>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.02.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie:Hertha-Nurmberg
Typ: 2
Kurs: 4.30
buk: Bet365
analiza:
Dzisiaj moim zdaniem Bundesliga stoi pod znakiem Bawarii. W skrócie. Norymberga zanotowała historycznie beznadziejną rundę jesienną i teraz czas na odrabianie strat. Hertha za to zanotowała wybitnie udany start beniaminka. No ale jak wiadomo w takich wypadkach często gorzej wygląda runda wiosenna. Norymberga za to to mimo wszystko dość solidny zespół który będzie sprawiał trudności nawet czołówce. Ogólnie bardzo mnie zdziwiła tak tragiczna runda w ich wykonaniu i byłem ciekaw kiedy to się skończy. No ale przełamali się w ostatniej kolejce rozjeżdżając u siebie TSG Hoffenheim 4:0. Tak więc nie rozpisując się zbytnio polecam dziś tu grać na gości i ewentualnie z podpurką jakby kto chciał po kursie 2.30. Pozdraiwam i życzę udanych betów ;)
✅330
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 3

salo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia, Liga ZON Sagres
Spotkanie: Belenenses - Braga
Typ: 1
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
W dzisiejszej kolejce ligi portugalskiej Belenenses podejmie u siebie zespół Bragi. Wyraźnym faworytem wg bukmacherów są goście. Ja pozwolę sobie na typ przeciwko kursom. Belenenses w meczach u siebie mało strzela i mało traci, bilans bramek 6:7 w 7 meczach mówi wszystko. Grają więc ostrożnie, głównie skupiając się na zabezpieczeniu tyłów. Braga natomiast w tym sezonie nie zachwyca, zajmując dopiero 7. lokatę w tabeli, choć aspiracje przed sezonem były chyba jednak wyższe. W wyjazdowych spotkaniach spisują się bardzo słabo. Odnieśli zaledwie 2 zwycięstwa w 7 spotkaniach, strzelając zaledwie 5 goli. Możemy się więc dzisiaj spodziewać underowego (jeśli chodzi o gole) widowiska, gdzie o zwycięstwie może zadecydować jedna sytuacja, bądź jeden indywidualny błąd. Liczę, że ten błąd popełni któryś z defenzorów, bądź bramkarz Bragi. Moim zdaniem kursy są trochę przeszacowane na korzyść gości i zamierzam z tego skorzystać.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adryss 7

adryss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Arsenal Londyn - Crystal Palace
Typ: Arsenal (-1)
Kurs: 1,68
Bukmacher: Unibet
Arsenal w przypadku zwycięstwa może trafić na 1 miejsce w tabeli i dzisiaj na pewno będą chcieli to wykorzystać. Co prawda nie zagrają: Wilshere, Ramsey, Diaby czy Flamini to jednak Kanonierzy są zdecydowanym faworytem w tym meczu. CP na wyjazdach spisuje się w kratkę. Albo wygrywa, albo odnosi zwycięstwa. Jednak wygrane mecze z takimi zespołami jak Hull, Aston Villa czy West Bromwich nie przynosi jakiejś wielkiej chluby. Dzisiaj zagrają bez jakiś poważnych osłabień jednak wątpimy, że będą w stanie postawić się Arsenalowi, który jest w tym sezonie w dobrej dyspozycji. Ostanie wyniki Kanonierów w meczach u siebie: 4-0, 2-0, 2-0, 2-0.
⛔ 100 powtórzony typ
 
L 23

luczyk10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hiszpania 2 liga
Spotkanie: Real Jaen vs Lugo
Typ: do przerwy/na koniec X/X
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Swoje przypuszczenia opieram na analizie dokonań zespołów w tym sezonie. Gospodarz z 11 spotkań u siebie 5 do przerwy remisowali, należny również zauważyć iż większość remisów w tym sezonie padała na własnym boisku. Goście z 11 rozegranych na wyjeździ spotkań aż 8 do przerwy kończyli remisem, co prawda 4 razy wygrywając cały mecz. Jednak należy zauważyć iz gospodarze tylko raz przegrali cały mecz po zremisowanej połówce przeważnie remisując. Bilans bramkowy obu zespołów jest bliski zera co może być kolejnym argumentem za takim typem
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Divison
Spotkanie: Real Betis - Espanyol
Typ: Espanyol (DNB)
Kurs: 2,40
Godz: 17:00
Buk: Unibet
W meczu 22. kolejki Primera Divison, Real Betis podejmie u siebie Espanyol. Gospodarze od dłuższego czasu okupują ostatnie miejsce, tracąc aż 11 punktów do bezpiecznej Almerii. Betis w tym sezonie gra katastrofalnie, tylko dwa wygrane mecze. Największą bolączką jest dziurawa obrona, która wpuściła aż 47 bramek. Na domiar złego trener nie będzie mógł skorzystać z usług: Paulao (O 15/0), Chica (O 14/0), Perquis (O 5/0), Vadillo (P 15/), Cedrick (P 12/0), Nono (P 11/0) oraz Torresa (P 10/0). Zresztą ofensywa Betisu również nie zachwyca, tylko 18. strzelonych bramek. Espanyol w tym sezonie głównie punktuje na własnym boisku, ale sądzę iż dziś są w stanie powalczyć z osłabionym rywalem. W szeregach gości zabraknie jedynie Alexa (P 10/0). Uważam, iż Espanyol jest w stanie spokojnie wygrać to spotkanie, zważając na absencje w drużynie Betisu oraz ich aktualną fatalną formę.
⛔ 100
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Dyscyplina: TBL Koszykówka
Spotkanie: Anwil Włocławek - Zielona Góra
Typ: Home +4,5
Kurs: 1,80
Godz: 20:00
Buk: sportingbet
Krótko i na temat. Ostatnie dwa mecze u siebie Anwil Włocławek kolejno przegrał i wygrał, wygrał tylko różnicą jednego punktu dlatego handicap. Mecz przegrany datowany pod koniec &#39;12 roku to 65:68 - jest pokrycie handicapu.
Anwil przegrał w tym sezonie tylko jedno spotkanie, są na 5 miejscu i potrzebują tej wygranej, zwłaszcza patrząc na 3 drużynę w tabeli, dzisiejszego rywala, który ma o jeden mecz rozegrany mniej.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Grecja
Spotkanie: Smyrnis vs Atromitos
Typ: HT- X
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Godzina: 16:15
Analiza:
Zapraszam na mecz Super League greckiej gdzie Smyrnis zagra u siebie z Atromitosem.Gospodarze tego meczu to dopiero 15 drużyna tabeli czyli ostatnia zajmująca bezpieczne miejsce w walce o utrzymanie.Nad strefą spadkową mają zaledwie 2 punkty przewagi więc dziś nie mogą sobie pozwolić na odsłonięcie się a co za tym idziesz stratę bramek.Goście z Atromitosu to 3 drużyna tabeli więc ambicje obu drużyn są chyba z goła odmienne bo gospodarze walczą o utrzymanie natomiast Atromitos o europejskie puchary.Ja sądzę że na początku Smyrnis skupi się na defensywie po to by przede wszystkim nie stracić bramki.Dlatego też obstawiam nudną pierwszą połowę i remis po tej części gry.Atromitos to też nie jest jakaś drużyna która lubi atakować i strzelać bramki o czym świadczą ich ostatnie spotkania.W ostatnich 5 meczach aż 3 razy zremisowali 0:0 i aż 4-krotnie w ich meczach do połowy był remis.Gospodarze natomiast w ostatnich 5 meczach po połowie remisowali 2 razy.Dziś powinni dołożyć do tych statystyk kolejny remis bo na pewno nie będą chcieli od razu atakować a Atromitos spokojnie będzie czekał na swoją szansę i jak dla mnie ukłuje w drugiej połowie dlatego polecam też grać HT/FT- X/2.Tutaj gramy trochę bardziej asekuracyjnie dlatego X do połowy wydaje mi się ciekawym typem.Polecam i powodzenia!!!
✅ 105
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Divison 2013/2014, godz. 21.00
Spotkanie: Athletic Bilbao - Real Madryt
Typ: over 5,5 kartki
Kurs: 1,875
Buk: bet365
Analiza: Na stadionie w Bilbao dojdzie do bardzo ciekawego i mam nadzieję obfitującego w spięcia, udane akcje i gole meczu. Zdecydowanym faworytem do zdobycia trzech punktów jest kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa zespół Królewskich. Baskowie z pewnością zrobią jednak wszystko, aby sprawić niespodziankę, a ku temu sąprzesłanki, bo Athletic u siebie gra świetnie. Nowe San Mames jeszcze do środy było niezdobyte przez rywali drużyny z Bilbao. Świetną passę Basków przed własną publicznością przerwało jednak Atletico Madryt, które w rewanżowym meczu 1/4 finału Pucharu Króla wygrało w Bilbao 2:1 (tylko, że zdecydowaną przewagę mieli gospodarze). W tym sezonie Athletic wygrał dziewięć z jedenastu ligowych meczów u siebie, a pozostałe dwa zakończyły sie remisem. Lepsza pod tym względem jest tylko Barcelona. Królewscy mogą się pochwalić doskonała passą jedenastu kolejnych zwycięstw. Na jeszcze większą uwagę zasługuje fakt, że Real w żadnych z dziewięciu ostatnich meczów nie stracił choćby jednego gola. Real będzie chciał wykorzystac potknięcie Barcelony, zaś Bilbao teżprzecieżwalczy o puchary. Co ciekawe gospodarze przegrali 18 z ostatnich 19 gier z Realem, a ostatnie 3 lata po 0:3 w Bilbao. Zawsze w tych spotkaniach było przynajmniej 6 kartek, a czasami i pod 10, w tym także czerwone. To mecz podwyższonego ryzyka i na pewno kartki się posypią. W meczach Realu ostatnio było 8, 6, 4, 3 i 8 kartek licząc od ostatniego. W meczu z Osasuną na wyjeździe, a więc w krainie Basków było 8 kartek, Dzisiaj też kraj Basków, tyle, że Bilbao. W 5 ostatnich meczach gospdoarzy było 5, 10, 8, 6 i 3.
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
POLSKA: PlusLiga
Olsztyn - Bielsko-Biała
Olsztyn -2,5
2,20
bet365
analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 17:00 odbedzie sie spotkanie w polskiej lidze siatkowej. Zmierzą sie zespoly, ktore maja inne cele. Olsztyn chce awansowac do play off&#39;ow i narazie realizuja plan jak najlepiej. Bielszczanie zaś walcza o utrzymanie. Niestety dla nich, obecnie zajmuja 12, a wiec ostatnie miejsce. Bezapelacyjnie drużyna z Olsztyna jest zespolem lepszym. Ma wiecej doswiadczonych zawodnikow i mysle, ze powinni spokojnie pokonac 3-0 slabo grajacych siatkarzy z Bielska. Oba zespoly spotkaly sie na przeciw siebie tylko raz. Mecz odbył sie w Bielsku i zawodnicy z Olsztyna spokojnie ograli bielszczan 3-0. Uwazam, ze dzisiaj bedzie tak samo. Druzyna z Olsztyna bedzie chciala pewnie, szybko wygrac swoj mecz. Szansa, ze typ wejdzie jest bardzo duzo. Kurs bardzo dobry, mozna smialo zagrac.
⛔ 100
 
R 18

rydzovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Rennes-Lyon
Typ: over 2,5
Kurs: 2,3
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam, na dzisiejszy dzień ponownie celuje w ligę francuską. Tym razem swój typ kieruje w spotkanie pomiędzy drużynami Rennes a Lyon. Drużyna gospodarzy na 22 mecze ligowe w 9 przekroczyła a w 13 nie udało się przekroczyć linii 2.5 bramek, na swoim stadionie stosunek ten wynosi 5/6 over/under a średnia ilość bramek na mecz wynosi 2.3. Drużyna gości jest najbardziej overową drużyną tej ligi. Na 22 mecze w 13 przekroczyła w/w linię a w 9 niestety nie dokonała tego, lecz uwaga bo na 10 meczy wyjazdowych aż w 9 padł over, a średnia ilość bramek na mecz wynosi 3.6.
Rennes-Evian 0:0
Rennes-Nice 0:0
Rennes-Psg 1:3
Rennes-St Etienne 3:1
Rennes-Bordeaux 1:1
Reims-Lyon 0:2
Lorient-Lyon 2:2
Bastia-Lyon 1:3
Psg-Lyon 4:0
St Etienne-Lyon 1:2
H2H:
Rennes-Lyon 0:1
Rennes-Lyon 1:1
Rennes-Lyon 1:1
Rennes-Lyon 1:2
Rennes-Lyon 3:0

Jak dla mnie po takim kursie typ warty ryzyka, Polecam !
⛔ 100
 
R 31

redman21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Primiera Divison 2013/2014, godz. 21.00 Spotkanie: Athletic
Typ: Przedział bramek 2-3 gole
kurs: 2,30
Bkmacher: Expekt
Na ostatnich 5 meczów Realu tylko raz został przekroczony ten pułap. Dziś mecz między drużynami z sąsiedztwa w tabeli. Uważam, że nie będzie gradu goli tylko maks 2-3 bramki jak w typie. Osobiście widzę tu remis 1:1... ale jak będzie dowiemy się przed 23. Polecam typ za grubszą stawkę. Wydaję się rozsądny w przeciwieństwie do typowania kto wygra lub kto strzeli
Polecam!
✅ 130
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Serie A 2013/2014, godz. 20:45
Spotkanie: Juventus vs Inter
Typ: Juventus (-1)
Kurs: 1.90
Buk: Bet365
Jak dla mnie to typ dnia. Wszystko, dosłownie wszystko przemawia dziś za Juve. Jedyne osłabienie w ekipie Juve to brak Buffona który dostało czerwoną kartkę w meczu z Lazio, zastąpi go Storari który już nieraz udowodnił że można na niego zawsze liczyć. Juve u siebie na 10 meczy wszystkie wygrane. Wyniki u siebie z ekipami z &quot;wyższej półki&quot; :
-vs Milan 3-2
-vs Napoli 3-0
-vs Roma 3-0
Dodatkowo istnieje dziś bardzo wiele czynników które będą działać motywująco na Juve:
-Roma dziś nie rozegrała meczu i jeśli Juve wygra to wywrze presje na Romie, będzie juz 9pkt przewagi
-Napoli przegrało dziś z Atalantą 3-0 przez co może już dziś być +15 nad trzecim miejscem w tabeli
-Juventus na Juventus Stadium pierwszą porażkę zaliczył rok temu własnie przecikow interowi (1:3), z pewnością bedą chcieli się zrewanzować
-ostatnie relacje między klubami nie są najlepsze, władze obu klubów niedawno prawie domknęły wymiane Vucinic-Guarin ale prezydent interu w ostatniej chwili się wycofał pod presją kibiców mimo tego że to on sam zaproponował tą wymiane
-dodatkowo Conte wszystko stawia na Serie A (niewiem jak bedzie z LE) ale Conte niedawno wystawił rezerwy na mecz z Romą w Rzymie i Juve odpadło z Pucharu Włoch (0:1)
-Juve jest w wyśmienitej formie, ostatnio remis z Lazio, ale jest to świetny wynik biorąc po uwage osttanie wyniki Lazio a także to że Rzymianie grali 3/4 meczu w przewadze
- teraz cos o interze, ostatnie 5 meczy w SA to bilans 0-2-3 TRAGEDIA! Ostatni mecz wygrany na wyjeździe to mecz z udine 3-0 na początku listopada.
Gorąco polecam.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Montreal Canadiens - Winnipeg Jets
Typ: WHEELER BLAKE strzelcem bramki
Kurs: 3,90
Bukmacher: doxxbet
Analiza:

Dziś zostanie rozegranie spotkanie hokeja na lodzie w najlepszej lidze na świecie pomiędzy Montreal Canadiens - Winnipeg Jets. Typuje że w tym meczu Wheeler Blake strzeli bramkę. Jest to najlepszy strzelec drużyny gości Do tej pory zdołał strzelić 22 bramki, z czego w ostatnich 5 meczach strzelił 4 bramki. Montreal obecnie zajmuje 5 miejsce w konferencji wschodniej z 64 punktami na koncie. Ostatnimi dniami grają jednak w kratkę ale przeciwnicy byli dosyć wymagający. Jets natomiast ostatnio w bardzo dobrej formie na 10 ostatnich spotkań wygrali aż 7 razy , jednak w tabeli konferencji zachodniej zajmują dopiero 12 miejsce z 57 punktami. Na 10 ostatnich spotkań między tymi drużynami aż 9 razy triumfowali hokeiści z montrealu więc mam nadzieję że mimo Jets nie są faworytami tego spotkania to przerwą złą passę jaką mają z Canadiens. Dodam jeszcze że Jets w ostatnich 9/10 meczach strzelali minimum 3 bramki. Także jestem dobrej myśli po takim kursie strzelca za drobnę można zaryzykować ???? )
⛔ 100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Piłka Nożna, Hiszpania
Spotkanie: Athletic Bilbao- Real Madryt
Typ: R. Madryt wygra różnicą 1 gola.
Kurs: 4,0
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie kończące niedzielne spotkania w ramach 22 kolejki hiszpańskiej Primera Division. Pobieżnie przeglądając ten dział zauważyłem, że duża rzesza ludzi typuje tutaj pewne zwycięstwa Realu i spodziewa się wielu bramek. Ja mam trochę inną opinię na temat możliwego scenariusza. Moim zdaniem, o zwycięstwie w tym meczu zadecydować może tylko 1 gol. Wszyscy wiemy jak Athletic u siebie ostatnio sobie poczynia. Brak porażki i ledwie 2 remisy w przeciągu 11 kolejek na własnym stadionie, robią duże wrażenie. 27 strzelonych i 11 straconych bramek dają co prawda średnią 3,45 gola na mecz. Warto jednak dodać, że tak wysoka średnia jest w głównej mierze rezultatem dwóch ostatnich spotkań, w których padło łącznie 13 bramek. Jeśli byśmy ich nie uwzględniali to średnia w 9 kolejkach u siebie spada do 2,77.
Ostatni mecz jaki oglądałem z udziałem Athleticu to rewanżowe spotkanie w Pucharze Króla z Atletico Madryt. Nie uważam jednak tamtego spotkania za miarodajne bowiem gospodarze podchodzili do tamtego meczu ze stratą 1 gola w meczu w Madrycie. Stąd też spodziewane ataki od pierwszych minut spotkania. Dzisiaj z kolei mecz ligowy niezwykle ważny dla obu ekip. Śmiem nawet twierdzić, że ważniejszy dla gości.
W przypadku ewentualnego zwycięstwa Realu, mogą oni przy korzystnym wyniku ze wcześniejszego meczu, awansować na pierwszą pozycję w lidze. Zatem szansa na definitywnie odrobienie strat do Barcelony czy Atletico jest nader duża.
Co może przeciwstawić genialnej grze gospodarzy na własnych śmieciach? Mogą dużo.
Po pierwsze 9 czystych kont w 9 oficjalnych spotkaniach (4 ligowe, 4 pucharowe i 1 towarzyski). Po drugie genialna wprost forma w tym roku, powiązane ze świetną grą w obronie, 9 kolejnych zwycięstw.Po trzecie, szersza ławka. Po czwarte i chyba najważniejsze w kontekście całego sezonu, Carlo Ancelotti. Włoch wpoił zawodnikom jak grać efektywnie. Straciła na tym warstwa efektowności, może się to nie podobać kibicom, jednakże przynosi to efekty.
Wiemy doskonale, że mistrzostwa zdobywa się na wyjazdach. Zatem celem drużyny grającej na wyjeździe jest zachowanie czystego konta i szukanie okazji w kontrach.
Bilbao z kolei wie, że idąc na wymianę ciosów z Realem muszą ponieść sromotną porażkę. Zatem kluczem dla korzystnego wyniku będzie gra defensywna. Obie ekipy doskonale muszą sobie z tego zdawać sprawę i nie powinniśmy być świadkiem wielu sytuacji podbramkowych. Na pewno nie w pierwszej połowie, która według mnie, zakończy się bezbramkowym remisem. Spodziewam się twardej gry w środku pola, badaniu przeciwnika.
A druga połowa z reguły jest lepsza w wykonaniu Madrytczyków, liczę zatem na zwycięstwo z ich strony. Niemniej, jak wspominałem, genialna forma u siebie, świetna passa będą plusem dla gospodarzy.
Jak napisałem na początku, spodziewam się zażartej gry, z której zwycięsko (mam nadzieję, że 1 golem) wyjdzie ekipa Realu Madryt,
pozdrawiam
⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PRIMERA DIVISION ⚽
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Sociedad
Typ: goście over 1,5 gola
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Gdy zobaczyłem kurs na ten typ, przetarłem tylko oczy ze zdumienia i postanowiłem podzielić się swoją analizą na forum. Bukmacherzy chyba wystawiali kursy na to spotkanie patrząc na tabelę z początku sezonu, który drużyna gości rzeczywiście miała słaby. Teraz jednak zespół po raz kolejny zbliża się do czwartego miejsca premiowanego grą w Champions League i liczę że dzisiaj utrze nosa faworyzowanemu Atletico. Gra gospodarzy nie za bardzo mnie przekonuje, owszem mają wyniki ale ile to już razy w tym sezonie ratowali się w końcówce, lub wygrywali dzięki nieskuteczności rywali ? Moim zdaniem Atletico nie powinno być aż tak wysoko na tym etapie i jest kwestią czasu, kiedy drużyna Simeone &quot;pęknie&quot;. Ja uważam że stanie się tak dzisiaj. Zespół Atletico nie ma aż tak szerokiej kadry, aby mierzyć się na trzech frontach i wydaje mi się że powoli mogą zacząć czuć zmęczenie. Owszem Simeone rotuje jak może ale po niektórych piłkarzach widzę już tą ociężałość występującą przy tak dużej liczbie rozgrywanych spotkań. Wydaje mi się że dzisiaj Atletico zostanie sparaliżowane możliwością objęcia fotela lidera i gościom uda się ustrzelić przynajmniej dwa gole. Owszem statystyki mówią że Atletico bardzo rzadko traci na własnym stadionie, jednak kiedyś musi nadejść ten mecz w którym limit szczęścia się wyczerpie a ja uważam że to będzie właśnie dzisiaj, bo rywal jest na fali i na pewno będzie grał o zwycięstwo. Uważam że kurs 5,00 to ogromne value i intuicja podpowiada mi że ryzyko w tym wypadku się opłaci, bo widzę duże przesłanki aby typ okazał się trafiony. Powodzenia.
⛔ 100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Piłka Nożna, Hiszpania
Spotkanie: Athletic Bilbao- Real Madryt
Typ: X
Kurs: 4,41
Buk: Pinnacle
Analiza:
Widziałem chyba wszystkie możliwe typy oprócz czystej wygranej Bilbao oraz remisu. No to ja decyduje się na ten 2 zakład bo jakoś w wygraną gospodarzy nie wierze. Królewscy mają serię 8 spotkań wygranych pod rząd z Atletic, w tym 3x na wyjeździe wygrywali dokładnie po 3:0. Jednak chyba nigdy w tamtych czasach jak obecnie Bilbao nie było tak mocne, a szczególnie na własnym stadionie gdzie u siebie mają bilans 9-2-0 i choćby Barcelona tutaj przegrała. Ale różnica jest jedna, że obecnie defensywa Realu gra na kapitalnym poziomie i w tym roku Królewscy jeszcze nie stracili bramki. To tylko pokazuje, że będzie ciężko gospodarzom, ale jednak niestety tego czego można było się obawiać, Real nie gra tak spektakularnie w ofensywie, może mają słabszy okres ( szczególnie CR7 gorsza skuteczność ), a może ich zadowalają małe zwycięstwa ale jednak od takiej ekipy wymaga się lepszej skutecznośći. Jeżeli ją poprawią, to Bilbao nie będzie miało tutaj żadnych szans, ale według mnie ten mecz będzie dziwny i kto czy nie obfitował w wielką dramaturgię zarówno pod względem wyniku jak i wydarzeń boiskowych. Jak nie dziś to kiedy Bilbao ma wygrać u siebie ? Z całych sił jestem za Realem, ale czuje tutaj remis i tylko wyrównanie się punktami z Barceloną. Stawiam 1:1 lub 2:2.
⛔ 100 powtórzony typ
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Rio Branco - Atletico / Gospodarze wygrają / 2.30 @ WilliamHill !
Liga: Brazylia - Paranaense 1st Division
vs

Analiza: Zawodnicy z pierwszego, a zarazem podstawowego składu drużyny Atletico PR
biorą udział w Copa Libertadores tak więc w tym spotkaniu drużyna Atletico zagra
zawodnikami U23. Jest to informacja potwierdzona i sprawdzona w bardzo rzetelnym źródle.
Na 14 spotkań jakie obie drużyny ze sobą starły, to 10 wygranych jest po stronie Atletico.
Może uda im się, a mowa tu o gospodarzach, że wykorzystają nie dyspozycyjność
drużyny Atletico i wygrają to starcie !
Mecz dosłownie za chwile (tzn. 20:00), można spróbować szczęścia grając to live !

✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Atletic Bilbao vs Real Madryt
Typ: Under 2,5 bramek
Kurs: 3,00
Buk: William Hill
Data/godzina rozpoczęcia: 02.02.2014/21-00
Analiza:
Niezwykle ciekawie, interesująco zapowiada się spotkanie wieńczące dzisiejszy dzień. Faworytem zdają się być Królewscy. Mają znakomitą serię 11 zwycięstw z rzędu. Nie stracili bramki od dziewięciu spotkań. Dziś w drużynie Fabio Capello zabraknie Samiego Khediry, Fabio Coentrao i Garetha Bale&#39;a. A tak przedstawia się skład: Diego Lopez - Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo - Modrić, Xabi Alonso, Di Maria - Jese, Benzema, Ronaldo. Włoski coach podkreśla, że drużyna utrzymała równowagę, czego efektem są ostatnie świetne wyniki. Królewscy po ewentualne wygranej mogą wskoczyć na drugie miejsce w lidze. Atletic Bilbao jest niezwykle mocne u siebie. Od początku sezonu nie zanotowali ani jednej porażki. Gospodarze dzisiejszego starcia są dziś praktycznie gotowi do starcia w pełnym ustawieniu. Kontuzjowany jest jedynie Gaizki Toquero. Baskowie wyjdą w takim składzie: Iraizoz - Iraola, Laporte, Gurpegi, Balenzaiaga - Iturraspe - Susaeta, Herrera, Rico, Muniain - Aduriz. Bilbao po ciekawym meczu przegrało ostatnio w Pucharze Króla z Atl. Madryt. Bezpośrednie spotkanie pomiędzy tymi drużynami w ostatnich miesiącach cieszyły się sporą ilością bramek, gdyż uważam, że możemy spodziewać się zaciętego spotkania, a przewiduję skromną wygraną Realu 0-1 powodzenia
✅200
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Typ dodaje teraz jednak był zgłoszony przed datą rozpoczęcia.
http://forum.bukmacherskie.com/f43/pytania-propozycje-niezgodnosci-52585-169.html
Dyscyplina: Piłka nożna ,Liga Hiszpańska
Spotkanie: Ath. Bilba-Real Madrid
Typ: Żółta kartka - Luka Modrić ( musi wystąpić od początku)
Kurs: 4
Bukmacher: Betsson
Analiza: Dziś bardzo ciężkie zadanie przed drużyną Królewskich , świetnie prezentujące się w tym sezonie Bilbao na pewno łatwo meczu nie odda i powalczy o korzystny wynik. Meczę tych drużyn zawsze pełne są pełne emocji zwłaszcza te w kraju basków , nie zawsze są to emocje typowo sportowe .Kibice na pewno zgotują piekło , trzeba dodać że baskowie nie cierpią drużyn z madrytu. Mecz bardzo ważny dla ułożenia tabeli , spotkanie poprowadzi Miguel Ángel Ayza Gámez nie jest to jakiś sędzia pokazujący mega dużo kartek przynajmniej jak na warunki hiszpańskiej piłki. Jednak dziś mecz z kategori nie ma odpuszczania. Jestem pod ogromym wrażeniem , tego jak gra atletic w tym sezonie u siebie , w pucharze króla nie miłosiernie cisneli atletico i wynik 1-2 nie oddaje przebiegu spotkania, jest kilku dobrych techników między innymi Rico ,Muniain, Susaeta defensywni królewskich będą mieć co robić.
Ktoś z środkowych przy tak usposobionym Bilbao na pewno kartkę wyłapie. Stawiam na Chorwata gdyż ma na to największe szanse.
Modrić jest w kapitalnej formie , śmiem twierdzić ,że to jest Top 3 na świecie obecnie na swojej pozycji. Gra agresywnie, świetny odbiór piłki ale kila kartek już złapał w tym sezonie PD , kolejna oznacza pauze za tydzień w meczu z Villareal . Teoretycznie więc powinien grać trochę mniej agresywnie , jednak idę pod prąd po super kursie.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Boliwia
Spotkanie: Aurora - The Strongest
Typ: Rzuty rożne 1p. - powyżej 4.5
Kurs: 1.775
Buk: Bet365
Pojedynek ekipy Aurora z The Strongest zamyka zmagania trzeciej kolejki boliwijskiej Clausury. Gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmują ostatnia pozycję w tabeli, mając na koncie 1 punkt zdobyty w dwóch meczach, natomiast goście plasują się na trzeciej pozycji z dorobkiem sześciu punktów(rozegrali awansem jeden mecz więcej). To zespół przyjezdnych jest faworytem tego pojedynku, ale wcale nie skreślałbym szans Aurory. Liczę, że zagrają na dobrym poziomie i będą stawiać opór atakującym rywalom. Jako, że The Strongest stawiają głównie na ofensywę, liczę, że za ich sprawą niewysoka linia kornerów w pierwszej połowie zostanie pokryta.
✅ 77,5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom