>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.10.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie:
Rijeka - Betis
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Analiza:

Rijeka po sensacyjnym wyeliminowaniu Stugartu, awansowała do LE, niestety w pierwszej kolejce zespół przegrał aż 4-0 z Guimaraes. Trener już zapowiedział ze LE nie jest jego celem a gra w europejskich pucharach ma na celu nabrania odpowiedniego doświadczenia, ponadto w zespole nie zagra dzisiaj dość duża grupa piłkarzy: Skarabot (4) i Leskovic (4 1g) , Jugovic ( midf.3 ) , Zlomislic ( midf 0,5 +2) , Datkovic ( midf.0 ).Również Betis będzie miał dzisaj spore rotacje w składzie szczególnie w formacji defensywnej, nie zagrają: Chica( 7) , Matilla (6 +1 ) , Paulao ( 6 ​​) Vadillo ( midf.3 +1) , Juan Carlos ( midf. 2 +1) i najlepszy strzelec ostatniego sezonu Castro .Biorąc pod uwagę tak duże osłabienia w formacji defensywnej na stadionie w Chorwacji możemy spodziewać się kilku goli.
⛔100
 
B 23

bombelsggw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Legia - Apollon
Typ: 1/1
Kurs: 2,15
Bukmacher: WilliamHill
Faworytem tego spotkania są gospodarze. Legia gra u siebie, rewelacyjnie rozpoczęła sezon, dobrze prezentowała się w meczu z mocnym Lazio.
W ostatnich 5 spotkaniach wygrali 4 krotnie i przegrali z wspomnianym Lazio 1:0.
Są liderem Polskiej ekstraklasy więc jak na razie idzie im rewelacyjnie.
Apollon jest na 3cim miejscu w lidze, w Lidze Europejskiej również rozpoczął od porażki, jednak ze słabszym rywalem niż miała Legia, a bramka którą zdobyli była z rzutu karnego.
Oprócz rewelacyjnej formy Legii, wybrałem ten typ, bardzo dobrą grą gospodarzy, zwłaszcza w pierwszej połowie meczu.
W ostatnich 5 meczach, w każdym (oprócz z Lazio) strzelali bramki w 1szej połowie, a w meczu z Lazio pierwszą połowę grali jak równy z równym, dopiero w drugiej stracili bramkę i już tego nie odrobili.
Jestem przekonany, że Legia zagra bardzo agresywnie już od samego początku, zwłaszcza , iż grają na własnym boisku i w pierwszej połowie już ustanowią wynik spotkania, stąd typ 1/1 dla Legii
⛔100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LE
Spotkanie: Anzhi - Tottenham
Typ: 2 (-2 EH )
Kurs: 4,2
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś przenosimy się do Ligi Europejskiej do Rosji. Zacznę może od gospodarzy... Dobrze spisująca sie drużyna w tamtym sezonie zupełnie inaczej zaczyna sezon w swojej lidze. Po 11 Spotkaniach zaledwie 6 punktów.... Tracą bardzo dużo goli jak na tą ligę. Ostatnie miejsce jak na razie w tabeli to chyba duży wstyd dla nich no ale do końca sezonu to może się coś poprawi. Znów Tottenham odżył na nowo, świetnie grająca drużyna której rezultaty dobrej gry widać w tabeli Angielskiej pierwszej ligi, mają już kilka meczy za sobą i są na wysokiej 3 pozycji. Ostatni mecz z Chelsea i remis 1:1 a mogło się skończyć dużo lepiej dla Totte. Myślę że przy dyspozycji na dzień dzisiejszy tych klubów to właśnie klub z Anglii zdoła wygrać te spotkanie i mam nadzieję że wysoko, i przynajmniej te 3 bramki ustrzelą a nie spodziewam się goli ze strony gospodarzy. Powodzenia!
⛔100
 
the_riddler 2

the_riddler

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, godz. 18.30
Spotkanie: FC Fredericia- Hobro IK
Typ: Hobro over 1,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jako, że nie jestem entuzjastą stawiania jakichkolwiek pieniędzy na Ligę Europejską postanowiłem zainwestować w ligę duńską. Swój typ opieram tylko i wyłącznie na statystykach.
Go gospodarza który zajmuje 8 miejsce po 10 kolejkach przyjeżdża lider rozgrywek. Fredericia u siebie nie gra za wspaniale. Bilans po 5 spotkaniach to 1-2-2 i 9-12 w bramkach co daje nam średnio powyżej 2 straconych na mecz.
Należy również zaznaczyć że Frederica ma drugi pod względem straconych bramek wynik w lidze, czyli lubią wyciągać piłkę z siatki. Goście bramki zdobywać lubią. Zgromadzili ich do tej pory 23. W każdym z ostatnich 4 meczów strzelali minimum 2 bramki.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Europy 2013/2014
⚽ Kuban Krasnodar - Valencia
Kuban Krasnodar (-1) ::: 6,25 ::: Bet365 ::: 3/10

Valencia odpuszcza moim zdaniem Ligę Europy. Klub jest dość sporo zadłużony, wyniki słabe, muszą skupić się na lidze krajowej, a nie tym pucharu pocieszenia. W pierwszym meczu dostali u siebie trójkę od Swansea, do Rosji trener nie zabrał kluczowych zawodników. Wyjazd Hiszpanów na drugi koniec Europy na pewno wyjdzie im bokiem. Rosja to zawsze trudny teren. Jeżeli ktoś lubi ryzyko polecam zagrać na Kuban -1 po kursie 6,25.
⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (Liga Europejska)
Mecz: Anzhi - Tottenham
Typ: Defoe strzeli gola i Tottenham wygra
Kurs: 2.50
Bukmacher: WilliamHill
Data: 03.10.2013 godz: 18:00
Tottenham w mega gazie, a Anzhi po wyprzedaży nie wygrali ani jednego meczu w lidze w tym sezonie. Tottenham, który ma bardzo szeroką kadrę, gra świetnie z tyłu i te słabsze ekipy tłucze równo co pokazali już w tym sezonie w LE. W 3 meczach w LE w tym sezonie strzelili juz 11 bramek. Dzisiaj też pewnie kilka wsadzą. Ja stawiam na bramke Defoe, któy jest świetnym grajkiem w formie. W mojej ocenie więcej może dać zespołowi niż Soldado, no ale na tego drugiego wydano prawie 30 mln funtów więc mu grać. Defoe ostatnio strzelił 2 gole Tromso i 2 Aston Villi w pucharach. Potrafi się znaleźć, jest również typem, któy sam potrafi sobie wypracować okazję. Tottenham potrafi całkowicie zdominowac rywala i tak bedzie też dzisiaj, dlatego Defoe powinien mieć swoje okazje. Dla mnie świetny kurs, bo Tottenham w takim gazie powinien spokojnie ograć słabe Anzhi, a Rosjanie muszą walczyć o utrzymanie a nie o puchary.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sevilla - Freiburg
Obie strzelą
1,91
WilliamHill
W miarę krótko. Sevilla gra z Freiburgiem i to Hiszpanie są tu mocnym faworytem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wygrają, co widać zresztą po kursach. Wątpię jednak by byli w stanie utrzymać czyste konto. Goście będą mieli swoje sytuacje, a Sevilla traciła już dość głupie bramki w tym sezonie. Problem nie leży w kiepskich jakościowo piłkarzach, ale kiepskim zgraniu, które nie zawsze działa. Ostatnio wymyślono nawet żeby zespół trochę się pobawił i zżył ze sobą i Emery wymyślił paintball. Dla niektórych może to i głupie, ale ten zespół po prostu potrzebuje więcej gry by dojść na wyższy poziom, do którego jeszcze sporo brakuje.
Ligi niemieckiej nie oglądam więc nie będę się tu produkował. Widzę tylko, że dość kiepsko zaczęli sezon i póki co są jeszcze bez wygranej. Freiburg słaby nie słaby, gola strzelą. Sevilla czyste konto utrzymała tylko w trzech spotkaniach w tym sezonie.
⛔100
 
P 5

pauluska95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
spotkanie; LEGIA- APOLLON
TYP : Handi + 1,5 apollon
kurs: 1.625
bukmacher: bet365
Analiza:
dla mnie jako kibica legi, sprawa wydaje sie prosta grajac bez napastnikow w tym spotkaniu , oraz bez publicznosci , nie ma co liczyc na dobry wynik a w tym wypadku na wygranie 2 bramkami. niby w lidze idzie ale w kazdym meczu traca mnostwo bramek , na tle szynkich i technicznych zawodnikow z cypru , szybko sie o tym pzrekonamy , a to puchary strzela nam bramke i beda trzymac z dala od pola karnego, sam kurs na apollon jest zawyzony , ale bezpiecznie zagram tak
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Legia - Apollon
Typ: x
Kurs: 4.20
Bukmacher: Bet365
Witam. Ostatnie 2 dni były dla mnie udane i chciałbym to kontynuować. Jest bardzo mało czasu do meczu więc muszę się streszczać. Myślałem trochę nad tym meczem i jedyny racjonalny jego wynik jaki mi przychodzi na myśl to underowy remis (0:0, 1:1).
Apollon nie taki słaby jak go malują choć raczej na wyjazdach nie zachwyca. No ale naprzeciw staje słaby mistrz beznadziejnej ekstraklasy czyli Legia. Do tego mocno przetrzebiona w ofensywie i przy pustych trybunach. Mógłbym jeszcze przedstawić statystyki jakieś ale bym już nie zdążył dodać posta. Wybaczcie krótką analizę ale mam bardzo mało czasu. Moim zdaniem warto w tym meczu postawić na remis lub jeszcze pewniejszy under. Kursy zachęcają i nie rozumiem stawiania na naszych po kursie 1.50 albo niższym. To po prostu nieopłacalne. Pozdrawiam.
⛔100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska 03.10.2013 godz.21:00
Wydarzenie: FC Dnipro Dniepropietrowsk – ACF Fiorentina
Typ: Pierwsza połowa: FC Dnipro Dniepropietrowsk
Kurs: 2,60
Bukmacher: WilliamHill
W drugiej kolejce Ligi Europejskiej FC Dnipro Dniepropietrowsk podejmować będzie na własnym obiekcie ACF Fiorentinę. Drużyna ukraińska w pierwszej kolejce uporała się na wyjeździe z ekipą rumuńską Pandurii Targu Jiu, zwyciężając 0-1 po bramce zdobytej w pierwszej połowie przez Ruslana Rotana. W rodzimej lidze Premier League zajmują bardzo dobrą drugą pozycję z dorobkiem dwudziestu ośmiu punktów po jedenastu kolejkach, zaznali tylko jednej porażki i dwa razy dzieli się punktami. Patrząc na siłę ukraińskiej ligi obecną pozycję Dniepro można uznać za bardzo dobry rezultat. Włosi natomiast na inaugurację rozgrywek o europejskie puchary bez problemu uporali się z kwalifikantem do Ligi Mistrzów Pacos de Ferreira, zwyciężając 3-0. W Serie A radzą sobie przyzwoicie zajmując po sześciu kolejkach piąte miejsce z jedenastoma oczkami na koncie, ich bilans to 3-2-1. Jeśli chodzi o składy na dzisiejsze spotkanie to Hiszpański trener Ukraińców Juande Ramos ma do dyspozycji teoretycznie wszystkich piłkarzy z podstawowego składu. Większe problemy kadrowe ma trener Fiołków Vincenzo Montella, który nie będzie mógł skorzystać z usług najlepszego strzelca zespołu Giuseppe Rossiego. Fiorentina od 2009 roku nie grała w Lidze Europejskiej, sytuacja jest inna w ekipie z nad Dniepru, która jest w ostatnim czasie stałym bywalcem tych rozgrywek. Przeanalizowałem ostanie dziesięć meczów Ukraińców w Lidze Europejskiej u siebie, gdzie doznali oni tylko jednej porażki z Lechem Poznań i raz zremisowali z PSV, szczególnie jednak zainteresowały mnie wyniki do przerwy i w siedmiu z nich drużyna Dnipro prowadziła. Patrząc na podejście do niektórych meczów drużyn włoskich w mniej prestiżowych rozgrywkach, sądzę, że powadzenie Ukraińców do przerwy jest całkiem prawdopodobne.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom