>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 02.01.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 2 Stycznia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie - Doncaster - Barnsley
Typ - Barnsley
Kurs - 2.75
Buk - Bet365
Analiza :
No znów zaryzykuję na mój zespół tym razem postawię na zwycięstwo a konkretnie wybieram spotkanie w Angielskiej Championship pomiędzy Doncastar a Barnsley . Gospodarze to ostatnia drużyna ligi która na 24 mecze ma bilans 5-4-15 i w bramkach 20:43 jedyne ryzyko które podejmuję w tym typie to,to że na 19 dotychczas zdobytych punktów przez gospodarzy 13 zdobyli na swoim stadionie na którym mają bilans 3-4-4 i 8:12 w bramkach . Ostatnie swoje spotkanie w Sylwestra Doncaster rozegrało na wyjeżdzie z Watford gdzie doznali porażki 4:1 no ale wyjazdy tej drużyny to makabra 2-0-11 i 12:31 . No teraz moje Barnsley które wreszcie się obudziło i znów zaczeli wygrywać po fatalnej serii 3 porażków pod rząd ostatni mecz równię w Sylwestra rozgrywali u siebie z grożnym w tym sezonie Leeds i The Tykes wygrali zdecydowanie 4:1 wspaniałe spotkanie rozegrał Ricardo Vaz Te który zdobył trzy gole i wszedł na strzelca nr, 1 w drużynie jedną bramkę zdobył dotychczasowy lider zespołu Craig Davies który ma tych bramek 8 R.V.Te 10 . Dlatego uważam że w doskonałych nastrojach Barnsley podejdzie do tego spotkania a gdy zajrzymy w statystyki to też mi podpowiadają że goscie powinni zgarnąć całą pulę w tym meczu . Ostatnie wygrane spotkanie u siebie zaznaczam u siebie miało miejsce w sezonie 2005/6 kiedy to obie jedenastki byli w League One . A tak do teraz na 7 pojedynków Barnsley wygrało 5 razy raz padł wynik remisowy a jedno spotkanie wygrało Doncaster na wyjeżdzie . W pierwszym spotkaniu na terenie Barnsley Ci lepsi wygrali 2:0 i tak do ciekawości obie bramki w tym spotkaniu strzelił ten który stracił przodownictwo w drużynie Davies Craig , nie ukrywam że w tym spotkaniu liczę właśnie na niego no ale jak będzie ....... tego nie wie nikt . Zobaczymy . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia, Premiership 16:00
Spotkanie: Blackburn vs Stoke
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Niewątpliwie żałuję że w poniedziałkowe popołudnie Canal+ będzie transmitować spotkanie Wilków z Chelsea gdyż
z przyjemnością obejrzałbym w TV własnie spotkanie na Ewood Park. Blackburn podbudowany zwycięstwem na United podejmie
u siebie nieobliczalne na wyjazdach Stoke. W ostatnim spotkaniu gospodarze strzelili nie małego prztyczka w nos
obchodzącemu urodziny Fergusonowi. Może i szczęśliwie ale wygrali. Jestem ciekawy jak na Blackburn podziała to niesamowite zwycięstwo. Wygrywając ze Stoke, Blackburn ma szanse wydostać się ze strefy spadkowej co powinno ich dodatkowo zmotywować.
Zastanawiacie się pewnie dlaczego nie gram na Blackburn? Dlatego że gra z nieobliczalną drużyną, która na wyjeździe potrafił już wygrać 3 mecze jak również dostać tęgie lanie od Sunderlandu i Boltonu. Gospodarze będą w poniedziałek osłabieni brakiem bramkarza Paula Robinsona, a także Martina Olssona i Ryana Nelsena.
Na boisko wracają David Dunn, David Hoilett, Scott Dann i Gael Givet. W zespole gości nie zagra Mama Sidibe, oraz prawdopodobnie Glenna Whelan i Andy Wilkinson. Wygrać może każdy, oba zespoły lubią grać ofensywnie. Także myślę że over 2,5 jest dobrą opcją ;)
✅ 91
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Washington Wizards - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics (-7)
Kurs: 1.91
Bukmacher: Tobet
Analiza: O północy polskiego czasu dojdzie do spotkania pomiędzy dwiema drużynami ze wschodu - Celtami z Bostonu a Czarodziejami ze stolicy. Mój typ jest bardziej przeciwko Wizards niż za Celtics. Washington gra w tym sezonie katastrofalnie i chyba są głównymi faworytami do pierwszego picku w przyszłorocznym drafcie. Dotychczasowe wyniki Washington Wizards:
90-84 z New Jersey Nets (osłabione brakiem Brooka Lopeza)
101-83 w Atlancie
102-84 w Milwaukee
Nie uwzględniam meczów preseason, gdzie i tak Philadelphia robiła z Wizards co chciała. Boston z kolei po fatalnym rozpoczęciu wziął się w garść i wygrał z Detroit. Moim zdaniem to zwycięstwo będzie bardzo ważnym czynnikiem w psychice graczy. Przypomnieli sobie jak się wygrywa. Na dodatek wrócił nieobecny do tej pory Paul Pierce, lider drużyny. W pierwszym meczu po powrocie rzucił 12 punktów, zebrał 4 zbiórki i asystował 5 razy. Można być pewnym że teraz jego statystyki będą jeszcze lepsze. Pokonali przeciętne Tłoki więc tym bardziej pokonają tragiczne Wizards. A linia handicapu nie jest zbyt wysoka. Powinni ją pokryć.
✅ 91
 
antiago 37

antiago

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Brisbane - Kwalifikacje - ATP
Spotkanie: Levine - Kamke
Typ: Kamke wygra 2-0
Kurs: 2,37
Bukmacher: bet365
Analiza: Wybrałem to spotkanie i ten konkretny typ z 2 powodów. Pierwszy jest osobisty - dużo wyżej cenię sobie umiejętności Tobiasa, uważam że jest solidnym zawodnikiem, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Natomiast Jesse jest przeciętnym przebijaczem jak dla mnie, który nigdy nie wyjdzie z cienia swoich dużo lepszych kolegów rodem z USA. Po drugie - statystyki. W pierwszych meczach kwalifikacyjnych Levine pomęczył się w 3 setowym pojedynku z Ciriciem, następnie pokonał dość łatwo anonimowego dla mnie zawodnika gospodarzy - Banesa. Kamke z kolei w pierwszej rundzie trafił na również nic nie mówiące mi nazwisko Puodziunasa (Pudziana:p) z którym po pierwszym gładko wygranym secie (do 1) stoczył zacięty bój w tie-breaku 2.seta. W kolejnej rundzie bez problemów pokonał niezłego Grega Jonesa 6-3 6-3. Co rzuciło się w oczy to bardzo dobry poziom pierwszego serwisu i spory procent (70-80%) wygranych po pierwszym podaniu, oraz bardzo przyzwoite statystyki po drugim podaniu. Levine z kolei nie serwuje zbyt dobrze, w meczu z Banes&#39;em dał przeciwnikowi 7 szans na przełamanie, które jednak wybronił...śmiem twierdzić, że kiedy Kamke dostanie 7 szans na breaka to nie zadrży mu ręka i wykorzysta kilka okazji, sam z kolei nie powinien przy takim serwowaniu dać Jesse&#39;mu więcej niż 2-3 szanse na breaka. Polecam granie na Niemca, dla odważnych typ 2-0.
⛔ 100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia, Premiership
Spotkanie: Wolverhampton Wanderers - Chelsea FC
Typ: Chelsea FC (-1)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wybrałem to spotkanie, bo jestem przekonany, że nie moc Chelsea musi w końcu minąć. Podopieczni Andre Villas-Boasa nie wygrali ostatnich czterech spotkań w lidze. Co więcej, wczoraj przegrali aż 3:1 na własnym boisku z Aston Villa. Uważam, że The Blues nie mogą sobie pozwolić na kolejną wpadkę jeśli chcą nadal myśleć o mistrzostwie. Na dzień dzisiejszy ich strata wynosi już 11 pkt do City, a więc czas zacząć odrabiać straty. Jeśli chodzi o gospodarzy, to od trzech spotkań są nie pokonani, ale mimo to uważam, że to Chelsea wykaże się większą motywacją w dążeniu do zgarnięcia trzech punktów. Pomijam już fakt, jakim potencjałem kadrowym dysponują obie te drużyny.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Angielska Championship
Spotkanie: West Ham United - Coventry City
Typ: 1 handicap 0:1
Kurs: 2.15
Bukmacher Bwin
Analiza:
Mecz taki troszkę na łatwiznę wybrałem, ale wiadomo jak to w tej lidze i w tym okresie.
Wszystko jest mozliwe. Jeśli by to miało ode mnie zależeć to chciałbym żeby West Ham w Chapmpionship pozostał jeszcze parę lat. Przed sezonem wydawało się, że są oni murowanym kandydatem do powrotu, a teraz proszę; trzecie miejsce i wydaję się, że jednak nie są tacy groźni jak ich wcześniej przedstawiano. Sobotni mecz z Derby County bardzo mnie zawiódł. Dwa gole stracone w pierwszych dziesięciu minutach i w zasadzie po meczu bo po tym knockdownie się Młoty nie podniosły. Pamiętam mecz sprzed około dwóch lat West Ham grało u siebie z Wolverhampton - miałem wtedy kupon do zagrnięcia za ok dwa tysiące złotych. Gospodarze byli murowanym faworytem - tak by się wydawało - mecz był w poniedziałek ok 21.00. We wtorek rano zadowolony wsiadam w samochód jadę do pracy, a tu wiadomości sportowe: West Ham bania u siebie 1:3. Nie muszę mówić jak się we mnie zagotowało :). Pozwoliłem sobie na taką malą retrospekcję, ale nie bez powodu. Po przegranej w ostatniej kolejce gospodarze muszą no po prostu muszą zagrać dobre spotkanie tym bardziej, że przeciwnik to drużyna, która okupuje ostatnie lokaty od dłużego czasu i raczej argumentów przeciw Młotom nie znajdzie. Raz, że grają wiele krótszą ławką niż West&#39;am, a dwa to fakt, że i tak mocno spięli się na mecz sobotni wygrany zresztą. Reasumują liczę na trzybaramkową przewagę po końcowym gwizdku gospodarzy, a na koniec rozgrywek i tak niech awansuje Southampton i Middlesbrough.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 318

soren

Użytkownik
Piłka nożna Championship
02.01.2012 16:00
Brighton - Southampton
typ: Southampton -1
kurs: 4.00
buk: sportingbet
Bardzo dziwią mnie kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie. Dla mnie ewidentnie są one za wysokie i ja z tego z chęcią skorzystam.
Southampton to drużyna grająca chyba najlepszą piłkę na zapleczu Premier League. W zespół inwestowane są spore pieniądze, chcą awansować i na razie kibice mogą być zadowoleni. Zajmują pierwszą lokatę z 47 punktami, a ich bilans to 14 zwycięstw, 5 remisów i porażek. Mają najlepszą ofensywę w lidze, strzelili do tej pory 47 bramek, wyróżnia się tam w szczególności Ricky Lambert (23/15). Do składu powraca Jose Fonte co jest bardzo dużym wzmocnieniem drużyny. Dość niespodziewanie w ostatniej kolejce na własnym stadionie ulegli Bristol City 1:0.
Brighton zajmuje 16 pozycję z dorobkiem 32 punktów. Ich bilans spotkań to 9 zwycięstw, 5 remisów i 10 porażek, a w bramkach nie wygląda to najciekawiej, gdyż strzelili tylko 23 gole, co jest jednym z gorszych wyników w lidze, tracąc przy tym 28 bramek. Przegrali oni cztery ostatnie spotkania nie strzelając nawet gola kolejno z Middlesbrough 1:0, Burnley 1:0, Reading 3:0 i z Coventry 2:0. Nie ma się co jednak dziwić, ponieważ mają bardzo duże problemy kadrowe. Zawieszeni są Alan Navarro (13/0), Lewis Dunk (21/0), Romain Vincelot (13/1) i Ashley Barnes (22/5), a kontuzjowani Craig Noone (23/2), Vicente Rodriguez (4/1), Inigo Calderon (17/0), Marcos Painter (17/0), Will Hoskins (6/1), Gary Dicker (12/0) oraz Tommy Elphick (0/0).
Nic tylko grać na bardzo pewne i przekonywujące zwycięstwo gości tego spotkania.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 7

jaszczu91

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie: Aston Villa- Swansea
Typ: Wynik końcowy 1
Kurs:1.83
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
W poniedziałkowym meczu angielskiej ekstraklasy Aston Villa podejmie na własnym boisku beniaminka ze Swansea. Mimo, że w tabeli oba zespoły dzielą tylko trzy punkty to gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu. Po zwycięstwie nad Chelsea zawodnicy Alexa McLeisha są w gazie i powinni sobie poradzić z beniaminkiem, który na wyjazdach gra najgorzej spośród wszystkich drużyn ligi. Swansea w 9 meczach na wyjazdach zdobyło tylko 3 punkty (3 remisy i 6 porażek) zdobywając 6 goli i tracąc aż 19.
⛔ 100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Piłka nożna Premier Ligue
02.01.2012 16:00
Aston Villa- Swansea
typ: Aston Villa -1,5
kurs: 3.20
buk: BET365
Przed nami 20 kolejka Premier Ligue. Aston Villa podejmie u siebie gości z Swansea. Aston Villa w ostaniej kolejce pokonała na wyjeździe Chelsea Londyn. Co było ogromnym zaskoczeniem. Oglądałem ten mecz i powiem szczerze Aston zagrała kapitalne zawody. Natomiast Swansea zremisowała u siebie z Tottenhamem. Dlaczego ten typ?? Swansea na wyjeździe w tym sezonie nie wygrała jeszcze meczu . Na 9 meczy popularne Łabędzie zremisowały 3 i przegrały6. Aston villa przegrała 3 mecze z rzędu z Manchesterm Arsenalem i Liverpoolem. Moim zdaniem gospodarze będą chcieli pokazać w tym meczu swoją moc. W tabeli ligowej Aston Villa zajmuje 10 miejsce i ma 3 punkty przewagi nad Swansea którzy są 15. Swansea to typowa drużyna swojego boiska. Dlatego stawiam na przynajmniej dwubramkowe zwycięstwo Aston Villi. Powodzenia.
⛔ 100
 
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Fulham - Arsenal
Typ: x
Kurs: 3.57
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro o 18:30 czasu polskiego na Craven Cottage w derbach Londynu Fulham podejmie Arsenal. The Whites przystąpią do meczu w tym samym składzie co w meczu zremisowanym z Norwich 1:1 w ostatniej kolejce. Kontuzjowani są nadal Andy Johnson, Bobby Zamora lecz Ci nie grali w ostatnim meczu, a co więcej akurat w formacji ataku Martin Jol ma z kogo wybierać są Orlando Sa oraz Bryan Ruiz.
W Arsenalu kłopoty w defensywie wobec braku Thomasa Veermalena, który nie zagra dwa tygodnie. Teraz przejdźmy do statystyk. W ostatnim sezonie Fulham zremisowało z Arsenalem u siebie 2:2 natomiast 26.11 b.r. na Emirates padł remis 1:1. Warto dodać, że Fulham potrafiło wygrywać już u siebie z Kanonierami jedno-bramkowo lecz ostatnio miało to miejsce w sezonie 08/09. Na wyjazdach głównie jednak uznawali wyższość Arsenalu. Ostatnie wyniki Arsenalu są skromne. W ostatniej kolejce 1:0 z Qeens Park Rangers, wcześniej 1:1 z Wolves, jeszcze wcześniej a Aston Villa wygrane 1:2, nast. z Evertonem 1:0 oraz z Man City porażka 1:0. Podobnie Fulham dwa remisy z rzędu zanotowało wczesniej wspomniany remis z Norwich 1:1, z Chelsea 1:1, wygrana z Boltonem 2:0 czy też klęska z Man Utd 0:5.
Moim zdaniem to będzie mecz na równi o ile Fulham nie pokusi się o niespodziankę. Na 1 jednak nie radziłbym grać, a tym bardziej na 2 po takim kursie, gdyż co do tego to są mecze bardziej pewne.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Nba,Koszykówska
Spotkanie: Kevin Garnett over 20 pkt+zb
Kurs: 1,85
Bukmacher;Betsson
Analiza:
Dzis w Nocy kolejne spotkanie Nba.Narazie Celtom nie wiedzie sie za dobrze przegrali pierwsze trzy mecze z Ny,Miami i Noh a ostatnio wygrali z Detroit dzis w nocy podejmą ekipe Washingtonu ktora ma jeszcze gorszy bilans bo przegrala wszystkiego mecze z Millwaukee ,Atlantą ,Ny.Dzis pobieram typ na over KG wielkiego wojownika Celtów.W zeszlym sezonie KG bardzo dobrze radzil sobie w rywaliazcjii z Andray Blatche gdzie przekraczał tą linie odpowiednio rzucajac w meczu ;15pkt i 17 pkt zaliczając przy tym 11zbiorek i 4zb.Mysle ze dzis gracze Bostonu bedą sie dzielic punktami i Rondo bedzie bardziej asystował do KG lub tez Pierca.Mysle ze Allen dzis troszke mniej punktow zdobedzie jak zawsze to czyni.KG ma cos do udowodnienia bo pierwsze mecze jakos mu nie szly czas sie przełamac.Typ Polecam!
✅ 85
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Szkocja, Premier League
Spotkanie : Hibernian - Heart of Midlothian
Typ : Heart of Midlothian
Kurs : 2,30
Bukmacher : Bet-at-home
Data: 2012-01-02 13:15
Analiza : Dzisiaj o godzinie 13:15 rozpocznie się mecz 22 kolejki Szkockiej Premier League pomiędzy Hibernian, a Heart of Midlothian. Hibernian zajmuje obecnie przedostanie jedenaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 15 pkt.(3-6-11). Heart jest na miejscu piątym z dorobkiem 29 pkt.(8-5-8). Gospodarze słabo spisują się przed własną publicznością (1-4-5). Goście też nie grają rewelacyjnie na wyjazdach (1-5-4). Oba zespoły w ostatniej kolejce zanotowały remisy. O ile remis Heart przerwał im passę dwóch wygranych z rzędu, o tyle remis Hibernianu przerwał passę czterech przegranych z rzędu. W tym sezonie obie ekipy spotkały się już raz w lidze na boisku Heart, gdzie gospodarze wygrali te spotkanie 2:0. W ubiegłym sezonie na boisku Hibernianu lepsza okazała się ekipa gości, którzy jedno spotkanie wygrali a drugie zremisowali. Dzisiejszy mecz będzie meczem walki i nie licze na wysoki rezultat. Faworytem moim jak i bukmacherów jest ekipa gości, którzy znajdują się obecnie w lepszej dyspozycji niż gospodarze o czym świadczą ostatnio osiągane wyniki. W dzisiejszym spotkaniu liczę na skromną wygraną Heart 1:0.
✅ 130
 
orlen47 34

orlen47

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis
Spotkanie : Julien Benneteau - Bernard Tomic
Typ : Tomic wygra 2:0
Kurs : 2.50
Bukmacher : Bet365
Data: 2012-01-02 5:00
Analiza: Cóż jest to dopiero początek długo wyczekiwanego sezonu wśród maniaków światowego tenisa. Faworytem spotkania jest młodziutki Australijczyk Bernard. W ciągu ostatniego roku poprawił swoje umiejętności oraz co najważniejsze nabrał doświadczenia. Sprawił kilka niespodzianek pokonując najlepsze rakiety w prestiżowych turniejach. Posiada znakomite warunki do gry na twardych kortach, jest zwrotny, szybki ma mocny serwis i jego najlepsza cecha- nie boi się podjąć ryzyka. Jego przeciwnik ostatnio zmagał się z kilkoma urazami. Jego występ stał pod znakiem zapytania, miał zrezygnować ale jednak postanowił wziąć udział w tym turnieju by jak najlepiej wejść w sezon. Za 16 dni AO, Brisbane jest najlepszym sprawdzianem by ocenić swoje umiejętności. Tomic gra u siebie. Na konferencji prasowej obiecywał że będzie czarnym koniem i jak burza przejdzie przez pierwsze rundy. Dlatego stawiam na niego że wygra 2:0 kurs zadowala.
⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Spotkanie: Fulham - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1.97
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Arsenal po raz kolejny gra w meczu derbowym. Tym razem przyjdzie im grać na Craven Cottage z ekipą Fulham.
Dotychczas padały wyniki&quot;
Fulham - AFC 2-2
Fulham - AFC 0-1
Fulham - AFC 1-0
Fulham - AFC 0-3
Fulham - AFC 2-1
Jak widać są w większości mecze over, ale spójrzmy na to co się dzieje a nie na historię.
Fulham u siebie nie idzie dobrze, porażka wysoka z MU, zwycięstwo nad Boltonem i szczęśliwe nad Liverpoolem. Arsenal na wyjazdach tylko raz miał remis, 4 razy wygrał i tyle samo schodził pokonany.
Ostatnie ich 5 meczy na wyjeździe to 4 zwycięstwa (Chelsea, Norwich, Wigan, Aston Villa) i porażka z City, zaledwie 1-0.
H2h na korzyść gości, powiem szczerze,że nie wiem czy nie mądrzejsze będzie zagranie na under 2.5 gola bo AFC strzeliło zaledwie 5 bramek w ostatnich 5 meczach.
Jednak jestem zdania,że mimo wszystko wygra Arsenal, lubię i szanuję tą ekipę i moim zdaniem muszą przed wyjazdem na PNA kilku ich zawodników kompletować punkty.
⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna ANGLIA: Premier League
Spotkanie : QPR - Norwich
Typ : Norwich
Kurs 3.5
Bukmacher : bet 365
Jutro o godzinie 16:00 QPR przed własną publicznością zagra z Norwich . QPR po 19 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 17 ( 4 wygrane , 5 remisów , 10 porażek ) co daje im 17 punktów . Norwich po 19 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 11 (5 wygranych , 7 remisów , 7 porażek ) co daje im 22 punkty . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkano bu drużyn
5 ostatnich spotkan QPR
Premier League Arsenal vs. QPR P - 1:0
Premier League Swansea vs. QPR R - 1:1
Premier League QPR vs. Sunderland P - 2:3
Premier League QPR vs. Man Utd P - 0:2
Premier League Liverpool vs. QPR P - 1:0
5 ostatnich spotkan Norwich
Premier League Norwich vs. Fulham R - 1:1
Premier League Norwich vs. Tottenham P - 0:2
Premier League Wolverhampton vs. Norwich R - 2:2
Premier League Everton vs. Norwich R - 1:1
Premier League Norwich vs. Newcastle Z - 4:2
Obie druzyny walczą w tym sezonie o utrzymanie dziwi mnie tak wysoki kurs na gości maja spore szanse wygrać to spotkanie myślę e wygrają ten mecz przewagą jednej bramki
✅ 250
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Nashvile Predators - Calgary Flames
typ: under 4,5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W lidze NHL na dzisiejsza noc tylko jeden mecz. Po krotkiej jego analizie uznalem, ze postawie na Nashvile albo under i wybralem jednak under. W ostatnich 3 meczach miedzy typi ekipami padaly wyniki 2-1, 1-0 i 0-2 a mecze te rozegrano w ostatnich 3 miesiacach. Ponadto w obecnym sezonie w meczach obu druzyn strzelano przewaznie ponizej 5,5 goli: Calgary ma 15 overow i 22 undery, a Predatorzy 15 overow i 19 underow. Co za tym idzie bramkarze maja niezle statystyki i zaden z podstawowych nie jest kontuzjowany. Nashvile ma mocna obrone i nie strzela za wiele goli i Calgary podobnie, ale w lepszej dyspozycji powinni byc Predatorzy, ktorzy zanotowowali ostatnio 2 minimalne zwyciestwa po rzutach karnych 2-1 z Nutkami z St Luis i Dzikusami z Minnesoty, w przeciwienstwie do Flamsow, ktorzy przegrali ostatnio 2 mecze: 1-3 z Wyspiarzami z NY oraz ostatnio ulegli Ottawie po dogrywce 3-4, dodac nalezy, ze Senatorzy z Ottawy oddali na bramke Calgary az 49 strzalow a tylko 4 gole zdobyli...
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: tenis,
WTA Auckland
Spotkanie: Flavia Pennetta - Sorana Cîrstea
Typ: over 2,5 seta
Kurs: 2,62
Bukmacher:


30-letnia Flavia Pennetta z Włoch kontra 22-letnia Sorana Cîrstea z Rumunii. Wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami zaciętego pojedynku i całkiem możliwe, że mecz rozstrzygnie się w 3 setach. Historia pojedynków obu tenisistek pokazuje, że jest to bardzo prawdopodobne. W 2008 roku w New Haven młodsza z dziewczyn wygrała w stosunku 2:1, natomiast w 2010 roku w Madrycie górą była ta bardziej doświadczona, wygrywając po 3-setowym pojedynku. Zarówno Flavia Pennetta, jak i Sorana Cîrstea to dość nieprzewidywalne zawodniczki. Włoszka, choć wysoko sklasyfikowana w rankingu, potrafi męczyć się, a nawet przegrywać z tenisistkami z okolic końca setki, Sevastova Anastasija (98.) czy Anastasia Rodionova (108.), ale i pokonać numer 1 – Carolinę Wozniacki. Sorana Cîrstea w ostatnim czasie uczyniła zauważalny progres, nie popełnia już szkolnych błędów i potrafi nawiązać do walki z najlepszymi, więc jestem zdania, że jutro będzie dzielnie walczyć z Flavią Pennettą i doprowadzi do rozegrania 3 setów.
⛔ 100
 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ????, NBA

Spotkanie: LA Lakers @ DEN Nuggets
Typ: LA Lakers (-1,5)
Kurs: 3,25
Bukmacher:

Po wczorajszym zwycięstwie 92-89 przed własną publicznością dzisiaj czas na rewanż na Pepsi Arena. Pomimo przeciętnego występu Koby&#39;ego i wyraźnych problemów z fauli i tak wygrali. Świetny występ zaliczył po kontuzji wracający Anthony Bynum, natomiast Pau Gasol po mału zaczyna udowadniać, że z jego formą nie jest źle po słabym pre-season. Dzisiaj liczę, że Lakersi będą bardziej uważali na faule i sądzę, że Kobe i Bynum rozcyka Nuggets z pomocą Gasola. Wczoraj Lakersi nie zagrali dobrego meczu, ale wygrali i dzisiaj po prostu liczę na ich lepszą postawę i co za tym idzie drugą wygraną nad ekipą z Denver. Koło takiego kursu na pewno nie da się przejść bez obojętnie.
⛔ 100
 
cosmo 11

cosmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Championschip
Spotkanie: Peterborough United - Birmingham City
Typ: 1X
Kurs: 1.641
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:
Jutro o godz. 16.00 w pojedynku angielskiej Championschip spotkają się zespoły Peterborough i Birmingham. Gospodarze zajmują 15 miejsce w tabeli, bilans9-5-10, natomiast goście 9-6-7. Kluczem do trafionego typu powinna być statystyka zespołu Birmingham na wyjeździe 2-2-7, jak widać drużyna ta spisuje się na wyjeździe bardzo słabo. Natomiast zespół Peterborough u siebie poczyna sobie całkiem przyzwoicie notując wyniki:6-1-4. Goście nie wygrali spotkania na wyjeździe juz dość długo - od 5 kolejek i liczę, że tym razem ta seria nie zostanie przerwana.
✅ 64
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom