>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.03.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Spotkanie: Espoo - HIFK
Typ. over 5,5
Kurs. 5,75
Bukmacher. sportingbet
Witam, na dzisiaj wybrałem spotkanie Suomen Cup. Spotkają się 2 ofensywny drużyny jeżeli zobaczymy h2h hifik w ostatnich 5 meczach zdobyli 18 goli co daje nam ponad 3 gole na mecz z kolej drużyna gospodarzy 17 w ostatnich 5 meczach. Drużyna gospodarzy również traci dość dużo bramek. Od pewnego czasu stawiam obserwuje rozgrywki fińskiej piłki nożnej i zauważyłem że ten over często jest pokrywany. Spodziewam się zaciętego pojedynku i gradu bramek.
Kiepska analiza.
 
D 3

dragen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Spotkanie: VFB Stuttgart - Lazio Rzym
Typ: X2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Spotkanie z VFB Stuttgart - Lazio Rzym w przypadku Ligi Europejskiej jest dość interesujace, bo wydaje sie mi że Lazio chce osiągnąć w tych rozgrywkach dobry rezultat. W Stuttgart jest zawieszony najlepszy strzelec Vedad Ibisevic oraz kontuzjowany Cacau. W obecnej chwili to Lazio ma większy potencjał i jeśli tylko piłkarze są zmotywowani powinni w Stuttgarcie osiagnąć dobry wynik. Absencja Ibisevica jest poważna i może w znaczący sposób wpłynąć na poczynania ofensywne tego zespołu. Spodziewałbym się tu remisu lub wygranej Lazio. :razz:
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Europejska
Spotkanie Victoria Pilzno - Fenerbahce Stambuł
Typ: Over 3.5
Kurs: 4,10
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nie da się ukryć, że lepsze wrażenie po sobie w 1/16 jak i chyba całych dotychczas rozegranych spotkaniach Ligi Europy pozostawili po sobie piłkarze Victorii Pilzno. Zespół Czeski w 1/16 rozbił w dwumeczu Napoli 5:0, gdy Fenerbahce dzięki skromnemu 1:0 u siebie i bezbramkowemu remisowi na Białorusi wyeliminowało BATE Borysów. Nic więc dziwnego, że według wielu faworytem tego pojedynku są Czesi, choć sam trener tej drużyny Pavel Vrba mimo iż jest mu miło słyszeć takie głosy to jednak uważa, że Fenerbahce to solidna marka i będzie ciężko ich pokonać, ale oczywiście postarają się to uczynić.
Ja w pierwszym spotkaniu na Doosan Arena postanowiłem zagrać over bramkowy 3.5. Wspomniany szkoleniowiec Czechów Pavel Vrba zapytany jaki ma plan na jutrzejsze spotkania odpowiedział, że zamierza grać tak jak do tej pory czyli ofensywną piłkę tak by kibice byli zadowoleni z gry swoich ulubieńców.
Co prawda Over 3.5 może wydać się dość wysoki, a obie drużyny w Lidze Europy raptem po dwa razy w tym sezonie takie rezultaty notowały to jednak liczę, że dziś możemy być świadkami właśnie takiego rozstrzygnięcia. Victoria do tej pory u siebie wygrywała 3-1 z Coimbra, 4-0 z Hapoel Tel Awiw, 1-0 z Atletico Madryt i 2-0 z Napoli, jak widać drużyna ta potrafi zdobywać bramki i dzisiaj myślę, że również będziemy tego świadkami. Fenerbahce myśląc o awansie do ćwierćfinału tych rozgrywek musi według mnie zagrać zdecydowanie lepiej w ataku niż w starciach z BATE bowiem granie na 0:0 na Doobas Arena nie tylko będzie oznaczało porażkę ale być może nawet już odpadnięcie w pierwszym spotkaniu z walki o ćwierćfinał.
Dziś być może obu ekipom będzie nieco łatwiej o bramki ponieważ w obu zespołach za kartki nie zagrają podstawowi obrońcy. W drużynie Victorii nie zagra David Limberský, w drużynie goście natomiast Egemen Korkmaz. Nie są to oczywiście jedyne osłabienia w drużynie Vrby z powodu kontuzji nie zagrają Marek Hanousek i David Štípek - być może zagra natomiast kapitan drużyny Pavel Horváth co byłoby olbrzymim wzmocnieniem ofensywny drużyny czeskiej. W Fenerbahce natomiast zarówno dziś jak i w rewanżu za czerwoną kartkę z BATE nie zobaczymy Raula Meirelesa.
⛔100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon Soczi
Spotkanie: 20 km bieg indywidualny
Typ: zwycięzca - Martin Fourcade
Kurs: 2.65
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Kolejny etap Pucharu Świata w biathlonie startuje w kompleksie narciarsko-biathlonowym „Laura” w Soczi. Czołowi biathloniści świata ocenią przygotowanie tras do Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 r. a przy okazji powalczą o kolejne punkty. Moim zdaniem głównym faworytem jest Francuz, obecnie w bardzo wysokiej formie, pewnie wygrał bieg na dochodzenie w Oslo (pomimo 2 rund karnych), bieg 12,5 km + dobry występ na strzelnicy dały końcowy wynik w postaci zwycięstwa. Lider klasyfikacji generalnej dziś powinien pobiec w podobnym stylu. Dodatkowo ma większe szanse na końcowy tryumf dlatego, że w zawodach z powodu choroby nie weźmie udziału tegoroczny mistrz świata w tej konkurencji, wicelider pucharowej klasyfikacji Norweg Emil Hegle Svendsen. Na pewno z dobrej strony będą chcieli pokazać się gospodarze, Rosjanie z Szypulinem i Małyszko na czele, ale myślę, że nie poradzą sobie z dobrze dysponowanym Martinem i to on ponownie umocni się na pierwszym miejscu klasyfikacji generalnej.
✅165
 
O 20

obel

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Europejska
Spotkanie Tottenham - Inter
Typ: 2
Kurs: 5,50 --&gt;5.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Widze ze wszyscy skazują Inter na pożarcie... i to nie przez caly Tottenham ale samego &quot;Gareta Bejla&quot;. No w sumie musze sie nie zgodzić, fakt - jest on w kapitalnej dyspozycji ale to po pierwsze nie jest liga a po drugie Inter to mimo wszystko dalej europejska czołówka. Nie są faworytem tego meczu ale myśle ze mogą sie pokusic o niespodzianke. Morale drużyny po ostatniej dramatycznej koncówce w lidze są na pewno wysokie. Co jest dla mnie głównym argumentem... Inter mimo wszystko zdecydowanie lepiej radzi sobie na wyjeździe... a w szczególności w Lidze Europejskiej. Myśle ze jest to juz taka faza rozgrywek ze wystawienie najsilniejszego składu bedzie juz ich obowiązkiem. A kurs naprawde godny postawienia.
⛔100
 
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Konferencja Północna)
Spotkanie: Halifax Town - Harrogate Town
Typ:
1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:Na dziś mam dla was spotkanie w jednej z niższych angielskich lig.
Spotyka się czwarta (Halifax Town) z szóstą drużyną ligi (Harrogate Town).
Obie drużyny wysoko w tabeli więc śmiało można powiedzieć , że jest to mecz na szczycie i , że prawdopodobny jest tu remis. Jednak ja znalazłem kilka interesujących powodów dla których ten typ na Halifax jest dużo bardziej prawdopodobny niż remis , Mianowicie to , że Halifax w meczach u siebie prezentuje się bardzo dobrze , bilans (8 W , 3 R , 2 P) w 100% to odzwierciedla. Jedynie w 4 spotkaniach u siebie strzelili mniej niż 3 bramki! Pozostałe mecze to śmiało można rzec pogromy ze strony Halifax.. no bo jak można inaczej nazwać wygrane po 5:0 , 5:1 4:0. Harrogate na wyjazdach legitymuje się bilansem (7W , 2 R , 5 P) , czyli nawet dobrze , ale jak popatrzymy na te 7 zwycięstw to wszystkie były z drużynami od 13stego miejsca w dół! Z drużynami wyżej w tabeli nie wygrali , zaliczyli remisy z 5 i 10 drużyną ligi i z 1,2,3 i 7 przegrali. Goście to drużyna dobra lecz zdecydowanie jest to drużyna własnego terenu. Szykuje się nam wyrównany mecz , ale to drużyna Halifax jest zdecydowanym faworytem. Polecam do zagrania.
⛔100
 
B 0

bogdaniec

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League Darts
Spotkanie: James Wade - Robert Thornton
Typ: James Wade
Bukmacher: eToto
Kurs: 2.20
Analiza:
Na dzisiaj spotkanie w angielskiej lidze darta. Co raz lepiej spisujący się James robi wielkie wrażenie na kibicach. Z meczu na mecz poprawia swoje statystyki. Dzisiaj zaczyna się 5 runda, w rundzie 3 James osiągnął średnią 100.97 przy 46.67% na doublach natomiast już w 4 rundzie, gdzie grał z najlepszym darterem na świecie Philem Taylorem, osiągnął średnią 101.81 przy 75% na doublach!! Thornton cały turniej słaby i pod względem średniej i doublach. Myślę że Wade nie powinien mieć najmniejszego problemu z pokonaniem kiepskiego Thorntona.
⛔100/ bukmacher
 
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska Spotkanie: Anzhi Makhachkala v Newcastle
Typ: Anzhi Makhachkala powyżej 2.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365

Anzhi to wicelider ligi rosyjskiej z dwoma punktami straty do CSKA, ale za to 3 punkty przed Zenitem w wyścigu o dwa pierwsze miejsca premiowane występem w Lidze Mistrzów. Właśnie kończy się dług a przerwa zimowa, więc ich ostatnimi występami jest zwycięski dwumecz z Hannoverem w LE. Z kolei Newcastle nie może narzekać na bezczynność. W Premier League idzie im w tym sezonie jak po grudzie, zajmują dopiero 15. miejsce z ledwie 6 punktami przewagi na strefą spadkową. Sroki na tym etapie LE znalazły się dzięki skutecznemu karnemu Sholi Ameobiego w rewanżu z Metalistem, który był jedynym golem tego dwumeczu (0-0 i 0-1). Wprawdzie z powodu długiej przerwy zimowej w rosyjskiej lidze trudno do końca ocenić formę Anzhi, ale trzeba przyznać, że w ostatniej rundzie LE z Hannoverem (3-1 u siebie i 1-1 na wyjeździe) ich gra wyglądała bez zarzutu. Na szczęście już w ten weekend Premier Liga wraca do gry, więc i forma Anzhi powinna być optymalna. Z pewnością ich atutem będzie świeżość jako, że nie musieli grać żadnego oficjalnego meczu w ostatnich dwóch tygodniach. Guus Hiddink ma do dyspozycji również praktycznie wszystkich zawodników. Z kolei Newcastle musi mieć cały czas na uwadze walkę o ligowy byt w Premier League, wobec czego priorytety trenera Srok są dość jasne. Alan Pardew nie zabrał bowiem do Moskwy kilku ważnych graczy: najlepszego strzelca Papissa Cisse, kluczowych pomocników Jonasa Gutierreza, Mathieu Debuchy, Marka Williamsona czy Yoana Gouffrana. Jeśli dodamy do tego absencje kontuzjowanych filarów defensywy w osobach bramkarza Tima Krulla i stopera Fabrizio Colocciniego, to wychodzi na to, że w meczu z Anzhi zobaczymy mocno rezerwowy skład Newcastle. Nie wróży to dobrze drużynie Alana Pardew, dlatego trudno oczekiwać innego wyniku niż wygrana w pełni zmobilizowanych gospodarzy. Dodatkowo wydaje się, że 3 gole jednej z lepszych obecnie linii ataku w klubowym futbolu (Etoo, Willian) w starciu z osłabioną obroną gości wydają się całkiem prawdopodobne.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europejska
Spotkanie: Anzhi Makhachkala - Newcastle United
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: Bwin
Analiza:
Jest to moim zdaniem najpewniejszy mecz tej rundy LE. Rosyjska drużyna spisuje się wyśmienicie - w lidze jest na 2 miejscu a w poprzedniej rundzie LE odprawiła z kwitkiem Hannover. Mają kim grać - Boussofa, Traore, S.Eto i dobrze to wykorzystują. Patrząc na statystyki widać, że własne boisko jest ich atutem.
Inaczej sprawa ma się z Newcastle. W lidze koczują na dole tabeli mając zaledwie 10 oczek od ostatniego miejsca. W zimowym oknie transferowym pozbyli się do Chelsea swojego najlepszego napastnika Ba Demba co tylko bardziej ich osłabiło. W poprzedniej rundzie LE ledwo wyeliminowali M.Charków [0-0; 0-1] a wcześniej wyszli z grupy na drugim miejscu wyprzedzając Maritimo i Brugge z bilansem zaledwie 2 zwycięstw!
Na domiar złego grają na wyjeździe... Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to że Anglicy polegną - aż zbyt oczywiste mi się to wydaję ale jednak po kursie 1.6 myślę że warto zaryzykować.
⛔100
 
L 4

linek_75

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
Muller G. (Lux)-Lorenzi P. (Ita)
Typ:1
Kurs:1.63
Buk:Unibet
Analiza:
Dzisiaj o godz.20:00 odbędzie się spotkanie Muller G. (Lux)-Lorenzi P. (Ita).Jest to turniej ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA) który jest rozgrywany na powierzchni twardej.Muller G. (Lux) zajmuje 65 miejsce w rankingu ATP natomiast Lorenzi P. (Ita) 49 miejsce.Buki ustalili,że faworytem tego spotkania jest Muller.Ostatnie spotkanie Muller G. (Lux)-Lorenzi P. (Ita) zakończyło się wygraną Muller 2:0 miało to miejsce w turnieju Vienna(Austria) na powierzchni twardej.Muller G. (Lux) gra na każdej nawierzchni dobrze jednak Lorenzi P. (Ita) gra się najlepiej teraz tylko na powierzchni ziemnej.Muller G. będzie chciał się odkuć po przegranej z Michon A. (Fra) była to niespodziewana przegrana.Przegrał w dwóch setach( dwa tiebreak pierwszy 9:11 a drugi 8:10.
⛔100
 
qish 80

qish

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Spotkanie: Tottenham - Inter Mediolan
Typ: BTS
Kurs: 1.83
Buk: Bet365
Analiza:
Niby znowu wielki pogrom z kilkoma golami Bale&#39;a ? Nie, nie i nie ! Tutaj nie będzie huzia piła do przodu i liczymy na Gareta, ale będzie wyrównany mecz z maksymalnie 3 bramkami, czyli jednobramkowe zwycięstwo którejś ze stron. Inter skazywany przez wszystkich na porażkę? Ale dlaczego ? Ostatnie mecz 4-3-3 i bilans 18-16 ( W ostatnich 10 meczach ogółem i 5 wyjazdowych strzelali bramkę! ). Z kolei Tottenham ostatnio u siebie 4-1-0 i bilans 10-4. Najprawdopodobniejszy wynik to 2-1 dla gospodarzy, ale zwycięstwo Interu wg mnie nie będzie wielkim zaskoczeniem. Najpewniejszym typem na to spotkanie będzie BTS @ 1.83. Polecam ;]
⛔100
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka – Euroliga 07.03.2013 20:45
Spotkanie: Olympiakos - Barcelona
Typ:1
Kurs: 1,82
Bukmacher: Expekt
Wielki mecz się szykuje, Barcelona zdecydowanie w lepszej sytuacji, bo już ma pewny awans do QF wiec na pewno nie będzie im w tym spotkaniu za wszelką cenę zależało na zwycięstwie. Tym bardziej, że Barcelona w ostatnich dniach obniżyła znacznie loty i spotkań nie wygrywają już tak gładko jak w drugiej połowie stycznia i całym lutym. W Niedziele zakończyła się ich seria 14 zwycięstw na szczeblu wszystkich rozgrywek, tak wiec widać ,że forma poszła lekko w dół. W tej ekipie wszystko opiera się na Navarro ( który już młodzieniaszkiem nie jest) i Tomiciu , jeżeli Greką uda się wyeliminować chodź troche dyspozycje rzutową tych graczy , spotkanie na pewno ułoży się po ich myśli. Tym bardziej ,że na pewno naprzeciwko Navarro stanie nie byle kto ,bo jeden z najlepszych zawodników na tej pozycji Spanoulis. Grecy na pewno zmobilizują się na to spotkanie maks. ,zwycięstwo przy dobrym obrocie spraw zapewni im awans, tym bardziej ,że to prestiżowy pojedynek.
Grecy na pewno nie toczą tak zaciętych i ciężkich bojów w swojej rodzimej lidze , bo tam przewyższają (poza Panatą) każdy zespół o 2 klasy ,wiec na spokojnie wygrywają spotkania małym nakładem sił, co na pewno ma jakieś znacznie. Stawiam na Greków po ciężkim boju.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Anzhi Makhachkala - Newcastle United
Typ: X
Kurs: 4,06
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mróz, sztuczna murawa i 12 tysięcy kibiców na mogących pomieścić 78 tysięcy ludzi Łużnikach w Moskwie - w takich warunkach prawdopodobnie odbędzie się dzisiejszy mecz Anży Machaczkała z Newcastle United w 1/8 finału Ligi Europy. Początek o godzinie 18:00. Zacznę od tego, że oglądałem kilka spotkań Anży w lidze rosyjskiej i powiem wprost, że z lepszymi zespołami (np. Zenit i wynik 1:1 jaki padł w ostatnim ligowym spotkaniu między tymi zespołami) to naszpikowany bogato kupowanymi piłkarzami zespół wcale nie gra cudów. Bardzo cieszy mnie to że ma być dziś minusowa temperatura i co najważniejsze mecz odbędzie się na sztucznej murawie a jak to wszystkim wiadomo jest to nawierzchnia wolniejsza od zwykłej trawy. I właśnie w tych 2 czynnikach najbardziej upatruje dzisiejszej niespodzianki jaką niewątpliwie byłby remis zespołu angielskiego na rosyjskiej ziemi. Myślę, że plusem Newcastle jest to, że są cały czas w grze i bez problemu będą rozbijać wolne ataki Anży. Po cichu liczę na 0:0 lub ewentualnie 1:1. Jeśli chodzi o składy to rzeczywiście przewaga po stronie gospodarzy gdyż jedynie Mbark Boussoufa jest zawieszony. Za to Alan Pardew nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Tima Krula, Steve’a Harpera, Fabricio Colocciniego, Ryana Taylora, Harisa Vuckica, chorego Papissa Cisse, nieuprawnionych do gry Yoana Gouffrana oraz Mathieu Debuchy’ego i nieobecnych w Moskwie Jonasa Gutierreza i Mike’a Williamsona. Osobiście liczę na Hatema Ben Arfe, świetnego skrzydłowego, który wraca po 3 miesięcznej kontuzji (naciągniecie ścięgna udowego) i coś dzisiaj może ustrzeli na swoje 26 urodzinki, które właśnie obchodzi. Myślę, że będzie to mecz walki z remisem na koniec. Powodzenia !
✅306
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Indian Wells
Spotkanie: Irina-Camelia Begu - Heather Watson
Typ: dokładny wynik 2-0
Kurs: 5
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Begu w zeszłym roku w fajnym stylu wygrała turniej w Taszkencie, ogrywając m.in. Ulę Radwańską czy Vekic. W tym roku na razie słabo, bo trzy porażki - Pironkova, A. Radwańska, Panova i jedno zwycięstwo - Rus. Nie są to byle jakie rywalki, więc jak na początek sezonu są to wyniki całkowicie zrozumiałe w jej przypadku. Na pewno trenowała, a ona jest przyzwoitą tenisistką, jako tako równą, z niezłym serwisem. Dzisiaj życiowego spotkania nie będzie potrzebowała, żeby awansować do drugiej rundy, gdyż Brytyjka obecnie gra fatalnie i pokonanie jej to w tej chwili żaden wyczyn. Watson jest w totalnym dołku i nie może odzyskać formy. Śledziłem w zakładach na żywo jej spotkanie z Voegele podczas turnieju w Memphis (zresztą ledwo tam wygrała poprzednie spotkania - z Voskoboevą i Hlavackovą). Nie było wtedy streamu, ale Watson przegrała mega gładko, urywając 3 gemy, miała trud z doprowadzeniem do równowagi, a wygranie gema graniczyło z cudem, z tego co było widać. Jak dla mnie typ dnia i value dnia jednocześnie.
✅400
 
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Dyscyplina: Euroliga - koszykówka mezczyzn
Spotkanie: Zalgiris - Real ???? Poniżej/powyżej: 150.0)
Typ: 1 - ponizej
Kurs: 1.9
Buk: Tobet
Analiza:
Bardzo wazny mecz dla Zalgirisu. Koszykarze z Kowna jesli chca myslec o awansie po prostu musza wygrac. Osobiscie mnie ich gra nie przekonuje, graja nierowno, popelniaja duzo błedow, ale szansa awansu wciaz jest bo w Eurolidze jest jeszcze pare spotkan do zakonczenia spotkan grupowych.
Zalgiris w ostatnich 5 spotkaniach tylko 1 porazka z druzyna Panaty, nikle o 5 pkt.Zas hszpanie same zwyciestwa, duza rotacja skladem, przydobrej skutecznosci zwyciestwa okazałe+20pkt., przy słabszej grze, kikupunktowe, ale zawsze do przodu. Druzyna Zalgirisu jest w dobrej sytuacji do walki, zapowiada sie zaciete spotkanie pkt za pkt. Przy bardzo dobrej obronie,duzych nerwach widze tutaj under, wynik w oklicach 60 pkt kazdej z druzyn. Powodzenia Hala Madrid
⛔100
 
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Liga Europejska
Spotkanie Tottenham - Inter
Typ: Rodrigo Palacio Strzelcem gola
Kurs:3,55
Bukmacher: Expekt
Analiza:Na dzisiejszy typ wybrałem dzisiejszy hit Ligi Europejskiej gdzie zmierzą się ze Sobą Tottenham z Interem Mediolan.Dla większości Typujących jak i dla bukmacherów zdecydowanym faworytem jest ekipa Kogutów fakt ostatnio wygrywają wszystko ale Inter nie jest aż tak słaby jak mogłoby się wydawać fakt w lidze nie idzie im najlepiej w Niedzielę wymęczyli zwycięstwo na wyjeździe 2-3 z Catanią ale warto dodać że przegrywali już 2-0 i potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. A teraz więcej o moim dzisiejszym typie na strzelca bramki a mianowicie kieruję się przede wszystkim tym że Inter ma zagrać w ustawieniu tak jak z Catanią 4-2-3-1 Gdzie właśnie Palacio był najbardziej ofensywnym zawodnikiem i zdołał zdobyć dwie bramki .Palacio obecnie jest wspólnie z Diego Milito najlepszym strzelcem Interu Mediolan w Serie A.W Lidze Europy kiedy to Inter podejmował u siebie Rumuński Cluj również wpisał się na listę strzelców dwukrotnie mam nadzieję że dzisiaj również podkreśli swoją obecność strzelając bramkę.

⛔100
 
beb 95

beb

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Indian Wells
Data: 07.03.2013 22:45
Spotkanie: Brands D. - Baghdatis M.
Typ: 2
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niemiec aktualnie znajduję się na 74 miejscu w rankingu ATP, Baghdatis jest 35. Brands przebijał się przez kwalifikacje w których pokonał Sergeyeva i De Voesta, oba mecze po 2:0. Był zdecydowanym faworytem bukmacherów przed oboma meczami. Baghdatis ze względu na miejsce w rankingu miał zapewniony start w turnieju. Ostatni raz grał w Dubaju gdzie w pierwszym meczu odpadł pokonany przez Del Potro, choć urwał mu pierwszego seta. Brands również grał w Dubaju i również został pokonany przez Del Potro tyle, że w dwóch setach. Nawierzchnia w Indian Wells jest stosunkowo wolna dlatego w trakcie dzisiejszego meczu będzie dochodziło do wielu długich wymian. Baghdatis góruje nad Brandsem doświadczeniem i odpadnięcie w pierwszej rundzie byłoby dla niego porażką. W całej swojej karierze najwcześniej w Indian Wells odpadał w 2 rundzie lecz i to zdarzyło mu się tylko raz.
z/0
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Vfb Stuttgart vs Lazio Rom
Typ: under 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: unibet

Obydwa kluby na dziś przeciętne.
Stuttgart lepsze wyniki osiąga na wyjazdach. W domu bilans przeciętny, by nie powiedzieć słaby: 3-3-5 , 13 bramek strzelonych w 11 meczach domowych wyraźnie pokazuje, że ofensywa nie pracuje jak należy.
Stuttgart w sumie zdobył 26 bramek w Bundeslidze. Autorem 11 z nich był Vedad Ibisevic. Dołóżmy do tego 4 asysty Bośniaka i wniosek prosty: jest to czołowa postać ofensywy drużyny ze Szwabii. Dzisiaj nie zagra, gdyż pauzuje za kartki.
Zapowiada się na to,że szansę na debiut w pierwszej 11-ce dostanie Frederico Macheda. Jednak jak na razie wystąpił dla Stuttgartu tylko w 4 meczach (80&#39;) i przebłysku geniuszu nie było i nie jest to gracz po którym nagle bym się tego spodziewał. Jeszcze dużo pracy przed nim, żeby wpasował się w zespół.
Lazio odwrotnie do Stuttgartu. Lepsze wyniki osiąga w domu. Na wyjazdach w 13 meczach zdobyli zaledwie 12 bramek! Nie daje to nawet gola na mecz. Ich wyjazdy naprawdę przeciętne.
Generalnie Lazio wydaje się być drużyną lepszą, jednak w Stuttgarcie przewiduje szachy, ot taki zwykły mecz bez historii z max dwoma bramkami.
Lazio wyeliminowało już Borussie i Niemcy raczej ostrożnie, nie dadzą tak łatwo Rzymianom wyeliminować już drugą drużynę z ich kraju
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 2

messi147

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Słowacja 1. liga
Data: 07.03.2013 18.00
Spotkanie: Zvolen - B. Bystrica (+1,5)
Typ: 1
Kurs:1,75
Bukmacher:bet365
Analiza:
Drugi mecz tych druzyn w cwierfinale w fazie play-off. Zvolen wygral runde zasandnicza, natomiast Bystrica zajela ostanie premiowane miejsce, czyli ósme. Wczoraj odbyl sie pierwszy mecz tych druzyn w fazie play-off (rowniez gospodarzem bylo Zvolen) i o dziwo wygrala Bystrica 2-1! Dzis nie moze byc innej opcji jak wygrana druzyny Zvolen. Podraznieni wczorajsza porazka napewna dadza dzis z siebie 100% i pokaza, ze sa faworytami tej pary, nie moga jechac do Bystricy przegrywajac w play-offie 0-2. W rundzie zasadniczej W tym sezonie Zvolen grajac u siebie pokonywalo zawsze Bystrice roznica ponad dwoch bramek, dlatego tym bardziej trudno wytlumaczyc wczorajsza wpadke.

✅75
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: Euroliga , koszykówka
Spotkanie: Olympiakos - Barcelona
Typ: Mickeal Pete under 11,5
Kurs: 1.70
Buk: bwin
Analiza:
Dziś o godzine 20:45 rozpocznie sie 10 kolejka 2 fazy Euroligi, Koszykówki mężczyzn. Spotykają sie 2 zespoły ,które ostatnie swoich 5 meczy w grupie rozegrali bez żadnej porażki. Barcelona zajmuje aktualnie 1 pozycje i ma już pewne wyjście z grupy , nie tak jak Olympiakos który ma 2 zwyciestwa mniej i musi podejsc do tego spotkania na poważnie. Mick Pete gra na pozycji niskiego skrzydłowego , dorobek w jego ostatnich 3 spotkania w Eurolidze to 7 pkt z Khimkami , 17 z Besiktasem i również 7 z Maccabi. Nie brałbym pod uwage tych 17 pktów z Besiktasem ponieważ to zespół miary Eurocupu a nie euroligi , ten mecz zakonczyl sie wygrana Barcelony różnicą 40-toma pktami ( 60: 99). Besiktas prawie w ogóle nie bronił , zawodnicy Barcy wjeżdzali pod kosz i rzucali z każdej pozycji jak chcieli. Jak widać z lepszymi zespołami już nie było tak łatwo i Pete zdobył tylko po 7 oczek. Dziś spotkanie jeszcze cięższe od poprzednich 3 ponieważ Barca zmierzy sie dziś na wyjeździe z mocno umotywowanym Olympiakosem. Wg. mnie Pete nie zdobędzie dziś 12 pktów a nawet może maksymalnie tylko połowe ich. Nawet buk. bwin obniżył kurs z 1,85 na 1.70 bo nie wierzy że Pete dziś rzuci właśnie powyżej tych 12 oczek. Jak dla mnie całkiem dobry typ w który warto zainwestować. Pozdrawiam , Suchy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom