>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.03.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Hokej NHL
Spotkanie: Toronto - Ottawa
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: expekt
Analiza:

Wybrałem ten mecz nie dlatego, że Toronto wygrało 4 z 5 ostatnich spotkań. Bardziej przeraża mnie postawa Senatorów na wyjazdach. Na 10 meczów tylko 2 zwycięstwa. W tym roku obie drużyny spotkały się tylko raz. Na tafli w Toronto zwyciężyli gospodarze 3-0. Tej nocy nie powinno być inaczej. Ostatnio odprawili oni z kwitkiem wicemistrzów Devilsów. Naprawdę są groźni na własnym lodzie.
Liczę na Van Riemsdyka, który od dwoch spotkań nie zdobył gola. Mecz z Ottawa to świetna okazja. Zdobył on juz 12 goli, a razem z Kadrim (14 asyst) powinni oni rozbic w pył Senatorów. Jedyną nadzieją kibiców Ottawy jest ich defensywa, gdyz traci dosyc mało goli ( 44 bramki stracone), co jest niezlym wynikiem.
Pozdrawiam
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Europejska
Spotkanie Steaua Bukareszt vs Chelsea Londyn
Typ: 2 (1:0) Handicup europejski
Kurs: 3,8
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W tym meczu wieksze znaczenie w koncowym rozrachunku beda mialy umiejetnosci pilkarzy a nie gra u siebie czy na wyjezdzie. Kazdy kto ogladal mecz Steauy z Ajaxem wie, ze umiejetnosci czysto pilkarskie i techniczne u pilkarzy gospodarzy jutrzejszego meczu sa powiedzmy sobie slabe. Wielokrotnie tracili pilke w prostej sytuacji, podawali niecelnie, strzelali 10 metrow z kazdej strony bramki, biegali wolniej, lapaly ich skurcze pod koniec meczu. Strzal zycia Chirichesa oraz nieskutecznosc Ajaxu po czym dobrze wykonywane karne daly Steauie awans ale przygoda z Europejskimi pucharami zakonczy sie juz na Chelsea. Chelsea ma pilkarzy ktorzy technicznie przewyzszaja zawodnikow Rumunskich o kilka klas. Sa szybsi, zwinniejsi, bardziej doswiadczeni, lepsi technicznie w kazdym elemencie gry. To co nie udalo sie Ajaxowi, czyli strzelic bramke na wyjezdzie bez problemu uda sie Chelsea. Nie odbieram gospodarzom niczego, ale wydaje mi sie, ze na jutrzejszy mecz nie beda schowani za podwojna garda, gdyz graja u siebie. Z pewnoscia podejda ambitnie do tego pojedynku by dac swoim kibicom troche radosci. Ambicja jednak nie wygrywa sie meczow (przynajmniej nie wsyzstkich) i mysle, ze Chelsea jutro to udowodni. Wygra dwobramkowa badz wyzsza roznica jest zdecydowanie w ich zasiegu.
⛔100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: FC Basel – Zenit St. Petersburg
Typ: 2,
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro w Bazylei miejscowi zagrają z Zenitem. Zenit to na pewno drużyna z europejskiej czołówki i tylko znakomita postawa Malagi sprawiła, że nie oglądamy Rosjan w 1/8 Champions League. Z kolei gospodarze raczej do potęg europejskich nie należą. W 1/16 nie bez problemów uporali się z ukraińskim Dnipro Dnipropietrowsk. Na co dzień występują w przeciętnej lidzie szwajcarskiej. Co ciekawe nie zajmują w tej lidze pierwszego miejsca po 22 meczach. Pierwszy jest Grasshopper Zurych. Myślę, że spory kurs na Zenit wynika z tego, że bukmacherzy sądzą, że Basel potrafi się zmotywować no mocniejszych rywali. W zeszłym roku za burtę Ligii Mistrzów wyrzucili Manchester United. Ale już w 1/8 odpadli z Bayernem po porażce 0:7 w rewanżu. Zenit jest mocny jak nigdy. Obecnie trwa u nich przerwa w lidze. Mogą więc całe swoje siły przeznaczyć na Ligę Europy. Ponadto mają znakomity potencjał w ataku. Hulk i Kerzhakov w tym sezonie łącznie zdobyli 25 bramek. W środku pola znakomity Witsel. Obrona Basel - same mega przeciętne grajki poza Alaxandarem Drogojevicem młodym, utalentowanym stoperem reprezentacji Austrii. W ataku też Szwajcarzy nie mają argumentów. 33-letni Frei i 31-letni Steller najlepsze lata mają już zdecydowanie za sobą. Jedyne osłabienie Zenitu to brak ich najlepszego obrońcy Criscito. I to też winduje na nich kurs.
⛔100
 
abbastanza 21

abbastanza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Levante - Kazan
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie Levante z Rubinem kazań. Levante to niespodzianka w tej fazie rozgrywek ligi europejskiej ale myślę, że brak doświadczenia jak i formy Levante wyjdzie w meczu z Rubinem Kazań. Słabiutkie Levante, które byłó na początku sezonu 5-6 w lidze Hiszpanskiej, teraz zajmuje już 11 pozycje i ewidentnie pokazuję brak formy, zgrania powiedzmy sobie szczerze ten zespół ma słabe doświadczenie, mieli szczęście na początku sezonu i w Lidze Europejskiej. W Lidze przegrywa mecze np. z 15 Ossasuną. Przejdźmy do Rubina Kazań zespół z doświadczeniem występujący już nie raz nie dwa w tak dużych Europejskich rozgrywkach. Rubin Kazan prezentuję się bardzo dobrze na wyjazdach ost. pokonał Atletico Madryt 0-2, ograli również taki zespół jak Sahktar 2-3 ogólnie nie jest źle z meczami na wyjeżdzie. Myślę, że doświadczenie w tym meczu wyjedzie i skonczą sie marzenia Levante drużyny bez doświadczenia i charakteru, pozdrawiam
⛔100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Hewitt L. v Rosol L.
1.57 Bwin
Spotkanie według mnie jednostronne - Hewitt musi wygrać z będącym bez formy Czechem. Jednak Hewitt też wspaniale nie gra - jedenaście spotkań z czego siedem zwycięstw (trzy na pokazówce) i cztery porażki. Przegrywał dwa razy z Istominem, Tipsareviciem i Querrey&#39;em. Na hardzie jest nieźle - bilans to 4/2. Lukas Rosol gra według mnie fatalnie. Czternaście spotkań i po siedem porażek i zwycięstw. Z kim wygrywał? Najbardziej znany to Andujar-Alba, który ostatnio zalicza regres formy. Wygrywał w Auckland z noname&#39;ami i potem podobne zwycięstwa. Hewitt uwielbia grać w USA, gdzie publiczność go kocha. Rosol gra słabo tak więc nie widzę innej opcji w tym meczu. Liczę na spokojny mecz i zwycięstwo Australijczyka!
z/0
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Dallas Mavericks - Houston Rockets
Typ: Houston (-3.5)
Kurs: 2,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O 2:30 w Dallas, Texas dojdzie do derbów tego stanu. Mavericks podejmują na własnym parkiecie Rakiety z Houston. Faworytem bukmacherów jest ekipa Carlisle&#39;a, a ja nie rozumiem dlaczego. Kilka dni temu te drużyny grały w Toyota Center w Houston i wtedy podopieczni McHale&#39;a rozgromili Dallas 136-103. Fantastyczne zawody rozegrał Chandler Parsons - 32 punkty, po 21 dołożyli Lin i Harden. Wygrali również w zbórkach 45-32 oraz więcej dzielili się piłką 30-19. 18 punktów dla Dallas zdobył OJ Mayo, który dziś zagra ale jest po kontuzji ręki i nie wiadomo jaki poziom będzie prezentować. A od niego wiele zależy: Dallas ma bilans 16-9 gdy Mayo rzuca 19 lub więcej punktów, i 10-24 gdy OJ zawodzi. Kluczem też będzie powstrzymanie Dirka Nowitzkiego. Licząc od 2005 roku - gdy WunderDirk rzuca co najmniej 15 punktów są 22-2 w pojedynkach z Rakietami i 1-5 gdy nierzuca. Oczywiście - można się zagłębiać w historię w drugą stronę. Houston przegrali 5 ostatnich meczów w Dallas. Ale jedna z zasad NBA mówi - nie patrz na poprzedni mecz tylko na następny. Houston jest drużyną bardzo ofensywną. Oddają masę rzutów zza łuku i często im te rzuty wpadają.
Czy Houston wygra dzisiejszy mecz? Czy wygrają różnicą czterech punktów? Tego nie wie nikt, ale nie uważam by to było niemożliwe. Houston muszą wygrywać bo w Lakers chyba wreszcie zatrybiło i będą atakować miejsca 7-8 (Houston i Utah).
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Phoenix Suns - Toronto Raptors
Typ: Phoenix Suns
Kurs: 1.94
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na wieczór upolowałem sobie mecz, który jak najbardziej jest warty postawienia, jeśli chodzi o NBA.. Suns, od momentu kiedy mają nowego trenera, grają znacznie lepiej i kiedy mają jakieś braki punktowe, albo maja wielką stratę punktową, potrafią się spiąć i dotrwać do końca.. Chociażby mecz z San Antonio Spurs, nikt się nie spodziewał, że ten mecz wygrają, a jednak.. albo z Hawks, również mieli około 15pkt straty.. i wyszli na prostą wygrywając cały pojedynek.. Dziś po drugiej stronie przeciwnik na pozór trudny, ale tylko na pozór.. I nie sugeruje się stosunkiem meczy między sobą, ale ile wniósł nowy trener świeżości do zespołu i jak grają jego podopieczni.. Więc uważam, że dziś powinni śmiało mecz wygrać.. tym bardziej, że grają u siebie.. Mój typ to PHOENIX!
⛔100
 
doriann 4

doriann

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Europejska
Spotkanie Victoria Pilzno - Fenerbahce Stambuł
Typ: X
Kurs: 3,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ja jutro w Pilznie typuje remis. Co prawda, Victoria wrecz rozjechala Napoli, a Fenerbahce troszke meczylo sie z BATE, ale bylo minelo. Turcy zawodza w lidze, graja w kratke, wlasciwie nie tylko w lidze, ale na wszystkich frontach. A to rozwala Trabzonspor na wyjezdzie 0:3, a to przegraja u siebie w pucharze z drugoligowym Trabzonem 2:3. Z kolei Victoria bardzo dobrze spisuje sie w LE, ale sezon w lidze czeskiej zaczela dosc srednio, co prawda wygrali w na poczatek 1:3 z Brno, ale potem remis u siebie z sredniakiem Ostrava 1:1. Reasumujac jutro licze na to, ze Turcy troche powalcza i ze sprawa awansu pozostanie do rozstrzygniecia az do rewanzu, a jutro wywalcza remis. Typ pewny nie jest, a kurs kuszacy, przy odrobinie szczescia powinien siasc, mysle ze warto sprobowac to zagrac.
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana Pacers - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics (ML)
Kurs: 5,00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Kurs na Boston jest bardzo wysoki, moim zdaniem za wysoki. Indiana co prawda u siebie gra wspaniale, ale Boston też gra coraz lepiej. Celtics po tym jak Rondo złapał kontuzję to grają naprawdę solidnie. Na pięć ostatnich spotkań Celtics mają cztery zwycięstwa. Po stracie Rondo reszta zawodników weszła na wyższy poziom i o dziwo wyniki Celtics się poprawiły. W bardzo dobrej dyspozycji jest Paul Pierce, świetnie spisują się Avery Bradley oraz Jeff Green. Bradley odwala kawał dobrej roboty w defensywie, na dodatek coraz lepiej gra w ofensywie. We wczorajszym meczu Bradley przekroczył granicę 20 zdobytych punktów. Jeff Green jest w bardzo solidnej formie, a pełnię swoich możliwości pokazał w meczu z Phoenix, gdzie był absolutną gwiazdą swojego zespołu. Jest jeszcze gwiazda Celtów Kevin Garnett, który mimo zaawansowanego wieku spisuje się w tym sezonie świetnie. Zapowiada się na pojedynek dwóch świetnych defensyw i uważam, że Boston może wygrać to spotkanie.
✅400
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Golden State - Sacramento
Typ: poniżej 225
Kurs: 1,91
Godzina: 04:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Niestety spośród moich trzech wybranych na dziś propozycji wygrane Lakersów i Houston zostały już zajęte, więc muszę się ratować znów graniem na ilość punktów. Na dodatek od czasu, jak analizowałem mecze, buki obniżyły linię z 225,5 na 225, ale cóż - jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.

Być może dałem się nabrać na podpuchę bukmacherów i wysoka ilość punktów do zdobycia skusiła mnie na wystawienie tutaj typu poniżej, ale jest kilka argumentów, o których warto wspomnieć przy analizie tego meczu.

Po pierwsze i najważniejsze, każdy kto interesuje się koszykówką wie, ile trzeba się narzucać i na jakiej skuteczności, żeby razem z przeciwnikiem osiągnąć tak wysoką linię punktową. Jest to jedna z wyższych linii, jakie widziałem w ostatnich czasach i nawet na moje ulubione Houston czy ekipy na wskroś ofensywne pokroju Nuggetsów linie te są nieco niższe i wynoszą około 217-220.

Tutaj tymczasem mamy co prawda zespoły z górnej połówki ofensywnej, ale nie z topu. GSW są aktualnie na 7 miejscu ze średnią 101,3, a Sacramento na 11 ze średnią 98,7, co jest niezłym osiągnięciem, ale na plecy nie powala. Być może buki sugerowały się ostatnią kanonadą między tymi zespołami w Sacramento przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy to skończyło się wynikiem 131:127 (bez dogrywki), ale nic nie zdarza się dwa razy. Jeśli zresztą spojrzymy mecz wcześniej, było już 94:92.

Ponadto, z moich wyliczeń średnich zdobyczy punktowych dla obu zespołów na przełomie ostatnich 3 sezonów wychodzi mi 198, więc różnica jest tu niewiarygodna - 27 punktów.

Osobiście nie wierzę, żeby bariera aż 225 oczek została przez te dwa zespoły przekroczona. Będzie dużo punktów, ale nie aż tak dużo i myślę, że choć nie warto naciągać niżej, to w tej nadzwyczaj wysokiej linii powinniśmy się spokojnie zmieścić.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka,NBA;USA
Spotkanie:New Orlenas-Los Angeles Lakers
Typ:Ilosc pkt. Eric Gordon(Hornets)-over 15,5pkt
Kurs:1,72
Bukmacher- bwin
Srednia zdobycz Eric&#39;a to prawie 17pkt/mecz,czyli jesli chodzi o statystyki to teoretycznie zaklad mamy wygrany ;P Czas jaki spedza na parkiecie oscyluje w granicach 30 minut wiec mysle ze te 20pkt powinien rzucic.Szybka gra Lakersow tez jest plusem do zdobyania punktow,i dzisiejszej nocy powinien to wykorzystac.W pieciu na szesc spotkan ta granica punktowa zostala przekroczona,a w ostatnim spotkaniu H2H zdobyl az 25 pkt. Licze tez,ze Lakersi zaczna spotkanie zreklasowani(teoretycznie graja z duzo slabsza druzyna) i Gordon to wykorzysta...No nic,to sa czyste statystyki,ktore przemawiaja za takim typem-jak bedzie,zobaczymy juz za kilkadziesiat minut,pzdr i godd luck
✅72
 
S 3

slavomirov

Użytkownik
Pilka nozna / Liga Europy / 07.03.2013 / 21:05
Tottenham vs Inter
Typ - 1
Kurs - 1.70
Expekt
Bardzo dobry mecz widze na jutro.
Mecz w ramach przecietnej Ligi Europy,gdzie na White Hart Lane koguty zmierza sie z Nerazzurri.
Dla mnie faworyt tu jest tylko jeden i sa to z pewnoscia gospdoarze.
Tottenham prezentuje sie bardzo dobrze w tym sezonie,w rodzimej lidze zajmuja wysokie 3 miejsce ze strata 5 oczek do Obywateli.
Mecze u siebie koguty glownie wygrywaja,rzadko kiedy zdarza sie porazka,ostatni raz na tym pieknym obiekcie wygral Wigan 1:0 mialo to miejsce 12 spotkan temu,dokladnie 3 listopada 2012 roku.
Od tamtej porazki podopieczni Villasa-Boasa rozegrali przed wlasna publicznoscia 12 spotkan z czego wygrali az 10,w bramkach 25:9 tak wiec bardzo dobrze.
Ostatnio pilkarze z Londynu wygrali derby z Arsenalem 2:1 wiec morale sa bardzo wysokie.
Inter w lidze plasuje sie na 5 pozycji ze strata 12 pkt do lidera Juve tak wiec niema mowy o szansach na tytul.
W klubie przeprowadzono wielkie zmiany jakis czas temu i to juz nie jest ten wspanialy Inter sprzed kilku lat,przybyli nowi zawodnicy i zespol wyglada juz inaczej,to juz inna druzyna,zdecydowanie slabsza niz kiedys.
Kibice maja w tym sezonie rozne nastroje a to ze wzgledu na rozne wyczyny swoich ulubiencow,np.ostatnio kleska wyjazdowa z Fiorentina az 1:4 - mecz arcy tragiczny w wykonaniu Interu a z drugiej strony remis derbowy z MIlanem,awans z Cluj i wygrana z Catabnia 3:2 -&gt; Inter przegrywal juz 0:2.
Kurs jest bardzo dobry,nie widze wiekszych szans dla Interu jutro,Tottenham na fali,przed wlasna publika powinien zrobic sobie zaliczke przed rewanzem.
Nawet ten wielki Inter z Samuelem Eto&#39;o na czele 3 lata temu nie dal rady grajac z Tottenhamem,przegrywajac 1:3,co prawda to juz historia i jutro mecz bedzie inny to jednak jutro Inter jedyne co moze ugrac to remis ale jest to malo realne,wszystko wskazuje na zwyciestwo gospdoarzy.
✅70
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Liga Europejska godz.21:05
Spotkanie: Tottenham - Inter
Typ: Bale strzela , Tottenham wygrywa
Kurs: 3.5
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Na dziś przygotowałem spotkanie Ligi Europejskiej w którym to zespół Kogutów podejmie ekipę Interu Mediolan.Faworytem według kursów są zawodnicy Tottenhamu , którzy wyeliminowali wcześniej z LE Olympique Lyon.Jeśli chodzi o tabelę i te sprawy to gospodarze ostatnio pokonali u siebie w derbach Arsenal 2:1 i znajdują się dzięki temu na 3 miejscu za dwoma Manchesterami i przed Chelsea.W ostatnich 5 meczach u siebie w lidze zanotowali 3 wygrane i 2 remisy min. z Manchesterem United 1:1, tak więc dobre wyniki mają u siebie. Jeżeli chodzi o ekipę gości to wygrali oni ostatnio 3:2 na wyjeździe z Catanią , a do przerwy przegrywali 0:2 i zdołali w drugiej części spotkania zdobyć 3 gole.Inter w lidze jest na 4 miejscu ze stratą punktu do 3 Milanu.Bilans gości na wyjeździe w lidze to 7W 1R 6P , tak więc widać , że grają w kratkę na stadionach swoich przeciwników.Ostatnie wyjazdowe porażki były dosyć wysokie: 1:4 z Fiorentiną , 1:3 ze Sieną i 0:3 z Udinese. Dziś jednak nie stawiam na bezpośrednią wygraną , tylko dorzucam jeszcze strzelca gola.Gareth Bale ostatnimi czasy gra fenomenalnie , dzięki niemu głównie drużyna Kogutów wygrywa , np. w poprzednim meczu Tottenhamu w LE z Lyonem strzelił 2 gole dając tym samym zwycięstwo 2:1.W ostatnim ligowym spotkaniu z Arsenalem również zdobył bramkę otwierającą wynik spotkania.Warto dodać , że w ostatnich 5 meczach zdobył aż 6 goli , fantastyczny wynik.Bale w lidze ma 16 goli i jest trzecim najlepszym strzelcem tej ligi , przed nim są tylko Van Persie i Suarez.Stawiam na 2:0 dla Tottenhamu i myślę , że Bale ma bardzo duży % szans na strzelenie gola , bo chłopak naprawdę jest w wielkiej formie.W jutrzejszym spotkaniu w barwach Tottenhamu na pewno nie wystąpią Kaboul, Dempsey, Sandro i Huddlestone. Za to w czarno-niebieskiej koszulce nie wystąpią: Diego Milito, Guarin, Mudingayi, Nagatomo, Samuel, Silvestre i Castelazzi.

Pomogłem , kliknij dzięki ????
✅250
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europejska
Spotkanie: Steaua - Chelsea
Typ: under 2,5 gola w meczu
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bwin
Witam,
Chciałem zagrać na remis ale ubiegł mnie już Aros.
Wielkie kluby lekceważą Ligę Europejską. Ani nie jest to dla nich prestiż ani żaden zarobek. Zwłaszcza dla Chelsea, które miało bronić Puchar Europy. Rumunia to pewnie dla nich dziwki wschód, a mecz z drużyną ze Stolicy to przykry obowiązek. Potwierdził to mecz ze Spartą. W pierwszym w ostatniej chwili strzelili i wymęczyli zwycięstwo. W drugim przegrywali u siebie! Ale zdołali zremisować w doliczonym czasie. Jak wspominał Aros do Bukaresztu nie pojedzie kilku podstawowych zawodników Chelsea. Ale myślę, że jest to na tyle mocna drużyna żeby nie stracić kilku bramek ze Steauą.
Steaua wyeliminowała Ajax po rzutach karnych. Nie oglądałem tego meczu ale spojrzałem na statystyki i obie drużyny miały zbliżone posiadanie piłki, podobną ilość strzałów. Jedynie Rumuni przeważali w sytuacjach spalonych. W lidze brylują ale dziś okaże się na ile ich stać z mocnym przeciwnikiem. Dla piłkarzy i kibiców nie trzeba chyba tłumaczyć jaki to prestiż i mobilizacja grać z takim klubem jak Chelsea. Rumuni na pewno nie są faworytem ale Steaua może spokojnie zremisować a może nawet i nisko wygrać. Festiwalu bramek raczej nie będzie.
Postanowiłem zagrać bezpieczny under 2,5. Gdybym miał stawiać na wynik dałbym: 0-0 lub 1-1.
✅75
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Spotkanie: Adrian Lewis - Michael Van Gerwen
Typ: 2
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś lokata. Dwa lata temu taki typ nie miałby żadnych szans, ale czasy się zmieniają. Lewis rzuca tak żałośnie że aż przykro się ogląda jego spotkania, potrafi przez dłuższy okres czasu nie trafiać w 20x3 czy inne mnożniki. Szybko się denerwuje, ręce mu się trzęsą. Tydzień temu grał mecz o życie z Newtonem i przegrał gładko, szybko i wstydliwie rzucając średnią ok. 84. Wstyd! To ja mam niewiele mniejszą a nie gram w lidze najlepszych ???? . Lewis spadnie z tej ligi, póki co wszystkie mecze wtopił i nie wiem kogo on ma przy takiej dyspozycji pokonać, bardzo, bardzo słabo!
Michael Van Gerwen to olbrzymi talent. Młody chłopak z Holandii a już dziś jest uznawany za 2 gracza ziemii ( 1 miejsce oczywiście Phil Taylor ). Michael rzuca swoje, tydzień temu miał słaby start, jego słaby start = akutalna gra Lewisa... Jak odpalił to zgniótł przeciwnika. Ten chłopak ma niezwykłą łatwość do rzucania w 2x30 i notowania mixów ( 180 ). Tydzień temu średnią miał ok. 100 zresztą on zawsze ma średnią właśnie ok. stu.
Lewis nie ma dziś wieczorem kompletnie żadnego argumentu żeby wygrać lub zremisować... Każdy leg który wygra będzie sukcesem i to nie małym. Spotkanie gracza który walczy o utrzymanie ( a śmiem wątpić czy ta sztuka mu się uda ) z zawodnikiem walczącym o miano najlepszego na świecie ( dużo mu do Taylora nie brakuje ).
Przysłowiowa &quot;lokata&quot;, wielkie &quot;valu&quot;. 1.44? Piękny kurs na to zdarzenie! Polecam serdecznie, bardzo się zdziwię jak Lewis dziś zapunktuje ( aż ciężko takie coś w ogóle napisać i sobie wyobrazić ;) ). Pozdrawiam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nuru89 7

nuru89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, liga europejska
Spotkanie: Anzhi Makhachkala v Newcastle United
Typ: Zakład podwójny, Anzhi wygra - powyżej 1.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W poprzedniej rundzie rozgrywek podopieczni Guusa Hiddinka mierzyli się z Hannoverem i po pewnym zwycięstwie na własnym stadionie (3:1) zanotowali remis na wyjeździe i bez większych problemów awansowali dalej.
Znacznie trudniej o awans miały Sroki, którym w 1/16 finału Ligi Europy los przydzielił zespół Metalista Charków. Na St. James Park padł bezbramkowy remis, a w rewanżu podopieczni Alana Pardew zdołali zdobyć bramkę i przy wielkiej dozie szczęścia dotrzymali promujący ich wynik do ostatniego gwizdka arbitra.
Alan Pardew nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Tima Krula, Steve’a Harpera, Fabricio Colocciniego, Harisa Vuckica, chorego Papissa Cisse, nieuprawnionych do gry Yoana Gouffrana oraz Mathieu Debuchy’ego i nieobecnych w Moskwie Jonasa Gutierreza i Mike’a Williamsona. W drugiej połowie na boisku powinien pojawić się Hatem Ben Arfa.
Większych problemów kadrowych nie ma Anży. Jedynie Mbark Boussoufa jest zawieszony. Od pierwszej minuty powinny zagrać największe gwiazdy klubu ze stolicy Dagestanu: Jurij Żyrkow, Lasanna Diarra, Willian i Samuel Eto’o.
Biorąc po uwagę to że Newcastle gra w krakę ( ostatnio porażka ze Swansea City ), a wielu z ważnych zawodnikow nie zagra w Rosji, bedzie ciezko nawiazac walke ze zmobilizowana druzyna Anzhi. Trener Hiddink powiedział w prost ze myslac o awansie muszą zaliczy jak największą zaliczkę przed ciężkim rewanżem w Anglii, a myślę że w Makhachkale liczą na awans.
Przewidywane składy:
Anży Machaczkała: Gabulov - Logashov, Carlos, Tagirbekov, Zhirkov - Jucilei, Diarra, Shatov, Carcela-Gonzalez, Willian - Eto&#39;o
Newcastle United: Elliot - Simpson, Taylor, Yanga-Mbiwa, Haidara - Anita, Cabaye, Marveaux, Sissoko, Gutierrez - Ameobi
⛔100
 
stanley-63 815K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna LE
Spotkanie - Viktoria Plzen : Fenerbahce
Typ - drużyna 1 powyżej 0,5 gola do przerwy
Kurs - 2.05
Buk - Sportingbet
Analiza :
Na dziś zainteresowało mnie spotkanie w LE pomiędzy Viktorią Plzen a Fenerbahce , gospodarze w tym sezonie i w Gambrinus Liga i w LE spisują się wyśmienicie , w lidze prowadzą po 18 kolejkach mając 38 pkt i popatrzmy na stosunek bramkowy 31:13 w/g mnie super no a i LE przynosi im kibicom wiele radości jak dotąd zdołali ogrywać takie zespoły jak min. Atletico Madryt czy ostatnio Napoli no a dziś konfrontacja z Tureckim Fenerbahce i chyba trzeba w domu wygrać może uda się nawet 2 bramkami by jechać na trudny teren do Istambułu spokojniejszym , w Sportingbet znalazłem dosyć wysoki kurs na to iż gospodarze w pierwszej połowie zdołają strzelić gola i skorzystam z tej ich propozycji bo kurs 2.05 kusi , no bo dlaczego by nie mogli strzelić patrząc na ich statystykę zdobycia przez nich pierwszego gola możemy przeczytać min. średni czas strzelenia przez Viktorię Plzen pierwszego gola to 40 min ( na swoim terenie ) i 27 min. ( w meczach wyjazdowych ) daje to średnią 34 min i popatrzmy w meczu ostatnim Napoli na ich terenie pierwszy gol Viktorii to 28 min no u siebie w rewanżu to 51 min ale w meczu przeciwko Atletico M. u siebie i pierwszy gol Plzen to 26 min , z Hapoelem u siebie pierwsza połowa to 2 gole 23 i 39 min dlatego uważam że i dziś gospodarze zdołają strzelić gola już w pierwszej połowie . Pozdrawiam !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Włochy - Serie A
Spotkanie.Valpusteria - Asiago(+1,5) HE
Typ.1
Kurs.2,00
Bukmacher.bet365
Data.07.03.2013 g.20.30
Analiza.
Dzisiaj
takze biore na rozklad spotkanie hokejowe i takze z mniej popularnej
ligi a mianowicie Ligi Wloskiej.Wczoraj liga Francuska weszla pewnie i
mam nadzieje ,ze dzisiaj bedzie podobnie i ekipa gospodarzy takze wygra minimum dwoma golami.W lidze Wloskiej czas juz na
polfinaly i pierwsze spotkanie w parze Valpusteria - Asiago ,gdzie
faworytem jest ekipa Valpusteria.Gospodarze to lider po rundzie
zsadniczej z dorobkiem 78 pkt,natomiast 57 oczek ugrala ekipa Asiago i
zajela miejsce 6.W drodze do polfinalu ekipa Asiago pokonala
faworyzowany Bozen(2 miejsce w rundzie zasadniczej) 4-2 w
serii,natomiast Valpusteria pokonala takze 4-2 ekipe Rossoblu.Dlaczego
warto stawiac na ekipe gospodarzy,gdy Asiago eliminuje jednego z
faworytow czyli Bozen.Po pierwsze to Valpusteria zapewne wyciagnie
wnioski i nie da sie zaskoczyc gosciom tak jak uczynli to zawodnicy
Bozen i beda chcieli juz w pierwszym meczu wyrobic sobie przewage.Po
drugie i najwazniejsze to statystyki ich spotkan...
20/12/12 SA Pustertal - Asiago 4:1
22/11/12 SA Asiago - Pustertal 5:2
18/10/12 SA Pustertal - Asiago 5:3
20/09/12 SA Asiago - Pustertal 1:4
10/03/12 SAP Asiago - Pustertal 1:2
08/03/12 SAP Pustertal - Asiago 7:0
06/03/12 SAP Asiago - Pustertal 1:4
03/03/12 SAP Pustertal - Asiago 4:2
26/01/12 SA Asiago - Pustertal 6:5 (OT)
22/12/11 SA Pustertal - Asiago 0:2

Oto
ostatnie 10 meczy pomiedzy tymi zepolami i wiekszosc konczyla sie
wygrana ekipy Pustertal .Na 10 meczy 7 wygranych i 3 porazki
dzisiejszych gospodarzy,a co najwazniejsze w ostatnich 8 meczach 7
wygranych i tylko 1 porazka na wyjezdzie.A co najlepsze gdy byli
gospodarzem czyli tak jak dzisiaj na ostatnie 5 spotkan 4 wygrane i 1
porazka w dawnych czasach bo grudzien 2011.Mysle,ze dzisiaj takze
potwierdza swoja dominacje nad zespolem Asiago i pewnie
zwycieza.Typuje wynik 4-2.Polecam.
⛔100
 
sergei 6

sergei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, liga europejska
Spotkanie: FC Basel - FC Zenit St Petersburg
Typ: Handicap: FC Basel - FC Zenit St Petersburg (1:0)- Zenit
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
FC Basel jest w trakcie rozgrywek i obecnie zajmują 2 miejsce w tabeli. Ich oststni bilans5 spotkań wliczając w to Super League, Puchar Szwajcarii i Ligę Europy wynosi: Z-Z-R-R-Z. Moim zdaniem FC Basel zakończy rywalizację na tym etapie o podbój LE.
Zenit obecnie ma przygotowania przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
Cieżko cokolwiek powiedzieć o formie Zenitu. Na swoim boisku gra pierwsze skrzypce natomiast wyjazdy im nie sprzyjają. W ostatnim meczu towarzyskim wygrali zaledwie 1-0 ze Sieną. Mecz z Liverpoolem u siebie wygrali pokazując, że są gospodarzem natomiast na wyjeździe nie bylo tak łatwo ale duży wpływa na to miała mobilizacja rywala.
Moj typ na dziś to Handicap z przewagą 1 golem Zenitu nad FC Basel. Zenit bedzie się starał wygrać wysoko, żeby u siebie nie mieć większych problemów.
Przewidywany wynik: 0:2
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie:Al Shabab vs Al Dharfa
Typ: over 2,5
Kurs: 1,4
Bukmacher: Sportingbet
ANALIZA, Witam, na dzisiaj znów mam kurs na ilość zdobytych bramek w meczu w lidze jak dla mnie overowej, bo w ZEA dużo bramek ogląda się na ligowych boiskach. dzisiaj na własnym boisku walczący o awans do AFC Al Shabab podejmuje średniaka ligi czyli ekipę Al Dharfa. Gospodarze na własnym boisku w ostatnich 5 spotkaniach strzelają sporo, a srednia suma bramek na tym stadionie w ostatnich 5 meczach to 3,8. natomiast mecze Al Dharfa na wyjeździe kończą sie też wysoko (5 ostatnich meczy wyjazdowych to średnia 3,4 gola na mecz) więc mecz na moje oko skończy się wynikiem 2-1, 3-1 dla gospodarzy. Oni chcą wygrać i raczej zwyciężą, ale goście też coś dzisiaj ukują, bo na 5 ostatnich meczy wyjazdowych w 4 zdobyli przynajmniej jedną bramkę.
POWODZENIA!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom