>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.01.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
trueinsect 3

trueinsect

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia, FA Cup
:piłka: Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur
Typ: over 4,5 gola Kurs: 4.5
Buk: bet365
Szlagier w FA Cup już w trzeciej rundzie! 18:15! Emirates Stadium! Derby Londynu!
Nie ulega żadnym wątpliwościom, że ten mecz będzie najbardziej elektryzującym ze wszystkim rozgrywanych dzisiaj w ramach pucharu Anglii. Rewelacyjnie dysponowany w tym sezonie zespół Wengera zagra u siebie z Tottenhamem - drużyną, która wprawdzie nie radzi sobie najgorzej, ponieważ zajmuje 6 pozycję w tabeli i traci do lidera 7 punktów (warto zaznaczyć, że tym liderem jest właśnie Arsenal, który zgromadził na swoim koncie dotychczas 45 oczek), jednak w ekipie Kogutów, w ostatnim czasie doszło do zmiany na stanowisku trenera. Szczerze? Dziwi mnie trochę ta zmiana, ponieważ jakby nie było, miał on najlepszy współczynnik wygranych do przegranych, ze wszystkich poprzednich menadżerów Spurs. Właściciel klubu podjął jednak decyzję o jego zwolnieniu, Andre Zwinął-Bagaż i na jego stołku zasiadł Tim Sherwood.
Przejdźmy może do kilku gramów statystyk. Obie ekipy mierzyły się na wszystkich frontach ze sobą już aż 252 razy. Ze 102 pojedynków zwycięstwo wychodzili Kanonierzy, 91-krotnie ich rywale, a 59 razy padał remis. Zanim przejdę dalej, poniżej historia 5 ostatnich pojedynków pomiędzy Kanonierami i Kogutami:
01.09.2013 Arsenal - Tottenham 1:0
03.03.2013 Tottenham - Arsenal 2:1
17.11.2012 Arsenal - Tottenham 5:2
26.02.2012 Arsenal - Tottenham 5:2
02.10.2011 Tottenham - Arsenal 2:1
Dlaczego pogrubiłem właśnie te dwa wyniki? Ażeby pokazać dlaczego właśnie tak typuję. Każdy kto interesuję się choć trochę angielską piłką, doskonale wie, że mecze tych ekip są kojarzonego z gradem goli. A teraz taka mała ciekawostka. Wiecie kto w tych pojedynkach strzelił najwięcej bramek Arsenalowi, bo aż 9? Adebayor! I jego dziś nie powinno zabraknąć w składzie chociażby przez wzgląd na ostatnie jego dokonania. Konkretniej: strzelił on dwa gole w meczu Southampton, dzięki czemu Koguty wygrały 3:2, a w ostatnim meczu dołożył jedno trafienie przeciwko Czerwonym Diabłom i poprowadził swoich kolegów do zwycięstwa 2:1 na wyjeździe.
A jak ma się drużyna Wengera? Pomimo wielu, naprawdę wielu kontuzji - bardzo dobrze. Zasiadają na fotelu lidera. Jednak ciągle nie mogą być spokojnie, nie mogą się rozsiąść, włączyć telewizora, przyszykować kanapek, bo tuż za tym fotelem czają się rywale, żeby ukraść kanapki. Po wpadce z City 3:6, Arsenal zremisował 0:0 z Chelsea, a pozostałe 3 spotkania wygrał odpowiednio: 2:0, 1:0, 3:1. Warto spojrzeć na ostatnie spotkanie i to, co tam się działo. The Gunners oddali 28 strzałów z czego 20 w drugiej połowie! W tym spotkaniu wydarzyły się dwa cudy. Pierwszym był taki, że spotkanie zakończyło się jedynie wynikiem 2:0, a drugim gol.. Lorda Bendtnera! No, ale chyba wypadałoby się przestać z niego śmiać, bo uratował tyłek Kanonierom. Drugie trafienie dołożył Theo.
Kogo zabraknie?
Arsenal:
Oxlade-Chamberlain, Sanogo, Diaby, Ramsey, Gibbs, Giroud, Bendtner
Tottenham:
Naughton, Paulinho, Kaboul, Vertonghen, Lamela i Sigurdsson.
Bardzo ważnym aspektem tego spotkania jest fakt, że do gry wraca świetny Mesut Ozil! Choć to jeszcze niepewne, czy wystąpi on w tym spotkaniu.
Powodzenia typerzy!
⛔100
 
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: Puchar FA
Spotkanie: Aston Villa - Sheffield Utd
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś zajmę się analizą meczu angielskiego Pucharu FA pomiędzy Aston Villa a drużyną Sheffield Utd. Gospodarze dzisiejszego meczu z pośród ostatnich pięciu meczy 1 wygrali, 1 zremisowali i 3 przegrali. Można u nich zanotować &quot;wzrost&quot; formy: 3 przegrane, potem 1 remis i w końcu 1 wygrana. Aston Villa zajmuje 11 miejsce w tabeli angielskiej ekstraklasy. Ich przeciwnikiem w dniu dzisiejszym będzie 18 zespół League One (3 poziom rozgrywkowy) Sheffield Utd. Goście spośród ostatnich 5 meczy 2 wygrali, 2 zremisowali i 1 przegrali. Historia spotkań przemawia na korzyść gospodarzy: 4 wygrane, 1 remis i 1 porażka. Tak więc można wywnioskować że średniak z angielskiej ekstraklasy zmierzy się ze słabym zespołem grającym na 3 poziomie angielskich rozgrywek. Wynik może być tylko jeden - zwycięstwo gospodarzy. Warto jeszcze odnotować że z dwóch ostatnich meczy pomiędzy tymi drużynami Aston Villa dość wysoko (3-1 i 3-0) wygrało oba spotkania i grając na swoim terenie odniosło najwyższe zwycięstwo w historii spotkań pomiędzy tymi drużynami.
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Prevc - Freund
Typ: Prevc
1,55 Unibet

Słoweniec prezentuje dobrą i stabilną formę. Pisałem już w analizie pary Prevc - Ito, że mimo ciężkich warunków jakie panują nad Innsbruckem, Petera stać na dobry wynik. To nie jest typ zawodnika, który przy gorszych lub zmiennych warunkach kładzie skok tylko wyciska maksimum co pokazał dziś w kwalifikacjach. Freund znajduje się zdecydowanie pod formą, a w każdym dzisiejszym skoku czy to podczas treningu czy kwalifikacji plasował się niżej aniżeli Słoweniec. Tutaj mimo wszystko niespodzianki być nie powinno i jeżeli naprawdę Prevc nie dostanie huraganu w plecy a Freund wiatru pod narty zwycięzca może być tylko jeden.
✅55
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tenis, ATP Doha
04.01.2013 16:00
Nadal - Monfils
Typ: Monfils -1,5 gema
Kurs: 3.50
unibet
Finał turnieju ATP w Doha. Zmierzą się w nim najwyżej rozstawiony Rafael Nadal z Gaelem Monfilsem. Na pierwszy rzut oka oczywistym faworytem wydaje się być Nadal, jednak po przeanalizowaniu faktów wychodzi nam zupełnie coś innego. Otóż, Nadal nigdy na samym początku sezonu nie spisywał się specjalnie dobrze, nie inaczej było w pokazówce przed tygodniem, gdzie grał przeciętnie. No i na tym turnieju mamy tego potwierdzenie, w każdym spotkaniu miewał tu problemy, ledwo udało się skończyć w dwóch setach z Rosolem, stracony set z Kamke, ciężka przeprawa z Gulbisem i stracony set z Gojowczykiem. Natomiast Monfils wygrywał tu bardzo pewnie, widać że świetnie czuje się na tych kortach, gra wyśmienicie, pierwsze podanie na bardzo wysokim poziomie. Pokonał w dwóch setach kolejno: Giraldo, Gasqueta, Brandsa i Mayera, z meczu na mecz prezentując się lepiej. Do tego należy dodać, że w Doha grali już ze sobą dwukrotnie w przeszłości Nadal z Monfilsem i oba pojedynki pewnie w dwóch setach wygrywał Francuz, liczę że i dziś będzie podobnie, to jeden z takich spotkań w których trzeba zagrać mocno po wysokim kursie.
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka Finlandia
Spotkanie:Tapiolan Honka-Kauhajoen Karhu
Typ:Kauhajoen Karhu wygra pierwszą kwartę [zakład 1x2]
Kurs:2,15
Bukmacher:William Hill
Mecz ligi Finlandzkiej w kosza i pojedynek koszykarzy Tapiolan Honka z ekipą Kauhajoen Karhu.Już na pierwszy rzut oka widać że z kursem jest coś nie tak ponieważ pomimo że obie ekipy dzieli ledwie jedno miejsce w tabeli to różnica w ilości zdobytych punktów 8 oczek.Widać po prostu iż liga podzielona jest na pierwszą piątkę i całą resztę.Gospodarze należą do całej reszty ponieważ pomimo 6 lokaty ich bilans 9-9 w porównaniu do rywali którzy do tego meczu przystępują z bilansem 13-6 wygląda po prostu dość słabo.Warto także odnotować że gospodarze od początku sezonu tylko dwa razy wygrali z ekipami z wiodącej piątki natomiast mecz z dzisiejszym rywalem na wyjeździe przegrali 87-81.Co w tym wszystkim warte odnotowania to fakt że koszykarze Honki mają problem w pierwszych kwartach i to szczególnie w meczach u siebie a najśmieszniejsze jest to że potrafią przegrać pierwszą kwartę z totalnym outsiderem i to dość znacznie a potem wygrać mecz.Dorzućmy do tego dobrą formę gości którzy w ostatnich 5 meczach dali się pokonać tylko raz oraz po prostu lepszy skład bo niby koszykarze Honki mają dość dobrą średnią na pojedynczego zawodnika jednak patrząc na skuteczność,zbiórki ,asysty i straty to tutaj znacznie lepiej wypada ekipa gości.Uważam więc że przy tendencji gospodarzy do przegrywania pierwszych kwart oraz znacznie lepszej formie gości kurs na zwycięstwo w pierwszej kwarcie ekipy Kauhajoen Karhu jest świetną propozycją na to spotkanie.Polecam
⛔100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina: Tenis Hopman Cup
Spotkanie: Radwańska A/Panfil G - Cornert A/Tsonga J-W
Typ: Cornet A/Tsonga J-W
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet365

Chciałbym polecić wam typ na Alison i Tsonge w Hopman Cup&#39;ie. Właśnie trwa spotkanie Jo-Wilfreda i ten &#39;masakruje&#39; serwisem Panfila, wszystkie swoje gemy wygrywa do 0/15 (jeden się zdarzył do 30) gdzie to Grzesiek ten punkt zdobył przez siatkę Tsongi i aut (w zasadzie całkiem podobna sytuacja co do gema na przełamanie Jo przez Panfila, z tym że tutaj wypracował po raz 1 własne błędy u Wilfreda i dokończył porzadnym returnem pod/w linię).
U Jo o pojedynek 3setowy jestem spokojny, bo nie jeden maraton miał za sobą przy czym Panfil wygląda już na dość wyczerpanego. Po tym spotkaniu jest pojedynek pań Radwańska - Cornet, tutaj Radwańska powinna dość łatwo ograć Cornet i cały czas przed deblem szacuje na jakieś 1/1,5h odpoczynku czyli dość mało..
Wspomniałem o tych gemach Wilfreda, w deblu mieszanym serwis odbiera się zazwyczaj na przemian raz kobieta/facet, kobieta/kobieta, facet/kobieta o tyle ile Cornet radziła sobie dość dobrze z serwisem Stepanka i Isnera w wcześniejszych spotkaniach tak teraz widzę szansę dla niej aby odebrała serwis od Panfila. Przy czym nie widzę szans aby Aga odebrała Tsongi.
Cornet preferuje dość asekuracyjny styl gry w singlu i gdybym nie widział jej gry w deblu to bym nie wziął tego kursu pod jakikolwiek rozpatrywanie odnosnie zakładu w ogóle, ale w deblu bardzo dobrze bawi się grą, widać u niej spokój, opanowanie a i świetnie rozumie się z Wilfredem o czym pokazały wcześniejsze spotkania.. nie musicie oglądac obydwóch filmików, ale jak macie cheć to polecam chociaż oglądnąć Cornet A/Tsonga J - Stepanek R/Kvitova P, widać własnie w tym filmie jak to zdeterminowana jest i bawi się grą.. po połowie 2giego seta wydawało mi się, że sama byłaby w stanie z nimi wygrać..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS WTA Hobart
Spotkanie:
Grandin N./Riske A. - Kalashnikova O./Buryachok I.
Typ:
Kalashnikova O./Buryachok I.
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet 365

Analiza: Tak naprawdę to wybierałem bet z dwóch spotkań. Wahałem się pomiędzy tym deblem a meczem Struff-Devvarman. Wybór padł na kobiecy debel a więc nieco wbrew logice. Może nieco dziwić, bo to nie dość, że &quot;przeklęte-nieprzewidywalne&quot; WTA, to do tego debel, który mimo wszystko jest bardziej loteryjny niż gry singlowe. Dla wyjaśnienia dodam, że gram przede wszystkim przeciwko &quot;składakowi&quot;, bo po pierwsze, &quot;babcia&quot; Grandin dawno najlepsze lata ma za sobą (to kiedyś był topowa deblistka WTA) a pod drugie do pary wzięła sobie po prostu przypadkową partnerkę z &quot;łapanki&quot; Riske, która najzwyczajniej w świecie nie jest deblistką. Grywa owszem deble, ale sporadycznie i z kim popadnie, więc robi to po prostu niejako &quot;przy okazji&quot;. Ich rywalki para gruzińsko-ukraińska grała w ostatnim tyg w Zhenzhen oraz 3 turnieje w ub roku. Wygrały turniej rangi WTA w Baku i tam je widziałem w finale z parą
E. Daniilidou/A. Krunic i z tego co pamiętam pokazały solidny poukładany tenis. Kilka tyg później w Moskwie w 1 rundzie (widziałem tylko fragmenty tego meczu), po walce uległy 2 super deblistkom, czyli parze Huber/Rosolska. Poza tym Kalashnikovą widziałem kilka razy w grze singlowej. Myślę, że ich zgranie oraz umiejętności powinny w zupełności wystarczyć aby pokonać taki składak. Z racji tego, że to jednak debel WTA (poza przekonaniem wynikającym z analizy liczę też nieco na intuicję), trudno na to położyć singlem grubą kasę, to mimo wszytko 150-200 dam.
✅83
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Doha
Spotkanie: Rafael Nadal - Gael Monfils
Typ: DW: 1-2
Kurs: 5.0
Bukmacher: Unibet
Godzina: 16:00
Analiza:
ATP w Doha. Finał turnieju w którym to zmierzą się ze sobą Rafael Nadal oraz Gael Monfils. Mecz może być na prawdę na wysokim poziomie, obaj są genialni w obronie, ale i w ataku potrafią zagrać kosmicznie. Do tego Monfils wiadomo jaki to jest typ &quot;showmana&quot; także mecz na pewno godny oglądnięcia. Nadal tutaj jest faworytem ale nie musi tego wygrać, widać, że jego forma jest jeszcze na słabszym poziomie, swoje wygrywa ale stracił sety z Kamke czy Gojowczykiem w tym turnieju oraz spore męki z Gulbisem czy Rosolem. Monfils nie stracił seta jeszcze, na pewno swoje pojedynki wygrywal pewniej niż Hiszpan, a rywali nie miał złych bo Gasquet czy Brands oraz w ostatneij rundzie F.Mayer. Jednak najciekawsze jest porównanie H2H. Otóż, grali ze sobą 10 razy obaj tenisiści i 8-2 jest dla Nadala także bez niespodzianki, ale te 2 zwycięstwa Francuza oczywiście były w tym turnieju w Doha, w roku 2009 oraz 2012 i to Gael wygrywał te spotkania bez straty seta. Monfils kapitalnie serwuje, jak utrzyma podanie to wiadomo Nadala nie jest tak trudno przełamać. Rafa na pewno da od siebie więcej, to jest finał i on nie zwykł ich przegrywać. Monfils na pewno powalczy, ale sprawa wyniku na prawdę wydaje się otwarta. Dużo zależy od 1 seta, jak tutaj Monfils wygra to myślę, że 3 sety zobaczymy na pewno, bo Rafa już kolejny raz do zera nie przegra. Taki właśnie też zakład wybieram.
⛔100
 
G 2

grojo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Doha
Spotkanie: Rafael Nadal - Gael Monfils
Typ: Kto wygra 1 seta : Gael Monfils
Kurs: 2.6
Bukmacher: Unibet
Godzina: 16:00
Analiza:
Typ, który wziąłem dzisiaj pod lupę to finał turnieju w Doha pomiędzy wyżej wymienionymi zawodnikami. Koledzy powyżej wymienili wszystkie atuty, które świadczą za Francuzem w dzisiejszym spotkaniu.Ale czy na pewno musi się to skończyć tak łatwo jak to się wydaje ?Niekoniecznie. Monfils jest rzeczywiście w rewelacyjnej formie - wszystkich swoich rywali w tym turnieju pokonał głądko do zera, ogrywał tu dwukrotnie Hiszpana.Nadal oddał sety takim zawodnikom jak Kamke i Gojowczyk, ale to jednak absolutny top - jeśli zepnie się może to równie dobrze wygrać.Na pewno nie tylko my pamiętamy, że dwukrotnie tu już z Gaelem przegrywał, on wie o tym doskonale. To może się wiązać z dodatkową motywacją - jednak nie musi .
Asekuracyjnie propnuje zagrać typ 1 set Gael Monfils. Forma u Francuza jest wyższa , nie wiadomo jak zagra nadal - ten set wydaje się najpewniejszy do gry na Monfilsa. Później to już ruletka jak dla mnie - Francuz potrafi przegrywać wygrane mecze, Hiszpan w niewiarygodny sposób odrabiać straty - nie pokuszę się o typowanie zwycięzcy jednak polecam mój typ , jednak za niewysokie stawki .Pozdrawiam ;)
⛔100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Biegi narciarskie - FIS Tour de Ski
Spotkanie: (Val Di Fiemme/ITA) - 5 km stylem klasycznym kobiet
Typ: Czy Krista Lahteenmaki (FIN) będzie w Top 6? (Tak)
Kurs: 1.55
Bukmacher: bwin

Wydaje mi się, że Lahteenmaki może być czarnym koniem tego biegu. Jak wszystkie Finki dobrze czuje się w klasyku, wprawdzie niby dystans nie bardzo w jej guście, ale jej forma wydaje się być na fali wznoszącej. We wczorajszym biegu pościgowym szybsza była tylko Lindborg, za to wolniejsze były faworyzowane Johaug i Jacobsen. Dzisiaj widzę spore szanse nawet na podium, a już w top6 to chyba nie ma realnej siły która by ją mogła stamtąd wyrzucić. No bo ile zawodniczek może ją wyprzedzić? Może Jacobsen, Johaug jak im się będzie chciało, choć to raczej nie są specjalistki od klasyka, do tego obie mają na głowie co innego i nie muszą dzisiaj żyłować wyniku i pewnie skupią się na zachowaniu status quo przed jutrzejszą wspinaczką. Na pewno powalczyć mogą rodaczki Kylloenen i Niskanen, bo Saarinen już raczej nie. Inne specjalistki od klasyka (Ishida) w tym sezonie w kiepskiej formie, poza tym przedłużony sprint to nie ich domena. Trudno znaleźć w stawce 6 lepszych zawodniczek niż Lahteenmaki, tym bardziej, że jej motywacja powinna być spora, bo otworzyła się realna szansa na podium w klasyfikacji generalnej Tour de Ski (do trzeciej Kylloenen traci 25s, co jest jak najbardziej do odrobienia dzisiaj i jutro), ale do tego potrzebny jest dobry występ w dzisiejszym biegu, na co liczę. ✅55
 
rastaman391 27

rastaman391

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Polska PLK
Spotkanie: Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański
Typ: Polpharma +9.5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Witam, na dzień dzisiejszy wybieram spotkanie z PLK. O godzinie 17
zmierzą się ze sobą drużyna Rosy Radom i Polpharmy Starogardu Gdańskiego.
Kolega wyżej wspomniał już o tym meczu. Polpharma w pięciu ostatnich
spotkaniach cztery porażki, a ostatnie spotkanie wygrana z mocną Energą
20 punktami. Liczę na to, że dzisiaj Polpharma zagra ładne spotkanie,
stać ich na to, ale nie mówię, że ten mecz wygrają. Handicap na Polpharme
ciekawy. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami było 20 października
2013 r. i zakończyło się wygraną Rosy 80:73(handicap pokryty).
Wcześniejsze spotkanie wygrana Rosy 79:71(też handicap pokryty, lecz to
spotkanie z kwietnia 2013 roku). Na ostatnie 5 spotkań między tymi
drużynami 5 razy handicap wchodzi(wiem, że są to stare mecze, ale podaje
tylko pod względem statystyk). Są to drużyny, które grają defensywną
koszykówkę, co moim zdaniem dodatkowo może utrudnić zrobienie dużej
przewagi. Odnośnie gospodarzy to ich wygrane nie są wysokie, jak
wygrywają to mniejszą liczbą punktów. Taki handicap zapewne jest
spowodowany bardzo słabą grą Polpharmy we wcześniejszych meczach(przed
meczem z Energą) gdzie przegrywali ogromną różnicą punktów, ale w
ostatnim spotkaniu pokazali, że nie są to chłopcy do bicia. Podsumowując,
biorąc pod uwagę ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami i forme
drużyn w ostatnim meczu uważam, że Polpharma z handicapem +9.5 pkt wygra
to spotkanie. Życzę dużych wygranych i miłego dnia. Pozdrawiam ????
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Doha
Spotkanie: Rafael Nadal - Gael Monfils
Typ: Nadal 2:0
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
Godzina: 16:00
Analiza: Witam po długiej przerwie. Na dzisiaj widze wszyscy wieszczą niespodziankę, jednak ja jestem konserwatywny i wiem ze Rafa to ogarnie. Znam staty. Wiem że Nadal słabo gra początkiem roku. Wiem ze już dwukrotnie przegrywał z Gaelem w Doha, jednak hiszpan to hiszpan. Zazwyczaj Nadal ma w turnieju jeden słaby mecz i jeśli wtedy nie odpada, wygrywa badź awansuje do półfinału. Mecz taki miał miejsce wczoraj z Gojowczykiem i to byłoby na tyle. Monflis wrócił z martwych i w tym sezonie znów bedzie w pierwszej 10 rankingu. Gość dobiega do wszystkiego. Bardzo ciekawy finał się zapowiada. Ja gram jednak na Nadala bo taki działa na mnie jak plachta na byka ????
⛔100
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Piłka ręczna
Polska - Czechy

Czechy @ 2.20 Bet365

We wczorajszych meczach mogliśmy zobaczyć formę obu zespołów, Czechy pokonały faworyzowanych w tym meczu reprezentantów Węgier. Polska natomiast uległa także faworyzowanym w tym meczu Białorusinom. Z tego co zauważyłem, kursy na Czechów dosyć wyraźnie spadły z 2.62 -&gt; 2.20. Patrząc na składy obu zespołów w reprezentacji Czech nie brakuje nikogo, najsilniejszy skład i będą starali się wygrać ten towarzyski turniej pokazując dobrą formę przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy. Polska zagra bez Glińskiego (zastąpił go Maciej Pilitowski), oprócz Glińskiego na Węgry nie pojechali Jurecki oraz Kuchczyński, których na pewno brakuje w kadrze, co mogliśmy zauważyć np wczoraj. Myślę, że Czesi powinni wygrać to spotkanie są w dobrej formie co wczoraj pokazali wygrywając z Węgrami.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie:
Valladolid - Betis
Typ:
1
Kurs:
2,50
Bukmacher:
unibet
Jak dla mnie idzie dzisiaj śmiało pograć w stronę gospodarzy. Pojedynek drużyn z dolnej części tabeli. Gospodarze, 17 miejsce, lecz u siebie nie spisują się tak tragicznie. 2 zwycięstwa, 3 remisy i 3 porażki. Ostatnio u siebie pokonali aż 3-0 Celte Vigo, drużynę znajdującą się wyżej od nich w tabeli. Ich następnym atutem oprócz własnego boiska jest ich strzelec
Guerra, mający na swoim koncie aż 11 bramek. Betis jest na ostatnim miejscu. Gram przeciwko nim, bowiem ich bilans na wyjeździe jest tragiczny. Na wyjeździe jeszcze nie wygrali, zanotowali 1 remis i aż 7 porażek. Mało strzelają, bo tylko 6 bramek w meczach wyjazdowych i aż 24 stracone. Patrząc na te statystyki myślę że można śmiało pograć w stronę gospodarzy.
⛔100
 
wlodpol 57

wlodpol

Użytkownik
Hiszpania
koszykówka
Valladolid-lagun Aro 2 -3,5
kurs 1,70
betgun
Valladolid to zdecydowany outsajder ACB-więc trudno mu będzie dotrzymać kroku drużynie która ma w tym sezonie na rozkładzie takie zespoły jak Saragossa ,Unicaja Malaga.
✅70
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - GB Elite League
Spotkanie.Belfast - Dundee Stars
Typ.1
Kurs.1,53
Bukmacher.Bwin
Data.04.01.2014 g.20.00
Analiza.

Dzisiaj kolejne spotkanie w lidze hokejowej Wielkiej Brytani i po raz kolejny stawiam na lidera tabeli.Ekipa gospodarzy jak juz pisalem wczesniej to lider tabeli i na dzien dzisiejszy ma w dorobku 49 punktow,natomiat ich dzisiejszy rywal jest na miejscu 4 z dorobkiem 34 oczek zdobytych.Przewga na korzysc gospodarzy duza.Forma takze po stronie hokeistow z Belfastu.Na ostatnie 6 spotkan same zwyciestwa,natomiast hokeisci z Dundee Stars maja na koncie 4 wygrane i 2 porazki.Przegrywali z ekipami z Belfastu 4-2 u siebie i na wyjezdzie Edinburgh 3-2.Za typem na gospodarzy przemawia takze historia spotkan pomiedzy tymi ekipami w ostatnim czasie...
22/12/13 EL Dundee - Belfast 2:4
01/12/13 EL Dundee - Belfast 1:4
20/09/13 EL Belfast - Dundee 5:3
3 spotkania i 3 pewne wygrane dzisiejszych gospodarzy.Tak wiec dzisiaj za gospodarzami przemawia wlasna tafla,publika,forma sportowa i historia spotkan.Nie pozostaje wiec nic innego jak wygrac spokojnie to spotkanie...
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
siatkowka
polska vs hiszpania
typ: hiszpania +2,5 seta
kurs 6,0
buk william hill
po 1) hiszpanki maja 3 szanse by wygrac seta 1a) conajmniej trzy szanse ????
po 2) moze polki maja lepsze zgranie, taktyke i technike ... ale to sport
po 3) hiszpanki to nie szwajcarki i tanio skory nie sprzedadza
po 4) kurs 6 jest wart ryzyka - co najmniej trzy podejscia do wygrania seta !!!
a zatem grajcie hiszpanki i ugrajcie seta ????
⛔100
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpania: ACB
Spotkanie: Laboral Kutxa - Barcelona
Typ: Suma w meczu: Poniżej 164,5
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś biorę po raz kolejny Barcelonę. Grając na wyjeździe Katalończycy rzucają różnie (ostatnie 5 meczy: 84, 77, 65, 82 punkty), jednak są solidną drużyną, która potrafi się bronić, więc raczej nie pozwolą na to, by Gospodarze się rozkręcili. Laboral jest drużyną, która zdobywa dużo punktów, w lidze pod tym względem zajmują 4 miejsce (Najwięcej rzucają koszykarze z Madrytu i Walencji, zajmują też dwa pierwsze miejsca w krajowej ACB), ale czuję, że dzięki solidności Barcelony nie będą mieli okazji zdobyć dorobku ponad 80 punktowego. Linia u buków wystawiona dość wysoka, ale czuję, że obie drużyny nie zdołają uzbierać 165 punktów i typ underowy &quot;siądzie&quot;.
✅44
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Almeria - Granada
Typ: 2DNB
Kurs: 2,10
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 22:00 odbędzie się spotkanie dwóch przeciętniaków ligi hiszpańskiej. Faworytem tego spotkania według bukmacherów są gospodarze. Ja jednak decyduje się zagrać w stronę gości i ubezpieczam się gdyby był remis.
Granada do tej pory zdobyła 20 punktów i zajmuje bezpieczne 12 miejsce. Almeria zaś plasuje się na 17 miejscu i jest tuż nad strefą spadkową z dorobkiem 16 oczek.
Almeria u siebie jest jedną z najsłabszych drużyn grających na własnym terenie. W 8 meczach zdobyli zaledwie 6 pkt. Przy czym raz wygrywając i 3 razy remisując.
Na wyjazdach zaś Granada spisuje się znakomicie. Zajmuje 4 miejsce w meczach wyjazdowych. Zdobyli aż 14 pkt na 8 meczy. Także bilans bardzo ładny.
Dlatego też decyduje się zagrać w ich stronę. Kurs dobry, a prawdopodobieństwo, że wejdzie jest dosyć duże. Także powodzenia!
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Primera Division
spotkanie: Almeria - Granada
typ: 1X
kurs: 1.45
buk: Bet365
analiza:
Trochę inaczej podchodziłem do tego meczu jeszcze parę dni temu. Bardziej skłaniałem się ku remisowi, ale z dnia na dzień coraz bardziej myślę, że górą będzie Almeria. Z całej tej sytuacji wybrnąłem w następujący sposób, mianowicie gram 1X po, muszę niestety przyznać, średnim kursie. Tak jak wcześniej wspomniałem liczyłem na remis, przede wszystkim bezbramkowy, nie liczę na spektakularny mecz z dużym overem, chociaż z drugiej strony Granada bez pierwszego bramkarza, zastąpić go ma rezerwowy Orestis Karnezis. Sytuacja ciężka do przewidzenia, więc jak najbardziej jakaś podpórka mile widziana. Almeria ostatnio niemiłosiernie trapiona kontuzjami, ale jak pokazują wyniki potrafi sobie radzić: 0 do 0 z Espanyolem i wygrana 1:0 z Betisem. Dziś też spodziewam się podobnego wyniku do tych dwóch poprzednich. Za Granadą przemawia przede wszystkim imponująca gra na wyjazdach, tzn. 4 zwycięstwa na 8 spotkań, Almeria z kolei zaledwie jedna wygrana na tyle samo gier. Najwyższa pora umacniać twierdzę na swoim stadionie i pójść za ciosem, jak w ostatnich spotkaniach.
✅45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom