>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.04.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
P 11

pietreeqq15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Czech
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sparta Praga - Dukla Praga
Typ: Sparta Praga(H-1,5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Rewanżowy mech ćwierćfinałowy Pucharu Czech, w pierwszym meczu dość niespodziewanie 2:1 zwyciężyła Dukla Praga tak więc dzisiejsi gospodarze muszą wygrać, choć wynik 1:0 daje im awans to nie sądzę żeby Sparta po zdobyciu bramki zaczęła bronić wyniku, bardziej prawdopodobne jest żę po zdobyciu gola pójdzie za ciosem. Sparta w tym sezonie w Gambrinus lidze na 11 spotkań wygrała wszystkie z bilansem bramek 33:5, natomiast Dukla w rodzimej lidze na wyjazdach ma bilans 4-2-5 bramki 10:12. Sparta celuje w podwójną koronę w lidze mają dość bezpieczną przewagę 8pkt nad drugą drużyną dlatego większe siły mogą skierować na krajowy puchar. Ostatnie 3 mecze między tymi drużynami zakończyły się wynikami 3:0, 3:0, 5:2 czyli jak widać w każdym z tych meczy padł typ jaki dziś proponuje i to z zapasem. Choć mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami to jestem przekonany że Sparta przed własną publicznością bez problemu poradzi sobie z drużyną Dukli.
✅100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Serie A
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Roma - Parma
Typ:
Roma
Kurs:
1.44
Bukmacher:
Bet365

Analiza:

Pojedynek między vice liderem włoskiej Serie A, a drużyną gości z miejsca piątego.
Ostatnie 4 spotkania drużyny Romy to same wygrane, gdzie Parma na swoje 4 spotkania
wygrała jeden raz, zaliczyła remis, oraz dwie przegrane. Spadek formy ? może tak !
Poniżej przedstawiam absencje dla obu drużyn
:

Na 41 spotkań jakie do tej pory zostały rozegrane między tymi drużynami,
to 26 wygrała Roma, także większość. Oto ostatnie z nich :
16/09/13 SEA AC Parma 1 - 3 AS Roma
17/03/13 SEA AS Roma 2 - 0 AC Parma
31/10/12 SEA AC Parma 3 - 2 AS Roma
19/02/12 SEA AS Roma 1 - 0 AC Parma
25/09/11 SEA AC Parma 0 - 1 AS Roma
✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gannicus95 5

gannicus95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Charleston
Godzina:
18:30
Spotkanie: B.Bencic (Sui) - M.Erakovic (Nzl)
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Druga runda turnieju w amerykańskim Charleston pań rozgrywanego na zielonej mączce. Dzisiejszego dnia skonfrontują się ze sobą Szwajcarka Bencic z Nowozelandką Erakovic. W pierwszej rundzie Bencic w piorunującym stylu rozprawiła się z piękną Rosjanką Marią Kirilenko, natomiast Erakovic męczyła się z inną Rosjanką, będącą u schyłku kariery i nie lubiącą mączki Nadią Petrovą. Za Szwajcarką przemawiają wszystkie atuty, mam tu na myśli serwis, siejący spustoszenie oburęczny backhand, solidny forehand i zaciekłość z jaką wychodzi na kort, ponadto jest na fali wznoszącej jeżeli chodzi o formę. Nowozelandka nie przepada za mączką, nie ma kończącego uderzenia, nie posiada argumentów w serwisie i jej tegoroczna forma pozostawia wiele do życzenia. Value polecam!
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2

melek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Postenligaen - Etap zwycięzców
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kristiansand - Storhamar
Typ: Storhamar[-4,5]HA
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Dziś rozpoczyna się Etap Zwycięzców z norweskiej Postenligaen kobiet. Gospodynie zagrały bardzo słabą rundę zasadniczą kończąc na 8 pozycji wygrywając zaledwie 7 z 22 spotkań (2 remisy, 13 porażek) i co najważniejsze przegrywając z ich dzisiejszymi rywalkami dwukrotnie kolejno 16:26 u siebie i 30:20 na wyjeździe. Szczypiorniski Storhamar po dość dobrej rundzie zasadniczej w której zajęły 4 pozycję (tracąc zaledwie 3pkt do 2 miejsca gwarantującego bezpośredni awans do półfinału) bez wątpienia są dziś faworytkami. Zespól jest w dobrej formie, brak poważniejszych absencji, charakterystyka rozgrywek nie pozwala na choćby najmniejsze odpuszczanie, typuję dziś pewne zwycięstwo Storhamar.
✅85
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
PSG- CHELSEA
Która drużyna więcej rzutów rożnych?: PSG
@1,61
bet365
ANALIZA. Witam, wczoraj taktyka MU przyniosła efekt, zarówno dla nich samych jak i dla mojego typu, dzisiaj podejrzewam podobnie zagrają Londyńczycy przeciwko paryżanom, tym bardziej, że na ławce Chelsea zasiądzie specjalista &quot;od autobusu&quot;, czyli Mourinho. Większość pisze i niskim wyniku (under 2,5 bardzo prawdopodobny) i mądrej obronie gości z kontratakami- gdy taka okazja się nanarzy. Więc to PSG będzie prowadziło grę, to oni będą drużyną, która będzie częściej atakowała,bo oni wiedzą, że jak chcą awansować, to muszą w Paryżu wygrać, by w rewanżu bronić przewagi z pierwszego spotkania. Żeby wygrać, muszą atakować i oddawać strzały, a te jak wiadomo nie zawsze wędrują do bramki rywala, piłka po drodze musi ominąć obrońców i bramkarza, a Ci często w tym jej przeszkadzają wibijając ją bądźto na rzuty rożne, bądź to na auty (wolałbym na rożne). PSG ma dobrych zawodników ofensywnych,którzy potrafią indywidualną akcją zmienić losy spotkania, jak i też wymianą kilku podań, bądź huknięciem z daleka, w czym specjalizuje się Szwed. Grając defensywnie Chelsea rzutów rożnych nie uniknie i często będą piłki wybijane francuzom, a i Cech się przyczyni do zwiększenia tej liczby, bo o ile będzie bronił na swoim dobrym poziomie to pewnie kilka piłek sparuje. A patrząc przez pryzmat wczorajszego meczu Manchesteru z Bayernrm to różnica jest taka, że PSG będzie grało szybciej, tzn gra będzie bardziej szarpana, spodziewam znacznie większej ilości dośrodkowań w pole karne niż wczoraj robili to niemcy. Ja osobiście stawiałbym na gospodarzy, którzy mogą to wygrać 1-0. POWODZENIA i POZDRAWIAM.
⛔ 100 / forma wpsiu
 
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:30
Spotkanie: Waalwijk vs. Ajax
Typ: 1 [Waalwijk Handicap +1,5]
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dziś wybrałem mecz ligi holenderskiej, gdzie lider tabeli, Ajax Amsterdam, podejmuje broniące się przed spadkiem RKC Waalwijk. Ajax ma już praktycznie zapewnione mistrzostwo (duża przewaga nad drugim Feeyenordem), natomiast gospodarze zaciekle walczą o pozostanie w Eredivisie, każdy punkt jest dla nich cenny. RKC to typowy zespol grajacy dobrze tylko u siebie, potrafia tam powalczyc z kazdym zespolem, ostatnie ich wyniki:
Waalwijk Den Haag 1 : 1
Waalwijk Nijmegen 1 : 3
Waalwijk Utrecht 5 : 2
Waalwijk PSV 2 : 0
Waalwijk Groningen 1 : 1
Natomiast jeśli chodzi o grę Ajaxu na wyjeździe, co ciekawe, od 10 meczów nie wygrali oni różnicą większą niż jedna bramka na delegacji:
Alkmaar Ajax 0 : 1
Breda Ajax 0 : 0
Feyenoord Ajax 1 : 2
Zwolle Ajax 1 : 1
Utrecht Ajax 1 : 1
Reasumując, Ajax wcale nie musi wygrać tego meczu, a nawet jeśli wygra, to wydaje mi się, ze bedzie to różnica najwyżej jednej bramki. ????
⛔100
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: Real Madryt wygra do zera
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Piłkarze Borussi przystępują do dzisiejszego spotkania, mając w pamięci poprzednie ich spotkanie, kiedy w półfinałach wyeliminowali Real Madryt. Wtedy &quot;zbawicielem&quot; był Robert Lewandowski, który dzisiaj nie wystąpi z powodu żółtych kartek.
Doskonale wiemy, że aktualna forma Borussi, a ta sprzed roku to jest ogromna różnica. Przykładem może być mecz z Zenitem, który to przegrali 1-2 ; dobrze dla nich że w pierwszym meczu zdołali zdobyć taką przewagę.
Zarówno kibice jak i większość osób interesujących się piłką przypuszczają, że mecz będzie prowadzony pod dyktando gospodarzy. Nawet pomocnik Dortmundu, Kehl, jest zdania że faworytem dwumeczu jest Real.
Real gra u siebie bardzo zachowawczo (no, nie liczę meczu z Barceloną, ale wiadomo co to był za mecz). Myślę że piłkarze z Madrytu do tego meczu podejdą zupełnie z innym nastawieniem niż na mecz z Barceloną, a mianowicie aby strzelać i bronić z tyłu... by zachować korzystny wynik przed meczem rewanżowym.
Piłkarze z Dortmundu grają dość przeciętnie, defensywa jest jakaś niemrawa i czasami nie wiedzą co robić. Tym bardziej dochodzą do tego absencje, które to mają największy wpływ na mój typ. Nie zagrają : Alomerovic, Schmelzer, Bender, Błaszczykowski, Subotic, Gundogan no i pogromca Realu sprzed roku - Lewandowski.
Spodziewam się tutaj sporej przewagi Realu, może nie tyle co bramkowej bo dużo strzelać nie muszą, ale w całokształcie gry przy mizernej formie Borussi typ na czyste konto i wygraną Realu ma duże powodzenie. Emocjonować się pojedynkiem będzie można na TVP1.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:30
Spotkanie: Roma - Parma
Typ: X
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Prawie wszyscy spisują ekipę Parmy na porażkę w tym spotkaniu ja jednak uważam że kursy są mocno ponaciągane @7 na wygraną gości to spora przesada, czy kurs na remis w tym spotkaniu @ 4,33 na bet365. Ekipa gości widać że jest w formie pomimo 2 porażek z rzędu z drużynami bardzo dobrymi (Juve i Lazio) gdzie mecze były bardzo wyrównane i szczegóły decydowały o przegranej Parmy. Ekipa Romy rozgrywa bardzo dobry sezon znajdują się na 2 miejscu w ligowej tabeli, ale czy to wystarczy żeby pokonać dzisiaj Parmę wydaje mi się że nie. Remis w tym spotkaniu jest bardzo prawdopodobny na pewno ekipa gości nie odpuści gdyż teraz każdy zdobyty punkt jest na wagę awansu do rozgrywek Europejskich spodziewam się zaciętego meczu stojącego na wysokim poziomie. Na koniec dodam że Roma nie zremisowała spotkania od 5 ligowych kolejek .
⛔100
 
A 11

a-prophet

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 04:05
Spotkanie: Los Angeles Angels - Seattle Mariners
Typ: SEA Mariners
Kurs: 2,28
Bukmacher: Bet365
Analiza: Trzeci mecz z rzędu pomiędzy tymi drużynami, wczoraj jak i przed dwoma dniami Seattle łatwo rozbili aniołów (3:10 i 3:8) dzisiaj również przewiduję wygraną gości.
kiepska analiza
 
psotnick 863,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - China Open 2014
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: Martin O&#39;Donnell - Craig Steadman
Typ: Powyżej 8.5
Kurs: 3.40
Bukmacher: william hill
Analiza:

W pierwszej rundzie Steadman sprawił niemałą niespodziankę łatwo ogrywając Holta (5-1), może nie tyle samym wynikiem co jego rozmiarami. Zapewne rywal zbytnio nie przeszkadzał, ale zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Dzisiaj rywal chyba słabszy, bo O’Donnell tylko sporadycznie miał w tym sezonie dobre momenty, a w drugiej rundzie znalazł się tylko i wyłącznie dzięki walkowerowi po absencji Binghama, więc jego forma jest małą zagadką, tym bardziej, że ostatnie wyniki mocno w kratkę. Moim zdaniem umiejętności obu graczy są zbliżone, za to forma i doświadczenie po stronie Anglika, a po wczorajszym zastrzyku pewności siebie to on jest faworytem. Za to biorąc pod lupę do bólu wyrównaną historię bezpośrednich spotkań, w której wszystkie mecze kończyły się deciderami, to trudno nie zaryzykować typu, że i tym razem panowie pograją na pełnym dystansie. Typ ryzykowny, ale okoliczności sprzyjające, a kurs jest wart tego ryzyka. ✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
włoska liga
Mecz:Roma-Parma
Typ 2
Kurs 7.5
Bukmacher Bet at home
Analiza:Wczoraj świat poszedł po najmniejszej linii oporu. Trochę mnie to zaskoczyło ale wygląda na to że po prostu ludzie tym razem typowali Barcelona 1,i Bayern 2....mimo tego że takie typowanie zawsze kończy się tak samo. x i x.O ile X Bayernu mnie nie zaskoczył o tyle w Barcelonie myślałem raczej o ilości bramek ale widocznie mało kto to typował a jeśli już to pewnie dodawał Bayern na 2 i w ten sposób przegrywał. No nic. Na dziś widzę małą masówkę na Romę i dużą na Real. O ile Real powinien to wygrać co piszę przez wzgląd ze jestem życiowym pesymistą a marzę by BVB przeszło dalej,o tyle Roma ma jeden problem. Wrócę jednak do Realu na chwilę,a raczej do mądrali CHARLES 94 który w pierwszym zdaniu atakuje kogoś kto ma odwagę zagrać przeciwko Realowi. Kolego piłka jest jak najbardziej nie przewidywalna a jedyny sposób żeby sprawić by była przewidywalna to namówić dziś 10 osób by zagrały za swoje ostatnie pieniądze na Real,a ja gwarantuje ci że X2 stanie się faktem. To nie piłkarze i ich siłą decydują o wyniku spotkania tylko szereg przypadkowych lub nie zdarzeń. Więc mimo że też uważam że Real na 99 % to wygra to doceń kolegę który myśli inaczej i nie płynie z prądem a twoja pewność upewnia mnie że nie raz jeszcze stracisz gruby hajs na typowaniu,gimbusie.
Dyscyplina: Liga Mistrzów ⚽
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: Real over 3,5 gola
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Przeglądając dzisiejsze typy dnia natrafiłem na typ X2 w tym meczu, argumentowany tym że piłka nożna jest nieprzewidywalna - cóż za bzdura ! Dzisiaj na Santiago Bernabeu zobaczymy zemstę za rok ubiegły. Piłkarze Realu są żądni rewanżu i mają ku temu ogromne argumenty. Proszę przypomnieć sobie dwumecz pomiędzy tymi zespołami w półfinale, ja osobiście do dzisiaj jestem rozgoryczony, że Real został pogrążony przez Lewandowskiego, przez to że jego najlepszy dzień w życiu wypadł akurat w dzień pierwszego meczu z Realem. Padł wtedy wynik 4:1, wszsytkie gole strzelił Polak jednak w rewanżu na Santiago Bernabeu wrócił już do swojego normalnego poziomu reprezentacyjnego, zmarnował dwie setki i tylko dzięki temu że Mesut Ozil postanowił spudłować, zamiast wystawić piłkę na pustą bramkę Cristiano Ronaldo, oraz dzięki indolencji strzeleckiej Higuaina, dalej wychwalało się Lewandowskiego zamiast mówić o spektakularnej remontadzie. Przypomnijmy Real wygrał ten mecz 2:0 i był o jeden gol od awansu do finału. Jestem przekonany, że gdyby gol na 1:0 Benzemy padł z 5 minut wcześniej to Realowi starczyło by czasu aby wygrać tamten mecz 3:0. Wróćmy jednak do dzisiejszego spotkania. Real jest podrażniony po porażce z Barceloną i Sevillą i skomplikowaniu sobie sytuacji w La Lidze, która i tak jest ciągle do wygrania, sytuacja może obrócić się jeszcze wiele razy. Wobec tego Królewscy rzucą się dzisiaj na Borussię aby wygrać u siebie wysoko i w Champions League być panami swojego losu. Proszę spojrzeć na składy na ten mecz, w drużynie z Niemiec zagra dzisiaj bodajże czterech piłkarzy, którzy grali z Realem rok temu, nie jest to już ta sama drużyna. Kto ma konkurować z gwiazdami Realu Madryt, które pomimo przegranej z Barceloną w moim odczuciu zagrały najlepszy klasyk od lat ? Kirch, Durm, Hoffman ? Dla mnie całkowicie anonimowi zawodnicy, którzy jeszcze do niedawna grali w rezerwach, bez ogrania na arenie międzynarodowej. Nie ma się co łudzić, jeżeli Real szybko zdobędzie tutaj bramkę to Borussia zostanie rozgromiona. Dodatkowe argumenty na wysoką wygraną Realu to powrót do bramki Casillasa, który moim zdaniem daje drużynie pewność siebie i ducha walki, zmotywowany Cristiano Ronaldo który ma ogromną szansę pobić i wyśrubować rekord trafień w jednej edycji Champions League, publiczność na Bernabeu, która chociaż jest chimeryczna i często gwiżdże na zespół nie dając potrzebnego wsparcia, dzisiaj będzie zjednoczona z zespołem we wspólnym celu rewanżu na zespole z Zagłębia Ruhry. Mógłbym pisać o Realu, godzinami jednak wydaje mi się że przedstawione przeze mnie powyżej argumenty są wystarczające aby skłonić kogoś do mojego typu, zachęcam do pobierania i życzę powodzenia ;)
Wracając do Romy 15 meczów bez porażki w domu. Granie na taką drużynę w meczu z mocną Parmą uważam za mocno ryzykowne. Parma przegrałą ostatnie dwa mecze i trzecia porażka wydaje się być lekkim nadużyciem losu wobec tego dobrego teamu. Myślę że tu będzie X ale stawiam na przełamanie passy Romy a 1 jedynki unikam nie tylko przez wzgląd na passy ale i małą masówkę.
⛔ 100 / co to jest &quot;gimbusie&quot; ?
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? WTA - SINGIEL: Charleston (USA), ziemna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Scheepers C. - Williams V.
Typ: Scheepers C. + 1.5 seta
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po wczorajszym meczu Venus Williams z gdzie ta męczyła się z Zahlavova-Strycova i w drugim secie nawet nie ugrała gema jestem pewny, że dziś może nawet przegrać to spotkanie. Naprawdę sporo błędów z jej strony, totalny brak skupienia i myślenie nie powiem o czym. Kolejny raz udowadnia, że jest w cieniu swojej siostry i to ją chyba przytłacza. Co do Scheepers to myślę, ze jest lepszą zwodniczką niż Strycova i z pewnością ugra seta. Co prawda wczoraj również odbyła trzy setowy pojedynek, ale uważam, że da sobie radę chociaż w jednym secie. Moim zdaniem warto nawet za grosze pograć ją. Psychika u Viilliams naprawdę kiepska.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina Tenis WTA
Godzina: 17:30
Spotkanie: King - Lisicki
Typ: King
Kurs: 3.38
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj moim zdaniem czeka nas ciekawy pojedynek na kortach teoretycznie ziemnych specyficzna &quot;zielona mączka&quot; dużo szybsza od tradycyjnej mączki europejskiej. Dzis spotykają się Sabina Lisicki ktora od finału Wimbledonu w 2013 roku praktycznie nic nie gra. Oczywiście należy pamiętać o pierwszym wygraym turnieju i był to wlaśnie turniej wCharleston w 2009 roku. Jednak w tym sezonie Sabina gra beznadzienie ostatnio jeszcze krecz w Miami a więc problemy zdrowotne. Vania King to zawodniczka ,która nie potrafi wykorzystać swoich wielkich możliwosci. W tym sezonie jedynie udany turniej w Shenzhen i półfinał poza tym przeciętnie. Jednak biorąc pod uwagę forme Lisicki Amerykanka nie jest bez szans na zwycięstwo.
⛔100
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Europa, Turcja TFF 1. Lig
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mersin Idman Yurdu SK - Balikesirspor
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

Analiza: Po wczorajszym trafionym remisie w meczu Czerwonych Diabłów, dzisiaj postaram sie podtrzymać dobrą passę. I tak oto zajme sie analizą meczu 2 ligi tureckiej pomiędzy 6 zespołem Mersin Idman Yurdu SK, a znajdującym sie dwie pozycje wyżej Balikesirspor. Zespół gospodarzy na ostatnie 6 meczy u siebie nie przegrał ani jednego i może pochwalić sie bilansem 4 wygranych i 2 remisów. Nie ukrywam także, ze ten typ jest oparty na mojej sympatii do gospodarzy, którzy zawsze wygrywają kiedy ja na nich postawie. Natomiast jesli chodzi zespoł gości na wyjazdach graja oni całkiem dobrze, ponieważ na 6 ostatnich meczy wygrali 4, 1 zremisowali i ponieśli 1 porażke. Oczywiscie zgodze sie w 100%, że jest to cieżki mecz do wytypowania, jednak wydaje mi sie, że gospodarzy wygraja minimalnie i tego też sie trzymam.
⛔100
 
S 2

skibixd

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: PSG - Chelsea
Typ: Under 1,5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś dość ryzykownie, ale myślę, że się opłaca. Faworytem bukmacherów jest PSG, moim zdaniem także. Nie liczę tutaj na jakiś pogrom bramkowy. Myślę, że będzie to dość wyrównane spotkanie, bez szczególnych kontr. Akcja przeniesie się na środek boiska. Prawdopodobnie skończy się 1:0 dla paryżan po golu Ibry. PSG w ostatnich sześciu meczach wygrali wszystko, a stracili przy tym jedną bramkę. Niebiescy - drużyna Murinho jak zawsze lepiej czują się na własnym terenie. To na Stamford Bridge ograli ostatnio Arsenal i Tottenham. Myślę, że jednak dziś będą schodzić z boiska jako pokonani niewielką ilością bramek.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt vs Borussia Dortmund
Typ: Under 2,5 bramek
Kurs: 2,70
Buk: Bet365
Analiza:
Sporym zainteresowaniem cieszy się to ćwierćfinałowe spotkanie ze względu na kilka ważnych czynników. Przede wszystkim ważnym aspektem jest fakt, iż podopieczni Kloppa w zeszłym sezonie wyeliminowali Królewskich. W znacznym stopniu do tego przyłożył się polski napastnik Robert Lewandowski, którego dziś zabraknie ze względu na żółte kartki. Należy przypomnieć, że strzelił cztery bramki, a jego klub wygrał 4-1, natomiast w rewanżu Real Madryt pomimo starań nie był w stanie odrobić strat. Mecz rewanżowy zakończył się wygraną 2-0, jednak to nie starczyło. Dziś niezaprzeczalnym faworytem są Królewscy. Po dwóch znaczących porażkach w Primera Division odbudowali swoje morale rozbijając Vallecano 5-0. Co może zdziwić w tym wygranym spotkaniu to sytuacja mniejszego posiadania skuteczności posiadania piłki. Real słynie z niezwykle mocnej siły ofensywnej. W rodzimej lidze strzelili już 86 bramek. Pierwsze skrzypce z pewnością jak każdy wie gra Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jak również Bale czy też Benzema. Wracając jednak do dwóch wcześniejszych porażek Barcelona ( co mnie nie dziwi), ale również i Sewilla udowodniły, że tak mocnym Realem można również wygrać. Żelazna taktyka może być kluczem do zwycięstwa, i do powstrzymania podopiecznych Ancelottiego. Dziś włoski szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać z usług Jese, Alvaro Arbeloi i Samego Khediry. W 1/8 finału Real wyeliminował Schalke. Sprawa awansu została już przesądzona po pierwszym meczu wygranym 6-1. Królewscy rozegrali świetne spotkanie, przeważali cały czas, jednak Borussia to trochę inny team niż Schalke. Borussia w zeszłym sezonie dotarła do finału Ligi Mistrzów. Obecnie nie daje się im większych szans. Dziś będą osłabieni brakiem Roberta Lewandowskiego, Kuby Błaszczykowskiego, Nevena Subotica, Svena Bendera, a także Marcela Schmelzera. Czeka ich dziś spore wyzwanie. Z pewnością w głowach będzie tkwiło, iż mają rewanż u siebie w domu, jednak dobrym rozwiązaniem byłoby chociaż wywiezienie remisu z Santiago Bernabeu. Piłkarze Kloppa muszą bronić drugiego miejsca w lidze, gdyż sprawa mistrzostwa została rozstrzygnięta. Borussia w ostatniej kolejce wygrała na wyjeździe 2-3 z Stuttgartem pomimo faktu, że przegrywali już 2-0. Świetne spotkaniu rozegrał Reus, który strzelił trzy bramki. Obie drużyny są bramkostrzelne, jednak na początku żadna nie będzie chciała popełnić błędu, a typ uważam za zasadny-powodzenia
⛔100
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dyscyplina: Eredivisie ⚽
Godzina: 18:45
Spotkanie: Heracles - Feyenoord
Typ: Feyenoord over 1,5 gola
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj o godzinie 18:45 rozpocznie się spotkanie pomiędzy średniakiem holenderskiej Eredivisie Heraclesem a kandydatem o bój o lige mistrzów w kolejnym sezonie, Feyenoordem Rotterdam. Drużyna gospodarzy notuje całkiem dobrą serie jak na nich czyli 2 kolejnych wygranych, nie ma jednak co ukrywać że Nijmagen i Roda są mocno w tej chwili pod kreską więc Heracles zrobił zaledwie swoje. Heracles w tym sezonie traci niemało bramek bo 49 w 29 meczach,ale tak to już wygląda w tej holenderskiej lidze. Co do gości To ostatnie 3 mecze fenomalne, bilans bramkowy 9:0. Siła ataku na prawdę spora, zastanawiam się tylko czy ich defensywa jest w stanie zagrać kolejny mecz na 0. W moich oczach są zdecydowanym faworytem więc pytanie dlaczego gram over1,5 a nie zwycięstwo po kursie jednak troszkę lepszym. Otóż należy pamiętać że to overowa liga holenderska, tutaj wyniki 2:2 czy 3:2 nikogo specjalnie nie dziwią. Sytuacje które różnią czysty win Feyenoordu od over 1,5 gola to zwycięstwo Feyenoordu 1:0, którego w tym sezonie nie osiągnęli ani razu w meczach wyjazdowych, to na korzyśc czystego wina. Na korzyść overa przemawiają wszystkie remisy 2:2 i wyżej oraz porażki do 2, a takich meczy wyjazdowych drużyna z Rotterdamu miała w tym sezonie już 4. Najprawdopodobniej oba typy wejdą ale wolę się zabezpieczyć w tą stronę ;)

✅61
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kamil123321

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Chelsea
Typ: Under 2,5
Kurs:1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już dosyć dużo typów na ten mecz padło_Osobiście chciałem zagrać na under 1,5 jak mój poprzednik, ale niestety on zrobił to pierwszy.Dlatego też nie pozostaje mi nic innego jak zagrać under 2,5.Obie drużyny przystąpią do tego spotkania bez większych braków kadrowych, jedynie występ Eto jest mocno wątpliwy.Jak wiemy Chelsea to najlepsza obrona w lidze Angielskiej.Myślę, że i do Paryża przyjadą się bronić.Jose Mourinho najprawdopodobniej wziął by każdy remis dzisiejszego meczu w ciemno.PSG to drużyna, która dużo bardziej nastawia się na atak, ale w tym meczu myślę, że zagrają trochę bardziej asekuracyjnie.Wiedzą, że jeżeli pierwsi stracą bramkę to dobra obrona The Blues może nie pozwolić na odrobienie strat.Stawiam na mała ilość bramek w dzisiejszym meczu i długi czas gry w środku pola. ⛔100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
piłka nożna, liga mistrzów
02.04.2014 20:45
Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: AH(0:2,5) 1
Kurs: 3.54
Betfair
Real - Borussia, w tym meczu zdecydowanym faworytem według mnie są gospodarze, ale i overy bramkowe jak najbardziej są dziś do gry. Real ostatnio trochę pechowo, pomimo naprawdę dobrej gry porażki z Barceloną i Sevillą, co spowodowało spadek w lidze na trzecie miejsce, choć jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte. Siła Realu jest naprawdę wielka, nie mają problemów z wypracowywaniem sytuacji, są świetnie zorganizowani, a limit pecha chyba już musiał się wyczerpać. Wielu wraca do zeszłego sezonu i wyeliminowania Realu przez Borussię, jednak ja uważam, że nie ma co do tego wracać, sytuacja jest inna, teraz to przede wszystkim Real zaczyna od meczu u siebie, a do tego Borussia obecnie jest dużo słabszym zespołem, od tego w zeszłym sezonie, gdy eliminowała Real. Borussia w ostatnim czasie gra przeciętnie, porażka z Borussią M&#39;Gladbach u siebie 1:2, spore błędy w obronie, brak pomysłu w ataku, również przegrany mecz z Zenitem po bardzo słabym meczu, gdy rywal miał swoje problemy i wydawało się, że muszą ich ograć, można tak pisać o ich grze wiele, ale niewiele dobrego, ostatnio wymęczyli wygraną ze Stuttgartem, ale zupełnie ich nie widzę w starciu z Realem na Santiago Bernabeu. W ekipie gości nie zagrają dziś Lewandowski, Bender, Błaszczykowski, Subotic, Gundogan i Schmelzer, brakuje czołowych postaci, które są bardzo ważnymi ogniwami, przewidywany skład Borussii na ten mecz zupełnie mnie nie przekonuje, ani specjalnie nie będzie jak straszyć w ataku, a i defensywa w takim zestawieniu w starciu z Ronaldo, Benzemą i Balem będzie miała ogromne problemy. Wracając do Realu, oczywiście na taki mecz nie trzeba nikogo specjalnie mobilizować, w Madrycie bardzo liczą na sukces w lidze mistrzów, skład jest stabilny, ograny, grają płynnie nie powinno być problemów z wygraną, nie zagra nadal tylko Jesse no i Marcelo, który złapał kontuzję niedawno, zastąpi go Coentrao, czyli nie ma tragedii. Widzę, sporą różnicę pomiędzy tymi zespołami na dzień dzisiejszy, Real żądny rewanżu powinien wypunktować dziś Borussię, grają zbyt poukładany futbol, by to dziś zaprzepaścić, wydaje mi się, że wynik będzie oscylował wokół 3:0/4:1 dla gospodarzy.
✅254
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Borussia
Typ: powyżej 9.5 rożnych
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Tak niska linia na rożne powinna wejść bez problemu. Real na pewno dołoży wszystkich starań, aby już dziś rozstrzygnąć losy tego dwumeczu, tym bardziej mając w pamięci porażkę z BVB sprzed roku.
Spodziewam się otwartego spotkania z wieloma sytuacjami pod obiema bramkami, co może zagwarantować kornery. Liczę tu przede wszystkim na dośrodkowania Di Marii i jego wejścia w pole karne, ale przecież głupotą byłoby opierać typ na over rożnych tylko na podstawie gry jednego zawodnika. Ronaldo, Bale, Benzema - oni z pewnością będą szturmować bramkę gości, ponadto Alonso kilka razy może groźnie uderzyć z dystansu. Moim zdaniem Borussii ciężko będzie się dzisiaj bronić, czasami jedynym ratunkiem może być wybijanie piłki chociażby właśnie na korner.
W zespole BVB nie zagra Lewandowski, co niewątpliwie jest stratą, ale mimo to kilka sytuacji Borussia powinna sobie wykreować (na pewno to zrobi), ale liczę przede wszystkim na szybkie kontry skrzydłami.
Generalnie taki typ dość ciężko uzasadnić, moim zdaniem przynajmniej, niemniej liczę, że Real będzie przeprowadzał mnóstwo ataków i oddawał wiele strzałów na bramkę, które będą od czasu do czasu kończyć się rzutami rożnymi. Borussia też powinna mieć szanse na 3-4 okazje bramkowe z tego stałego fragmentu gry, dlatego wydaję mi się, że linia 9,5 rożnych powinna wejść bez problemu.
✅66
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom