>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.03.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Magnitogorsk – Kazan
Typ: over 5.5
Kurs: 3.16
Buk: Pinnacle
Godz. 12:00
Analiza:
Hitem dzisiejszego dnia na pewno będzie rywalizacja o pierwsze miejsce w Konferencji Wschodniej pomiędzy Magnitogorskiem a Kazaniem, rywalizacja teoretycznie jest przesądzana bo gospodarze mają przewagę wynoszącą cztery punkty na dwie kolejki przed końcem ale wszystko jest możliwe.
Magnitogorsk jest jedynym zespołem który po przerwie spowodowanej Igrzyskami Olimpijskimi nie trafił jeszcze do bramki i jest to nie lada sensacja ze względu na fakt że są to dwa pierwsze takie spotkania w tym sezonie a druga sprawa to fakt kim dysponują w ataku szczególnie w pierwszej formacji Kovar, Mozaykin i Zaripov czyli wyśmienita mieszanka do strzelania goli. Dodatkowa oba mecze rozgrywane u siebie najpierw porażka 0:2 z Podolskiem, dwa dni temu niezwykle prestiżowy mecz z Dynamo Moskwa wygrana po karnych 1:0 i tutaj niski wynik nie zdziwił ale dwa takie mecze z zaledwie trzema bramki to musi oznacza zluzowanie trochę i spotkanie obfitujące w kilka bramek.
Kazan tak jak już wspomniałem zajmuje drugie miejsce i tylko zwycięstwo pozwoli im jeszcze myśleć o pierwszym miejscu. Po przerwie wygrali z Niznekamskiem 7:3 mieli problemy w momencie gry w osłabieniu a w tym aspekcie lider jest świetny, dwa dni temu natomiast przegrali z walczącą o czwarte miejsce Ufą 1:0
Rywal do takiego obrotu spraw czyli overa może nie jest idealny ale fakt że Kazan będzie starał się tutaj wygrać oznacza że zaatakują a Magni w kontrach jest świetne. Oba warianty czyli prowadzenie Magni zmusi do otwarcia się gości, z drugiej strony prowadzenie gości zmusi Magni to bardziej ofensywnej gry.
⛔ 100 // 60 czy 0T ?
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to największy hit 26 kolejki Serie A. Milan pod dowództwem Seedorfa jest niepoukładany, defensywa się gubi a zawodnicy, a pomocnicy wraz z kolegami z ofensywy nie potrafią wyprowadzić składnych akcji, ewentualnie wykończyć ich dobrym strzałem. Fakt, wygrali ostatnie dwa mecze... ale nie oszukujmy się, nie byli to zbyt wymagający rywale. W LM Atletico Madryt zdołali ich pokonać skromnie, ale jeżeli słabiusieńkie aktualnie Atletico zdołało pokonać Milan na ich własnym podwórku, to myślę, że Juventus, który kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa nie będzie miał z tym problemu. Stara Dama, jeżeli dziś wygra, to będzie to duży krok do mistrzostwa. Dzisiaj wyrocznią prawdopodobnie zostanie Tevez, który jest w dobrej formie. Mecz Juventusu w Lidze Europejskiej nie ma tutaj za wiele do znaczenia, ponieważ podstawowi zawodnicy w większości mieli odpoczynek. Juventus urwał największym rywalom po 3 punkty, ogrywając takie zespoły jak : Lazio, Milan, Napoli, Roma, Inter. Podsumowując, piłkarze Juventusu nie czują ogromnej presji wywieranej &quot;marką&quot; rywala i grają swoje.

✅ 110
 
zonovsky 54

zonovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - HS130 Lahti (drugi konkurs)
Godzina: 12:30 (konkurs o 14:00)
Spotkanie: G. Schlierenzauer - A. Bardal
Typ: A. Bardal
Kurs: 1.813
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Drugi konkurs w Lahti zapowiada się niezwykle interesująco. Twierdzę tak, ponieważ kilku skoczów zaczęło ostatnio skakać bardzo dobrze. Mam na myśli S. Krafta, A. Koivurantę i A. Fannemela.
Granie w stronę Bardala to zawsze niezłe posunięcie. Jest to jeden z najstabilniejszyk zawodników w całej stawce. Może tak często nie zajmuje miejsc na podium, ale z drugiej strony bardzo rzadko wypada z pierwszej dziesiątki. Któryś z komentatorów mówił, że ów skoczek planuje zakończenie kariery. Wręcz nie mogę w to uwierzyć. Anders wydaje się ambitnym zawodnikiem i, być może, miejsca w dziesiątce mu nie wystarczają. Nie jest jeszcze tak stary. Mógłby spokojnie poskakać jeszcze kilka lat.
Nie mam jednoznacznego stosunku do Austriaka. Teraz w ogóle trudno cokolwiek o nim powiedzieć. Bez wątpienia nie jest to ten sam zawodnik co w poprzednim sezonie czy chociażby na początku obecnego. Do niedawna masakrował rywali. Przed każdym kokursem był faworytem. Teraz co raz częściej wypada z pierwszej dziesiątki - przeplata słabiutkie skoki niezłymi. Jestem ciekaw, czy można to nazwać schyłkiem jego wybitnej kariery, czy jest to tylko trochę bardziej długotrwały spadek formy.
“Szliriego” z pewnością stać na dobre skoki, ale zważając na wahania jego formy, jest bez szans w starciu z silnym, stabilnym Bardalem. Nie chcę pisać, że ten kurs to jakaś super promocja, ale po przejrzeniu reszty wystawionych par, wydaje mi się najkorzystniejszą opcją na dziś. No to hop!
⛔ 100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka Nożna Bundesliga
mecz: Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgar
Typ remis
Kurs 5/2 3.5
Buk Betfair
Ja kolejny raz , już czwarty wekend z rzedu poluje na remis w meczu Vfb gdyż sa juz 12 meczy bez remisu w pełny czasie meczu.W myś zasady że każda seria się kiedyś kończy , dzisiaj sąsiad z tabeli Frankfurt .Progresję zaczołem nisko od stawki 5 , potem było 10 w zeszłym tygodniu 20 więc w tym tygodniu 40:)jak nie wejdzie to w przyszłym 80 ale doczeka się w końcu tego remisu:)Mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie ha ha ha może nawet własnie dzisiaj:)pow all:)
⛔ 100 zły zapis
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Typ: over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Legia dziś będzie chciała kontynuować serię wygranych spotkań (ostatnio wygrane z Koroną i Górnikiem, wcześniej z Cracovią) i zwiększyć swoją przewagę nad drugą Wisłą Kraków (która jak wiemy zremisowała w tej kolejce z Lechią). Jagiellonia jednak również ma swoje ambicje, które niewątpliwie są takie by awansować po sezonie zasadniczym do najlepszej &quot;ósemki&quot; i grać o puchary, a nie utrzymanie. Jak na razie jednak nie wychodzi to im najlepiej, bowiem na wiosnę najpierw przegrali z Ruchem, a w ostatniej kolejce tylko zremisowali z Podbeskidziem, mimo, że 94 minuty prowadzili).
Dlaczego zdecydowałem się zagrać over 2.5 goli w tym spotkaniu? Legia Warszawa jak wiemy nie tylko jest liderem ale również jest aktualnie najskuteczniejszą drużyną w naszej lidze - 48 goli strzelonych (z czego 29 goli u siebie). Jagiellonia jednak to również ekipa, która sporo bramek strzela - 36 goli strzelonych (co jest najlepszym wynikiem jeśli chodzi o zespoły zajmujące miejsce 9-16). Ponadto oglądałem ich ostatnie spotkania zarówno Legii z Górnikiem jak i Jagiellonii z Podbeskidziem i zauważyłem następujące rzeczy. Legia bez większego wysiłku strzelała kolejne bramki, i co ważniejsze forma zespołu z Łazienkowskiej wyraźnie była lepsza niż tydzień temu w spotkaniu z Koroną. Jeśli chodzi natomiast o Jagiellonię to tutaj też ekipa Piotra Stokowca (szczególnie w końcówce spotkania) stwarzali sobie bez większych kłopotów kolejne znakomite sytuacje do podwyższenia wyniku jednak brakowało szczęścia i być może również umiejętności, co się w samej końcówce zemściło.
Mam więc spotkanie dwóch ekip, które mają potencjał i możliwości w ofensywie i mam nadzieje, że w dzisiejszym spotkaniu to potwierdzą. Zresztą warto wspomnieć wyniki jakimi kończyły się spotkania obu ekip, w rundzie jesiennej Legia w Białymstoku wygrała 3-2, w poprzednim sezonie natomiast Legia również w Białymstoku okazała się lepsza wygrywając 3-0, natomiast u siebie poległa przegrywając 1-2.
Jeśli chodzi o nieobecnych to w Legii nie zagrają dziś Marek Saganowski, Guilherme, Jakub Kosecki, Michał Żyro i Wladimer Dwaliszwili. Natomiast w drużynie Jagiellonii nie zobaczymy dziś na boisku Giorgiego Popchade, a nie wiadomo czy do dyspozycji trenera będzie Dawid Plizga. Podsumowując myślę, że dzisiejsze starcie Legii z Jagiellonią może być naprawdę niezłym spotkaniem w którym i jedni i drudzy będą mieli swoje szansę na bramki - ja mam natomiast nadzieje, że te okazję będą potrafili wykorzystać i over 2.5 bramek w meczu zostanie pokryty.
0/zwrot
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie kobiet ,PŚ w Lahti 10 km tech. dowolną
Godzina: 12:35
Spotkanie:H2H Bjoergen - Kalla
Typ: Kalla
Kurs: 2.7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mam wrażenie,że najpoważniejszym argumentem za Norweżką jest tutaj fakt,że walczy ona o zwycięstwo w generalnej klasyfikacji PŚ,w sumie to już do końca sezonu powinny startować tylko we dwie z Johaug,bo reszta już nie walczy o nic i nikt już w żadnym starcie z nimi nie wygra.
Ja w zasadzie przyjąłem jedno założenie na ten bieg - forma z Soczi jest mniej więcej constans u tych zawodniczek,aczkolwiek wiadomo,jak to było w przeszłości z Marit - duża impreza - jest gaz - poza dużą imprezą flak - teraz jednak wobec absencji Kowalczyk (oraz być może końca kariery) niepowtarzalna szansa na wygranie PŚ.
Także igrzyska - skądinąd całkiem udane - być może jednak apetytu Bjoergen nie zaspokoiły.
Więc jeśli założymy,że mimo różnic wysokości,stanu i ilości śniegu,temperatur etc., forma czysto sportowa Szwedki i Norweżki jest w stanie zbliżonym do tej z Putinowskich igrzysk to ja tu nie widzę w Bjoergen faworytki.
Dlaeczego?
-Kalla to najlepsza stylistka,technicznie jest najlepsza w łyżwie a i w klasyku podciągnęła się na tyle,że obok Finek chyba śmiało może rywalizować o ten tytuł - wbrew pozorom to jak stylistycznie ktoś jedzie ma znaczenie - jedziesz lepiej - mniej się męczysz - na każdym odbiciu nogi jedziesz te parę centymetrów dłużej i nie musisz &quot;orać śniegu&quot;.
-Kluczowa sprawa IMO - start indywidualny,jadąc w grupie Norweżki potrafią narzucić swój własny,krajowy,niedostępny dla innych rytm,dodatkowo Bjoergen świetnie potrafi &quot;wieźć&quot; się na plecach w tempie rywalek - dziś tego nie będzie.
Nie zapominajmy,że jednak mimo wszystko jest to ciągle ulubiona konkurencja Kalli - podczas IO w Vancuver - wygrała tą konkurencję z dość wyraźną przewagą nad Bjoergen(która w innych konkurencjach miażdżyła rywalki a bieg w stylu klasycznym przegrała z Kowalczyk o centymetry), w Soczi taka konkurencja nie była rozgrywana, a na 30 km jak wiadomo Kalla wystartowała przeziębiona co w połączeniu z jej dość przeciętną wytrzymałością na takim dystansie musiało zakończyć się klapą.
Kurs na zwycięstwo Kalli to 3,2 - również do gry,ale ja jednak rezygnuję z części ewentualnego zysku i nie muszę się martwić np o Johaug,a Marit moim zdaniem potrafi często negatywnie zaskoczyć,dużo częściej niż Johaug,jest mniej stabilna no a pozatym jest wg oceny buków zbyt wyraźna faworytką tutaj.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania (Primiera Division)
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: 2/2
Kurs: 3,50
Data: 02.03.2014
Godz: 17:00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Wielkie derby , wielke emocje ( przynajmniej na papierze ) moga nas czekać na Vicente Calderon .
Dla całego miasto jest to święto piłkarskie i każdy tam żyje napewno dziś tym meczem , a wiem co pisze bo byłem i widziałem .
Atletico nie jest juz tym zespołem z którym nie dało by się wygrać jak to miało miejsce w tamtym roku .
Real ostatnio w pucharze udowodnił jakim jest silnym zespołem gdzie właśnie taki typ jak dziś pokrył się dwukrotnie .
Ancelotti napewno by chciał aby Real zagrał tak dobrze jak z Schalke w LM.
W składzie Atletico zabrakniee napewno :
Tiago
Javier Manquilo
Wraca natomiast Luis Felipe i napewno to jest dobra wiadomość dla gospodarzy .
W skladzie królewskich zobaczymy juz C.Ronaldo który wraca po zawieszeniu w La Liga.
Ten mecz jesliby zakonczyl sie remisem to napewno ucieszy się z tego Barcelona gdyż odrobili by juz dwa oczka do prowadzacego Realu .
Ja ide za ciosem i stawiam HT/FT REAL/REAL.

Przewidywalne składy:

Atletico: Courtois - Luis, Godin, Miranda, Juanfran - Koke, Suarez, Gabi, Turan - Costa, Garcia
Real: Lopez - Marcelo, Ramos, Pepe, Carvajal - Modrić, Alonso, Di Maria - Ronaldo, Benzema, Bale
⛔ 100
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie Lahti
godzina: 14:00
spotkanie: h2h Kamil Stoch - Peter Prevc
typ: Kamil Stoch
kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365

W dzisiejszym konkurie skoków narciarskich wLahti KamilStoch będzie walczył o odebranie koszulki lidera PŚ Słoweńcowi Peterowi Prevcowi.Konkurs indywidualny jak i drużynowy pokazał że ci skoczkowie skaczą bardzo równo i porównywalnie lecz moim zdaniem faworytem w tej walce jest Kamil Stoch. Kamil skacze bardzo pewnie i nie boi się powalczyć o odległość co pokazał w pierwszym konkursie indywidualnym.Prevc też w bardzo wysokiej formie lecz moim zdaniem ta skocznia nie do końca mu pasuje. Głównym atutem Kamila jest piękny niemal bezbłędny styl co przy podobnych odległościowo skokach doPrevca może mieć decydujące znaczenie.Liczę na to że dzisiajKamil przejmie koszulkę Lidera PŚ.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Typ: over 3
Kurs: 2.28
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Spotkanie 24 kolejki T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy liderem z Warszawy, a zajmującą 9 miejsce w tabeli, drużyną z Białegostoku. Gospodarze przystępują do tego meczu po 2 wygranych odniesionych po przerwie zimowej: 1:0 z Koroną u siebie, gdzie zagrali nieco asekuracyjnie i byli mało skuteczni, oraz po zdecydowanej wygranej z Górnikiem 3:0. Legia była bardzo skuteczna w tym spotkaniu i pewnie wypunktowała Górnik po dobrym spotkaniu i bardzo dobrej grze lidera Wojskowych Radovica. Goście przystępują do tego pojedynku w odmiennych nastrojach, porażka 1:0 w Chorzowie po dosyć wyrównanym spotkaniu i pechowej interwencji bramkarza Jagi oraz po bardzo pechowym remisie z Podbeskidziem na własnym terenie, zakończonym 2:2. Gospodarze w tym spotkaniu zostali nieco skrzywdzeni przez sędziego, który uznał nieprawidłową bramkę dla Idzie, oraz stracili prowadzenie w doliczanym czasie gry, grając w 10, po czerwonej kartce dla Popchadze. Drużyna z Białegostoku ma duży potencjał w ofensywie, tacy zawodnicy jak Quintana, Dzalamidze czy Balaj robią różnicę i są bardzo groźni w ataku. Gorzej wygląda to juz w defensywie, gdzie drużyna popełnia sporo błędów i nie jest zbyt pewna. Jeśli chodzi o kadrę obydwu drużyn na jutrzejsze spotkanie to w drużynie gospodarzy wielkie zmiany w składzie się nie zapowiadają, bo zespół dobrze zaprezentował się w Zabrzu. Zabraknie na pewno Guilherme, który podczas wtorkowego treningu ucierpiał w jednym ze starć i nabawił się urazu kolana i będzie pauzował ok 4 tygodni. Brazylijczyka, który dobrze wkomponował się w zespół zastąpi prawdopodobnie Raphael Augusto, który dał dobra zmianę w czasie meczu z Górnikiem i zaliczył ładną asystę, lub Michał Kucharczyk, którego forma jest pod dużym znakiem zapytania. Poza tym szkoleniowiec legionistów nie będzie mógł skorzystać z wracających do zdrowia Marka Saganowskiego i Jakuba Koseckiego. Za czerwoną kartkę, ujrzaną w meczu z Koroną pauzować jeszcze będzie Wladimer Dwaliszwili. Do treningów, po złamaniu nosa, powrócił natomiast Bartosz Bereszyński, jednak jego występ stoi pod dużym znakiem zapytania i jutro będzie jasne czy jest w stanie rozegrać już całe 90 min meczu. Jeśli nie będzie w stanie zagrać, to podobnie jak w Zabrzu na prawej obronie zobaczymy Łukasza Brozia. Jeśli chodzi o zespół gości to też wielkim zmian nie powinniśmy się spodziewać, pomimo słabego wyniku z Podbeskidziem. W meczu nie zobaczymy na pewno Giorgi Popchadze, który w meczu z Podbeskidziem obejrzał czerwoną kartkę za niebezpieczny faul na Marku Sokołowskim. Gruzina na lewej obronie zastapi prawdopodobnie Jakub Tosik, bo trener Stokowiec nie ma zbyt dużego manewru na tej pozycji. Ponadto od dłuższego czasu kontuzjowani są Dawida Plizga oraz Jan Pawłowski i ich również nie zobaczymy w jutrzejszym starciu. Jagiellonia w zimowym okienku dokonała kilku ciekawym wzmocnień, które w przyszłości mogą okazać się strzałem w 10tkę. Póki co nie widać na razie diametralnej poprawy gry w drużynie z Białegostoku, bo nowi zawodnicy potrzebują jeszcze trochę czasu, żeby wkomponować się w zespół. Niemniej jednak zespół w ofensywie wygląda bardzo dobrze, gdzie liderem zespołu jest Hiszpan Quintana, który prowadzi często zespół do zwycięstw. Jednak, jeśli chodzi o mecze wyjazdowe to gwiazdor drużyny, który zachwyca bramkami czy asystami przed własną publicznością, ma duże problemy ze skutecznością i nie trafił jeszcze ani razu, przez co zespół nie wygrał na wyjeździe od 19 września. Zespół Wojskowych, po niezbyt udanym spotkaniu z Koroną, powrócił w Zabrzu do swojej dobrej grze w ofensywie. W meczu z Górnikiem zadebiutował nowy nabytek Legii, Orlando Sa, który nie pokazał nic szczególnego, jednak jeśli spojrzeć na fakt, że trenował z zespołem zaledwie 2 dni, to zagrał solidnie. Jutro powinien ponownie pojawić się na boisku od pierwszych minut, i na pewno będzie siał postrach wśród obrońców gości i możliwe, że zaliczy swoje pierwsze trafienie. Nie sądzę, że zespół gospodarzy zagra tak asekuracyjnie jak w meczu z Koroną, który był po prostu pierwszym oficjalnym spotkaniem po zimowej przerwie. Spodziewam się ofensywnej gry ze strony Legii od samego początku spotkania. Myślę, żę Jaga też będzie szukała swoich szans i nie zagra tylko z kontry, bo jest to zespół, który lubi przede wszystkim grać ofensywnie. Jeśli Jaga się otworzy, to może być podobnie jak z Cracovią, która straciła na Łazienkowskiej aż 4 bramki. Kurs na zwycięstwo Legii podskoczył pod granicę 1.50. Jeśli przekroczy ta granicę to polecam zagrać w kierunku drużyny z Warszawy, która na własnym terenie osiąga bardzo dobre wyniki. Ale póki co polecam zagrać na over bramkowy, bo tak jak wspomniałem spodziewam się ofensywnej gry, przede wszystkim ze strony gospodarzy, a obrona w obydwu zespołach jest najsłabszym ogniwem w drużynie. 3 bramki to minimum, a kurs 1.74 do pobrania. Polecam.
Przewidywane składy (w mojej opinii):
Legia: Kuciak – Broź(Bereszyński), Astiz, Dossa Junior, Brzyski – Ojamaa, Vrdoljak, Jodłowiec, Radović, Raphael Augusto(Kucharczyk) – Orlando Sa
Jagiellonia: Słowik – Modelski, Pazdan, Ukah, Tosik – Dzalamidze, Dźwigała, Grzyb, Quintana, Rajalakso - Balaj
zwrot/0
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG- Marsylia
Typ: (HA) PSG -1,5
Kurs: 2.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
PSG pewnie zmierza po mistrzostwo i liczę, że dziś postawią kolejny krok ku niemu, rywalem Marsylia. Marsylia ostatnio można powiedzieć, że ma lepszy okres gry, 5 meczów bez porażki, w tym 3 zwycięstwa, 5 miejsce w tabeli i pewnie chcieli by podgonić konkurencję, żeby zagrać za rok w LM, jednak dziś będzie ciężko choćby o punkt. Ostatnie wyniki PSG pokazują, że są w formie, na uwagę zasługuje szczególnie wysokie zwycięstwo na wyjeździe z Bayerem w 1/8 LM- 4:0. Dziś na pewno będą chcieli wygrać w przekonujący sposób, wykorzystać porażkę Monaco, żeby odskoczyć na jeszcze większy dystans, który da im spory komfort, a to bardzo się im przyda, zwłaszcza że grają w LM. Z siłą ofensywną jaką dysponują, zresztą nie tylko ofensywną, nie powinno być bardzo trudne. Dodam, że ostatnie 4 bezpośrednie mecze tych drużyn to 4 zwycięstwa PSG, 3 u siebie, 1 na wyjeździe, w tych meczach u siebie za każdym razem pokryli handicap -1,5.
✅ 100
 
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria, tipp3 - Bundesliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Salzburg - Rapid Vienna
Typ: : Salzburg -1,5 (handicap azjatycki)
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet365
Analiza:

Mecz na szczycie ligi austriackiej. Mecz lidera z 3 drużyną. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się wygraną 2:1 dla drużyny z Wiednia. Myślę, że gospodarze będą bardzo zmotywowani gdyż ich przeciwnikiem jest jedna z dwóch drużyn które potrafiły pokonać ich w tym sezonie. Pierwsza zemstę już dokonali pokonując tydzień temu Admirę 6:1. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Salzburg to bardzo ofensywnie grający zespół, strzelający dużo bramek. Mają wyśmienitych graczy ofensywnych. Alan - 21 goli, Soriano - 18 goli, Mane - 11 goli. Goście mają serię 4 porażek na wyjeździe i nie sądzę żeby dzisiaj mieli się przełamać.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
skoki, indywidualny Lahti
02.03.2014 12:30
Kraft - Velta
Typ: 1
Kurs: 1.58
Betsson
W piątkowym konkursie indywidualnym zaprezentował się znakomicie, zajął drugie miejsce, od Velty miał notę o prawie 30pkt lepszą. Wcześniej na obu treningach również zdecydowanie lepszy, Kraft ścisła czołówka na obu a Velta okolice 50 miejsca, jedynie w kwalifikacjach ta różnica była mniejsza ale tam Norweg trafił na lepsze warunki. Betsson chyba jako jedyny zasugerował się wczorajszym konkursem drużynowym, fakt wyszły Norwegowi dwa dobre skoki, ale już w serii próbnej nie było tak dobrze, oddał tam słaby skok, nie wierzę by i dzisiaj oddał dwa tak świetne skoki, ale nawet jeśli znów tak by się stało i tak powinien przegrać z Kraftem, który tu skacze znakomicie.
✅ 58
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHolandia, EREDIVISIE.
Godzina: 14:30.
Spotkanie: Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam
Typ: Remis
Kurs: 3,76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Mecz na szczycie 26 kolejki Eredivisie. Przed tą kolejką drużyna z Rotterdamu ma 9 punktów straty do lidera z Amsterdamu i żeby liczyć się jeszcze w walce o mistrza, przydałoby się im ten mecz wygrać, choć i tak będzie ciężko osiągnąć ten cel w tym sezonie.
Jak tylko pokazał mi się ten mecz od razu zaświtał mi w głowie X, z lekkim wskazaniem na Feyenoord, ale jednak X.
Gospodarze wystąpią w najsilniejszym składzie. U siebie zawsze groźni, ale da się ich zatrzymać. O ile w ostatnim meczu rozegranym u siebie &quot;Portowcy&quot; rozbili NEC 5:1, o tyle we wcześniejszym, z wiceliderem Vitesse już tak wspaniale nie było - 1:1 przy przewadze gości z Arnhem zarówno w posiadaniu piłki (59%), jak i w sytuacjach bramkowych (5 celnych strzałów, przy tylko 2 Feyenoordu).
Ajaxowi po (co tu dużo mówić) blamażu w Lidze Europy, pozostaje już, tylko i aż, walka o Mistrzostwo i Puchar Holandii.
Po pierwszym meczu Ajaxu w LE z Salzburgiem, miałem &quot;nadzieję&quot;, że drużyna się trochę posypie psychicznie i będzie niespodzianka z AZ Alkmaar. Nic bardziej mylnego. Ajax pewnie rozbił rywala 4:0, mimo, iż prawie od początku meczu musiał sobie radzić bez kontuzjowanego Fischera.
Dlatego też ten argument, że porażka w Pucharach Europejskich może mieć wpływ na formę zespołu w lidze, wkładam miedzy bajki.
Dlatego też mając po jednej stronie Feyenoord, zespół dobry, z ambicjami, ale grający trochę w kratkę i po drugiej Ajax, który zbłaźnił się w dwumeczu z Salzburgiem, ale w lidze niezwykle skuteczny, przetrzebiony trochę kontuzjami (nie zagra Schone &lt;33/11 + 7 asyst&gt; oraz wspomniany już Fischer &lt;35/7&gt;), stawiam na remis. Kurs dobry jak na pojedynek między tak wyrównanymi zespołami.
H2H zdecydowanie po stronie Ajaxu. 3 ostatnie mecze między tymi zespołami wygrali piłkarze z Amsterdamu, ale za to ostatni mecz w Rotterdamie zakończył się właśnie bramkowym remisem.
⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania La Liga ⚽
Godzina: 17:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Real over 2,5 gola
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Czysty win Realu to dzisiaj pewniak dnia, jednak ja postanowiłem wyszukać czegoś z lepszym kursem i myślę że podany przeze mnie typ jest warty ryzyka. Real Madryt przystępuje do tego meczu w roli lidera i moim zdaniem spokojnie ten mecz wygra. Wiem że są to derby, jednak ostatnie wygrane Atletico w lidze czy w Superpucharze zupełnie do mnie nie przemówiły. Wtedy drużyna była jeszcze w budowie przez Ancelottiego, a w meczu pucharowym zmęczona rządami Mourinho. Teraz nadszedł czas na powrót do tradycji, co pokazały ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi zespołami. Atletico w tym momencie odpadnie na dobre z walki o mistrzostwo. Drużyna ta ma za krótką ławkę rezerwowych, mecze z Almerią czy też Osasuną pokazały że zespół płaci cenę za brak rotacji w sezonie. Real pokazał swoją siłę w meczu z Schalke, jeśli dzisiaj Atletico zagra to co z Barceloną to znaczy postawi na defensywę i agresywność to na pewno przegra. Real nauczył się już grać w ataku pozycyjnym i taki styl w zupełności się nie sprawdzi przeciwko Królewskim. Spodziewam się że jeżeli gospodarze szybko stracą gola, to ten mecz zamienic się może w niezwykle brutalny, gospodarze zostaną osłabieni a to zapewni powodzenie typu.
⛔ 100
 
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: Atletico Madrid - Real Madrid
Typ: : 1X
Kurs: 1,77
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Widze że dużo osób na forum widzi tutaj pewną wygraną Realu, ja jednak myśle inaczej. Atletico złapało zadyszkę, ale męczą się głównie na wyjazdach, u siebie wygrywają dość pewnie 3:0 z Valladolid i 4:0 z RSSS. Co prawda przegrali w pucharze z Realem, ale mecz pucharowy to całkiem co innego niż liga. Z resztą Atletico w pucharze męczyło się i z Valencją i z Bilbao i wygrywali mimo słabej gry, na Real to jednak nie wystarczyło. Gospodarze, jako jedyna drużyna la liga, nie przegrali ani jednego meczu ligowego na własnym stadionie. Ostatnie zwycięstwo Realu w lidze mistrzów może robić wrażenie, jednak Atletico to nie Schalke i nie dadzą sobie nastrzelać tyle bramek. Po za tym Atletico nie grało meczu w środku tygodnia i tutaj też upatruje przewagi gospodarzy. Atletico i Barcelona po swoich meczach w lidze mistrzów zagrały w lidze fatalnie i myśle że Realowi też może przytrafić się gorszy mecz. Ostatni poważny wyjazdowy mecz Realu w la liga to spotkanie z Bilbao które zremisowali 1:1. Myśle że Real nie jest aż tak poważnym faworytem tego spotkania i Atletico tego meczu nie przegra.
✅ 77
 
S 0

szaszko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Primera Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: Atletico Madrid - Real Madrid
Typ: : Real Madrid
Kurs: 2.10
Bukmacher: Expekt
Analiza: W dzisiejszym hicie ligi hiszpańskiej zmierzą się zespoły z tego samego miasta Atletico Madryt i Real Madryt. Ostatnie dwa mecze tych drużyn w Pucharze Króla kończyły się wynikiem 3:0 i 2:0 dla Realu Madryt.W Atletico Madryt widać zmęczenie a dowodem tego powinny być porażki z Almerią 2:0 i Osasuną 3:0.
Królewscy rozegrali 15 oficjalnych spotkań, z których 14 wygrali, a jedno zremisowali. W tym czasie strzelili 39 bramek, a stracili tylko 4, zachowując czyste konto aż 12 razy . Do tego dochodzi fenomenalne trio BBC(Benzema,Bale,C.Ronaldo) którzy razem zdobyli 70 goli.
W środku pola gra genialny Modrić i generał Alonso i genialnie grający na nowej dla siebie pozycji Di Maria. Na ławce zawsze zostają groźni Isco i Jese.
Atletico Madryt traci do pierwszego Realu 3 pkt tak samo jak Barcelona. Jeżeli Real Madryt dziś wygra będzie na dobrej drodze do tytułu natomiast Atletico jeżeli dziś przegra raczej pożegna się z tytułem.
Mam nadzieje na łatwe zwycięstwo Realu Madryt.

⛔ 100
 
typer7 10

typer7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
19:00
Spotkanie: Sevilla - Real Sociedad
Typ: X
Kurs: 3.90
Bukmacher: Unibet
Analiza: W 26 kolejce hiszpańskiej Primera Division na Ramon Sanchez Pizjuan zmierzy się Sevilla z Realem Sociedad. Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, ponieważ obie ekipy są w górnej połowie tabeli i dzieli ich tylko jedna lokata. Gospodarze są teraz na ósmym miejscu w tabeli z trzydziestoma pięcioma punktami, ostatnio prezentują dość słabą formę, ponieważ w ostatnich pięciu meczach przegrali aż trzy kolejno z Levante, Malagą i Barceloną oraz zremisowali bezbramkowo z Valencią i w zeszłej kolejce wygrali na wyjeździe z Vallecano. Goście są szóstej lokacie z czterdziestoma trzema punktami na koncie, w zeszłej kolejce pokonali u siebie wielką Barcelona 3:1 tym samym ode grając się za porażce w Copa del Rey. Dodatkowo wygrywali w ostatnich pięciu starciach z Elche i Malagą, zremisowali z Levante i zostali rozbici 4:0 przez Atletico.
W tym starciu typuję, że zakończy się ono remisem, ponieważ Sevilla na pewno nie powiedziała ostatniego słowa w walce o europejskie puchary i mimo, że do miejsc dających takie możliwości różnica punktowa jest dość spora to nie składają oni broni. Ich rywal szczególnie po ostatnim wyczynie na pewno budzi szacunek, więc na pewno Sevillistas będą grali zachowawczo. Real to lepszy zespół w tym sezonie i co za tym idzie lepiej jest poukładany taktycznie. Mimo, że zagrają na gorącym terenie na pewno będą mieli zimne głowy i wywiozą jakieś punkty nawet jakby miałby być właśnie tylko jeden. Bardzo gorąco polecam typ ;)
⛔ 100
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna
Spotkanie: Zaglebie-Zawisza
Typ:1
kurs: 2,25
Buk;Bah
Analiza: Dzisiaj mecz zgodowy w Lubinie, o 15.30 pilkarze z Lubina podejma Zawisze. Oba zespoly zagraja bez kilku swoich zawodnikow. U gosci nie zaobaczymy Goulona,Micaela, Kadu Czy Alvarinho. Gospodarze bez pozyskanego Bertilsona, Cotry czy Godala. Stawiam dzisiaj na Zaglebie moim zdaniem tacy zawodnicy jak Piech, Janoszka, Kwiek czy znajdujacy sie w znakomitej formie Abwo maja wieksze ambicje niz granie w drugiej osemce choc o to bedzie bardzo ciezko. Gosciom nie pomoze rowniez ze w klubie jest konflikt na linii kibice-wlasciciel. W ostatniej kolejce Lubinianie zremisowali w ielcach z Korona choc powinni ten mecz wygrac a Zawisza latwo przegral u siebie z Lechia 0-3. Kurs wart grania
⛔ 100 zły zapis
 
D 13

dzeydzey

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Almeria
Typ: Barcelona -2
Kurs: 1.52
Bukmacher: Expekt
Analiza : Po ostatniej porażce w lidze gospodarze będą chcieli się zrehabilitować i przed własną publicznością powinni strzelić kilka bramek 17 drużynie w tabeli. Barcelona może liczyć na potknięcie się Realu w derbach Madrytu co oznacza, że jest duże prawdopodobieństwo zrównania sie punktami z odwiecznym rywalem.
Ostatnie 5 spotkań Almerii na wyjeździe to tylko jedna wygrana nad ekipą Betisu.
H2H również bardzo korzystne dla gospodarzy. W rundzie wiosennej mecz skończył sie porażką Almerii 2-0 jednak myślę że w tym spotkaniu Barca pokaże sie z najlepszej strony i wpakuje 3 może 4 bramki gościom.
✅ 52
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka - Europa, Puchar CEV
Godzina:
20:00
Spotkanie:
PGE Skra Belchatow-Guberniya Nizhniy Novgorod
Typ:
PGE Skra Belchatow
Kurs: 1.50
Bukmacher: bwin
Analiza: Dziwi mnie, ze jeszcze nikt z forumowiczow nie dal tego typu. Zespol Skry gra o final Pucharu CEV. Widac po calych rozgrywkach ze zalazy im na zwyciestwie w tym pucharze. W pierwszym spotkaniu w Rosji zwyciezyla druzyna
Novgorod 3-2, czyli przy zwyciestwie Skry w 3 lub 4 setach Skra awansuja do finalu w przypadku zwyciestwa Belchatowian 3-2 dojdzie do zlotego seta. Przy kazdej porazce druzyny Skry awansuja Rosjanie. Atmosfera w Belchatowie dobra. Juz od tygodnia mysla i przygotowuja sie do tego spotkania. W Rosji grali bardzo dobrze i ambitnie i wywiezli bardzo dobry wynik. Istotna informacja jest to, ze zespol Skry Belchatow gra u siebie fantastycznie, ostatnia porazke na wlasnej hali odnotowal 23.01.2013 roku, czyli ponad rok temu ulegl Arkasspor 2-3 i od tego momentu zwyciezyl w 21 meczach na wlasnym patkiecie!!! Nie wyobrazam sobie zeby ta passa sie skonczyla dzisiejszego wieczoru. Dobry wynik w wyazdowym spotkaniu i dobra atmosfera w zespole da zwyciestwo i wydaje mi sie ze chlopaki z Belchatowa nie beda czekac na zlotego seta tylko zwycieza w 3 lub 4 setach. Dla odwaznych handicap 0-1.5 seta w strone Skry kurs 1,80 w STS (typ poza konkursem tylko dla odwazych)
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom