>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.11.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
dunker 94

dunker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Houston Rockets
Typ: Dwight Howard over 16.5 pkt
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet365

Na dziś wybrałem typ z raczej najciekawszego spotkania za oceanem. Mianowicie Dwight wraca do Los Angeles, hala Staples Center jest mu bardzo dobrze znana więc wypatruje tu delikatny plusik w strone overa, ponadto bardzo będzie mnie ciekawiła walka na tablicach, Howard i Asik vs Griffin i Jordan. Chłopaki z LA są bardzo atletyczni ale ja i tak uważam D12 za lepiej zwierającego, średnia z obecnego sezonu wynosi 17, to musi robić wrażenie. Dziś właśnie wypatruje okazji w zbiórkach na atakowanej tablicy i łatwych pkt. Dwight&#39;a średnia pkt w ostatnich 3 spotkaniach wynosi 15, jest to troche mniej niż linia oferowana przezemnie ale dziś licze na dużo walki pod tablicami jak i na owocne Pick&#39;n&#39;rolle z Harden&#39;em.
⛔100
 
S 1

szeregowyy

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówk, NBA
Spotkanie Los Angeles Clippers - Houston Rockets
Typ +5,5 Houston Rockets
Buk bet365
Kurs 1.85
Analiza
Kolega michal1707 zajął wcześniej typ, który chciałem tutaj opisać, dlatego jestem zmuszony grać co innego.
Już o 4:30 czasu polskiego w hali Staples Center w Los Angeles naprzeciw siebie staną 2 ekipy, grające w tym sezonie o najwyższe cele. Clippers ze świetnym Chrisem Paulem na rozegraniu, (który według mnie i nie tylko mnie jest jednym z głownych kandydatów do zgarnięcia MVP) zaskakująco przegrali pierwszy mecz &quot;na wyjeździe&quot; z miejscowymi Lakers by potem wygrać u siebie z Warriors i na wyjeździe z Kings.
Houston Rockets, którym lideruje James Harden nie przegrali jeszcze w tym sezonie żadnego meczu, czy przegrają dzis w nocy? możliwe, ale wydaję mi się, że mecz będzie zaciety do ostatniej sekundy i potrzebna będzie dogrywka aby poznac zwyciezce tego meczu. Rockets mają na centrze Dwighta Howarda, który co mecz zbiera średnio 17piłek i który jest ostoją defensywy swojej drużyny. Przeważnie, gdy Howard stoi w trumnie, zawodnicy przeciwnika jakoś nie kwapią się aby wjechać na kosz bo wiedza, ze moze to sie skonczyc czapa. Sądze, ze Dwight i Omar Aisk poradza sobie w pojedynku z wysokimi Clippers czyli DeAndre Jordanem i Blakiem Griffinem. Ekipa z LA bedzie zmuszona oddawac pilke na obwod i duzo rzucac, oczywiscie ma kto tam rzucac bo jest JJ Redick, wspomniany wczesniej Chris Paul czy tez Jamal Crawford, ktorzy swoje trafia, ale czy rzuca wiecej niz James Harden i spółka ? Nie wydaję mi się. Dla odważniejszych proponuje czyste 2 na Rockets, ale ja zabezpieczam się handicapem ze wzgledu na Chrisa Paula, ktory nie raz juz udowadnial, ze ma psyche, aby w ostatnich sekundach trafic soczystego game winnera.
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka NBA
Spotkanie:Los Angeles Clippers-Houston Rockets
Typ:LA Clippers -4 w pierwszej kwarcie [EH]
Kurs:3,20
Bukmacher:Betfair
Kolejny mecz ligi NBA któremu postanowiłem się przyjrzeć czyli pojedynek Clippers z Rockets.Jest to chyba najciekawsze spotkanie tej nocy ponieważ niepokonani goście z Houston mają w końcu godnego rywal.Pierwsze trzy mecze Rockets i ich przeciwnicy do wymagających nie należeli a najgroźniejszy rywal czyli Mavericks nie stawiali zbyt dużego oporu choć w pewnym momencie czwartej kwarty byli tylko 5 pkt z tyłu,ale na tym się skończyło.Jednak dziś nie o tym bo inna rzecz interesuje mnie w ekipie rakiet a mianowicie pierwsze kwarty i bilans 1-2 po trzech spotaniach.Nie bez przyczyny podałem typ Clippers -4 w pierwszej kwarcie ponieważ Harden,Howard i spółka rozkręca się dość powoli i tylko w meczu z Dallas wygrali pierwszą kwartę,do tego w ostatnim meczu wyjazdowym w Utah przegrali z Jazz pierwszą odsłonę meczu aż 8 punktami.Biorąc to pod uwagę a także fakt że Clippers w tym sezonie wygrywali każdą z pierwszych kwart w tym u siebie z Warriors aż 10 punktami a także dobrą skuteczność Paula,Griffina,Jordana i Crawforda.Warto także odnotować że Clippers nie przegrali z Rockets u siebie od grudnia 2010 a w trzech ostatnich meczach na własnym parkiecie aż dwa razy pokrywali dzisiejszy handciap na pierwszą kwartę.Uważam więc że w obecnej dyspozycji warto spróbować tego typu,choć dla mniej odważnych proponuje zwykłe -1,5 bo tutaj Clippers mają 100% skuteczność w pierwszych kwartach a kurs też jest niezły co nie zmienia faktu że 5pkt na moje oko to spokojna linia do pokrycia a największym pechem może być tylko 4pkt różnicy ze względu na to że jest to handicap europejski za który betfair nie daje zwrotu,jestem jednak dobrej myśli i typuje raczej dobre rozpoczęcie tego meczu przez Clippers.Polecam
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL Hokej.
Winnipeg Jets - Detroit Red Wings OT
(1.69) / Unibet !
Bez konkretnych rozpisek, na dzisiejszy mecz z powodu braku czasu. Skrzydła, udowodnili w delegacjach, że potrafią wygrywa wysoko i że potrafią kontrolować mecz. Najgorszym mankamentem jest to, że powodują dużo fauli i mają stratę zawodnika, ale i w tych aspektach dobrze sobie radzą. Odrzutowce, mimo swoich śmieci nie grają jakoś zadowalająco. Przegrywają dużo, ale i też nie wolno ich do końca lekceważyć. Wings, dzisiaj wystąpi w najmocniejszym składzie, znając ich temperament i charyzmę będą walczyć do końca, aby przechylić szale na swoją korzyść. Jedno jest pewne.. Datsyuk dzisiaj da się we znaki Alexa Montoya, a nawet Montoya zapamięta go na bardzo długo . Mówię tutaj o rezerwowym bramkarzu Odrzutowców, co potyczki miał z Wings to właśnie Datsyuk notował najlepsze wyniki i nie zdziwię się jak dziś będzie podobnie. Liczę na dobry występ Howarda, który ostatnio gra jak by był w jakiejś próżni.. w końcu musi zagrać lepiej. Stawiam na gości.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna Liga Mistrzow
Spotkanie: PSG - Anderlecht
Typ: Anderlecht over 0,5 gola
Kurs: 2,70
Bukmacher: unibet
W czwartej kolejce rozgrywek Ligi Mistrzów PSG w Paryżu zagra z Anderlechtem Bruksela. Zdecydowanym faworytem tego meczu są oczywiście gospodarze którzy tydzień temu rozbili belgów aż 5-0 i to na ich boisku. Mój typ to Anderlecht strzeli gola w tym meczu, kurs jest strasznie wysoki, żadko się zdarza aż taki duży więc widać że bukmacherzy kompletnie nie wierzą w belgów. Może i mają ku temu podstawy bo Anderlecht ma bilans po trzech meczach 0-10, no ale kiedys muszą coś strzelic w sumie to tylko i aż jedna bramka, mimo że to nie jest już ten Anderlecht co w lidze był poza zasięgiem innych i w Europie również pokazywał się z dobrej strony to ciągle tam ma kto strzelać bo Kjaestan, Suarez, Gillet czy Mitrović to nie są przypadkowi piłkarze i na arenie europejskiej strzelili nie jednego gola. Anderlecht w swojej lidze strzela średnio po blisko 3 gole w meczu. PSG jest w gazie zarówno w LM jak i lidze francuskiej i pewnie piłkarze po zwycięstwie 5-0 na wyjezdzie zastanawiają się ile to goli u siebie nastrzelają Anderlechtowi. PSG ma już niemal zaklepane pierwsze miejsce w tabeli i myślę że nie rzucą wszystkich sił na ten mecz dlatego że chocby w lidze francuskiej nie mają wielkiej przewagi nad Lille i Monaco, a przed nimi jeszcze wiele ciężkich meczów przez co otworzy się szansa dla belgów.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Kopenhaga - Galatasaray
Typ: (1-0) Hadicap 2
Kurs: 4,2
Bukmacher: Bah
Analiza:
Witam. Na dziś przygotowałem typ z LM. Osobiście gram czystą 2, ale już ten typ został zajęty, więc pójdę trochę dalej. Uważam, że Galatasaray wygra jutrzejsze spotkanie, gdyż jest to za duża szansa dla nich na awans żeby ją zmarnować. Mam też ogromną nadzieję, że to oni awansują, gdyż pokażą Juve, że w LM gra się z każdym i wszędzie na 100% a nie olewa się mecze. Co do absencji zostało o tym już wielokrotnie pisane. Goście bez Muslera, Balta, Sneijder, oraz mniej grających Zan i Alitintop. Są to duże braki, ale czy były mistrz Turcji nie ma nikogo innego w składzie? Wiadomo ciężko będzie ich zastąpić, ale uważam, że Galata da radę i nie zmarnuje okazji na awans. Dla mnie to mecz typu must win. Gospodarze z tego co podaje źródło pozagra.com bez problemów kadrowych. Ostatnie 5 meczy gości to (w,w,w,w,p) gospodarzy (w,w,r,p,w). Nie porównóje lig, meczy ligowych bo LM, przy meczu Kopenhagi z Juve tym się sugerowałem . Liczę na Galatę oraz na odpadnięcie Juve. Zobaczymy jutro przed 23 jaki będzie wynik. Ja osobiście gram czystą 2, tutaj trochę większe ryzyko i proponuję handi. Powodzenia ????
⛔100
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie:
FC Copenhagen - Galatasaray
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.87
Bukmacher:
ComeOn
Analiza:
O godzinie 20.45 rozpocznie się 4 kolejka ligi mistrzów. Wybrałem mecz grupy B, pomiędzy duńskim FC Copenhagen, a tureckim Galatasarayem. Mój typ to over 2.5! Dlaczego?? Sytuacja w tej grupie jest jeszcze całkiem nie jasna! Wiadomą jest tylko, że Real Madryt na 99% awansuje i to raczej z pierwszego miejsca, ale pomiędzy 2, a 4 zespołem różnica punktowa jest niewielka. Każdy ma szanse awansować. O tyle o ile wiadomo, że duńczycy są w tej grupie teoretycznie najsłabsi, ale kto by chciał się poddawać przed skoro piłka nożna jest grą nie do końca taką przewidywalną. Co pokazał mecz np. mecz pierwszej kolejki, gdzie gospodarze zabrali jeden punkty drużynie Starej Damy. Drużyna turecka natomiast jeżeli wygra, a Stara Dama przegra w Królewskimi umocni się na drugiej pozycji i będzie bliska awansu do kolejnej fazy LM. A skoro Copenhaga potrafiła strzelić bramkę na wyjeździe, strzelić bramkę Juventusowi u siebie, to czemu ma nie strzelić i dziś? Patrząc na statystyki ogólne, duńczycy lubią strzelać, jak i lubią tracić... taki otwarty futbol, choć wiadomo poziom rodzinnego podwórka, a LM to DUŻA różnica. Patrząc jeszcze chwilkę można zauważyć, że duńczycy w ostatnich 10 spotkaniach tylko raz nie udało im się trafić piłką do siatki z... Realem. Natomiast Galatasaray na ostatnie 10 pojedynków, aż 9 razy musiał choć raz wyciągać piłkę z siatki.
Reasumując, over w tym meczu jak dla mnie na 90%, nie potrafię tutaj określić kto wygra, ale stawiam, że wynik będzie 1-2 albo 2-1.
⛔100
 
K 6

korek_25

Użytkownik
Dyscyplina: ATP World Tour Finals (Londyn)
Spotkanie: Djokovic-Federer
Typ: Djoko -4,5 gema
Kurs: 2,85
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jutro o godzinie 21 w Londynie zagrają ze sobą Serb ze Szwajcarem.. 2 dni temu grali razem ze sobą w Paryżu i górą był Djoko który mimo tego że przegrał pierwszego seta (4-6) to później gładko do 3 i 2 wygrał dwa kolejne sety, co pozwoliło w tym meczu pokryć handicap gemowy -4,5.. Uważam że jutro Serb wyjdzie skoncentrowany od pierwszej piłki i wygra to spotkanie . Stawiam 2-0 (7-5, 6-3)
✅185
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Spotkanie: VK Ostrava - Beogorie Belgorod
Typ: under 130,5
Kurs: 1,80
Buk: Bet365
W meczu trzeciej kolejki Ligi Mistrzów, VK Ostrava podejmie Beogorie Belgorod. Czesi przed startem rozgrywek byli skazani na pożarcie. Prognozy te się sprawdzają, gdyż przegrali z przeciętnym Olympiakosem 1:3 oraz dostali łomot 0:3 z Noliko Maaseik (przegrywając seta m.in. do 10). Ostrava na dobrą sprawę jest zespołem anonimowym i ciężko coś o nich napisać. Rosjanie przewodzą w grupie z kompletem punktów bez straty seta. Można śmiało stwierdzić, iż tym składem są w stanie powalczyć o Final Four LM. Na pozycji &quot;młotka&quot; gra jeden z najlepszych atakujących na świecie - Gyorgy Grozer. Dość solidnie wyglądają przyjmujący w postaci Ilnykh&#39;a, Kosareva czy Fomenko. Należy też dorzucić świetnych środkowych Muserskiyego oraz Bogomołowa. Jedyną słabszą stroną może być rozegranie. Na rozegraniu zagra zapewne Travica, do którego nie mam zbyt dużego przekonania. Na dobrą sprawę Belgorod jest zespołem o kilka klas lepszym w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Przede wszystkim Ostrava, będzie musiała się zmierzyć z piekielnie mocnymi zagrywkami Grozera czy Muserskiyego, które w znaczący sposób utrudni im grę oraz wysokim, szczelnym blokiem. Spodziewam się szybkiego meczu, w którym górą będą Rosjanie.
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej , NHL
Spotkanie: Detroit Red Wings @ Winnipeg Jets
Typ: Detroit Red Wings (-0,5 czas regulaminowy)
Kurs: 2,15
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza
Wings po trzech zwycięstwach z rzędu, będą stali dziś przed ogromną okazją zakończenia wyjazdowego tripu z pełnym dorobkiem punktów.
Sytuacja jest na tyle dobra, że po drugiej stronie słabo prezentujący się zespół Odrzutowców, który ma ostatnio spore trudności z rozegraniem kompletnego meczu. Skrzydła wręcz przeciwnie - najpierw wyduelowanie mocnych w tym sezonie Canucks, potem udało się zdobyć po wyrównanym spotkaniu Calgary i w końcu dzień później łatwa przeprawa w Edmonton, których pokonali 5:0 eksponując wszystkie swoje atuty w ofensywie, które przez pewien okres nie mogły w żaden sposób zostać uruchomione. Problem wydaje się być zażegnany, a dodatkowo dużym umocnieniem w zespole okazał się długo wyczekiwany powrót Darrena Helm&#39;a, który po ponad roku nieobecności zdobył nawet swojego pierwszego gola. Jak stwierdziło kilku jego kolegów i sam coach Babcock; jego obecność i ogromny talent wprowadzi pewność siebie i większą swobodę w ofensywie. Sam osobiście przychylam się do tego stwierdzenia, bo uważam , że gracz tego formatu to dobra perspektywa dla całej ofensywy i w pewnym sensie jeszcze większe umocnienie całej formacji. Ze składu wypadł na 1-2 tygodnie kontuzjowany Brendan Smith, w zamian na jego miejsce Babcock postanowił sięgnąć po Alana Almqvista z AHL, którego miałem okazję oglądać w preseason i zrobił na mnie spore wrażenie. Jest typowym graczem, który potrafi odnaleźć się w grze z przewagi i mocno uderzyć &quot;pod niebieską&quot;.
Jeśli chodzi o Jets, to niestety nie widać aktualnie żadnych pozytywnych perspektyw, a ostatni mecz z Blackhawks okazał się dobrym tego przykładem. Udało się rozegrać solidnie zaledwie pierwszą tercję, by potem całkowicie poddać się dominacji ze strony gości i w konsekwencji uruchomić szerzące się w tym sezonie błędy w defensywie.
Wings po sparingu w Edmonton, powinni znaleźć odpowiedni sposób z agresywnymi Odrzutowcami i podejść do tego meczu na luzie , dodatkowo z ogromną pewnością siebie po 3 zwycięstwach z rzędu. Nie sądzę, by trener Jets zdołał odmienić w tak krótkim czasie w skuteczny sposób podejście swojego zespołu, nawet gdy zobaczymy mocniejszych gospodarzy, to aktualna dyspozycja Skrzydeł będzie zawsze o ten jeden krok z przodu. Stawiam na Red &quot;hot&quot; Wings.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Piłka Nożna, Champions League
Spotkanie: PSG- Anderlecht
Typ: Powyżej 2,5 gola do przerwy.
Kurs: 4,33
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!
Na jutro jak się łatwo domyślić wybrałem LM. Spotkanie PSG z Anderlechtem. Każdy inny wynik niż pewna wygrana gospodarzy będzie dziwić. W takiej formie w jakiej teraz są Paryżanie a przede wszystkim w jakiej jest Ibrahimović, nie można przegrywać. LM to póki co koncert życzeń dla kibiców. Strzelają aż miło. 12 bramek strzelonych i tylko 1 stracona, robi wrażenie. A to dopiero połowa fazy grupowej tych elitarnych rozgrywek. Co można powiedzieć, jutro PSG pieczętuje awans do fazy pucharowej.
Laurent Blanc deklaruje, że nie zlekceważą rywali i podejdą naprawdę skoncentrowani do tego meczu. Czy można temu ufać? Myślę, że tak. Paryżanie chcą w końcu pokazać, że petrodolary nie poszły na marne i w końcu udało się stworzyć DRUŻYNĘ która ma realne szanse na tryumfy w Europie. Zespół jest głodny zwycięstw, Ibrahimović jest głodny zwycięstw.
Co można powiedzieć o Belgach? Są w kryzysie. Ostatnio co prawda dwa zwycięstwa ale czy to jest przedsmak poprawy formy? Raczej nie. Wygrane z zespołami z dołu tabeli. Gdy przyjdzie im się mierzyć z zespołem z górnej części to kompletu punktów już nie ma. W tej chwili 5 miejsce w lidze nieporównywalnie słabszej od francuskiej.
Źle się dzieje w Anderlechcie. Dodatkowo niemoc strzelecka w LM. W 3 meczach 0 strzelonych i aż 10 straconych goli. To mówi wszystko za siebie.
Hmm... tak się rozpisałem nie skupiając się zbytnio na typie. Typie, który wchodzi w 2 z 3 spotkań PSG w LM. Anderlechtu nie biorę pod uwagę bo po prostu nie wierzę w ich strzelców. Z obroną gospodarze powinni robić co chcą.
Wiemy wszyscy, że PSG stara się narzucić swój styl od początku i próbuje jak najszybciej otworzyć wynik meczu. To nie powinno być jutro kłopotem.
Nokaut do przerwy jak najbardziej możliwy, 3-0 do połowy,
pozdrawiam
PS: Nie ważne zresztą czy będzie grał Ibrahimović, w PSG nawet obrońca jest usposobiony offensywnie ;)
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
liga polska p/n
RUCH-ZAWISZA
typ-obie strzelą
kurs 1,70
buk bwin
Bardzo ciekawe spotkanie odbędzie się jutro w Chorzowie.Od momentu odejscia trenera Zielinskiego i przyjściu Jana Kociana,zespół Ruchu przeszedł metamorfozę .Zaliczył3 wygrane i4 remisy.Bydgoszczanie są po 4 zwycięstwach.Obie drużyny na fali wznoszącej.Trudno podać faworyta meczu.Ruch zaaplikował w ostatnim spotkaniu na wyjeżdzie Koronie 4gole,a Zawisza wygrała u siebie z liderem Legią 3-1.Ostatni raz grali w sezonie 2006/7 nie ma więc skali porównawczej przez ostatnie lata.Jak chłopaki nie zabalowali przez święta to powinno paść dużo goli z dwóch stron.Jeszcze typ godny uwagi, to plus2,5gola.Pozdrawiam
⛔100
 
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
2013.11.05, godz. 01:00
Spotkanie: Golden State Warriors - Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia 76ers
Kurs: 3,50
Buk: William Hill
Każda seria musi się kiedyś skończyć... Ale dlaczego dzisiaj? Skazywana na najgorszy bilans w lidze Philadelphia rozpoczęła sezon wyśmienicie. Wciąż jest niepokonana, a rozegrała już mecze z bardzo wymagającymi rywalami (Miami, Chicago, Washington). Oglądałem mecze z Miami oraz Chicago i muszę przyznać, że zrobili na mnie ogromne wrażenie. Jeszcze w trzeciej kwarcie Byki prowadziły 20 punktami, aby jednak w ostatecznym rozrachunku uznać wyższość Szóstek. Pierwszoroczniak Michael Carter-Williams prezentował się wyśmienicie na tle o wiele bardziej doświadczonego rozgrywającego jakim jest Derrick Rose. Został nawet wytypowany jako Eastern Conference Player of the Week! Jedynym który tego dokonał na początku swojej kariery był dotychczas Shaquille O’Neal w sezonie 1992-93. Ponadto na uwagę zasługuje też dobra skuteczność Philadelphi w rzutach za 3 punkty, oraz szybkie przechodzenie z obrony do ataku. Dynamiczna koszykówka przekłada się na zdobycze punktowe - w każdym meczu przekraczają barierę 100 punktów. Dzisiaj we własnej hali podejmują GSW i uważam, iż nie są bez szans w tym pojedynku. Dotychczasowy bilans Warriors wynosi 2-1, ale biorąc pod uwagę mecze na wyjeździe to zmienia się on na 0-1. Największą gwiazdą zespołu jest Stephen Curry, prawdziwa maszynka do zdobywania punktów (np. 38 z LAL) i to właśnie jego najbardziej powinny obawiać się Szóstki. Ponadto 5 ostatnich spotkań między tymi zespołami, rozgrywanych w Philadelphi kończyło się zwycięstwem gospodarzy. Zatem pobieram ten wysoki kurs na rewelację sezonu i liczę, że jeszcze raz będziemy przecierać oczy ze zdumienia, po sensacyjnej wygranej Philadelphi.
⛔100
 
makaveli23 139,6K

makaveli23

Użytkownik
Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz
Typ: X/X
Kurs: 5.00
Bet365
Zawisza ma 3 wygrane z rzedu i to nie byle jakie, bo nad druzynami z czolowki w tym Legia i Wisła. Nie sadze zeby ta zwariowana forma trwala w nieskonczonosc i ten wyjazdowy mecz w srodku tygodnia wydaje sie najlepszym momentem na zejście na ziemię i jakis bardziej przyziemny wynik dla beniaminka. Remis na wyjeździe to i tak dobry wynik, mysle wiec ze sie nim zadowolą. Obie druzyny stoja koło siebie w tabeli, wiec tutaj kolejny powod by twierdzic ze sa o podobnym potencjale. Ruch nie przegrywa meczy ale wygrywa rowniez nie za czesto. Innymi slowy jest to najbardziej remisujaca druzyna w lidze jesli chodzi o mecze u siebie, gdzie maja bilans 1-5-1. Remisy do przerwy padaly w ich meczach nawet z bramkami, kiedy druzyny strzelaly tylko w jednej polowie i konczylo sie to 1-1. Nie sadze by ktoras z druzyn zaryzykowala, tak wiec stawiam ze bedzie tutaj nudne 0-0.
⛔100
 
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Piłka Nożna, Champions League
Spotkanie: PSG - Anderlecht
Typ: PSG (handicap -2)
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jak wtorek to oczywiście Liga Mistrzów. W ostatnim meczu PSG zmiażdżyło Anderlecht grając na wyjeździe 4:0. Na swoim boisku rezultat powinien być podobny, bowiem między francuską a belgijską drużyna jest różnica kilku klas. Dla Anderlechtu sukcesem jest już sama gra w LM, a PSG ma ambicje sięgające nawet finału tych rozgrywek. W Lidze Mistrzów paryżanie idą jak burza, zdobywając komplet punktów. Anderlecht nie powinien być dla nich żadną przeszkodą, a biorąc pod uwagę świetną formę m.in. Ibrahimovicia, każdy inny wynik jak kilkuramkowe zwycięstwo PSG będzie niespodzianką. Na handicap -2 kurs całkiem przyzwoity, myślę więc, że spokojnie można grać.
⛔100 powtórzony typ
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Golden State Warriors
Typ: połowa/koniec meczu : Philadelphia 76ers / Philadelphia 76ers
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Philadelphia 76ers na początku tego sezonu sprawiła już trzy wielkie niespodzianki. Najpierw pokonali oni aktualnych mistrzów Miami Heat 114:110 po pasjonującym widowisku. W drugim meczu Philadelphia sprawiła przykrą niespodziankę nowej drużynie Marcina Gortata, czyli Washingtonowi Wizards wygrywając na ich terenie 109:102. Ktoś powie, że po prostu mieli szczęście... Rzeczywiście takich opinii można było znaleźć wiele, ale w takim razie czy trzeci z rzędu wygrany mecz i to tym razem z Chicago Bulls 107:104 to też szczęście? Ja bym raczej powiedział, że po prostu Phila była niedoceniana przed sezonem i wcale nie muszą być drużyną jak to się określa &quot;tankującą&quot;. Golden State Warriors to drużyna, która przede wszystkim jest mocna u siebie, na wyjazdach jednak nie są już tak dobrzy. Biorąc pod uwagę aktualną formę obu drużyn absolutnie bym nie skreślał tutaj grających u siebie 76ers.
⛔100
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Data i godzina: 05.11.2013 20:25
Spotkanie: Tirol Innsbruck - Halk Bankasi
Typ: Halk Bankasi -2,5 seta
Kurs: 1,75
Pinnacle

Kolejne spotkanie Ligi Mistrzów siatkarzy w grupie F. Mistrz Austrii podejmuje u siebie Turecki Halk Bankasi. Goście z Ankary po dwóch zwycięstwach są liderem grupy F i dzisiejsze zwycięstwo z Tirolem zagwarantuje im występ w kolejnym etapie Ligi Mistrzów. Gospodarze z Insbrucka są outsiderem grupy, po dwóch meczach maja na koncie zaledwie ugranego jednego seta z rumuńskim Tomisem Constanta. Przypomnę tylko, że Tomis przegrał z Halbankiem 3-1 na własnym parkiecie. Ten sam Tomis przejechał się po Tirolu wygrywając dwa sety odpowiednio do 14 i 16. Dziwi mnie kurs wystawiony przez MarathonBet. Wszystkie inne buki wystawiły kursy 1,55-1,65. No nic warto skorzystać, gdyż wynik 3-0 dla gości jest bardzo prawdopodobny. Jastrzębski Węgiel ograł mistrza Austrii w trzech szybkich setach, a w Ankarze dostał baty, poza pierwszym wygranym na przewagi setem. Raphael, Djuric, Juantorena, Kazijski, Batur, Tekeli, Sahin (libero) oraz Subasi, Ayvazoglu. Skład wygląda znakomicie, a Kazijski i Juantorena robią świetną robotę. To na ich barkach spoczywa zdobywanie punktów, oczywiście dostają wsparcie od innych, ale to głównie na nich opiera się gra, podobnie wyglądało to w Trentino. Turcy zawsze Ligę Mistrzów traktują bardzo poważnie i nie ma mowy o graniu na pół gwizdka. W Austrii mają zdobyć trzy punkty i nie ma innej opcji. Skład gospodarzy na jutrzejszy mecz wygląda następująco: Kaszap, Jimenez, Peda, Berger, Souza da Silva, Hein, Shoji (libero) oraz Koraimann, Tusch, Rak, Harthaller. Czy ten zespół jest w stanie powalczyć z tak dobra drużyną jaką jest Halkbank? Nie sądzę, mecz powinien być do przysłowiowej jednej bramki. Zagrywką jutro zniszczą Austriaków i z pewnością na skrzydłach będą mieć widoczną miażdżącą przewagę. Zapowiada się szybkie 3-0. Goście jeszcze w tegorocznej Lidze Mistrzów nie wygrali bez straty seta, jutro jest świetna okazja, bo przeciwnik bez wątpienia jest najsłabszy w tej grupie. Gorąco polecam, kursy poleca strasznie w dół.
✅75
 
A 4

axelr8

Użytkownik
Challenger Bratysława
Andriej Martin - Serhij Stakhovsky
Typ: 2:0
Kurs: 5,00
bukmacher: expekt
Po mega wtopie z Unionem Berlin długo szukałem czegoś sensownego by Wam podrzucić i nic lepszego nie udało się znaleźć . Słowak jest Bratysławianinem , tam się urodził i tam mieszka . O jego motywację powinniśmy byc spokojni . W zeszłym roku przegrał w tym turnieju , wygrany mecz , z Rochusem . Serwował po wygraną i dał się przełamać . Trzeba jednak przyznać ,że zdrowia na korcie zostawił , a doswiadczony Belg był tego dnia świetnie dysponowany .
Co do formy Słowaka to nie mam najlepszych wieści . Uchodzi od dawna za wielki talent , ale coś jednak nie idzie jego rozwój najlepiej . Utknął na poziomie challengerów i idzie mu tam ze zmiennym szczęściem . Ale jest to zawodnik który potrafi trzymać swoje podanie , jak i nienajgorzej radzi sobie przy serwisie rywala . To o tyle istotne , że skoro ma wygrać 2:0 , będzie trzeba przełamać naprawdę solidny serwis Ukraińca , oraz nie pozwolić mu na break . Tiebreak to zawsze mała loteria i wolałbym by Słowak tego uniknął .
Stakhovsky ostatnio nie popisywał się niczym szczególnym . W zasadzie mało co można by mu zapisać na plus . Na Wimbledonie potrafił wprawdzie pokonac samego Rogera , ale zaraz po tym zaczęły się porażki z graczami z wcale nie najwyższego sortu . Myślę ,że nawet jak będzie chciał jutro walczyć i wygrać to jego szanse oceniałbym na 50% , ale to jest koniec sezonu i nie sądzę by się tu specjalnie zabijał , skoro nie broni żadnych punktów z zeszłego roku .
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , UEFA Youth League
Spotkanie: REAL SOCIEDAD - Manchester Utd.
Typ: REAL SOCIEDAD HT
Kurs: 2,40
Bukmacher: Betclic
Analiza :
Zdecydowałem się zagrać taki tym poniewaz pierwotnie miałem opisać mecz Olympiakosu z Benfika ale jak widać ten mecz jest juz tutaj rozstrzelony na wszystkie strony , a więc tak :
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 .
Mamy obecnie 4 kolejke Youth League i co za tym idzie rewanze sprzed dwóch tygodni.
Sociedad to lider grupy który wygrał wszystkie mecze .
Wyniki Realu Sociedad po 45 minutach :
Manchester 0-1 Sociedad
Leverkusen 1-2 Sociedad
Sociedad 3-1 Szachtar
Jak widać za kazdym razem to Sociedad wygrywał swoje pierwsze połowy .
Teraz przedstawie sytuacje MU po pierwszych 45 minutach :
Manchester 0-1 Sociedad
Szachtar 1-0 Manchester
Manchester 2-2 Leverkusen
Widać ze młodym pilkarzom udalo sie strzelić tylko druzynie Leverkusen .
Zdecydowałem sie zagrac taki typ poniewaz statystycznie wychodzi na to ze typ sie powiedzie a czy tak bedzie zobaczymy dziś .
Będę tutaj bardzo liczył na bramkostrzelnego Orgilles&#39;a , jest to najlepszy strzelec druzyny Sociedad .
Z dorobkiem 3 goli zajmuje obecnie 5 miejsce w klasyfikacji strzelców .
Młodzi z Manchesteru Utd. dostają duzo kartek żółtych jak i czerwonych a z tego rodzą się sytuacje z rzutów wolnych czy na gre w przewadze .
Typ warty gry ,
Pozdrawiam
_____________________________________
Podoba się typ , analiza ? Skorzystałeś i wygrałeś ? Kliknij &quot;DZIĘKI&quot; będę miał motywacje do dalszej pracy
⛔100
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Piłka Nożna, Champions League
Spotkanie: Victoria Plzno - Bayern Monachium
Typ: Bayern -3 AH
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po raz kolejny stawiam na taki sam handicap jak w Monachium. Ogólnie nie trzeba się zbytnio zastanawiać i głowić by dojść do wniosku, że typ jest w 100% (no może w 99%).
1. Bayern miał tydzień przerwy w lidze bo na tygodniu nic nie grali.
2. Skład jest niemal kompletny. Do linii obrony wrócili Dante )drobny uraz) i Boateng (czerwona kartka). Wraca także po dłuższej przerwie Javi Martinez z którym Bayern jest o wiele silniejszy. Jedynym nieobecnym będzie Robben którego zdrowia nie chcą w Monachium ryzykować i dmuchając na zimne będzie siedział w domu.
3. Wygrana z Czechami da pewny awans i zbliży Bayern do 1 miejsca w grupie. &quot;Niemcy&quot; na pewno będą chcieli postawić wyraźną kropkę nad i. Możliwe, że też wreszcie zrobią coś z bolączką pierwszej połowy która w tym sezonie nie jest ich najmocniejszą stroną.
4. W meczu w Monachium Bawarczycy pokazali, że drużyna z Czech toi dla nich żaden przeciwnik. Tak po prawdzie to gdyby byli bardziej skuteczni to wynik mógłby być jeszcze sporo wyższy.
5. Rotacja w składzie. Każdy zawodnik jest głodny gry i będzie chciał się pokazać w LM.
Właściwie jedyne co przemawia za drużyną gospodarzy to atut własnego boiska i dobra forma w ostatnim meczu ligowym. Jednak czy własny stadion będzie mógł zatrzymać najlepszą drużynę Europy? Nie sądzę.
No a okazała wygrana przeciwko Jabloncowi (8 drużyna ligi Czeskiej) który grał od 22 minuty w osłabieniu po czerwonej kartce to też nie jakiś niesamowity wyczyn.
Podsumowując, liczę na powtórkę z Monachium i nie wyobrażam sobie mniejszych rozmiarów zwycięstwa niż 3 bramki co daje tu zwrot. Oczywiście zwycięstwo w wyższych rozmiarach jest bardzo prawdopodobne i dlatego moim zdaniem warto postawić po kursie 3.00. Pozdrawiam i życzę owocnych typów ;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom