>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 05.05.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Spotaknie:Villareal-Porto
Typ:eek:ver 4.5 kartki
Kurs:1,72
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Mimo iż losy awansu są już właściwie przesądzone to piłkarze żółtej łodzi podwodnej są innego zdania. Zapowiadają otwarty ofensywny futbol, który na pewno będzie obfitował w kartki przez faule drużyny Porto, a jeśli Villareal zapowiada taki styl Porto na pewno będzie grało z kontry i wtedy możemy być pewni że zawodnicy otrzymają jakiś kartonik. Moim zdaniem linia kartek nie jest zbyt wysoka. Już nie mogę się doczekać pierwszego gwizdka.
✅ 72
 
suti 16

suti

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Spotkanie: Ferrer - Stakhovsky
Typ: Under 22
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziś, po wczorajszym Plusiku, znów typ z Tenisa. Mecz w którym zagra obecnie jeden z najlepszych tenisistów świata czyli Hiszpan Dawid Ferrer. David podejmie dziś Ukraińca Stakhovskyego. Faworyt ? No oczywiście Hiszpan. Dziś oferuję under 21 gemów. Inaczej mówiąc : Zakładając że Ferrer wygra to Ukrainiec ( aby typ okazał się wygrany ) będzie musiał zdobyć poniżej 9 gema ( jeśli Nadal dwa sety wygra do 6 ). Troszkę w tym typie kombinowania jeśli chodzi o przewidzenie. Ale myślę że dla tychj co się na tenisie chodź troszkę znają i go śledzą to nic trudnego. Tak popatrzyłem na statystyki ostatnich meczy Ferrera na powierzchni na której rozgrywany jest turniej w Madrycie i popatrzcie jak to wygląda :

Manarino 11:12 Ferrer

Nadal 12:6 Ferrer

Almargo 7:12 Ferrer


Hanescu 5:12 Ferrer

Berlocq 4:12 Ferrer


Wyniki w Gemach. To są ostatnie mecze Ferrera na ceglastej.
Chyba jego ulubionej. Robi wrażenie, prawda ? Dziś spodziewam się wyniku w granicach 6:4 6:4, 6:3 6:4, 6:2 6:4. Ale jako że sport jest czasami bardzo zaskakujący to może i wygra reprezentant naszych południowo-wschodnich sąsiadów ? Bardzo mało prawdopodobne, ale w takim przypadku mój typ nie jest skazany na porażkę. Do rozpoczęcia meczu zostało ponad Godzinkę, ale może ktoś jeszcze skorzysta z Analizy co pozwoli mu na pomnożenie gotówki.
_____
zwrot
To jest mój drugi typ na dziś - zastępczy, gdyż mecz numer 1 się nie odbył - TZN odbył się ale walkower.
 
A 0

arko12

Użytkownik
Spotkanie : Sporting Braga-Benfica Lizbona
Typ: powyzej 12 rzutow roznych
Kurs: 3
Bukmacher Bet365
Analiza :
Dzisiaj o 20:10 dojdzie do rewanzowego spotkania miedzy braga a benfica w pierwszym spotkaniu padl wynik 1:1 i sprawa awansu jest otwarta.Jak widac konca faze pucharu zdominowaly druzyny z portugali .Brage mielismy okazje poznac wczesniej gdy wyeliminowala lecha poznan a pozniej niespodzeiwanie liverpol . Obie druzynye preferuja pilke ofensywna i piekna dla oka i mysle ze dzisiejszy mecz wlasnie taki bedzie z duza iloscia rajdow bocznymi flankami boiska co jak mysle bedzie sprzyjalo sporej liczbie rzutow roznych.
zwrot
 
B 6

betholic

Użytkownik
Spotkanie : Villarreal - Porto
typ: Czy Porto zdobędzie bramkę ? NIE
kurs: 4,74
bukmacher : Pinnaclesports
analiza: Skuteczność ekipy portugalskiej jest dużo wyższa niż faktyczny potencjał tej drużyny . Kiedyś musi im się to ukrócić . Na boisku Villarreal ciężko zdobywa się gole przyjezdnym , a poza tym drużyna Porto wcale nie musi zdobyć bramki by awansować . Myślę , że nie będą się nadwyrężać , zagraja bardziej , by nie stracić niż by strzelić , co zaowocuje zerową zdobyczą bramkową z ich strony .
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom