>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.10.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 3 października

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Z 2

zielpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: RSC Anderlecht - Malaga CF
Typ:
2
Kurs:
2,25
Bukmacher:
bwin
Analiza:
Jest to dość ryzykowny typ, ale intuicja podpowiada mi, że to Malaga wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Drużyna z Hiszpanii ostatnio gra bardzo solidnie. Zwycięstwo z Zenitem aż 3-0 tylko może to potwierdzić. Drużyna z Belgii gra od dłuższego czasu na tym samym, dobrym poziomie, ale myślę że nowa gwiazda Malagi - Isco i w tym meczu nie zawiedzie i zapewni gościom zwycięstwo...
PS: Remis w 1 meczu LM z tak grającym Milanem nie jest wielkim wyczynem Anderlechtu...

Kiepska analiza
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie:
Miami Marlins - New York Mets godz 01:10
Typ: 2 (-1,5)
Kurs:
2,05
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dwa dni do końca sezonu regularnego. Zespoły, które mają już pewne miejsce, pewnie odpoczną swoich najlepszych zawodników. Nie robią tak jednak New York Mets, którzy w przedostatnim meczu w tym roku wystawiają swojego najlepszego miotacza i co więcej głównego kandydata do nagrody i tytułu najlepszego miotacza National League, a więc jest o co walczyć. Zwłaszcza jeśli jest się R.A. Dickey&#39;em. Jedyny knuckeballer w całej lidze będzie walczył o swoje 21 zwycięstwo w tym sezonie. Jedynie katastrofalny występ musiałby go pozbawić szans na koronę im. Cy Young&#39;a. Teoretycznie Dickey ma jeszcze szanse (teoretyczne) na zdobycie Triple Crown co byłoby niesamowitym osiągnięciem. Musiałby oczywiście wygrać oraz miotać na tyle dobrze aby jego ERA spadła do co najmniej 2,58, póki co to 2,69 a więc jeszcze wszystko możliwe. W każdym razie obstawiam wysokie zwycięstwo Nowojorczyków nad słabymi Miami Marlins.

⛔100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Pekin
Spotkanie: Ana Ivanovic - Romana Oprandi
Typ: 2
Kurs: 4,30
Bukmacher: BetFair
Analiza:
Tutaj po prostu value. Ana nie jest w najwyższej formie, gdyby była w co najmniej dobrej, to nie spodziewałbym się tutaj porażki Serbki. Oprandi potrafi popsuć nerwy i myślę, że powalczy nie tylko o seta. Pozwolę sobie napisać 3 ostatnie turnieje Ivanovic: Montreal i przegrana w 1 rundzie z Vinci, w dodatku bardzo bolesna, bo odjechała na rowerze będąc faworytką meczu; US Open i niby ćwierćfinał z Williams, ale wcześniej nie miała żadnej rywalki godnej siebie, ogólnie fajna drabinka; na koniec Tokyo i przegrana z Urszulą Radwańską w trzech setach w drugiej rundzie. Robi mnóstwo DF-ów (problemy z wyrzutem piłki nadal u niej się pojawiają, notorycznie) i od UE także nie stroni, ten forehand jej służy jak trafia raz za razem, a tak niestety nie jest.
✅330
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
domin0 7

domin0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Arsenal Londyn - Olympiakos Pireus
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: 2. kolejka Ligi Mistrzów. Jutro o 20.45 Arsenal podejmie mistrza Grecji.
Faworytem oczywiście jest ekipa z Londynu. Obie drużyny w rozgrywkach ligowych spisują się dobrze, Olympiakos konsekwetnie zdobywa komplet punktów, Arsenal przegrał co prawda z Chelsea, ale zdołał pokonać Shampton, Liverpool i zremisować z M City.
Uważam że mecz potoczy się pod dyktando gospodarzy, których umiejętności znacznie przewyższają Greków. Atut własnego boiska, znakomite indywidualności powinny dać pewne zwycięstwo &quot;kanonierom&quot;. 2-3 bramkowe zwycięstwo jest w ich zasięgu. Ja wolę zagrać bezpiecznie z kursem 2.0.
✅100
 
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Ajax - Real Madryt
Typ: Real Madryt -2 bramki
Kurs: 3.60
Bukmacher:WilliamHill

Już jutro dokończenie drugiej kolejki Ligi Mistrzów w grupie D Ajax podejmie u siebie Królewskich z Madrytu.Gospodarze pierwszy mecz w fazie grupowej przegrali z Borussią Dortmund 1:0 natomiast Real Madryt w pierwszym meczu pokonał u siebie Manchester City 3:2 i zajmuje pierwsze miejsce w grupie D.Oba zespoły w dwóch ostatnich latach spotkały się aż cztery razy.Na cztery ostatnie rozegrane mecze pomiędzy tymi drużynami to Real wygrał wszyskie nie tracąc nawet jednej bramki.
ostatnie 4 mecze:

07.12.11 LIG Ajax Real Madrid 0 : 3 handicap(-2)
27.09.11 LIG Real Madrid Ajax 3 : 0 handicap(-2)
23.11.10 LIG Ajax Real Madrid 0 : 4 handicap(-3)
15.09.10 LIG Real Madrid Ajax 2 : 0 handicap(-1)

Jak widać po statystykach Real strzelił 12 bramek nie stracił żadnej i wszystkie mecze wygrał handicapem.Różnica klas między Ajaksem a Realem jest tak duża że i tym razem Królewscy nie powinni mieć kłopotów z pokonaniem rywala który moim zdaniem jest drużyną dużo słabszą niż w poprzednich latach. Stawiam na wygraną
Realu Madryt z handicapem(-2).
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Porto - Paris Saint-Germain
Typ: Paris Saint-Germain lub Remis
Kurs: 1.60
Bukmacher:William hill
Analiza:
Na środowy wieczór przygotowałem dla was fantastyczny typ z jakże ciekawym kursem który jak dla mnie jest jedną z tych Peffek . Drużyna naszpikowana gwiazdami z Francji przyjezdża do Portugalii na wyjazdowe spotkanie w ramach drugiej kolejki Ligi Mistrzów . Oba te zespoły wygrały swoje spoktania drużyna z Portugalii udała się na wyjazd do Chorwacji i tam dość pewnie pokonali drużyne z Zagrzebia 2:0 natomiast PSG u siebie zaskakująco łatwo rozprawiło się z drużyną Dynama Kijów aż 4:1 .Porto po sprzedaniu Hulka oczywiście wiele straciło i trochę brakuję go w zespole pokazują to ostatnie wyniki w lidze i ostatni remis 2:2 oczywiście są również i wygrane z beniaminkami po 4:0 ale jutro zagrają z naprawdę dobrym zespołem który załapuje już właściwy rytm i zaczyna się rozpędzać i naprawdę będzie cieżko jutro Porto w meczu z PSG . Drużyna z Francji w ostatnim meczu po prowadzeniu 2:0 z Ajaccio odpuściła sobie i kontrolowała mecz i myślami byli już w Portugalii na kolejnym meczu Ligi Mistrzów . Drużyna z Francji ma wielkie inspirację na triumfy w Europie dlatego na jutro przygotowałem taki typ z podpórką bo jakże wysokim kursie 1.60 . Ruszył październikowy typ dnia i dlatego na razie gram zachowawczo aby zabardzo nie stracić pkt . Gdybym miła ryzykować to polecam typy na czystą dwójkę bądź 2DNB . Pozdrawiam!
⛔100
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,MEKSYK: Primera División - Apertura
Spotkanie: San Luis-Club America
Typ: 2
Kurs: 2,42
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Jutro o 3-30 naszego czasu w ramach 11 kolejki 1 ligi meksykańskiej zmierzą się San Luis które zajmuje 16 miejsce, natomiast Club America zajmuje 5 miejsce. San Luis zdobyło w 10 meczach 6 punktów(wygrana,3 remisy i 6 porażek) a Club America 15 punktów(3 wygrane,6 remisy i porażka). San Luis w tym sezonie strzeliło 8 bramek a 12 straciło,natomiast goście strzelili 16 marek a 9 stracili.Forma San Luis w ostatnich 5 meczach u siebie nie jest dobra ponieważ raz wygrali,również raz zremisowali i 3 razy przegrali zdobywając tylko 4 punkty,bilans bramkowy to 3-5. Club America w ostatnich 5 meczach na wyjeździe raz wygrało i zaliczyło 4 remisy,bilans bramkowy to 8-4.Forma ogólna to San Luis(2 wygrane,remis i 2 porażki), Club America ( 1 wygrana,3 remisy i 1 porażka). Bilans bezpośredni wygląda tak w zaznaczeniu że San Luis grało u siebie, a Club America na wyjeździe.2 zwycięstwa San Luis(ostatnie w 2007 roku), 3 remisy i 6 zwycięstw Club America.Myślę że Club America wygra ten mecz a w meczu nie padnie dużo bramek.
✅142
 
geo 21

geo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - Borussia Dortmund
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 3,2
Bukmacher: William Hill

Najciekawiej zapowiadające się spotkanie środowej kolejki LM. Naprzeciw siebie zagrają mistrz Anglii z mistrzem Niemiec. Moim faworytem do wygrania tego spotkania są gospodarze a to z kilku powodów. Po pierwsze mają mocniejszą ławkę rezerwowych. Roberto Mancini ma w kim wybierać szczególnie jeżeli chodzi o atak. Przeciwnie do Borusii, która prócz Lewandowskiego dysponuje jedynie jeszcze jednym typowym napastnikiem Schieberem, który jednak nie jest ograny w europejskich pucharach.Środek pola również lepiej prezentuje się po stronie Anglików. Mario Gotze to jednak jeszcze nie ten format co Silva. Podobnie jeżeli porównywać Aguero do Kuby czy Reusa. Ponadto BVB nie potrafi przenieść dobrej gry z Bundesligi na spotkania w europejskich pucharach. Pokazali to już w zeszłej edycji, uważam że podobnie będzie i teraz. Jeżeli chodzi o The Citizens to po przegranej w pierwszej kolejce nie mogą sobie pozwolić na gubienie punktów, szczególnie u siebie. Stawiam tak więc na zwycięstwo gospodarzy co najmniej dwoma golami.
⛔100
 
S 6

szyners

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Ajax - Real Madryt
Typ: Real Madryt
Kurs: 1.44
Bukmacher:William Hill
Analiza:
W moim odczuciu jeden z pewniejszych typow na jutro. Jose Mourinho zawsze powaznie podchodzi do rozgrywek LM, niezaleznie od rywala i miejsca. Jutro przyjdzie im sie zmierzyc z Ajaxem w Amsterdamie i tu warto przytoczyc ostatnie spotkania miedzy tymi zespolami:
Ajax Real Madrid 0 : 3
Real Madrid Ajax 3 : 0
Ajax Real Madrid 0 : 4
Real Madrid Ajax 2 : 0
Musialbym byc slepy aby nie zauwazyc iz Realowi Ajax ewidentnie &quot;lezy&quot;. Spotkania ktore przytoczylem wyzej to mecze Ligi Mistrzow. Podopieczni Mourinho na pewno beda chcieli sie odbic od dna ktore zaliczyli na poczatku sezonu w La Liga. Juz ostatnie spotkanie z Deportivo pokazalo, ze sa na najlepszej drodze. Teraz beda mieli szanse pokazac na europejskim podworko, ze Realu trzeba sie obawiac i ze sa oni jednym z glownych kandytdatow do triumfu. Jesli chodzi o Ajax to w lidze traca 2 pkt to lidera, ograli ostatnio Twente 2-0 na wlasnym boisku. W pierwszej kolejce LM niezle zaprezentowali sie z Borussia w Dortmundzie lecz nie wywiezli stamtad nawet 1 pkt. Uwazam, ze po spotkaniu z Realem wciaz beda mieli 0pkt na koncie.
✅44
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
Spotkanie : A.Radwańska - L.Dominguez Lino
Typ: Dominguez Lino +5,5 gema
Kurs: 2,88
Bukmacher : PinnacleSports
Analiza: Wszyscy wiemy na co stać Polkę , więc skupię się tylko na jej rywalce . Hiszpanka , znana głównie jako solidna deblistka , turniej w Pekinie rozpoczęła bardzo obiecująco , od pokonania faworyzowanych zawodniczek - R.Vinci (6:7,7:6,6:2 ) oraz L.Robson (7:5,6:3 ) . Przypomnę , że Vinci potrafiła w tym roku pokonać Radwańską w US Open , a także zanotowała wyniki 6:0 , 6:0 w meczach z A. Ivanovic oraz B.Jovanovski . Rywalizację deblistek wręcz zdominowała wraz ze swoją rodaczką S.Errani . Co do L.Robson to niespełna 19 letnia tenisistka jest powszechnie uznawana za największy talent od wielu lat , a wystarczy wspomnieć jej srebrny medal w grze mieszanej na ostatnich Igrzyskach w Londynie . Widać jak trudne rywalki miała Hiszpanka do pokonania .
Nie sądzę by Polka forsowała zbytnio tempo . Jeszcze odczuwa trudy turnieju w Tokio . Dlatego Dominguez Lino powinna mieć łatwiej ugrać wymagane siedem gemów . Może pokusi się nawet o seta , a wtedy byłbym raczej o ten handi spokojny .
✅188
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marfik007 14

marfik007

Użytkownik
Piłka nożna, LM
PORTO VS PSG
typ: PSG (0) HA
Kurs: 2,31
Analiza:
Spośród jutrzejszych spotkań Ligi Mistrzów postanowiłem wybrać Porto – PSG. Obydwie ekipy już pokazały, że są mocne w ofensywie, jednak dla mnie mimo, że gospodarzem jest Porto to podopieczni Ancellotiego mają atuty przemawiające za zwycięstwem. Zacznę od gospodarzy, którzy mimo straty w okienku letnim swojej gwiazdy Hulka radzą sobie bardzo przyzwoicie. Obecnie plasują się na 2 miejscu w tabeli z tą samą ilością punktów co aktualny lider – Benfika. Nie jest to jednak już ta sama drużyna, która z Falcao i Hulkiem zdobywała LE. W lidze portugalskiej na własnym boisku jeszcze nie przegrali, jednak ekipy z którymi przyszło się im mierzyć nie można porównywać do klasy PSG. Goście wydaje się, że w końcu się rozegrali, a przede wszystkim zaczęli wygrywać. Piłkarze takiego pokroju jak Ibrahimovic, Lavezzi, Pastore czekają na spotkania w prestiżowej Lidze Mistrzów i z pewnością na nich będzie spoczywać odpowiedzialność za to spotkanie. PSG w spotkaniu z Dynamo Kijów pokazali, że Liga Mistrzów jest dla nich ważnym celem w tym sezonie i myślę, że w tym spotkaniu zagrają o komplet punktów. Przejdźmy zatem do samego typu. Można by wiele mówić na temat poszczególnych spotkań tych drużyn jednak Liga Mistrzów rządzi się swoimi prawami. Postanowiłem więc w miarę bezpiecznie postawić na PSG (0) HA.
⛔100
 
S 5

sygor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - Borussia Dortmund
Typ: Man City i over 2,5 bramki
Kurs: 2,6
Bukmacher: bet365

Analiza: W środowych meczach można wyróżnić kilka ciekawych typów. Wybrałem mecz LM grupy D, pomiędzy drużynami, które będą konkurowały ze sobą o awans do fazy pucharowej. Man City-drużyna naszpikowana gwiazdami, z jednej z największych lig jaką jest angielska Premier League-więcej jej ubiegłoroczni mistrzowie. W lidze grając w kratkę-jak można nazwać tak 3 wygrane i 3 remisy bez porażki. Porównując Bundesligę-moim zdaniem o klasę gorszą od Premier Leaguje Borussia wypada słabiutko (mówiąc teraz o grę na boisku rywala)-2 remisy z Frankfurtem i Norynberga do tego przegrana z HSV. Obrona Borussi nie funkcjonuje na takim poziomie jak to było w poprzednim sezonie, pozwoliło to wygrać 2-krotnie z Bayernem, na dzień dzisiejszy nie widzę szansy powstrzymania Teveza, Aguero czy Silvy. Jeżeli chodzi o ofensywę Borussi czy Lewy, Goetze, Kuba zdołają rozmontować nieźle funkcjonujący blok defensywny ManCity? Bramkę mogą strzelić, ale nie wierzę w jakieś rozstrzelanie. ManCity nie powinno mieć problemu ze strzeleniem 2-3 goli. Dlatego typ ManCity+over2,5.
⛔100
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Manchester City – Borussia Dortmund
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Drugi dzień rozgrywek drugiej kolejki Ligi Mistrzów przed nami. Wybrałem wg mnie najciekawszy
pojedynek tej kolejki City – Borussia. Oczy kibiców szczególnie z Polski będą skierowane na Etihad Stadium nie tylko ze względu na polskie trio, ale na całą plejadę gwiazd w jednej i drugie drużynie. Mecz będzie o tyle ciekawy, że zarówno City jak i Borussia mają w tej edycji LM dużo do udowodnienia. Pamiętamy jak dla jednych i drugich skończyła się poprzednia edycja – krótko mówiąc – blamaż. Gospodarze odpadli z po bardzo słabych meczach z nie przesadnie mocnej grupy , to samo Borussia. Że w tym roku jest inaczej widać gołym okiem; Citizens o mało nie wywieźli punktów z Santiago Bernabeu bardzo groźnie kontratakując i zdobywając dwa gole.
Pochwalić tu należy szczególnie występ Joe Harta, który bronił jak szalony oraz niesamowitego Yaya Toure. Borussia natomiast przez 90&#39; „nie schodziła” z Ajaxu strzelając w końcówce gola.
Liczę, że mecz w Angli będzie obfitował w podobne momenty jak ten w Madrycie.
Jeśli chodzi o personalia to City w komplecie i Mancini może wręcz przebierać w piłkarzach, Klopp z kolei w ostatniej kolejce dał odpocząć Lewandowskiemu, którego jutro z pewnością zobaczymy w pierwszym składzie. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy. Myślę, że niewysokie, ale jednak argumenty piłkarskie zdecydowanie są po ich stronie. Powodzenia :)
⛔100
 
A 22

admek69

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Ajax - Real Madryt
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,55
Bukmacher: Pinnacle

Analiza: W środę 03.10.2012 w fazie grupowej LM, zmierzą się 2 mocne zespoły, Ajax Amsterdam oraz Real Madryt. Myslę że nie trzeba opisywać obud drużyn, każdy zna je doskonale. Ja wicie każda z drużyn ma mocną offensywe ( na pewno Real Madryt). Myślę że wynik +2,5 gola to pewny typ. Ajax w swojej lidze zajmuje 4 miejsce z bilansem bramkowym +13, pod 7 kolejkach. Zaś Real po 6 kolejkach +7 goli. Myślę, że napastnicy obud drużyn zrobią co do nich należy.

3 ostatnie spotkania między drużynami:
Ajax 0:3 Real
Real 3:0 Ajax
Ajax 0:4 Real

Kiepska analiza.
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Tennis ATP - SINGIEL: Tokyo (Japonia), twarda
Spotkanie: Chardy J. -Wawrinka S
Typ: 2
Kurs:eek:ne:44
William Hill

Na godz 6:40 zaplanowano spotkanie 1/8 Fianlu Panow w TOKYO. Wybrałem pojedynek Chardy J. -Wawrinka S i typ na Szwajcara.
Kurs słaby ale typ warty grania mysle ze Wawrinka spokojnie ogra Francuza ktory ostatnio grał troche lepiej ale jednak dla Wawrinki jest za słaby i Szwajcar ogra go pewnie, bezposrdenie pojedynki to 2-0 dla Wawrinki mysle ze Szwajcar ma duzy potencjał ale niepokazuje tego na korcie i spotkanie takie jak z Chardy musi pewnie wygrac i na niego idzie moj srodowy typ .
powodzenia!
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michupo 79

michupo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: RSC Anderlecht - Malaga CF
Typ: 2 (handicap 1:0)
Kurs: 4,70
Bukmacher: Tobet
Analiza ???? ruga runda Ligi Mistrzów, grupa C. Anderlecht, mistrz Belgii, będzie przyjmował u siebie drużynę Malagi. Obie ekipy notują ostatnio dobre wyniki. Anderlecht jest aktualnie na drugim miejscu w lidze, pierwszy mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów zremisował bezbramkowo ze słabo grającym w tym sezonie Milanem. W lidze jeszcze nie przegrali (bilans 5-4-0), ale trzeba przyznać że liga belgijska a liga hiszpańska to dwie różne rzeczy. Malaga natomiast po sześciu kolejkach zajmuje wysokei trzecie miejsce w lidze (bilans 4-2-0). Ostatni mecz ligowy wygrany aż 4-0 z Real Betis, a pierwszy mecz Ligi Mistrzów aż 3-0 z Zenitem.

Anderlecht nie potrafił wygrać ze słabo grającym Milanem mimo dobrych wyników w lidze, sądzę że nie sprostają również Maladze.
✅370
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Debel
Mecz: Paes L./Stepanek R. - Knowle J./Polasek F.
Data: 03.10.2012 06:00
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: W pierwszej rundzie turnieju ATP w Tokio dojdzie do starcia deblowego pomiędzy parą Paes/Stepanek, a Knowle/Polasek. Faworytami w tym starciu jest Leander Paes wraz z Radkiem Stepankiem, jednak ja nie jestem już tego tak pewien. Według mnie szanse na zwycięstwo obydie pary mają równe, o ile nie z minimalną przewagą dla zawodników, na których dzisiaj stawiam. Knowle/Polasek podczas swojego występu na US Open pokonali w pierwszej rundzie 6:3, 6:4 parę Verdasco/Marrero, następnie 6:4, 6:0 Stakhovsky/Troicki, a także 6:1, 3:6, 6:4 parę Lindstedt/Tecau, co jest warte podkreślenia. W ćeirćfinale odpadli, a pokonali ich...Paes i Stepanek, którzy wygrali 6:3, 6:4. Ostatnio Knowle/Polasek odpadli już w pierwszej rundzie podczas turnieju w Kuala Lumpur. Przegrali 3:6, 6:2, 4:10 z Fleming/Hutchins. Oglądałem jednak mecz Fleminga i Hutchinsa w starciu z Mariuszem Fyrstenbergiem i Mariuszem Matkowskim to mogę powiedzieć, że Fleming/Hutchins zaprezentowali się bardzo dobrze. Paes/Stepanek swój ostatni występ zaliczyli podczas US Open, gdzie dotarli do samego finału, gdzie pokonali ich bracia Bryanowie 6:3, 6:4. Na swojej drodze do finału Paes/Stepanek pokonali parę Brown/Kas 6:3, 6:3, Belluci/Souza 7:5, 7:6, Levine/Matosević 6:1, 6:3, wspomnianego wcześniej Knowle i Polaska, a w półfinale ich rywale (Granollers i Lopez Marc) skreczowali przy stanie 6:6. Zwycięstwo jest sprawą otwartą - to napewno, jednak szanse według mnie są równe, lecz mam lepsze wrażenie robi na mnie Knowle i Polasek.
0
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: NIEMCY: Regionalliga Bayern
Spotkanie: Illertissen - Ismaning
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bwin
Lider rozgrywek podejmuje ligowego średniaka, który zajmuje 11 miejsce w tabeli.
Gospodarze dzisiejszego spotkania na pewno mierzą w awans i wydaje mi się że mogą tego dokonać ale mecze z ligowymi średniakami muszą wygrywać co jakiś czas przytrafiają im się jakieś wyjazdowe wpadki ale na własnym stadionie grają świetnie jak do tej pory są niepokonani 5 wygranych spotkań i 2 remisy.Drużyna gości tak jak już wspomniałem to ligowy średniak który punkty przeważnie zdobywa grając na własnym stadionie w meczach wyjazdowych co prawda głównie remisują ale jak do tej pory grali z drużynami z dołu tabeli dla tego nie przewiduje dzisiaj żadnej niespodzianki i pewnie stawiam na drużynę gospodarzy po nawet sporym kursie (kursy ostro lecą w dół).
⛔100
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA
Spotkanie : A.Radwańska - L.Dominguez Lino
Typ: + 17,5 gema
Kurs: 1,88
Bukmacher : PinnacleSports

Dobra i rzeczową analizę napisał już InOddsWeTrust nie będę go powtarzał. Trafnie ocenił Hiszpankę a kim jest Radwańska to wszycy wiemy. Zgadam się z wiekszością, mam jednak propozycję ostrożniejszą - powyżej 17,5 gema. Dlaczego? Propozycja kolegi zakłada niewysoką lecz równą porażkę Lino np 6:4, 6:3. Dla mnie w tym wypadku mamy do czynienia z dwoma niestabilnymi zawodniczkami: bardzo utalentowana, lecz niedoświadczona 19 latka która może na korcie wykręcić wszytko - oraz Iśka która potrafi w trakcie jednego meczu dostać trzy razy okres i obrazić sie nawet na woźnego. Dlatego możliwy jest scenariusz wg którego Lino wygrywa I seta w Tb aby przegrać dwa kolejne np po 2:6. Jestem troszkę ostrożniejszy i życzę 6:4, 6:3 Agnieszce co spowoduje że wygramy obaj i radwańśka.
✅88
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom