>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.02.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Boston Celtics - New York Knicks
Typ: Amare Stoudemire under 20,5 pkt
Kurs: 1,85
Buk: Betsson

Analiza:
Dzisiejszej nocy Celtowie z Bostonu podejmą we własnej hali Knicksów z Nowego Jorku. Nie zgodzę się z kolegą &quot;Wisniat&quot; stawiającego na dobry występ Amara i zwycięstwo przyjezdnych. Tak na marginesie to bardzo możliwe że Rajon Rondo wróci na dzisiejsze spotkanie ???? Ja jednak o czymś innym...
Amare Stoudemire to jedna z gwiazd ekipy Knicks. Tylko że często jest tam tak: jedna gwiazda gra dobrze, inna gra słabo ---&gt; mecz przegrany. Częsty obrazek z tego sezonu. A że z Chicago Amare zagrał dobre spotkanie, to może tym razem najlepszym punktującym będzie Melo Anthony?
Szykująca się zmiana trenera (gdzieś wyczytałem, że może już po Bostonie?) nie wpłynie dobrze na drużynę. Ale może po niej (jestem zwolennikiem) nowy trener złączy gwiazdy drużyny (bo potencjał jest) i Knicks wkońcu zaczną seryjnie wygrywać? Oby.
W dzisiejszej potyczce to pewnie Celtowie będą górą. Spodziewam się słabego występu gości i niskiej zdobyczy punktowej Amara Stoudemira...i niech tak będzie!
Pozdrawiam!

✅ 85
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Spotkanie: Arsenal - Blackburn
Typ: obie strzelą
Kurs: 2,10
Buk: Bet365

Arsenal choć u siebie nie traci aż tylu goli co na wyjeździe, to również gra bardzo przeciętnie w obronie. Obu zespołom potrzebne są punkty, Arsenalowi żeby gonić, Blackburn by uciekać. Taka sytuacja gwarantuje otwarty mecz, bo tutaj Arsenal nie będzie chciał remisu i będzie ciągle atakował, a Blackburn nie może oprzeć gry na defensywie, ponieważ jest ona tak słaba, że skończyłoby się to pogromem. A więc spotkanie będzie otwarte, wypisz, wymaluj poprzedni mecz tych zespołów, gdzie gra toczyła się non-stop od bramki do bramki. Ostateczny wynik to 4:3 dla Blackburn, ale mogły paść jeszcze co najmniej dwa gole po obu stronach. Blackburn nigddy nie cofa się do rozpaczliwej obrony, poza samą grą, świadczą o tym statystyki - 33 gole strzelone w 23 meczach. Na wyjeździe za każdym razem przynajmniej raz znajdowali drogę do bramki rywala. Co prawda w dzisiejszym spotkaniu nie zagra Yakubu, ale warto pamiętać, że gra Blackburn opiera się głównie na ofensywnych pomocnikach. Zresztą bez Nigeryjczyka w składzie grali z Newcastle i choć gola nie zdobyli, to stworzyli masę sytuacji. Lekkie poprawienie skuteczności i bramki będą padały. Arsenal w obronie, jak już wspomniałem, gra niemrawo. Szczęsny też mimo poprawnej gry już nie błyszczy tak bardzo paradami. Tak czy inaczej Arsenal nie jest potęgą defensywną, traci sporo goli. Po wyjeździe Gervinho na PNA posypała się trochę gra w ataku (może poza meczem z United, gdzie Arsenal stworzył kilka naprawdę świetnych sytuacji) czego pokłosiem jest brak zwycięstwa w 2012 r. Arsenal gra przeciętnie.
Nie twierdzę, że ten mecz nie zakończy się wysokim zwycięstwem Gunners, ale wg mnie jest spore value w typie na BTTS. Blackburn lubi otwartą piłkę, Arsenal słaby w obronie, statystyki też sprzyjają, więc Blackburn powinno coś ukłuć. Z kolei Kanonierzy mają w ofensywie bardzo duży potencjał, a podopieczni Keana nie radzą sobie w defensywnie. Kurs wg mnie wart ryzyka.

GL!

✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
arturosaktes 7

arturosaktes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: VFL Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? 2
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Po ostatnich zwycięstwach Borussi nad Bayernem Monachium u siebie i ze Stuttgartem na wyjeździe , Mönchengladbach będzie chciało podtrzymać zwycięską passe. Wydaje mi się że Borussia będzie tak zwanym czarnym koniem w tej rundzie w bundeslidze i nieźle namiesza. Nawet z wyżej notowanymi rywalami będą sprawiać niespodzianki o czym mogliśmy się juz przekonać na początku rundy rewanżowej. Jeżeli chodzi o Wolfsburg jest to taki typowy średniak w niemieckiej najwyższej klasie rozgrywkowej u siebie grają w kratke np. wygrali ze Stuttgartem 1:0 z kolei również w roli gospodarza ulegli beniaminkowi Hertha 2:3 jednym słowem jak dla mnie Borussia w sobotnie popołudnie wyjedzie z Wolfsburga z kompletem punktów zapewniając sobie zwycięstwo już w pierwszej połowie.

5 ostatnich spotkań Wolfsburga :

Bayern-Wolfsburg 2:0
Wolfsburg-Koln 1:0
Wolfsburg-Stuttgart 1:0
Werder B.-Wolfsburg 4:1
Wolfsburg-Mainz 2:2

5 ostatnich spotkań Borussi :

Stuttgart-Mönchengladbach 0:3
Mönchengladbach-Bayern M. 3:1
Mönchengladbach-Mainz 1:0
Augsburg-Mönchengladbach 1:0
Mönchengladbach-Borussia D. 1:1

⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Bordeaux : Toulouse
Typ : over 3,5
Kurs : 5,00
Buk : bet365
Godzina : 21.00
Analiza :

Ciekawym spotkaniem powinine być mecz Bordeaux z Toulouse.
Dwie bardzo dobre drużyny które w tym sezonie jednak grają nieco poniżej oczekiwań i to jest ostatni dzwonek aby jeszcze się włączyć w walkę o najwyższe lokaty, szczególnie dla Bordeaux.
Wydaje mi się że tu kilka bramek może paść a konkretnie ze cztery.
Niby obie ekipy nie strzelają i nie tracą za wiele i są praktycznie na samym dole tego zestawienia średniej bramek na mecz w całej lidze, ale to nic nie znaczy bo oni jak już grają ze sobą to się leją niebywale.
Pierwsze spotkanie wygrało Toulouse które wróciło od stanu 0:2 i wygrało 3:2 a więc w tamtym spotkaniu było bardzo dużo goli mimo iż nikt sie tego nie spodziewał, a więc dzisiaj może być identycznie i Bordeaux może się zrewanżować w pełni za tamtą porażkę na własne życzenie.
Bordeaux ma 3 overy 3,5 i wyższe w tym sezonie, Toulouse cztery a więc są szanse, a przy takim kursie to biorę to w ciemno i mam nadzieję że chłopaki się spiszą no i może nawet zobaczymy dzisiaj Obraniaka.
Polecam zaryzykować bo liga francuska jest nieprzewidywalna a można zarobić grubą kasiorkę.

⛔ 100
 
yazir 26

yazir

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Wybrzeże Kości Słoniowej - Gwinea Równikowa
Typ: Wygra drużyna 1 do zera? TAK
Kurs: 1,85
Bukmacher: bah
Analiza:

Ostatnie wyniki mogą wskazywać, że WKS wygra ten mecz z Gwineą do zera. Piłkarze WKS są dwukrotnie zmotywowani to jest ich ostatni dzwonek by razem coś osiągnąć wielu z nich ma już ponad 30 lat, jak na razie nie osiągnęli wielkiego sukcesu poza zakwalifikowaniem się do MŚ. Tacy zawodnicy jak Drogba, Salomon Kalou, Yaya i Kolo Toure, Gervinho oraz Chiecka Tiote na tym etapie nie mogą pozwolić sobie na wpadkę, a na przeciw nim stanie bardzo słaba drużyna Gwinei, która gra bardzo kiepski futbol i samo wyjście z grupy jest już dla nich sporym sukcesem.

Ost. wyniki powyższych drużyn w tegorocznym PNA:
Equatorial Guinea 0-1 Zambia
Equatorial Guinea 2-1 Senegal
Equatorial Guinea 1-0 Libya

Angola 0-2 Ivory Coast
Ivory Coast 2-0 Burkina Faso
Ivory Coast 1-0 Sudan

✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
realfans 1

realfans

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna FRANCJA 1 LIGA
Spotkanie: Montpellier-Stade Brest
Typ: Montpellier
Kurs: 1,60
Bukmacher:Toto-Mix
Analiza:
Wicelider z Montpellier niemal zawsze zdobywa gole. I żeby nie było nieporozumień, siła ofensywna nie opiera się tylko na Giroud, który strzela jak automat, ale ma wokół siebie świetnych partnerów.
SCM może nie wygrywało ostatnio w okazałych rozmiarach, ale w każdym z poprzednich pojedynków stwarzało wiele okazji bramkowych. Wygrane mogły być znacznie wyższe. Ogromne wrażenie wywarła na mnie przede wszystkim zwycięska potyczka z Lyonem, który na de la Mosson nie istniał - choć grał w bardzo mocnym składzie. Gospodarze mają znakomicie poukładaną grę, a poszczególni zawodnicy posiadają o wiele wyższe umiejętności niż ich najbliżsi przeciwnicy. Trzeba także zaznaczyć, iż faworyci równie dobrze jak w ofensywie, prezentują się w obronie i tracą małą ilość goli. Jak widać dobry poprzedni sezon nie był dziełem przypadku.
Na koniec coś jeszcze. Montpellier wystąpi bez Yanga-Mbiwy oraz Utaki. Owszem, to spore braki, lecz czym są one w porównaniu z absencjami gości, którzy na obcym stadionie nie zaznali jeszcze smaku zwycięstwa... Kadra Stade poniżej, a w drugim akapicie szeroka lista nieobecnych, z których spora część to zawodnicy pierwszego wyboru..
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Niemcy
Spotkanie: Leverkusen - Stuttgart
Typ: azjan, leverkusen - 2
Kurs: 5,25
Bukmacher: https://affiliates.bet-at-home.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_28794b_23382bet365
Analiza:

Po trzech pudłach na początku lutego przyszła pora na odrabianie strat. Wierzę, że straty pokryją zawodnicy Bayeru Leverkusen. Dlaczego ten typ? Ponieważ walka w niemieckiej Bundeslidze o najwyższe lokaty w obecnym sezonie jest lepsza niż dobra. Wszyscy faworyci jak jeden mąż zmierzają ku europejskim pucharom. Pytanie tylko kto do LM a kto do LE? Jak dla mnie Lm zarezerwowana jest dla Borussii, Bayernu oraz Schalke. Walka o pozostałą ostatnią przepustkę i grę w eliminacjach rozegra się zapewne miedzy rewelacją z Moenchengladbach, Bremą i właśnie szóstymi w tabeli Aptekarzami. Ci aby zrealizować &quot;cel&quot; muszą takie spotkania, u siebie bezwzględnie wygrywać. Przyjeżdża Stuttgart, który nie spadnie, ale też do Ligi Europejskiej trafić nie powinien. Zwłaszcza jeśli od sześciu meczy nic nie potrafił wygrać, a cztery razy z rzędu przegrał. Ostatnia wygrana 20.11! Dziś przełamanie? Skąd!

W Bundeslidze pada jak wiemy mnóstwo bramek, dlatego dzisiaj liczę na podobny obrót sprawy, na festiwal strzelecki Bayeru. Dodam jeszcze, że goście od lepszych dostają po kilka bramek. Ostatnio przegrali na przykład u siebie z B. Moenchengladbach 3:0, z Schalke też porażka przy trzech bramkach straconych.

⛔ 100
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Niemcy
Spotkanie: Wolsfburg - Moenchengladbach
Typ: 2
Kurs: 2.4
Bukmacher: Bet 365
Analiza:


Witam. Na dzisiaj proponuję mecz z ligi niemieckiej pomiędzy Wolsfburgiem który plasuje się na 9 miejscu z dorobkiem 23 punktów a Moenchengladbach który plasuje się na 4 miejscu i ma 39 oczek na swoim koncie.

Forma ostatnich 5 meczy obu zespołów:
Gospodarze 2-1-2
Goście 3-1-1

Cóż na pewno każdy z nas zastanawiał się nad rewelacją tego roku w Niemczech Moenchengladbach. Wielu zastanawiało się jak se poradzą po przerwie i tu miłe zaskoczenie pokonali Bayern 3-1 co jest niespodzianką oraz na wyjeździe ugrali 3-0 ze Stuttgart. Czemu mieli by ulec Wolsfburgowi ? Zespoły spotkały się 24 razy: 14 razy wygrali gospodarze, 3 razy padał remis i 7 razy wygrywali gospodarze. Jak wiemy Moenchengladbach zaczął zachwycać w tym roku i na jesieni wygrali z Wolsfburgiem 4-1. Myślę że dziś spokojnie wygrają, a dla odważnych proponuję handi. Powodzenia

⛔ 100
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Spotkanie: Nancy - Rennes
Typ: Połowa / Cały mecz X/2
Kurs: 5,45
Bukmacher:Expekt
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie 22 kolejki Francuskiej Ligue 1 pomiędzy zespołem dzisiejszych gospodarzy Nancy zajmujących 13 lokatę z dorobkiem 22 pkt a zajmującymi 6 pozycję graczami Rennes z 35 pkt na koncie . W ostatniej kolejce doszło do małej niespodzianki piłkarze Nancy rozbili w wyjazdowym spotkaniu drużynę Auxere aż 1-3 natomiast piłkarze Rennes mimo prowadzenia na własnym boisku ulegli graczą Ol.Marsylia 1-2. Nancy wciąż ma za zadanie utrzymanie się w Ligue 1 natomiast Rennes ma większe aspirację z pewnąścią mają potencjał przynajmniej na ligę europy a w tabeli jest coraz ciaśniej dlatego dziś muszą wygrać jeżeli chcą się jeszcze liczyć w grze o puchary. Mój ty ti remis do a przerwy i wygrana całego meczu Rennes typ ryzykowny ale można zaryzykować .
Pozdrawiam

⛔ 100
 
M 176

michal93

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,Ligue 2
Spotkanie: Lens- Amiens
Typ: X
Kurs: 3.4
Analiza:
Na mój dzisiejszy typ wybrałem spotkanie Ligue 2 pomiędzy drużynami Lens i Amiens.Goście walczący w tym sezonie o utrzymanie przystąpią zmotywowani do tego meczu po przełamaniu w poprzedniej kolejce fatalnej passy 5 porażek z rzędu .Ich wygrana z Boulogne była jednocześnie pierwszym zwycięstwem w tym sezonie na wyjeździe .Zapewne będą walczyć w tym meczu o komplet punktów,co w kontekście ich miejsca w tabeli jest zrozumiałe,naprzeciw nich zagra ligowy średniak Lens który w miare dobrze radzi sobie na własnym boisku ,pokazali również charakter w poprzedniej kolejce gdy odrobili straty przegrywając na wyjeździe z Monaco już 0-2.Myśle że walka w tym meczu będzie zacięta i trudno wskazać wyraźnego faworyta( bukmacherzy widzą w nim zespół Lens dając kurs 1.66) dlatego przypuszczam ,że będzie remis.

✅ 240
 
skrabii 37

skrabii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Spotkanie: Montpellier - Brest
Typ: Montpellier (-1)
Kurs: 2.62
Bukmacher:Toto-Mix
Spotkanie drugiej z jedenastą drużyną Ligue 1. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy co najmniej 2 bramkami. Gospodarze to najbardziej bramkostrzelna drużyna w obecnym sezonie, której w 21 meczach udało się zdobyć 41 bramek. Z kolei Brest znajduje się na przedostatnim miejscu w tej statystyce z 20 bramkami. Za gospodarzami przemawia również ich gra na własnym stadionie, gdzie na 10 meczy, udało im się wygrać 8 spotkań, 1 zremisować i 1 przegrać (z liderem: PSG). Ponadto, w czterech ostatnich spotkaniach (2 ligowe i 2 pucharowe) podopieczni Rene Girarda nie stracili bramki. Goście natomiast na 10 spotkań rozegranych na wyjeździe żadnego nie wygrali, zdobywając na boiskach rywali jedyne 4 bramki. Za wysokim zwycięstwem gospodarzy przemawia również fenomenalna forma Olivier Girouda, który w 21 meczach strzelił 15 goli (jedna z karnego). Dla porównania, najlepszy strzelec Brestu (Bruno Grougi) ma na swoim koncie 6 bramek (w tym 3 z karnego), zaś drugi najlepszy strzelec (Nolan Roux) mający na swoim koncie 4 bramki odszedł do Lille. Mój typ to pewne zwycięstwo gospodarzy.
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
Levadiakos - Panathinaikos
Typ:2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Expekt
04.02.2012 18:30

W tym meczu na Stadion Levadia miejscowi Zieloni będą podejmować Zielone Koniczynki, które w tym sezonie przegrały tylko raz i zaliczyły trzykrotnie remis.
Jeżeli gospodarze chcą myśleć o utrzymaniu w lidze muszą postarać się urwać jakiś punkt, jednak uważam iż rywal jakim jest lider Greckiej Super League, nie pozwoli im na to.
Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami na Stadionie Olimpijskim w Atenach skończył się zwycięstwem gospodarzy 3:0.
Levadiakos tylko raz w tym sezonie na własnej murawie był górą dwa razy zremisował i czterokrotnie to goście byli górą.
Natomiast Koniczynki nie przegrały od 4 Grudnia i była to ich jedyna porażka w tym sezonie.
Jednak w ostatnich pięciu meczach, w których zawsze byli górą zdobyli tylko 7bramek jednak nie stracili przy tym ani jednej.
Dlatego i w tym meczu obstawiałbym pewne zwycięstwo gości nawet dwoma bramkami jednak częste zwycięstwa 1:0 odsuwają mi tą myśl i obstawiam tylko na zwycięstwo gości.

⛔ 100
 
billi 207

billi

Użytkownik
Piłka Nożna,Bundesliga

Schalke-Mainz

typ: 1 + over 2,5
kurs: 2.5
bukmacher:bwin


analiza :


Schalke i over to praktycznie synonimy. Huntelaar chyba odnalazł swoje miejsce na ziemi,gra świetnie ,asystuje strzela czego efektem jest 1 miejsce w punktacji kanadyjskiej. Raul przeżywa w zespole z Gelsenkirchen 15 młodość, gdy przychodził większość myślała ,że idzie tam na emeryturę natomiast Raul udowodnił swoimi występami w poprzednim i obecnym sezonie ,że jest bardzo ważną postacie dla S04. Trener Stevens widać świetnie się czuje na ławce trenerskiej w Schalke,wyciągnął tą drużynę z małego dołka,wyszli na swoje,grają dobry,skuteczny futbol. Każdy zawodnik zna swoje zadanie na boisku. Gelsenkirchen to bardzo trudny teren dla każdego ,Schalke notuje bilans u siebie 8 zwycięstw i 2 porażki. Mainz to drużyna,która znana jest głównie z dobrej gry u siebie,jednak w tym sezonie coś się zacięło,problemem jest nawet odnieść zwycięstwo u siebie nie wspominając o wyjeździe gdzie Mainz notuje bilans 1 zwycięstwo 5 remisów 3 porażki. Nie chcę być stronniczy więc dodam ,że Mainz jest drużyna ,która potrafi grać w piłkę zapewne olbrzymia w tym rola trenera Tuchela z tej samej szkoły trenerskiej co Klopp. Schalke jednak jest piekielnie mocne w tym sezonie i ma aspiracje do walki o mistrzostwo,jednak jeśli chcą osiągnąć ten cel,spotkania na własnym stadionie z rywalem w takiej formie w jakiej jest Mainz muszą wygrywać.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 1

piotrf52001

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon
Spotkanie: Czy Emil Hegle Svendsen (NOR) bedzie w top 2?
Typ: tak
Kurs: 2.00
Bukmacher:bwin

Do dzisiejszego biegu pościgowego faworyt gospodarzy wyruszy z 3 miejsca z niespełna 12 sekundową stratą do prowadzącej dwójki. Gdyby nie 2 pudła w sprincie Svendsen ruszałby jako lider. Wicelider pucharu świata w biegach na dochodzenie spisuje się całkiem dobrze. Raz w tym sezonie wygrał, raz był na drugim miejscu. Tylko raz w sezonie zdarzyło mu się zająć w biegu na dochodzenie miejsce gorsze niż pozycja ze sprintu. Kolejnym jego atutem jest to że startował będzie przed własną publicznością. Dodatkowo motywuje go na pewno fakt że do lidera PŚ Martina Fourcade traci zaledwie 10 punktów. Francuz wystartuje dziś z 9 numerem startowym z blisko minutową stratą to Garaniczewa. Jak widać jest szansa żeby po tym biegu założyć żółty plastron lidera PŚ. Mam nadzieję że dziś Svendsen mnie nie zawiedzie.

✅ 100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hispzania Primera Division
Spotkanie: Barcelona- Sociedad
Typ: Barcelona (0-4,5) Handicap
Kurs: 4,30
Bukmacher: Bet365

Przed nami 21 kolejka Hiszpańskiej Ekstraklasy. Barca podejmuje u siebi Real Sociedad. Barca zajmuje 2 miejsce w tabeli. Natomiast ich dzisiejszy rywal to typowy średniak plasujący się na 12 pozycji. Moim zdaniem FCB dzisiaj będzie chiała pokazać że jeszcze liczą się o tytuł. Mecz jest rozgrywany o 22. O 20 na boisko wybiegną zawodnicy Realu Madryt którzy jadą na bardzo gorący teren do Getafe. Getafe na 9 meczy u siebie przegrało tylko jedno. Więc moim zdaniem jeżeli zawodnicy Los Blancos stracą dzisiaj punkty, to piłkarze Barcelony będą bardzo zdeterminowani. Oczywiście każdy wie że na 99% piłkarze Barcelony dzsiaj wygrają. Na 90% nie stracą bramki. Niestry kontuzje takich graczy jak Villa Iniesta czy Affelay nie pomagają tej drużynie. Moim zdaniem obejrzymy przynajmniej dzisiaj La Manitę. Pozdrawiam

⛔ 100
 
maraj 1

maraj

Użytkownik
Excelsior - Venlo
Typ:1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Pinnacle
19.45

Na dziś wybrałem pojedynek z holenderskiej Eredivisie. Jest to mecz dwóch ostatnich drużyn w tabeli, w którym teoretycznie może wydarzyć się wszystko. Jednak statystyki pozwalają lepiej ocenić gospodarzy. W tym sezonie mają oni stosunek meczów u siebie 2-3-5, gdy tymczasem goście wyłącznie przegrywali na boiskach rywali - stało się tak już 9-krotnie. Nic nie wskazuje na to, żeby ta sytuacja miała się dziś zmienić. Również historia meczów między tymi zespołami pozwala stawiać w gronie faworytów gospodarzy, którzy od 96 roku mają bilans 8-4-2. Ich ostatnie 5 pojedynków to 4 zwycięstwa gospodarzy i jedno gości. Podsumowując lekkim faworytem wydają się być gospodarze i stawiam na to, że dziś wygrają, co pozwoli im włączyć się do walki o utrzymanie.

✅ 130
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hispzania Primera Division
Spotkanie: Getafe - Real Madryt
Typ: remis
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365

Jedna z szans jaką kibice Barcelony pokładają w stracie punktów przez Real Madryt. Getafe to zaprzyjaźniony klub Realu i raczej nie jest pierwsze w kolejce do odbierania im punktów, jednak coś w tej drużynie z nowym rokiem się sprężyło, dwie ostatni wygrane z trudnymi przeciwnikami, szczególnie z walczącym o utrzymanie Racingiem u nich, sprawia, że taki typ nie jest czystą abstrakcją hazardzisty. Sytuacja w tabeli, jak i w lidze sprzyja Realowi, Barca osłabiona kontuzjami pewnie jeszcze nie raz zgubi punkty i zdobycie mistrzostwa przez real jest raczej nie zagrożone. Jeżeli Getafe do przerwy dowiezi remis, to może powstanie w ich głowach myśl, że przyjaźń prezesów przyjaźnią, to jednak gramy na swoje konto, szczególnie jeżeli są formie i jest szansa powalczyć o miejsca pucharowe w tabeli.
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4

⛔ 100
 
G 0

geordies

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Hamburger SV - FC Bayern München
Typ: FC Bayern München
Kurs: 1,56
Bukmacher:Betsson
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie rozegrane bedzie na Imtech Arena, gdzie druzyna gospodarzy podejmie wielokrotnego mistrza niemiec Bayern Monachium.
Ekipa gosci zajmuje obecnie 2 pozycje z dorobkiem 40 pnkt, HSV natomiast okupuje 11 lokate z 22 pnkt.W czubie tabeli ligi niemieckiej jest bardzo ciasno, bowiem 4 druzyny maja szanse na mistrzostwo niemiec roznica punktowa to 1 pnkt. W druzynie gosci malo prawdopodobny jest wystep Franka Riberiego,Daniela van Buytena.Kadra gospodarzy jest pelna bez zadnych kontuzji. Bayern to doswiadczona druzyna, i kazdy sezon bez mistrzostwa niemiec to dla nich porazka.Dodam jeszcze ze Bayern na 19 spotkan stracilo tylko 13 bramek, zas zajmujacy 11 pozycje HSV na 19 spotkan stracil juz 33 bramki ! W druzynie bayernu na szczescie maja takich zawodnikow, torzy w pojedynke moga rozstrzygnac wynik spotkania , stawiam na gosci, ktorzy musza wygrac to spotkanie aby nie zostac w tyle ze strata 3 pnkt do BVB. Pozdrawiam

⛔ 100
 
19olo71 49

19olo71

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Marcos Baghtadis : Lukas Lacko
Typ:Lukas Lacko
Kurs: 2,40
Bukmacher:betclick
Analiza:
Stawiam na Lacko z prostego względu, jak na razie idzie mu wyśmienicie w ostatnim turnieju który odbył się w Melbourne wychamował go dopiero Rafael Nadal będący drugą rakietą świata, a we wcześniejszych rundach nie trafiał na &quot;amatorów&quot; na + dla Słowaka jest ich bilans spotkań, odbyło się tylko jedno lecz Lacko wygrał je pewnie i to na wielkim turnieju w Londynie, co do przeciwnika to jest jak wiadomo jest to b. dobry zawodnik ale jak na razie w tym turnieju nie miał wymagających przeciwników a i tak nie szło mu zbyt gładko dlatego moim faworytem tego spotkania będzie nasz mniej doceniany graniczny sąsiad, pozdrawiam!

✅ 140
 
catalonia88 474

catalonia88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie:FC Schalke 04 - FSV Mainz 05
Typ: over 3,5
Kurs: 2,8
Bukmacher:bwin
Analiza:
Wybrałem to rozwiazanie , ponieważ oba zespoły strzelają dużo bramek, jak i tarca . Już nowa runda pokazała na co stać Schalke i Mainz, jesli chodzi o strzelanie bramek. - schalke ; W 1-4,D 3-1
_ mainz ; D 3-1, W 3-2
Jeszcze jedna rzecz jest do podkreslenia , do tej pory oba zespoły maja spory poziom strzelenia bramek ponad 2,5 gole. Schalke - over2,5 -15x do under2,5- 4x, Mainz - o2,5- 12x do u2,5- 7x. takze jak sie spotkaja takie 2 zespoły to mysle ze bramek naprawde bedzie sporo zwłaszcza po stronir gospodarza bo jes w swietnej formie . I cały czas walczy o mistrzostwo. pozdro

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom