>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.04.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 2. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
hawajski-typer 9

hawajski-typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: HA 0:1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza: Witam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam na kolejną rundę Ligi Mistrzów. Spotkanie, które mam na oku zapowiada się niezmiernie ciekawie. Wszyscy wiedzą jak rok temu, Borussia rozgromiła Real 1:4. Historyczny moment, ponieważ Robert Lewandowski zdobył aż cztery trafienia. Jak będzie teraz? Według mnie gospodarze gładziutko poradzą sobię z Dortmundem. Wszyscy wiemy w jakiej formie jest RM. El Clásico było jedynie wypadkiem przy pracy. Teraz hiszpański klub pokaże klasę. W lidze, na własnym stadionie Real Madryt wygrał 12 razy, 2 razy i nie odnieśli żadnego remisu, bilans bramkowy wynosi: 50:14 ! Fenomenalna forma. Przejdźmy do zespołu gości. Ostatnimi czasy, gra BVB nie zachwyca. Oczywiście, 13 zwycięstw na wyjeździe, 2 remisy i 3 porażki robi wrażenie, ale przyszedł czas na bardzo wymagającego przeciwnika. W składzie gości zabraknie takich zawodników jak: Sven Bender, Marcel Schmelzer, Ilkay Gündogan, Neven Subotic oraz Jakub Błaszczykowski są oni ważnymi zawodnikami. W zespole gospodarzy nie są to kluczowe kontuzje: Jese,Álvaro Arbeloa oraz Sami Khedira. Według mnie można spokojnie postawić handicap na tak mocną drużynę jaką jest Real Madryt. Polecam ten typ do zagrania bo jest na prawdę warto. Życzę powodzenia ! Pozdrawiam
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: Karim Benzema strzeli bramkę
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza: Jutro na Santiago Bernabeu dojdzie do spotkania 1/4 LM, miejscowy Real podejmie Borussie Dortmund. Mój typ na to spotkanie to zdobycie bramki przez Karima Benzeme. W zeszłym roku obie ekipy również spotkały się w fazie pucharowej tych rozgrywek i wtedy górą z tej rywalizacji wyszła niemiecka drużyna po 4 golach w rewanżowym spotkaniu naszego rodaka - Roberta Lewandowskiego. W tej edycji Królewscy będą chcieli zrewanżować się podopiecznym J.Kloppa i wyelminować ich, aby to uczynić muszą już w pierwszym spotkaniu rozgrywanym na swoim stadionie wypracować sporą zaliczkę tak by do Niemiec jechać ze spokojnymi głowami. Ostatnie spotkania w LA Liga były dla graczy C.Ancelottiego nie za ciekawe, oprócz wygranej w ostani weekend przegrali mecze z Barceloną u siebie i Sevillą na wyjeździe, spadli z pozycji lidera i teraz muszą przykładać się podwójnie do każdego meczu szczególnie tych w LM na, którą mają chrapkę już od ładnych paru lat. Za tym typem przemawiają również nieobecności po stronie gości a dokładniej brak: Kuby Błaszczykowskiego, Nevena Subotica, Svena Bendera, a także Marcela Schmelzera oraz pauzującego za kartki R.Lewandowskiego. W drużynie gospodarzy zabraknie Jese, Alvaro Arbeloi i Samego Khediry - te braki jednak nie wpłyną znacząco na grę Realu w przeciwieństwie do braków gości. W poprzedniej kolejce ligowej Dortmundczycy wygrali spotkanie z VFB Stuggart odrabiając straty ze stanu 0-2 w 20minucie. Jeśli Stuggart był w stanie im strzelić tak szybko dwie bramki to tym bardziej taka ekipa jak Real Madryt będzie w stanie to zrobić. Rozumiem, że to LM inna mobilizacja itp. lecz nie sądze aby Borussia wywiozła jutro dobry rezultat z Madrytu. Benzema podczas ostanich Gran Derbi strzelił dwie bramki a miał okazje zdobyć ich o wiele więcej, świetnie wyglądała jego współpraca z A.Di Marią i myślę,że w jutrzejszym spotkaniu również coś ukłuje.
⛔100
 
mikiello 14

mikiello

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: PSG - Chelsea
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: williamhill
Analiza:
Podobno wszelkie puchary itp. to inna sprawa niż liga, że kierują się innymi prawami. Nie jestem przekonany co do to tych twierdzeń.
Główną gwiazdą w Chelsea jest niewątpliwe Hazard. Oglądałem mecz z jednym ze słabych drużyn W Premier League i The Blues zagrali totalny piach, a Hazarda to ja nie widziałem. Dodatkowo Chelsea ostatnie swoje dwa wyjazdy przegrało (z Crystal Palace 1-0 i Aston Villa 1-0), natomiast PSG 13 meczy bez porażki. Uważam, że na pojedynki H2H nie ma co patrzeć, bo po co nam statystka z przed X lat. Po stronie PSG wygląda to wszystko bardziej pozytywnie. Do gry gotowi są : Ibra, Lavezzi, Cavani, Pastore czy nowo zakupiony Cabaye. Co prawda uważam, że w tym meczu Chelsea postawi autobus w bramce, także nie spodziewam się gradu goli i liczę na skromne 1-0.
Powodzenia!
✅105
 
A 19

adamlec123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:30
Spotkanie: Roma - Parma (pierwsza połowa)
Typ: 1
Kurs: 2.01
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Na dzisiaj proponuje zaległy mecz z włoskiej Serie A w którym zmierzą się drużyny Romy i Parmy. Gospodarzem będzie drużyna Romy, która obecnie plasuje się na 2 miejscu w tabeli z dorobkiem 70 punktów w 30 meczach. Goście z Parmy zajmują 6 pozycję z dorobkiem 47 punktów.
Roma w spotkaniach na własnym boisku jeszcze nie przegrała! W 15 rozegranych meczach wygrywała aż 12 razy przy 3 remisach. Do tego strzeliła 35 bramek tracąc jedynie 5. Bilans bardzo imponujący. Parma na wyjeździe radzi sobie przyzwoicie ale bez fajerwerków. Bilans 6-4-5 a bramki 27:21. Roma ten mecz wygra na pewno, ja proponuję zagrać nieco odważniej i postawić na prowadzenie Romy już w pierwszych 45 minutach. W ostatnich 5 meczach u siebie Roma do przerwy prowadziła aż 4 krotnie, wyjątkiem było spotkanie z Interem, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Parma ostatnie dwa mecze na wyjeździe przegrała i traciła bramki już w pierwszej połowie spotkania.
Jeszcze H2H :
16/09/13 AC Parma 1 - 3 AS Roma
17/03/13 AS Roma 2 - 0 AC Parma
31/10/12 AC Parma 3 - 2 AS Roma
19/02/12 AS Roma 1 - 0 AC Parma
25/09/11 AC Parma 0 - 1 AS Roma
27/02/11 AS Roma 2 - 2 AC Parma
W ostatnich 3 meczach w Rzymie to właśnie miejscowa drużyna prowadziła do przerwy, według mnie tym razem będzie tak samo. Pozdrawiam!
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Spotkanie: Wszystkie 11 meczów rozgrywanych 2 kwietnia.
Godzina: 01.00 - 04.30
Typ: Grand Salami - over 61.5 bramek (wliczając dogrywkę i karne)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betsson
Analiza: W nocy polskiego czasu na lodowiska najlepszej ligi hokeja na świecie wybiegną 22 drużyny. Idę w stronę overa Grand Salami, czyli łącznej ilości bramek we wszystkich 11 meczach. Zdecydowałem się na ten typ, gdyż do tej pory dwukrotnie zagrałem Grand Salami i dwukrotnie weszło. Ponownie spróbuję szczęścia. Poniżej zamieszczam zestaw par na czwartkową noc:
Buffalo Sabres vs NJ Devils
Columbus Blue Jackets vs Colorado Avalanche
NY Islanders vs Florida Panthers
Pittsburgh Penguins vs Carolina Hurricanes
Toronto Maple Leafs vs Calgary Flames
Washington Capitals vs Dallas Stars
Tampa Bay Lightning vs Montreal Canadiens
St. Louis Blues vs Philadelphia Flyers
Phoenix Coyotes vs Winnipeg Jets
Vancouver Canucks vs NY Rangers
San Jose Sharks vs Edmonton Oilers
Betsson oferuję nam Grand Salami włącznie z dogrywką i karnymi. Nie wiem jak to zdarzenie wygląda u innych bukmacherów, ale minimum 62 bramki, które są wymagane do tego, aby ten over wszedł to nie jest jakaś wysoka linia. Gdy do tej pory grałem Grand Salami, liczyłem średnią bramek jaka musi paść w jednym meczu. Tutaj linia wynosi 61.5 bramki, a więc potrzeba 62 trafień w czwartkowych meczach. Teraz czas na prostą matematykę. Dzielimy 62 przez 11, co daje nam ~5.63 bramki na mecz - tyle musi paść średnio w każdym meczu. Ja sobie zawsze liczę to tak, że dajmy na to w 6 meczach padnie 36 bramek (6²), a w pozostałych 5 ujrzymy 25 trafień (5²), co daje nam kolejno overy 5.5 oraz 4.5/mecz. Średnia trafień 5.63 włącznie z dogrywką i karnymi to nie jest tak dużo. W jednym meczu mogą paść tylko 3 bramki, ale w kolejnym może ich paść w granicach 7-9. Oczywiście nie musi tak być, może to być noc underowa (oby nie), ale patrząc na zestaw par nie wierzę, aby padło aż tak wiele underów. Wiem, że jest to analiza zrobiona trochę na siłę pod sam typ i nie jest poparta praktycznie żadnymi argumentami. Mógłbym zagłębić się w H2H drużyn, które wyjadą na lodowiska, ale to w hokeju jest bez sensu. Szczególnie jeśli mówimy o jedenastu spotkaniach, a nie o jednym, czy dwóch. Tak jak już pisałem - po prostu uważam, że średnia 5.63/mecz, która jest wymagana, aby ten zakład wszedł nie jest jakaś super wysoka. Zważając na to, że w poprzednich dwóch Grand Salami, które zagrałem na over padło kolejno: 55 bramek (linia 54.5) oraz 73 bramki (linia 67.5) głęboko wierzę w to, że jutrzejszej nocy nie będzie inaczej.
⛔100
 
C 29

crusader

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwecja
Godzina:
19:00
Spotkanie: Linkopings - Skelleftea
Typ: KZ 2
Kurs: 1.62
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Finał szwedzkich rozgrywek! Pierwszy mecz finałowy odbył się wczoraj i Skelleftea wygrała pewnie 3-0. Jutro rywalizacja przenosi się do Linkopings, więc broniącej tytułu mistrzowskiego Skelleftea nie będzie aż tak łatwo, ale myślę, że sobie poradzą. Co za tym przemawia? Otóż, tabela po rundzie zasadniczej, która to wyglądała następująco,
1. Skelleftea 55 meczy rozegranych, 111 pkt zdobytych, u siebie 18 zwycięstw, 9 porażek.
[...]
9. Linkopings 55 meczy rozegranych, 78 pkt zdobytych, na wyjeździe 12 zwycięstw, 16 porażek.
Jak widzimy więc w rundzie zasadniczej zdecydowanie lepsza była Skelleftea.
Kolejnym argumentem przemawiającym za końcowym zwycięstwem Skelleftea są bezpośrednie pojedynki. Przytoczę tylko ostatnich starć w Linkopings pomiędzy tymi drużynami:
6:5 (5:5)
2:4
3:4
2:3 (2:2)
2:3 (2:2)
Jak więc widzimy aż 4 z ostatnich 5 pojedynków tych dwóch ekip na tafli w Linkopings kończyło się zwycięstwem mistrzów Szwecji. Nie widzę innej opcji jutro niż końcowe zwycięstwo Skelleftea!
Pozdro!
✅62
 
apropo 49

apropo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Brooklyn Nets - Houston Rockets
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Betclic
Rockets ostatnio przegrało na własnym boisku z Clipersami i dlatego kurs na ich zwycięstwo jest taki niski. Houston po ostatniej porażce będzie się chciało odbić od dna bo znów wpadną w ciąg przegrywania jak to miało ostatnio miejsce. Jednak jeśli porównamy te drużyny H2H widać znaczną przewagę drużyny z Houston. Na sam początek powiem że Netsi wygrali ostatnio z Rocketsami 13.03.06 ! Od tamtego czasu odbyło się dokładnie 17 meczy między tymi drużynami i wszystkie wygrał Rockets !
⛔100
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Winnipeg Jets @ Phoenix Coyotes
Typ: Coyotes (reg. time)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Welcome back! Wracam po przerwie by po raz kolejny dzielic sie swoimi przemysleniami na temat National Hockey League. Mam nadzieje, ze skutecznosc bedzie na jeszcze lepszym poziomie niz w marcu. ;)
Krotko. Odrzutowce b2b, z pewnoscia w koszmarnych nastrojach, kiedy prowadzili w Anaheim z Ducks 4:0, by przegrac po dogrywce 4:5. Taki wynik z pewnoscia moze podciac graczom z Kanady skrzydla. Kojoty nie graja zbyt rowno, ale taki mecz poprostu musza wygrac. Nieczesto zdarza sie grac przeciwko podlamanej psychicznie druzynie, w dodatku grajacej b2b. Kojoty wypoczete, z pewnoscia beda chcieli wygrac spotkanie z Jets, maja spore szanse na play-offy, jest szansa na wygranie meczu na wlasnej tafli, ostatnie dwa mecze to porazki z Wild i Bruins. Wygrywac spotkania z takimi druzynami i to u siebie to jest ich psi obowiazek i mam nadzieje, ze hokeisci z Phoenix zdaja sobie z tego sprawe. Jezeli zaprzepaszcza szanse wejsc do PO, to z pewnoscia bedzie to dla nich spory cios. W dniu dzisiejszym szczegolnie licze na duet Vrbata-Doan, ktorzy ostatnio graja na solidnym poziomie. Wydaje sie, ze Kojoty sa stuprocentowym faworytem w tym meczu i z pewnoscia w nich dzisiaj zainwestuje.
⛔100
 
R 16

remkac96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina:
18:30
Spotkanie:
AS Roma - Parma
Typ:
AS Roma
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza: Faworytem i gospodarzem w tym meczu jest Roma, która zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 70 punktów. Natomiast goście z Parmy zajmują 6 miejsce z 47 punktami. Roma ma wysoką formę, dawno nie przegrała meczu u siebie. Parma za to gra średnio, poniosła ostatnio 2 porażki. Myślę że AS Roma sobie bez trudu poradzi z Parmą
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Godzina: 2:00
Spotkanie: Real Garcilaso - Defensor Sporting
Typ: 2
Kurs: 4.42
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie wiem co odbiło bukmacherom, ze wystawiają takie kursy. Zostaly jeszcze 2 mecze wiec nie ma mowy odpuszczania ze strony Defensoru, wiec pewnie zagrają optymalnym skladem (jak nie to prosze mnie poprawic). Widzialem raz te Garcilaso w akcji (przeciw U de Chile u siebie 1-2 w CL) i kolidując to z ich wynikami (brak wygranej w ostatnich 6 meczach: 0-1-5) wystarcza mi stwierdzic ze nie jest to raczej druzyna powazna. Defensor gra o wiele lepiej i osiaga lepsze wyniki. Zajmuje drugie miejsce w grupie Copa Libertadores i jesli chce walczyc o awans musi walczyc przynajmniej o punkt. Ja sadze ze jezeli gospodarze sie otworzą to goscie mają szanse pójść nawet po wygraną, ale patrzac na ich wyniki na wyjeździe wolę zabezpieczyc sie podrpórką. Na wyjeździe 1-4-2 w tym sezonie wiec mozna powiedziec ze grają na remisy. Calkiem dobrze im to wychodzi bo np ostatnio wywalczyli 1-1 grajac przeciwko Danubio przez calą druga polowe i troche pierwszej w 10 zawodników na boisku. Oczywiscie dla gospodarzy jest to mecz o wszystko i musza wygrac, jednak ostatni mecz zagraja z Cruzeiro w Brazylii, wiec nie sadze zeby mieli jeszcze marzenia o awansie, zbyt wiele by sie musiało dziać rzeczy na ich korzyść a na dodatek bedac w takiej formie to i tak nie liczylbym na zbyt wiele. Z drugiej strony Defensor zagra z U de Chile jeszcze a grupa jest wyrownana wiec nie moga kalkulowac - trzeba zagrac tutaj na maksa. Pierwszy mecz gładko wygrany przez Defensor 4-1.
✅342
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 10

markur1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Real Madryt Borussia Dortmund
Typ: over 2.5
Kurs: 1.47
Bukmacher:
Betsson
Analiza:
Czas szybko mija i w Lidze Mistrzów czas już na ćwierćfinały. W jednym ze spotkań zagrają zespoły Realu Madryt i Borussi Dortmund. W poprzedniej edycji tych rozgrywek Dortmund niespodziewanie wyeliminował Real z rozgrywek. W pierwszym meczu wygrał u siebie 4:1 i tę przewagę obronił bowiem w Madrycie zespól Borussi uległ 0:2. W obecnej edycji los ponownie skojarzył te dwie drużyny ze sobą. Tym razem jednak to hiszpański zespół jest gospodarzem pierwszego spotkania. W poprzedniej rundzie Real wyeliminował z rozgrywek niemiecki zespół Schalke gdzie w dwumeczu ograł ich aż 9:2. Jak wiemy w zespole niemieckim nie zagra pauzujący za nadmiar żółtych kartek Robert Lewandowski. To jednak nie jedyne absencje w zespole trenera Kloppa. W tym meczu zabraknie także Kuby Błaszczykowskiego, Nevena Subotica, Svena Bendera oraz Marcela Schmelzera. Gospodarze zagrają bez Jese, Alvaro Arbeloi i Samego Khediry. To jednak nikłe straty w porównaniu do niemieckiego zespołu. W tym meczu liczę na minimum trzy gole.
✅47
 
maer 229,8K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia ( Eredivisie )
Spotkanie: FC Utrecht - Cambuur Leeuwarden
Typ: 1
Kurs: 2.20
Data: 02.04.2014
Godz: 18.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na dokończenie 30 kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie.
W mieście Utrecht liczącym ponad trzysta dziesięć tysięcy mieszkańców na Stadion Galgenwaard mogącym pomieścić dwadzieścia pięć tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Utrecht założony w 1970 roku a w gości z miasta Leeuwarden liczącego ponad dziewięćdziesiąt tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna Betaald Voetbal Organisatie Cambuur Leeuwarden założona w roku 1964.
FC Utrecht rozegrał w tym sezonie 29 ligowych spotkań w których zdobył 32 punkty po 8 zwycięstwach, 8 remisach oraz 13 porażkach i zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 39-55.
Cambuur Leeuwarden zdobył 35 oczek w swoich 29 ligowych meczach w tym sezonie po 9 zwycięstwach, 8 remisach oraz 12 porażkach co daje obecnie jedenastą pozycję w holenderskiej Eredivisie, bilans bramek 33-38.
Gospodarze u siebie zagrali 14 meczy zdobywając w nich 25 oczek po 7 wygranych, 4 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Stadion Galgenwaard 26-21.
Goście na wyjazdach zdołali zdobyć 6 punktów w swoich 14 spotkaniach po 6 remisach oraz 8 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 8-24.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż obie drużyny dzieli w tabeli ligowej tylko 3 punkty jak również obie nie są pewne utrzymania a w 2 ostatnich spotkaniach w mieście Utrecht pomiędzy nimi raz wygrali gospodarze i raz wygrali goście.
Mój typ w tym meczu to zwycięstwo Football Club Utrecht na swoim Stadion Galgenwaard, gospodarze u siebie w pewnym momencie mieli ogromny kryzys ale już go przezwyciężyli zaliczając remisy z Ajaxem i Twente czy bardzo dobrymi wyjazdowymi ekipami i teraz może być już tylko lepiej szczególnie że Utrecht potrzebne są punkty aby się utrzymać w Eredivisie a gdzie je maja zdobywać jak nie u siebie przeciwko najgorszemu na wyjazdach Cambuur a goście na wyjazdach tylko 6 oczek na 14 gier czyli słabo i jadąc do Utrechtu muszą sie liczyć z tym że przegrają kolejny raz gdyż Cambuur Leeuwarden to dobra drużyna lecz u siebie na wyjazdach tracąc bardzo dużo ze swojego potencjału.
✅120
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Concacaf LM
Godzina:
2:00
Spotkanie: Alajualense-Toluca
Typ: 1/1
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie w ramach Ligi Mistrzów Concacaf Ameryki Północnej oraz Centralnej, w której na przeciwko siebie staną ekipy Alajualnse z Kostaryki oraz Toluca z Meksyku. Faworytem wytypowanym przez bukmacherów jest ekipa gości, która w ostatnich spotkaniach wyjazdowych grała bardzo nierówno,, dlatego ja bym się zastanowił żeby na nich w tym spotkaniu postawić, natomiast gospodarze na swoim stadionie nie przegrali 12 kolejnych ligowych spotkań a ogólnie w 21 spotkaniach zanotowali tylko jedną porażkę , więc uważam że to oni w tym spotkaniu będa mieli więcej okazji do wygrania tego spotkania,ja postanowiłem zagrać w tym spotkaniu na wygrana zespołu gospodarzy do przerwy jak i na koniec spotkania.
⛔100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentina, Primera Division, Torneo Final
Spotkanie: Argentinos Juniors - Atletico Rafaela
Typ: X/X
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Godzina: 00:20
Analiza:
Na dzisiejszą noc szykuje się ciekawe spotkanie pomiędzy drużynami, które dzielą tylko 2 punkty oraz 5oczek w tabeli.. Ja w tym meczu nie widzę by którakolwiek z tych drużyn zdobyła wymarzone 3 punkty i podskoczyła w górę.. Bardziej to spotkanie zapowiada się na remis ponieważ uważam, że obie drużyny będą chciały się podzielić punktami a spoglądając na ostatnie mecze rozgrywane przez obie druzyny to praktycznie większą część stanowią remisy..
U drużyny gospodarzy przedstawia się to następująco:
Na 10 rozegranych spotkań drużyna zdobyła 11 punktów przy czym wygrała 2 spotkania, 5 zremisowała a 3 przegrała / zdobyła 5 bramek a 7 straciła.. Obecnie gospodarze są na 16stym miejscu..
Statystyki z ostatnich 5 meczy jakie rozegrali to 4 remisy i 1 porażka
Zremisowali z Belgrano, Newell&#39;s Old Boys, Boca Juniors &amp; All Boys odnieśli jedną porażkę na wyjeździe przegrywając 0:2 z Lanus
Goście natomiast bilansują się z 3 zwycięstwami czterema remisami oraz trzema porażkami. Liczba bramek jest przyrównana do strat.. 14:13
Jeśli chodzi o ostatnie spotkania to 3 remisy 1 porażka oraz 1 zwycięstwo
Remisy odnieśli z Racing Club; Estudiantes L.P. oraz Gimnasia L.P. zwyciężyli na własnym boisku rozbrajając Velez Sarsfield 3:1 na wyjeździe odnieśli porażkę 2:1 z Olimpia Bahia
Goście znajdują się obecnie na 10 pozycji..
Jak widać ciekawe spotkanie jak wcześniej wspomniałem nie widze w tym meczu zwycięzcy ewentualnie na upartego przyparłbym się, że to goście odniesli by dziś zwycięstwo ale jestem odmiennego zdania trzymam się remisu do przerwy jak i w całym meczu.. Uważam, że będzie tu chodziło o podział punktowy i jestem przekonany co do mojej analizy w 100% ;)
Jak ktoś jest odważny niech pogra sam pogrywam to za odpowiednią stawkę... ????
✅300​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 04:30
Spotkanie: Radwanska Urszula-Ivanovic Ana
Typ: 2 handicap -5.5 gemów
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Urszula zgubiła formę pod koniec sezonu 2013 i nie może jej zleźć. Bieżący rok ma katastrofalny 2 wygrane i 4 porażki, w tym te dwie wygrane miały miejsce w ITF,porażki z Fichman 6:3, 7:5 (87 WTA), Cibulkovą 6:3, 6:4, Wozniak (która powróciła po kontuzji) 6:2, 6:0 oraz na dniach z Petrovą 7:5, 1:6, 6:4 (która też w ostatnim czasie jest cieniem własnej zawodniczki). Młodsza z sióstr Radwańskich ma ogromny kłopot z swoim serwisem (to już się ciągnie.....) daje mnóstwo szans na przełamanie swojego serwisu,pełno jest gemów od 0:40 cz 15:40. H2H 2:2 ale w chwili obecnej nie ma się co tym sugerować. Ana rozpoczęła sezon bardzo dobrze ponieważ wygrana w Auckland oraz dotarcie do ćwierćfinału AO pokonując Serene Williams. Później już zgasła ponieważ 2 runda Doha i porażka z Zakopalovą, Dubai 2 runda i porażka z Venus Williams, Indian Wells 3 runda i porażka z Stephens oraz ostatnio w trzeciej fazie turnieju Miami przegrała z Kvitovą 3:6, 6:0, 6:0 czyli taki ukryty rowerek. Tutaj liczę na to,że Serbka będzie chciała się zrewanżować za ten wybryk i powróci na odpowiednie tory grając z naszą rodaczką która gra piach.
⛔100
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eredivisie
Godzina: 18.45
Spotkanie: Twente(-1 AH) - Den Haag
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: BET365
Analiza:
Twente zajmuje 5 pozycję w tabeli ligowej z dorobkiem 52 pkt, czyli o 19 pkt więcej od dzisiejszego rywala, który plasuje się na pozycji 13. Trzeba zauważyć, że goście są w formie - na 5 ostatnich spotkań wygrali 3 i zremisowali 2. Twente natomiast w przeciwieństwie do rywala ostatnio zawodzi: 1 zwycięstwo, 2 remisy i dwie porażki. Patrząc na całokształt to Twente wydaje się być faworytem, natomiast jeśli opierać się na ostatnich spotkaniach, które pokazują aktualną formę obu drużyn to sytuacja się odwraca. Bezpośrednie starcia na korzyść gospodarza, chociaż ostatnie spotkanie tych drużyn rozegrane 26.10.13 zakończyło się zwycięstwem Den Haagu. Po kursach jakie buki wystawiły na gości myślę, że warto spróbować. Na pewno będący w formie Den Haag łatwym rywalem nie będzie i postawi poprzeczkę bardzo wysoko. W razie przegranej jedną bramką mamy zwrot.
✅210
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker-China Open
Godzina: 08:00
Spotkanie: John Higgins - Michael White
Typ: John Higgins (-1,5)
Kurs: 1,61
Bet365
Analiza:

Pierwsze co się rzuca w oczy podczas spotkania tych dwóch zawodników to ich niedawny mecz podczas turnieju World Open. Tam wynik był jednoznaczny. W bardzo zdecydowany spsób wygrał wtedy Higgins,a wynik 5-0 wystarczy za komentarz. Przez te 3 tygodnie wiele się nie zmieniło.
John dalej utrzymuje dobrą formę. Dzisiaj w spotkaniu pierwszej rundy pokazał się średnio. Wbił setkę,pokazał kilka fajnych zagrań,ale gra była szarpana.Tylko też nie musiał wznosić się na wyżyny,gdyż nie było to potrzebne.

White w stosunku 5-2 ograł amatora z Chin. Zaprezentował wysokie breaki i skuteczną grę. Trzeba jednak zaznaczyć,że za rywala miał młodego zawodnika,który na pewno ma talent,ale dalej spore braki przede wszystkim w grze taktycznej.
Jutro już łatwych szans tak wiele nie dostanie.
Myślę,że doświadczenie i dużo lepsza gra taktyczna sprawi,że Higgins podaruje kolejną lekcję dobrego snookera młodszemu rywalowi.
✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 40

kris_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 18:30
Spotkanie: AS Roma - Parma
Typ: AS Roma (-1 gol)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Forma (ostatnie 5 meczow):
Roma radzi sobie wysmienicie - 4 zwyciestwa i tylko 1 porazka, z Napoli, ktore koncowke sezonu ma bardzo dobra, bramki 9:4. Parma 2-1-2, bramki 10:8 - ostatnio im jakos specjalnie nie idzie.
H2H:
W meczach pomiedzy tymi druzynami w Rzymie regularnie po kilka goli strzela Roma (co najmniej 2 na spotkanie), z kolei Parma ma problemy ze strzelaniem. Oczywiscie regularnie tez wygrywa Roma.
Sytuacja w tabeli:
Roma 2. miejsce (21-7-2, bramki 58:15) - podobno nie walcza juz o mistrzostwo, ale po ostatniej porazce Juventusu z Napoli, jeszcze jakies szanse sa - tez musza wygrac, jezeli chca te malutkie szanse jeszcze utrzymac, do tego maja 6 pkt przewagi nad Napoli, ktore aktualnie zajmuje 3. pozycje (el. LM) - z pewnoscia Roma bedzie chciala zachowac miejsce w LM bez eliminacji. Parma 7. miejsce (12-11-7, bramki 49:37) - walcza jeszcze o LE, ale Roma aktualnie to zupelnie inny poziom gry - beda walczyc, ale ten sklad po prostu nie powinien nawiazac jakiejs specjalnej walki z Roma. Trzeba dodac, ze Roma u Siebie niszczy praktycznie kazdego.
✅110
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Charleston (USA), ziemna
Godzina: 01:00
Spotkanie: Serena Williams vs.
Jana Čepelová
Typ: powyżej 16.5 gema
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
BTS w meczu manu bayern już jest więc pozwolę sobie na następną analizę ????
moim zdaniem Typ z dużymi szansami na powodzenie, a argumentów jest dużo. Williams jest w formie ale nie w takiej aby zamiatać na kortach bez żadnych szans dla rywalek a moja propozycja to 5 gemów w całym meczu dla Cepelovej przy założeniu że Serena wygra 2:0. Cegła, na tej nawierzchni odbędzie się spotkanie a jak wiemy do tej pory Amerykanka grała na twardych nawierzchniach, w dodatku mączka to nie to samo co korty twarde tutaj teoretycznie Williams nie powinna mieć aż takiej przewagi. Cepelova ostatnie swoje pojedynki toczyła juz na ziemi co będzie przewagą dla tej zawodniczki bo na pewno zdażyła się bardziej zapoznać i przyzwyczaic do tych kortów. Dodam że Słowaczka nie dość że grała na ziemi to w dodadtku osiągneła solidne wyniki dochodząc do połfinału w turnieju w Osprey turniej co prawda rangi ITF ale myślę że na te 5 gemów które musi ugrać Słowaczka to duża zaliczka. O grze Cepelovej mogę powiedzieć że jest to na pewno utalentowana zawodniczka pomimo że jest bardzo młoda potrafi grać na solidnym poziomie jest styl gry moim zdaniem dośc agresywny choć oglądąć ją w akcji miałem okazje może z 2 razy ( Wimbledon 2013 mecz z Azarenka 3 runda) to pamiętam że nawet z Azarenka grała dośc dobrze a na pochwałę zasluguje jej backhand bo z tego co pamiętam to dość dobrze potrafi nim operować ???? Serena jak wiemy czasami lekceważy swoje zawodniczki ja obstawiam że dziś też może tak być pomimo że mecz odbędzie się przy jej własnej publicznosci to Amerykanka potrafi takie mecze &#39;&#39;partolić&#39;&#39; popelniając przy tym sporo niewymuszonych błedów ???? w Miami Serena przegrała nawet seta z ta Francuską nie pamietam nawet jak sie nazywa :d dziś te 5 gemów też za pewne straci chyba że będzie miała jakiś dzień mobilizacjii :d ogólnie rzecz biorać no 5 gemów to nie jest bardzo dużo wiadomo że to kobiety może byc rożnie ale ja ryzykuje ????
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom