>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.10.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
devin69 43

devin69

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Mons
Spotkanie: Eduardo Roger-Vasselin - Xavier Mallise
Typ: Pierwszy set-zwycięzca: Xavier Mallise
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365

W pierwszej rundzie turnieju rangi Challenger w belgijskim Mons, zmierzą się Eduardo Roger-Vasselin - Xavier Mallise. Mallise jako gospodarz jest w tym turnieju rozstawiony z 2 i stawiany w roli faworyta tego meczu jak i do wygrania całego turnieju. 32 letni zawodnik ma swoim koncie wiele sukcesów, w tym wygranie turnieju Rollanda Garrosa w deblu w 2004, ponadto wygrał w swojej karierze 3 turnieje singlowe. Mallise jest obecnie sklasyfikowany na 56 miejscu rankigu ATP, natomiast jego rywal na 118 pozycji. Obaj panowie mieli jak dotąd ze sobą trzy konfrontacje, z których w dwóch zwyciężył Mallise, osttanio mialo to miejsce w tym roku w marcu na kortach twardych w Miami. Francuski tenisista, mający obecnie 28 lat nie ma takich znaczących osiągnieć w swojej karierze i na tle swojego rywala wypada znacznie gorzej, toteż nie sądze żeby dał rade ograć dziś Mallise, który specjalizuje się w grze na hardzie, co będzie miało dziś dla niego korzystny aspekt. Obaj zawodnicy grali razem w ostatnim turnieju we francuskim Orleanie, gdzie Vasselin odpadł w ćwierćfinale po dwóch setach z innym belgijskim tenisistą Rubenem Bemenmalsem. Z kolei Mallise oddał mecz z powodu kontuzji w starciu z Josselinem Ouana. Jeśli Mallise dziś będzie w pełni dyspozycjny do gry, to nie powinien mieć trudności i po raz kolejny ograć przeciwnika. Mocny serwis i solidny backhand w rękach Belga będzie na tyle silnym orężem, że uda mu się wyjść na prowadzenie w meczu , wygrywając pierwszego seta tego spotkania.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga mistrzow
Spotkanie: Ajax-Real
Typ: Pierwszy Real wygra jednym golem
Kurs: 3.65
Bukmacher: Betsson
Analiza
: Dziś o godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie 2 kolejki elitarnych rozgrywek czyli piłkarskiej Ligi Mistrzów. na przeciwko siebie staną ekipy Ajaxu Amsterdam , oraz Realu Madryt. Faworytem w konfrontacji jest na pewno mistrz Hiszpanii z poprzedniego sezonu czyli ekipa Madryckiego Realu. W pierwszych spotkaniach w tej grupie ajax przegrał niezasłużenie z ekipą mistrza niemiec czyli z borussia Dortmund. Ajax grał lepiej w piłkę jednak to Borussia zadała decydujący cios. real natomiast w męczarniach pokonał na własnym boisku ekipę mistrza Anglii , strzelając gola na wagę 3 punktów dopiero w doliczanym czasie gry. Spotkanie to bedzie o tyle ciekawe i moim zdaniem wyrównane że w poprzednim sezonie Real miał ciężko przeprawę w Amsterdamie i co prawda wygrał,ale moim zdaniem wtedy mecz zawalił sędzie. nawet jeśli Real dziś wygra to według mnie bedzie to wygrana jednym golem.
⛔100
 
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
Manchester City - Borussia Dortmund
Typ: David Silva strzeli bramkę w dowolnym czasie
Kurs: 4,33
Bukmacher: William Hill

Borussia to młody i dobry zespół, ale tylko na ligowe rozgrywki. W europejskich pucharach zawodnikom brakuje doświadczenia a w grupie śmierci do której trafili jest ono wręcz niezbędne. Dobrze zaczeli bo 3 punkty na koncie są i zeszłoroczny wynik w CL prawdopodobnie poprawią, ale to chyba wszystko. Męczyli się długo z Ajaxem a Holendrzy są przecież najsłabszą drużyną w tej grupie. Nie wiem jakim cudem Borussia chce w takim razie nawiązać walkę z gigantami czyli MC i Realem. Mecz z Anglikami pokaże ile tak naprawdę w europejskim futbolu znaczy w tej chwili drużyna Kloppa. Ja uważam, że niestety ciągle niewiele. Doświadczenia nie da się zdobyć z dnia na dzień, tu potrzebne jest ogranie w europejskich pucharach bo liga to zupełnie inne podejście. The Citizens zagrają dziś z pełną determinacją bo po nieszczęśliwej porażce z Realem muszą zdobyć 3 punkty. Uważam, że są w stanie wygrać wysoko ponieważ mają nie tylko świetnych graczy, ale również doświadczonych, którzy z niejednego piłkarskiego pieca chleb jedli.Intuicja mówi mi, że City wygrają wysoko a jednym ze strzelców będzie David Silva. Liczę, że mam dobrą intuicję ????
⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna LM
Spotkanie - Anderlecht - Malaga
Typ - 1X
Kurs - 1.58
Buk - bet-at-home
Analiza :
Malaga jest dla mnie wątpliwym faworytem tego meczu. To, że pokonali Zenita 3-0 nie świadczy od razu o ich sile. Poza tym było to bodaj 2 tygodnie temu, jeśli nie dalej. Ostatni mecz z Betisem jest mało miarodajny. Choć Malaga wygrała wysoko, to goście od 10 minuty grali w 10 i dostali karnego. Więc Malaga miała mocno ułatwione zadanie. Są jeszcze niepokonani w tym sezonie, ale nie zdziwiłbym się gdyby dzisiaj doznali tej porażki. W końcu kiedyś z formą raczej będą pikować w dół.
Szczerze powiem, ze Anderlechtu dawno nie oglądałem. Patrząc jednak na ich wyniki można być umiarkowanym optymistą. Co prawda ostatnio mieli na tablicy dosyć słabe zespoły, ale jednak strzelili w dwóch meczach 5 goli, nie tracąc ani jednego. Taka dyspozycja powinna wystarczyć aby dzisiaj nie przegrać. Mają własny stadion i muszą to wykorzystać.
⛔100
 
przemo21 62

przemo21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie : FC Porto - PSG
Typ: Która drużyna strzeli pierwszego gola? Mój typ: PSG
Kurs: 2,15
Bukmacher: gamebookers

Analiza:
Dziś o 20:45 zmierzy się FC Porto z PSG. Uważam, że PSG strzeli pierwszą bramkę w meczu. PSG w tym sezonie to rewelacja, mają bardzo dobrych graczy, wygrywają mecz za meczem i w klubie wszystko dobrze się układa. Szczerze mówiąc, myślałem, że kurs na PSG będzie mniejszy, że to oni będą faworytem, ale pozostaje tylko się cieszyć, bo uważam, że dzisiaj wygrają, a jak nie wygrają to strzelą bramkę jako pierwsi ???? . Typ jest o tyle ciekawy, że może wejść bardzo szybko, nawet w 1 minucie i już wiemy, że wygraliśmy. Lubię takie typy, gdzie wszystko szybko się rozstrzyga, a nie czekać do 90 minuty i &quot;modlić się&quot;, żeby weszło, a miałem nie raz tak, że bramka w 90 minucie i po kuponie... Co tu więcej pisać, uważam, że PSG strzeli bramkę w pierwszej połowie i będą się bronić. Kurs 2,15 bardzo ciekawy.

Jeśli pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
wplatomat 3

wplatomat

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie : Ajax Amsterdam - Real Madryt
Typ : Czy obie drużyny strzelą gola ? Nie
Kurs : 2.20
Bukmacher : bet365
Analiza :

Witam wszystkich . Dziś rusza drugi dzień piłkarskiej Ligi Mistrzów , do Amsterdamu przyjeżdżają królewscy z nastawieniem wygrania tego spotkania. Dotychczasowe mecze to same wygrane Realu.
Ajax Real Madrid 0 : 3
Real Madrid Ajax 3 : 0
Ajax Real Madrid 0 : 4
Real Madrid Ajax 2 : 0
Jak widać Ajax nie zdobył do tej pory bramki i wydaje mi się że dzisiejszego wieczoru drużyna z Madrytu nie pozwoli na wbicie sobie gola. Real w ostatnich 2 meczach zdobył 13 bramek i stracił tylko dwie , widać że chłopaki powracają do wielkiej formy . Polecam zagrać mój typ jak i również handi gdyż wydaje mi się że zobaczymy dziś dużo bramek.

______________________________________________________
Skorzystałeś z mojego typu ? Siadło ? Daj dzięki

&quot;Każdy medal ma dwie strony , żeby wygrać trzeba grać&quot;
⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zenit - Milan
Kto więcej rożnych? Milan
3.30
Bwin

Analiza:
Bardzo ciekawy mecz nam się szykuje, ja osobiście bardziej wierzę w Milan jak w Zenit, ekipę która ma fatalne wyniki jak na potencjał którym dysponuje. Transfery Hulka i Witsela nie wzmocniły a podzieliły zawodników. Atmosfera w szatni jest fatalna. Jednak wynik dla mnie to sprawa otwarta. Skupiłem się jednak na rzutach rożnych, niestety znalazłem tylko statystyki w tym aspekcie odnośnie gospodarzy z ostatniego meczu LM czyli potyczki z Malagą gdzie Zenit poległ w tym aspekcie w stosunku 5 do 3.

Milan natomiast w tym aspekcie w 5 ostatnich swoich meczach prezentował się następująco:
Parma - Milan 4-5
Milan - Cagliari 8-4
Udinese - Milan 9-5
Milan - Anderlecht 4-3
Milan - Atalanta 7-5

Widać,że Milan często i gęsto dobrze sobie radzi z wygrywaniem w tym aspekcie. Mają szybkich graczy którzy powinni wkręcać graczy Zenitu. Moim zdaniem kurs adekwatny do ryzyka.

⛔100
 
wplatomat 3

wplatomat

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie : Ajax Amsterdam - Real Madryt
Typ : Czy obie drużyny strzelą gola ? Nie
Kurs : 2.20
Bukmacher : bet365
Analiza :

Witam wszystkich . Dziś rusza drugi dzień piłkarskiej Ligi Mistrzów , do Amsterdamu przyjeżdżają królewscy z nastawieniem wygrania tego spotkania. Dotychczasowe mecze to same wygrane Realu.
Ajax Real Madrid 0 : 3
Real Madrid Ajax 3 : 0
Ajax Real Madrid 0 : 4
Real Madrid Ajax 2 : 0
Jak widać Ajax nie zdobył do tej pory bramki i wydaje mi się że dzisiejszego wieczoru drużyna z Madrytu nie pozwoli na wbicie sobie gola. Real w ostatnich 2 meczach zdobył 13 bramek i stracił tylko dwie , widać że chłopaki powracają do wielkiej formy . Polecam zagrać mój typ jak i również handi gdyż wydaje mi się że zobaczymy dziś dużo bramek.

______________________________________________________
Skorzystałeś z mojego typu ? Siadło ? Daj dzięki

&quot;Każdy medal ma dwie strony , żeby wygrać trzeba grać&quot;
Przepraszam bardzo za pomyłkę . Królewscy stracili tylko jedną bramkę w ostatnich 2 spotkaniach.
 
M 8

matys83

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej - Rosja
Spotkanie:St.Petersburg - Niznekamsk
Typ: over 6,5
Kurs: 2,65
Bukmacher:bwin.com

Analiza:
Na dzisiejszy typ dnia wybrałem spotkanie Rosyjskiego hokeja , gdzie o godzinie 17.00 czasu Polskiego zmierzą się główny kandydat do mistrzowskiego tytułu St.Petersburg z NIezniekamskiem.Ostatnie dwa mecze Petersburg wygrywał zdecydowanie i to nie z byle kim 1.10. wygrał na własnej tafli 5-2 z Kazanem, natomiast 27.09 również przed swoją publiką 7-2 z Ufą , gdzie w drugiej tercji 4 bramki zdobyli w 3 minuty. Petersburg rozegrał to tej pory 9 spotkań stosunek bramek 38-25 co daję średnia na mecz 7 bramek.Niezniekamsk rozegrał do tej pory 11 spotkań , mogą się popisać stosunkiem bramek 32-31 co daję średnią na mecz 5,7. Stawiam na gładkie zwycięstwo gospodarzy oraz mecz obfitujący w sporą ilość bramek.
⛔100
 
F 0

florek2403

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Jagiellonia - Lechia
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bwin

Już dzisiaj kolejny mecz Pucharu Polski pomiędzy Jagielonią a Lechią Gdańsk. Nie oczekiwałbym tu jakiegoś wielkiego widowiska sportowego i ciężko jest wskazać tu zwycięzcę. W lidze żaden z zespołów nie błyszczy, choć myślę, że dużo większym rozczarowaniem jest drużyna dowodzona przez Tomasza Hajtę, która w lidze zajmuje 10 miejsce z tylko 7 punktami. Nie ma już czegoś takiego jak &quot;twierdza w Białymstoku&quot;, ponieważ w tym sezonie u siebie na 4 mecze zdobyła jedynie 5 punktów. Lechia również nie należy do rewelacji ligi, jednak gra ciut lepiej.
Myślę jednak, że jeśli Jagiellonia ma wygrać to właśnie na swoim stadionie. O ile się nie mylę w dzisiejszym meczu będzie mógł zagrać Tomasz Frankowskim, a dzięki czemu jakość drużyny z Białegostoku znacznie wzrasta, a także trener Hajto będzie mógł skorzystać z Euzebiusza Smolarka. Choć będzie bardzo ciężko to liczę na zwycięstwo zawodników z Białegostoku w regulaminowych 90 minutach.
⛔100
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
DDyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Ajax - Real Madryt
Typ: Real - 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: Betfair
Analiza:

Real powoli wraca do formy jaką prezentował w zeszłym sezonie. Gra jakoś się poprawia i co najważniejsze wyniki są takie jakie się od nich oczekuje. Chyba nikt nie wyobraża sobie, żeby podopieczni Jose nie zdołali pokonać ekipy Ajaxu mimo tego, że ci grają u siebie. Zreszta jak pokazuje historia...Realowi ostatnio nie robi najmniejszej równicy to, czy grają z Ajaxem u siebie czy na wyjezdzie. Ostatnie 4 mecze pewnie wygrali nie tracąc ani jednej bramki a strzelając aż 12 co pokazuje jak ta drużyna im leży.
Ajax po prostu nie ma żadnych agrumentów na to, aby ugrać choć jeden punkt w dzisiejszym spotkaniu. Skład mają dużo słabszy, formą nie błyszczą, kibice pewnie niewiele im pomogą... Po porstu trzeba obstawić ten Real tymbardziej że kurs prezentuje się całkiem okazale w stosunku do prawdopodobieństwa trafienia tego zakładu.
⛔100 powtórka
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Zenit-Milan
Typ: Milan
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bwin
Analiza: Dziś o 18 ciekawe spotkanie. Dwie drużyny które nie grają w tym sezonie niczego ciekawego. Niewątpliwie obie mają w sobie duży potencjał zwłaszcza Włosi. Milan sprzedał swoich kluczowych zawodników co wyraźnie odbija sie na ich formie. Zenit za to zrobił kilka ciekawych transferów Zakup min.Hulka i Wintsela. W pierwszej kolejce obydwie drużyny nie pokazały nic szczególnego Zenit przegrał wysoko z Malagą a Milan zremisował z Anderlechtem. Myśle jednak iż Mediolanczycy mimo fatalnego początku z czasem się obudzą. Uważam że jest to znakomity moment na przełamanie. Największym problemem w tym meczu może być różnica klimatów. Uważam jednak iż kurs jest warty pogrania na Milan.
✅220
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
spotkanie: Zenit - Milan
typ: 1
kurs: 2,25
bukmacher: bet-at-home.com
analiza: w drugiej kolejce LM w grupie C naprzeciw siebie staja dwie drużyny którym nie za rewelacyjnie wiedzie się w swoich rodzimych ligach. Sytuacja zenitu wygląda troszkę lepiej niż Milanu, bo w tabeli zajmuje on 5 miejsce z 18 punktami w 10 meczach, tracąc do lidera tylko 5 punktów, a po wzmocnieniu składu Hulkiem i Witselem powinno z każdym meczem być coraz lepiej. milan natomiast po sprzedaży Silvy oraz Ibry zaczyna wyraźnie dołować, dopiero 11 miejsce i 7 punktów w 6 meczach to nie to na co liczył Silvio i kibice Milanu. Dodatkowo na niekorzyść Milanu działa daleki wyjazd do Petersburga.
⛔100
 
krzychurogs 1

krzychurogs

Użytkownik
Dyscyplina: Żuzel, Elitserien
Spotkanie: Elit Vetlanda-Piraterna Motala
Kurs: 1,90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Dzisiaj kolejny mecz finałowy szweckiej Elitserien. Wczoraj zgodnie z moimi oczekiwaniami zaliczył slaby wystep zdobywając jedynie dwa punkty. Dzisiaj również o punkty nie będzie mu łatwo bo widać ze po kontuzji nie czuje się najlepiej. Jason wczoraj kolejny przeciętny występ, lecz trzeba powiedzieć ze on poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Myśle,że dzisiaj po raz kolejny Jason bedzie lepszy
⛔100
 
R 2

rambovip

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Polski
Spotkanie: Jagiellonia - Lechia
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,66
Bukmacher: bet365


Nie lubię grać polskiej piłki, ale zdecydowałem się dzisiaj postawić na mecz w ramach Pucharu Polski. Od lat bardzo dobrze wiemy, że rozgrywki pucharowe to przecież najprostsza i zdecydowanie najkrótsza droga do Europy, o czym przekonali się kilka lat temu w Białymstoku. I w tym sezonie żółto-czerwoni chcą wykorzystać Puchar jako możliwosć uzyskania awansu do Ligi Europy, a trener Tomasz Hajto bardzo poważnie traktuje te rozgrywki. Jego słowa przed meczem umocniły mnie w obstawianiu tego typu. - Puchar w każdym kraju jest najkrótszą drogą do tego, by zawalczyć o Ligę Europejską. Nie będziemy nic kombinować pod kątem ligi, zagramy w najmocniejszym składzie, by przejść do kolejnej rundy - odważnie zapewnił sam zainteresowany.

Jak spojrzymy na formę obu zespołów to jest nie do końca zadawalająca. Lechia gra bardzo w kratkę i liczę na to, że te passę podtrzyma i po zwycięstwie z Lechem(przy małej zasłudze arbitra) przegra na podlasiu. Jaga po słabszych meczach z beniaminkami musi się odegrać. Ponadto wydaje mi się, że trener przyjezdnych zagra składem z lekkimi rezerwami.
0
W Jadze zabraknie Frankowskiego, w Lechii zas Brożka. Gram ostrożnie na DNB.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Spotkanie: Arsenal Londyn - Olympiakos Pireus
Typ: Arsenal strzeli powyżej 3,5 gola
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Po ligowej porażce z Manchesterem City, Arsenal Londyn będzie mógł się zrekompensować swoim kibicom. Jak? Bardzo prosto, wystarczy wygrać z Olympiakosem na własnym stadionie. Może Olympiakos to trudny przeciwnik, ale na własnym stadionie, chociaż nawet tam w ostatnim spotkaniu Ligi Mistrzów przegrał z Schlake 1:2. Arsenal co prawda w ostatnim spotkaniu nie zachwycił, mówię oczywiście o potyczce z City. Jednak ogólnie rzecz biorąc nie jest źle i ekipa gości niestety ale nie ma czego szukać na Emirates. Gospodarze zagrają bez kilku graczy, którzy już od dłuższego czasu leczą absencje. Bacary Sagna, Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny i Thomas Rosicky. Jack Wilshere i Emmanuel wrócili już do treningów, jednak wątpię, żeby dziś zagrali. Jeśli chodzi o gości to wygląda to następująco. Torossidis, Fejsa, Papazoglou, Djebbour, Modesto. Klub w lecie opuścił najlepszy obrońca drużyny Olof Mellberg, poza tym z klubu odszedł Mirallas. Szczerze powiedziawszy nie widzę szans dla ekipy z Grecji. Czuję, że to spotkanie będzie coś na podobieństwo potyczki ARSENAL - BRAGA. Tamto spotkanie zakończyło sie zwycięstwem Kanonierów 6:0.
⛔100
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga mistrzow
Spotkanie: FC Porto -PSG
Typ: PSG +0,5
Kurs: 1.65
Buk: bet365

Szykuje nam się bardzo dobre spotkanie petro dolary z Paryża jadą podbijać Smoki z Porto ???? .Obu ekip zbytnio przedstawiać nie trzeba obie prezentują wysoki pozom jednak gospodarze są mocno faworyzowani moim zdaniem aż przesadnie . Porto straciło swoją ikonę i strzelbę Hulka co jest bardzo dużym osłabieniem ... jednak drużyna ma charakter i na własnych śmieciach są diabelnie groźni z PSG mierzyli się w LM 2004/05 gdzie u siebie zremisowali 0-0 na wyjeździe polegli 2-0.

PSG po potężnych wzmocnieniach Ibrahimowić, Thiago Silva, da silva
a mamy jeszcze Motte ,Pastore ,Sissoko Meneza ,Lavezzi .. długo by wymieniać .. PSG ma naprawdę niezłą paczkę grajków z ogromnym potencjałem . Ten zespół musi zacząć się spłacać ... i chyba wszystko idzie ku dobremu .Dobry start w LM pokonali 4-1 D.Kijów w lidze także nabierają rozpędu 2-0 z Schaux , 0-4 z Bastią ,2-0 z Tuluzą ,1-2 z Lille . Także w ostatnich 4 meczach stracili tylko jedną bramkę strzelając aż 8!

Dzisiaj poprostu nie wiedzę opcji ze PSG przegrywa mecz z Porto .. za porto przemawia tylko własny stadion i charakter drużyny .... wszystko inne za PSG.
Jak dla mnie HC+0,5 PSG bet dnia 10/10 co oczywiście zagrałem w najgorszym wypadku X w meczu .Czysta wygrana PSG@@3.00 również zagrana z takich upominków trzeba korzystać ????​
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nara88 2

nara88

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna, 3. Polska ( zachod )
Spotkanie : Calisia - Elana
Typ : 1
Kurs : 1,50
Bukmacher : Bwin
Analiza :
Na papierze sprawa wyglada bardzo prosto. Elana to outsider trzeciej w kolejności ligi zachodniej. Na wyjazdach przegrywaja wszystko jak leci. U siebie w 5 meczach zdobyli zaledwie trzy punkty remisujac z nienajsilniejszymi druzynami. O taki stan rzeczy kibice z Torunia obarczaja poprzedniego trenera Elany - Grzegorza Wedzynskiego. Niepredko opuszcza zapewne ostatnie miejsce w tabeli jezeli wogole to w tym sezonie nastapi.
Calisia prezentuje sie bardzo przyzwoicie. Po wysokiej porazce z viceliderem - Lechem Rypin chyba odzyskali rownowage pokonujac w nastepnej kolejce Oławę (2:1). Warto zauwazyc, ze az 6 z dziewieciu meczow Calisia grala na wyjazdach a mimo to plasuja sie na solidnej szóstej pozycji. Chociaz nie lubie grac na przedluzenie serii to w tym wypadku wszystko przemawia za takim wynikiem.

Tabela :
6. Calisia 5-2-2 bramki 9:9 17 pkt.
18. Elana 0-3-2 bramki 1:17 3pkt.

Polecam.
⛔100
 
diil93 0

diil93

Użytkownik
Dyscyplina : Liga Mistrzów, faza grupowa
Spotkanie : FC Porto - PSG
Typ : 2DNB
Kurs : 2,07
Bukmacher : Betsson
Analiza : Na Estadio do Dragao przyjedzie ‘eksperyment szejków’ PSG. Paryżanie ostatnio kolejne pewne zwycięsto w lidze.Do składu wracają kontuzjowani ostatnio Menez i Lavezzi.FC Porto w słabszej dyspozycji ostatnio 2-2 na wyjeździe bramka w 89 minucie Jackson,Martineza, poniżej oczekiwań gra Moutinho oraz Defour.Nie zagra najprawdopodobniej z powodu konfliktu z trenerem Rolando.Porto ma ogromne doświadczenie w Europejskich Pucharach, wydaje mi się, że to jednak nie ta sama ekipa chociażby za czasów Boasa czy Falcao.PSG naszpikowane gwiazdami, a ich gra wygląda z każdym meczem coraz lepiej.Ibrahimovic, który powinien wygrywać mecze nie tylko w Ligue 1, na ławce Carlo Ancelotti ogromne doświadczenie w LM oraz dwa trofea, myślę, że ta mieszanka może dziś pokusić się o zwycięstwo.
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna , Puchar Polski
spotkanie: Jagiellonia - Lechia
typ: Jaga (-1)
kurs: 5.00
bukmacher: WilliamHill
analiza:
Ostatnie spotkanie 1/8 Pucharu Polski odbędzie się w Białymstoku. Rywalem miejscowej Jagiellonii jest Lechia Gdańsk. Pierwszym, solidnym argumentem, który skłonił mnie do stawiania na dwubramkowe zwycięstwo Żółto - Czerwonych jest odległość, którą rywale muszą pokonać. Z nadmorskiego kurortu do stolicy województwa Podlaskiego jest około 400 km. Zmęczenie musi się pojawić, mimo tego, że piłkarze w Białymstoku zameldowali się już we wtorek wieczorem. Nie od dziś wiadomo, że piłkarze wolą grać niż trenować, ale nie ma mowy o grze na pełnych obrotach w 2 meczach w 6 dni. Ciekawie się ułożył terminarz 7. kolejki Ekstraklasy, bowiem obie drużyny 10 października znowu zagrają przeciw sobie. Jaga gra u siebie, to kolejny ich atut w dzisiejszym meczu. Ebi dostaje od trenera Hajty drugą szansę, a pierwsza była prawdziwą porażką. Nie dość, że nie mógł znaleźć dla siebie miejsca na boisku, to jeszcze wyleciał z boiska za czerwoną kartkę. Składy:

JAGIELLONIA: 1. Jakub Słowik - 17. Alexis Norambuena, 4. Michał Pazdan, 19. Ugochukwu Ukah, 16. Luka Pejović - 22. Rafał Grzyb, 5. Tomasz Bandrowski - 8. Tomasz Kupisz, 10. Nika Dzalamidze, 7. Euzebiusz Smolarek - 6. Dawid Plizga.

W rezerwie pozostają: 30. Łukasz Skowron, 2. Filip Modelski, 3. Luka Gusić, 18. Łukasz Tymiński, 20. Maciej Gajos, 23. Damian Kądzior, 28. Paweł Tarnowski.

LECHIA: 12. Bartosz Kaniecki – 26. Luiz Carlos Santos Deleu, 13. Sebastian Madera, 6. Jarosław Bieniuk, 2. Rafał Janicki – 19. Ricardinho, 8. Łukasz Surma, 17. Marcin Pietrowski, 21. Mateusz Machaj, 14. Piotr Wiśniewski – 7. Abdou Razack Traore.

W rezerwie pozostają: 1. Michał Buchalik, 5. Krzysztof Bąk, 28. Adrian Bielawski, 16. Andreu, 29. Łukasz Kacprzycki, 9. Piotr Grzelczak, 11. Grzegorz Rasiak.
Początek o 18:30.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom