>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.11.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, I liga
03.11.2012 18:00
Cracovia - Sandecja
Typ: AH(0:2,5) 1
Kurs: 3.90
Bet365

Piętnasta kolejka pierwszej ligi, spotkanie pomiędzy walczącym o awans zespołem Cracovii, a drużyną drugiej połowy tabeli Sandecją. Zdecydowanym faworytem są gospodarze i ciężko mi wyobrazić sobie inny wynik niż ich zwycięstwo. Cracovia gra u siebie bardzo dobrze i skutecznie, wygrała wszystkie pięć spotkań ligowych, nie zawsze było łatwo, przeważają na boisku a bramka nie chce paść, jednak pokazują w tym sezonie że grają do końca i potrafią w ostatnich minutach sięgać po trzy punkty. W dzisiejszym spotkaniu nie będzie mógł zagrać tylko Zejdler za kartki a niepewny jest jeszcze występ Dudzica, który jeśli zagra to tylko w masce do nich dodać można też Jarabicę, ale on już od dawna nie jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu z powodu kontuzji, natomiast po pauzie za kartki wraca Żytko. Sandecja zajmuje 13 miejsce z 15 punktami na koncie, co ważne nie zremisowali jeszcze ani razu, na koncie mają 5 zwycięstw i 9 porażek, bilans bramkowy 14:29. Drużyna według mnie bardzo przeciętna, popełniająca spore błędy w defensywie, a dodatkowo niepewny jest występ pary stoperów co przy zapewne dużej przewadze w dzisiejszym meczu Cracovii może pomóc gospodarzom w miarę szybkim objęciu prowadzenia. W pierwszej lidze tylko ŁKS stracił więcej bramek, ostatnio Sandecja gra fatalnie, na sześć spotkań ponieśli pięć porażek. Widziałem Sandecję w Gdyni i zaprezentowali się bardzo przeciętnie przegrywając wyraźnie, ostatnio u siebie z Wartą było widać że nie mają za wiele atutów również w napadzie z ekipami, które potrafią grać w piłkę. Myślę że Cracovia powinna dziś spokojnie dopisać trzy punkty do swojego konta, jeśli uda się szybko rozmontować defensywę gości gospodarze mogą liczyć na najbardziej efektowne tegoroczne zwycięstwo czyli trzema bramkami.

⛔100
 
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Typ: Zagłębie strzeli w obydwóch połowach
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365

Krótka piłka. Zagłębie potrzebuje punktów. Podbeskidzie również, ale po zwycięstwie w derbach Dolnego Śląska Zagłębie poczuje się zdecydowanie mocniejsze, a kibice wymagać będą zwycięstwa również na własnym boisku. Szymon Pawłowski i spółka powinni spełnić te oczekiwania, strzelając więcej niż jedną bramkę. Statystki ostatnich zwycięstw pokazują, że Miedziowi przy zwycięstwach zdobywają co najmniej jedną bramkę w każdej połowie. Tak było ostatnio ze Śląskiem, meczach pucharowych z Wisłą Płock i Polonią Warszawa, czy ligowym starciu z Piastem Gliwice, a nawet w towarzyskiej grze z Energie Cottbus. Wszystko przemawia za jedenastką Pavla Hapala.

⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Bundesliga
Spotkanie: B. Moenchengladbach - Freiburg
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,60
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie 10 kolejki Niemieckiej Bundesliga spotykaja sie B. Moenchengladbach i Freiburg. Gospodarze tego spotkanie maja na koncie 12 punktow i zajmuja 9 pozycja w tabelii. Goscie maja jeden punkt mniej i zajmuja 12 pozycja w klasyfikacju generalnej. Pilkarze B. Moenchengladbach w tym sezonie u siebie maja bilans 2-1-1 kiedy ich rywale z Freiburg maja bilans na wyjedzie 1-1-2. W poprzednim sezonie gospodarze tego spotkanie swietnie sobie radzili. W obecnym sezonie pilkarze B. Moenchengladbach slabiej sie spisuja i graja nie rowno. Jednak po ostatnim udanym wygranym spotkanie na wyjedzie, Licze ze dzis gospodarze mocno sie zmobilizuja i zagraja ofensywnego skutecznego futbolu. Licze rownierz ze goscie po porazka z Dortmund zrobia dzis wszystko zeby wywalczyc punktow i nie raz pokonac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy B. Moenchengladbach - Freiburg padnie wynik powyzej 3,5 gola.

⛔100
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Cypr 1 First Division 17:00
Spotkanie: Doxa - Omonia
Typ: Over 3.5 @ 4.0
Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Nieco w cieniu bardzo atrakcyjnych spotkań, jakie rozegrane zostaną dzisiaj w czołowych ligach świata udało mi się odnaleźć ciekawą perełkę. O godzinie 17:00 na Stadio Rafael Group dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy drużyną Doxa a znanej myślę każdemu Omonii Nikozja. Od lat na Cyprze górują trzy ekipy, APOEL, Omonia oraz Anarthosis. Po siedmiu spotkaniach tego sezonu to właśnie Omonia ma najgorszy start wśród wymienionych przeze mnie potentantów do tytułu. Wszystko według mnie jest spowodowane bardzo ciężkim terminarzem, dzisiejsi goście do tej pory mierzyli się z czołówką tabeli także nietrudno było im potracić punkty.. Teraz powinien nastać czas gonienia czołówki, a w mojej opinii zacznie się to już dzisiaj. Doxa to najgorsza drużyna w cypryjskiej lidze, W siedmiu spotkaniach bardzo kiepski bilans 1W-6L. Zaledwie trzy punkciki zdobyte przez dzisiejszych gospodarzy. Żeby było śmiesznie Doxa przed kilkoma dniami przegrała w pucharze z ekipą z niższej ligi, Anagennisi grając na własnym terenie.. Tabela weryfikuje zdecydowanie, iż Doxa nie zagrzeje za długo miejsca w First Division i po sezonie zasili szeregi niższej ligi. No dobrze, a teraz dlaczego wybrałem taki a nie inny typ.. Jestem przekonany, iż Omonia gładko się dziś przejedzie po Doxie. Celowo policzyłem sobie średnią bramek w ostatnich czternastu spotkaniach i wychodzi nam zacny wynik.. 5,28 bramek na mecz. W samych ostatnich pięciu spotkaniach padło 23 goli. Ostatni mecz to zwycięstwo Omonii 6:0. Strasznie mnie ten kurs kusi, tak więc z przyjemnością zagram. Powodzenia.

⛔100
 
W 0

waalek

Użytkownik
Dyscyplina: ATP PARIS
Spotkanie: D. Ferrer vs M. Llodra
Typ: M. Llodra wygra 1 set i wygra mecz
KURS: 3.75
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Większość rzeczy na temat tego spotkania została powiedziana. Uwazam że jest to dość ryzykowny typ, ale kurs na tyle ciekawy że warty zagrania. Myśle że wynik 1-2, z czego 2 Ferrer jest prawdopodobny. Nie obstawiałbym czystego 2-0, ambicja Ferrera może odegrać istotną role i mimo poniedziałkowego turnieju jednego seta Ferrer może chcieć dla siebie.

Llodra wygra mimo wszystko, bo obu panom to jest na rękę. On może wygrać turniej, a Ferrer będzie miał dłuższy odpoczynek przed Londynem, gdzie wszyscy w sumie już tylko na niego czekają.

Za Llodra przemawiają takze inne aspkety, ale były już one poruszane, przedewszystkim wiadomo że każdy czuje się lepiej przed własną publicznością i turnieje u siebie mają wyższą wage niż zagraniczne. A dla Ferrera ten turniej powinien się skończyć 2 dni temu.

⛔100
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Piłka nożna bundesliga
spotkanie : Borussia Dortmund- Stuttgart
typ: Borussia D. - 2 AH
kurs: 2.85
buk: bet365
analiza:

Borussia ofensywna, borussia podrażniona , dzisiaj zgarnia trzy punkty. Tego jestesmy pewni. Ale w moim zakładzie chodzi o pytanie jaką różnicą bramkową. Myślę że może to być wysoki wynik bo na to się zanosi z wielu względów. Trzeba już poprostu wygrywać żeby myśleć o obronie tytułu , a rywal do tego wyjątkowo prostu bo Stuttgart obijał się jeszcze nie dawno o kryzys i dół tabeli. Warto dodać że Borussia gra u siebie, a na twierdzy zwanej Westfallenstadion padł nawet Real Madryt. W tym sezonie po VFB BAyern przejechał się sześcioma golami, nie widzę powodu dlaczego i taka nie miała być Borussia a tym bardziej że jej nowy nabytek w postaci Reus&#39;a rzekłbym nawet lepiej wkomponował się do zespołu jak Kagawa. Chyba kogoś takiego brakowało do załatania dziury po Nurim Sahinie. Dlatego myślę i otwarcie uważam że strzelecki festiwal już za niespełna 2h zostanie rozpoczęty na dobre. Polecam grać

⛔100
 
mateos 0

mateos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Bundesliga Niemcy
Data: 03.11.2012 15:30
Spotkanie: Hoffenheim - Schalke
Typ: 2
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Już za niespełna godzinę na WIRSOL Rhein-Neckar-Arena odbędzie się mecz pomiędzy słabo spisującym się ostatnio Hoffenhaim, a nie pokonanym od 5 kolejek Schalke. Nad drużyną gospodarzy nie ma co się dużo rozpisywać. Zajmują 14 pozycję w lidzę i jednym słowem zawodzą. Wygrali tylko 2 spośród 9 meczy oraz 2 zremisowali. Mają straconych aż 20 bramek co daje im miano najgorszej defensywy w lidze. Co innego goście. Schalke przerało jak narazie tylko z Bayernem, co daje im pozycję vicelidera. Goście strzelili 18 bramek przy tylko 8 straconych. Dlatego uważam, że w tym meczu nie może być innego wyniku niż zwycięstwo gości.

Dodatkowo trener gospodarzy ma spore problemy karowe. Nieobecnych jest aż 5 piłkarzy: Jaissle, Chris, Weis, Salihović, Vukcević, W drużynie Schalke nie zagrają tylko: Metzelder i Höger

Przewidywane składy:

Hoffenheim: Wiese - Beck, Delpierre, Compper, Johnson - Williams, Rudy - Volland, Firmino, Usami - Joselu.

Schalke 04: Unnerstall - Uchida, Höwedes, Matip, Fuchs - Neustädter, Jones - Farfan, Holtby, Affelay - Huntelaar.

⛔100
 
D 27

danielsan

Użytkownik
Polska I Liga
Zawisza Bygdoszcz vs Termalica Nieciecza
typ: REMIS
kurs: 3,20
bet365

Szlagierowo zapowiadające się spotkanie na zapleczu naszej ekstraklasy, gdzie zmierzy się dwóch kandydatów do awansu. Miejscowi z Bygdoszczy, ktorzy ostatnio ostro spuścili z tonu zmierzą się z bezkompromisową Termalicą. Typ co przede wszystkim przemawia za remisem jest passa graczy z Niecieczy, którzy nie posmakowali jeszcze podziału punktów. Kiedyś zremisować muszą i dziś jest idealna do tego okazja - cięzki wyjazd. Zawisza nie wygrała od kilku meczy, ale to wciąż kandydat do awansu i świetna - jak na I ligowe warunki - firma. Kursowym faworytem gospodarze, ale w obliczu średniej formy podział punktów wydaje się być najrozsądniejszy. 14 meczy bez remisu to wystarczająca liczba, zapowiada się zacięty mecz, możliwe 0:0. Polecam!

✅220
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: SZWECJA: Elitserien, Hokej
Spotkanie: Timra - Modo
Typ: 2
Kurs: 2,68
Bukmacher: Pinnacle
03.11.2012 16:00

Analiza:
Dwudziesta kolejka szwedzkiej ligi hokejowej.Dziś wybrałem spotkanie na przełamanie dla Modo.goście już od czterech spotkań nie wygrali spotkania.Jak dla mnie szok mając bardzo dobrych zawodników w swym składzie.Nie idzie im ostatnio ale przychodzi spotkanie w którym wszystko wychodzi.Mam nadzieję że tym spotakaniem właśnie będzie dzisiejsze. Timra obecnie jest na miejscu dziewiątym z ugranym w regulaminowym czasie czterema spotkaniami.Goście mają lepszy bilans bo wygrali już osiem spotkań bezpośrednio_Ostatnie spotkanie między tymi drużynami pokazują ze modo potrafi wygrywac wyjazdowe spotkania i dziś powinno też tak być.grają mecz w którym powinni złapać wiatr w żagle i w końcu trafić na passę kilku meczy beż porażki.Tego im życzę i taką mam nadzieję bo ostatnio im nie idzie. Timra zakończyła swoją passę trzech zwycięstw z rzędu.Teraz przyszedł dla niej czas porażek.kurs jest bardzo dobry na gości więc mam nadzieję że sie nie pomylę z tym typem.Liczę na nich i nie powinni mnie zawieść.

⛔100
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga rosyjska
Spotkanie: Mordoviya Saransk - Rubin Kazan
Typ: X
Kurs: 3.15
Bukmacher: Sportingbet

Analiza: W czternastej kolejce rosyjskiej Pierwszej ligi ja wybrałem mecz pomiędzy Mordovive a Rubinem Beniaminek rozgrywek gra w tym sezonie dość przeciętnie zajmuje dopiero 15 pozycje i zgromadził do tej pory zaledwie 8 punktów za to ekipa za Kazania gra dość poprawnie ale nie zachwyca swoich kibiców jaki działaczy zajmuje w tabeli 8 miejsce z dorobkiem 21 oczek.Obie ekipy mają dość duzy problem zestrzelaniem bramek tyczy to sie przede wszystkim ekipy gospodarzy którzy strzelili tylko 14 bramek z czego aż pięć trafień zaliczył Mukhametshin za to w ekipe gośći zawodzą wszyscy napastnicy a najskuteczniejszym zawodnikiem jest Reprezentant Izraela Natcheo Dzis stawiam na podział punktów ze wzgledu ze Rubin nie jest rewelacyjny w meczach wyjazdowych

⛔100
 
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Spotkanie: Charlton-Middlesbrough
Typ: 2
Kurs: 2.90
Bukmacher:WilliamHill
Dzisiaj o godzinie 16:00 w angielskiej Championship zmierzą się Charlton-Middlesbrough.Gospodarze po 13 kolejce obecnie zajmują 20 miejsce w ligowej tabeli z 14 punktami na koncie.Charlton bardzo słabo spisuje się na własnym terenie lepiej radzi sobie na wyjazdach u siebie po 6 kolejkach zanotował tylko 1 zwycięstwo i 2 remisy.Goście obecnie zajmują 3 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 25 punktów tracąc do lidera Cardiff tylko 3 punkty.Drużyna Middlesbrough jest po czterech ligowych zwycięstwach z rzędu i piątym w Pucharze Ligi nad Sunderlandem dzięki czemu awansowała do ćwierćfinałów.Po ostatnich dobrych meczach w lidze i pucharze liczę na profesjonalizm podopiecznych Tony&#39;ego Mowbraya którzy mogą awansować na pozycję wicelidera i stawiam na nich.

✅190
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Piłka nozna, Liga Niemiecka, godzina 15:30

Hanover - Augsburg
over 3 gole (azjatycka suma goli)
2,63
Pinnacle sports

analiza:

Dzis o godzinie 15:30 zostaną rozegrane sobotnie spotkania w Bundeslidze. Ja zajme się meczem pomiędzy Hanoverem a Augsburgiem. Po 9 kolejkach na lepszym miejscy w tabeli plasuje sie ekipa gospodarzy, ktora z dorobkiem 11 punktow zajmuje 10 miejsce. Bilans Hanoveru to: 3 wygrane, 2 remisy i 4 porazki. Jesli chodzi o gości to mają na koncie 6 oczek co daje niestety dla tek druzyny ostatnie, 18 miejsce w lidze. Obie ekipy grają ponizej oczekiwan klubu, kibiców. Hanover dobrze zaczął sezon, jednak od 4 kolejek nie zdołał wygrac. Augsburg za wszelką cene chce wyjsc ze streefy spadkowej. To moze zwiastowac ciekawy mecz. Myslę, że jesli ktoras z druzyn straci gola to przeciwnicy rzucą sie do ataków by odrobic straty, nie bedzie kalkulacji. Uwazam ze o ile goście moga zadowolic sie remisem to gospodarze myslą tylko o komplecie 3 punktów. Moim typem w tym pojedynku będzie zakład na gole, a konkretnie over 3 bramki. Oczywiscie przy 3 bramkach zwrot. Gospodarze to najabrdziej overowa ekipa w lidze. Na 9 spotkan aż 7-krotnie Hanover miał w swoich meczach wiecej niz 3 gole, naprawde rzadko sie to zdaża. Overy Hanoveru ( 2-2, 4-0, 3-2, 1-3, 4-1, 1-3, 2-3). Sa to wyniki, które pozwalają myslec że dziś padnie kolejny over 3,5.

Składy na mecz:

Hannover: Zieler - Cherundolo, Eggimann, Haggui, Rausch - Stindl, Schmiedebach - Schlaudraff, Huszti - Ya Konan, M. Diouf
Augsburg: Jentzsch - Vogt, S. Langkamp, Klavan, de Jong - Vogt, Baier - Musona, Oehrl, Werner, Ottl

Jak widac nie ma w podstawowym skladzie Polaka, SObiecha, jedna licze, ze wejdzie w drugiej polowie na boisku i popisze sie poraz kolejny strzelecki instynktem. Typuje 3-1. Jedną bramke przypisuje SObiechowi.

⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Sofia, 18:00, 3.11.2012
Vinci - Petrova
typ: 2-0
3,1
Expekt
Analiza
Dzis w spotkaniu polfinalowym turnieju WTA w Sofii, Wloszka Roberta Vinci spotka sie z Rosjanka Nadiezdza Pietrowa. Bedzie to swego rodzaju rewanz za deblowy turnieju WTA Championship rozgrywany w ubiegly weekend, gdzie to Pietrowa wraz z Maria Kirilenko cieszyla sie ze zwyciestwa nad Sarą Errani i Roberta Vinci. Tutaj to jednak w moim odczuciu zdecydowana faworytka pojedynku bedzie Wloszka. Roberta Vinci wyszla do polfinalu z drugiego miejsca w grupie, za Karolina Wozniacka, wygrala jednak gladko swoje pojedynki z Hantuchova i Hsieh. Wloszka grala w nich bardzo dobrze. Vinci w ogole ma za soba bardzo udany sezon. Rosjanka niestety jest juz blizej niz dalej zakonczenia kariery. Z kondycja rowniez nie najlepiej, a Rosjanka rozegrala juz w Bulgarii dwa pojedynki trzysetowe. Wloszka wydaje sie byc w lepszej dyspozcyji, na pewno kondycyjnie rowniez wyglada lepiej, dlatego typ kieruje ku niej.

⛔100
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Barcelona - Celta Vigo
Typ: Leo Messi strzeli 3 bramki i więcej
Kurs: 4.5
Bukmacher: bet365

Dziś o godzinie 18.00 na Camp Nou, Barca podejmie drużynę Celty Vigo. Skupię się dziś na typie na strzelca, a jeśli typować strzelca to Messi ;) Na początku niewielkie statystyki strzelców:
1.L. Messi 13
2. David Villa 4
3. Fàbregas 3
4. Adriano Correia 2
5. Xavi 2
Brakuje w tym sezonie drugiego napastnika który dorównałby Messiemu. Być może gonić zacznie Villa który miał kontuzję i po niedawnym powrocie strzelił kilka bramek. Póki co jednak strzelaniem zajmuje się Leo, w 9 meczach - 13 bramek , wynik bardzo dobry. Messi strzelił 13 z 29 bramek Barcy w tym sezonie, więc niecałe 50%. Z pewnością głównym motorem napędowym na dziś dla Messiego będą narodziny jego syna, Thiago który urodził się wczoraj ok 17. Messi powołany na mecz, na pewno na maksa naładowany i będzie chciał za wszelką cenę strzelić bramkę &#39;dla swojego syna&#39;. I myślę że uda mu się to dziś co najmniej 3x, widzę wynik w okolicach 4-0, 5-0 dla Barcy w tym 3 bramki Messiego, a być może nawet wszystkie ;)
Jeszcze historia ostatnich spotkań pomiędzy Barcą a Celtą:

nie 28/01/07 PRD FC Barcelona 3 - 1 Celta de Vigo✅
pon 28/08/06 PRD Celta de Vigo 2 - 3 FC Barcelona✅
śro 03/05/06 PRD Celta de Vigo 0 - 1 FC Barcelona✅
wto 20/12/05 PRD FC Barcelona 2 - 0 Celta de Vigo✅
sob 08/05/04 PRD Celta de Vigo 1 - 0 FC Barcelona⛔
nie 21/12/03 PRD FC Barcelona 1 - 1 Celta de Vigo⛔

Historia tez raczej po stronie Barcy, myślę że wygrana Barcy jest oczywista, kwestia w jakim stosunku ;) Typuję 4-0 w tym 3 bramki Messiego

⛔100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie:
Swansea City - Chelsea Fc
Typ: więcej rzutów rożnych - Chelsea
Kurs: 1.65
Bukmacher:
Analiza:

Cheslea jedzie dominować i wygrać spotkanie ze Swansea City. Londyńczycy stwarzają sobie mnóstwo okazji do zdobycia bramkę poprzez stałe fragmenty gry. To ich niesamowita siła i atut. Mają w składzie wysokich zawodników dobrze grających głowami. W ostatniej kolejce Chelsea przegrała pierwszy mecz w sezonie, ulegając Manchesterowi United na własnym stadionie. Był to bardzo kontrowersyjny mecz, jednak nieco lepsze nastroje do kadry „The Blues” powróciły po zwycięskiej batalii nad „United” w pucharze ligi. Teraz mecz ze Swansea i zapowiadane jest kolejne zwycięstwo. Do gry w dzisiejszym meczu powinien powrócić Torres, który był zawieszony w pucharowym meczu za czerwoną kartkę. Hiszpański napastnik doskonale czuje się w grze głową, więc liczę na jego skoczność i szukanie szansy w stałych fragmentach gry jakimi są rzuty rożne. Dobrą informacją jest to, że Laudrup nie może skorzystać z usług swojego podstawowego bramkarza Michaela Vorma, który z powodu kontuzji musi pauzować przez przynajmniej osiem tygodni. Rezerwowy bramkarz niepewnie czuje się na przedpolu a rzuty rożne mogą być dla niego zabójcze. Chelsea będzie miała ich więcej.

⛔100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Grecja Mężczyzn
Spotkanie: Iraklis - Alexandropolis
Typ: Iraklis
Kurs: 2,95
Bukmacher: Sportingbet.com
Czas rozpoczęcia: 18:00
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:00 zostanie rozegrane jedno ze spotkań siatkówki ligi Greckiej pomiędzy Iraklisem a Alexandropolis.Iraklis obecnie w tabeli zajmuje ostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem 0pkt i wygranym tylko jednym setem w trzech meczach.Natomiast ich dzisiejszy rywal zajmuje 2 pozycję i stosunek setów 9-1 i spisują się po 3 meczach do tej pory rewelacyjnie.Dzisiaj uważam że dzisiaj się wszystko zmieni ponieważ Iraklis w końcu musi coś wygrać.Pamiętam jak niedawno grali w Pucharze CEV więc sądze że dzisiaj zaczną serię zwycięstw.Zagrałem ten typ ponieważ ostatnie pojedynki między tymi klubami zdecydowanie przemawiają za Iraklisem.Ostatnie 4 pojedynki między tymi zespołami wygrywał Iraklis gładko po 3-0...Jeden z tych pojedynków był w lutym tego roku i Iraklis grał na wyjeździe i wygrał też gładko 3-0.Typowałbym Iraklis -1,5 seta,ale nie mogłem tego znaleść.Dlatego mój typ to wygrana Iraklis.

✅195
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Słowacka - Corgon Liga
Spotkanie: FK Senica - MŠK Žilina
Typ:X
Kurs: 3,2
Bukmacher: betsson
Analiza:

W dzisiejszym meczu słowackiej Corgoň ligi wicelider Zilina będzie gościł na boisku trzeciej drużyny ligi - FK Senica.
Wobec wczorajszej niespodziewanej porażki lidera Slovana,któraś z drużyn będzie miała nadzieję na zrównanie się z nim punktami.
Senica jest druzyną dosyć dobrze spisującą sie na własnym boisku(które zresztą jest dość specyficzne i wygląda mniej więcej jak nasze 3cio ligowe),jednak ten sezon rozpoczeła niemrawie, w miare upływu czasu się jednak rokręcając i w ostatnich 7 meczach odnosząc aż 5 zwycięstw i 2 remisy.
Reasumując Senica tego meczu nie przegra.
Jednak o zwycięstwo też będzie trudno - Zylina jest przeciwnikiem który nie za bardzo gospodarzom &quot;leży&quot;.Na 10 ostatnich spotkań - wygrali z nimi tylko 2.
Dodatkowo Żylina to &quot;mistrzowie remisów&quot;,mają ich najwięcej w lidze bo na 14 spotkań aż 8,co więcej zremisowali 3 z 4 ostatnich meczów i aż 7 z 10 ostatnich.
W ostatnim meczu w ubiegłym sezonie gdy Senica podejmowała Żilinę padł remis 1:1.Typuję powtórzenie tego rezultatu.

✅220
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Orlen liga, 03.11.2012, 18:00
Spotkanie: PTPS Piła - AZS Białystok
Typ: PTPS Piła -2,5 seta
Kurs: 2.36
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Dziś o 18 PTPS Piła zmierzy się we własnej hali z drużyną AZS Białystok. Zdecydowanym faworytem zdają się być gospodynie, które u siebie zawsze były mocnym zespołem i w tym sezonie to udowadniają. Bardzo dobrze Pilanki weszły w sezon wygrywając 3 mecze z rzędu, dopiero w ostatniej kolejce na trudnym terenie zostały pokonane przez Budowlanych Łódź. Z pewnością zespół chciałby wrócić do zwycięstw i mają ku temu dziś idealną okazje bowiem ich rywalem jest zdecydowanie najsłabsza drużyna w lidze AZS Białystok. Białostoczanki po słabych występach w Pucharze Cev muszą skupić się na lidze. W dotychczasowych 4 meczach zdołały wygrać zaledwie 2 sety i to u siebie w hali z przeciętną drużyną z Wrocławia. Później już 3 kolejne porażki z rzędu. Wszystko wskazuje na to, że dziś ta niechlubna seria zostanie przedłużona, gdyż AZS nie ma argumentów by wygrać w Pile, ba choćby urwać jakiś punkt. Gra Białostoczanek jest bardzo chaotyczna i obfituje w niezliczona ilość głupich błędów. Słabe przyjęcie oraz pasywna gra w ataku skutkuje takimi a nie innymi wynikami. Piła to bardzo solidny zespół i z taką drużyną jak Białystok nie powinna mieć jakichkolwiek problemów z wygraną za 3 punkty. Swoja hala, swoi żywo dopingujący kibice oraz chęć zmazania plamy po ostatnim meczu w Łodzi, to kolejne argumenty przemawiające za gospodyniami. Na papierze także wygląda to o niebo lepiej u zespołu PTPS-u. Typ warty gry, a handicap -1,5 seta jest chyba najpewniejszą opcją na ten mecz.

✅136
 
B 0

bode

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Spotkanie: Real Madryt-Zaragoza
Typ: Real Madryt -2
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać siły Królewskich na własnym stadionie. Real aby nie stracić wszystkich szans na mistrzostwo Hiszpanii musi pokonać Zaragoze, a najlepiej jak najwyżej. W poprzedniej kolejce pokonał Mallorce 5-0 na wyjeździe. Wydaję się, że Real Madryt po słabym początku sezonu i sensacyjnych porażkach(z Sevillą i Getafe) wraca na właściwe tory i nie odda punktów u siebie. Postawiłem na Handicap Real Madryt -2 ponieważ uważam, że Real jest wystarczająco mocny by wysoko pokonać dzisiejszego rywala. Ciężko coś napisać o Gościach, bo to bardziej zależy od siły Królewskich czy będą wstanie zagrać i nie zlekceważyć Zaragoza.

✅83
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Spotkanie: Gravelines Dunkerque - Le Havre
Dyscyplina: Koszykówka, Francja, LNB, 20:00
Typ: Gravelines Dunkerque -12.5pkt
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:00 odbedzie się 5 kolejka Francuskiej ligi koszykówki LNB. W jednym z meczy Gravelines Dunkerque podejmować będzie Le Havre. Dla mnie faworyt tego meczu jest tylko jeden i są nim gospodarze a tym na to spotkanie to wygrana właśnie Dunkerque minimum 13punktami. Zacznę od przedstawienia gości. Jest to po 4 meczach 6 drużyna ligi z bilansem 2 wygranych i 2 porażek. 2 wygrane to w 1 dwóch kolejkach na wyjeździe z benjaminkiem Boulazac i u siebie z Nanterre. Następnie przegrali na wyjeździe z Cholet 62-71 i ostatnio po słabym meczu ze Strasburgiem 59-63. Gospodarze natomiast wygrali jak na razie 3 z 4 spotkań. W 1 kolejce ze Strasburgiem u siebie wygrali 82-73, następnie rozgromili na wyjeździe Dijon 72-54. W 3 kolejce sensacyjnie ulegli Limoges na własnym parkiecie ale co pokazała ostatnia kolejka to był tylko wypadek przy pracy, ponieważ wygrali ostatnio z Poitiers na wyjeździe 17pkt. Jak dla Mnie Gravelines to jeden z faworytów na mistrza, już w poprzednim sezonie wydawało się że idą po mistrzostwo ale się nie udało. Ostatni mecz u Siebie przegrali dlatego dzisiaj będą chcieli wygrać przekonująco dla swoich fanów. W ostatnich 10 meczach między tymi zespołami Le Havre wygrywało tylko 2 razy i to na swoim parkiecie. Gravelines na 5 ostatnich meczy u Siebie z Le Havre wygrali 4 przewagą około 20pkt, tj. 80-57, 94-74, 76-59, 79-46 i tylko raz prawie 5 lat temu wygrali 10 punktami ( poniżej dzisiejszego handicapu ). Jak widać Gravelines lubi grać z Le Havre typuje wysokie zwycięstwo gospodarzy.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom