>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.04.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Spotkanie:
PSG - Barcelona
Typ: Javier Pastore Srzelcem bramki
Kurs: 5,40
Bukmacher:
Expekt
Analiza:
Dziś czas na kolejne emocje z Ligą mistrzów tym razem w Paryżu gdzie spotka się PSG z Barceloną .Ten mecz ogólnie mimo faworyzowania Barcelony nie jest dla mnie łatwy do wytypowania dlatego dziś typuję strzelca bramki którym według mnie będzie Javier Pastore.Jak już wyżej koledzy pisali PSG jest niepokonane na własnym boisku w Europejskich pucharach od 6 lat dlatego myślę że dziś łatwo skóry nie sprzedadzą a piłkarzy mają na takim poziomie aby tę passę podtrzymać ,natomiast Barcelona troszkę jak dla mnie straciła świeżość i swój rytm co było widać w ostatnich tygodniach ale powoli wracają do swojej gry.Dziś wybrałem taki typ ponieważ obrońcy Barcelony głownie skupią się na Ibrahimowicu i Lavezim dlatego po swojej analize doszedłem do wniosku że w dzisiejszym spotkaniu na listę strzelców może się wpisać lewo skrzydłowy Javier Pastore na pewno jego umiejętności są na takim poziomie aby to uczynić ja osobiście mam takie przeczucie że dziś strzeli bramkę .
Pzdr
⛔100
 
zeus1.1983 4

zeus1.1983

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Angila League Championship
spotkanie:Middlesbrough ₋ Peterborough
Typ:Over 3,5 gola w meczu
Kurs 3,0
Bukmacher:William Hill
Analiza:
Dzis o 20:45 mecz Middlesbrough ₋ Peterborough czyli dwie overowe drużyny które w 39 do tej pory rozegranych meczach strzeliły bądz straciły 240 bramek.
Jedni i drudzy mają srednią goli na mecz ponad 3.
Gospodarze czyli sfrustrowana druzyna Middlesbrough która przez 25 kolejek była w okolicach top 3 teraz zajmuje 10 pozycje w lidze-ostatnie 2 miesiace to jakas katastrofa co graja szczegolnie w obronie. Bilans goli 57-61 w domu na 19 meczy 35-23 jezeli jeszcze marza choc o barazach to musza zaczac zdobywac seryjnie 3 punkty w ostatnich koleikach
Teraz goscie czyli druzyna Peterborough 23{przedostatnia}pozycja w lidze(gole 57-65} ale jesli zobaczymy tylko na mecze wyjazdowe to sa na 10 miejscu z bilansem goli 27 -28(19 meczy).Maja tylko 2 punkty straty do 21 bezpiecznej pozycji.
Obie drużyny bezkompromosowe -39 kolejek:
Peterborough 6 remisow
Middlesbrough 3 remisy
W tym meczu rowniez remis nic nikomu nie daje tak wiec over 3,5 na kursie 3 jest dobrym typem.
⛔100
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Spotkanie: Bayern - Juventus
Typ: HT X2
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
W 1/4 finału Ligi Mistrzów obejrzymy zespoły, które w pełni na tą najlepszą ósemkę zasłużyły. Losowanie nie oszczędziło Galatasaray Stambuł i Paris Saint Germain, ich szanse awansu do dlaszej fazy rozgrywek są minimalne, bo trafiły odpowiednio na Real Mardyt i FC Barcelonę, niemniej bardzo liczę na dobre widowisko w tych dwumeczach. Więcej znaków zapytania jest w konfrontacji Malagi z Borussią Dortmund oraz Bayernu Monachium z Juventusem Turyn, jednak to druga para najbardziej elektryzuje fanów futbolu na całym świecie.

Wyśmienita forma Bayernu przez cały sezon, szczególnie w Bundeslidze, a w ostatnim meczu z Hamburgiem wygrana 9:2 prowokuje do postawienia tezy, że obecnie nikt na świecie nie zagraża Bawarczykom. Jednak w czym Juventus jest gorszy?! Przecież w SerieA też pewnie zmierza po mistrzostwo, a trzy dni temu pokonali w Mediolanie Nerrazurich 2:1 w pełni kontrolując przebieg meczu. Pokuszenie się o tezę, że o g.2045 na Allianz Arena spotykają się najlepsze w danej chwili ekipy w Europie jest łatwe do udowodnienia, dlatego kibiców nie interesuje już tak bardzo potyczka Barcelony.

Zacznijmy od statystyk Bayernu i Juventusu. Pomijając pucharowe mecze wewnątrzkrajowe zespoły te wywalczyły:
Bayern Monachium
28 wygranych (z czego 5 w LM)
4 remisy (z czego 1 w LM)
3 porażki (z czego 2 w LM)
96 goli strzelonych (z czego 18 w LM)
23 gole stracone (z czego 10 w LM)
Juventus Turyn
26 wygranych (z czego 5 w LM)
8 remisów (z czego 3 w LM)
4 porażki (brak porażki w LM)
76 goli strzelonych (z czego 17 w LM)
23 gole stracone (z czego 4 w LM)

Są to statystyki imponujące. Na uwagę zasługuje fakt, że Bayern w tym sezonie jest już w 100% skoncentrowny na Lidze Mistrzów, zaś Juventus to mistrz Włoch, gdzie w sezonie 2011/12 nie przegrał meczu w SerieA.
Jeśli spojrzeć na samę LM tego sezonu to Juventus był niewątpliwie w trudniejszej grupie, Szachtar i Chelsea to były teoretycznie lepsze zespoły od Juventusu, a jednak to piłkarze Starej Damy wyszli z niej na pierszym miejscu. Ale Bayern w 1/8 trafił na trudniejszego rywala, jakim był Arsenal Londyn i o mały włos przegraliby zdawałoby się pewny awans.

Sześć bezpośrednich potyczek Bayernu i Juventusu miały miejsce na przestrzeni ostatnich 9 lat zawsze w rozgrywakch grupowych LM. Juventus wygrał trzykrotnie, raz padł remis, dwukrotnie górą byli Bawarczycy - bilans bramek nieco lepszy dla Bayernu. Minęło jednak sporo czasu i dzis to są dwie zuepłnie różne drużyny, więc historia nie ma tu najmniejszego znaczenia. Ciekawsza statystyka to fakt, że w dotychczasowych pięciu meczach 1/4 finału europejskich pucharów Juventus kontra niemiecki klub, zawsze awansowali Bianconeri.

Pewnie pamiętamy mecz półfinałowy Euro2012 pomiędzy Niemcami i Włochami. Reprezentacja Niemiec od wielu lat nie ma nawet pomysłu na pokonanie Italii w meczu o stawkę. Reprezentacja Włoch gra zwykle systemem Juventusu, czyli 3-5-2 (zupełnie nie wiedzieć czemu, Prandelii w finale z Hiszpanią przeszedł na sztywne 5-3-2?), a Bayern jest najbardziej konsekwenty w graniu tego co niemieckie, dokładając do tego dużą zwrotnosć i szybkość skrzydłowych. Czy Bayern jest ulepszoną wersją repubuliki narodowej Niemiec? Śmiem twierdzić, że tak. Dlatego ten mecz będzie arcydziełem pod względem taktycznym - jeśli dyspozycja dnia obu zespołów nie zawiedzie, to nie mam wątpliwości co to tego.

4-2-3-1 vs. 3-5-2
Taktyki jakimi grają Bayern i Juventus najlepiej wykorzystują umiejętności swoich piłkarzy. Mądrość mistrzów na ławce trenerskiej polega na dopasowaniu zadań do umiejętności graczy, nie zaś wpasowują piłkarzy do taktyki (jak uparcie ma to miejsce w reprezentacji Polski). Zarówno w Bayernie, jak Juventusie to piłkarze i trener stworzył taktykę, dlatego wszystko jest znane, zrozumiałe, a odpowiedzialność zespołowa wzrasta przy odpowiedzialności indywidualnej. Niespodzianek nie będzie, zarówno Jupp Heynckes, jak i Antonio Conte wiedzą wszystko o taktyce przeciwnika i wiedzą jak sobie z nią radzić grając swoje - wypracowywane miesiącami. Absolutnie nie wierzę w spekulacje mediów, że Juventus zaskoczy swoich przeciwników przejściem na ustawienie 3-6-1, takim ruchem Juventus zaskoczyłby sam siebie, bo byłby kompletny brak odpowiedzialności poszczególnych graczy w środku pola. Lekkie cofnięcie napastnika wśród piłkarzy z Piemontu zauważam jako realne, ale to nadal bedzie 3-5-2.
Bayern grając w połowie rezerwowym składzie przeciwko Hamburgowi pokazał niezwykłą moc rażenia, wykorzystał 53% strzałów na bramkę przeciwnika! Juventus zagra jednak reprezentacyjną obroną Bonucci - Barzagli - Chiellini, wspieranych zapewne przez Lichsteinera i Asamoah, a rozgrywający przed nimi Pirlo rzadko traci piłkę. Bayern natomiast nie powien odczuć braku Martineza, oni mają takich zmienników na większość pozycji, że rezerwami też mogliby zdobyć mistrzostwo Niemiec. Ofensywa ekipy Bayernu równoważy umiejętności defensywne Juventusu, zaś ofensywa Starej Damy jest porównywalnie mocna do umijętności defensywy Monachijczyków. W śrokdu pola też nikt nie ma wyraźniej przewagi, nazwiska tych graczy imponują techniką i jakością agresywnej gry. A bramkarze? Na pewno obydwaj w TOP5 świata!

Ten mecz rozstrzygną błędy!
Jeśli Juventus zagra spokojnie przez obrońców i Pirlo atak pozycyjny, szukając mądrą ruchliwością luki w środku pola powinni tego nie przegrać, a dorzucając agresywność na poziomie 6 żółtych kartek mogą nawet wygrać. Jeśli podania i strzały Robbena będą na wysokiej skuteczności, a Schweinsteiger będzie królem środka pola wygrana Bayernu w pierszym meczu jest wysoce realna. Spodziewam się, że obydwa zespoły zagrają na wysokim poziomie, stąd pojedyńcze rzadkie błędy będą decydujące. Liczę, że pierwsza rzeczywiście poważna potyczka w tym sezonie dla Bayernu wpłynie na ich chwilową niefrasobliwość, a górą będzie zespół, który pod względem presji - mniej musi.
Ponieważ były już typy na Juve pozostało mi obstawić X2 do przerwy.
⛔100
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Spotkanie: Bayern - Juventus

Typ: Drużyna 1. (Bayern) powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs: 3,40
Bukmacher: Sportingbet
Uważam, że Bayern już na własnym obiekcie wypracuje sobie dobrą zaliczkę. Juventus wrócił do Ligi Mistrzów po przerwie, a swoją przygodę zakończy właśnie na tym etapie. Bayern obok Real w mojej ocenie jest głównym kandydatem do wygrania LM. W Bawarii jest spore rozgoryczenie po przegranych ostatnio finałach z Interem i Chelsea. Obie drużyny w swoich ligach są blisko tytułów. Bayern w najbliższej kolejce jedzie do Frankfurtu, gdzie zwyciężając zapewni sobie mistrzostwo. Bawarczycy w tym roku zdeklasowali swoich rywali w lidze. Ostatnio zdeklasowali na własnym boisku HSV Hamburg 9:2. Moim zdaniem Bayern lekki kryzys ma za sobą, co prawda jego wierzchołek mógł zgubić Bawarczyków, którzy w poprzedniej rundzie przegrali u siebie z Arsenalem 2:0, (pierwszy mecz 3:1 dla zespołu z Monachium). W Bayernie zabraknie Martineza (pauza za kartki) i Badstubera (kontuzja, do końca sezonu nie zagra). Skład jest bardzo silny, dodatkowo nie brakuje świetnych zmienników, np. Gomeza czy Pizzaro. W Juve z tego co wyczytałem niepewni gry są Giovinco oraz Vucinić. Kluczem do zwycięstwa Bayernu w tym meczu i całym dwumeczu, jest wyłączenie geniusza Pirlo. W mojej opinii Bayern od razu ruszy na gości z Włoch i pierwszą bramkę zobaczymy jeszcze przed przerwą.
⛔100
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga mistrzów
Spotkanie: PSG - Barcelona
Typ: Barcelona wygra 2:1, 3:1 lub 4:1
kurs: 4,25
buk: bwin
Analiza:
Dzisiaj odbędą się pierwsze mecze ćwierćfinałowe. W paku książąt PSG podejmować będzie Barcelone. Oba zespoły mają za sobą ciężkie mecze w 1/8 finału. PSG po dwóch cięzkich bojach pokonało Valencie natomiast Barcelona po znakomitej Remontadzie i wygranej z Milanem 4-0 na Camp Nou również znalazła sie w gronie 8 najlepszych klubów w Europie. Dzisiaj oba zespoły w zasadzie najmocniejszych składach. UEFA postanowiła skrócić karę dla Zlatana za chamski faul w pierwszym meczu z Valencia i Szwed będzie mógł dzisiaj wystąpić przeciwko swojemu byłemu zespołowi. W Barcelonie na urazy narzekali ostatnio Jordi Alba i Xavi, jednak wszystko wskazuje na to, że dzisiaj bedą zdolni do gry. Do składu Barcelony wrócił także Eric Abidal, który ma za sobą długie leczenie raka wątroby oraz trener Tito Villanova, który przebywał w Nowym Jorku na leczeniu raka ślinianki. Z pewnością obecność tego dugiego będzie dzisiaj dla zawodników bardzo pomocna. Oba zespoły w swoich ligach liderują. Barcelona pomimo straty punktów w Vigo jest w zasadzie pewna zdobycia tytułu. Myślę, że wygraja dzisiaj piłkarze z Katalonii. PSG ma wielkie gwiazdy, ale jak widać po występach w lidze potrzebują one jeszcze czasu, żeby zespół wykorzystywał cały swój potencjał. Barcelona po meczu z Milanem zdaje się wracać na swój właściwy tor. Powrót rekonwalestentów w postaci Tito i Abidala z pewnością wniesie do drużyny sporą dawkę motywacji. Niespodzianką dla mnie będzie jeżeli FCB dzisiaj nie wygra tego meczu pomimo, że odbędzie się on w Paryżu. Blaugrana to na dzień dzisiejszy ekipa o klasę lepsza od PSG, jednak zdarza im się czasami zdrzemnąć w obronie, dlatego myślę, że gospodarze też coś strzelą.
⛔100
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Menendez Maceiras - Chiudinelli
Typ: 2
Kurs: 1.53
Bukmacher: unibet
Analiza:
Hiszpan w beznadziejnej formie. Wostatnich tygodniach zazwyczaj 1-2 runda i leci. Ogladalam jego mecz w Meksyku na cegle z Massu i Gojowczykiem. Opierajac sie na tym nie widze duzych szans dla Menendeza. Na hardzie z Mertlem i Beckiem pierwsza runda, z Dima Tursunovem, druga runda, Krajinovic pierwsza runda. Od udanego Austrlaian Open i niezlego turnieju w Montpellier Adrian nie istnieje. Chiudi byl w finale czelka w Japonii. W Maksyku w tym samym turnieju czwarta runda chociaz cegly nie znosi. Teraz tez Maksyk ale Leon i hard. Chiudi sporym faworytem.
⛔100
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Słowacja: Corgon Liga
Spotkanie: Kosice vs Slovan Bratislava
Typ: 2
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Witam, na dzis wybrałem spotkanie z góry tabeli Słoweńskich ekip. Jest to ciekawe spotkanie a i kursy zachęcaja mnie do postawienia, mianowicie: Bratislava jest liderem tabeli i podejmuje 3 druzyne, nad ktora ma 10 pkt przewagi. Po dobrej, chodź nie rewelacyjnej rundzie jesiennej chlopaki z Slovan&#39;u postanowili sie lepiej przygotowac do rundy wiosennej rozgrywajac 6 spotkań towarzystkich przy tylko 1 meczu dzisiejszych gospodarzy. Obie druzyny rozegraly juz po 4 spotkania ligowe. Kosice wygralo 3 z 4 meczy a dzisiejszi faworyci zgromadzili komplet oczek, strzelając 14 bramek i tracąc przy tym 1 gola.Co może świadczyć o tym ze piłkarze Bratislavy zdąrzyli sie juz &quot;dograc&quot; i mecze im wychodzą czego nie moge powiedziec o druzynie gospodarzy. Po solidnym przygotowaniu do sezonu od razu widoczne sa efekty czego zabraknie dzisiaj druzynie Kosic i myśle ze ten czynnik bedzie mial dzis najwiekszy wplyw na przebieg meczu. Dla odważnych poleciłbym zagrac Slovan -1, ja zaś bezpiecznie gram typ 2.
⛔100
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria Erste Liga
Spotkanie: FC Lustenau -
Kapfenberg SV

Typ: FC Lustenau DNB (w przypadku remisu zwrot)
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj zmierzą się drużyny z Austrii - FC Lustenau oraz Kapfenger SV o godzinie 18:30 na stadionie Reichshofstadion. Gospodarze zajmują 5 miejsce z dorobkiem 33 pkt zaś przyjezdni 7 miejsce z 28 pkt.
Gospodarze mają problemy finansowe. By podnieść swe morale muszą wygrywać. Trener Daniel Madlener ma do dyspozycji całą kadrę. Powrócił Aydogdu (6 bramek) - pomocnik oraz najlepszy strzelec drużyny gospodarzy.
W drużynie gości zabraknie kilku zawodników. Są to najlepszy strzelec drużyny Wendler (7 bramek) , podstawowy bramkarz Kostner (16 występów) , pomocnik Kuljic (11 występów). Powrócił Wolf (15 występów).
Bilans bezpośrednich starć jest następujący. 7 zwycięstw FC Lustenau
3 remisy 7 zwycięstw Kapfenger SV.
W tych pojedynkach gospodarze wygrali na własnej murawie 5 razy , zremisowali 2 razy oraz przegrali 2 razy.
FC Lustenau na pięć poprzednich spotkań 2 razy wygrali, 2 razy zremisowali i raz przegrali.
Kapfenger SV na pięć poprzednich spotkań 4 razy wygrali i raz zremisowali.
W 1. starciu aktualnego sezonu gospodarze wygrali 2:4.
Myślę , że brak podstawowych graczy drużyny gości oraz patent drużyny FC Lustenau na własnym stadionie pomoże im wygrać a na pewno nie przegrać.
⛔100
 
S 0

szaszko

Użytkownik
Dyscyplina:Austria 1.Liga
Spotkanie: First Vienna FC 1894 - Altach
Typ: Powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie w austriackiej 1 lidze.
Spotkają się tam ekipy First Vienna FC 1894 - Altach
Altach obecnie zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 39 pkt i ze stratą 9 pkt do wicelidera a za jego plecami z tą samą ilością pkt jest zespół Polten .
Zaś First Vienna zajmuje 8 miejsce i ma tylko 1 pkt przewagi nad miejscem miejscem spadkowym.
Zapowiada się ciekawy mecz ze względu na chęci obu zespołów z jednej strony chęć odskoczenia od 4 miejsca z drugiej strony odskoczenia od miejsca spadkowego ????
Ostatnie 2 spotkania tych drużyn dają pozytywną nadzieję na dużo goli ???? 3:0 i 2:1
Najlepsi strzelcy obu zespołów to Aigner J. [zespół Altach] 11 goli i Becirovic M.[First Vienna] 5 goli .
✅75
 
korbian 25

korbian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: PSG - Barcelona [Kto więcej ŻK]
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Toto-mix
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zawsze wydawało mi się że liga francuska to &quot;jedna wielka kopanina&quot;, lecz zestawiłem sobie
20 ostatnich kolejek obu drużyn, mam tu na myśli Barce i PSG. Pod lupe wziołem spotkania ligowe,
pucharowe oraz Lige Mistrzów, gdzie wyszło mi że :
:zoltakartka: Barca : 40 żółtych kartek / :zoltakartka: PSG : 25 żółtych kartek
* PSG przed własną publicznością gra bardziej pewnie i zdecydowanie.. nie padają zauważyłem
tak często żółte kartki jak w przypadku meczy wyjazdowych gdzie grają faktycznie agresywniej..
- To mój typ na dziś z ładnym kursem i mam nadzieje że sędzia główny Wolfgang Stark
nie bedzie żałował drużynie Barcelony żółtych kartoników.. To jest moje takie troche matematyczne
podejście do tego typu z odrobiną szczęścia, ale wszystko się okaże dziś o 20:45 ! .
⛔100/ bukmacher
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Serena Williams vs Camilla Giorgi
Typ: Over 16,5 gema
Kurs: 1,90
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 02-04-2013/19-00
Analiza:
Spotkanie rozgrywane w Charleston na nawierzchni ceglastej. Mecz rozgrywany będzie na korcie centralnym. Niezaprzeczalną faworytka jest Amerykanka, która ostatnio odniosła triumf w Miami wygrywając w finale z Marią Sharapovą. W tym spotkaniu zaserwowała sześć asów, jednak na uwagę zasługuje fakt, że zdołała wygrać w takim prestiżowym starciu 10 gemów z rzędu. Obecnie Williams jest bardzo silną zawodniczką, numerem jeden na świecie. Sama wyznała podczas ostatniej konferencji: ,, Czuję się bardzo silna mentalnie. Odkąd byłam dzieckiem, zawsze miałam mocną psychikę i wiedziałam, co chcę robić w życiu&#39;&#39;. Dziś jej przeciwniczka Włoszka Giorgi jest jeszcze młodą zawodniczką, rocznik 91. Za jej największy sukces można uznać awans do IV rundy Wimbledonu w ubiegłym roku. Z turniejem w Miami pożegnała się bardzo szybko, gdyż już w I rundzie. W Charleston w dniu wczorajszym uporała się z Minella praktycznie rzecz biorąc bez większych problemów, gdyż wygrała bez straty seta. Minella z pewnością musi jeszcze sporo się uczyć od takich zawodniczek jak Williams. Sądzę, że over 16,5 gema w takim spotkaniu jest do ,,ogarnięcia&#39;&#39;-powodzenia
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sergei 6

sergei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Championship
Spotkanie: Hull City - Watford FC
Typ: Watford FC
Kurs: 3,50
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Spotkanie Hull City - Watford FC to dziś najciekawszy mecz angielskiej championship. Hull będzie walczyć o wygraną z przewagą własnego boiska o to aby umocnić się na 2 miejscu, natomiast Watford będzie chciało wywieźć 3 punkty z KC Stadium.
W ostatnich meczach gospodarze grają w kratke, natomiast przyjezdni zaliczyli kilka wpadek min. porażka z Burnley i Blackpool. Według statystyk Watford ma większą średnia bramek strzelana na wyjeździe w porównaniu do Hull. Jeżeli Watford marzy się awans nie może odpuścic tego meczu choć w ostatnich spotkaniach nie pokazali się z dobrej strony liczę, że dziś jest ten dzień i będą tracili do 2 miejsca 1 punkt. Przewidywany wynik: 1-2
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis, Challanger Leon,Mexyk
Spotkanie: Antoine Benneteau - Peter Gojowczyk
Typ: DW: 0:2
Kurs: 1.90
Buk: Tobet
Analiza:
Benneteau Antoine przeszedł w weekend kwale do tego turnieju i jest to już dla niego ogromny sukces. Ostatnie tygodnie to same porażki w eliminacjach to takich właśnie turniejów. Pokonał trzech zawodników na swoim poziomie czyli z okolic 300 miejsca, wiec trudno tutaj wróżyć mu brzebłysk super formy. Po prostu słaba obsada kwali, jaką wykorzystał. Teraz jednak rywal z zupełnie innej ligi. Gojowczyk na poziomie chwali naprawde uznana marka, mało kiedy kończy w 1r. Ma na swoim koncie kilka półfinałow, naprawde solidne wyniki. W Zeszłym tygodniu porażka po trzech setach z nadal solidnym Chiudinelli na cegle. Teraz hard, który na pewno bardziej mu odpowiada. Dla mnie Francuz to absolutnie nie ta półka, zdziwiłem sie, ze udało mu sie tutaj przejść kwale, ale wygrana w tym meczu będzie sensacja. Moim zdaniem Peter będzie miał ten mecz pod kontrola od pierwszej do ostatniej piłki i da niezłą lekcje tenisa młodemu koledze.
✅90
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - Mistrzostwa Świata - Mężczyźni
Spotkanie: SzwecjaSzwajcaria
Typ: Szwecja
Kurs: 1.50
Bukmacher: tobet

Szwedzi po zaskakujących męczarniach w pierwszym meczu z Finami (7-6) nadal nie olśniewają, ale jednak wygrywają. Porażkę z Chińczykami można wkalkulować w tak długą batalię w rundzie zasadniczej, a mimo średniej jak na razie formy Szwedzi mają więcej niż zadowalający bilans (4-1) i dobrą pozycję do ataku na playoffy. Wszystkie mecze Szwedów decydowały się w ostatnich endach, w których swoje doświadczenie mógł pokazać ich skiper Nicklas Edin. Szwajcarzy przeciętnie jak na razie, wygrywali z kim mieli wygrać, ale już skompletowali porażki z głównymi faworytami Norwegami (7-8), Kanadyjczykami (2-7) i Szkotami (6-8). Dzisiaj kolejny faworyt do medali stanie przeciwko nim i nie wróżę im powodzenia.
✅50
 
kamcio48 14

kamcio48

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Elite League
Spotkanie: Wolverhampton - Belle Vue(+8,5)
Typ: 2
Kurs: 1,85
Bukmacher: tobet
Analiza:
Kolejne spotkanie angielskiej Elite League. Już dzisiaj Wolverhampton podejmować będzie u siebie drużynę Belle Vue Aces. Spotkanie będzie transmitowane w Polsat Sport, więc kto zagra będzie mógł fajnie śledzić zawody.
Już przed wystawieniem kursów wiedziałem że będę grał w stronę gości. Takieo handicapu się jednak nie spodziewałem. W tym sezonie lepszy skład zbudowała drużyna z Manchesteru. Sprowadzono stałego uczestnika cyklu GP - Mateja Zagara oraz bardzo doświadczonego Magnussa Zetterstroema. Silną stroną dzisiejszych gości jest napewno rezerwa. Moim zdaniem para Ales Dryml - Kauko Nieminen(ściągnięty z Lakeside) jest w stanie narobić kłopotów gospodarzom. Pozostałyli zawodnicy to Craig Cook, który dobrze spisywał się przed sezonem, Kevin Woelbert oraz Artur Mroczka. Martwi jedynie postawa Polaka, w pierwszym meczu 5 punktów, a w sparingu 0.
Wolverhampton wygrało pierwszy mecz sezonu właśnie w Manchesterze :
Belle Vue Aces: 43
1. Matej Zagar (1,2,3,0,0) 6
2. Kevin Woelbert (D,0,3,1) 4
3. Magnus Zetterstroem (3,2,3,3,2) 13
4. Craig Cook (2*,1*,1,0) 4+2
5. Artur Mroczka (1*,0,1,3) 5+1
6. Ales Dryml (1*,2,0,2) 5+1
7. Richie Worrall (gość) (2,2,2*,0) 6+1
Wolverhampton Wolves: 47
1. Tai Woffinden (3,3,2*,2,3) 13+1
2. Tyron Proctor (2*,0,1,3) 6+1
3. Ricky Wells (0,3,2,2) 7
4. Adam Skórnicki (1,1,0,1) 3
5. Fredrik Lindgren (3,3,2,1*,1) 10+1
6. Ludvig Lindgren (3,1,U,1*,3) 8+1
7. Jacob Thorssell (0,U,0) 0
I dlatego stawiani są jako faworyci. Ja jednak uważam że drużyny mają porównywalne szansę na zwycięstwo. Atutem Wilków jest napewno tor oraz dwójka liderów Fredka Lindgren - Tai Woofinden. Reszta składu nie wygląda jednak najmocniej.
Wyniki z ubiegłego sezonu:
18.06 Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 51:42
01.10 Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces 46:44
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
subson 35

subson

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel- Elite Leauge
Spotkanie: Wolverhampton - Belle Vue
Typ: -8 Wolverhampton
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nareszcie! Ruszamy z sezonem żużlowym na wyspach, co prawda on już sie zaczął ale dzisiaj pierwszy mecz telewizyjny. Faworytem tego spotkania są nie wątpliwie Wilki, które wygrały w Manchasterze 47:43. Na swoim bardzo trudnym i krótkim torze powinni wygrać zdecydowanie wyżej, posiadają oni w swoich szeregach Woffindena, Lindgrena którzy na własnym torze zakrecą się obok kompletu. Belle Vue pojedzie dzisiaj podobnie jak wczoraj z Matejem Zagarem, który myśle że wiecej niz 7-8 punktów nie zdobędzie, podobnie Zorro który u siebie spisał sie znakomicie jednak na wyjeździe trudno będzie zrobić mu podobny wynik. Podsumowując spodziewam się ciekawego spotkania, sam jest głodny ogladania speedway jednak mecz zakończy sie najprawdopodobniej wysokim zwycięstwem gospodarzy
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,szwecja
Spotkanie: Farjestads(-1.5) - Lulea
Typ:1
Kurs: 3,05
Bukmacher: Expekt
02.04.2013 19:00
Analiza:
Mecze półfinałowe wchodzą w decydującą fazę.To już trzecie spotkanie między tymi zespołami.Jak na razie w lepszej sytuacji są goście.wygrali dwa pierwsze spotkania i to pewnie bo minimum dwoma bramkami.Nie liczę jednak że tak łatwo dla nich pójdzie i dziś w końcu to Far pokaże na co ich stać.Liczę na to że to dziś oni będą grali pierwsze skrzypce i rozniosą w pył gości.Tym samym pokażą że nie należy kreslić na nich krzyż .Sądzę że dziś będą walczyć i dadzą sobie radę i w tych play-offach jeszcze powalczą o finał.Wierzę w to bo potrafią z Luleo wygrywać na własnej tafli więc dlaczego nie dziś mieliby tego nie dokonac. W końcu myślę że się zmotywowali i już za niedługo pokażą że należy się z nimi liczyć i pewnie wygrają te spotkanie.
✅205
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: HokejNorwegia, Elitserien
Spotkanie: Valerenga - Stavanger
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś o godzinie 19:00, w Jordal Amfi, odbędzie się pierwsza runda finałowego starcia norweskiej Elitserien pomiędzy zespołami Valerenga Oslo i Stavanger Oilers. Obydwie drużyny pewnie przebrnęły przez półfinały – Valerenga zwyciężyła w stosunku 4:1 z Sarpsborg, natomiast Stavanger pokonało Lorenskog 4:2. Valerenga Oslo to najlepsza drużyna rundy zasadniczej. W 46 spotkaniach zanotowała 33 wygrane (3 po dogrywce) oraz 13 porażek (również 3 po dogrywce). Stosunek bramek to 186:131. Stavanger w rundzie zasadniczej zajęło drugie miejsce, legitymując się bilansem 30-1-3-12 i bilansem bramkowym 205:114. Valerenga na własnym lodowisku w 23 spotkaniach odniosła aż 19 wygranych i zanotowała tylko 4 porażki (108:55 w bramkach). Stavanger w delegacjach w 22 spotkaniach odniosło 12 zwycięstw i aż 10 porażek (82:64 w bramkach).
Patrząc na H2H to gospodarze maja bardzo dobry bilans ze swoim dzisiejszym rywalem. Ostatnią ligową porażkę odnotowali 16 kwietnia 2010 roku w stosunku 2:3 (po dogrywce). Kolejne spotkania to dosyć pewnie wygrane graczy ze stolicy Norwegii (ostatni mecz rozegrany 24 stycznia tego roku miejscowi rozstrzygnęli na swoją korzyść w stosunku 5:1), dlatego więc typuje tryumf gospodarzy w pierwszej rundzie.
✅90
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Spotkanie: Bayern - Juventus
Typ: Marchisio żółta kartka
Kurs: 3,50
Bukmacher: unibet
Analiza: Pojedynek dwóch gigantów, którzy praktycznie zapewnili już sobie zwycięstwo w swoich ligach. Juve ma bodajże 9 punktów przewagi nad drugim miejscem, ale i tak są w takiej formie że nie powinni jej stracić. Z Bayernem będzie im bardzo ciężko poza domem, zapewne Conte postawi na obrone bo jak inaczej. Wszystko wskazuje na autobus przez 90 minut, nie ma co się wychylać i należy czekać na kontry by nie stracić wielu goli bo potencjał ofensywny Bawarczyków jest ogromny. Marchisio zagra w środku pola, czyli w miejscu gdzie najwięcej będzie się działo. Przede wszystkim z tamtej strony Bayern będzie atakował, również ze skrzydła Ribery&#39;ego, lecz w środku też dysponują dobrymi graczami. Juve to typowa włoska drużyna, mająca ogromnego ducha walki i przy okazji zdarza im się duża ilość popełnianych fauli. Marchisio będzie starał się odbierać ataki Bayernu, a patrzac na jego kartki w LM - duże prawdopodobienstwo wygranej. W takim meczu nie ma kalkulacji, dla Juve obrona bedzie kluczowa.
⛔100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: PSG vs FC Barcelona
Typ: Strzały w światło bramki - under 16,5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się ciekawie zapowiadające się spotkanie w piłkarskiej Lidze Mistrzów. W Paryżu wybiegną dwie drużyny które w 1/8 stoczyły ciężkie boje ze swoimi rywalami. Mowa tutaj o PSG które wyeliminowało Valencię oraz Barcelonie która w pierwszym meczu w Mediolanie uległa Milanowi 2:0 by w rewanżu rozgromić rywala na swoim podwórku aż 4:0. O tym meczu na tym forum powiedziane zostało już chyba wszystko. Ja po wczorajszym minusie, dziś chciałbym chodź po części odrobić stratę punktową. Tak więc proponuję dziś w miarę pewny jak dla mnie zakład na strzały w światło bramki. Moim zdaniem w meczu padnie mniej niż siedemnaście celnych uderzeń. Jako że jest to pierwszy mecz, gra głównie powinna toczyć się w środku pola z małą przeciętną ilością sytuacji podbramkowych. Typ jest bardziej na czuja niż na jakąkolwiek statystykę, jednak w pierwszym meczu w Mediolanie padło zaledwie 8 strzałów - czyli połowę z linii jaką dziś ustalił bukmacher. Myślę że użytkownicy Unibet&#39;u powinni skorzystać z tej promocji jaką niewątpliwie jest ta linia. Zapraszam na spotkanie które rozpocznie się już za kilkadziesiąt minut w NSport.
✅72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom