>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.11.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Dyscyplina: PORTUGALIA: Liga de Honra
Spotkanie: Belenenses - Penafiel
01.11.2012 21:15
Typ:1
Kurs: 1,95
Bukmacher:Bet365

Spotkanie to jest inauguracyjnym w dwunastej kolejce zaplecza Portugalskiej Ekstraklasy.
Podopieczni João Carlos Pereira, podejmować będą na własnym stadionie (Estádio do Restelo) przyjezdnych z Penafiel. Gospodarze tego spotkania są obecnym vice-liderem Liga de Honra, natomiast ich dzisiejszy przeciwnik zajmuje szóste miejsce, ze stratą pięciu punktów do dzisiejszego rywala. W obecnym sezonie zawodnicy Belenenses wygrali we wszystkie z pięciu rozegranych meczy u siebie. Natomiast ich przeciwnik na wyjeździe rozegrał również pięć meczy, jednak wygrał tylko dwa razy i dwa razy wracał do domu bez punktów. Dzisiejsi gospodarze są w świetnej formie co świetnie ilustruje ich passa trzynastu meczy bez porażki, w tym jedenastu zwycięstw.
Ostatnie sześć meczy pomiędzy tymi drużynami na Estádio do Restelo zakończyło się wygraną gospodarzy. Natomiast Penafiel we wszystkich rozegranych meczach przeciwko Belenenses od 1998r. tylko raz wygrał i był to mecz pucharu ligi.
Dlatego uważam iż Clube de Futebol Os Belenense jest bardzo nie wygodnym przeciwnikiem dla F.C. Penafiel, i będący w świetnej formie zawodnicy z Belém z łatwością zdobędą w tym meczu trzy punkty.
✅95
 
A 38

avv1910

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja Allsvenskan
Spotkanie: Mjallby - Elfsborg
Typ: 2
Kurs: 1,88
Bukmacher: PinnacleSports
O godz 18 zmierzy się Mjallby z Elfsborgiem. Drużyna gospodarzy zapewniła już sobie utrzymanie w lidze natomiast Elfsborg walczy o mistrzostwo. Elfsborg może 6 raz zdobyć tytuł, ostatni raz było to w 2006 roku. Na stronie klubowej gości można przeczytać ,że &quot;wszystko jest w naszych rekach nie ma więcej rund do naprawy błędów&quot; Uważam , że motywacja do tego meczu będzie ogromna. O gospodarzach można powiedzieć , że są zadowoleni z utrzymania w lidze.
Kiepska analiza
 
B 3

bodex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów (M)
Spotkanie:
Tomis Constanta - PGE Skra Belchatow
Typ: 0-3
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Po przeanalizowaniu dzisiejszej oferty zainteresowałem się spotkaniem siatkarskiej Ligi Mistrzów i wyjazdowym pojedynkiem PGE Skry z rumuńskim zespołem Tomis, wydaje mi się że Polacy są w stanie zwyciężyć ten pojedynek bez straty seta grając z najsłabszym zespołem w grupie. Wczoraj miałem okazje oglądać na żywo inny pojedynek polsko - rumuński Resovia-Remat 3-0 i mimo że drużyna Rematu znajduje się na dole tabeli ligi rumuńskiej a Tomis w niej prowadzi to mimo wszystko jeżeli nie odpuszczą w którymś secie zawodnicy Skry to rozbiją rywala do zera, dzieki takiej wygranej przed meczem z Dynamem zajmować bedą 1 miejsce w grupie. Dodatkowo Rumuni przegrali dwa ostatnie spotania z lidze 3-2 i lidze mistrzów 3-0. Mój typ 0-3 dla Skry.
✅85
 
K 126

kubson9

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Tipsarevic - Monaco
Typ: Over 23
Kurs: 1.952
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj kolejne bardzo ciekawe spotkanie czeka nas w Paryżu. Zmierzą się ze sobą Juan Monaco oraz Janko Tipsarevic. Monaco październik miał średnio udany. Grał mało, lecz jeśli już występował to raczej przegrywał. Dopiero w Paryżu przełamał się pokonując niewygodnego Dimitrowa. Tipsarevic natomiast ostatnio trochę rozczarowywał, vide porażka z Zemlją czy Haasem. W Paryżu pokonał jednak Sijslinga, którego co prawda mimo zwycięstwa nad Dołgopołowem nie chciałbym przeceniać, ale zasługuje on na miano przyzwoitego tenisty. Uważam, że będzie to wyrównane, 3-setowe spotkanie, i nie podjąłbym się typowania zwycięzcy. Natomiast over 23 wydaje mi się wysoce prawdopodobny.
✅95
 
enhydra 7

enhydra

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Singiel Paryż
Data: 1.11.2012 15:20
Spotkanie: Del Potro - Llodra
Typ: M. Llodra
Kurs: 5
Bukmacher: Bet-at-home
1/8 finału w Paryżu. Pojedynek rozstawionego z numerem 7 Argentyńczyka Juana Martina Del Potro z nierozstawionym Francuskim dziadkiem Michaelem Llodrą. Argentyńczyk to bardzo dobry technicznie zawodnik, obdarzony dość dobrym serwisem, ale przez całą karierę prześladowany przez kontuzje. Del Potro ma za sobą wygrane 11spotkań (wygrał dwa ostanie turnieje w których startował w tym mocno osadzony turniej w Basel). Ogólnie na ostatnie swoje 20 spotkań przegrał tylko 2 spotkania oba z Djokovicem, ale z N. Djokovicem przegrać to normalka dla każdego tenisisty. W poprzedniej rundzie rozprawił się gładko z A. Fallą z Kolumbii.

Francuza zbytnio nie cenie, gdyż swoją grę opiera głównie na bardzo mocnym serwisie, a w tym sezonie nawet serwis mu zbytnio nie leży. Myślałem że odpadnie już w pierwszej rundzie z R. Stepankem a tu Czech skreczował przed meczem i w zastępstwie Llodrą zagrał z Isner J., który ostatnio też jakby bez formy. Styl zwycięstwa Francuza mnie bardzo zdziwił bo jak to mówią u mnie na wiosce: Isner „nawet nie pierdnął”.
Dla stawiam na Michaela Llodre?!
- Francuz bardzo mnie zaskoczył dobrą grą w poprzedniej rundzie.
- Michaelowi L. Bardzo pasuje ta hala, bo w kort twardy i gra u siebie, poza tym wielokrotnie podkreślał że lubi tu grać.
- Martin Del Potro nie może on w końcu wygrywać wszystkiego wygrywać, a zresztą dawno się skreczował podczas meczu.
- Kurs bardzo wysoki, 5,00 na zwycięstwo Francuza biorę z pocałowaniem ręki.
✅400
 
L 20

lehane

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Spotkanie: Unicaja Malaga - Alba Berlin, godzina 20:45
Typ: Unicaja -4(handicap europejski)
Kurs: 1.41
Bukmacher: Bet365

W czwartej kolejce Euroligi w Maladze zmierzą się ekipy miejscowej Unicaji i Alby Berlin. Faworytem są Hiszpanie, którzy są w coraz lepszej formie, o czym świadczą triumfy w ostatniej kolejce Euroligi i ostatniej kolejce ligi hiszpańskiej. Inne nastroje panują w Berlinie, bowiem Alba poległa niedawno w lidze niemieckiej, a także w Eurolidze, gdy grała przeciwko Prokomowi. Muszę przyznać, że właśnie spotkanie z polskim zespołem sprawiło, że zauważyłem sporo wad w grze zespołu z Berlina. Główną jest słabość pod tablicami - Niemcy przegrali walkę o zbiórki 36:23. Warto dodać, że także w spotkaniu ligowym Alba była w stanie zebrać ledwie 24 piłki z przeciętnym Ludwigsburgiem, co w dużej mierze przyczyniło się do porażki. Wydaje mi się, że dobra forma Dashauna Wooda nie wystarczy, a sam Deon Thompson nie będzie w stanie trzymać gry na własnej i atakowanej tablicy. Owszem, zapewne ktoś powie, że Alba ma już dwa zwycięstwa w Eurolidze, jednak należy pamiętać, że Chalon nie jest ekipą wielkiego kalibru, a triumf z Montepaschi wynikał w dużej mierze z tego, że Włosi byli zmęczeni po przyjeździe z USA, a także nie są w najwyższej formie na początku sezonu. Wydaje mi się, że porażka z dość słabym Prokomem pokazała prawdziwe oblicze niemieckiej ekipy.
Sporo o gościach, więc pora na krótkie przybliżenie obecnej formy Unicaji. Hiszpanie mają na koncie dwa zwycięstwa, w tym wyjazdowe z Prokomem, czyli niejako możemy porównać osiągnięcia obu ekip z polskim zespołem. Na plus należy zapisać także trium w ostatniej kolejce ligi hiszpańskiej, we własnej hali, a przede wszystkim zwycięstwo w ostatniej kolejce Euroligi z Montepaschi, także u siebie. Taka seria spotkań na własnym parkiecie to na pewno korzystna sytuacja, bowiem można się do niej przygotować na własnych obiektach, a ponadto odchodzi zmęczenie związane z podróżami. Wracając do spotkania z Włochami - Malaga wygrała dwoma punktami, co na pewno doda jej pewności siebie na kolejne wyrównane końcówki. Jasmin Repesa doskonale wie jak przygotować zespół w clutch time, czego przykładem jest zwycięski layup Callowaya w meczu ze Sieną.
Kilka słów jeszcze o tym, dlaczego akurat taki handicap. Nie ukrywam, że pomimo sporego przekonania co do wartości ekipy z Malagi, pamiętam o tym, że jest to Euroliga, gdzie mecze bardzo często bywają bardzo wyrównane. Wystarczy wspomnieć chociażby o tym, jakie męki przechodzi potężne CSKA ze średniakami na własnym parkiecie. W związku z tym postanowiłem skorzystać z regulowanego handicapu na Bet365, wybierając niewielką wartość, bowiem o ile jestem przekonany co do triumfu Hiszpanów, to wciąż myślę, że spotkanie będzie zacięte.
✅41
 
L 0

laki_88

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Puchar Danii
Spotkanie - Sonderjyske vs FC Kopenhaga
Typ - 1
Kurs - 4.30
Buk - Betclic
Analiza :
Dziś o godzinie 18 odbędzie się mecz kolejnej rundy pucharu Danii w której zmierzą się ze sobą typowy średniak ligii duńskiej (8 miejsce) - Sonderjyske i obecny lider SUPERLIGII FC Kopenhaga. Moim zdaniem gospodarze podołają zadaniu i wyeliminują lidera duńskiej ligii z pucharu. W trzech ostatnich bezpośrednich pojedynkach drużyna z Kopenhagi nie była w stanie pokonać drużyny Sonderjyske ponosząc 1 porażkę i 2-krotnie remisując. Mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami i niespodzianki są tu często spotykane. Za gospodarzami przemawia dodatkowo fakt iż lider SUPERLIGII ciągle liczy się na kilku frontach tj. liga, puchar Danii oraz Puchar Ligii Europejskiej, a tym samym będzie chciał dać odpocząć kilku podstawowym graczom ( jak to ma zazwyczaj miejsce na tym etapie walki o krajowe puchary). Myślę, że pod koniec spotkania Sonderjyske rozstrzygnie losy meczu na własną korzyść.
⛔100
 
tadziu-hadziuk 1

tadziu-hadziuk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja - Szwedzka Pierwsza Liga (Allsvenskan) Godz: 20:05
Spotkanie: Malmö FF - Örebro SK (0-1) 3-Way Handicap
Typ: 1
Kurs: 1.54
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Spotkanie 29 kolejki Szwedzkiej Allsvenskan pomiędzy Malmö FF oraz Örebro SK rozpocznie moje listopadowe zmagania w konkursie Typ Dnia. Gospodarze Z Malmö po rozegraniu 28 spotkań są liderami ligi z dorobkiem 55 punktów. Na te punkty składa się 16 zwycięstw, 7 remisów oraz 5 porażek. Bilans bramkowy 48-30, a więc +18. Dzisiaj postarają przedłużyć się serię zwycięstw do 5. W ostatniej kolejce także na swoim stadionie pokonali 7. w tabeli ekipę Djurgårdens IF 3:1. Malmö jest zdecydowanie drużyną znakomicie spisującą się na swoim obiekcie, jak dotąd na 14 rozegranych spotkań wygrali 10 z nich, 3 zremisowali i tylko raz musieli uznać wyższość rywala. Bilans bramkowy 25:5.
Drużyna przyjezdna Örebro SK znajduje się na drugim biegunie tabeli. Tylko 20 punktów na koncie i aż 16 porażek nie stawie ich w najlepszym świetle. Można powiedzieć, że lepiej spisują się na wyjazdach – tylko czy „lepiej” omowna nazwać 2 zwycięstwa, 5 remisów i 7 porażek. W ostatniej kolejce co prawda zanotowali zwycięstwo 1:0, uważam jednak że dziś serii zwycięstw nie przedłużą.
Na ostatnie 6 ligowych spotkań między tymi ekipami, aż 5 razy górą byli dzisiejsi gospodarze, bilans bramkowy w tych spotkaniach to 14-4 oczywiście na korzyść Malmö FF. Uważa, że dzisiaj potwierdzą iż są drużyną lepszą na swoim obiekcie wygrają więcej niż jedną bramkę.
Polecam
⛔100
 
celestin11 6

celestin11

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , Euroliga mężczyzn
Spotkanie: Fenerbahce Stambuł vs Panathinaikos Ateny ( +6.5 )
Typ: 1
Kurs: 2.11
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś o godzinie 19 00 odbędzie się spotkanie w ramach czwartej kolejki w grupie A Euroligi mężczyzn pomiędzy zajmującą trzecią pozycję w tabeli ekipą Fenerbahce Stambuł , a zajmującym drugą pozycję w tabeli Panathinaikosem Ateny. Zacznijmy od drużyny gości. Drużyna koniczynek w swojej rodzimej lidze po trzech rozegranych kolejkach zajmuję czwartą lokatę ze statystyką: 2z 1p. Zanotowali wyjazdową wygraną z Arisem Saloniki 71:56 , następnie ulegli na własnym parkiecie w derbach z Olympiakosem Pireus 60:64 , a w ostatnim swoim spotkaniu w greckiej A1 odnieśli przekonujące zwycięstwo nad Ago Rethymno 92:50. W Eurolidze Panathinaikos zajmuję 2 lokatę , również ze statystyką: 2z 1p. Na inaugurację europejskich zmagań grecy ulegli w Madrycie tamtejszemu Realowi 78:85 , następnie ku uciesze własnej publiczności odnieśli zwycięstwo w Atenach nad włoską ekipą Cantu 78:76 , a w trzeciej kolejce zdołali wygrać na trudnym terenie Ljublanie ze słoweńską Olimpiją w przekonującym stosunku 85:67. Przejdźmy do samego składu greków , który ostatnimi czasy uległ lekkim zmianom. Otóż według mnie największą stratą dla drużyny z Aten było odejście Mike Batiste , który był jednym z kluczowych graczy koniczynek. Odszedł również Drew Nicholas , który też był ważnym ogniwem w grze greków. Do Panathinaikosu przyszło kilku ciekawych graczy jak: Sofoklis Shortsanitis , Jonas Maciulis czy Hilton Armstrong , którzy na pewno wniosą jakość do zespołu. Do zespołu dołączył również nowy trener Argiris Pedoulakis. Następnie spróbuję coś więcej opowiedzieć o drużynie ze Stambułu. Według mnie Fenerbahce w tym sezonie ma zawodników , którzy mogą powalczyć w tym sezonie o Final Four w Eurolidze. W zespole występują tacy zawodnicy jak: David Andersen , Mike Batiste , Romain Sato czy Bo McCalebb. Fenerbahce W swojej lidze zajmuje trzecią pozycję ze statystyką 3z 0p. W Eurolidze zajmują 3 lokatę ze statystyką 2z 1p. Na dzień dzisiejszy , według mnie Turecki zespół dysponuje dużo mocniejszych składem od greków. Dzisiejszy pojedynek zapowiada się fascynującą , szczególnie pojedynek dwóch rozgrywających Bo McCalebba i Dimitrisa Diamantidisa , ponieważ prezentują dwa różne style rozgrywania piłki. Bo McCalebb lubi szybkie kontry i szybkie &quot; wjazdy &quot; pod kosz , zaś grek to według mnie jeden z najlepiej kontrolujących grę zawodników w Europie , lubiący wolne i zaplanowane akcje. Panathinaikos Ateny jest w trakcie budowy wielkiej ekipy , która dopiero co się zgrywa z nowo nabytymi graczami. Fenerbahce ma już solidny bardzo mocny zespół , który w tych rozgrywkach może sprawić wiele niespodzianek. Nie wspomniałem jeszcze o jednym bardzo ważnym wzmocnieniu jakie w tym sezonie nastąpiło w Fenerbahce. Tym wzmocnieniem jest niewątpliwie sprowadzenie z Montepashi Siena trenera Simone Piagianiego. Jest to bardzo doświadczony trener , który wie jak wygrywać na europejskich parkietach i powinien w znacznym stopniu przyczyniać się do dobrej gry tureckiej ekipy. Typ jaki zaproponowałem na dziś wydaję mi się wielce prawdopodobny , ponieważ nie sądzę aby przy dopingu fanatycznych kibiców , wzmocnionym bardzo klasowymi zawodnikami składzie i mającego na ławce Simone Piagianiego Fenerbahce Stambuł przegrało to spotkanie. Zespół był tworzony , aby wygrywać z najlepszymi w Europie i sądzę , że właśnie dziś turecki zespół pokaże , że stać ich na wygrywanie z bardzo mocnymi ekipami jaką jest niewątpliwie Panathinaikos Ateny i pokona ich minimum siedmioma punktami.
✅111
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,FINLANDIA: SM-liiga
Spotkanie: Hameenlinna-Jokerit
Typ :1
Kurs:3
bukmacher:BET365
analiza: hej nowy miesiac nowe wyzwania i nowe cele. dzisiaj na dobry poczatek miesiaca mam meczyk w hokeja z ligi Finskiej. gospodarz 6 miejsce w tabeli goscie 2 a dziela ich tylko 3 punkty. to bedzie wyrownany mecz bo gospodarze graja ostatnio wysmienicie a goscie sa zawsze grozni wkoncu to wiceliderzy czyli nie jakies cieniasy. goscie graja slabiej na wyjazdach gospodarze tez graja gorzej u siebie. czyli mecz niby na remis ale goscie graja jeszcze w europejskich pucharach czyli moga byc zmeczeni tymi meczami co 2-3 dni i jeszcze wyjazdy do innych krajow. wiec wydaje mi sie ze gospodarze wykorzystaja slabsza dyspozycja gosci dzisiajszego dnia. JESLI POMOGLEM KLIKNIJ DZIEKI LUB NAPISZ NA GG
⛔100
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Paris (Francja), twarda (w hali)
Raonic M. (Can) - Querrey S. (Usa)
01.11.2012 17:05
Typ: Querrey
Kurs 2.08
Bukmacher: Pinnaclesports
W tym meczu nie ma wyraźnego faworyta do zwycięstwa, Querrey zaskoczył mnie wygraną z Djokovicem , przegrał wówczas pierwszego seta 6-0 ,a w drugim już przegrywał 2-0 by wygrać 6-7, 4-6 . Raonic ma ostatnio kiepską formę i myślę ,że jest spokojnie do ogrania. Jak do tej pory panowie spotkali się ze sobą 1 raz i lepszy okazał się Querrey , a było to w zeszłym roku na Wimbledonie. Raonic ostatnio w dwóch turniejach odpadł już w pierwszej rundzie i drugiej. W Szanghaju poległ w drugiej rundzie z Baghdatisem , a w Valenci także na twardej nawierzchni poległ z dużo niżej notowanym Mullerem i dla mnie to była nie mała niespodzianka. Querrey pogrywa sobie całkiem dobrze i po ostatnich wynikach wnioskuję ,że i w dzisiejszym meczu powinien być lepszy . Serwis jaki prezentował w drugiej części meczu z Djokovicem pokazuje jego moc ,a co ciekawe przełamał Djokovica 2 razy , na którego przełamanie wynosiło kurs 10. Querrey gra bardzo ambitnie i w meczu z Serbem to było widać , myślę ,że jak zagra tak samo dobrze to Raonic nie ugra tutaj nawet seta , bardzo możliwy będzie tajbrek , gdyż także Raonic posiada potężną zagrywkę , jednak ja nie widzę tutaj jego szans w meczu z Amerykaninem. Raonic zaczynał tutaj od drugiej rundy i sporo się namęczył z Chardym , był blisko odpadnięcia jednak , wyratował się w tym drugim secie i ostatecznie wygrał 6-7,7-6,6-3 . Mimo tego ja nie widzę szans dla niego w meczu z Querreym , fakt ,że jest to olbrzymi talent ,ale dziś polegnie i odpadnie z turnieju.
⛔100 - powtórzony typ
 
nkmichal 8

nkmichal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja Allsvenskan
Spotkanie: Mjallby - Elfsborg
Typ: 1 DNB
Kurs: 3,00
Bukmacher: Sportingbet
Elfsborg walczy o mistrzostwo i teoretycznie zwycięstwo nad średniakiem ligi szwedzkiej, który już ma zapewnione utrzymanie powinno być proste. Jednak historia ostatnich spotkań między tymi drużynami wskazuje na to, że przed Elfsborgiem stoi dzisiaj naprawde trudne zadanie. Goście od dawna nie wygrali na tym boisku, a dodatkowo walczą o mistrzostwo tylko dzięki doskonałej grze u siebie. Elfsborg na wyjeździe wygrał 2 z ostatnich 10 meczy. Mjallby u siebie przegrało dwa mecze, a to jest ostatni mecz w sezonie na ich stadionie, więc pomimo tego, że nie grają o nic, to zapewne będą chcieli godnie zakończyć sezon przed własną publicznością. Dodatkowo na boisku gospodarzy rośnie naturalna trawa, a Elfsborg trenuje i rozgrywa mecze u siebie na murawie sztucznej. Co ciekawe Elfsborg jedyny mecz na naturalnej murawie wygrał z najsłabszym w lidze GAIS i to po golu strzelonym dopiero w 94 minucie. Kurs na Mjallby warty ryzyka.
⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Europe - CEV Cup - Men Volleyball
Spotkanie: Halkbank Ankara - Delecta Bydgoszcz
Typ: 1
Kurs: 1.613
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Mamy rewanżowy mecz 1/16 pucharu CEV w siatkówce panów. W pierwszym meczu Turcy przegrali 0:3, ale dzisiaj to raczej gospodarzy należy uznać za faworytów. Wiadomo, że w Turcji dzieją się rózne rzeczy, szczególnie w sędziowaniu, ale i kibice też potrafią zrobić piekło, szczególnie tureccy. Turcy w pierwszym meczu przegrali 0:3, ale Delecta nia miała jakiejś wielkiej przewagi. Właściwie to był wyrównany mecz poza pierwszym setem i nie zdziwiłbym się, gdyby w Ankarze było 3:0, ale dla gospodarzy. Według mnie, Halkbank powinien wygrać, choć akurat w lidze tureckiej grają fatalnie. 3 mecze i 3 porażki, jednak grali z nr 1, 2 i 3 ligowej tabeli na dzisiaj. Delecta prawdopodobnie bez Wiki, Konarski na ataku bardzo przeciętnie, dobrze funkcjonuje środek. Ja stawiam na gospodarzy, widzę tutaj złoty set.
✅61
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Copa del Rey
Spotkanie: Cordoba - Real Sociedad
Typ: 2
Kurs: 2,90
Bukmacher: Bwin

Analiza:
W Dzisiejszym dniu wybrałem spotkanie w pucharze Hiszpanii pomiędzy Cordobą a Realem Sociedad. Cordoba obecnie znajduję się na 11 miejscu w Segunda Division jest to 2 liga Hiszpańska Natomiast zespół Realu na 14 miejscu w Primera Division . Real Sociedad ostatnio gra bardzo słabo dopiero w ostatniej kolejce po 2 porażkach zdobyli 1 pkt w wyjazdowym spotkaniu z Valladolid .W spotkaniach wyjazdowych spisują się fatalnie ale po ostatnim meczu wydaję mi się że grają coraz lepiej uważam , że ich doświadczenie oraz chęć awansu do dalszej rundy odzwierciedli się w dzisiejszym meczu z Cordobą która jest średniakiem 2 ligi.W szczególnie liczę na A.Griezmanna który w ostatnim meczu strzelił 2 bramki i bardzo dobrze się prezentował.Uważam że warto zaryzykować typ na Basków tym bardziej że kurs jest bardzo atrakcyjny .
Pozdrawiam
⛔100
 
O 0

oscylator

Użytkownik
kleniek tak, zgarniesz. Graty
-----------------
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Spotkanie: GAIS - Gefle
Typ: 1x
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wszyscy pewnie są zdziwieni czemu uważam, że ostatnia drużyna w tabeli z zaledwie jednym zwycięstwem ma nie przegrać z ligowym średniakiem. Sam nad tym typem myślałem dużo czasu, aż w końcu stwierdziłem, że się uda.
GAIS jest ostatnie w tabeli, gra bardzo słabo. Przegrali ostatnie pięć spotkań, praktycznie wszystkie bardzo wysoko. Ale...dzisiaj grają na własnym stadionie, a na nim strzelają bramki i to nie byle komu, bo trafili Helsinborgowi i Elfsborgowi. Sądze, że dzisiaj też zdobędą bramkę o ile nie kilka bramek. Nawet ta jedna, jedyna bramka będzie mogła im urwać choć ten jeden punkt.
Gefle przegrali w ostatnich dwóch spotkaniach, a więc nie są w formie. Faktu nie polepsza im to, że GAIS grało 3 dni temu, a Gefle przedwczoraj, a więc gospodarze wyjdą bardziej wypoczęci do tego spotkania. Dzisiejsi goście strzelają mało bramek, nawet mniej niż ostatni w tabeli gospodarze! Wg mnie w tym meczu padnie wynik 1:1, jednak lepiej się podeprzeć i postawić 1x, zwłaszcza, że kurs na zwycięstwo gospodarzy, bądź remis jest bardzo sympatyczny. Na prawdę ze szczerego serca polecam zagranie tego meczu, bo jest to dla mnie 100% pewniak.
⛔100
 
borzos 1,4K

borzos

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Puchar Danii
Spotkanie - Sonderjyske(-1) vs FC Kopenhaga
Typ - 1
Kurs - 8.50
Buk - Bet365
Analiza :
Nowy miesiac trzeba zaczac z przytupem i mamy doskonala ku temu okazje.
W pucharze Danii Sonderjyske podejmuje u siebie lidera tabeli Kopenhage.
Nie od dzis wiemy ze pucha rzadzi sie swoimi prawami a w przypadku wygrania mistrzostwa Dani przez Kopenhage nic jej to nie daje wiec oni napewno odpuszcza ten mecz tym bardziej ze to jest wyjazd a w lidze 4.11 maja wazny wyjazd do Arhus a potem lige europy wiec watpie szczerze w ich zwyciestwo.
Ostatnio h2h w pucharze jest rowniez ciekawe 2 remisy i zwyciestwo dzisiejszych gospodarzy.
Ja bardzo goraco polecam ten kurs naprawde kusi a dla mniej odwaznych polecam czysta 1 lub Sonderjyske(+1) tez warte jeszcze zagrania grubo
⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy, godzina 20:45
Spotkanie: Genoa - Fiorentina
Typ: 1X
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 w lidze włoskiej odbędzie się jedno spotkanie: Genoa - Fiorentina. Patrząc na tabelę, wyraźnym faworytem powinni być goście, jednak gdy sprawdzimy jak Fiorentina gra na wyjazdach można się wahać czy wygrają dzisiejsze wyjazdowe starcie. Gospodarze to Genoa, jest to dopiero 16 ekipa Serie A, zespół po 9 kolejkach ma na swoim koncie 9 punktów (2 zwycięstwa, 3 remisy, 4 porażki), oraz stosunek bramkowy wynoszący 10:13. Ostatnie 5 meczy Genoii to następujące rezultaty: remis u siebie z Parmą 1:1, remis na Udinese 0:0, remis u siebie z Palermo 1:1, porażka u siebie 2:4 z AS Romą, oraz porażka na San Siro z AC Milanem 0:1. U siebie Genoa prezentuje się następująco: 1 zwycięstwo, 2 remisy, 2 porażki. Trzeba jednak powiedzieć, że przegrali z aktualnym mistrzem Włoch czyli Juventusem, oraz nieprzewidywalnym zespołem jakim jest AS Roma. Co do gości to jest to Fiorentina zespół po 9 kolejkach zajmuje 9 miejsce w lidze, ma na swoim koncie 15 punktów (4 zwycięstwa, 3 remisy, 2 porażki), oraz stosunek bramkowy wynoszący 11:7. Ostatnie 5 meczy Fiorentiny to następujące wyniki: remis u siebie z Juventusem 0:0, porażka w Mediolanie z Interem 1:2, wygrana u siebie z Bologną 1:0, remis 1:1 na wyjeździe z Chievo, wygrana u siebie z Lazio 2:0. Na wyjeździe Fiorentina spisuje się fatalnie: 2 porażki, 2 remisy, 0 zwycięstw. Przegrali na wyjeździe z Interem oraz z Napoli, a zremisowali z Chievo 1:1, oraz Parmą. Biorąc pod uwagę bardzo słabą podstawę Fiorentiny na wyjazdach spodziewam się wygranej bądź remisu ze strony Genoi.
⛔100
 
C 55

casinojack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Twente-Den Bosch
Typ: +1.25 AH Den Bosch
Kurs: 3.00
Godz: 01.11.2012 18:45
Bukmacher: Bet365
Twente zagra dzis w bardzo okrojonym skladzie, w porownaniu do ostatniego meczu w Eredivisie z Waalwjik na Mandamakers Stadion nie zobaczymy az 6 graczy pierwszego zespolu. Po pierwsze w bramce nie Nikolay Mihaylov a 42 letni Sander Boschker. Boschker ostatni raz gral w zeszlym sezonie co na pewno nie jest na plus dla niego. Bedzie brakowac mu zgrania z reszta kolegow a Den Bosch powininen to wykorzystac. Po drugie defensywa Twente w porownaniu do ostatniego meczu z Waalwjik bedzie w niemal eksperymentalnym skladzie, nie zagra Bengtsson, solidny Szwed, nbie zagra Braafeid, kolejny slidny gracz a takze wielki talent tutaj z Ameryki Poludniowej Rosales, ktory jest Wenezuelczykiem. W ich miejsce mlodzi Boyata, tylko 21 lat, gracz mlodej reprezentacji Belgii, Pelupessy 19 latek bez meczu do tej pory z pierwsza druzyna czy Kuiper kolejny gracz mlodego pokolenia tylko 23 lata. Jedynie doswiadczony Douglas powienien zagrac od poczatku w defensywie, ale on popelnial wiele bledow w ostatnim meczy z Waalwijk i nie jest w dobrej formie. Moj typ to na dzis Den Bosch w handicpie azjatyckim +1.25.
✅200
 
T 12

terminator7007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga mężczyzn
Spotkanie: Żalgiris Kowno- Armani Milano
Typ: Żalgiris (-12,5), handicap azjatycki
Kurs: 3,43
Bukmacher: bet365
Analiza:
Czwarta kolejka euroligowa. W Kownie naprzeciw tamtejszego Żalgirisu stanie Armani Milano. Będzie to spotkanie lidera z wiceliderem grupy C, jednak w mojej opinii, zdecydowanym faworytem są dziś Litwini. Na otwarcie zmiażdżyli we własnej hali chorwacką Cedevitę (90:62), potem ograli na wyjeździe 77:71 świetny hiszpański zespół, Caje Laboral, a ostatnio innego potentata, Olympiakos Pireus, na trudnych terenie w Grecji, &quot;powieźli&quot; 79:61. W lidze grali dotąd dwukrotnie, wygrywając jednak średnio.. 30 punktami. Widać, że na Litwie udało się w tym sezonie skompletować niesamowity skład, a nazwiska takie jak Darden, Popovic, czy Lafayette mówiąc same za siebie. Naprzeciw im z kolei stanie zespół z Mediolanu, który jak dotąd wygrał po zaciętym boju u siebie z Anadolu Efes 80:75, ograł kopciuszka z Chorwacji, Cedevitę, a ostatnio poległ u siebie 10 punktami z Caja Laboral. O wiele gorzej wiedzie im się za to w rodzimej lidze, gdzie z pięciu meczów, wygrali ledwie 2. W ostatniej kolejce ulegli u siebie słabiutkiej Reggianie 66:78. Grają bez polotu, a 3 porażki, które odnieśli, wcale nie zdarzyły się w konfrontacji z mocarzami włoskiej ligi, a wręcz przeciwnie- ze średniakami. Zatem, zważając na taką dysproporcję w formie obu zespołów, przewiduję dziś pewne zwycięstwo Kowna. Na tyle pewne, że 13 punktów przewagi powinno zostać uzyskane. W miarę pewny typ, po świetnym kursie. Polecam.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka LM kobiet
Spotkanie: Yamamay Busto Arsisio-Galatasaray Stambuł
Typ: 2
Kurs: 2.48
Bukmacher:pinnacle Sports
Dziś o 20:30 starcie prawdopodobnie o pozycje nr 1 w grupie C Ligi Mistrzyń w siatkówce. Obie ekipy w pierwszej kolejce odniosły zwycięstwa. Galatasaray pokonało Miluzę 3-1, zaś Busto Arsizio również w takim samym stanie pokonał Dinamo Bukareszt. Moim zdaniem mecz ten wygra Galatasaray, ponieważ w ich składzie są tak znakomite zawodniczki jak prawdopodobnie najlepsza rozgrywająca świata włoszka Eleonora Lo Bianco, kolejna włoszka bardzo doświadczona środkowa Simona Gioli oraz główna armata tureckiej reprezentacji, dobrze znana polskim kibicą Nerihman Ozsoy. Dodając do tego Kubankę Rosir Calderon i serbkę Briżidkę Molnar w Stambule powstał bardzo ciekawy zespół.
W składzie Yamamay także nie brakuje gwiazd światowej siatkówki. Solidne niemki Małgorzata Kozuch i Maren Brinker to bardzo dobre zawodniczki, aczkolwiek obu zdarzają się mecze w których niewiele im wychodzi. Również na środku siatki jest mocna para Arighetti-Bauer. Jednak słabością tej drużyny jest pozycja przyjmujących, tu widzę sporą szansę dla Galatasaray na pogonienie gospodyń zagrywką, a szczególnie w kobiecej siatkówce slogan &quot;kto zagrywa ten wygrywa&quot; często znajduje swe odniesienie w meczu.
✅148
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom