>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 02.02.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: LAL - Minnesota Timberwolves
Typ: LAL (-5,5)
Kurs: 2,5 bet365
Analiza:
Wiele osób złapie się za głowę patrząc na mój typ ale możecie mi wierzyć wiem w jakiej formie są LAL i sam na nich parę razy wtopiłem w tym sezonie ale ile razy taka drużyna jak goście tego spotkania może przegrać ? Licznik dobił już do 8 wyjazdowych porażek z rzędu, według mnie najwyższy czas to przerwać a Minnesota wydaje się być optymalnym miejscem aby tego dokonać. Gospodarze w ostatnich 10 spotkaniach wygrali tylko 1, w 8 przypadkach przeciwnicy pokrywali ten handicap. Co prawda większość tych meczy była na wyjeździe ale to i tak pokazuje w jakiej są obecnie formie. LAL ostatnio trochę lepiej Kobe zaczął podawać, udało się nawet pokonać OKC, ale co z tego skoro mając praktycznie wygrany mecz w Phoenix zapomina się dokończyć spotkania rzucając w 4 kwarcie tylko 13 punktów. Myślę, że dzisiejszej nocy będzie inaczej i mający w pamięci to co się stało w poprzednim spotkaniu gracze LAL będą kontrolować przebieg meczu i nie pozwolą nawet na moment zmniejszyć dystansu aby nie dać nawet malutkiej nadziei rywalom i zapobiec powtórce.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 8

agslaw35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Segunda Division B – gr 2
Spotkanie: Ath Bilbao B – Osasuna B
Typ: over 2.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Tym razem w poszukiwaniu overa sprawdzam hiszpańską Segunda Division B / 2, mecz Bilbao B (3 miejsce w lidze) z Osasuną B (18 miejsce). Gospodarze to zdecydowani faworyci jutrzejszego spotkania, w tym roku rozegrali już 4 spotkania, bilans 2-2-0 i 6 strzelonych bramek, nieźle, ale bez rewelacji. Liczę, że jutro podniosą nieco swoją strzelecką średnią i zaaplikują rywalom co najmniej 2 trafienia. Tym bardziej, że Osasuna B to zdecydowany ‘lider’ ligowy w ilości straconych bramek (41 goli w 22 meczach), choć i strzelać też potrafią – 25 strzelonych, najwięcej w dolnej połówce tabeli. W 4 rozegranych w tym roku spotkaniach Osasuna B zanotowała same overy (w tych spotkaniach padło łącznie 15 bramek !) i jutro też na to liczę.

Faworyt jest więc jeden i wyraźny, ale liczę na to, że overowo grający goście nie zamurują swojej bramki i, jak w poprzednich spotkaniach, będą próbowali atakować i zobaczymy w tym meczu co najmniej 3 gole.

Najciekawszy kurs znalazłem w Sportingbet 1.91.
✅91
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Rzecz ma się tak, mianowicie Stuttgart to nie jest jakiś śliny zespół, nawet może powiedzieć, że na tle czołówki to jest słaby. W napadzie znakomity napastnik Ibisevic, mający potencjał Okazaki, a inni to raczej rzemieślnicy. Niemniej jednak drużyna Vfb w spotkaniu z Fortuną, która krótko zaczęła rundę słabo powinna wygrać. Raz, że w mieście Mercedesa i Porsche też nie mają czego szczególnie opijać po dwóch kolejkach, przegrana z Wolfsburg moim zdaniem to zły wynik, powinni powalczyć, ale pamiętam sam grałem Wilki, bo zespół Heckinga nomen omen był faworytem, z Bayernem - normalne, że w plecy. Teraz trzy ważne punkty, bliżej jest Stuttgart gdyż ma mocniejszy skład, lepszego trenera, w dodatku zespół w okienku transferowym został wzmocniony Machedą i Maximem, nie przeceniam ich możliwości, ale większa konkurencja, jakieś alternatywy to coś czegoś Stuttgartowi brakowało. Düsseldorf teraz wpadł w kompleks beniaminka, i notuje ostry zjazd w dół, a przypomnę oni początek sezonu notowali dłuższą serią spotkań bez straty gola, albo bez przegranej - coś z tego, albo oba warianty, już nie pamiętam, a nie chce mi się sprawdzać, bo to do sedna nie istotne. Trzy punkty Stuttgart musi dopisać, dla nich to jest racja stanu. Na pewno po meczu z Bayernem, mogą optymistycznie myśleć o tych punktach, bo zagrali naprawdę dobrze, mieli swoje okazje, jedna z bramek wynikała z indywidualnego błędy, a nie ze słabości, gdyby mecz z Bayernem skończył się niższym wynikiem, 1-0 to Bayern nie byłby skrzywdzony, bo nie miażdżył Vfb, a tak strasznie.
Fortuna Düsseldorf - VfB Stuttgart Typ:2 Kurs:2,25 Bet365
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Minnesota Wild
Typ: powyżej 7,5 bramek w meczu
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Minnesota Wild to drużyna własnego lodowiska i na ich lodzie naprawdę ciężko z nimi wygrać. Na wyjazdach jednak ta drużyna nie spisuje się dobrze, tak było m.in. w zeszłym sezonie, w tym sezonie póki co na dwa mecze wyjazdowe dwie porażki. Trzeba jednak pochwalić Minnesotę za mecz z St. Louis Blues. Minnesota przegrała ten mecz po dogrywce, ale w regulaminowym czasie gry było 4:4 i mecz naprawdę bardzo mi się podobał. St. Louis to drużyna stawiająca na bardzo solidną defensywę, a mimo to w meczu z Wild padł over 7,5 bramek. Wcześniej Minnesota grała na wyjeździe z Detroit Red Wings i przegrała 3:5, czyli over 7,5 tutaj też został pokryty. Do trzech razy sztuka? Moim zdaniem jest to całkiem możliwe, bo Minnesota gra odważny hokej na wyjazdach, a Anaheim raczej też preferuje szybką grę. Ofensywa Minnesoty dzięki świetnym transferom wygląda teraz o wiele lepiej niż w zeszłym sezonie.
⛔100
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Tampa Bay - Winnipeg Jets
Typ: Tampa Bay (-1.5)
Kurs: 2.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Już kilka dni temu na tym samym becie zarobiłem trochę punktów tylko na meczu z Floryda. Dziś przeciwnik całkiem z tej samej polki.
Gospodarze tego meczu obecnie 2 miejsce konferencja wschodnia. 5 zwycięstw i 1 porażka. Cztery zwycięstwa u siebie z Washingtonem, Ottawa, Philadelphia i Florida. Wygrana na wyjeździe z Carolina i porażka na wyjeździe NY Islanders. W każdym z tych wygranych meczy pokryty HA -1.5. Dodatkowym argumentem jest to , ze od 30 stycznia nie rozegrali juz meczu czyli fizycznie powinni się czuć znakomicie a co za tym idzie i psychicznie po wygranym 5:2 meczu.
Natomiast goście tego spotkania równo 24h temu rozegrali mecz na Florydzie przegrywając go 6:3. Podróż + wysoka porażka na pewno nie wplynie na dobre morale zespolu. Którzy dziś jada na skazanie ;)
Podsumowując :
* gospodarze są na fali, wlasna tafla im sprzyja gdzie do tej pory wygrali wszystkie mecze różnica przynajmniej 2 bramek.
* dluzszy czas na regeneracja może mieć znaczenie.
* h2h dość wyrównane ze wzgledu na częste remisy, lecz tam jakieś 7:1 wpadlo.
Mysle , ze 1 pewna a HA to taki dodatek ;) powodzenia,
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 7

kamilszczytno

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Meksyk, Primera Division - Clausura
Spotkanie: Chiapas - Atlas
Typ: over 2,5
Kurs: 2,18
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Piata kolejka tych rozgrywek , i okupujacy ostatnie miejsce w ligowej tabeli zespol Chiapas gospodarz dzisiejszego meczu. Maja nieudany poczatek 1 punkt zaledwie w 4 meczach , i stosunek bramek 4:10. Jest to druzyna ktora na wlasnym stadionie radzi sobie swietnie. Zas na wyjazdach nie potrafi zdobywac pelnej puli punktow, juz od kilkunastu spotkan. To mowi samo za siebie ,wiec po tym slabym poczatku jaki notuja, mecz u siebie jest idealna okazja na odrabianie zaleglosci . Jestem przekonany o braku pasywnej gry z ich strony ... z kolei Atlas swoje 3 gorsze rowniez moze dorzucic ...a h2h daje duzo do myslenia ..1 : 1, 2 : 1, 2 : 3, 2 : 3 ,2 : 1, 2 : 0 ,4 : 0,2 : 2 ,1 : 2 ,1 : 1... to ostatnie 10meczow tych druzyn na boisku ekipy Chiapas...dzis stawiam podobnie, zwyciestwo gospodarzy 2:1.
✅118
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia, Premiership
Spotkanie: West Ham - Swansea
Typ: 1
Kurs: 2.4
Bukmacher: bet365
Kolejny weekend z ligą angielską. Wybrałem powyższe spotkanie, ponieważ wydaje mi się, że West Ham pewnie pokona Swanse. Gospodarze tego spotkania mają dość dobry bilans meczy u siebie 5-4-3. Ostatnio odnieśli remis więc teraz trzeba zdobyć 3 pkt u siebie, zważywszy na to, że na wyjazdach idzie im beznadziejnie. Ostatnio odnieśli porażkę na wyjeździe z Fulham. Trzeba więc się zmobilizować i dać radość swoim kibicom. Rywalem jest solidna drużyna Swansea. Zespół ten ma fenomenalną passę meczy bez porażki bo aż 7 spotkań, co w premiership nie zdarza się często drużynom o takich możliwościach. Każda passa musi mieć koniec i myślę, że nastąpi on już jutro. 4 mecze wyjazdowe z rzędu bez porażki to naprawdę wyczyn. Myślę jednak, że piątego meczu nie uda się ani wygrać ani zremisować, zważywszy na to, że gospodarze będą mieli podwójną motywację po ostatnio przegranym meczu. W meczu tym wielką rolę będzie miał atut własnego boiska i kibiców, dlatego Westa Ham zwyciężą. Stawiam 3:1 dla gospodarzy
http://serve.williamhill.com/promoRedirect?member=deluge&amp;campaign=DEFAULT&amp;channel=DEFAULT&amp;zone=1471630137&amp;lp=1468866194
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Premier League
Newcastle United - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 2,15
Buk: bet365
Analiza:
Wyniki Chelsea w obecnym sezonie są bardzo rozczarowujące.Zespół odpadł już z Ligi Mistrzów,a na mistrzostwo kraju szanse są niewielkie.Ostatnie wyniki &quot;The Blues&quot; też nie są najlepsze.Od zwycięstwa nad Arsenalem piłkarze ze Stamford Bridge zremisowali trzy kolejne starcia,m.in.remisując w FA Cup z trzecioligowym Brentford czy remisując praktycznie wygrany mecz z Reading.
Po drugiej stronie boiska stanie jutro zespół Newcastle.&quot;Sroki&quot; wygrały we wtorek z Aston Villą dzięki czemu oddalili się od strefy spadkowej.Nie zmienia to jednak faktu,że forma Newcastle także nie jest najlepsza.W ostatnich dniach obserwowaliśmy zaciąg z Francji na St.James Park.Oczywiście,że te wzmocnienia mogą okazać się bardzo pożyteczne,ale wydaje mi się,że potrzeba kilku spotkań,aby odpowiednio zgrać się z resztą drużyny,choć widać,że Alan Pardew od razu im zaufał,nawet już w ostatnim spotkaniu z AV.Z drugiej strony,mecz z &quot;The Villans&quot; nie powinien być większym wyznacznikiem,gdyż Villa jest w olbrzymim dołku.
Chelsea jutro będzie musiała sobie radzić bez Hazarda,który w dalszym ciągu jest zawieszony.Natomiast Moses i Mikel są na PNA.Natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Cecha i Luiza.
W zespole Newcastle więcej absencji.Na PNA jest Tiote.Kontuzjowani są Ben Arfa,Simpson,Taylor i Gosling.Niepewny jest występ Marveaux.
Rywalizacja h2h jest niemal wyrównana.Wydaje mi się jednak,że Chelsea po serii rozczarowujących wyników powróci na właściwe tory.Zawodnicy z pewnością będą odczuwać sportową złość po ostatnim meczu z Reading.W ataku najprawdopodobniej zagra Ba,co może być lepszą gwarancją na bramki dla Chelsea niż Torres.Podtrzymuje to,że zwycięstwo z AV ciężko nazwać powrotem do formy &quot;Srok&quot;. Uważam,że ostatnie transfery to za mało,aby pokonać Chelsea w jutrzejszym spotkaniu.
⛔100
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers
Typ: Połowa/Koniec - Lakers/Lakers
Kurs: 2,35
Buk: Bet365
Jak nie teraz to kiedy?!
Śledząc grę Lakers od meczu z Utah Jazz (wygrana, następnie Thunder i Hornets - również wygrane) myślę, że łapią właściwy rytm. Jeszcze tylko muszą się przełamać w meczach wyjazdowych, a przeciwnik do tego jest właściwy. Ma tam kto grać, ale dlaczego są tak daleko choćby od fazy Play-Off? Nie mam pojęcia. Wracając do poprzednich spotkań tej drużyny to widać, jak wielki wpływ na zespół ma postawa Bryanta - Kobe rzuca 30+ -&gt; Lakers przegrywają, Kobe rzuca mniej niż 20, ale rozdaje ponad 10 asyst -&gt; Lakers zwyciężają.
W ostatnim meczu (z Suns) lekkie rozczarowanie, bo prowadząc ponad 10 pkt oddali mecz, ale Bryant znów nie grał egoistycznie, więc myślę, że znów poprowadzi zespół do zwycięstwa swoją bardzo wszechstronną postawą (oby z prowadzeniem już po połowie).
Na temat gospodarzy powiem tylko tyle, że bez Kevina Love gra im całkowicie nie idzie, a skoro nie wystąpi, to tym bardziej przekonuję się do mojego typu.
Trochę pogmatwałem tę analizę, ale myślę, że każdy zrozumie co chcę przekazać;)
Pozdrawiam!
✅135
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
spotkanie: Effector Kielce vs Skra Bełchatów
typ: Effector Kielce (+2,5 seta)
kurs: 1,65
buk: Bet365
Gospodarze spotkania z Kielc podejmują będących w kryzysie Bełchatowian. Wczoraj Resovia wygrała swój mecz i zapewniła sobie 4 miejsce przed PO. Bełchatowianie grają mecz o pietruszkę, natomiast gospodarze walczą o utrzymanie 7 miejsca w tabeli. Ponadto, drużyna z Kielc jest w dużym dołku i ich gra nie wygląda ostatnio zbyt okazale. Nie weszli do finału pucharu Polski, odpadli u siebie z ligi mistrzów, a i w ildze przytrafiło im sie sporo niespodziewanych porażek. Do tego dochodzą ciągłe kontuzje i braki w składzie. Myślę, że drużyna z Kielc o wykorzysta i powinna ugryźć spokojnie seta, a może i cos więcej.

✅65
 
woomeer 15

woomeer

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Brooklyn Nets - Chicago Bulls
Typ: Wygrana Bullsów
Kurs: 2,59
Bukmacher: Expekt
Analiza: Wygrana bullsów w tym meczu moim zdaniem jest pewna. Byki wygrały 4 z ostatnich 5 meczy a 1 przegrali. U Netsów wygląda to gorzej 2 wygrane i 3 porażki. Jeśli chodzi o pojedynki bezpośrednie to w ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi ekipami jest 4 : 1 dla Byków. Mecz będzie wyrównany także jako fan Bullsów liczę na wygraną ????
⛔100
 
D 0

dziad20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, leagua 2
Spotkanie:Le Mans-Nantes
Typ:2
Kurs:2,80
Bukmacher:bet365
Analiza:Nantes jest pierwsze w tabeli a Le Mans jest 15. Ostatnich 5 spotkań Nantes nie przegrało na wyjeździe, a Le Mans nie radzi sobie u siebie z czołówką tabeli np Monako(2-3)
Kiepska analiza
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Wigan - Southampton
Typ: Wigan over 1.5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Analiza: A więc sobota i na Angielskie boiska wyruszają piłkarze, by w jak najlepszym stylu pokonać swojego przeciwnika.. natomiast ja wybrałem, zespół Roberto Martíneza, gdzie u siebie są groźni, choć są nisko w tabeli.. W niemalże każdym meczu strzelają bramki, a jak grają u siebie, to choć przez chwilę nie szczędzą przeciwników, nawet jak są z górnej półki.. Święci na pewno w składzie z Borucem wystąpią w tym meczu, choć jestem Patriotą, to trzeba patrzeć na niektóre sprawy bardziej realistycznie.. Wigan, u siebie, kiedy ma zespół z niższej półki, nie lekceważy go, ale umiejętnie stara się strzelić bramki.. Obecnie Wigan zajmuje 18 pozycję w tabeli i na pewno będą chcieli ten mecz wygrać, by uciec ze strefy spadkowej.. Będą mieli ciężką lekcje w tym meczu, bo zespół Mauricio Pochettino już nie jednokrotnie potrafił strzelać na wyjazdach, ale i to dobrze oznacza.. bo kiedy coś ustrzelą, gospodarze będą bardziej zmotywowani, by coś strzelić.. Nie sądzę by w tym meczu był bezbramkowy remis.. Bardziej na korzyść z Wigan, z ich dwiema bramkami MINIMUM.. a jak się skończy, to już zobaczymy po meczu.. Mój typ, biorę i już go stawiam. Nie na marne się mówi, że liga Angielska jest najlepsza na Świecie, że nawet Ci co są najniżej notowani, potrafią splatać figle nie jednemu.. Ostatni mecz na wyjeździe Wigan, wygrało z Southampton 0:2 Patrząc na ich ostatnie mecze, strzelają na prawdę dużo, a u siebie na pewno nie będą chcieli zawieźć swoich fanów.. Więc typ jak najbardziej słuszny..
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: LAL - Minnesota Timberwolves
Typ: Kobe Bryant under 25,5pkt
Kurs: 2.0 bwin
Analiza:
Krotko i na temat,bo co przy takim typie mozna analizowac.Nie zgodze sie z kolegami wyzej ze Lakersi wygraja to spotkanie,ja osobiscie typuje na Minesote.Ale wrocmy do typu.(Uwaga!!To sa moje przypuszczenia)W druzynie panuje zacieta atmosfera,po prostu za duzo &quot;gwiazd&quot; i kazdy chce sie pokazac ze blyszczy.Kobe ma teraz za zadanie glownie podawac swoim partnerom,co widzimy na ich ostatnich meczach.Oczywiscie,nie jest tak,ze 100%pilek oddaje partnerom,ale nie rzuca juz tak jak dawniej. W ostatnim meczu z NOH gdzie Lakersi wygrali i zdobyli az 111pkt tylko 14 byla zdobyta przez Kobe&#39;ego.Jego skutecznosc rowniez pozostawia wiele do zyczenia dlatego sadze ze dzis nie zdobedzie 26pkt.
✅100
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Bordeaux - Valenciennes
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betgun
Analiza:

Na wstępie chciałem powitać wszystkich na tym forum i w konkursie. Będę się starał wybierać takie typy, które najbardziej czuję, często sam gram, i dawać dużo swoich przemyśleń, aby wszystkie analizy wyglądały solidnie i żeby nie było :zoltakartka:

Życzę wszystkim powodzenia i ogrywania buków ;)

Nie miałem zbytniego problemu z wyborem spotkania na sobotę (co prawda było jeszcze kilka propozycji o mniejszym kursie, ale ja zawsze będę starał się oscylować w granicach 1,6 - 2,5).

Bordeaux to, jak wiemy, ekipa o sporym potancjale, która zawsze puka do ligowej czołówki, ale przez ostatnie sezony nawet nie łapała się do europejskich pucharów (w zeszłym sezonie zabrakło im trzech oczek do eliminacji Ligi Europy). Po ligowym falstarcie zespół zaczął wreszcie grać na miarę swoich możliwości i przesuwać się tym samym w górę tabeli. Jeśli spojrzymy na ostatnie wyniki Żyrondystów, możemy zauważyć spory progres - zwycięstwa na wyjazdach w Nicei oraz Rennes, a także dwa sukcesy pucharowe poza swoim obiektem z niżej notowanymi zespołami. Jedyną porażkę, i to niesprawiedliwą, zespół poniósł na własnym stadionie z PSG. Zmorą gospodarzy są w tym sezonie remisy, choć patrząc na to z drugiej strony, drużyna przegrała tylko trzy razy na 22 rozegrane spotkania, co daje im miejsce w ścisłej czołówce (jedynie PSG i Lyon mogą pochwalić się takim samym bilansem porażek). Zważywszy na fakt, iż po zimowej przerwie Bordeaux złapało wiatr w żagle i może również odczuwać niedosyt po ostatnim spotkaniu na własnym stadionie, jestem pewien, że podopieczni Francisa Gillota zechcą kontynuować passę i z przeciętniakiem z Valenciennes, w dodatku będącym w kryzysie, poprawić bilans spotkań na własnym stadionie.

Sporo o Bordeaux, a o Valenciennes tylko tyle: przeciętny bilans na wyjeździe (2/3/6), typowy ligowy średniak odstający od gospodarzy poziomem i kulturą gry, no i ostatnie wyniki (5 bramek zaaplikowanych przez piłkarzy Nicei, porażka z drugoligowcem z Istres w Pucharze Francji, 6 goli straconych na własnym obiekcie z tuzami ligi, a w międzyczasie wymęczone zwycięstwo nad Evian i remis na wyjeździe ze słabiutkim Ajaccio) to ewidentne symptomy kryzysu.

Wynik w tym spotkaniu może być tylko jeden, dlatego też jestem niesamowicie zdziwiony tak wysokim kursem, zaproponowanym przez buków, i pobieram go w ciemno.
✅75
 
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Spotkanie: AZ ALKMAAR - FC GRONINGEN
Typ: 1 ( handicap 0 - 2 )
Kurs: 4,65
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Witam, na dzisiaj wybrałem spotkanie 1 ligii holenderskiej. Gospodarze po zimowej przerwie są wyjatkowo skuteczni. W ostatnich 3 meczach zanotowali bramkowy rezultat 14 - 2 ! w tym 4 - 1 z Vitesse ktore walczy o udzial w lidze europy ! Jezeli osiagaja takie wyniki z tak dobrymi zespolami to czemu nie mieli by w podobnym stylu wygrac z zespolem ktory ma tylko 1 pkt nad strefa spadkowa ? Druzyna przyjezdnych jak do tej pory zanotowala 2 porazki w tym roku . Swiadczy to o tym ze goscie sa bz formy. Mysle ze typ wielce prawdopobony. Dlatego wlasnie ten typ wybralem ze wszystkich ! ???? Pozdrawiam
⛔100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Harrachov
Spotkanie: H2H Gregor Schlierenzauer - Robert Kranjec
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Bardzo interesująco się zapowiada dzisiejszy dzień na skoczni w Harrachovie. Gregor Schlierenzauer jest znowu na fali a zawody odbywają się dzisiaj na mamuciej skoczni, a na tych Austriak prezentuje się zwykle bardzo dobrze. Zainteresowała mnie para G. Schlierenzauer - R. Kranjec na jutrzejszy konkurs zaproponowana przez bukmachera. Słoweniec rzecz jasna odnośni bardzo dobre rezultaty na skoczniach mamucich więc nie bez powodu jest tutaj połączony z Austriakiem w H2H, natomiast inną sprawą jest fakt że Słoweniec formą nie zachwyca a do tego najlepiej mu się skacze ale w Planicy u siebie w Słowenii. Wczoraj podczas kwalifikacji G. Schlierenzauer skoczył sobie za pewne na luzie ponieważ nie musiał się kwalifikować - 204 m. Jego rywal który musiał uzyskać dobrą lokatę aby wystąpić w konkursie skoczył zaledwie 173,5 m. Uważam że w ogólnym rozrachunku dwóch serii lepszym zawodnikiem z tej pary będzie Austriak. Po pierwsze ma lepszą formę, po drugie lubi mamuty, po trzecie Słoweniec jest mniej regularny.
0
 
D 39

domuji

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Harrachov
Spotkanie: H2H Loitzl - Kot
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Dobry bet jak dla mnie. Loitzl wygrał 1 trening, wyszedł mu bardzo dobry skok, Kot przyzwoicie. 2 trening i kwalifikacje to już równia pochyła, Maciek za to na odwrót. Co skok skacze dalej, bardzo pasuje mu ta skocznia. Austriak zresztą nigdy nie był lotnikiem i widać to na tej skoczni. W 3 skokach Maciek jest na plusie w stosunku do Austriaka kilkadziesiąt dobrych metrów, pobierać typ, siądzie .
0
 
robert1d 50

robert1d

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Finlandia SM Liga
Spotkanie: IFK Helsinki - Espoo Blues
Typ: FK Helsinki
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj wybralem spotkanie hokeja w SM Lidze. Jak na taki mecz bukmacherzy wciaz daja bardzo dobre stawki.
Druzyna z Helsinek praktycznie dominuje swoich dzisiejszych przeciwnikow. Na trzynascie ostatinich spotkan gospodarze wygrali dwanascie, a jedyny pojedynek, ktory zakonczyl sie ich porazka nie byl rozstrzygniety w regulaminowym czasie - Espoo Blues wygrali w rzutach karnych. Ostatni mecz jakie te zespoly rozegraly w styczniu tego roku (12-go) zakonczyl sie wynikiem 4:1. Blusowcy przegrali swoje ostatnie swoje 4 mecze, zato &quot;Helsinki&quot; sa na fali - 4 mecze: 4 zwyciestwa.
Jak mowi stara zasada &quot;trend is your friend&quot; nie ma co ryzykowac i trzeba grac na IFKH, zwlaszcza, ze graja u siebie, a to zawsze pomaga.
✅125
 
elgonzalo 4

elgonzalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premiership
Spotkanie: Wigan (+1) -Southampton
Typ : X
Stawka : 5,00
Buk: Bwin
Analiza:
Ciekawe i emocjonujące spotkanie w sobotnie popołudnie. Naprzeciw stają 2 ekipy o podobnym potencjale i sile rażenia. Drużyna gospodarzy w ostatnich 5 spotkaniach rozgrywanych na własnym boisku 3 razy dostawali baty, raz remisowali i raz wygrali ( trzeba tu zaznaczyć że z niewiele lepszym Reading co nie jest jakimś wielkim wyczynem). Natomiast wyjazdowy bilans ekipy &quot;Króla Artura&quot; również nie powala 3 remisy jedna porażka i jedno zwycięstwo ale przeciwnicy byli mocniejsi od przeciwników Wigan co warto zaznaczyć. Warto zwrócić uwagę na bardzo dobrą dyspozycje Borubara który po niepewnym początku przygody z Premiership teraz staje się najjaśniejszym i najpewniejszym punktem swojej ekipy. Uważam że Święci mają szanse na to aby pokusić się w tym spotkaniu o wygraną. Sądzę ze dzięki dyspozycji Artura będą na zero z tyłu strzelając skromnie jedną bramkę przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ładny Kurs i typ jaknajbardziej realny do wejścia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom