>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.08.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 9. Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -ANGLIA: League Two
Godzina:16:00
Spotkanie:Exeter-Portsmouth
Typ:2
Kurs:2.15
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Exeter ma poważne problemy finansowe,z tego powodu federacja nałożyła na nich zakaz transferów nie pozwala im zarejestrowac nowych graczy.Podstawowi gracze z poprzedniego sezonu odeszli jakGill , Krysiak (12/0 pierwszy bramkarz) , Gosling (2/0), O&#39;Flynn (33/4) , Gow (25/7, najlepszy strzelec,)Parkin (26 /3) oraz kapitan zespołu Coles (37/2) .Portsmouth są głównymi kandydatami do awansu i dokonali znaczących wzmocnień,podpisano umowę z Hollands (7/6), który w ostatnim sezonie został wypożyczony z Charlton,Kapsą (14/0 Torquay), Dunne (13/1 Stevenage), Craig Westcarr (43/14 najlepszym strzelcem z Walsall) i Paul Jones (46/0 GK, Crawley).Portsmouth w końcowce ostatniego sezonu na 7 ostatnich meczy odnieśli 5 zwycięstw,po wzmocnieniu zespołu oczekiwania są tylko jedne awans do League One.Grajcie jak najszybciej bo kursy szybuja szybko w dół
⛔100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Montreal (Kanada), twarda
Godzina: 2:00
Spotkanie:
Azarenka V. (Blr) - Radwanska A. (Pol)
Typ: Azarenka
Kurs: 1.73
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Kerber jest słaba w obronie? Hmm a to mi ciekawostka, tak na wstępie ???? Wracając do spotkania dzisiaj po raz kolejny zagram przeciwko Radwańskiej, nie to, że jestem przeciwnikiem tej zawodniczki, z całego serca jej kibicuje, ale po prostu w ostatnim czasie jest pod formą i po tak fajnym kursie pogram dzisiaj w kierunku powracającej do formy Białorusinki, z którą Polka nie ma najlepszego bilansu. Wracając do meczu Iśki z Sabinką, na pewno zagrała lepiej w porównaniu do ostatnich spotkań, ale też bez rewelacji, zdarzały się przestoje w grze i proste błędy, jednak Aga sporo może zawdzięczyć swojej rywalce, która popełniała sporo niewymuszonych błędów i na pewno miała problemy z serwisem, nieoficjalnie ma problemy z barkiem. Niemniej jednak Polka potrafiła to wykorzystać, na pewno zagrała bardziej agresywnie w porównaniu do spotkania z Czeszką, ale czy taka gra Polki wystarczy na Białorusinkę? Na pewno Radwańska będzie chciała powalczyć z bardziej utytułowaną rywalką, ale będzie o wiele ciężej. Białorusinka wraca do formy po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją, pojawiła się na Wimbledonie, jednak jeszcze wtedy grała słabiutko. O wiele lepiej wygląda to w Montrealu. Po ciężkim boju pokonana Cornet i wczoraj dosyć łatwa wygrana z Watson po na prawdę fajnej grze. W porównaniu do Londynu gra Azy wygląda o niebo lepiej, i ciężko będzie Adze, mimo, iż wczoraj zagrała dosyć fajny mecz, podjąć walkę z rywalką, nie sądzę, że Azarenka będzie popełniała tyle błędów co Lisicka, jeśli zagra podobnie jak poprzednich pojedynkach w Montrealu to niestety Iśka może nawet nie ugrać tutaj seta. Kibicuje jej z całego serca, ale bukmacherka to bukmacherka, trzeba coś zarobić, i dlatego dzisiaj po kursie 1.73 gram w kierunku Azarenki.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 5

cysiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFrancja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: OGC Nice - FC Toulouse
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Fatalna forma OSG Nice w końcówce sezonu 13/14 sprawiła, iż zespół ten zakończył ligową batalię na miejscu 17, zaledwie 2 punkty nad strefą spadkową. Statystyki nie kłamią – w 10 ostatnich meczach udało im się zdobyć jedynie 5 punktów. Okres przygotowawczy należy określić mianem porażki – 5 meczów, 2 punkty i 11 straconych goli. Jedynym sprzymierzeńcem OGC w jutrzejszym spotkaniu może okazać się własny stadion, choć i to często bywa złudne.
Statystyki Toulouse również nie powalają na kolana, jednak okres przygotowawczy przepracowali znacznie lepiej niż ich rywale – 5 meczów, bilans 2-2-1 (bramki 7-5). Zanotowali również lepszą końcówkę sezonu 13/14, kończąc rozgrywki na 9 miejscu. Nie można powiedzieć, że zespół ten jest w gazie, jednak ich forma jest stabilna i mogą pokusić się o 3 punkty na inaugurację. Na korzyść gości przemawia fakt, iż lubią oni ogrywać Nice – dublet z zeszłego sezonu (2-0 na wyjeździe i 1-0 u siebie)
Podsumowując – myślę że to Toulouse, a nie jak twierdzą bukmacherzy – Nice, ma większe szanse na zwycięstwo w sobotnim meczu. Dla odważniejszych polecam zwycięstwo Toulouse dwoma lub większą ilością bramek (Handicap 1:0) - (kurs około 6.0)]
⛔100
 
makaveli23 177,9K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Pilka Nozna, Mexico Apertura
Godzina: 2:30
Spotkanie: Monarcas - Tijuana
typ: Monarcas -1.5
Kurs: 4.75
Buk: Gamebookers
To bedzie mecz leszczy, z tych dwoch wybieram pierwszego. Dwie sąsiadujące ze sobą drużyny na dole tabeli po 3 meczach z takim samym bilansem 0-1-2. Monarcas jako jedyny jeszcze nie strzelił nawet gola w Primera Apertura,tracąc ich juz 6, natomiast Tijuana strzeliła 2 straciła 4. Tijuana obroną nie błyszczy więc jest szansa dla zdesperowanego Monarcas na pierwsze bramki w nowej rundzie. Z wygranych to obie druzyny mogą się jedynie pochwalić tymi z pucharu Copa MX, tyle ze od wygranej jednej druzyny mineło juz miesiąc (Monarcas) i muszą byc mocno zdesperowani, zresztą podobnie jak goscie, choc Ci graja padaczke po calosci. Mimo ze monarcas przegral 0-4 w ostatnim meczu to pokazal sie z dobrej strony i w pierwszej polowie mogl prowadzic 2-0, kto wie jakby sie mecz potoczył.
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Montreal
Godzina:
02:00
Spotkanie: Victoria Azarenka - Agnieszka Radwańska
Typ: DW 1:2
Kurs: 5,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie ćwierćfinałowe, turnieju WTA Rogers Cup rozgrywanego na kortach twardych w kanadyjskim Montrealu, pomiędzy Victorią Azarenką a Agnieszką Radwańską. Agnieszka Radwańska (WTA 5) w poprzedniej rundzie wyeliminowała Sabine Lisicki, momentami grając niezły tenis. Do odrodzenia jednak jeszcze daleko, ale dwa wygrane mecze w Montrealu to początek powrotu na właściwe tory. A na tym nie musi się skończyć, bo Victoria Azarenka (WTA 11) w nadzwyczajnej formie jeszcze nie jest, a i gra z potężnym bandażem na kolanie. Białorusinka przez kilka miesięcy nie grała. Wróciła podczas sezonu na trawie - w Eastbourne i Wimbledonie wygrała łącznie jeden mecz. Na otwarcie amerykańskiego lata wystąpiła w Stanfordzie i odpadła po pierwszym meczu, przegrywając z Venus Williams. Radwańska zagra w ćwierćfinale Rogers Cup po raz piąty w szóstym starcie. Azarenka to trzykrotna półfinalistka tej imprezy. Radwańska w styczniu pokonała Białorusinkę w ćwierćfinale Australian Open. Polka przerwała w ten sposób serię siedmiu kolejnych porażek z urodzoną w Mińsku rywalką. By pokonać ją ponownie na pewno musi zagrać lepiej niż z Lisicki, przede wszystkim częściej przejmować inicjatywę i szukać różnych kombinacji zagrań, wypracowywać sobie akcje do skończenia przy siatce. Lepiej musi też funkcjonować serwis. Polkę na pewno stać, by zagrać dobry tenis i na tym etapie, gdy Azarenka nie prezentuje jeszcze wielkiej gry, stać ją na zwycięstwo. Moim zdaniem krakowianka poprawi na 5-12 stan meczów z Białorusinką. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 02:00.
⛔100
 
maer 216,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja ( Allsvenskan )
Spotkanie: Mjällby AIF - Örebro SK
Typ: 1
Kurs: 2.25
Data: 09.08.2014
Godz: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 18 kolejkę spotkań w szwedzkiej Allsvenskan.
W mieście Mjällby liczącym około tysiąc trzysta mieszkańców na Strandvallen mogącym pomieścić siedem i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Mjällby Allmänna Idrottsförening założonym w 1939 roku o barwach żółto-czarnych a z miasta Örebro liczącego prawie sto dwadzieścia pięć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1908 o barwach czarno-białych a mianowicie Örebro Sportklubb.
Mjällby AIF rozegrało w tym sezonie ligowym 17 spotkań w których zdobyło 15 punktów po 4 zwycięstwach, 3 remisy oraz 10 porażkach co daje obecnie przedostatnie 15 miejsce w tabeli szwedzkiej Allsvenskan, bilans bramkowy 17-27.
Örebro SK zdobyło 16 oczek w swoich 17 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po po 3 zwycięstwach, 7 remisach oraz 7 porażkach i zajmuje obecnie 14 pozycję w tabeli ligowej z bilansem bramek 19-26.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 8 razy zdobywając 11 oczek po 3 wygranych, 2 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Strandvallen 10-11.
Goście zdobyli 6 punktów w swoich 8 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym w delegacjach po 1 zwycięstwie, 3 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramkowy na wyjazdach 8-14.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż spotkają się zespoły uwikłane w walkę o utrzymanie w Allsvenskan a w ich ostatnich 5 pojedynkach o ligowe punkty rozegranych w mieście Mjällby 2 razy wygrywali gospodarze, raz padł remis a 2 razy górą byli goście z miasta Örebro, bilans bramek w tamtych meczach 4-6 na korzyść zespołu Örebro SK.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Mjällby Allmänna Idrottsförening dużo lepiej gra u siebie niż w delegacjach i jeśli myśli o utrzymaniu w tym sezonie ligowym to takie mecze jak ten musi wygrywać grając na swoim stadionie a Örebro Sportklubb na wyjazdach słabo i raczej w mieście Mjällby poniosą kolejną porażkę.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Montreal
Godzina: 02:00
Spotkanie: Victoria Azarenka - Agnieszka Radwańska
typ Agnieszka Radwańska wygra pierwszego seta i cały mecz
kurs 2.5
bukmacher Ladbrokes.
TYP UMIESZCZAM JAKO CIEKAWOSTKĘ ZE WZGLEDU NA TO ZE OFERUJE GO NIEREGULAMINOWY BUKMACHER , WIEC PROSZE MNIE NIE KARAC ANI NIE BRAC TEGO TYPU POD UWAGE NAWET JESLI WEJDZIE!DZIEKUJE.
No to ja też dołoże swoje 3 groszę na temat tego meczu i wczorajszego meczu z Lisicą.Agnieszka rzeczywiscie bez formy , naprawdę jesli chodzi o grę bywało duzo lepiej zwłaszcza jesli chodzi o serwis.Natomiast jedno naszej Krakowiance Jednej trzeba oddać że jesli chodzi o dojrzałość tenisową , strategię taktykę cały czas idzie do przodu , jest coraz dojrzalsza i bardziej doświadczona.Aga nie ma zbyt wielu atutów , natomiat jesli ma dobry dzień i jej gra funkcjonuje w każdym elemencie jest wstanie pokonać kążdą przeciwniczkę .Azarenka ?natomiast tu jest raczej niewiadoma , wiadomo tenisistka numer 2 ostatnich lat po Serenie Wiliams ale w jakiej naprawdę jest formie?Myślę że to pokarze włsnie dzisiejszy mecz.Oczywiście faworytką jest Azarenka , ale to jest sport.Białorusinka od zawsze miała taką cechę że ciut słabo zaczynała mecze a z każdym gemem im bardziej się rozgrzewała i wchodziła w mecz tym lepiej grała , zwłaszcz że tak powiem jej celownik coraz lepiej funkcjonował z gemu na gem.I tu jest moim zdaniem szansa Agi jesli podejdzie do meczu skoncentrowana i zaatakuje od poczatku nie zdziwię się jesli wygra pierwszego seta.A potem wszystko już może się zdarzyć.Mam wrażenie że we wczorajszym meczu Aga nie pokazała wszystkiego i że jeszcze coś chowa w zanadrzu na Azarenke.Ja jako laik bo jestem byłym tenisistą ale stołowym(utytułowanym bo byłem vice mistrzem województwa w kategorii chłopcy do lat 13) mogę powiedzieć tyle że musi tak gdzie przysiada nieco odskoczyć i odbijać piłkę wyżej , no i powinna częściej truchtać obijać piętami pośladki wyraźnie jej to pomgaga:)
nieregulaminowy bukmacher
0jk?
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adrianabch 2,2K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 4
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Lorenskog - Moss
Typ:
over 4.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: BetClic
Analiza: Witam na boiskach amatorskich w Norwegii. W sobotnie popołudnie czeka nas ciekawy mecz pomiędzy Lorenskogem a Mossem. Norweskie ligi znane są z tego, że pada tutaj dużo bramek, często powyżej 3-4 a nawet więcej. Postanowiłem postawić na 3 ligą Norweską, gdzie nawet jak się nie znasz to można trafić ile bramek minimum trafią drużyny. Moim zdaniem Moss wygra strzelając ok. 2-5 bramek tracąc przy tym 1-2. Pierwszy raz typuje tak daleką ligę i mam nadzieję, że uda mi się trafić. Ostatnie mecze Lorenskog pokazują, że umieją strzelać bramki a także dużo ich tracić. A Moss za to lubi sobie postrzelać co pokazuje ostatni mecz wygrany aż 6 do 1. Liczę na worek bramek w tym meczu.
✅175
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Toronto
Godzina:
1:00
Spotkanie:
Raonic M. - Lopez F.
Typ:
Lopez F.
Kurs: 4.18
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Kursy co najmniej jakby Raonic był tutaj jakiś Novakiem Djokovicem czy innym Rogerem Federerem. Oczywiście, rok temu doszedł tutaj do finału, gra u siebie, ale coś czuję, że te zwycięstwo w Waszyngtonie powoli wychodzi mu bokiem. Z Jackiem Sockiem mecz na styku, a w kolejnym kolejna strata seta.
Lopez gdzieś od turniejów na trawie gra na genialnym poziomie. Tutaj wciągnął nosem Bautiste-Aguta, Smyczka i Berdycha. Czego chcieć więcej po kursie ponad 4?

✅318
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie Legia -Górnik Łęczna
Typ: legia wygra 2 golami
Kurs 4.69
Buk unibet
Analiza:
Witam, na jutro wybrałem spotkanie w ramach polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym na przeciwko siebie staną druzyny Warszawskiej Legii, mistrza Polski sezonu 2013/2014 oraz beniaminka, który przynajmniej jak do tej pory wygląda bardzo bardzo dobrze, co widać po zdobytych punktach w dotychczasowych 3 spotkaniach. Duma Legii na pewno ucierpiała po dzisiejszych wydarzeniach , Legia mogła być jedynym polskim klubem od kilkunastu lat , która mogła wejść do elitarnych rozgrywek piłkarskiej ligi mistrzów, ale &quot;Wojskowi&quot; zostali zdyskwalifikowani za grę nieuprawnionego zawodnika czyli Bereszyńskiego. Legia myślę że w tym spotkaniu szybko obejmie prowadzenie , Górnik Łęczna gra jak już pisałem dobrze,ale uważam ze w tym spotkaniu nie bedzie mial zbyt wielu atutów do stworzenia sobie sytuacji podbramkowych , Legia jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia 3 punktów, przede wszystkim mistrzowie Polski muszą w tym meczu wygrać, ponieważ mają na swoim koncie tylko 4 zdobyte punkty, goscie jutrzejszego spotkania maja tych punktów 5 , w tym sezonie nie doznali jeszcze goryczy porażki,ale myślę że po jutrzejszym spotkaniu to się zmieni. Mój typ na to spotkanie to pewna wygrana zespołu gospodarzy , stawiałbym tutaj na wynik 2:0 dla Legii Warszawa.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Lubin
Typ: Handicap Azjatycki -1 bramka Zagłębie Lubin
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj się stoczą 2 zespoły - Chojniczanka Chojnice,która na zapleczu siedzi drugi rok bodajże oraz spadkowicz z Ekstraklasy - Zagłębie Lubin. W pierwszym spotkaniu Chojniczanka przegrała z beniaminkiem aż 4:1,a Zagłębie Swój pierwszy mecz wygrał z decydowanie słabszą Flotą Świnoujście. Zagłębie Lubin będzie chciało jak najszybciej wrócić na boiska Ekstraklasowe,a według mnie Chojniczanka jest faworytem do spadku. W I lidze piłkarze z Chojnic byli czerwoną latarnia i mam nadzieję,że w tym sezonie się nie zmieni,a Zagłębie Lubin nie spocznie na laurach i pójdą po Swoje w meczu zwyciężając- obojętnie jaką różnicą bramkową,ale najlepiej dwoma ,gdyż ten handicap byłby rozstrzygnięty jako zwycięski.
Wynik spotkania:
http://www.livesports.pl/mecz/4zC3HW4k/#szczegoly-meczu
zwrot 0jk
 
.coffeetea 7

.coffeetea

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Montpel. - Bordeaux
Typ:
2
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wysoki kurs na drużynę gości może nieco zaskakiwać i mam to zamiar wykorzystać. W jutrzejszym pojedynku zmierzą się przecież drużyna z górnej połowy tabeli (goście) z ekipą, która otarła się o spadek (gospodarze). W Bordeaux spore nadzieje wiązane są z nowym szkoleniowcem, znanym doskonale z występów w Bayernie Monachium, Willym Sagnolem. Ten były trener francuskiej młodzieżówki ma doprowadzić w tym sezonie Żyrondystów do sukcesów, do jakich drużyna zdążyła przyzwyczaić już swoich kibiców. Nie zniosą oni trzeciego z rzędu sezonu bez europejskich pucharów. Jeśli spojrzymy na składy obu teamów to atuty również są po stronie Bordeaux. W jej szeregach znajdziemy zdecydowanie bardziej doświadczonych piłkarzy, z większymi osiągnięciami niż zawodnicy będący w składzie Montpelliere. Szczególnie liczę w tym spotkaniu na najlepszego strzelca gości z zeszłego sezonu ligowego - Cheicka Diabaté, którym zainteresowanie przejawiał w letnim okienku transferowym m.in. Arsenal Londyn. Na przeciwnym biegunie mamy ekipę ze Stade de la Mosson, której podstawowy snajper z zeszłego sezonu - Rémy Cabella - odszedł do Newcastle, a w jego miejsce nie pozyskano żadnego wartościowego zmiennika
. Wszystko to pozwala sądzić, iż ekipa gości, chcąca pozytywnie rozpocząć zmagania w nadchodzącym sezonie, nie pozwoli zwyciężyć podopiecznym Rollanda Courbisa.
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: MLB Baseball
Godzina: 1:05
Spotkanie: Pittsburgh Pirates - San Diego Padres
Typ: Powyżej 3,5 runów Pirates
Kurs: |1.93|
Buk: Betsson !
Kurs jak dla mnie promocja. Piraci, grają na swoich śmieciach bardzo pewnie i nie spoczywają na laurach. Jeśli pojawi się u nich zastój, to w bardzo niespodziewanym momencie dla przeciwnika odwracają losy spotkania na swoją korzyść. Wydaję mi się, że linia jest nieco zaniżona, jak na ich silną ofensywę i mogą to pokryć w połowie meczu, bo zdarza im się zdobyć nawet 4 runy już w pierwszej zmianie. Mimo że po drugiej stronie Padres, ekipa strasznie zagadkowa, ale i Piraci z nimi potrafi się rozszaleć. Warto zaznaczyć, że w ostatnich 5meczów, Piraci zanotowali aż 35 runów! Liczba imponująca, tylko w jednym meczu z Miami Marlins zanotowali trzy oczka. Myślę że warto pograć, nie za grubo... ale jakąś stawkę na ten mecz, bo zwykle spotkania z Padres, są bardzo zacięte.
⛔100
 
azok 17,3K

azok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska I Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Flota Świnoujście - Chrobry Głogów
Typ: Flota
Kurs: 1.95
Buk: Sportingbet

Analiza: Na dzisiaj wybrałem wybrałem mecz drugiej kolejki pierwszej ligi. W Świnoujściu pryz ulicy Matejki zostanie pomiędzy dwiema drużynami, które na inauguracje sezonu poniosły porażki. Flota, która do ostatniej chwili miała nie grac w I lidze pojechała do Lubina gdzie zagrała bardzo ciężki mecz z tamtejszym Zagłębiem, które spadło z ekstraklasy. Mecz zakończył się dla Floty niekorzystnym wynikiem 0:2. Chłopaki i zarząd są bardzo zmotywowani na mecz u siebie z beniaminkiem jakim jest Chrobry Głogów. Drużna z dolnośląska awansowała po dobrym sezonie w II lidze, lecz na inauguracje u siebie przegrała z nie tak dobrym zespołem jakim jest Termalica i to aż 0:6. Według mnie nie ma dużo analizować, sytuacja wygląda jasno. Ani jedna drużna nie będzie chciała odpuścić tego meczu aczkolwiek faworytem jest Flota. Chcą się pokazać z dobrej strony przed kibicami i udowodnić, że ich miejsce jest co najmniej w pierwszej lidze, a Chrobry będzie jeszcze musiał poczekać na pierwsze punkty w I lidze.
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Major Soccer League
Godzina: 04:30
Spotkanie: Los Angeles - San Jose
Typ: Los Angeles -1 HA
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Na dzisiejszy dzień wybrałem po raz kolejny spotkanie amerykańskiej ligi &quot;soccera&quot;. W dzisiejszym meczu zmierzy się Los Angeles i San Jose. Dwie zupełnie inne drużyny, jedna z realną szansą nawet na mistrzostwo, druga, typowa drużyna, która zajmuje ostatnie miejsca w tabelach. Ostatnie dwa spotkania Los Angeles wygrało 3-1 z Portland i 3-0 z Seattle. Może Portland nie należy do wymagających przeciwników, to jednak pokonanie aktualnego lidera konferencji zachodniej jest powodem do dumy. Moim zdaniem jeśli Los Angeles myśli o mistrzostwie takie spotkania powinien wygrywać bez problemu. Wybrałem bezpieczny handicap, bo tylko -1. Galaxy mają o 3 mecze rozegrane mniej niż 2 oraz 3 miejsce w tabeli i teraz stwarza się doskonała okazja do tego, aby wskoczyć na pozycję rywala. Mają kilku naprawdę niezłych grajków. Bo Donovan, czy Robbie Keane potrafią stworzyć różnicę na boisku. Uważam, że Galaxy mimo wszystko jest znacznie lepszą drużyną i dzisiejszej nocy nie będą mieli problemów ze zwycięstwem. H2H także jest po stronie Los Angeles na 5 spotkań wygrali 4 i raz zremisowali przy czym dwukrotnie wszedł nasz handicap i dwa razy otrzymalibyśmy zwrot. Wszystkie statystyki mówią, że Los Angeles wygra ten mecz, ale wiadomo, ze statystyki nie grają. Warto zaryzykować w handicap -2 lub -1,5. Polecam
⛔100
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Toronto Masters
Godzina:
21:00
Spotkanie: Jo-Wilfried Tsonga - Grigor Dimitrov
Typ:
1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Kolejna runda i kolejna promocja na Jo-Wilfrieda Tsongę! Sorry, nie mogę inaczej tego ująć. Szybkie porównanie - Tsonga na swej drodze mierzył się z Djokoviciem, co prawda bez formy, ale to wciąż jest terminator, zawodnik, przed którym mogą uginać się nogi, a ręka może zwalniać :smile:. Wczoraj z kolei pokonał świetnie returnującego Murraya. Zawodnik z Bułgarii walczył przeciwko zawodnikom zupełnie z innej półki, Young, z którym miał już niemałe problemy (3:0 -&gt; 4:6 w pierwszym secie ????), będący ostatnio w niezłej formie Robredo (ale to wciąż tylko Robredo) i Anderson, który chociaż pokonał rundę wcześniej Wawrinkę, to - moim zdaniem - przed Mastersem w Toronto był w bardzo przeciętnej formie. Z każdym z tych zawodników Dimitrov tracił seta, miał spore problemy i żadne z zwycięstw na tegorocznym Mastersie w Toronto nie przyszło mu z łatwością.
Oglądając początek meczu Dimitrova z Youngiem doszedłem do wniosku, iż Grigor jest w całkiem niezłej formie. Myśląc dalekosiężnie - starałem się go wnikliwie obserwować w celu zarobku na US Open. Bułgar bardzo dobrze poruszał się po korcie, z łatwością przychodziły mu kolejne punkty po niezłych zagraniach. Wrażenie to znikło w momencie, gdy Young przestał wyrzucać wszystko po autach, gra diametralnie się zmieniła, Dimitrov przestał odczuwać tą pewność, głowa przestała współpracować z ciałem i w żenujący sposób przegrał pierwszego seta. Z Andersonem analogiczna sytuacja, tylko w odwrotną stronę. Sam nie wiem co sprawiło, iż Kevin się, popularnie mówiąc, obsrał, bo inaczej tego nazwać nie można. Obawa przed wygraniem pojedynku z Bułgarem (h2h 2:5 dla Bułgara, w tym ostatnie 4 mecze na korzyść półfinalisty)? Jest to dla mnie ogromna zagadka.
Kiedy Grigorowi żadne ze zwycięstw nie przyszło z łatwością Tsonga bezproblemowo uporał się ze swoimi rodakami, Edouardem Rogerem-Vasselinem oraz Jeremym Chardym, a także - co najlepsze - z Novakiem Djokoviciem, tak, przymiotnik &quot;bezproblemowy&quot; jak najbardziej pasuje w kontekście zwycięstwa Francuza nad Serbem. Powtórzę po raz kolejny - Tsonga gra pewnie, ma stabilny serwis (nie mają tutaj znaczenia trzy przełamania z świetnie returnującym Murrayem), bombarduje z returnu (vide piłka na przełamanie po równowadze w 7. gemie w 3. secie z Andym), porusza się inteligentnie, dysponuje świetnym forehandem, spycha rywali do defensywy... Czy jest w stanie ktokolwiek mu zagrozić w drodze po tytuł rangi Masters?
Wybaczcie moją nonszalancję, arogancję i, być może, niedocenianie Grigora. W perspektywie całego meczu z Youngiem i Andersonem (tego z Robredo nie oglądałem) nie wyglądał tak pewnie, aniżeli Tsonga z rodakami oraz dwójką topowych graczy. Co ważne, Tsonga z Murrayem w 3. secie miał dosłownie nóż na gardle, 0:3 i można by rzec, iż Andy miał ostatnią prostą w drodze do mety. Tsonga, niczym feniks z popiołów, odrodził się, łamiąc Murraya dwukrotnie, w dwóch gemach serwisowych Szkota pod rząd. Andy Murray, topowy zawodnik, chwila dekoncentracji, czy może jednak niezłomność Tsongi?
Dochodząc do konkluzji - Tsonga, grający na wskroś ofensywnie, uporał z grającym bardzo dobrze w defensywie (szczególnie na tym turnieju, naprawdę podobała mi się gra Andyego w defensywie) Murrayem. Wytrzymał długie wymiany Szkota, nie poddał się w ostatnim secie i ostatecznie odniósł zwycięstwo. Zadam proste pytanie - czym jest w stanie zagrozić Dimitrov Tsondze? Jednoręcznym backhandem? Passing shotami? Rozciąganiem gry? Jo jest w stanie odeprzeć wiele ataków, ustawiając wymiany świetnie pod względem taktycznym (potwierdzenie moich słów w filmiku na dole - w dziale), atakuje siatkę mądrze i rozważnie, w odpowiednich momentach. Dimitrov królem defensywy nie jest. Jeśli Tsonga zdominuje spotkanie, jak w pozostałych meczach, jest w stanie odnieść gładkie zwycięstwo. Zepchnie Grigora do defensywy, ułoży go sobie piłkę w wymianie do skończenia. Slajsy Dimitrova na niewiele się zdadzą. Jeśli Francuzowi nagle nie odbije palma i nie spali się psychicznie (dlaczego miałby się spalić?!) to jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, iż odniesie łatwe zwycięstwo. Dimitrov wydaje się być graczem, który idealnie pasuje do stylu gry Tsongi, h2h mówi samo za siebie, 3:0 dla Francuza, po dwóch pojedynkach na hardzie i jednym na trawie.
Wracając jeszcze do ostatniego zdania w akapicie trzecim - jedynym zawodnikiem, który jest w stanie zaprzepaścić szanse na tytuł jest oczywiście Roger Federer. Nie ma na horyzoncie innego przeciwnika. Niemniej jednak - po wyeliminowaniu Djokovicia, Murraya i, ewentualnie, Dimitrova porażka w finale po tak dobrym turnieju z pewnością by bolała. Z drugiej strony - pokonanie Rogera nadaje jeszcze więcej smaku, bardzo mocna drabinka, świetni przeciwnicy, a na końcu tytuł... ahh, koniec z tym, do tego jeszcze wrócimy... ;).
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stanley-63 809,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Japonia J-League /
Godz. 12:00
Spotkanie - Omiya Ardija : Gamba Osaka
Typ - suma goli drużyny / Gamba Osaka powyżej 2.5
Kurs - 3.25
Buk - Bet365
Kolejny raz zaglądam na boiska J-League tym razem odpuszczę mecz z udziałem Sanfrecce H a spróbuję mecz z Gambą Osaka która chyba wkroczyła na odpowiednie tory a przede wszystkim chodzi mi o skuteczność i tak po niemrawym początku który trwał do 11 kolejki ostatnio idą jak burza i na ostatnie 7 kolejek to 6 zwycięstw i 1 porażka no i te gole 17 zdobytych i 5 straconych , dziś swój mecz rozgrywają na boisku Omiyi Ardija która w tym sezonie jak dotąd odniosła na swoim terenie tylko 1 zwycięstwo 2 remisy i aż 5 porażek a stosunek bramkowy 11:17 i nie zapowiada się chyba że dziś dopiszą do swojego konta 3 pkt no ale to moja opinia bo wiadomo że w piłce wszystko możliwe . Gamba natomiast w meczach wyjazdowych jak dotąd bilans 3-2-4 i gole 12:13 ale to wszystko prawie w tym słabszym początku sezonu bo ostatni ich występ w meczu wyjazdowym to zwycięstwo a powiedział bym pogrom kiedy zwyciężyli Kobe aż 5:1 tak więc liczę że i dziś przynajmniej te 3 bramki zdołają strzelić , w bezpośrednich ich meczach także górą są piłkarze z Osaki i tak na 18 pojedynków bilans 11-1-6 i br. 35:20 oczywiście dla Gamby natomiast tu na Omiyi bilans 4-1-4 i bramki 10:13 i jak nie trudno zauważyć mało remisów w tym przypadku liczę że Gamba podtrzyma tą wspaniałą serię i zdobędzie komplet pkt no i te moje upragnione 3 gole !
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: GKS - Śląsk
Typ: bramkowy remis
Kurs: 4.75
Bukmacher: unibet
Analiza:
4 kolejka naszej ekstraklasy. GKS Bełchatów z miejsca numer 4 podejmuje Śląsk Wrocław z miejsca nr 5. Obie ekipy dzieli jeden punkt na korzyść Bełchatowian, którzy nie przegrali jeszcze w tym sezonie (2 wygrane, remis) a Śląsk jeszcze nie zremisował (2-0-1) - moze wlasnie czas najwyzszy. Jesli chodzi o faworyta tego spotkania to kursy spadaja na gosci, aczkolwiek ja sądze, ż jeden własne boisko w naszej lidze wiele daje i nie bedzie to takie proste. Poza tym mecze bezpośrednie - na ostatnie 12 padł tylko jeden raz wygrała druzyna wyjazdowa. Wydaje sie, ze obie ekipy nie są w złej formie. Bełchatów potrafił ograć Legie, a Śląsk Ruch czy Zawisze. Jak wyglądały te mecze to juz inna historia, bo wlasnie Slask mial szczescie - w meczu z Zawiszą czerwona kartke w 60 min dostał Carlos, a mimo to bramke strzelili, z Pogonią dostali baty 1:4 i pokonali Ruch u siebie, ktory tez troche zamieszał w składzie. Teraz jeszcze w sparingu z Borussia przegrali 0:3, ale to akurat przewidywalne. GKS za to stracił tylko jedną bramke aczkolwiek mysle, ze jest bardzo wielkie prawdopodobienstwo strzelenia bramek przez obie strony z racji tego, ze Slask słaby nie jest (Mila, Paixao, Pich wystarczą), a GKS u siebie jednak jest lekkim faworytem (wahalem sie czy jednak na nich nie postawić, ale z drugiej strony nie demonizujmy, potęgą nie są).
⛔100
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Bundesliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Neustadt - Austria Vienna
Typ: 2 (-1)
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzień dobry. Krótko i na temat. Gospodarze po 3 spotkaniach 0 pkt, bilans bramkowy 3-12. Austria przyjeżdża z 1 punktem, i jest to doskonała okazja do przełamania. Goście nie grają źle, w ostatnich spotkaniach brakowało troche szczęścia, dlatego uważam że dziś już wszystko pójdzie jak należy. W ostatnich dwóch spotkaniach mędzy tymi ekipami Austria na wyjeździe wygrywała pewnie. Czysta dwójka to jak dla mnie pewniak.
⛔100
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom