>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.10.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, liga europejska
03.10.2013 21:05
Elfsborg - Standard Liege
Typ: EH(1:0) 2
Kurs: 4.20
Sportingbet
Druga kolejka fazy grupowej ligi europejskiej. Oba zespoły w pierwszych spotkaniach nie zdobyły punktów. Szwedzkie zespoły w pucharach na ogół prezentują się mizernie i wysoka porażka w Salzburgu (0:4) nie była żadną niespodzianką, natomiast Standard Liege w pierwszej kolejce zaliczył falstart, przegrywając z duńskim Esbjergiem 1:2. W lidze szwedzkiej Elfsborg zajmuje 6 miejsce i nie wyróżnia się niczym szczególnym. forma w ostatnim czasie przeciętna, cztery ostatnie spotkania bez wygranej. Natomiast Standard Liege w lidze prezentuje się bardzo dobrze, wygrali wszystkie 9 spotkań, mają bilans bramkowy +20 a zwłaszcza na wyjazdach robią świetne wyniki, 15 bramek strzelonych 2 stracone. Przyjeżdżają na to spotkanie w najsilniejszym możliwym składzie, w kadrze są wszyscy podstawowi zawodnicy na czele z Bią, M&#39;Poku, Ezekielem i Batshuayim. Nie dziwi fakt że są stawiani w roli faworytów, dobrze czują się na wyjazdach, a Szwedzi rzadko w pucharach są w stanie zrobić coś ponad przeciętnego, Standard poważnie podchodzi do ligi europejskiej i powinien zgarnąć w tym meczu trzy punkty.
⛔100
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Dnipro - Fiorentina
Typ: Over 3,5 gola
Kurs: 3.40
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Obie drużyny po zwycięstwach w pierwszej kolejce, murowani kandydaci do awansu, obie drużyny w swoich 3 ostatnich meczach strzelały przynajmniej 2 gole, świetne formacje ofensywne, gorzej z defensywą, szczególnie u Włochów, którzy &quot;upodobali&quot; sobie utraty punktów w końcowych fragmentach meczu, liczę tu szczególnie na Konoplyanke, który z każdej pozycji potrafi zdobyć bramkę, słowem podsumowania, spory potencjał w ofensywie obu zespołów, wraz z niepewną defensywą, liczę na otwarty mecz i sporą ilość bramek.
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna LM
Zdarzenie : Sevilla - Freiburg
Typ : 1/1
Kurs : 2,00
Buk : betclic
Analiza:
Idziś znów gram HT/FT i mam nadzieje ze znow mi sie poszczesci .
Sevilla w pierwszej kolejce pokonała na wyjezdzie portugalski Estoril w stosunku 1-2 .
Freiburg natomiast zaliczył remis na własnym podwórku z Libercem 2-2 gdzie gra jako tako ukladala sie jedynie w pierwszej polowie.
Tutaj nie widze innej mozliwosci jak prowadzenie gospodarzy juz od pierwszej połowy bo Freiburg zrzucił z tonu od zakonczenia poprzedniego sezonu i jest to sredniak ligi niemieckiej .
W dzisiejszym meczu napewno nie wystąpi Navarro .
Jestem ciekaw czy Rakitic , Trochowski i Gameiro zagraja od pierwszych minut hmm mam nadzieje ze tak bo szanse na wejscie mojego typu wzrastaja o kilka procent . Sevilla jak i Freiburg znajduja sie na odleglych lokatach w swoich ligach , ale sevilla ma kim strzaszyć i mecz z barcelona gdzie walczyli do upadlego aby odrobic straty .
Freiburg w lidze nie odniosl jeszcze nawet jednego zwyciestwa ...
Sevilla u siebie to mocny kandytat do zwyciestwa .
Typ jak najbardziej do granie
Powodzenia
________________________________________
Podoba się typ , analiza ? Skorzystałeś i wygrałeś ? Kliknij &quot;DZIĘKI&quot; będę miał motywacje do dalszej pracy
⛔100
 
S 5

snajper924

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Apoel Nicosia - Eintracht Frankfurt
Typ: 2
Kurs: 2.00zł
Bukmacher: Betclick
Analiza:

W drugiej kolejce Ligi Europejskiej w grupie F drużyna Apoel Nicosia podejmie u siebie drużynę Eintracht Frankfurt. Zespół cypryski w pierwszym spotkaniu zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Tel Aviv po dość słabym meczu. Przez całe spotkanie zawodnicy Apoelu oddali tylko 3 strzały z czego tylko 1 był w śwaitoło bramki. Niemiecki zespół zaprezentował się znacznie lepiej wygrywając u siebie 3-0 z francuskim Bordeaux po bramkach: 4min-Kadlec V. , 16min-Russ M. i 53min-Djakpa C. Dla mnie w tym meczu faworytem do zwycięstwa jest drużyna niemiecka która nie przegrała od ostanich 5 spotkan i z meczu na mecz pokazuje coraz lepszą grę.
Przewidywane składy:
Apoel: Urko - Mario Sergio, Joao Guilherme, Borda, Helder Cabral - Nuno Morais, Marcelo Oliveira, Vinicius - Charalambidis, Aloneftis - Isma
Frankfurt: Trapp - S. Jung, Zambrano, Anderson, Oczipka - Russ - Rode, Flum - Barnetta - Aigner, Kadlec
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - WTA Beijing 03.10.2013 godz. 06:30
Wydarzenie: S. Williams - M. Kirilenko
typ: Poniżej 17,5 gema
Kurs: 1.826
Bukmacher: Pinnacle
Nad ranem w 1/16 turnieju WTA w Chinach spotkają się zawodniczki których nie trzeba nikomu przedstawiać, Amerykanka Serena Williams i Rosjanka Maria Kirilenko. W tym meczu spodziewam się zwycięstwa w stylu walcowym od strony Williams. Za Rosjanką nie przemawia żaden argument w którym mogła by się przeciwstawić Serenie. Najlepsza rakieta świata wie jak grac ze swoja przeciwniczką co widać w statystykach bezpośrednich pojedynków, gdzie prowadzi 7-0 z czego w 5 z tych spotkań udało się Rosjance ugrać co najwyżej 5 gemów. Biorąc pod uwagę mecze poprzedzające i kontuzję kolana Kirilnko która musiała w meczu z Ulą Radwańską korzystać z opieki medycznej nie zostaje nic innego jak postawić na wysokie zwycięstwo Williams, o ile meczu tego nie przerwie kontuzja to powinno tak być a nie inaczej. Zachęcam do swojego typu i pozdrawiam.
⛔100
 
sebabocian 9

sebabocian

Użytkownik
Zawody: Hokej - Rosja godzina 10
spotkanie: Chabarowsk-Lev Praga
Typ-2
kurs-2.20
bukmacher-efortuna
Analiza:
Witam i zapraszam na ruski hokej który zaczyna grać już z samego rana a dokladnie o godzinie 10 czasu polskiego spotkanie to Chabarowsk-Lev Praga gospodarz to 28 drużyna tabeli! czyli ostatnia a przyjezdni to drużyna zajmująca 9 miejsce w tabeli.gospodarze wygrali 2 mecze w tym sezonie jeden po dogrywce 5 przegrali w bramkach maja 19-36,natomiast przyjezdni czyli Lev Praga wygral 5,1 po dogrywce,1 po karnych i 2 razy przegral raz po dogrywce w bramkach maja 33-26 a wiec strzelają coś i grają a gospodarze w tym sezonie sa chlopcem do bicia ???? kurs ladny takie lubia wchodzic w ruskim hokeju ????
⛔100 nieregulaminowy bukmacher
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Challenger Mons
Spotkanie: Bemmelmans - Gombos
Typ: DW: 2-0
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Ponownie w tym tygodniu gram Rubena. O nim już wszystko napisałem 2 dni temu. Co do Słowaka, to widziałem go raz i to na korcie ziemnym 2 tyg temu w &quot;domowym&quot; turnieju w Trnavie przeciwko Lajovicowi. To prawda, że potrafi być regularny (ale to pomaga w grze na wolnych kortach ziemnych) i do tego ma n
awet niezły ma 1 serwis. Tutaj od kwalifikacji ma niezły &quot;run&quot; a ogranie Serry można uznać nawet za sporą niespodziankę, ale tak naprawdę nigdy Słowak na korcie twardym w hali nie mierzył się z takim &quot;agresorem&quot; jak Ruben (Serra nim z pewnością nie jest). Co więcej ani jego wyniki na kortach twardych (wygranie rok temu z Kunitsynem, który to już od dawna gra dla &quot;jaj&quot;, przed własną publicznością w Bratysławie tego nie zmienia) ani to co zobaczyłem w meczu w Trnavie nie pokazuje, żeby miał jakieś atuty w meczu z graczem pokroju Bemmelmansa.
⛔100
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Charnomorec Odessa - PSV
Typ: 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie będę oryginalny,na dziś jak większość użytkowników wybrałem spotkanie z Ligi Europejskiej.Nie był to mój pierwszy wybór,ale wobec tak wysokiego kursu nie sposób przejść obojętnie.
Głównym argumentem za moim typem będzie stosunek PSV do drugoligowych rozgrywek europejskich,który holenderski klub zdążył już zaprezentować w pierwszej kolejce tych rozgrywek ulegając na własnym boisku bułgarskiemu Ludogoretsowi 0:2.
Tym razem w weekend nie ma PSV tak ważnego meczu w lidze jak wtedy,ale wydaje się,że jest to kolejny klub dla którego LE to kula u nogi.
Na konferencji prasowej trener Cocu oraz powracający do pierwszego składu bramkarz Tytoń(co jest chyba największym argumentem przeciw Charnomorcowi) zapowiadają oczywiście walke o 3 punkty.
Więc gdyby jednak PSV zechciało walczyć na Ukrainie na poważnie,jakie mają argumenty?
Ano mocno średnie - w tym sezonie tylko dwa wyjazdowe zwycięstwa - w eLM z belgijskim Waregem i ligowe z wiecznie balansującym na granicy Eredivisie Den Hag.
Czarnomorec natomiast w lidze w spotkaniach domowych posiada bilans 4-1-0,stracił w tych 5 meczach tylko 2 bramki,dodatkowo w drodze do LE wygrał wszystkie spotkania na własnym boisku.
W ubiegłym sezonie PSV w grupie LE rywalizował z innym ukraińskim klubem(w moim odczuciu nieco lepszym niż Odessa) - Dnipro przegrywając zarówno na Ukrainie jak i na własnym stadionie i nie przechodząc ostatecznie do dalszej fazy rozgrywek.
Ukraińcom na pewno zależy na tych rozgrywkach,długo przebijali się przez eliminacje a w pierwszej kolejce (niespodziewanie?) pokonali Dinamo Zagrzeb.
Mimo,iż w Odessie nie ma calego taboru Brazylijczyków których trzeba zareklamować w Europie i którzy chętnie przenieśliby się do cieplejszej (bo na pieniądze na pewno narzekać nie mogą) ligi to jednak dla klubów ukraińskich LE jest ciągle dobrą okazją do pokazania się,zaistnienia w Europie,zdobycia prestiżu - motywacja dziś zdecydowanie po stronie gospodarzy,jak kluczowy jest to element w rozgrywkach LE pokazała pierwsza kolejka gdzie niespodzianek (?) było bez liku.
Uważam,że kurs 3,25 jest dziś wart ryzyka.
⛔100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Getligaen
Spotkanie.Stjernen - Lørenskog
Typ.Lørenskog over 4,5 gola
Kurs.1,55
Bukmacher.betcity
Data.03.10.2013 g.18.30
Analiza.
Liga Norweska w hokeja a wiec stawiamy na over bramkowy w tej bardzo overovej lidze.Na rozklad idzie spotkanie pomiedzy zespolami Stjernen - Lørenskog.Obie ekipy zamykaja ligowa tabele z czego ekipa Stjernen - to istny slabeusz gdzie zbiera baty co mecz i ma na koncie 5 porazek przy bilansie bramkowym 9-38...Natomiast Lørenskog jest na samym dole bo na poczatek sezonu dostali kare 20 pkt ujemnych i gdy by nie te punkty byli by teraz na 2 miejscu w tabeli..Wygrali dotad na 5 spotkan 4 mecze,przegrywajac jedynie na wyjezdzie z Valerenga po walce 2-3...Maja jeden z lepszych napadow w lidze i najlepsza obrone i bilans bramkowy 22-9,ktory dzisiaj znaczaco poprawia...Ekipa gospodarzy przegrala u siebie juz z takimi ekipami jak:
26/09/13 ELIT Stjernen - Storhamar 3:6
22/09/13 ELIT Stjernen - Frisk/Asker 3:7
14/09/13 ELIT Stjernen - Valerenga 0:12
Ekipy te sa na podobnym poziomie co dzisiejsi goscie a kazda z tych ekip spokojnie strzelala 5 goli z nawiazka,wiec dzisiaj takze goscie beda chcieli sobie troche postrzelac i miejmy nadzieje,ze z podobnym skutkiem co poprzednicy...Polecam.
✅55
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
piłka nożna LE
Legia-Apollon
obie strzelą
kurs 2,15
buk-bwin
Legia mocno osłabiona,bez Kuciaka,Saganowskiego,Koseckiego i Dossy Jra,bez udziału publiczności/kara nałożona przez UEFA/Po pierwszych meczach każdej z drużyn potrzebne jest zwycięstwo Legia przegrała w delegacji z Lacio/0-1/ ,a cypryjczycy w domu z tureckim Trabzonem/1-2/W 7 ostatnich meczach Legia 6x traciła bramki,6x strzeliła, w ostatnich6 meczach zawsze strzelał.Apollon.Nie oszukujmy się ,polska liga jest słaba od paru lat przegrywamy wszystko ze wszystkimi.Wysoki kurs,duże prawdopodobieństwo,pozdrawiam
⛔100
 
funias 691

funias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, Liga Europejska
Spotkanie: Sevilla - SC Freiburg
Typ: Sevilla
Kurs: 1,40
Bukmacher: bet365
Analiza:

W lidze Sevilli idzie mocno, ale to mocno przeciętnie. Jednak puchary rządzą się swoimi prawami, dlatego nie warto aż tak mocno podpierać się wynikami ligowymi.
Freiburg w Bundeslidze radzi sobie fatalnie. Przedostatnie miejsce, zaledwie 3 punkty i żadnego zwycięstwa. Najważniejszym celem dla tej drużyny jest na tą chwilę wydostanie się ze strefy spadkowej. Sądzę, że puchary mogą potraktować drugorzędnie. Przed nimi mecz u siebie z Frankfurtem w lidze i na pewno pragną odnieść pierwsze zwycięstwo.
Co innego Sevilla. Zawsze ekipy z Hiszpanii czy Portugalii dość poważnie traktują LE i starają się zajść jak najwyżej. W mojej opinii Sevilla może być takim zespołem, który stać na wysoką pozycję w tym pucharze. Zaczęli bardzo dobrze, bo wygrali na wyjeździe z Estoril 1-2. Dzisiaj okazja aby dołożyć kolejne 3 punkty. Freiburg zaledwie zremisował 2-2 ze Slovanem Liberec. Mecz był wyrównany. Dobrze zaczęli Niemcy i po pierwszej części prowadzili 2-0. Druga połowa to dominacja gości i Freiburg frajersko remisuje 2-2.
Faworytem bez wątpienia są gospodarze. Kurs 1,40 mnie zadowala i nie ryzykuje handicapu, bo to LE a ta bywa równie nieprzewidywalna co LM, dlatego bez szaleństw.
✅40
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WTA - debel: Pekin (Chiny),
Spotkanie: S.W.Hsieh/S.Peng - R.Kops Jones/A.Spears
Typ:S.W.Hsieh/S.Peng
Kurs 1,57
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Dzisiaj proponuje tenisa i debel pań. Według mnie para chińska naprawdę w tym sezonie gra doskonale wręcz eksploduje swoja gra. Jak graja na maksymalnej koncentracji i skupieniu zmotywowane nie mają sobie równych i absolutnie sa w stanie pokonać każdą pare. Doskonale się rozumieją bo już trochę graja ze sobą a to niewątpliwie w deblu mega atut. Myśle że w dzisiejszym meczu będą podwójnie zmotywowane i skoncentrowane bowiem graja u siebie i bedą chciały sie pokazać w domu, a to już połowa sukcesu. W dużej mierze ten fakt będzie determinował wydarzenia na korcie, jeśli chodzi o umiejętności tenisowe jestem spokojny i uważam że para Chińska wyjdzie z tej potyczki zwycięsko. Powodzenia i pozdrawiam
Jestem tutaj dla Was ????
✅57
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Europa, Liga Europejska
Spotkanie: Genk-Thun
Typ: Genk(-1)
Kurs: 2,87
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Po wczorajszym gładkim typie biorę na tapetę dzisiaj Ligę Europejską. Rozpędzony Genk ,bez porażki od 17 sierpnia, będzie podejmował u siebie szwajcarskie Thun.
Thun w tym sezonie gra fatalnie, a na wyjazdach wręcz katastrofalnie. W 5 meczach w słabej rodzimej lidze zgromadzili zaledwie 2 pkt. W 1 kolejce Genk pokonało na wyjeździe Dynamo Kijów, które było uważane za faworyta grupy a Thun wygrało na własnym boisku z Rapidem Wiedeń 1:0. To jest chyba jedyne co można powiedzieć pozytywnego o grze i wynikach Thun w ostatnim czasie. Słaba forma i arcyważny niedzielny mecz z Grasshoppers Zurich, po którym Thun może znaleźć się nawet w strefie spadkowej również zrobią swoje.
Moim zdaniem szwajcarom brak argumentów w tym spotkaniu i dlatego typuje z handi. Dla mniej odważnych polecam po prostu 1. Osobisty typ na mecz to 2:0.
Pozdrawiam i życzę szczęscia
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - Legia W : Apollon Limassol
Typ - Apollon powyżej 1.5 gola
Kurs - 6.50
Buk - Bet365

.. czas na drugie spotkania w Lidze Europejskiej , ja wybieram mecz naszej Legii z Cypryjczykami , wiadomo będzie to spotkanie dwóch drużyn którym ciężko będzie awansować do dalszej fazy rozgrywek bo chyba Lazio i Trabzonsport są poza zasięgiem chociaż w piłce wszystko może się zdarzyć . Legia dziś wystąpi osłabiona a na dodatek bez publiczności co może spowodować że Cypryjczycy poczują mniejszą presję , w pierwszych pojedynkach Legia skromnie ale przegrała swój pierwszy mecz z Lazio natomiast Apollon grał u siebie z Trabzonspor i pomimo że jako pierwsi zdobyli gola w tym spotkaniu to jednak polegli 2:1 i zapewne dziś zagrają na maksa bo zdobycie 3 pkt przez którąś z drużyn zapewne doda jakiejś nadziei drużynie . W meczach kwalifikacyjnych o dziwo Cypryjczycy wyeliminowali Francuskie Nice wygrywając u siebie 2:0 no w rewanżu przegrali 1:0 ale zaliczka z meczu u siebie wystarczyła by awansować do fazy grupowej , tak więc sumując to Legia można powiedzieć w podwójnym osłabieniu zabraknie Dusana Kuciaka, Dossy Juniora, Jakuba Koseckiego i Marka Saganowskiego i co najważniejsze Publiki a Apollon zapewne tanio skóry nie sprzeda a i swoje okazje na pewno będzie w tym meczu miał dlatego zaryzykuję i liczę na 2 gole z ich strony !
⛔100
 
czempion6 24

czempion6

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie - Tromso - Sheriff Tiraspol
Typ - Sheriff Tiraspol +0,5
Kurs - 1,425
Buk - Bet365
Podstawowa sprawa to przedstawienie drogi Tromso do fazy grupowej LE. Rozgrywki pierwszej ligi Norweskiej ukończyli na 4 miejscu i w pucharze krajowym przegrali w finale po rzutach karnych z Hodd (więc nie awansowali jako zwycięzca Pucharu jak ktoś kiedyś pisał w analizie). Tromso znalazło się w pierwszej rundzie kwalifikacji do LE jako zwycięzca fair play w Norwegii. No i teraz dalej przebrnęło przez kolejne rundy kwalifikacji aż do fazy play-off gdzie odpadło z Tureckim Besiktasem. Jednak Besiktas dostał „bana” od UEFA z powodu przekrętów w lidze Tureckiej więc jego miejsce zajęło Tromso. Jak widać jest to zdecydowanie zespół który przypadkowo znalazł się w fazie grupowej no i myślę, że jest to najsłabsza drużyna na ten moment w tej edycji LE tym bardziej, że w lidze idzie im fatalnie po 25 spotkaniach zajmują 14 miejsce (na 16 drużyn) i ich bilans przedstawia się tak 6-7-12. Ostatnie trzy mecze to same porażki. Jedyny argument jaki za nimi przemawia to atut własnego boiska (na którym trzeba przyznać, dość dobrze się spisują) dlatego też czystej 2 nie postawie (choć w jakimś z kuponów z pewnością skorzystam). Pierwsze miejsce w grupie oczywiście Tottenham drugie powinno być dla Anży ale patrząc na ich ostatnie poczynania otwiera się szansa dla Tiraspolu który jeśli chce wyjść z grupy powinien takie spotkania jak dziś wygrywać. Sheriff w pierwszej lidze Mołdawskiej niszczy rywali 10 meczy i bilans 8-1-1 ostatnie 3 spotkania same zwycięstwa 3:0, 0:5 i 1:0. Dziwić może, że w ostatniej kolejce nie wygrali u siebie z Anżą ale co ważne nie stracili bramki i to już było 6 spotkanie z rzędu gdzie wyszli na 0 z tyłu. Tromso myślę, że powinno się raczej skupić na własnym podwórku bo prawda jest taka, że już nic im nie pomoże z pewnością zakończą LE na fazie grupowej. Nie wiem jak klub stoi z finansami ale wyjazdy do Tiraspolu albo Machaczkały to nie mały wydatek. Dla odważniejszych polecam czystą 2.
✅42
 
turi13 39

turi13

Użytkownik
Piłka nożna, liga europejska
03.10.2013 19:00
AZ Alkmar - PAOK Saloniki
Typ: 1 (AZ Alkmar)
Kurs: 2.10
Buk: Bet365
Analiza:
Wybrałem na dziś powyższy meczyk, który mnie zaciekawił, ponieważ AZ jest ostatnio w formie, szczególnie u siebie nie doznaje goryczy porażki, co udowadniają ostatnie mecze tej drużyny:
28/09/13 Alkmaar - Eindhoven 2:1
25/09/13 Alkmaar - Sparta 4:1
22/09/13 Breda - Alkmaar 3:0
19/09/13 Haifa - Alkmaar 0:1
15/09/13 Alkmaar - GA Eagles 3:0
Jak widac, ostatnie 5 meczy zespołu z Holandii - 1 &quot;wtopka&quot; na wyjeździe z Bredą, która nie należy do outsaider&#39;ów ligi holenderskiej, oraz 4 zwycięstwa w tym z mocnym rywalem u siebie PSV, oraz dobry start w LE z Izraelską Haifą.
Jeśli chodzi o gości - przyglądałem się im jakiś czas temu - na PAOK warto pokusic się o postawienie, ale jedynie jak grają na własnym podwórku, w spotkaniach wyjazdowych nie spisują się tak rewelacyjnie.
ostatnie 5 spotkań PAOK:
29/09/13 OFI Kreta - PAOK 1:1
26/09/13 PAOK - Anagennisi Kard… 3:0
22/09/13 PAOK - Platanias 1:0
19/09/13 PAOK - Sh. Karaganda 2:1
14/09/13 Veria - PAOK 1:2
Jak widac - forma wcale nie najgorsza, upatruję szansy tego typu głównie w tym, że to alkmar gra w domu, co da im bardzo dużą przewagę.
pozdrawiam !
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LE
Spotkanie: Dnipro - Fiorentina
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Godzina: 21:05
Wahałem się pomiędzy dwoma spotkaniami, wybrałem starcie Ukraińców z Włochami.
Obie ekipy w pierwszej kolejce wygrały ze swoimi przeciwnikami, Dnipro wygrało bardzo ważny wyjazd z Rumuńskim Pandurii 1-0, Fiorentina rozbiła u siebie portugalskie Ferreira 3-0.
Ukraińcy mają wysokie ambicje żeby zajść w LE jak najdalej, awans z grupy nie powinien być trudny.
Dnipro jest w świetnej formie, nie przegrali meczu od lipca! W lidze są na drugim miejscu z bilansem 8-2-1, ostatnio seria 5 zwycięstw z kolei.
Trenerem Dnipro jest Juande Ramos, który na pewno będzie chciał się pokazać w europie, zmazać plamę po kompromitacji w Tottenhamie.
Dzisiaj w bojowych nastrojach będą chcieli pokonać słynny klub, dodatkowo nikogo motywować nie trzeba.
Włosi prawie zawsze traktują LE jako przymus i karę, oszczędzając najlepszych zawodników często olewają i odpuszczają spotkania.
Typ jest oparty na podejściu Fiorentiny do dzisiejszych zawodów.
Trener Montella na wschód z ważniejszych zawodników nie zabrał:
A. Aquilani MF(6/1), Rafał Wolski MF(3/0), J. Vargas MF(1/1), M. Vecino MF(1/0) i O. Iakovenko (1/0).
kontuzjowani są: G. Rossi FW(6/5), M. Pasqual DF(5/0), Ahmed Hegazi DF(0/0), M. Gómez FW(3/2) i A. Rebić FW(1/0).
Do tego w ostatnim meczu z Parmą (2-2) urazu nabawił się prawy obrońca/pomocnik Kolumbijczyk J. Cuadrado (3/0) i dzisiaj też raczej nie wybiegnie na boisko.
Fiorentina bez czterech napastników! W kadrze został jeden napastnik dwudziestoletni Brazylijczyk Ryder Matos, który do tej pory grał tylko w jednym meczu całe 11 minut z Atalanta, oczywiście gola nie strzelił.
Ewidentnie olewają ten mecz, po co się męczyć jak w niedzielę grają bardzo ciężki wyjazd z Lazio? A z grupy i tak wyjdą bez problemów, może z drugiego miejsca...
Przy takich osłabieniach gości w każdej formacji nie widzę tutaj innego rozwiązania jak grać na wygraną Dnipro.
Jest tylko jeden minus, w niedziele Dnipro gra bardzo ważny mecz na swoim stadionie z liderem Metalist Kharkiv, czy będą się oszczędzać? na pewno nie tak jak goście... Fiorentina drugim garniturem dzisiaj powinna przegrać nawet dwoma bramkami.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja - KHL
Spotkanie: Magknitogorsk - Traktor

Typ: Handicap Magnitogorsk -1,5

Kurs: 2,35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ponownie swoje oczy zwracam ku lidze KHL, bo...mam swoje powody ???? . Magnitogorsk od lat należy do czołówki, bijąc się corocznie w Play-Off&#39;ach - w 2007r. udało im się zdobyć ostatni tytuł. Spójrzcie na ostatnie 6 meczy dzisiejszych gospodarzy i zobaczycie same zwycięstwa, a więc najgorętszą formę w lidze. Jasna sprawa, że nie grali z najlepszymi, ale jeżeli połowa z tych zwycięstw była co najmniej różnicą dwóch bramek, to możnaby zinterpretować jako lekką dominację. Specjalnie napisałem lekką, gdyż w odniesieniu do dzisiejszych gości ów dominacja wydaje się być..więcej niż lekka. Dlaczego? No tak na chłopski rozum dlatego, że jednym z tych 6-ciu zwycięstw było wyjazdowe WIN nad dzisiejszymi rywalami, Traktorem w wymiarze 5:0!! 26.09 w
Chelyabinsku padały bramki tylko dla Magni, a 3 dni później tenże Traktor również &quot;pokrył&quot; handi z Ufą (1:3). Nie wiem czy ma to znaczenie/przełożenie, ale miesiąc temu w sparingu przedsezonowym, Magni również rozniosło Traktora 5:1. Wiadomo, że walka o punkty a mecz towarzyski to dwa różne bieguny, ale jakaś tendencja się chyba klaruje. Gospodarze są HOT i ok. godz.17-ej (mecz startuje o 15-ej) się przekonamy czy sinusoida formy wciąż jest na etapie rosnącym...
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
fotiks 69

fotiks

Użytkownik
Hokej na lodzie, KHL
03.10.2013 17:30
Kazan - St. Petersburg
Typ: 1X
Kurs: 1,53
bet365

Mecz na szczycie. Stawiam dzisiaj na zespół ze stolicy z Tatarstanu z trzech powodów. Po pierwsze zaczęli sezon słabiej, jednak w przeciwieństwie do SKA od ostatnich 5 spotkań w zasadzie są niepokonani. Z kolei SKA na ostatnie 5 meczów w regulaminowym czasie wygrało tylko raz, raz po OT, a 3 razy dostawali dość tęgie lanie. Wygląda mi to na klasyczną zadyszkę. Nie jest to zbyt dobry mecz na przełamanie. Po drugie Kazan na swoim lodowisku jeszcze w tym sezonie nie przegrał. Po trzecie na ostatnich 5 meczów tych drużyn na tafli w Kazaniu SKA wygrało tylko raz w 2008 roku. Powinno wejść. Dla odważnych 1.90 na DNB i dla bardzo odważnych 2.45 trzydrogowo.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Trabzonspor - Lazio Rzym
Typ: BTS - yes
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Krótko i konkretnie. Po zanotowaniu w pierwszej kolejce kompletu punktów przez obie drużyny przyjdzie im teraz rywalizować póki co o pierwsze miejsce w grupie.
Gol gospodarzy powinien być formalnością gdyż obecnie są w dużo lepszej formie niż goście. Notują właśnie serie 4 zwycięstw pod rząd, do tego również 4 ostatnie mecze u siebie to zwycięstwa z łączną sumą goli 8 (czyli średnia 2 bramek na mecz).
Goście natomiast w trochę słabszym okresie w tym momencie niemniej jednak Lazio to drużyna jakościowo i piłkarsko półkę wyżej od Trabzonsporu i nie należy ich lekceważyć. Piłkarze z Rzymu w swoich ostatnich 5-ciu meczach tylko w jednym nie strzelili bramki (2:0 na wyjeździe z Romą) a w pozostałych 4-ech spotkaniach strzelili łącznie 9 goli. Dziś na pewno powalczą o 1 punkt co najmniej.
Ogólnie oba zespoły ze sporą jakością i zapowiada się otwarty mecz, wg. mnie zakończony wynikiem 1:1. Stawiam BTS. Powodzenia !
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom