>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.01.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piła Nożna, Meksyk
Spotkanie: Monarcas vs Queretaro
Typ: HT-X
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet-at-home
Godzina: 2:30
Analiza:
Zapraszam na mecz ligi meksykańskiej gdzie Monarcas na włąsnym stadionie podejmie Queretero.Jest to pierwszy mecz sezonu choć ostatnio zakończył się dopiero miesiąc temu no ale to nic (może nie mam racji nawet ale nie ogarniam tak bardzo piłki meksykańskiej).Ja jednak myślę że znalazłem typ warty do obstawienia.Dwie jak dla mnie równe drużyny powalczą przeciwko sobie o pierwsze punkty w sezonie.O tym że obie drużyny są na równym poziomie świadczą chociażby ostatnie statystyki H2H tych drużyn.Często padały remisy a jeśli jakaś drużyna wygrywała to najczęściej jedną bramką po bardzo wyrównanych spotkaniach.Ja dziś stawiam na remis do połowy bo jak dla mnie obie drużyny w pierwszym meczu sezonu będą się tak jakby &quot;badać&quot; i na pewno nie ruszą od razu do ataku.W moim odczuciu lekkim faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy więc dla bardziej odważnych graczy polecam granie HT/FT-X/1 (sam gram właśnie ten typ ale tutaj wolę zagrać bardziej ostrożnie).W ostatnich 5 meczach pomiędzy drużynami z Monarcas oraz Queretero aż w 4 starciach do połowy były remisy i to 0:0 dlatego widać że obie drużyny często grają dość kompromisowo i nie rzucają się do przodu na swojego rywala stąd taka bardzo mała ilość zdobywanych bramek.Dlatego też na dziś gramy X do połowy.Jest to pierwszy mecz sezonu dlatego ktoś może powiedzieć że ciężko przewidzieć typy w tej fazie sezonu ale właśnie to mi może pomóc bo na pewno w 1 spotkaniu nikt nie będzie chciał się bardzo odkryć żeby już od początku atakować dlatego remis do połowy całkiem możliwy i tego się trzymajmy.Powodzenia!!!
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej
Spotkanie: Chicago Blackhawks @ New Jersey Devils
Typ: Chicago Blackhawks (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1,69
Buk: Pinnacle
Analiza:
Dzisiejsza oferta nie rozpieszcza i prawdopodobnie dopiero jutro będzie można wybrać coś ciekawszego. Nie mniej jednak, co jakiś czas - średnio raz na tydzień lubię skupić swoją uwagę na Blackhawks i coś mi mówi, że po wczorajszym nieudanym - przede wszystkim pozbawionym energii i pełnego zaangażowania spotkaniu z Isles, dziś będzie można zobaczyć drugą stronę medalu, a Blackhawks to właśnie taki zespół, o którym już wielokrotnie powtarzałem - potrafi się doskonale przegrupować i wyciągnąć wszelkie
błędy w bardzo krótkim czasie, dlatego też połowa sezonu za nami, a tak na prawdę nie doświadczyliśmy jeszcze jakiejś dłuższej serii porażek ze strony Hawks. Porażka w Nowym Jorku będzie tylko swego rodzaju motywacją i dodatkowym motorem do działania Jastrzębi w sąsiednim Newark dzisiejszej nocy.
Nie mam zamiaru w żaden sposób lekceważyć Devils, bo ten zespół zaczyna małymi krokami wchodzić na salony i udowadniać, że ten sezon w dość przeciętnej konferencji Wschodniej nie musi być jeszcze stracony. Wyszedł im ostatni mecz z Pingwinami, którzy nie zostali w żaden sposób rozniesieni czy wypunktowani, ale Diabły odwaliły solidną robotę niwelując ich szybkość i całkowicie tłumiąc &#39;power&#39; w ofensywie, co w połączeniu z konsekwentnym zdyscyplinowaniem przyniosło fajny efekt. Mimo wszystko, w ekipie Diabłów nie ma fachowców od strzelania, a dokładniej - siada tam na &#39;łeb, na szyje&#39; skuteczność i jeśli chcieliby nawiązać jakąkolwiek walkę z tak dobrze zbalansowanym zespołem jak Hawks, samo skupienie w defensywie zdecydowanie tutaj nie wystarczy. Goście są słusznym faworytem i właśnie wczorajsza porażka z Islanders, to wystarczający argument, by dziś mogli zrehabilitować się w New Jersey.
✅69
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rob91 92

rob91

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Anaheim Ducks - Edmonton Oilers
Typ: under 4.5
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Naliczyłem aż 7 spotkań w bieżącej fazie zasadniczej, w trakcie których Nafciarze nie zdołali pokonać bramkarza rywali ani razu!
To naprawdę sporo. Kluczowa sprawa to ich wahania formy, o ile u siebie potrafią nawbijać sporo bramek w poszczególnych meczach, tak - przede wszystkim - na wyjeździe, jak się zatną to kalibracja celownika nic im nie daje i często kończą na max. honorowym trafieniu. Przyjeżdżają do Anaheim po nieudanym występie w San Jose (jedyną bramkę strzelił Yakupov) w dniu wczorajszym. I jeśli spojrzymy na to z kim się mierzą (Ducks to zespół niepokonany u siebie w czasie podstawowym w 17 dotychczasowych potyczkach i tracący +/- 1,9 bramki/mecz), to można szacować, że będzie to dzień na minimach tej sinusoidy.
Liczę na występ Bryzgalova w bramce Oilers. Przyćmił on ostatnio Dubnyka, w swych 10 występach notując skuteczność 91,5%. Gdy w meczu z Lotnikami wpuszczał krążek pod parkany, to co ciekawe - tylko w sytuacjach przewagi rywala (a było to 3-krotnie). Może to być pewien argument przeciwko brylującym w ofensywie miejscowym. Zresztą, jak porównamy ich statystyki, chociażby z Blackhawks to okazuje się, że tych bramek też, nie wiadomo jak dużo, nie strzelają.
Biorąc pod uwagę linię 4.5, okazuję się przyjezdni z Kanady kończyli swoje mecze poniżej jej w 29% przypadków, natomiast Ducks w 35% jako goszczący.
Klasyczne 5.5 w przypadku Kaczek we własnej hali to już 53% wyników under&#39;owych.
Historia pojedynków H2H jest dość wymowna. W ostatnich 5 pojedynkach licząc od 2012 r. aż 3-krotnie padały wyniki pokrywające zaproponowany przeze mnie typ.
Ducks do pobrania jak najbardziej jako czysta &quot;jedynka&quot;, wszak to zdecydowany faworyt.
Widzę tu ich zwycięstwo, ale nie obustronną kanonadę.
⛔100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Finał ATP Doha
Rafael Nadal - Gael Monfils
Typ: Gael Monfils wygra 2:0 @4,5 Bet365
Jutro finał turnieju w Katarze. Francuz przeszedł ten turniej jak burza nie tracąc przy tym ani jednego seta. Szczególną uwagę przykuł dzisiejszy mecz Gaela gdzie szybko rozprawił się z Niemcem Mayerem, który nie grał źle, ale nic nie mógł poradzić na tak grającego Francuza. Po niektórych akcjach z niedowierzaniem kręcił głową jak Monfils potrafił to odegrać. Nic dziwnego, na tym turnieju nie ma piłki to której Gael by nie dobiegł. Co najważniejsze jest regularny, nie popełnia aż nadto UE, świetny serwis, którym ustawia sobie wymiany ale chyba u niego naj, naj,najważniesze, ze wkońcu nie pajacuje na korcie, gra z zaangażowaniem.
Coż można powiedzieć o Rafie ? Tyle że jest w finale. Ewidentnie widać po Nadalu że nie wszedł dobrze w sezon. Było to już zauważalne w pokazówce w Abu Dhabi gdzie przegrał z Ferrerem. W Doha jeszcze nigdy nie wygrał. Stracone sety z Niemcami, Kamke! i Gajowczykiem! chluby mu nie przynoszą. Dużo UE szczególnie z bh, niski procent pierwszego podania, kiepski return to wszytko się złożyło na te stracone sety z o kilka klas gorszymi zawodnikami.
Jutrzejsi finaliście spotkali się ze sobą na tym turnieju 2 razy. Oba te spotkanie wygrał dość gładko w dwóch setach Monfils. Takiego też wyniku spodziewam się jutro. GL ????
⛔100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie: WBA-Crystal Palace
Typ:awansuje: WBA
Kurs:1,44
Bukmacher:Bet365
14zespol w tabeli spotyka sie z 18stym w pucharze.
WBA nie przegralo zadnego z 4spotkan w okresie swiatecznym w lidze angielskiej.C.Palace pod wodzem nowego coacha Pulissa poprawilo defensywe i odbilo sie od dna.Bilans meczow C.Palace w lidze na wyjezdzie 2zwyciestwa-8porazek 5-15.Obie druzyny pewnie zastosuja rotacje, zeby dac odpoczac zmeczonym zawodnikom po maratonie jaki ostatnio mial miejsce w lidze.C.Pallace czeka rozpaczliwa walka o utrzymanie i ten puchar jest im po prostu nie na reke(nogi) i jak pokazuje przyklad Wigan zwyczajnie sie nie oplaca i przeszkadza w utrzymaniu.Zakladajac, ze goscie nie beda grac w optymalnym skladzie i nie beda grac na 100% zaangazowania i gryzc trawy jak w lidze majac wielu graczy z championship-level, bedzie im bardzo ciezko awansowac grajac na wyjezdzie a WBA posiada o wiele wiekszy potencjal, wiec rotacje tu nie powinny odbic sie tak na poziomie ich gry.
⛔100
 
maer 216,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja ( Championship )
Spotkanie: Dumbarton - Morton
Typ: 1
Kurs: 2.15
Data: 04.01.2014
Godz: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam wszystkich na dziewiętnasta kolejkę szkockiej Championship.
W mieście Dumbarton na miejscowym Strathclyde Homes Stadium spotkają się miejscowy Dumbarton F.C. przeciwko Morton.
Dumbarton rozegrał w lidze osiemnaście meczy w których zdobył dwadzieścia jeden punktów po sześciu zwycięstwach, trzech remisach oraz dziewięciu porażkach i zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli, bilans bramek 24-33.
Morton zdobył dziewięć punktów w swoich osiemnastu meczach po dwóch zwycięstwach, trzech remisach oraz trzynastu porażkach ci obecnie daje ostatnie dziesiąte miejsce w szkockiej Championship.
Gospodarze zagrali u siebie dziewięć meczy w których zdobyli dziewięć punktów po dwóch wygranych, trzech remisach oraz czterech porażkach, bilans bramek u siebie 11-15.
Goście na wyjazdach zdobyli jeden punkt w swoich dziewięciu meczach po za swoim stadionem po jednym remisie oraz ośmiu przegranych, bilans bramek na wyjazdach 7-23.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Dumbarton u siebie może nie gra najlepiej jednak potrafi strzelać bramki i w ostatnim meczu u siebie pokonał bardzo dobry na wyjazdach oraz ogólnie w tabeli ligowej Hamilton a Morton jest najsłabszą drużyną w lidze tak samo jak na wyjazdach gdzie już do tej pory stracili ogromną ilość dwudziestu trzech bramek i raczej lepiej nie będzie po meczu z pierwszym w historii mistrzem Szkocji Dumbarton F.C.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - Szkocja Premier League - godz. 16.00
Mecz: Ross County (11) - St. Johnstone (6)
Typ: OVER 2.5
Kurs: 2.00
Buk: bet365
Witajcie w Nowym Roku. Dziś dwa kolejne spotkania 20 kolejki ligi szkockiej, moją uwagę przykuło to późniejsze, pomiędzy przedostatnim Ross County, a grającym w kratkę St. Johnstone.
Drużyna gospodarzy w poprzedniej kolejce dość nieoczekiwanie wygrała swoje spotkanie z przeżywającym kryzys, ale bardzo groźnym Inverness, co było dużą niespodzianką. Goście natomiast dostali baty (4:0) w wyjazdowym spotkaniu z Motherwell, która notuje świetną passę 5-ciu wygranych pod rząd (jestem ciekaw ich dzisiejszego spotkania z w/w Inverness, kurs na wygraną w domu ponad 2.00 godny polecenia). Obie drużyny mają więc o co walczyć, gospodarze o kolejne punkty, które pozwolą odbić się od dna, a goście o zmazanie plamy po wysokiej porażce na wyjeździe.
Ross County to drużyna mająca drugi w lidze wskaźnik overów (w domu 77,8%), St. Johnstone nie zachwyca zdobyczami bramkowymi na wyjazdach, co prawdopodnie wpłynęło na wysokość kursu na over. Ale... biorąc pod uwagę H2H z poprzednich sezonów wyłania się moim zdaniem zdecydowanie obraz na over w tym meczu. Na 14 meczy ligowych, 5 zakończyło się wynikiem underowym, natomiast pozostałe to wyniki nawet powyżej 4,5 bramki.
Biorąc pod uwagę, że w tym meczu nie powinno być specjalnych kalkulacji, obie drużyny lubią sobie nawzajem postrzelać, Ross County walczy o bardzo ważne punkty, natomiast St. Johnstone będzie chciało pokazać, że wysoka przegrana z zeszłej kolejki, to wypadek przy pracy, myślę że w tym meczu zobaczymy co najmniej 3 bramki.
Powodzenia.
⛔100
 
funky-monky 31

funky-monky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FA Cup
Spotkanie: Blackburn Rovers - Manchester City
Typ: Manchester City zwycięży w obu połowach gry
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Manchester City jest niekwestionowanym faworytem tego starcia, ekipa z Blackburn grająca w Championship jest skazana na pożarcie w spotkaniu z bogaczami z Manchesteru. Pellegrini na pewno wystawi mocny skład, bo oczywiste jest, że nie będą chcieli grac meczu rewanżowego w przypadku remisu. Blackburn Rovers zajmuje obecnie 10 miejsce w Championship. W tamtym sezonie w FA Cup odpadli z późniejszymi półfinalistami Millwall w cwiercfinale. Manchester City w Premier League radzi sobie doskonale, z jednopunktową stratą do lidera, w poprzednim sezonie w FA Cup dotarli do finału gdzie przegrali z Wigan Athletic 0:1, co było sensacją, ponieważ Wigan spadło z najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. W dzisiejszym meczu stawiam na zdecydowane zwycięstwo podopiecznych Pellegriniego w obu połowach. Powodzenia.
⛔100
 
matti843 85

matti843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - FA Cup
Spotkanie: Arsenal - Tottenham
Typ - Remis lub wygrana Tottenhamu
Kurs - 1.75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tottenham o wiele lepiej spisuje się na wyjazdach niż u siebie, ostatnio wygrana z Manch. Utd 1:2. Dodatkowo Arsenal męczony kontuzjami.
Oto lista :
M. Özil
A. Diaby
N. Bendtner
K. Gibbs
O. Giroud
A. Ramsey
Y. Sanogo
A. Oxlade-Chamberlain
W ataku Arsenalu najprawdopodobniej zobaczymy Podolskiego ( nie dawno wrócił po kontuzji, i trochę czasu jeszcze potrzeba żeby doszedł do optymalnej formy), co tu dużo mówić Arsenal bez Ozila, Ramseya, Giroud, na pewno będzie ciężko.
Tottenham z meczu na mecz się rozkręca, po laniu jakim im spuścili zawodnicy z Anfiled widać znaczącą poprawę, zdecydowanie na wyjazdach, gdzie ostatnio przegrali 24.11.13 6:0 z Manch. City, od tamtej pory 5 zwycięstw pod rząd w lidze na wyjeździe w tym ostatnio 1:2 z Manch. Utd. Nie są to jakieś spektakularne zwycięstwa, ale jednak zwycięstwa. Myślę że na tak osłabiony Arsenal, Tottenham wygra ten mecz, aczkolwiek daje z podpórką bo kurs 1.75 aż prosi żeby jego zagrać. Innej opcji po prostu nie widzę jak zwycięstwo Kogutów.
⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Biegi narciarskie
TdS-Val di Fiemme-10km st.kla.mezczyzn
Spotkanie :Martin Johnsrud Sundby vs Alexander Legkov
Typ: Martin Johnsrud Sundby
Kurs: 1,54
Bukmacher: Bet365
Kolejny fajny kurs oferuje nam Bet365.
Pojedynek norwesko-rosyjski. Dwoch
swietnych biegaczy. Norweg lider cyklu TdS
imponuje forma w tym sezonie. Radzi sobie
znakomicie w obu stylach,a dzisiaj dal popis
swojej sily biegnac samotnie przez
35km.Potrafil utrzymac rowne tempo co nie
jest takie proste nie majac wsparcia innych
biegaczy. Jutro bieg jego lepszym nieco
stylem i powinnien bez problemow ograc
rywala z Rosji. Legkov nie lubi klasyku,moze
nie biega nim bardzo slabo,ale wielkich
rezultatow nie uzyskuje.
Obecna forma + styl zdecydowanie po
stronie Norwega. W tym sezonie Sundby byl
lepszy od Legkova w Kussamo na 10km o
17sek oraz podczas TdS w Lanzerheide na
15km o 14sek. Przegral tylko w Lillehammer
na 15km o zaledwie 2sek. Mysle,ze typ
powinnien na spokojnie o kilka sekund
wejsc i dlatego go polecam.
Sorry za brak polskich znakow,ale pisze z
komorki.
✅54
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Memphis Grizzlies
Typ: HT/FT : Memphis Grizzlies / Memphis Grizzlies
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Obie drużyny mają identyczny stosunek zwycięstw do przegranych spotkań. Zarówno Memphis Grizzlies jak i Denver Nuggets mają 14 wygranych spotkań i 17 przegranych. Czy to oznacza, że poziom tych drużyn jest zbliżony? Na chwilę obecną Memphis wydaje mi się dużo mocniejsze. Denver notuje serię ośmiu porażek. Oglądałem ich mecz z Philadelphią 76ers i tak dramatycznie słabą grę rzadko się widuje w najmocniejszej lidze świata, jaką bez wątpienia jest NBA. Denver zagrali fatalnie zarówno w defensywie jak i w ataku. Philadelphia bez problemu radziła sobie z ich defensywą, a raczej z jej brakiem. Nie mam pojęcia co się dzieje z tą drużyną, ale ich wygląda koszmarnie. Memphis Grizzlies powoli zaczyna się przyzwyczajać do gry bez swojego lidera Marca Gasola(choć niedługo powinien on powrócić). Grizzlies wygrali cztery z ostatnich sześciu spotkań. Co ciekawe jedno z tych zwycięstw odnieśli z Denver Nuggets. Memphis grali wtedy na własnym parkiecie i wygrali z Denver bardzo wysoko, gdyż aż 120:99. Na tą chwilę Denver jest w kompletnym kryzysie i Memphis musi takie mecze wygrywać, bo do pierwszej ósemki im jeszcze daleko i nie mogą sobie już pozwolić na przegrane ze słabszymi rywalami.
⛔100
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Spotkanie: Everton - QPR
Typ: QPR powyżej 1,5 gola
Kurs: 5,0
Bukmacher: Bet365
Analiza: Pierwsze dni stycznia odpuściłem, teraz wchodzę do gry w większym stylu. Mianowicie biorę się za ligi, których normalnie nie stawiam, czyli mecze na wysokim poziomie. To tylko chwilowa zmiana, po prostu oględnie analizując inne państwa nie znalazłem nic wartego uwagi, gdzie mielibyśmy przypadek jakiegoś &#39;3za3&#39; etc. Dlatego ruszamy angielskim FA Cup, gdzie faworyzowany Everton podejmie spadkowicza z Premiership, a więc QPR. Na pewno warta przeczytania jest analiza użytkownika omerta, który krótko, acz treściwie pokazał, że warto próbować gry w stronę gości (=&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f339/fa-cup-3-runda-4-5-stycznia-2014-a-101649.html#post4135229). Młody bramkarz Evertonu to nie ta klasa co amerykanin Tim Howard, i tu upatruję szansy przyjezdnych. Co prawda ekipa nie jest bramkostrzelna, ale liczę na błędy w obronie bezkarnie wykorzystywane przez napad gości i sporo bramek.
⛔100
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Sydney
Spotkanie: K.Piter - S.Peer
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie za 30 min także postaram się bardzo treściwie. 23 letnia polka zmierzy się dzisiaj z starszą o cztery lata rywalką z Izraela. Jest to początek sezonu więc nie do końca wiemy czego można się spodziewać po obu zawodniczkach jednak pewną wskazówką powinna być dla nas końcówka sezonu w której dobrze prezentowała się polka i pokazała, że ten sezon może być dla niej przełomowy. Liczę na to, że tak będzie pomimo falstartu w Brisbane i nierównego spotkania w pierwszej rundzie kwalifikacji w końcu odpali i będzie miała miejsce zasada, że im lepsza rywalka tym lepsza gra. Mimo iż Izraelka to solidna i doświadczona zawodniczka to błysku w jej grze już dawno nie było, dobry serwis Kasi na pewno sprawi jej dużo problemów. Początek rozgrywek to zawsze niewiadoma ale dobry kurs skłania mnie do grania na Polkę.
⛔100
 
makaveli23 177,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Arsenal - Tottenham
2
3.80
Unibet

Gorące derby Londynu. Nie ma mowy o odpuszczaniu w takich meczach, więc czeka nas intensywny mecz. Ciezko w takich meczach wytypowac wynik, bo trzeba zapomniec o formie, gdyz gorace derby i to jeszcze w pucharze rzadza sie swoimi prawami. Lepiej czulbym sie typujac ten mecz jako ligowy, a ze jest to puchar juz nic nie jest latwe do wytypowania, dlatego trzeba uważać. Obie druzyny maja problemy z kontuzjami. Mysle ze wieksze ma Arsenal, w ktorym zabraknie wielu pilkarzy z podstawowego skladu jak Giroud, Lord Bendtner Ozil, Gibbs, Ramsey. Wszyscy Ci pilkarze stanowia trzon niemal kazdej pozycji w Arsenalu i sa podstawowymi zawodnikami. Arsenal ma problemy ze strzelaniem i potrzebuja dobrego zmiennika w napadzie. Jest co prawda Walcott ktory moze grac w napadzie ale on raczej lepiej sie czuje na skrzydle, jest jeszcze Podolski, ktorego wartosci nie kwestionuje, ale czuje ze w ataku Arsenal bedzie mial trudnosci w tym meczu przeciw dobrze zorganizowanej defensywie Spurs. Tottenham, ma rowniez problemy z kontuzjami. Z napastnikow, ostatnio kontuzji nabawil sie Adebayor, ale dochodza mnie sluchy ze wykuruje sie na ten mecz co bedzie znakomitą wiadomościa dla kibicow Tottenhamu! Napewno nie zagraja Paulinho, Sandro i Verthongen. Defoe i Townsend trenuja wiec jest bardziej prawdopodobnie niz nie ze w tym meczu beda do dyspozycji trenera Tima Sherwooda. Nowego trenera dzieki ktoremu Tottenham wyszedl z letargu i wygral 3 z 5 ostatnich meczy, w tym ostatnio na Old Trafford z Manchesterem United 1-2. Nie trudno pokonac w tym sezonie Manchester nawet w ich niedawnej twierdzy, ale mimo wszystko jest to dobry wynik, bo przyszedl akurat wtedy gdy Man U byl w formie. tak wiec mamy w tym meczu zdecydowanie bardziej oplacalnego do grania outsidera niz faworyta, bo jak widzielismy ostatnio Arsenal ma duze problemy ze strzelaniem, mimo wygrywania z nizej notowanymi druzynami za wyjatkiem Newcastle natomiast nowo narodzony Tottenham pod wodza nowego trenera jest w lepszej formie i ma wiecej pewnosci siebie. Ponadto jak widac w ostatnich meczach gra z dwoma napastnikami, daje lepsze rezulataty bramkowe niz za czasow Villasa-Boasa, kiedy to Tottenham męczyl sie i jak wygrywal to 1-0 po karnych Z pewnoscia powinien byc to otwarty mecz ale czy beda bramki to nie wiem bo w tym sezonie Tottenham woli grac defensywny futbol i atakujac z kontry, natomiast Arsenal mocno oslabiony bedzie mial ciezko przelamac solidną obrone Spurs w tym meczu.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Puchar Anglii
Spotkanie: Newcastle United - Cardiff City
Typ: Newcastle -1.5 AH
Kurs: 2.67
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś na St James&#39; Park okazję do debiutu w roli menadżera będzie miał Ole Gunnar Solskjaer, który od czwartku jest już w Cardiff i dziś ma poprowadzić ten zespół w meczu Pucharu Anglii. Osobiście nie uważam, że &quot;efekt nowej miotły&quot; dziś w przypadku Cardiff zadziała, &quot;Sroki&quot; mimo, że 2 ostatnie mecze ligowe przegrali po 0-1 z Arsenalem i WBA to jednak jest to drużyna, która w ostatnich tygodniach imponowała formą w Premier League i nawet te 2 ostatnie mecze mojego zdania nie zmienią. Cardiff natomiast ostatnio w lidze grała średnio, oglądałem ich mecz z Sunderlandem gdzie mimo prowadzenia 2-0 dali sobie odebrać zwycięstwo w końcówce remisując 2-2, a w ich grze nie było widać jakiś dużych plusów.
Mimo więc, że obaj szkoleniowcy mają dokonać w składach swoich drużyn kilku zmian w porównaniu z meczami ligowymi, w drużynie &quot;Srok&quot; nie zagrają na pewno Fabricio Coloccini, Yohan Cabaye, Mathieu Debuchy i bardzo możliwe, że Tim Krul. W Cardiff natomiast nie zobaczymy Craiga Noone, Gary&#39;ego Medela i Craiga Bellamy&#39;ego. To uważam, że Newcastle powinno to spotkanie rozstrzygnąć na swoją korzyść, ba wygrywając nawet różnicą dwóch lub więcej goli.
Newcastle jeszcze w Championship miała okazję gościć u siebie Cardiff w sezonie 2009/10 wtedy pokonali ich, aż 5-1, w tym sezonie natomiast gdy Cardiff było gospodarzem Newcastle wygrało 2-1.
Warto również spojrzeć na statystyki ligowe obu drużyn, otóż Newcastle u siebie w tym sezonie wygrało 5 meczów, 3 zremisowało i 2 przegrało. Cardiff natomiast na wyjazdach w tym sezonie raz wygrało, 3 razy dzieliło się punktami i 6 razy przegrywało. Ostatnie wyniki Cardiff na wyjazdach to 0-2 z Arsenalem, 1-3 z Liverpoolem, 0-2 z Crystal Palace, 0-0 z Stoke i 0-2 z Aston Villa. W 5 ostatnich meczach wyjazdowych zdobyli raptem jednego gola, a gdy przegrywali to przegrywali różnicą 2 goli. Mam nadzieje, że dziś również przegrają i również przegrają różnicą 2 goli, typuję tutaj 2-0 dla Newcastle.
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Seguna Divison
Spotkanie: Numancia-Alaves
Typ:wygra Numancia
Kurs:1,80
Bukmacher:Unibet
Według mnie dzisiaj zespół Numancia czeka dość łatwa wygrana, gdyż ich przeciwnikiem jest drużyna z 22 miejsca, Alaves. Zespół ten gra na wyjazdach bardzo słabo na 9 spotkań 1 zwycięstwo 2 remisy i 6 porażek Numancia to 6 zespół ligi, ale do pierwszego miejsca traci tylko 6 pkt, co świadczy o nie zwykle zaciętej i wyrównanej grze drużyn z czołówki tabeli. I tutaj w takim meczu jak dzisiaj 3 pkt to obowiązek gospodarzy, którzy chcą dogonić lidera. Okazja jest na 3 pkt przednia bo nie dość że przeciwnik mało wymagający to jeszcze wystąpi bez podstawowego bramkarz Goitia ( 19/0) i ważnego lewego pomocnika Garcia (17/1) plus od tego dochodzą mnie istotne kontuzje w postaci Qiroga ( atak 12/1) i Mora ( obrona 9/1).
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBL
Spotkanie: Adelaide - NZ Breakers
Typ: over 176,5
Kurs: 1.77
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiaj Australia, po pechu wczorajszym i mecz typu run and gun. Obie drużyny grają praktycznie bez obrony i zdobywają dużo punktów , a taka linia względem nich jak dla mnie jest niska i powinni spokojnie ją zrobić. Adelaida u siebie mocno ofensywna , a to woda na mlyn dla Breakers, mocno się zdziwię gdy ta linia nie zostanie pokonana. Gospodarze mają po swojej stronie strzelców Ervin i Gibsona oraz centra Johnsona , który skutecznie penetruje kosz. U goście praktycznie wyrównany cały skład i tam każdy punktuje, a średnie punktowe bardzo zbliżone do siebie. Moim zdaniem ciekawy mecz i bardzo ofensywny, który powinien obfitować w dużą ilość punktów. Powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Doha
???? Nadal R. - Monfils G.
Monfils G. -1,5 seta ::: 5,25 ::: Pinnacle ::: 1/10 *TYP DO TYPÓW DNIA
Monfils G. ::: 3,12 ::: Pinnacle ::: 3/10
Wszystko na to wskazuje, że ten bet może być betem stycznia pierwszego tygodnia, tak zwaną&quot;petardą&quot;. A tak na serio wracając na ziemię to Nadal lubi sobie czasem w sezonie zaliczyć &quot;sesacyjną&quot; wpadkę, początek roku w jego wykonaniu to bukmacherskie żniwa.
2013 ATP 250 Vina del Mar (Pierwszy turniej Hiszpana po kontuzji) Finał Horacio Zeballos - Rafael Nadal (2)6:7 7:6(6) 6:4
Kursy: 16,01 - 1,01
2012 ATP 250 Doha Półfinał Gael Monfils - Rafael Nadal 6:3 6:4
Kursy: 4,2 - 1,22
2011 ATP 250 Doha Półfinał Nikolay Davydienko - Rafael Nadal 6:3 6:2
Kursy: 3,04 - 1,37
2010 ATP 250 Doha Finał Nikolay Davydienko - Rafael Nadal 0:6 7:6(8) 6:4
Kursy: 2,05 - 1,75
2009 ATP 250 Doha Ćwierćfinał Gael Monfils - Rafael Nadal 6:4 6:4
Kursy: 6,94 - 1,09
2008 ATP 250 Chennai Finał Mikhail Youzhny - Rafael Nadal 6:0 6:1
Kursy: 2,75 - 1,45
2007 ATP 250 Chennai Półfinał Xavier Malisse - Rafael Nadal 6:4 7:6(4)
Kursy: 6,00 - 1,12
2006 ATP 250 Marseille (7 tydzień pierwszy jego turniej) Półfinał Arnaud Clement - Rafael Nadal 2:6 6:3 7:5
Kursy: 5,35 - 1,15
2005 ATP 250 Doha Ćwierćfinał Ivan Ljubicic - Rafael Nadal 6:2 (3)6:7 6:3
Kursy: 1,91 - 1,87
2004 ATP 250 Chennai Pierwsza runda Thierry Ascione - Rafael Nadal 7:6(5) 6:4
Kursy: 2,81 - 1,42​
Tak to mniej więcej wygląda. Od 10 lat Nadal nie wygrał pierwszego turnieju w sezonie. Odnośnie aspektów czysto sportowych Gael Monfils gra na tym turnieju świetnie, dobiega do każdej piłki, trzyma świetnie swoje podanie, warto dodać, że już na turnieju w Szanghaju pokonał Federera, a zwycięzcy turnieju Djokovicowi urwał set.
Nadal stracił set z niezwykle zmobilizowanym Tobiasem Kamke, dzisiaj miał ogromne problemy z Niemcem Gojowczykiem. Myślami &quot;Rafa&quot; powinien być już na Australian Open niż grać tutaj na jakiś podrzędnych turniejach.



⛔100​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
stanley-63 805,7K

stanley-63

Typer
Szkocja - Premiership
- Motherwell : Inverness
- powyżej 2.5 gola
- 1.80
- Bet365

Dziś na Fir Park miejscowe Motherwell podejmować będzie Inverness , podopieczni Stuarta McCalla notują ostatnio wspaniałą serię i w ostatnich 5 kolejkach zdobyli komplet 15 pkt a bramki 15:2 to taka kropka nad i .
W dzisiejszym spotkaniu są na pewno faworytem ale ? no właśnie nie zawsze faworyt górą a i tak dobra seria może się kiedyś skończyć , goście co prawda jeżeli popatrzymy wstecz to nie wyglądają najlepiej i ich dorobek w ostatnich 5 kolejkach to 1-1-3 i br. 6:7 ale popatrzmy z kim przegrali - najpierw u siebie z dobrze w tym sezonie grającym Aberdeen 3:4 potem przyszedł remis na Partick 0:0 no i dwa ostanie mecze u siebie zakończone porażką to pierwszy z nie byle kim bo Celtikiem ale skromne 0:1 i ostatnio kompletna plama z Ross Country 1:2 czyli tak praktycznie rzecz biorąc to tylko ostatnie spotkanie możemy uznać za porażkę , teraz popatrzmy jak grają goście na wyjazdach i w 9 meczach bilans 4-3-2 i br. 9:8 uważam za nie zły wynik i myślę że dziś tanio skóry nie sprzedadzą i powalczą o korzystny rezultat bo gdy zajrzymy na ich H2H to jakiejś wielkiej dominacji jednych nad drugimi nie widać a tym bardziej tu na Fir Park zresztą popatrzmy na ogólne ich 33 spotkania bilans 17-4-12 i br. 52:42 dla dzisiejszych gospodarzy a tu na Fir Park 7-3-6 i br. 24:19 , w poprzednim sezonie na 4 pojedynki jakie ze sobą rozegrali w ani jednym nie padło mniej niż 3 gole ( 4:1 , 1:5 , 3:0 i 4:3 ) w tym sezonie w pierwszym pojedynku no niestety tylko 2:0 dla Inverness ale dziś liczę że 3 gole przynajmniej kibice na Fir Park zobaczą i kurs 1.80 biorę z pocałowaniem ręki !
ZWROT
 
T 126

tajemniczy

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Puchar Świata
Spotkanie: TCS - Insbruck (AUT)
Typ: H2H (Anders Fannemel - Peter Prevc) : Prevc będzie wyżej sklasyfikowany
Kurs: 1.98
Buk: Betsson
Analiza:
Prevc złapał bardzo dobrą formę na turniej czterech skoczni. Zaczął od podium w Obersdorfie. W Ga-Pa było słabiej, ale w Insbrucku powinien spisywać się równie dobrze jak w Obersdorfie. Dlaczego? Ponieważ skocznia w Insbrucku należy do ulubionych skoczni Słoweńca, o czym podkreśla w wywiadzie i co ma swoje odzwierciedlenie w wynikach - Peter w ostatnich 3 latach zajmował tutaj najwyższą lokatę ze wszystkich czterech występów w austriacko-niemieckim turnieju. Wczoraj w loteryjnych treningach i kwalifikacjach Prevc także pokazywał, że forma cały czas jest. Na uwagę zasługuje 10 pozycja w kwalifikacjach w których dostał bonifikate +13pkt. Większość skoczków z czołówki w tych warunkach zajęła by miejsce pod koniec stawki (np. Takechi 46pozycja wiatr: +9.3 , Kasai 28pozycja wiatr: +7.7).
Co do Fannemela, oczywiście również wysoka forma na turniej, jednak niestabilna. W Ga-Pa był wysoko, ale w Obersdorfie nie zakwalifikował się do konkursu! Tutaj skakał dobrze i wygrał kwalifikacje, co pokazuje, że będzie dzisiaj pewnie mocny, ale w równych warunkach moim zdaniem słabszy od Prevca. Dodatkowo jest możliwa następująca sytuacja : Norweg skacze w parze z Morgensternem, który jest w takiej formie, że pokonać go Fannemel moim zdaniem nie ma szans. Zakładając możliwość loteryjnego konkursu, co jest zresztą prognozowane, końcówka może skakać przy innych warunkach, niż większość stawki. Jeśli by to wyglądało tak, że przez większość konkursu wiatr będzie pod narty, lub delikatny w plecy, a końcówka będzie miała większe dodatnie bonifikaty, jest możliwe, że Fannemel przegrywając z Morgim, może nawet nie załapać się do piątki Lucky Looser-ów, przez co nie zobaczymy go w 2 serii. Jest to możliwe, zarówno dzięki wspomnianych trudnych warunkach jak i dużej ilości potencjalnych Lucky Looser-ów, gdyż niektóre pary są dzisiaj bardzo wyrównane i mocne (Wellinger-Hayboeck, Matura-Wank, Kasai-Koivuranta, Ahonen-Kofler, Freitag - Velta, Ziobro-Murańka, Fettner - Jacobsen, Takeuchi - Bardal, Kranjec - Loitzl, Ammann - Diethart) -&gt; wystarczy, że 5 par z wymienionych trafi lekko lepsze warunki niż ostatnia para i Fannemel może mieć problem. Prevc takiej sytuacji się obawiać nie powinien, gdyż skacząc w parze z Lamy-Chapuis, nawet gdy dostanie warunki gorsze niż w kwalifikacjach, nie powinien mieć najmniejszych problemów z Francuzem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom