>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.01.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Aston Villa - Swansea City
Typ: X
Kurs: 3.55
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Trudne do wytypowania pary trafiły nam się w poniedziałkową 20. kolejkę ligi angielskiej. Mimo to, postanowiłem wziąć byka za rogi i postarać się o prognozę tego wyniku. Wybrałem wyjątkowo niewdzięczny mecz na Villa Park, gdyż gospodarze są w tym sezonie nieobliczalni.
W poprzedniej rundzie mecz w Swansea zakończył się bezbramkowym remisem. Przyglądając się walijskiej drużynie, możemy zaobserwować, że cechuje ich dobrze zorganizowana gra w defensywie. Niejednokrotnie potrafili urwać punkty ekipom z czołówki, i między innymi dzięki temu zajmuje 14. pozycję w tabeli, z dorobkiem 20 punktów. Na grę obronną stawiają zwłaszcza w meczach wyjazdowych, w starciach, gdzie nie uchodzą za faworytów. Zdołali np. wywieźć bezbramkowy remis z trudnego Anfield Road.
Aston Villa plasuje się na 9. miejscu w klasyfikacji, jednak nad swoimi jutrzejszymi rywalami ma tylko 3 punkty przewagi, więc różnica w tej części tabeli są nieznaczne, i wszystkie te drużyny prezentują porównywalne poziomy gry. Gospodarze, jak wcześniej pisałem grają w kratkę, i przeplatają znakomite występy słabymi meczami. Po ostatniej nieoczekiwanej wygranej na Stamford Bridge, teoretycznie komfort psychiczny przed spotkaniem należy do nich, i powinien to być bardzo znaczący atut.
Krótko i na temat: w tym sezonie 3 drużyny mają jak do tej pory na swoich kontach najwięcej (po 8 remisów), wśród nich są właśnie AV i Swansea. Sensacyjne zwycięstwo z drużyną Chelsea napompowało balonik oczekiwań przed jutrzejszym meczem, moim zdaniem te spekulacje są całkiem na wyrost, gdyż piłkarze z Birmingham nie wygrali jeszcze dwóch spotkań z rzędu w tym sezonie. Z kolei piłkarze Swansea City bez zwycięstwa w ostatnich 4 meczach, i za wszelką cenę będą się starali przerwać tę kiepską serię, a już przynajmniej wywalczyć jeden punkt i nie stracić dystansu do reszty stawki, na co, myślę, że ich stać. Powodzenia ;)
⛔ 100
 
K 10

kubuspuchatek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szkocja Premier League
Spotkanie: Dundee United- Aberdeen
Typ: Dundee United
Kurs: 2,00
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Na poniedziałek proponuję spotkanie Ligi Szkockiej. Szósty w tabeli zespół Dundee podejmie zajmującą dziewiątą lokatę drużynę Aberdeen. Gospodarze przed własną publicznością grają w kratkę (3-3-4). Swój typ opieram jednak w dużej mierze na słabej postawie Aberdeen w dotychczasowych meczach na obcych stadionach (1-2-7). Goście nie imponują też jeśli chodzi o dorobek bramkowy 7-17. Uważam, że kurs 2,00 jak najbardziej warty postawienia na gospodarzy.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej&gt;NHL
Spotkanie: Nashville-Calgary
Typ: x
Kurs: 4.15
Bukmacher Betsafe
Analiza:
Jutro o godzinie 0:00 odbedzię się spotkanie najlepszej ligi hokejowej świata czyli NHL. Na przeciwko siebie staną ekipy Nashville Predators oraz Calgary Flames. Wybrałem to spotkanie ponieważ uważam że najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest wynik remisowy po regulaminowym czasie gry. Pomimo tego że delikatnym faworytem w tym spotkaniu jest ekipa która bedzię występowała na włansym lodowisku to uważam że goście też do tego spotkania podejdą maksymalnie skoncetrowani poza tym poprzednie mecze pomiędzy tymi dwoma ekipami też były wyrównane myślę że tutaj może być podobnie. Kurs spada na ekipę gości wiec ja tutaj stawiam na dokładny wynik 3:3 i myśle że remis nie zdziwi w tym spotkaniu nikogo.
⛔ 100
 
visor 28

visor

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna ANGLIA: Premier League
Spotkanie : QPR - Norwich
Typ :Queens Park Rangers
Kurs : 2,15
Bukmacher : Unibet

Przyglądałem się poniedziałkowym meczom i postanowiłem przenalizować mecz angielskiej Premiership QPR - Norwich. Ku mojemu zaskoczeniu kurs na gospodarzy mnie w pełnie satysfakcjonuje. Drużyna gości po 19 rozegranych meczach znajduje się na 11 miejscu w tabeli zaś gospodarze zajmują dopiero 17 miejsce, lecz moim zdaniem są faworytami. Obie drużyny dzieli zaledwie 5 punktów i myślę, że Rangersi poradzą sobie z Norwich. Fakt bilans gospodarzy nie zachwyca 3 porażki w ostatnich 3 meczach lecz jest to drużyna z potencjałem. Do tej pory pamietam mecz z Manchesterem City gdzie tak bardzo bronili zwycięstwa byli waleczni oraz strzelali bramki co pokazuje, że piłkarze jeśli chcą to potrafią rywalizować jak równy z równym z drużyną lidera ! Liczę jutro na ciekawe widowisko i przełamanie piłkarzy gospodarzy przed przerwą w rozgrywkach
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Sacramento - New Orleans
Typ: Gospodarze wygrają różnicą 6-10 pkt
Kurs: 5.0
Buk: Bwin
Sacramento Kings podejmuje na własnym parkiecie New Orleans Hornets. Obie ekipy dobrze rozpoczeły sezon, ale teraz już idzie gorzej. Przede wszystkim gospodarze, którzy w pierwszym meczu pewnie pokonali Lakers 100-91. Ale później już 3 porażki jednak trzeba dodać, że z ekipami bardzo dobrymi bo Portland, Chicago i New York. Były to 3 ciężkie mecz i dość wysokie przegrane ale dziś duża szansa na drugie zwycięstwo i to znów przekonujące. New Orleans wygrali pierwsze 2 mecze z Phoenix na wyjeździe bardzo szczęśliwie oraz pokonali Boston u siebie, ale już z Suns u siebie przegrali różnicą 15 punktów. Powód: Brak Erica Gordona, który przyszedł przed sezonem i miał być głównym strzelcem ekipy. Jeszcze z Bostonem poradzili sobie bez niego ale z Suns widać było brak strzelca. Dziś również on nie zagra i według mnie znów będzie widoczne jak brakuje tego zawodnika na parkiecie. Pod koszem są Okafor czy Kaman ale Sacramento ma Cousins&#39;a i Hicksona.. Jednak już obwód należy do gospodarzy gdzie są Thorton, Evans czy Salmons na którego lepszy mecz liczę. Znów na ławce Thompson, Outlaw który ma wiele do zaoferowania i również licze, że się rozegra dziś. Goście mają Belinelli który jednak nie jest regularny w dobrych występach, Landry oraz Arize bez formy. Moim zdaniem przewaga parkietu, osłabienie gości oraz co jak co obecnie lepsza kadra Sacramento skłania mnie do ich wygranej. Łatwo nie będzie ale różnica 6-10 pkt wydaje mi się być najbardziej realna.
⛔ 100
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Wolverhampton - Chelsea
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza: Na jutro proponuję mecz w Premier League pomiędzy Wolverhampton a Chelsea. Moim zdaniem dobrym typ na to spotkanie to over 3.5. Dlaczego? Obie drużyny ostatnimi czasy słabo prezentują się w defensywie. Szczególnie mam na myśli Chelsea, której linia defensywna zagrała fatalnie w pojedynku przeciwko Aston Villi w ostatniej kolejce. The Blues dali sobie strzelić 3 bramki na własnym boisku i uczyniła to drużyna, która ostatnio formą nie zachwycała. Natomiast potencjał ofensywny podopiecznych Villasa-Boasa stale jest duży. We wspomnianym meczu z AV Cheslea stworzyła sobie wiele dogodnych sytuacji strzeleckich, miała natomiast problem z ich wykończeniem. To musi się zmienić, jeżeli zespół z Londynu wciąż marzy o mistrzostwie kraju. Wolverhampton to drużyna, która nie dysponuje solidną linią defensywną. Stracili 34 bramki w 19 meczach, w tym 15 na własnym stadionie. Przy tym u siebie nieźle idzie im jeśli chodzi o zdobywanie bramek – 13 w 9 meczach. W mojej ocenie przy obecnej dyspozycji defensorów The Blues stać ich na zdobycie jutro co najmniej 1 gola. Warto również dodać, że Chelsea pozostaje bez zwycięstwa w Premier League już od 4 spotkań. Myślę, że mecz z Wolverhampton będzie dobrą okazją do przełamania tej passy. Uważam, że patrząc na dokonania obu ekip w ofensywie i luki w obronie warto zagrać na over 3.5.
⛔ 100
 
P 0

palejo79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League godz. 16.00
Spotkanie: Wolverhampton - Chelsea
Typ: Który gracz będzie strzelcem bramki? Drogba
Kurs: 1.9
Bukmacher: bwin

Analiza:
Drużyna Chelsea nie rozpieszcza swoich kibiców. Fatalna postawa w 4 ostatnich meczach w lidze (bilans 0-3-1) nie może satysfakcjonować zawodników jak i trenera. AVB musi zmobilizować swoich podopiecznych, a doskonałą okazją może być mecz z Wilkami.
Od 2003 roku zespoły rozegrały 7 spotkań. Sześciokrotnie zwyciężała Chelsea strzelając 21 bramek i tracąc 3. Dlatego uważam, że w tym spotkaniu Londyńczycy się zrehabilitują, strzelając kilka bramek. Stawiam, że wśród strzelców znajdzie się &quot;stary lis&quot; Drogba. A może i młody Sturridge się odblokuje.
Powodzenia
⛔ 100
 
amf 20

amf

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Nashville - Calgary
Typ: Nashville -1,5
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Moj typ nieco ryzykowany , ale uwazam ze warty kursu. Predatorzy sa ostatnio w lepszej dyspozycji od swoich dzisiejszych rywali. Wygrali ostatnio 2 mecze z bardzo solidnymi druzynami z St. Louis oraz Minnesota, obydwa po dogrywce. Wydaje mi sie ze dziś dogrywka nie bedzie potrzebna, a gospodarze wykorzystaja przywilej wlasnej hali i zdecydowanie pokonaja slabsza od siebie ekipe. Po dwoch wyrownanych meczach, oraz po kilku z mala iloscia strzelonych bramek przez Predatorow mysle ze przyszedl czas na zdecydowane zwyciestwo.
✅ 220
 
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Brisbane
Spotkanie: Ryan Sweeting - Gilles Simon
Typ: Sweeting +4,5g
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Każdy fan tenisa wie jak gra Gilles Simon. Jest to nudny, konsekwentny do bólu przebijacz, potrafiący każdego zanudzić swoją grą.
Sweeting to dla mnie tenisista o dwóch obliczach: potrafi grać nudno i na przerzut jak Simon, a gdy ma dzień to potrafi grać niesamowicie agresywnie, momentami jak taki typowy jeździec bez głowy.
Zastanawia mnie jakiego Ryana&#39;a zobaczymy dzisiejszej nocy, ale jaki by on nie był to i tak powinien handi pokryć. Chyba, że Gilles zacznie karcić returnami jego słaby serwis, no ale z drugiej strony Francuz to nie jest gracz, którego nie można przełamać.
⛔ 100
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej&gt;NHL
Spotkanie: Nashville-Calgary
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher bet365
Analiza:

Na drugi dzień stycznia wybrałem pojedynek w NHL. To, że dotychczasowe pojedynki drużyn były wyrównane nie znaczy, że tym razem tak będzie. Owszem spotkają się dwie ekipy prezentujące zbliżony poziom. To jednak jest najlepsza liga świata i może w niej się zdarzyć absolutnie wszystko. Albo goście wypunktują Predatorów, tak jak potrafili to uczynić z niejedną ekipą zaliczaną do najlepszych, albo gospodarze bez problemu uporają się z przyjezdnymi. Ja jednak podbudowany sylwestrowymi jedynkami zagram na Nashville. Wygrali dwa ostatnie spotkania w przeciwieństwie do Calgary, które je przegrało. Faworyci spotkania pójdą za ciosem. Typuję jednobramkowe zwycięstwo. Powodzenia ????
✅ 135
 
L 2

lordg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia Championship
Spotkanie: Crystal Palace vs Leicester City
Typ: 1
Kurs: 2,7
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Jutro o godzinie 14:00 zmierzą się w/w zespoły. Bilans Crystal Palace: 10 wygranych, 6 remisów i 8 porażek. W Championship zajmują 8 lokatę z 36 pkt. Mecze u siebie: 4/6/1 i 18pkt. Ostatnie 5 meczy to 3 wygrane (20.Milwall, 12.Birmingham , 22. Nottingham Forrest) i 2 remisy ( liderem 1. Southampton, 13. Barnsley).
Leicester City zajmuje aktualnie 14 miejsce w tabeli. Ich bilans to 8wygranych, remisów i porażek. Na wyjazdach też im nie idzie za dobrze 2/5/4 i 11 pkt zdobyte. Ostatnie ich 5 meczy to tylko remisy i porażki ze słabymi teamami. Remisy ( 18Portsmouth, 19. Ipswich Town,15. Peterborough United,) porażki ( 24. Doncaster Rovers i 6. Hull) [ miejsce w tabeli, drużyna] Na dodatek dodam, że LC na wyjeździe ostatni raz zremisowali 26 listopada z Portsmouth a wygrało 1 listopada z Burnley.

Bilans tych zespołów:
07/08-10 Championship Crystal Palace vs. Leicester 3:2
16/03-10 Championship Crystal Palace vs. Leicester 0:1
14/01-09 FA Cup Crystal Palace vs. Leicester 2:1

02/08-08 Towarzyskie Klubów Crystal Palace vs. Leicester 1:1
18/08-07 Championship Crystal Palace vs. Leicester 2:2

10/03-07 Championship Crystal Palace vs. Leicester 2:0

02/01-06 Championship Crystal Palace vs. Leicester 2:0
27/08-02 Championship Crystal Palace vs. Leicester 0:0

11/04-98 Premier League Crystal Palace vs. Leicester 0:3
06/04-96 Championship Crystal Palace vs. Leicester 0:1

14/01-95 Premier League Crystal Palace vs. Leicester 2:0

22/01-94 Championship Crystal Palace vs. Leicester 2:1
C.Palace : 6-3-3
Leicester: 3-3-6
Stawka 5/10
⛔ 100
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, NBA
NOH - Kings
Cousins over 9.5 rebounds 2.110
Pinnacle
4/10
Sacramento grało 4 mecze póki co i Cousins następujące wyniki jeżeli chodzi o zbiórki:
- Lalki (opponents rpg 39.00) - 11
- Portland (opponents rpg 39.67) - 11
- Chicago (opponents rpg 37.75) - 12
- NYK (opponents rpg 44.75) - 11
Dziś grają z NOH (opponents rpg 43.00), także ekipą, która pozwala rywalom na więcej na desce niż Lakersi, Portland czy Bulls. Cousins w dobrej formie jest od początku sezonu i myślę, że dziś znów powinien mieć na koncie 10 zbiórek spokojnie, zwłaszcza, że okazje do zbiórek będą, bo NOHy słabo rzucają - 39.1% z gry póki co.
Skoro Dudley dał rade zebrać z NOHami 8 piłek, Lopez 7, Frye 16, Gortat 7, no to Cousins dyszke powinien uzbierać.
0
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
NBA
Denver-Lakers
typ: 2 ML
kurs: 2,8
unibet

Wraca Bynum , w sumie i bez niego Lawsonowi byłoby ciezko wjezdzac pod kosz zdobywac łatwe punkty, Nene i Mozgov nie radzili sobie z difensem Portland to co bedzie dzis, Afflalo o dziwo mało uruchamiany ostatnio, Miller egoistycznie troche gra a mimo to Denver potrafi zdobywać punkty. Przeciw Lal beda musieli cała piatka bronic a ich gra opiera sie na niskich graczach, w ostatnim meczu sam komentator sie smial &#39;small team&#39; gdzie najwyzszy z nich na parkiecie był Harrington. Dla mnie zdecydowane zwyciestwo jeziorowców.
I taki przebieg miał ich wczorajszy mecz , dzis mysle ze bedzie podobnie.
⛔ 100
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: NBA Koszykówka
Spotkanie: Chicago Bulls - Mepmhis Grizzlies
Typ: Derrick Rose powyżej 8 asyst
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiejszej nocy o godzinie 02:00 rozpocznie się mecz, w którym Chicago Bulls podejmuje we własnej hali gości z Memphis. Gospodarze po serii 4 spotkań wyjazdowych (3 zwycięstwa, 1 porażka) wkońcu zagrają przed własną publicznością.
Zakładam tutaj, że nastawiają się na pewne zwycięstwo, aby dobrze przywitać się ze swoimi kibicami więc każdy zawodnik zagra na 100% swoich możliwości. Przyglądając się grze lidera Byków - Derrick&#39;a Rose&#39;a - postanowiłem podać typ: powyżej 8 asyst w meczu. Jego średnia z tego sezonu to 9 (jednak należy zaznaczyć, że sporo sobie ją poprawił spotkaniem z LA Clippers, gdzie zanotował ich aż 16). Był to ich ostatni jak dotąd mecz więc widać, że MVP poprzedniego sezonu łapie formę i zaczyna grać dla kolegów (w pierwszym spotkaniu sezonu tylko 5 asyst)
Podsumowując: uważam, że Chicago Bulls po dobrym spotkaniu pokona Memphis, a jej lider Derrick Rose poprowadzi ich do zwycięstwa zdobywając sporo punktów oraz notując ponad 8 asyst.
⛔ 100
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, League 1, Anglia
Spotkanie: Sheffield Wednesday - Tranmere Rovers
Typ: Sheffield Wednesday (hc 0:1)
Kurs: 2,55
Bukmacher: bWin
Analiza:
Spotkań dzisiaj bez liku, ja jednak bardziej skłaniam się ku spotkaniom tych słabszych lig. Oko me zatrzymało sie dzisiaj na spotkaniu 1 ligi angielskiej: Sheffield Wednesday vs Tranmere Rovers.
Sowy podejmowac będą na własnym boisku Tranmere, zespół znajdujący sie aktualnie na 15 miejscu w tabeli. Fawotytem są oczywiście goście, którzy jeszcze nie przegrali w tym sezonie na własnym boisku (8 zwycięstw, 2 remisy). Tranmere natomiast na wyjazdach sprawuja się słabo (3 zwycięstwa, 1 remis, 6 porażek) chociaż trzeba przyznac, że uśredniając całą ligę na wyjazdach to nie tracą zbyt dużo bramek. Stąd może taki a nie inny kurs na obrane przeze mnie spotkanie...
Statystyki h2h mówią nam że na 9 spotkań pomiędzy tymi zespołami mamy remis: 4 zwycięstwa, 4 porażki i 1 remis sów. Jednak to tylko zimne statystyki i aby w pełni obrac właściwy kurs należy wziąć pod uwagę aktualną formę druzyn. A tutaj jak dla mnie sowy wyglądają po prostu imponująco! Świetne gra i zwycięstwo nad Preston na wyjeździe 0:2 dało mi do zrozumienia, że ten zespół jest na fali. Patrząc na ich przeciwników można odnieśc wrażenie, że pomimo ostatniego zwycięstwa 1:0 z FC Bury, to ich poprzednie spotkania nie napawają/napawały optymizmem.
Sowy muszą zdobyć dzisiaj trzy punkty bo moim zdaniem będą walczyć o awans do premier leauge. Na strate punktów po prostu nie moga sobie pozwolić, szczególnie na własnym boisku...
Oczywiście brak w meczu Lewisa Buxton&#39;a oraz Garego Madine&#39;a (kontuzje) w jakimś stopniu wpłyną na grę Sheffield Wednesday, jednak nie sądzę aby Tranmere Rovers wywiozło z Hillsborough Stadium trzy a nawet jeden punkt. Powiem więcej - jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy to dla mnie minimum. A jako, że szanse na zwycięstwo dwubramkowe widzę dosyć duże, a i kurs zdaję się być nad wyraz gruby, to gram tak a nie inaczej. Chociaż przyznam, że w realu zagrałbym bez handi...
⛔ 100
 
N 149

nati1234

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Puchar Hopmana
Spotkanie: Bethanie Mattek-Sands v Caroline Wozniacki
Typ: Caroline Wozniacki - Wygra 2-0
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Uważam, ze Caroline będzie zależało, aby szybko uporać się z niżej notowaną przeciwniczką z USA. Dlaczego? A to dlatego, że 3 godziny później gra z Nielsenem vs Fish i Sands doubla. Jak wiemy Puchar Hopmana – międzynarodowy drużynowy turniej, uznawany jest za nieoficjalne mistrzostwa świata zespołów mieszanych. Obie panie i panowie też skupią się na pewno na doublach.
Ale dość teorii teraz trochę liczb:
Head 2 head obu pań
Wozniacki - Sands
12/2011 WTA Miami 6-2 7-5
08/2009 WTA Rzym 6-1 7-5
Dziś uważam, że będzie podobnie i skończy się 2-0 dla Dunki.
✅ 50
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie - Cardiff - Reading
Typ - powyżej 3.5 gola w meczu
Kurs - 3.50
Buk - Bet365
Analiza :
Niewątpliwie jedno z ciekawszych spotkań w Angielskiej Championship pomiędzy 4 w tabeli Cardiff 5 Reading obie 11 w niezłej dyspozycji na ostatnie 10 spotkań zgromadzili po 21 pkt i dowodzą w tej klasyfikacji jednak goscie ostatnie 4 spotkania to 4 zwycięstwa a gospodarze trochę w postoju bo na 4 ostatnie mecze to zaledwie 1 zwycięstwo 2 remisy i porażka u siebie z wiceliderem Middlesbrough 2:3 . Różnica jaka ich dzieli w tabeli to 3 punkty czyli dla gospodarzy mecz o 6 pkt. Cardiff na swoim City Stadium spisują się całkiem nie żle na 11 spotkań mają bilans 7-2-2 i dosyć ciekawy bilans bramkowy 21:13 . Jeżeli chodzi o Reading to jak już wspomniałem chłopaki są na fali 10 ostatnich spotkań to 7-0-3 i 16:8 . Dlatego trudno wskazać jakiegos faworyta tego pojedynku , może 1 remis Reading . Jeżeli zajrzymy w statystyki to : w tym sezonie porażka Reading u siebie z Cardiff 1:2 ( tu upatruję chęć rewanżu ) w ubiegłym sezonie na 4 spotkania 3 remisy 0:0 , 1:1 , i 2:2 były sezony kiedy padały wyniki 2:5 i 5:1 dlatego zaryzykuję i liczę dzis na przynajmniej 4 gole w meczu . Pozdrawiam !
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Proszę o usunięcie wyżej zamieszczonego posta. Pomyliłem spotkanie ????
Spotkanie - QPR-Norwich
Typ - x
Kurs - 3.40
Buk - Bet365
Ostatnia kolejka przyniosła nam wiele niespodzianek. Wczoraj typowałem na remis City z Sunderlandem, a dziś skłaniam się do wytypowania remisu w meczu dwóch beniaminków. QPR na ostatnie 3 mecze u siebie 2 przegrane i remis. Dziś zagrają u siebie ze znajdującym się na 9 pozycji Norwich. Norwich pomimo tak wysokiego miejsca na wyjazdach słabiutko. Na ostatnie 3 mecze 2 remisy i porażka co pokazuje, że lubią remisować na wyjeździe. Moim zdaniem dzisiaj dojdzie do podziału punktów, a to czy sie tak stanie zweryfikuje boisko :smile:
⛔ 100
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZKOCJA: Premier League
Spotkanie:
Dunfermline - Celtic
Typ:
Zespół 2 zwycięży, a w meczu padnie więcej niż 3,5 gola
Kurs:
2.70
Bukmacher:
bwin
Analiza:


Na dziś wybrałem mecz szkockiej ligi pomiędzy ostatnim w tabeli Dunfermline a liderem Celtic. Zmierzą się drużyny z przeciwległych biegunów tabeli. Gospodarze w 19 meczach zgromadzili tylko 19 punktów, bilans bramkowy 20:43. Goście w 21 meczach zgromadzili 50 punktów, bilans bramkowy 41:15.
Oto ostatnie wyniki drużyn:
24/12-11 Dunfermline - Johnstone 0:3 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1768768
17/12-11 Hearts - Dunfermline 4:0 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1768761
03/12-11 Rangers - Dunfermline 2:1 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1768752
26/11-11 Dunfermline - Aberdeen 3:3 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1768743
23/11-11 Celtic - Dunfermline 2:1 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1768360
19/11-11 St Mirren - Dunfermline 2:1

28/12-11 Celtic - Rangers 1:0 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1768773
24/12-11 Celtic - Kilmarnock 2:1 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1768766
18/12-11 Johnstone - Celtic 0:2
10/12-11 Celtic - Hearts 1:0 http://www.stats.betradar.com/statistics/livescorecc/main.php?page=statistics_match&amp;language=pl&amp;matchid=1768755
04/12-11 Dundee Utd - Celtic 0:1
26/11-11 Celtic - St Mirren 5:0

Celtic w ostatnich 6 meczach zanotował same zwycięstwa. Ostatni wysoki wyniki zaliczyli pod koniec listopada wygrywając 5:0 z St.Mirren.
Obecnie gospodarze mają jedną z najsłabszych defensyw w lidze, w 19 meczach stracili już aż 43 razy… W meczach tracą średnio 2-3 bramki. Na własnym stadionie nie wygrali jeszcze meczu a w ostatnich 5 meczach tracili kolejno 3, 3, 4, 2, 4 gole.
Celtowie po ostatnim zwycięstwie z Rangers są liderami rozgrywek i raczej wątpliwe aby tą pozycję dziś utracili. Liczę na łatwe zwycięstwo gości z dużą ilością bramek. Początek meczu o godzinie 16.
⛔ 100
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
IZRAEL: Ligat ha&#39;Al
Ashdod - Shmona
02.01.2012 19:50
Typ: 2 -zakład bez remisu
Kurs: 2,1
BUK Bet365
Analiza
W spotkaniu tym zobaczymy dwie kapitalnie spisujące się w tym sezonie drużyny Izraelskiej Ekstraklasy, wydawałoby się iż w tym spotkaniu nie ma faworyta, jednak oglądałem ostatnie spotkanie Ashdod z M.Haifa i wyglądało to bardzo słabo, po strzelonej bramce całe spotkanie bronili się przed atakami gospodarzy. Shmona natomiast, wygrywa wszystko!! Ostatnio straciła punkty na początku listopada remisując z M. Petach Tikva, dlatego stawiam na gości, jednak podpieram się zakładem bez remisu ponieważ jest to mecz na szczycie i zawsze może zdarzyć się coś nie przewidzianego.
0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom