>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 02.02.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 2 Lutego

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia, Championship
Watford – Bolton
X
3,6
Bet365

Na dziś proponuję starcie czołówki z “prawie że” strefą spadkową angielskiej Championship. Watford, mimo zajmowanego miejsca „promotion play-off”, jest dla mnie ekipą trochę nieodgadnioną. Pokonują gładko 4:0 i 3:0 odpowiednio Huddersfield i Nottingham, aby we wtorek ulec przedostatniemu w lidze Bristolowi. Rozumiem, że przeciwnik wbrew pozorom nie łatwy, broniący się przed spadkiem, nastręczający nie mało trudności, że to w końcu wyrównana Championship, ale drużynie, która głośno mówi o awansie do Premier League, takie wtopy nie powinny się przydarzać. Po drugie, jak na ekipę z czołówki, Szerszenie są ostatnimi czasy dość nierówni w meczach u siebie: 5 ostatnich spotkań u siebie: W-L-W-L-W. Paradoksalnie, grają niemalże identycznie u siebie (7-2-5, bramki: 24:15) jak i na wyjazdach (8-2-5, bramki: 32:24). Mają niewiele remisów w tym sezonie, zupełnie niepodobne do ostatnich lat (2011/2012 – 16, 2010/2011 – 13, 2009/2010 – 12, dalej nie ma co sięgać, zbyt odległe czasy). Watford ma jedną z wyższych liczb porażek wśród czołówki – 10, więcej ma tylko „Boro” – 11. Gdyby Szerszenie potrafiły bardziej łapać pojedyncze punkty, w chociaż kilku z przegranych meczów, być może zajmowałyby teraz jedną z dwóch pierwszych pozycji premiowanych bezpośrednim awansem. Uważam, że taki sposób gry nie świadczy zbyt dobrze o Watford i choć ciężko na tę chwilę wyrokować o tym kto awansuje, wydaje mi się że Watford z pewnością nie zajmie miejsc 1-2 a i o 3-6 może być trudno. Zola sformował sobie pierwszą drużyną głownie na bazie „włoskiego zaciągu” z Udine (większość na wypożyczeniu do końca sezonu) – praktycznie zawsze średnio 4-6-ciu w podstawowym składzie. Trzeba przyznać, że jak na razie nieźle to funkcjonuje, zastanawiam się jednak jak sytuacja będzie wyglądać po sezonie, nie wspominając już o ewentualnym awansie… Trochę taki zlepek różnej maści piłkarzy ten Watford… Na uwagę zasługują przede wszystkim napastnicy: Troy Deeney i Matej Vydra, którzy łącznie strzelili już 30 bramek. Z drugiej strony spadkowicz z Premier League Bolton, 17-te miejsce w tabeli i …walka o utrzymanie… bo jak inaczej nazwać 6-punktową przewagę na strefą spadkową? Wanderers raczej nie spadną, ale faktem jest że prezentują się cieniutko w lidze. Kiepsko grają zwłaszcza wyjazdy, gorszy pod tym względem jest tylko Bristol. Nie spodziewałbym się zatem zwycięstwa w Watford, ale 1 punkt jak najbardziej. W Championship w styczniu jeszcze nie wygrali (0-3-1), wyeliminowali za to z pucharu Sunderland i pechowo przegrali z Evertonem ( z przebiegu meczu nie zasługiwali na porażkę). W zimowym okienku transferowym poczynili istotne wzmocnienia: pomocnik Mohamed Kamara z Partizana Belgrad, obrońca Cian Bogler z Leicester, poza tym udało się utrzymać wybijającego się obrońcę Marcosa Alonso i napastników N’Goga i Sordell’a. H2H na korzyść Boltonu, z tym że miarodajny jako tako, może być tylko wynik z jesieni ubiegłego roku, kiedy to Bolton wygrał u siebie 2:1, reszta (4 wygrane Boltonu i 1 zwycięstwo Watford) to zamierzchłe czasy, bo lata 2007,2006 i 2000. Podsumowując, Bolton mimo odległego miejsca, wydaje mi się drużyną zbyt dobrą, aby ją tak po prostu wysoko ograł Watford, Szerszenie mają mało remisów w lidze(4) a ich forma po meczu z Bristol jest trochę niepewna, ostatnio gra Wanderers oscyluje wokół remisów. Liczę na podział punktów i bramkowy remis.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki
⚽ RPA - Mali (Sprawdź kursy)
Republika Południowej Afryki DNB 1,60 Tobet
W PNA w końcu zaczęły się ważne mecze o awans do dalszej fazy turnieju. Jak wszyscy wiemy RPA gra u siebie które jest gospodarzem. Myślę, że stać ich na awans przy własnej publiczności i okoliczności, bo RPA w końcu jest jednym z najbogatszych krajów Afryki. Na turniejach jedynie na meczach RPA stadion jest &quot;wypełniony&quot; w porównaniu z innymi meczami gdzie nie gra gospodarz.
Mali wygrało tylko na tym turnieju z Nigrem 1:0 po bramce Keity w 84 minucie, więc dość późno. Do tego Niger na tym turnieju ugrał zaledwie 1 punkt. RPA jest w mojej ocenie lepsze od Mali i nie sądzę by ten mecz przegrali, dlatego gram bezpieczną opcję DNB.
Dla przypomnienia w 2009 roku RPA było gospodarzem Pucharu Konfederacji, gdzie odpadli w półfinale z Brazylią po bramce w 88 minucie. W meczu o 3 miejsce polegli dopiero z Hiszpanią w dogrywce. Moim zdaniem warto spróbować zagrać ten typ.

0
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
pilka nozna, Serie A
spotkanie: Napoli- Catania
typ: zespol 1 wygra i under 3,5
kurs 2,35
bwin
analiza:
juz jutro dojdzie do spotkania w ramach 23 serii gier we wloskiej Serie A. los na tym etapie rozgrywek skojarzyl ekipy Napoli oraz Catanii. gospodarze aktualnie zajmuja 2 miejsce w lidze z dorobkiem 46 pkt. Na wlasnym stadionie czyli obiekcie pod imieniem sw. Pawla graja wysmienicie. 8 wygranych 2 remisy oraz tylko 1 porazka. ich jutrzejsi rywale zajmuja 7 pozycje z dorobkiem 35 pkt. ta dobra lokata to glownie zasluga dobrej postawy na wlasnym terenie. na wyjazdach juz tak rozowo nie jest a swiadczy o tym bilans meczowy 2-3-5.Napoli po dwoch wygranych na wlasnym terenie z Roma 4-1oraz palermo 3-0 zanotowalo remis we fiorentinie oraz wygrana w parmie. Catania z kolei notuje serie wygranych z Roma , w Genui oraz Fiorentina. dzis zapewne passa ta zostanie przerwana. Napoli ma dodatkowa motywacje, wielkimi krokami atakuje pozycje lidera , ktora aktualnie zajmuje Juve. a maja oni w niedziele trudny wyjazd do werony. tak wiec typuje wygrana napoli orz under 3,5
✅135
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Newcastle Jets - Sydney FC
Typ: Newcastle Jets
Kurs: 2.00
Bukmacher: sportingbet
Analiza:
Na jutrzejszy dzień wybieram typ na dziewiętnastą kolejkę A-League. Piąte w tabeli, Newcastle Jets podejmie na własnym stadionie ósme w tabeli, Sydney FC.
Zabawimy się w matematykę ;) U siebie, Jetsi strzelają średnio 0.87 gola, a tracą 1.25 gola. Jest to średnio 2.12 gola na mecz. Z kolei gracze ze stolicy - z byłą gwiazdą Juventusu, Alexandrem Del Piero - na wyjazdach strzelają średnio 1.22 gola, a tracą...uwaga...2,66 goli!! Daje nam to zdecydowanie do myślenia, że Newcastle strzeli gościom kilka bramek. W tegorocznych rozgrywkach oba zespoły spotkaly się dwa razy i dwukrotnie wygrało Newcastle Jets, dwa do jednego (u siebie) i trzy do dwóch (na wyjezdzie).
Ponadto jutrzejsi gospodarze w każdym meczu od 2008 roku strzelali bramkę z zespołem ze stolicy. Znam się na lidze australijskiej, oglądam mecze od kilku sezonów i mam dodatkowo przeczucie, ze Newcastle wygra. Początek meczu o 7:30 rano, czasu polskiego.
⛔100
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
pilka nozna, Premiership
spotkanie: Fulham - MU
typ: Wynik do przerwy/końcowy X/2
kurs 4,25
Tobet
W dniu dzisiejszym ciekawy moim zdaniem kursik na mecz MU. Nie ma co specjalnie się rozpisywac chyba. H2H w ostatnich 5 spotkaniach - 5:0 dla Manchesteru. Lider gra z przeciętnym Fulham czyli wydawałoby się, że pewne zwycięstwo MU - tak się moim zdaniem prawdopodobnie stanie. Jednak Manchester nie spisuje się ostatnio rewelacyjnie na wyjazdach a Fulham u siebie może i jest średniakiem ale na pewno nie należy go lekceważyc. W ostatnich 5 spotkaniach na wyjezdzie MU aż 3 razy remisował. Natomiast z Fulham zdecydowanie w ostatnich latach MU zawsze wygrywał. Stąd wniosek - dosc ryzykowny, że może mecz potoczy się w taki a nie inny sposób - powiem szczerze nie wiem czy odważe się zagrac w ten sposób za pieniądze ale wydaje mi się mimo wszystko, że to dobry korzystny kurs na to zdarzenie.
✅325
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
viller 0

viller

Użytkownik
Dysyplina:pilka nozna | 1.Anglia
Spotkanie: Arsenal - Stoke
Typ: Walcott (Arsenal) strzeli gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Tottomix

Witam , to znowu ja , wczoraj pomogłem wam wygrać pieniążki i dzisiaj też się postaram! Theo Walcott - zawsze pewny siebie , niestraszna mu żadna defensywa , chłopak ewidentnie ma papiery do grania . Strzela regularnie i w tym meczu też coś od siebie dołoży, żeby go tylko Barcelona za jakiś czas nie wzięła w swoje szeregi! Nie ma pewniaków na tym świecie , ale gorąco Polecam ! ????
⛔100 - nieregulaminowy bukmacher
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Memphis Grizzlies - Washington Wizards
Typ: Zach Randolph under 16.5 points
Kurs: 2.0
Buk: Bwin
Analiza:
To co ostatnio wyprawia Z-bo przechodzi ludzkie pojęcie. Statystyki z ostatnich meczów:
@Philadelphia 2-7 z gry (3 zbiórki w ataku) i 4 punkty.
@OKC 4-17 z gry (run 0-10!!!) w dodatku z 9 zbiórkami w ataku, zakończył mecz z 9 punktami.
Siłą podkoszową Miśków w ostatnich meczach jest Marc Gasol, Zach niestety jest w wyraźnym dołku w ataku i należy to wykorzystać. Widzę że linia jest ustawiona wg średniej punktowej Zacha w tym sezonie. Jednak spójrzmy na inne statystyki:
Ostatnie 5 meczów - 11.4 points per game
Ostatnie 10 meczów - 11.5 points per game
W 15 meczach w styczniu zdobywał średnio 13.1 punktów.
Kolejny argument to b2b, wczoraj Miśki męczyły się w Oklahomie. Wciąż zabraknie nowych nabytków Memphis, którzy daliby odpocząć Randolphowi czyli przede wszystkim Ed Davis jak i rezerwowy, który odszedł z Memphis - Hamed Haddadi.
Rywalem Memphis będzie Washington Wizards. Jedna z najsłabszych drużyn ligi, która jednak ostatnio całkiem sobie radzi. No i ma ciekawy frontcourt - Nene, Ariza, Booker.. Randolph będzie miał z kim walczyć. Myślę, że warto zagrać under Z-bo. Pozdrawiam
Mecz o 2:00.
✅100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina:siatkówka
Spotkanie: Dynamo Moskwa-Lokomotiv Bielgorod
Typ: 2
Kurs: 1,61
Bukmacher: pinnaclehttp://partner.sbaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_26773b_1413
Analiza:
Liga rosyjska siatkarzy, mecz Dynamo Moskwa z Lokomotivem Bielgorod, jak dla mnie to wydaje mi się że jest to mecz pewny. Moskwa jest kompletnie bez formy, a wynika to przede wszystkim z kontuzji w zespole. Kurek gra słabo, Veresza nie ma, zastępujący go Markin nie radzi sobie w ataku. Kruglov gra różnie, lecz też po nim widać ze jest mocno przeciążony bo gra wszystko od początku do końca a miał być w tym sezonie zmiennikiem dla kontuzjowanego Poltavskiego. W LM trzeba przyznać że Trentino przeszli fuksem w złotym secie bo w meczu Trento ich zmasakrowało 3-0. W złotym secie mocno szczelali z zagrywki i to ich zdecydowanie najlepszy element w tej chwili, bo w pierwszym meczu z Trento gdzie wygrali 3-2 dzięki zagrywce w dużej mierze. Kurek, Kriviets oraz Kruglov jak im siadnie zagrywka to ciężko to przyjąć. Za to sami maja ogromne problemy w przyjęciu bo Kurek nie jest w najlepszej formie i każdy gra na niego.
Bielgorod ostatnio gra kapitalnie, wreszcie na miarę swoich umiejętności co zresztą pokazali wygrywając puchar Rosji pokonując wielki Kazań 3-1. W lidze już dawno nie przegrali a ostatnio wygrali w Novosibirsku 3-1 z Lokomotivem, który w tej chwili jest znacznie lepszą drużyną niż Moskwa. Chyba nie ma w tej chwili na świecie drużyny z tak potężną zagrywką jak Bielgorod. Georgy Grozer oraz Muserski w meczu robią bezpośrednio po kilka asów, a ile to jeszcze kontr mają dzięki temu ze przeciwnik zmuszony jest tylko przebić piłkę na stronę Bielgorodu. Dodając do tego 3 z 4 reprezentantów z IO z Londynu na przyjęciu Chtiej, Ilnykh oraz Tietiuchin to Bielgorod ma taką pakę że hej. Stawiam zdecydowanie na gości.
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Angielska
Spotkanie: Fulham vs Manchester United
Typ: Manchester wygra i over 2,5 bramki
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin
Analiza:
25 kolejka Premiere League i mecz lidera ze średnio spisującym sie w tym sezonie Fulham które jest 11 w tabeli.Mój typ na zwycięstwo to oczywiście Manchester i nie wyobrażam sobie żeby Czerwone Diabły nie wywiozły z Londynu 3 punktów.Kurs na Man Utd nie powala bo oscyluje w granicach 1.50-1.60 dlatego to jest kurs którym można zbudować tzw. dubel ale nie kupon w którym chcemy postawić mniejszą ilość meczy za takie same pieniądze.Dlatego też postanowiłem do mojego typu dodać grę na over 2,5 bramki co jest dla mnie bardzo realne.Atak Manchesteru z Robinem van Persiem na czele pozwala nam myśleć o tym że na spokojnie powinny paść bramki ze strony Czerwonych Diabłów.Statystki bramek straconych jednak nie powalają.31 bramek straconych to najgorszy bilans z pierwszej 7-emki Premier League.Nie napawa to może optymizmem ale od czego w przodzie są tacy zawodnicy jak Van Persie, Rooney czy też Hernandez.Taki skład w ataku gwarantuje bramki i nawet jeśli ManU straci bramkę to i tak będzie duża szansa na ich zwycięstwo.Potwierdza to ilość bramek zdobytych.59 strzelonych goli w 24 meczach daje nam statystykę ponad 2 goli na mecz dlatego jeśli tylko Manchester podtrzyma strzelecką formę to możemy być spokojni o ten over.A o czysty zakład na Manchester liczę bardzo i jestem prawie przekonany że Man Utd zdobędzie 3 punkty.
Wynik ostatnich pięciu spotkań w Londynie między tymi drużynami (Head to Head):
Fulham 1:4 Manchester
Fulham 2:3 Manchester
Fulham 0:1 Manchester
Fulham 0:5 Manchester
Fulham 0:2 Manchester
Pokazuje to że od przyjścia Robina na Old Traford w meczach pomiędzy tymi klubami pada wiele bramek ale i tak wygrywa Manchester dlatego ja liczę że tak będzie i tym razem i Manchester wygra spokojnie a w meczu padnie powyżej 2 bramek.
⛔100
 
W 6

wilek100

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premiership
Spotkanie: QPR-Norwich

Typ:1
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam na jutro wybralem typ 1 na QPR, ktory zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ale traci tylko 4 oczka do pozycji bezpiecznej pozostania w lidze. QPR jest to druzyna ktora ma dosyc pieniedzy aby pozostac w lidze na kolejny sezon i napewno latwo sie nie poddadza w walce o utrzymanie. Swiadcza o tym rowniez zakupy w zimowym oknie transferowym. Dla tyc ktorzy nie wiedza dodam ze QPR kupilo Loica Remy z Marsylii, Christopher Samba z Anzy oraz Tal Ben Haim ktorego pozyskali z wolnego transferu. Widac ze podopieczni Redknappa nie maja zamiaru odpuszczac i chca walczyc do konca o utrzymanie. Warto dodac ze QPR ten rok zaczelo w miare dobrze oprocz meczu w Pucharze z MK przegranym to w lidze od poczatku roku 2-4-0 oznacza to ze nie przegrali i to ponad miesiac czasu gdzie QPR nie przegralo meczu w lidze az dziwi fakt ze okupuja ostatnie miejsce. Natomiast pilkarze z Norwich ten rok zaczeli od 0-2-2 w lidze natomiast w Pucharze 1-0-1 na poczatku roku ze slabo spisujacymi sie Peterborough wygrali by w nastepnej rundzie przegrac z Luton 0-1 na wlasny stadionie. Ostatnio byli blisko od pokonania Tottenhamu (ktory wydaje mi sie ze wpadl w lekka zadyszke) ale ostatecznie zremisowali.
Przewidywane składy:
QPR: Cesar - Fabio, Samba, Hill, Onuoha - M&#39;Bia, Derry - Taarabt, Granero, Wright-Phillips - Remy
Norwich: Bunn - Garrido, Bassong, Turner, Martin - Pilkington, Tettey, Johnson, Snodgrass - Hoolahan - Holt
W duzym procencie jestem przekonany ze slabo spisujace sie Norwich bedzie mialo malo szans na to by pokonac chlopcow z QPR ktorzy beda tzw &quot;grysc trawe&quot; aby zdobyc komplet pkt ktory zblizy ich do celu ktory przed nimi postawiono czyli pozostanie w lidze.
⛔100
 
frombzg 241

frombzg

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Boston Celtics - Orlando Magic
Typ: Boston Celtics -16
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
TD Garden, Boston, Massachusetts
Można by powiedzieć, że handicap jest zabójczy i to typowe waste of money. Główny mecz wieczoru, jeśli chodzi o typy z nim związane. Po kolei: Wykorzystując średnią Defense Sorted By Scoring, Defense Sorted By Scoring +/-1, last10 i mecze w TD Garden(stosunek 6/4) otrzymujemy rezultat 94:87 na korzyść Celtics. Jak zwykle, wprowadzając dodatkowe współczynniki, końcowy rezultat może opiewać w granicach 94:86 dla Bostonu. Stosunkowo jak widać analitycy nie wierzą w under w tym meczu(i to źle), gdyż próg na ten moment to już 189.5pts i handi -9 na Celtics. Sugerując się systemem, handicap na(-9) i różnica FT na (-8) pozwala na wynik w granicach wygranej Bostonu by 17pts. Orlando Magic i ich kapitalna seria 7L może się zakończyć w sytuacji ; a) Redick i Nelson sypią trójkami jak szaleni, b) Celtics nie potrafią wykorzystać gry na look inside i low post w sytuacji, gdy nie zagrają dziś Davis - 15.1ppg i 15.0ppg vs Boston, więc Bass na PF&#39;ie ma luzy i Afflalo - 16.7ppg i 15.0ppg vs Boston ; Pierce na SF&#39;ie może zagrać koncert. Widać nie od dziś gołym okiem, że Boston swoje w obronie gra, mają zaś problem z atakiem. Sam Vucevic pod koszem (6.0ppg vs Boston) cudu nie zrobi. Trzeba też zauważyć, że przeciwko Kings i Garnett i Pierce grali tylko po 28 i 30 minut, więc za bardzo się nie zmęczyli. Nawet i w tej sytuacji SAC dostali -17 co i w tym meczu daję nam wygraną. Plan na dziś:
* Under 189.5pts
* Boston -9
* Boston to win by 21 or more
* Magic under 90pts
Start o 1:30. Keep the ball rollin&#39;!
Z innych parkietów: under 204 w DENVER i under 195.5 w UTAH.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej AHL
Spotkanie: Portland Pirates - Worcester Sharks
Typ: over 5,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: Pinnacle
02.02.2013 01:00
Analiza:
Gra zespoł gospodarzy zajmujący miejsce czwarte z miejscem ósmym goście.Gospodarze po trzech porażkach z rzędu w końcu się przełamali i we własnej hali pokonali dwoma bramkami Monarchs.Wynik 3 do 1.Goście nie grają teraz za różowo.We własnej hali ostatnie spotkanie przegrali po dogrywce.pech ale wynik był ponad 5,5 bramki.dziś właśnie między tymi zespołami liczę na taki wynik.Jeśli gra toczy się w portland to są wysokie wyniki między tymi zespołami.liczę na to i w tym spotkaniu.Myślę że gospodarze pójdą za ciosem i będą chcieli wygrać te spotkanie za wszelką cenę.A co za tym idzie będą strzelać bramki.Myślę ze z cztery są w stanie utrafić w tym spotkaniu.goście łatwo nie odpuszczą.Ostatnio im się nie udało w dogrywce ale teraz na wyjeździe będą chcieli zacząć passę zwycięstw bo ostatnio strasznie grali i mało bramek strzelali.ostatnio pokazali ze potrafią więc na dziś noc myślę że będą strzelać dużo.kurs jest dobry i myślę ze warto postawić parę złotych na taki typ.
⛔100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina: WTA Pattaya Open
Spotkanie: Bratchikova N - Lisicki S
Typ: wygra Bratchikova N
Kurs 4.80
Bukmacher: Unibet
Kontynuujemy wczorajszy typ i gramy próbnie nadal, wczoraj za bardzo się pośpieszyłem, a potem jak zobaczyłem, że z 2.6 kursy wzrosły o jakieś 80% uznałem to za kontuzję bądź inną bolączkę Niny więc sam sobie nie dograłem singla, którego miałem zagranego dość przyzwoicie. Ale nie o tym, Nina w kolejnej rundzie. Obie jutrzejsze zawodniczki rozegrały dziś 3sety, z tym że Nina nie była faworytką, a Lisicki była, a jednak dosyć strasznie męczyła się z Erakovicz, która wcale nie jest wiele gorsza od Mority. Tutaj bukmacherzy wystawili już &#39;na wejściu&#39; kursy odpowiednie z tym, że - właśnie też widzę tu ciekawe value w +1.5 seta Niny, a nawet w win meczu. Statystycznie dzisiaj wyglądało tak: 1podanie 74% do 54%, punkty z 1podania 69% do 69%, break point 60% do 63%, podwójne błędy 2 do 8, asy 3 do 9. Z h2h ze spotkań dzisiejszych wynika, że ciężko będzie o przełamanie Sabiny, ale pierwsze podanie jak i punkty z pierwszego podania robią na mnie miłe wrażenie. Break pointy to 6na10 w porównaniu 5na8 stąd różnica tych niewielu (3ch) procent. Liczę na to, że humory Lisicki dadzą o sobie znać, a jest ona w stanie zawalić wygrany mecz. Tutaj niech otworzy się tak późno jutro jak dzisiaj to prawdopodobnie będzie po spotkaniu. Win Niny to value, ale gram to za swój tzw zwrot. +1.5set&#39;a kurs 2.35, a za win z +1.5seta gram win meczu. Poziom zawodniczki wyżej dziś jednak w porównaniu do Mority.
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: St. Louis Blues @ Detroit Red Wings
Typ: Detroit Red Wings ML OT (włącznie z dogrywką i karnymi)
Kurs: 1,98
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Blues z dnia na dzień jasno pokazują jak mocną i liczącą się ekipą w tym sezonie niewątpliwie są. Nie ma tutaj znaczenia, czy grają na wyjezdzie czy u siebie - choć w tym drugim przypadku są właściwie nie do zdarcia. W porównaniu do poprzedniego sezonu strzelają jeszcze sporo bramek i na prawdę trzeba zagrać na wysokim poziomie, by móc się liczyć z nimi w jakiejkolwiek rywalizacji. Ja osobiscie dziś będe szukał takiej szansy, tym bardziej że przyjeżdzają na ciężki teren po zaledwie kilkunastu godzinach od wygranego meczu w Columbus. Na inauguracje sezonu wygrali z Wings aż 6:0 i dziś jestem pewien, że ten mecz będzie o wiele bardziej wyrównany i z większą korzyscią dla gospodarzy, którzy mogą tutaj pokusić smiało się o rewanż. Do kadry Wings powróciło kilku graczy po przebytej rekonwalescencji i szczególnie pod wzgledem defensywnym wygląda to coraz lepiej, a na pewno będa musieli się sporo napracować przy mocnej ofesnwysie gości i ich skutecznym PP. DRW od dawna dyktowali warunki na swoim terenie i dziś jestem pełen optymizmu na dobry występ z ich strony i zgarnięcie kompletu w Michigan.
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 224

dboniem

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Łotwa LBL
Spotkanie: Jelgava - Turiba
Typ: Turiba
Kurs: 5,25 =&gt; 5,00
Bukmacher: BWIN
Analiza:
W spotkaniu 20 kolejki Łotewskiej ligi koszykarskiej spotkają się zespoły Jelgavy i Turiba. Zespół gospodarzy zajmuje obecnie 6 miejsce, goście są na 8 pozycji.
Turiba jest obecnie w dobrej formie, w ostatnich 5 spotkaniach wygrali aż 4 razy, pokonując m.in. dwukrotnie 3 w tabeli Valmiere (kursy na Turibę w tym meczu dochodziło nawet do poziomu 8-9 )
Jelgava w ostatnich 5 meczach przegrała 3 razy, wygrali 2.
Pomimo tego, że oba zespoły mają tyle samo punktów po 28 (Jelgava ma 2 mecze rozegrane mniej) to kursy na ten mecz zdecydowanie faworyzują gospodarzy (1,10), na gości początkowo było 7,75, lecz do teraz zmalało do 5,25 i zapewne do dnia meczu jeszcze nieco zmaleje.
Mecz wydaje się, że będzie w miarę wyrównany, podobnie jak w poprzednim meczu Turiby z 3 w tabeli Valmierą, gdzie podobnie jak w tym meczu kursy były zdecydowanie przesadzone.
5,25 w BWIN to kurs wysoki, warty zagrania, z pewnością Turiba po ostatnim zwycięstwie z silną Valmierą jest podbudowana i na pewno postara się tą dobrą serię podtrzymać.
⛔100
 
sebak85 131

sebak85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Hiszpańska
Spotkanie: Granada vs Real Madryt
Typ: Real Madryt -1.5
Kurs: 1.97
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Real wyraźnie w ostatnich spotkaniach wraca do swojej starej, dobrej formy. Podopieczni Mourinho w meczu w Copa del Rey zremisowali z Barceloną, a teraz przyszedł czas na ligową potyczkę z ekipą Granady. W ostatnim meczu między tymi drużynami, który miał miejsce we wrześniu Los Blancos pokonali jutrzejszych gospodarzy 3-0. Moim zdaniem w jutrzejszym meczu będzie podobnie. Ronaldo i spółka zaaplikują rywalom spory bagaż bramek. Granada jest najgorzej grającą ze wszystkich drużyn ekipą u siebie, przegrywając 4 mecze i 4 remisując, zaledwie dwa wygrywając. Stawiam na okazałe zwycięstwo Realu.
⛔100
 
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1.Bundesliga
Bukmacher: bet-at-home
1. Spotkanie: FC Schalke 04 - SPVGG Greuther Fürth
Typ: Wygra 1 drużyna do zera - TAK
Kurs: 2.10
Schalke chcąc wystąpić w przyszłym sezonie w elitarnej Lidze Mistrzów nie może pozwolić sobie na takie wpadki jak remis z położonym w strefie spadkowej Augsburgiem. Jutro drużyna z Zagłębia Ruhry zmierzy się z najsłabszym zespołem ligi jakim jest Greuther Fürth, które zgromadziło w dotychczasowych meczach wręcz śmieszną ilość punktów (9). Nie wydaje mi się, żeby byli oni w stanie strzelić choć jedną bramkę w Gelsenkirchen patrząc na również fatalnie wyglądającą ilość strzelonych bramek (11). Schalke musi ten mecz po prostu wygrać. Na powodzenie tego typu dałbym 85%.
2. Spotkanie: TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg
Typ: X2
Kurs: 1.50
Wieśniacy notują bardzo słaby sezon, a efektem ich fatalnej passy jest przedostatnia pozycja w tabeli. Po ostatnich 5 meczach do liczby punktów zgromadzonej przez Hoffenheim można dopisać zaledwie 1 punkt. Freiburg nie przegrał żadnego z 5 ostatnich spotkać, a ostatnie 3 grał z bardzo poważnymi rywalami. Remis z Leverkusen i Mainz oraz wygrana z Schalke to bardzo dobre rezultaty. Przyznam szczerze, że darzę sympatią drużynę z Sinsheim, ale nie wierzę, że uda im się utrzymać w lidze. Nie uważam też, żeby mecz ze stosunkowo silnym Freiburgiem był meczem na przełamanie toteż mój typ na ten mecz to remis lub wygrana gości. (raczej stawiam na remis)
kapszti // Najpierw sobie poczytaj regulamin, a potem zaczynaj typować...
 
sober219 338

sober219

Użytkownik
Dyscyplina: La Liga
Spotkanie: Granada-Real Madryt
Typ: over 11 rzutow roznych
Kurs:2
Bukmacher: Bet365
Analiza: nie ma cos sie tu duzo rozpisywac licze na ostry ostrzal i na kontry Granady (w obu przypadkach duze szanse na rzuty rozne) mysle ze taka linia bedzia pokryta spokojnie. Wedlug mnie moze tam byc w granicy 15 rogow
Kiepska analiza
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , ITF Burnie ( Australia)
Spotkanie:
Rogowska - Bobusic
Typ:1
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Rogowska, mierzy się dziś ze swoją rodaczką Bobusic , co przemawia za naszym dzisiejszym typem? a no wiele :
  • Rogowska pewnie zmierza po wygraną w turnieju, przypomnijmy, że wygrała ten turniej rok temu tracąc w całym turnieju tylko 1 seta
  • W tym roku także gra bardzo dobrze i wygrała swoje trzy poprzednie pojedynki po 2:0, natomiast rywalka męczyła się niemiłosiernie i fartem przeszła 3 zawodniczki wygrywając trzy razy po 2:1
  • Należy też wspomnieć ,że betonowa nawierzchnia idealnie pasuje dla Rogowskiej, która rok temu wygrała na tej nawierzchni 3 turnieje a czterokrotnie grała w finale innych turniejów ,natomiast Bobusic osiągneła jedynie raz półfinał

  • Spójrzmy jeszcze na rywalizację h2h , w bezpośrednich pojedynkach także wszystko przemawia na korzyść Rogowskiej , wygrała dwa razy.

Polecam typ.
✅53
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom