>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 02.02.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 2 Luty


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Brazylia- Campeonato Paulista
Spotkanie: Ituano- Corinthians
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:


2 lutego 2012 roku o godzinie 01:00 odbędzie się mecz pomiędzy Corinthians aktualnie będącym na 2 miejscu w tabeli (zaraz za Sao Paulo) a 12 Ituano. Oto przyczyny z powodu których postanowiłem się typować wygraną Corinthians:

Corinthians i Sao Paulo mają po tyle samo punktów jedyne co rozdziela obydwie drużyny to bilans bramek, a więc sądzę, że Corinthians nie może sobie teraz pozwolić na przegraną, co dałoby możliwość punktowej ucieczki Sao Paulo.

Kolejnym powodem jest fakt iż Corinthians ma dosyć dobrą formę: 3 wygrane, natomiast Ituano ma na swoim koncie 2 przegrane i zaledwie 1 wygraną.

Następną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę jest forma obydwu drużyn, otóż zdecydowanie lepiej prezentuje się gra Corinthians.

No i ostatnią rzeczą, którą brałem pod uwagę jest przepaść w tabeli dzieląca obydwie drużyny, co od razu rzuca się w oczy.

Tak więc z tych właśnie paru powodów postanowiłem typować to spotkanie. Pozdrawiam

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL , Kalifornia
Spotkanie: Anaheim Ducks - Dallas Stars
Typ: Anaheim Ducks (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:

-

Na dziś wybrałem według mnie kolejny dość ciekawy mecz a mianowicie Anaheim Ducks (13 miejsce) kontra Dallas Stars (11 miejsce). Jak widac są to drużyny w dolnych rejonów tabeli. Kaczory ostanio spisują sie nieźle i widać ze wychodzą poliwi z kryzysu na 5 ostanich meczy wygrali aż 4. Jednak ta jedna porażka którą ponieśli tydzień temu to właśnie z dzisiejszymy gośćmi a przegrali 0:1.Wczoraj Kaczory odniosły dość wysokie zwyciesko nad ekipą Phoenix Coyotes wygrali aż 1:4 świetny mecz rozegrał Andrew Cogliano który strzelił aż 3 bramki. Dziś przed własną publicznoscią będą mieli duzo pola do popisu i odegrać sie za tą Dallas za ostania przegraną . Przejdzmy do Dallas które dopiero dziś rozegra swój pierwszy mecz od tej krótkiej przerwy która miała ostanio miejsce w NHL.Na 5 ostanich meczy wygrało tylko 1 można zauważyć dość znaczny kryzys.Nie ma znacznego faworyta w tym meczu ale Dallas wogóle mnie nie przekonuje, myślę ze Kaczory zrewanżują się Dallas i zobaczymy więcej bramek niż we wcześniejszym meczu tych drużyn.


Teraz mała historia spotkań z tamtego roku:



Jak widać drużyny wygrywają ze sobą na przemian wiec dziś kolej na Anaheim !
POWODZENIA !

⛔100
 
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA, NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings - Columbus Blue Jackets
Typ: Los Angeles Kings
Kurs: 1,75
Bukmacher: bwin
Analiza:

Dzisiejszy swoj typ oddam na druzyne Los Angeles, ktora u siebie bedzie podejmować najslabszy zespol w lidze NHL Columbus Blue Jackets.
Goscie na 50 rozegranych spotkan wygrali tylko 13 razy, przegrywajac 37 razy Strzelajac 115 bramek, tracac 169 !
Wg mnie to taka &quot;czerwona latarnia&quot; ligi NHL.Druzyna z Los Angeles w porownaniu z Columbusem nie grala wczoraj zadnego spotkania wiec sa w pelni wypoczeci i glodni gry.A oto statystyki gospodarzy przed dzisiejszym spotkaniem:
8 pozycja w Konferencji Zachodniej Bramki: 111 : 111. Dodam tylko, ze wczorajszy mecz Columbusa zakonczyl sie sromotna porazka 6:0 z San Jose Sharks. W tym sezonie oba zespoly grali jak dotychczas 5 razy i to wlasnie LA Kings gorowali nad rywalami wygrywajac 4 spotkania przegrywajac tylko 1.Atutem, Krolow z Los Angeles bedzie niewatpliwie wlasna tafla, bowiem Columbus na 26 spotkan wygral 2 razy, 3 razy zas zremisowal i wygral. Pozdrawiam !

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Nba,Koszykówka
Spurs-Houston
typ;Houston
kurs:2,9
Bet365

W nocy polskiego czasu do Sas przyjezdza ekipa Rakiet.Houston w ostatnich meczach przegralo z Minnesotą ktora w tym sezonie pozytywnie zaskakuje ,wygrali tez z Ny i z marnym Washingtonem.Sas zas ostatnio wygralo w Miskach gdzie mialo dobry procent rzutów za 3pkt 41%,przegrali tez z Dallas i Minnesotą .Na kazdej pozycjii wg mnie Rakiety maja rownorzędnych graczy a tacy zawodnicy jak wlasnie Martin czy Dalembert ktory powinien opanowac deske powinni przyczynic sie do wyrowanej walki obu ekip,Scola tez powinien dorzucic swoje punkty bo ostatnio slabo zagral.Zaskakuje pozytywnie w tym sezonie tez Lowry ktory pokazuje w tym sezonie swoją wartość.Mecz wg mnie underowy a waznym aspektem bedzie obrona wiec licze na Rakiety a kurs 2,9 to grzechem nie sprobowac.

⛔100
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kwalifikacje CL
Spotkanie: Once Caldas - Internacional
Typ: 2
Kurs: 3,20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na dziś wybrałem wydaje mi sie bardzo interesujaace spotkanie w ramach eliminacij do najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w Ameryce Południowej pomiedzy Kolumbijską drużyna Once Caldas a potęgą brazylijskiej piłki zespołem Internacionale Porto Alegre. Dziwią mnie bardzo wysokie kursy wystawione przez bukmacherów na wygranie spotkania przez drużynę przyjezdnych.Pierwszy mecz zakończył się bądź co badź skromną wygrana drużyny Internacionalu 1-0.Stawką tego meczu jest awans do grupy A gdzie oprócz Santosu nie ma mocnych przeciwników więc z pewnością jest
o co walczyć.Internacional nie może zaliczyć poprzedniego sezonu do udanych dlatego w tym bedzie chciał sie pokazać z jak najlepszej strony przed sezonem dokonali paru wzomocniej.Nie wyobrażam sobie żeby zwyciezca Copa Libertadores z 2010 nie przebrnął kwalifikacij do tych rozgrywek.Myślę że piłkarze wyjdą na boisko bardzo zmotywowani i bedą chcieli powiększyć jedno bramkową zaliczkę i wygraja to spotkanie. Przewiduje wynik 0-2
Pozdrawiam

⛔100
 
fork 16

fork

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie:
Utah Jazz - Los Angeles Clippers(4:30 polskiego czasu)
Typ: Blake Griffin (Los Angeles Clippers) Points+Rebounds Over 32.5
Kurs: 1.95
Bukmacher:
Tobet
Analiza:

Tutaj tak jak w większości moich typów które gram z NBA bazuje na statystykach. Blake Griffin to niewątpliwie wielki talent. Takie wsady jakie nieraz wykonuje to aż ciary przechodzą. Chłopak niesamowicie skoczny i zdobywający wiele punktów. W tym sezonie średnio 21.1. Nie mało też zbiera na tablicach bo średnia na poziomie 11.1 imponuje nie mniej niż zdobywane punkty. Więc w sumie daje to nam 32.2 i do wymaganej linii brakuje 0.3. Więc zastanawiacie się pewnie czemu gram over? Bo Blake to bardzo ambitny zawodnik i w ostatnich meczach ładnie punktuje. Ostatnie pięć meczy:
Przeciwnik/minuty/zbiórki/punkty
vs OKC/36/7/22
@ DEN/40/13/17
vs MEM/40/9/20
@ LAL/33/9/26
vs TOR/31/9/18
Jak widać Blake trzyma ostatnio równy wysoki poziom. Który powoli ale pnie się w górę.
W ostatnich meczach między tymi drużynami padało dużo punktów, poza ostatnim 109:78 dla Utah. Pomijając ostatnie spotkanie często gęsto w okolicach 200. Jak wiadomo ktoś punkty musi zdobywać, Griffin wydaje się być już na tyle dojrzałym graczem, że pewnie poprowadzi LAC do wygranej w tym meczu i spokojnie pokryje tą linie. Liczę też na to, że będzie chciał poprawić nie najlepsze wrażenie po ostatnim meczu z Jazz (przyp. 27 minut 10 pkt. 11 zbiórek).
Dorzucam wam jeszcze krótki pokaz umiejętności Blake&#39;a z ostatniego meczu z Jazz:
http://www.nba.com/video/games/jazz/2012/01/17/0021100201_lac_uta_play2.nba

✅95
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ,NHL
Spotkanie: Dallas Stars @ Anaheim Mighty Ducks
Typ: Dallas Stars (czas regulaminowy)
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bwin
Analiza:


Kaczki na fali, wygrywają mecz za meczem, ale czy zdołają dotrzymać tą serie po raz kolejny? Na pewno w meczu z Gwiazdkami przemawiać będzie za nimi tafla, gdzie ostatnio czują się dobrze ale mimo wszystko rozgrywali dziś trudny mecz w Phoenix, a bilans spotkań b2b (spotkania rozgrywane dzień po dniu) w tym sezonie nie przemawia zdecydowanie na ich korzyść. Po drugiej stronie czekają Stars którzy będą szukać upragnionego zwycięstwa po tych ostatnich niepowodzeniach, zwłaszcza gdy do składu powróci mózg ekipy - kapitan Brenden Morrow. Stawiam na gości.

✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 1

piotrf52001

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon Puchar Świata
Spotkanie: Magdalena Neuner - Darya Domracheva
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Po blisko 2 tygodniowej przerwie na trasy biathlonowego pucharu świata wracają najlepsze zawodniczki. Od czwartku w stolicy Norwegii zaczynają się jedne z najbardziej prestiżowych zawodów. Tradycyjnie na trybunie honorowej pojawi się król Norwegii który będzie dekorował najlepszych sportowców.
Na czym opieram swój typ? Na tym że w dotychczasowym sezonie na 6 rozegranych piegów sprinterskich w 5 lepsza była niemka. Aż 4 razy wygrywała ona rywalizację ze wszystkimi zawodniczkami, raz była 3 a raz 4. Białorusinka 2 razy była druga, 1 raz trzecia, 2 razy piąta i 1 raz ósma. W ostatnich zawodach obie zawodniczki kończyły zawody na: Neuner pierwsze miejsce, Domracheva 3 miejsce.
Jeszcze jedna rzecz przekonuje mnie do tego typu. O ile w biegu obie są na mniej więcej równym poziomie o tyle jeśli chodzi o strzelanie to Neuner jest bardziej stabilna. W pozycji leżącej myli się niezwykle rzadko. Białorusinka natomiast w strzelaniu jest dosyć chimeryczna. Jeśli nie będzie to jej dzień to nie powinna pokonać liderki pucharu świata.

✅85
 
oczko123 2

oczko123

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Buffalo Sabres - New York Rangers
Typ: 2
Kurs:2.10
Bukmacher:Expect
Analiza:
W nocy o godz 1.30 dojdzie do pojedynku drużyn Sabres i Rangers. Patrząc statystycznie faworytem zdają się być goście z Nowego Jorku. Ostatnie 10 meczy odpowiednio: Buffalo 3-6-1, New York 6-3-1. Pierwszy mecz tych zespołów zakończył się wygraną Rangersów 4:1 na wyjeździe. Dzisiaj w nocy zawodnicy gości ulegli Diabłom po rzutach karnych. Nieszczęśliwie można powiedzieć, bo stracili bramkę w 19 minucie 3 tercji, dającą remis gospodarzom. Drużyna Sabres wygrała swój mecz 3:1 w Montrealu. Myślę, że Rangersi będą chcieli odbić się po tej porażce w Jersey i za wszelką cenę utrzymać 1 miejsce w konferencji wschodniej.


⛔100
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, USA, NHL
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Winnipeg Jets
Typ: 1 - 60&#39;
Kurs: 2,00
Bukmacher: BAH
Analiza:

03 lutego 2012 r. o godzinie 1 w nocy (polskiego czasu) Tampa Bay Lightning podejmie u siebie Winnipeg Jets. Będzie to bardzo interesujący pojedynek sąsiadów w tabeli Konferencji Wschodniej. Tampa Bay przed jutrzejszym pojedynkiem zajmuje w tabeli KW miejsce - 11, a goście z Winnipeg 10. Zatem nie dziwne, że BAH proponuje 2,00 kurs na gospodarzy, a na gości 3,00.

Biorąc pod uwagę 8 ostatnich spotkań Tampa Bay u siebie mogę stwierdzić, że idzie im całkiem dobrze, bo legitymują się bilansem: 5 zwycięstw (jedno zwycięstwo po dogrywce) oraz 3 porażki (z czego jedna po rzutach karnych). Gospodarze we własnej hali sporo strzelają. Jak widać potrafią wykorzystać atut własnej hali.

Winnipeg Jets to ligowy średniak, podobnie zresztą jak Tampa. Na ostatnie 8 meczów, Jets na wyjeździe zaprezentowali się następująco: 5 porażek (wszystkie w regulaminowych 3 tercjach!) oraz 3 wygrane (raz w extra time i raz po rzutach karnych). Zaobserwowałem, że nie jest to ekipa &quot;wyjazdowiczów&quot;. Poza własną halą im raczej nie idzie. Spojrzałem z ciekawości jak Jetsom idzie u siebie i troszkę lepiej jest. Też na 8 ostatnich spotkań, wygrali 4 i 4 przegrali. Spojrzałem jeszcze głębiej, bo gdzieś te Winnipeg musiało jakoś te punkty uzbierać, skoro są w środku stawki. Według statystyk Jets miało wyśmienity grudzień 2011 r., wygrali 8 spotkań.

Więcej w historię spotkań nie ma co się zagłębiać, bo i tak jutrzejszy mecz zweryfikuje formę obu średniaków. Moim zdaniem zwycięsko z tej konfreontacji wydzie Tampa Bay i na nich stawiam. Tampa w ogólnej tabeli drużyn NHL wypada gorzej, a jutrzejsze zwycięstwo może pomóc odbudować formę i lekko awansować w tabeli.

Pozdrawiam!

⛔100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo Sabres - New York Rangers
Typ: 1 tercja Rangers
Kurs: 2.60
Bukmacher: expekt
Analiza:

Kolejny dzień zmagań w NHL i tym razem mecz Buffalo Sabres z New York Rangers. Moim faworytem tego spotkania jest zespół gości, który powinien wygrać chyba jednak zacięty pojedynek. Oba zespoły dzieli różnica aż 20 punktów na korzyść Rangersów i dla obu ekip nie jest zbyt ważne czy grają u siebie czy na wyjazdach. Buffalo zdobyło u siebie 27 punktów, a Rangersi na wyjazdach 35. To plasuje ich w czołówce. Odwrotnie niż Buffalo, które jest gdzieś na końcu (26 miejsce). Obie drużyny w sytuacji back to back. Buffalo ograło Montreal na ich terenie, a NY przegrali z Devils po dogrywce, choć zabrakło im 40 sekund do zwycięstwa w regulaminowym czasie gry. Na pewno są źli na siebie, że nie dotrzymali korzystnego rezultatu i dziś wyjdą na pełnej parze. Jeśli chodzi o różnice między tymi drużynami, to Rangersi zdecydowanie są jedną z najlepszych ekip defensywnych (100 straconych bramek) - szczególnie z Lundqvistem w bramce (dziś wystąpi). Szwed puszcza 1.87 gola na mecz. To jest po prostu gwiazda tego sezonu. Buffalo za to może mieć problemy, bo wczoraj z kontuzją zszedł topowy strzelec Vanek i dziś jest niepewny występu. Buffalo ogólem straciło aż 50 bramek więcej niż Rangersi i w tym upatruje szansy. Co prawda to na wyjazdach Buffalo traci najwięcej, ale u siebie koło trójeczki zawsze dostają. To jest znowu typ na ryzyko, ale dla ludzi którzy chcą pewniejszego typu Rangers ML po 1.60 bodaj.

⛔100
 
nowickip41 9

nowickip41

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Dallas Mavericks - Oklahoma City Thunder
Typ: 2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o godzinie 2:00 na zachodzie dojdzie do bardzo interesującego pojedynku pomiędzy Dallas Mavericks a Oklahoma City Thunder. Gospodarze po niezbyt dobrym rozpoczęciu sezonu wychodzą na prostą wygrywając 4 z ostatnich 5 meczy. Główną przyczyną takiej sytuacji jest seria meczy w których Dallas gra u siebie. Za to drużyna OKC od początku prezentuje bardzką wysoką formę czego wynikiem jest bilans 16-4 i pierwsza pozycja na zachodzie.

W ostatnim pojedynku Dallas rozniosła słabiutkie w tym sezonie Phoniex, a Oklahoma przegrała z bardzo dobrze dysponowanymi tego dnia Clipersami. W ekipie Mavs MVP finałów z tamtego sezonu Drikr Nowitzki nadal szuka formy wraz ze słabiutko spisującym sie do tej pory Odomem. Gospodarze nie mogą liczyć na kontuzjowanego Jasona Kidda. Za to w Thunder wszyscy są zdrowi prócz Maynora który złapał kontuzje tuz na początku sezony. Goście na pewno nie zapomnieli o ubiegłorocznej porażce w finale konferencji i pałają żądzą rewanżu. W bardzo dobrej formie są gwiazdy zespoły gości Durant który notuje średnio 26.8 pkt. jaki i Russel Westbrook który zdobywa 21.3 pkt na mecz.

W końcowym rozrachunku myślę że zobaczymy zacięte widowisko do końca w którym góra nieznacznie będą koszykarze Oklahomy.

✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Phoenix Suns - New Orleans Hornets
Typ: Total rebounds for Marcin Gortat ( over 11,5 )
Kurs: 2,05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Dzisiaj gram to co ostatnio sam się najczęściej bawię czyli powyżej/poniżej punktów,zbiórek,asyst konkretnego zawodnika co umożliwiają Pinnacle. Dzisiaj gram na naszego rodaka Marcina G, który w ostatnich 12 meczach miał 10 lub więcej zbiórek a jego średnia to 12,25 zbiórki na mecz, a w całym sezonie 10,10 zbiórki na mecz. Warto dodać, że nasz jedynak w NBA gra po 30 minut na mecz, a ostatnio grał nawet 44 minuty w wygranym meczu z Memphis, co znacznie zwiększa relność trafienia typu przy tylu minutach spędzonych na parkiecie. Co do przeciwnika , NOH z bilansem 4-17 są najgorszym zespołem w swojej konferencji jak i dywizji, w ostatnim meczu najwięcej zbiórek miał ich skrzydłowy, 5 zbiórek, więc Marcin spokojnie da rade i wg mnie zaliczy kolejne double-double, niestety nie znalazłem bukmachera, który daje możliwość postawienia takiego typu chociaż bardzo bym chciał. Wg mnie &quot;pewniak&quot;

⛔100
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Toronto Raptors - Boston Celtics
Typ: Under/Over - Over 172.5
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365

Dzisiejszej nocy o godzinie 1:30 w Bostonie staną na przeciwko siebie drużyny Celtics i Raptors. Obydwie drużyny w tym sezonie zawodzą, przez co według mnie bedzie to mecz wyrównany co sprzyja zawsze wynikom over, gdyż oba zespoły punktuja. Należy też pamietać, że NBA to najlepsza liga świata gdzie punktów pada mnóstwo a kwarty trwaja aż 12 min. W lidze tej naprawde ewenementem są mecze w których pada tak mało punktów jak podane jest w dzisiejszym under/over. Uważam ten typ za bardzo ciekawy i polecam.

powodzenia

⛔100
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Baghdatis M. - Kubot L.
typ: 2
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365

Jutro o godzinie 10.30 polskiego czasu zmierza sie dwaj gracze bedacy tuz za swiatowa czolówka. Marcos Baghdatis(26l) 45 rakieta swiata zagra z Łukaszem Kubotem(29) 61 rakieta swiata.

Do tej pory zawodnicy spotkali sie 2 razy. Pierwsze spotkanie mialo moejsce w 2009 roku( I runda turnieju w ostrawie), gdzie pewnie w 2 setach wygral Polak 6-4, 6-1. Drugie spotanie tych zawodnikow mialo miejsce w 2011 roku(1/8 turnieju w Brisbane) , gdzie z koleji pewnie wygral Cypryjczyk 2-0 w setach 6-2, 6-2.

W ostatnim meczu Łukasz bez problemu ogral wlocha Viole w 2 setach 6-2,-6-1. Marcos mial wiecej problemow, gdyz Czech Rosol zdolal ugrac seta i nie poddal sie bez walki.

W jutrzejszym spotkaniu w Zagrzebiu Polak spisywany jest przez bukmacherow na przegrana. Ja jestem innego zdania, mysle ze spotkanie bedzie wyrownane i zwyciezca okaze sie Polak:cool:

http://www.expekt.com/

⛔100
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Szwecja
Spotkanie: Färjestads BK - Frölunda HC
Typ: Färjestads BK
Kurs: 2,05
Bukmacher: Be365
Analiza: Po ostatniej porażce ze Skellefteaą, Färjestads wraca na swoje lodowisko. Rywalem będzie znajdująca się w dobrej dyspozycji Frölunda. Goście są nie pokonani od trzech spotkań i może to brzmieć groźnie, ale nie przeceniałbym tego osiągnięcia. Wygrana na po dogrywce z Vaxjo, Skellefteaą i ostatnią w tabeli Timraą. Mimo tego Frölunda jest jednym z najsłabszych zespołów w lidze pod względem gry na wyjeździe, słabsze jest tylko Linkopings, które moim zdaniem szybko opuści to nie chlubne miejsce. Goście do tej pory odnieśli tylko siedem zwycięstw na lodowiskach rywali. W obozie gości zabraknie Marcusa Paulssona (14punktów) i Sanniego Lindstroma (1punkt), reszta zawodników jest gotowa do gry. W drużynie Frölundy sytuacja jest gorsza, brakuje większej ilości zawodników, którzy do tej pory odgrywali ważne role. Nie pewny jest udział Nicklasa Lasu (8), Pera-Johana Axelssona (13). Działacze chcą jak najbardziej zapełnić Gold Arena Blend i zorganizowali promocje obejmującą ten i sobotni mecz, mam nadzieje że liczniejsza publiczność pomoże gospodarzom.

⛔100
 
B 0

buchmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Superliga
Spotkanie: Sivasspor-Kayserispor
Typ:1
Kurs:1,85
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:
Pójdę za ciosem i tak jak wczoraj skupię się na Tureckiej Superlig, a mianowicie na meczu Sivasspor vs Kayserispor. Najpierw o gospodarzach: Sivasspor w tym sezonie spisuje się w lidze rewelacyjnie m.in. za sprawą jednego z najlepszych polskich graczy ofensywnych Kamilowi Grosickiemu, który ustrzelił w tym sezonie juz 6 bramek i z pewnością jego licznik na 6 sie nie zatrzyma. Przejdźmy jednak do rzeczy, drużyna z Sivass w domu jest praktycznie nie do pokonania, ponieśli jedną porażkę w pierwszym meczu ligowym z Eskisehirspor, a poza tą jedną porażką wygrali 7 meczy w tym z potęgą tureckiego futbolu Fenerbahce oraz 4 razy zremisowali m.in z solidną drużyną Trabzonsporu. Bilans bramkowy w meczach domowych wynosi 22:12, co jest wynikiem dobrym, lecz nie zachwycającym. Daje to średnią prawie 2 bramki strzelone na mecz, oraz średnio 1 bramkę straconą. Uważam jednak, że na mocno przeciętną drużynę Kayserispor powinno to wystarczyć. Po ostatniej wyjazdowej porażce z Gaziantepspor piłkarze Sivasspor są podrażnieni, ponieważ nie wykorzystali szansy wskoczenia na 4 miejsce w tabeli, premiowane grą w europejskich pucharach. Patrząc na drużynę przyjezdną w meczach wyjazdowych spisują się przeciętnie, żeby nie powiedzieć - słabo. Na 11 rozegranych meczy wygrali 4, przegrali 7, z czego wnioskuje, że drużyna ta na wyjazdach jest bezkompromisowa - albo wygrywa albo przegrywa. W 11 wyjazdowych meczach 8 strzelonych bramek nie robi wrażenia, a z pewnością nie na drużynie Sivassporu, która u siebie jest piekielnie mocna. Smaczku temu pojedynkowi dodaje ostatni pojedynek obu drużyn, który miał miejsce w październiku 2011r., a mianowicie Kayserispor - Sivasspor 6:2. Piłkarze Sivassporu będą chcieli udowodnić, że drużyna Kayserispor nie stanowi dla nich żadnej przeszkody w zdobyciu europejskich pucharów w tym sezonie. Pozostaje mieć nadzieje, że Kamil Grosiki i spółka bez problemu rozprawią się z Kayserispor. ;)

⛔100
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Superliga
Spotkanie: Besiktas - Mersin
Typ:1 (0:1)
Kurs:2,16
Bukmacher: unibet
Analiza:

Z dosyć ubogiej piłkarskiej oferty na wtorek postanowiłem zagrać na faworyta meczu tureckiej Superligi. Kurs na Besiktas, jednego z faworytów tamtejszej ligi nie powala, co zresztą zrozumiałe - maks 1,4. Patrząc na &quot;klasę&quot; rywala (13 pozycja, 27 punktów) sądzę, że do domu wróci nie tylko z zerowym kontem, ale także z paroma bramkami w siatce. Teraz argumenty za tym, że gospodarze pokryją handicap 0:1. Jeden podstawowy. Forma gości, która jest katastrofalna, przegrali wszystkie pięć ostatnich meczy! Na wyjazdach trzy razy z kolei! Wydaje mi się, że pociągną &quot;passę&quot;. Na cuda zwłaszcza w tak gorącym terenie nikt nie może liczyć. Beskiktas ostatnie spotkanie wyjazdowe przegrał z solidnym Kayseirspor 1:0. Do liderującego Galatasaray traci już 6 punktów. Dlatego takie spotkania jak to jutrzejsze powinien z marszu, przekonywująco wygrywać. Powodzenia.

⛔100
 
S 20

szindits1906

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska Liga
Spotkanie: Energa Czarni Slupsk - PGE Turow Zgorzelec
Typ:2
Kurs:1,60
Bukmacher:Bet-at-home

Na drugiego lutego wybrałem nietypowo,spotkanie na szczycie polskiej ligi koszykówki pomiędzy gospodarzem meczu,czarnymi ze Słupska a Turowem Zgorzelec. Mecz rozpocznie się o godzinie 18;15 na kanale TVP SPORT.

Na początek przedstawie statystyke pojedynkow miedzy dwoma druzynami,przedstawia sie ona idealnie remisowo bo w ośmiu spotkaniach 4 razy górą byli koszykarze ze Słupska i 4 razy z Turowa,więc ta statystyka mało nam daje.

Czarni podtrzymują serie 5 wygranych z rzędu na swoim parkiecie ale nie grając z żadnym potentatem do zwycięstwa w lidze,więc seria troche na wyrost . A jak każdy wie , każda seria kiedyś się kończy.
Turów natomiast na wyjazdach spisuje się bez rewelacji,chociaż ostatnio po dogrywce pokonali zawsze silny Anwil , co jest godne uwagi.
Ostatnie spotkanie Turów przegrał u siebie z Treflem tylko jednym punktem ! Bardzo pechowo,Czarni ulegli 4 oczkami rosnącemu w siłe Zastalowi z Zielonej Góry.

Dlaczego tak typuje?
Wydaję mi się , że w jutrzejszym meczu głownym atutem Turowa będzie dużo wiekszy potencjał ludzki druzyny,oraz fakt że nie moga tego meczu przegrać żeby nie stracic kontaktu z czołówką.Dla czarnych,drugie miejsce w lidze to już pewnie zyciowy sukces ale długo to trwać nie będzie i jestem tego pewien.
Liczę ze Turów przerwie jutro serie zwycięstw Energii we własnej hali i wygra spotkanie.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom