zremisowała, a w zeszłym sezonie na własnym stadionie uległa tylko raz! Kolejne zwycięstwa przychodzą dość łatwo co pozwala oszczędzić trochę sił w meczu ligowym, przed meczem z Chelsea. Ponadto Steaua nie ma problemów personalnych przed meczem. Nikt nie jest kontuzjowany, wyjdzie najsilniejszy skład.
Chelsea jest murowanym faworytem do wygrania tej grupy, która moim zdaniem jest najłatwiejszą z tegorocznych grup w Champions League. Jednak po pierwszej kolejce może się wkraść pewna nerwowość w szeregi Anglików, gdyż jeśli przegrali u siebie z Basel, to na gorącym terenie w Rumuni wcale nie musi być lepiej. W obecnej drużynie Chelsea, jest wielu piłkarzy z zeszłego sezonu, kiedy to Chelsea sensacyjnie odpadła w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Myślę, że to wywrze dodatkową presję na piłkarzach The Blues i nie wpłynie na nich pozytywnie. Ponadto Anglicy także nie błyszczą na razie jakoś specjalnie w lidze, w dodatku grali ostatnio ważne derby Londynu z Tottenhamem na wyjeździe, które kończyli w 10tkę, więc „na świeżości” po takim meczu na pewno nie będą.

Powyższymi argumentami chciałem pokazać, że Chelsea wcale nie musi być tutaj murowanym faworytem i nie będzie to spacerek dla piłkarzy Jose Mourinho. Myślę, że drużyna Steaua Bukareszt będzie chciała sprawić niespodziankę urywając punkty Anglikom, jednak na pewno tego nie będzie robić szturmując ich bramkę (za tak odważną grę Rumunii już ponieśli konsekwencje w meczu z Schalke dostając 3 gole). Myślę że Steaua zagra cierpliwe, mądrze w defensywie, starając się zagrać na 0 z tyłu i licząc na kontry. Stąd typ UNDER 2,5.
Kolejnym powodem są statystyki Chelsea. W 6 z 7 meczy granych w Anglii w tym sezonie przez Londyńczyków wchodził typ UNDER 2,5. Zatem typowa gra Jose Mourinho. Myślę, że w Rumunii będzie podobnie i nawet jeśli obejmie prowadzenie to nie będzie specjalnie forsować tempa cofając się do obrony.
Wynik w tym meczu jest ciężki do przewidzenia, jednak na podstawie powyższych argumentów uważam że typ under 2,5 po kursie 1.80 jest bardzo dobry.
⛔ 100
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - The Championship
Spotkanie: Barnsley - Reading
Typ: 2
Kurs: 2.13
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jutro o 20:45 polskiego czasu wybiegną na murawę drużyny Barnsley i Reading. Barnsley fatalnie rozpoczęło ten sezon, po 9 kolejkach z 4 pkt na koncie zamykaja ligowa tabele. Fatalna defensywa (już 24 braki stracone) i passa 4 kolejnych porażek nie może być dobrym prognostykiem przed meczem z Reading. Reading które wyraźnie jest na fali po wygraniu 3 kolejnych meczy z rzędu. Wierzę że kapitalna defensywa (tylko 2 drużyny mają mniej straconych bramek) pozwoli na kontrolowanie spotkania i spokojnego wypunktowania przeciwnika. Dla lubiących statystyki dodam że czterokrotnie w ostatnim pięcioleciu zespół Barnsley gościł Reading i zawsze to goście opuszczali Oakwell Stadium zwycięsko, dodatkowo z imponującym bilansem bramkowym 10:1. POLECAM
⛔ 100
 
A 0

adrian_zaklady

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Tokyo (Japonia), twarda
Spotkanie: Nishikori K. (Jpn) - Melzer J. (Aut)
Typ: 2
Kurs: 4.06
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Początek turnieju w Tokio na twardej nawierzchni, więc na tym etapie nie trudno o niespodzianki, bo sensacją zwycięstwa Melzera bym nie nazwał. Dla mnie osobiście jest to zdecydowanie najciekawszy typ na jutrzejszy dzień po absurdalnym wręcz kursie ;). Austriak jest ostatnio w bardzo przyzwoitej formie, oglądałem jego kilka ostatnich spotkań i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. W swoim ostatnim turnieju w Malezji doszedł do półfinału, co było wynikiem adekwatnym do jego potencjału i formy jaką obecnie prezentuje. Grał tam naprawdę porządny tenis i pewnie zachowywał się na korcie. O Japończyku nie wypowiem się w superlatywach, ponieważ ostatnio pokonywał tylko tzw. &#39;kelnerów&#39;, poza tym jego tenis nigdy mnie nie porywał i nie jestem fanem jego talentu. Osobiście zagrałem to za 250zł i liczę, że wyciągnę z tego pokaźną sumkę ;). Typ jest ryzykowany, lecz jak dla mnie po takim kursie obowiązkowo trzeba spróbować.
Pozdrawiam wszystkich!
⛔100
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Tokio
Spotkanie: Del Potro- Baghdatis
Typ: 2:0 dla Del Potro
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
W meczu pierwszej rundy turnieju ATP w Tokio dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiędzy Del Potro a Baghdatisem. Faworytem spotkania jest na pewno Juan Martin Del Potro.
Del Potro ostatnich turnieji nie ma najlepszych. Podczas US Open w drugiej rundzie przegrał z Hewittem, a wcześniej także nie błyszczał w turniejach poprzedzających Us Open. Ale przegrywał tylko z mocnymi rywalami.
Baghdatis ten sezon ma bardzo nieudany, ale podczas US Open zaprezentował bardzo dobrą formę. Jednak Us Open to jedyni udani turniej w tym sezonie sympatycznego Cypryjczyka. Po Us Open wygrał tylko z Berlocqem. A z Tursunovem i Wawrinką przegrał 2:0.
Dziś liczę na podobny wynik, a mianowicie ze Del Potro wygra 2:0.
⛔ 100
 
prokurator 61

prokurator

Użytkownik
Dyscyplina: UEFA Champions League
Spotkanie: Zenit St. Petersburg – Austria Wiedeń
Typ: Handicap(0-2) 1
Kurs: 3.1
Bukmacher: Betsafe
Wicemistrz Rosji podejmie u siebie drużynę mistrza Austrii-Austrię Wiedeń.
Niekwestionowanym faworytem tego meczu są gospodarze,którzy chcą zainkasować 3 punkty z najsłabszą drużyną tej grupy.Gospodarze mają w swoich szeregach piłkarzy tej klasy co Danny,Aleksandr Kierżakow,Axel Witsel czy ich największa gwiazda Brazylijczyk Hulk.Dla piłkarzy Austrii Wiedeń dotarcie do fazy grupowej LM jest sukcesem a zdobycie chociaż jednego punktu w tej grupie będzie będzie uznawane za niemałą sensację.Piłkarze tego klubu zawodzą w swojej lidze(4 zwycięstwa,3 remisy, 3 porażki). Rosjanie dowodzeni przez trenera Spallettiego liderują w swojej lidze wygrywając ostatnie pięć spotkań.Obie drużyny przegrały swoje mecze w 1 kolejce LM,jednakże Zenit przegrał na wyjeździe z mocnym Atletico,natomiast Austria poległa na własnym boisku drużynie FC Porto. Spodziewam się koncertu strzeleckiego drużyny Zenita i sądze,że Austria będzie w tym meczu &quot;chłopcem do bicia&quot;
⛔100
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Ajax - Milan
Typ: Wszystkie gole drużyny - Ajax - poniżej 1,25
Kurs: 1.90
Bukmacher: ComeOn
Włosi odwiedzają Niderlandy. Faworytem buków jest Ajax i wcale się nie dziwię, gdyż ostatni mecz u siebie Ajax przegrał w lutym tego roku z Alkmaarem. Tylko, że od tamtego czasu Holendrzy rozegrali tylko jeden międzynarodowy mecz - i to towarzyski - z Osasuną wygrany 1-0. Od tamtego czasu tylko dwukrotnie strzelili mniej niż 1,25 bramki w meczu. Jednak uważam, że Milan tu coś ugra, a Ajax wcale się nie rozstrzela. Do składu wraca Montolivo, pewnie wejdzie w drugiej połowie. Na mecz został powołany El Shaarawy, jednak ponoć nie poleciał z ekipą, bo znów nabawił się kontuzji. Czy Milaniści maja tam szpital rodem z Resident Evil? Bo jakby Faraon zagrał to pokrzyżowałoby to szyki w taktyce Holendrów. Włosi lubią takie zagrywki, jest to jednak tylko domysł. H2H przemawia zdecydowanie za Włochami, zarówno na wyjeździe jak i w domu. Warto zauważyć, iż kiedy Milan przyjeżdża do Amsterdamu to w meczu pada zazwyczaj jedna bramka, a dwie to od święta (under 2,5 1,95 bet365). Widać, iż Ajaxowi trudno gra się przeciwko ekipie z Mediolanu. I ta, mimo iż w dalszym ciągu osłabiona, widać powoli stabilizuje formę. Zagra sobie w czasie odpoczynku Balotelli, a więc potencjalna siła rażenia silniejsza niż w wygranym meczu z Sampdorią. W Ajaxie w ostatnim meczu nabawił się kontuzji Bojan Krkic.
✅90
 
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czechy
Spotkanie: Zlin - Vitkovice 60&#39;
Typ: 1
Bukmacher: bet365
Mecz wybrałem na podstawie tabeli i ostatniej formy. Zlin jest na 7 miejscu w tabeli z dorobkiem 11 punków. Nie wygląda to tak źle jak na początek sezonu. Gorzej wyglądają goście, którzy są na 13 miejscu z 6 punktami. Te punkty zdobywają tylko u siebie. Na wyjeździe ich dorobek to ciągle 0 i myślę, że dziś będzie podobnie.
Zlin u siebie pogromów nie notuje, ale 3 bramki potrafią w każdym meczu strzelić . Po ilości straconych bramek na wyjazdach Vitkovic widze, że obrona nie jest ich mocną stroną co dodatkowo utwierdza mnie w słuszności mojego typu
Ostatnie mecze u siebie:
Zlin - Kometa Brno 4 : 3 D
Zlin - Karlovy Vary 3 : 1
Zlin - Kladno 3 : 4 D

Ostatnie mecze na wyjeździe:
Slavia Praha - Vitkovice 2 : 1
Kladno - Vitkovice 6 : 5 D
Plzen - Vitkovice 5 : 2
⛔100
 
S 20

szindits1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Celtic - Barcelona
Typ: Handicap (1:0) typ; 2
Kurs : 2.04
Bukmacher: Unibet
Godzina: 20:45
Analiza:
Nowy miesiąc wiec czas znów spróbować swoich sił,akurat trafiło na Lige Mistrzów. Od razu w ciemno biore typ na zdecydowane zwyciestwo katalonczyków w Glasgow !
Nie mam pojęcia skąd przypuszczenia że cień dawnego Celticu da rade Barcelonie w dobrej formie,choć trzeba przyznać że Celtic wyjątkowo Barcelonie nie leży,ale kultura piłkarska jest o dwie klasy wyżej i mam nadzieję ze Barca to udowodni na boisku.
Trochę statystyk : Barcelona na ostatnie pieć meczy wszystkie wygrała a bilans bramkowy to 17;3 !
Celtic natomiast na pięc meczy 3 wygrał 2 przegrał bilans bramkowy to 10;7.
Polecam typ i życze miłego oglądania !
⛔100
 
V 0

vecte95

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie
Spotkanie: Cracovia - Sanok
Typ: 2
Kurs : 2.10
Bukmacher: sts
Godzina: 18:30
Analiza:
Kolejna kolejka polskiej ligi hokeja, w której drużyna z Sanoka podejmować będzie w Krakowie tamtejszą Cracovię. Goście z Sanoka w tym sezonie prezentują kapitalną formę, są niepokonani po 4 kolejkach, wygrywają wysoko i przekonująco większość meczy, natomiast Cracovia gra strasznie w kratkę, potrafią zagrać z dobrą drużyną jak równy z równym, natomiast w kolejnej kolejce są w stanie przegrać z jedną z drużyn z dna tabeli. Krakowianie wyprzedali sporo gwiazd ze swojej &quot;mistrzowskiej&quot; drużyny z ubiegłego sezonu między innymi swoją największą gwiazdę Leszka Laszkiewicza, świetnego Nicolasa Bescha i solidnego Roberta Kosteckiego (do sanockiej drużyny). Sanoczanie postawili na obcokrajowców, doświadczeni hokeiści, którzy z nie jednego pieca chleb jedli zgrali się już na tyle, że są w stanie wciągnąć tę ligę nosem. Moim zdaniem kurs 2.10 to ogromne value na Sanoczan, pojedynek powinien być jednostronny. Polecam!
⛔ 100
zły buk
 
sebabocian 9

sebabocian

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Tokio
Spotkanie: Simon-Granollers M.
Typ: 2-0 dla Siomna
Kurs- 2.10
Bukmacher-efortuna
Analiza:
Witam dzisiaj mam dla was typ z tenisa Simon Francuz który gra ostatnio bardzo dobrze dochodzi daleko w turniejach i zajmuje 14 miejsce w rankingu ten drugi Hiszpan zajmuje 37 ale mało o nim słychać. jak popatrzymy na ich ostatnie mecze to obydwoje cały czas praktycznie wygrywają tylko ze! Simon gra z najlepszymi a ten Hiszpan tylko z samymi słabiakami o których jeszcze się nawet nie słyszało a Simon pokonał ostatnio Tsonge,Qurrerya mp tych z górnej tabeli ???? a jak już Hiszpan gra z kimś z 20 to zawsze przegrywa do zera czyli to taki ,średniak a Simon to dobry gracz i ostatnio pokazuje ze jest w formie wiec mysle ze powinien spokojnie tu wygrać 2-0 ???? pozdrawiam
⛔ 100
zły buk
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Celtic Glasgow - FC Barcelona
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
bwin
Dzisiaj Celtic podejmie na swoim obiekcie ekipę FC Barcelona. W ubiegłym roku &quot;Celtowie&quot; sprawili duże problemy zespołowi z Katalonii. Na swoim obiekcie wygrali wówczas dwa do jednego a na wyjeździe przegrali w tym samym stosunku. Barcelona będzie chciała się zrewanżować i wygrać dzisiejszy pojedynek a że &quot;Szkoci&quot; nie odpuszczą to można liczyć na bramki. W pierwszej kolejce goście roznieśli Ajax Amsterdam cztery do zera a hattricka zaliczył Leo Messi zaś gracze z Glasgow ulegli AC Milan zero do dwóch choć długo dzielnie się bronili. Mediolańczycy gola strzelili dopiero w osiemdziesiątej drugiej minucie i to po samobójczym golu Izaguirre. Jeśli gospodarze chcą powtórzyć sukces z ubiegłego roku i awansować z grupy to muszą dzisiaj gryźć trawę i urwać punkty rywalowi. Barcelona nie zlekceważy rywala tak jak w ubiegłym sezonie i zapewne ruszy do ataków od pierwszego gwizdka sędziego. Trener nie zabrał na Wyspy kilku graczy takich jak: Leo Messi, Jordi Alba, Carles Puyol czy też Javier Mascherano czy te braki pomogą w osiągnięciu sukcesu podopiecznym Neila Lennona ? Ja liczę na dużą liczbę bramek.
⛔100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS CHALLENGER MONS
Spotkanie: Bemelmans - Mayer
Typ: Bemelmans
Kurs: 3
Bukmacher: Bet 365
Analiza: To typ oparty na intuicji i zakładający wiele &quot;jeśli&quot;, ale po takim kursie nie mogę przejść obok niego obojętnie. To prawda, że &quot;tenisowo&quot; Leonardo (bardzo solidny moim zdaniem gracz) jest lepszy od Rubena i to wie każdy kto trochę &quot;siedzi&quot; w tenisie. To prawda, że Leonardo ma lepsze wyniki i potrafił wygrywać mecze i sety z graczami z najwyższej półki (4 sety na DC z Berdychem, 4 sety na US OPEN z Paniczem), ale dziś dostaje gracza, który jeśli zagra na swoim najwyższym poziomie jest w stanie z pewnością wygrać, szczególnie w hali gdzie gra się bardzo szybko. Skoro 2 tyg temu mógł Mayera ograć Mahut to może też i Ruben, który ma niemal to samo do zaoferowania co Francuz, czyli potężny serwis (do tego Ruben jest leworęczny) i dużo agresywnego tenisa z lataniem do siatki (dość często zresztą) włącznie. Belg jak trzyma swój serwis na przyzwoitym poziomie (tzn trafia tak ok 70 % 1 podaniem) jest ciężki do &quot;naruszenia&quot; a to oznacza, że sety mogą pójść na TB, a wtedy jak wiadomo wszystko się może zdarzyć (&quot;serwisant&quot; zawsze w &quot;taju&quot; stoi na uprzywilejowanej pozycji). Ja dodatkowo pograłem handicapy, gemowy i setowy na Rubena oraz over gemowy (to dość sensowny bet bo linia 21,5 w takim meczu gdzie prawdopodobieństwo TB jest bardzo wysokie jest wyjątkowo niska). Liczę, że zmotywowany Belg grając przed własną publicznością pokaże to co ma najlepsze a wystarczy aby Leo zabrakło 100% motywacji i skupienia i będzie można podziękować własnej intuicji;).

zwrot (krecz)
 
S 0

swirlandia

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, KHL
Spotkanie:Vladivostok - Lev Praga
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj w rosyjskiej lidze hokejowej ciekawe spotkanie. Goście z Pragi plasują się na 6 pozycji w Konferencji Zachodniej z dorobkiem 18 punktów. Ich forma z ostatnich 5 spotkań to 3 zwycięstwa(jedno z nich po rzutach karnych) i 2 porażki. Gospodarze z kolei zajmują 10 miejsce w Konferencji Wschodniej gdzie uzbierali do tej pory 11 oczek. Ich ostanie 5 meczy to 3 porażki i 2 zwycięstwa które odniesli w dwóch ostatnich spotkaniach. Jak na tą ekipę to za dużo i dzisiejsi goście którzy ostatnie spotkanie przegrali wyjdą zmotywowani i powinni spokojnie przerwać dobrą passe gospodarzy.
słaba analiza
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 1.10.13 13:15
Dyscyplina: Koszykowka, Filipiny
Spotkanie: San Mig Coffee - Meralco Bolts
Typ: over 182,5 pkt
Kurs: 3.75
Bukmacher: WilliamHill
W h2h jest bardzo underowo, nawet teraz z wrzesnia dwa swieze spotkania San Mig z Meralco i wyniki 83:73 i 88:87. Na over nie sprzyja tez to ze ten mecz grany jest w ramach playoff a w takich meczach zawsze bardziej sie na obronei skupiaja zawodnicy bo kazdy mecz kazda wygrana czy przegrana ma bardzo duze znaczenie dla wyniku calej rywalizacji. Takze wszystkie przeslanki wskazuja na nastepny underowy mecz San Mig z Meralco ale ja zagram wbrew tym przeslankom. Koszykowka na Filipinach jest na tyle nie obliczalna ze ryzyko mozna podjac bo moze sie oplacic. Tam zaden wynik nie jest zaskoczeniem, sa kwarty gdzie druzyny zdobywaja po 30 punktow a sa kwarty gdzie zdobywaja po 60. Nigdy zadnego meczu nie mozna do konca przewidziec i czesto dzieje sie tak ze te co w teorii mialy byc overowe koncza sie underem a te co mialy byc underowe koncza sie wysokimi wynikami. W meczu San Mig z Meralco under to teoretycznie wielka pewka, ale ja zagram over. 183 punkty na lige filipinska to niska linia, jak ten mecz sie odpowiednio ulozy w pierwszej polowie to i nawet pod 200 punktow moga rzucic. Nic na to nei wskazuje ale czesto wlasnie w takich przypadkach padaja wyniki niespodziewane. Tu wszyscy spodziewaja sie niskiego wyniku wiec moze wbrew powszechnym przewidywaniom padnie wynik wysoki, wyzszy niz ktokolwiek by myslal.
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja Folksam U21
Spotkanie: Orebro SK U21 - AIK Fotboll U21
Typ: over3.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: Bet365
Godzina: 18:30
Czas na nowy miesiąc i od razu spodobał mi się mecz w Szwedzkiej lidze U21.
W tych rozgrywkach od kilku kolejek są play offy, wybrałem mecz z ciekawej grupy.
1 AIK U21 6p
2 Assyriska U21 6p
3 Degerfors U21 3p
4 Orebro U21 3p
AIK po 3 spotkaniach jest na czele grupy razem z Assyriska z którym przegrali w pierwszym meczu 2-3 na wyjeździe, później już były wygrane, 4-3 z Degerfors gdzie jeszcze raz napiszę że przegrywali 2-3 i grając w osłabieniu strzelili dwa gole pokazując charakter i grę do końca. W ostatnim meczu wygrali gładko z Orebro 5-2.
Jak łatwo zauważyć AIK graja bardzo ofensywny football, zarówno strzelaja jak i tracą sporo bramek. Aż 19 goli w 3 meczach tej drużyny może napawać optymizmem na kolejne trafienia.
Orebro po wygraniu na wyjeździe 2-1 z Degerfors zaliczyli dwie porażki, 1-4(H) Assyriska i 2-5 z dzisiejszym rywalem. Nie mają najlepszej defensywy - 10 bramek straconych w 3 meczach, dzisiaj powalczą i będą chcieli się zrewanżować za wysoka porażkę.
Liczę na wymianę ciosów, AIK jest faworytem i powinni ten mecz wygrać ale łatwo nie będzie, stąd zakład na bramki. W poprzednim sezonie zmierzyli sie tylko raz i AIK wygrało 4-2 u siebie. Szkoda że kurs niski...
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

marosek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie:Fc Basel - Schalke
Typ: 1X
Kurs:1,40
Bukmacher: Betclick
Analiza: Oby dwie drużyny ostatnio w lidze zanotowały po remisie lecz Basel na ostatnie 17 meczy przegrało tylko jeden a Schalke już w ostatnich 10 meczach zanotowało 3 porażki. W ostatniej kolejce ligi mistrzów oba zespoły zanotowały zwycięstwa lecz Basel z dużo lepiej notowanym przeciwnikiem bo z Chelsea , jak widać Basel w ostatnim czasie nie przegrywa więc typ wydaje się pewny.
słaba analiza
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP Tokyo 12:45
Spotkanie:J. Chardy-M. Chiudinelli
Typ: over 23 gemy
Kurs:2,16
Bukmacher:pinnacle

Mecz pierwszej rundy turnieju w Tokyo pomiędzy francuzem Jeremym Chardym a szwajcarem Marco Chiudinellim.Pozornie mecz ma swojego faworyta i jest nim reprezentant Francji jednak patrząc na jego ostatnie popisy dziś może być różnie.Szwajcar to obecnie 161 tenisista rankingu ATP i raczej gracz challengerowy,ale na twardej nawierzchni zagrał w tym sezonie znacznie więcej spotkań niż Chardy z czego większość wygrał.Co do Francuza to od Australii na hardzie wygrał tylko dwa mecze a ogólnie w sezonie 6 na 14 spotkań.Patrząc na te statystyki jak i fakt ze Szwajcar radzi sobie całkiem dobrze dziś wyrównany mecz nie powinien być dużą niespodzianką.Dlatego w tym spotkaniu stawiam na over 23 gemy bo przy dobrych wiatrach szwajcar może to nawet wygrać jednak po walce i raczej trzysetowym pojedynku co daje raczej bezproblemowe pokrycie overa,choć i w przypadku dwóch wyrównanych setów można liczyć na wygraną lub zwrot.Polecam

✅116
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Spotkanie : Basel - Schalke
Typ : BTS Tak ( Obie drużyny strzelą bramkę )
Kurs : 1,57
Buk : Bet365
Analiza:
Po długiej przerwie postanowiłem powrócić do rywalizacji i od razu proponuje spotkanie ligi mistrzów . Zacznę może od zespołu gospodarzy . Basel po ostatniej niespodziance będzie chciał zgarnąć kolejne punkty . Jest to zespół który gra ofensywną piłkę bez kompleksów nie bojąc się żadnego przeciwnika . Potrafią strzelić bramkę każdemu przeciwnikowi co udowodnili nie raz . Jednak na moje szczęście potrafią również je tracić co pokazali w ostatnich spotkaniach z takim ekipami pokroju Sion . Powiem nawet więcej . W ostatnich 5 spotkaniach tylko raz nie stracili bramkę co udowadnia że mają duże problemy w defensywie . Na przeciw nim staną piłkarze Schalke którzy również obroną nie grzeszą . Świadczy o tym ostatni mecz z Hoffenheim zremisowanym 3:3 . Widać od razu jak poważne problemy z defensywą mają piłkarze z Niemiec . Mimo dużych braków ze strony gości śmiem twierdzić że uda im się strzelić bramkę . Podsumowując obie ekipy grają ofensywny futbol i mają duże problemy w tyłach dlatego opisywanie dalej mojego typu nie ma sensu .
Jeżeli pomogłem kliknij dzięki +
⛔ 100
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Spotkanie: Zenit - Austria Wiedeń
Typ: Zenit over 2,5
Kurs: 2,00
Buk: Bet365
Godzina: 18:00
Analiza:
Dużo na temat tego spotkania zostało już napisane, ale dorzucę jeszcze coś od siebie. Drużyna dzisiejszych gospodarzy lideruje w lidze rosyjskiej, notują serię 5 ligowych zwycięstw, ostatni mecz to wygrana 4-2 ze Spartakiem (2 zwycięskie trafienia po 80&#39;). W lidze idzie im więc bardzo dobrze, nie mają problemu ze strzelaniem (ostatnie 4 spotkania to 14 bramek zdobytych). Bilans domowy 5-1-0, remis w pierwszym domowym meczu, potem same zwycięstwa. Jednak mimo tego początek rozgrywek grupowych w LM nieudany, porażka 3-1 z Atletico. Z tym, że porażka wyjazdowa, a Atletico z roku na rok jest silniejsze i obecnie prezentuje świetną formę.
Austria w zupełnie innej sytuacji. Co prawda też przegrali pierwszy mecz w LM z Porto u siebie 0-1, ale dla tej drużyny sam awans do rozgrywek grupowych to ogromny sukces. Jednak rozgrywki ligowe to jak na razie wielkie rozczarowanie w wykonaniu piłkarzy ze stolicy Austrii. Po 10 kolejkach zajmują 5 pozycję na 10 drużyn w lidze z bilansem 4-3-3, stracili już 15 bramek, a strata do Salzburga to już 7 pkt. W ostatniej kolejce przegrali wyjazdowy mecz z ostatnią w lidze Admirą.
Biorąc pod uwagę, że w tej grupie mamy jeszcze Porto i Atletico strata punktów w tym spotkaniu będzie katastrofą dla Zenitu. Oczywiście, wiem że to że muszą nie znaczy, że wygrają, ale po pierwsze Zenit ma wszelkie argumenty aby tu wygrać, poza tym to że muszą na pewno podniesie ich koncentrację i motywację.
Jeszcze cytat z ligamistrzow.com:
W ustabilizowaniu formy piłkarzom Nenada Bjelica nie pomagają liczne kontuzje. Nadal wyłączeni z gry są: Gorgon, Grunwald, Rogulj i Stankovic. Do grona niedostępnych piłkarzy w weekend dołączył Emil Dilaver. Do składu zaś wracają Thomas Murg i Daniel Royer. Trener Zenitu zaś nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Romana Szirokova.
⛔100
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
FILIPINY: Governors Cup - Play Offy
Spotkanie: San Mig Coffee - Meralco Bolts
Typ: San Mig Coffee -13,5
Kurs: 4.75
Bukmacher: WilliamHill
Druga runda spotkań w play-off na Filipinach.
Gospodarze wygrali pierwsze spotkanie i dziś z łatwością powinni zdobyć kolejne.
San Mig jest w bardzo dobrej formie, przegrali w ostatnim czasie jedynie mecz z liderami tabeli, zespołem z którym pewnie przyjdzie im się zmierzyć w finale.
Meralco Bolts bardzo słabo radzą sobie na wyjazdach. Ostatnie 5 spotkań to 5 przegranych. Ich gra nie jest tak dynamiczna jak zespołu gospodarzy.
San Mig trenuje amerykański coach, w składzie mają 4 graczy z USA, którzy jak sądzę poprowadzą zespół gospodarzy dziś do wysokiego zwycięstwa.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom