>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.01.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Almeria - Granada
Typ: Powyżej 1.5 gola w 1.ej poł
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Na podstawie ostatnich kilku(tj.5) meczy obu ekip typuję, iż do przerwy padną co najmniej dwa gole. Zarówno w pojedynkach Almerii jak i Granady worek z bramkami otwiera się najczęściej w pierwszej połowie. Analizując po 5 poprzednio rozegranych spotkań ww. drużyn tj. 10 meczy, zaledwie w dwóch utrzymał się bezbramkowy remis do przerwy. Można wywnioskować, że oba zespoły grają ofensywną piłkę od pierwszego gwizdka, co w efekcie przynosi zdobycze bramkowe, przy czym mnie skupiają się na obronie, co kończy się ich stratą. Sądzę, że w bezpośrednim pojedynku tak grających zespołów powinny szybko paść gole.
✅210
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: futbol Amerykański
Spotkanie: IND Colts - KC Chiefs
Typ: 1
Kurs: 2,10
buk: bet365
Już za chwilę rozpocznie się mecz futbolu amerykanskiego pomiędzy Indianapolis Colts, a Kansas City Chiefs. Do grania na Colts skłonił mnie kurs na nich, nie spodziewałem się że mając przewagę boiska buki stawiają na Chiefs. W futbolu nie jestem może jakimś specjalistą lecz ostatnio zafascynowałem się tą dyscyplinom, m.in. dzięki Polsatowi Sport który pokazuje mecze NFL. Widziałem w akcji oba te zespoły, Colts awansowali do playoffów z bilansem 11-5, zaś Chiefs również 11-5. Jak słusznie zauważyli komentatorzy polsatu Sport czyli panowie Kostyra i Rosiak Chiefs większośc meczów wygrywali ze słabszymi rywalami, gdy przychodziło im grać z drużynami z czołówki to przegrywali. Dwa tygodnie temu te dwie ekipy się spotkały i Colts wygrali 23-7 więc dość zdecydowanie. Pojedynek quarterbacków zapowiada się ekscytująco, ja stawiam na Andyego Lucka który był wybierany w drafcie z nr1, Alex Smith to też dobry rozgrywający ale wydaje mi się że dziś nie da rady.
✅110
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom