>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 09.08.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Pi ł ka no ż na – pojedynek towarzyski
Spotkanie: HJK Helsinki – FC Barcelona
Typ: AHC Barcelona -2
Kurs: 1.85
Bukmacher: PinnacleSports
analiza:
Bardzo ciekawie zapowiada się nam pojedynek towarzyski w którym to zmierzą się aktualny mistrz Finlandii ekipa HJK Helsinki z Hiszpańską FC Barceloną. Finowie są aktualnie w trakcie sezonu ligowego za co mały plus dla nich bo mogą być bardziej ograni od Hiszpańskiej drużyny. Jak wiemy w kończącym się tygodniu HJK dostała lekcję od Cypryjskiego APOEL`u przegrywając 2:0 i tym samym odpadając z Ligi Mistrzów szukając swoich szans w eliminacjach do Ligi Europejskiej gdzie zmierzą się z Austriackim Rapidem Wiedeń. Hiszpanie natomiast są tutaj zdecydowanym faworytem lecz w ostatnim czasie nie prezentują się oni najlepiej przegrywając towarzysko 1:0 z Napoli remisując 1:1 z Niceą i szczęśliwa wygrana 0:1 z Recreativo Huelva. Wszystko to sprawia, że na 2 tygodnie przed rozpoczęciem nowego sezonu ligowego w Hiszpanii Barcelona musi wreszcie się przebudzić i powoli wchodzić na właściwy tor stąd mój typ na ten mecz to handicap azjatycki w postaci Barcelona -2 a w przypadku wygranej akurat 2 bramkami zwrot postawionej stawki.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
krysztal94 19

krysztal94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wigan-Reading
Typ: Wigan
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na dzień dzisiejszy wziąłem pod analizę jedno z ciekawszych spotkań angielskiej Championship pomiędzy Wigan i Reading.
Oczywiście, jestem przekonany, że na rozpoczęcie rozgrywek gospodarze na własnym boisku będą chcieli zgarnąć komplet punktów. Są oni wymieniani wśród drużyn, które są faworytami do awansu. W zeszłym roku zakończyli na piątym miejscu, jednak w play-off&#39;ach odpadli w dwumeczu z QPR, ale dopiero po dogrywce. Ponadto należy wspomnieć, że piłkarze trenera Roslera dotarli aż do półfinału Pucharu Anglii, gdzie odpadli dopiero z faworyzowanym Arsenalem.
Wszystko to nam mówi, że Wigan jest to zespół zdolny do dużych rzeczy, wzmocniony został takimi zawodnikami jak Taylor z Cardiff, Tavernier z Newcastle, Taylor Sinclair z Partick, pomocnik Huwsa z Man City, Cowie z Cardiff, napastnik Riera z Osasuny, a doświadczony Holt wrócił z wypożyczenia. Z drugiej strony z klubu odeszli: obrońca Crainey, pomocnicy Beausejour i Gomez, a także wypożyczeni Collison i Maynard.
Prawdopodobna 11: Carson – Perch, Ramis, Caldwell, Garcia – Watson, McArthur – McManaman, Maloney, McLean – Riera.
Co do Reading, można śmiało powiedzieć, że są jednymi z największych przegranych w zeszłym sezonie Championship, ponieważ zabrakło im jednego punktu do udziału w fazie play-off. Jednakże są sami sobie winni, gdyż pozwolili na remis 2:2 z Burnley, które grało bez żadnej presji. W tym samym czasie Brighton świętowało wyjazdowe spotkanie z Nottingham Forest i to oni w ostatniej chwili wskoczyli na szóste miejsce.
Zapewne ich celem jest ponowna walka chociaż o fazę play-off, bo nie sądzę by byli zdolni walczyć o miejsca 1-2, gdyż klub nie pozyskał nowych zawodników, a ich jedynym nabytkiem jest napastnik Cox z Nottingham Forest, zaś z wypożyczenia wrócili bramkarz Andersen i pomocnik Edwards. Z drugiej strony, Reading stracił doświadczonych obrońców: Gorkss&#39;a i Bridge&#39;a, pomocników: Leigterwood&#39;a i McAnuff&#39;a i napastnika Le Fondre&#39;a.
Prawdopodobna 11: McCarthy – Gunter, Morrison, Pearce, Obita – McCleary, Williams, Guthrie, Robson-Kanu – Pogrebnyak, Cox.
Spodziewam się, że drużyna Wigan od samego początku zdecydowanie ruszy po marsz o awans do Premier League, a goście z Reading odjadą bez żadnego punktu. Spodziewam się tu wyniku 2:0 dla Wigan.
Powodzenia ????
⛔100
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Toronto Masters
Godzina: 00:00
Spotkanie: Nestor/Zimonjic - Peya/Soares
Typ: 1
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Półfinałowe spotkanie dwóch doświadczonych par. Dla mnie faworytem jest para Kanadyjsko-Serbska.
Nestor/Zimonjic pierwszy raz w parze zagrali w 2001r. Łącznie razem rozegrali 7 sezonów. W tym sezonie osiągnęli kila dobry wyników, między innymi triumf w Sydney, półfinał w AO, finał w Dubaiu, półfinał w Monte Carlo, finał w Barcelonie, triumf w Madrycie i Rzymie, półfinał w Queen&#39;s, czy też ćwierćfinały w RG i Wimbledonie. Do tej pory w Toronto pokonali Djokovicia z Wawrinką, a także dobrą parę francuzką, Rogera-Vassellina z Benneteau. Na swoim koncie mają już triumf w Toronto. Obaj to dość wysocy tenisiści, jednak posiadają świetną technikę. Dobrze czuję się przy siatce, a także trzymają linie. Potrafią bezbłednie grać, wykazują się regularnością. Nie jest dla nich problemem zagrać passing shota. Obaj grają inną ręką, Nestor lewą, natomiast Zimonjic prawą, co jest sporym urozmaiceniem w ich grze. Rozumieją się świetnie, można rzec, że bez słów. W tym roku na hardzie 16/5, czyli podobnie do ich przeciwników.
Peya/Soares to także doświadczona ze względu na wiek, jednak w parze grają nieco ponad 2 lata. Na tą chwilę para Austriacko-Brazylijska jest wyżej w rankingu od swoich dzisiejszych rywali. Obaj są niższsi od swoich przeciwników prawie po 10cm. Przy siatce może to mieć spore znaczenie. W tym sezonie kilka dobrych wyników, jednak brakowało kilku kropek nad i. Zaliczyli kilka finałów, między innymi w Doha, Auckland, Indian Wells, Eastbourne, Hamburgu, a także triumfowali w Queen&#39;s. Oglądałem kilka meczy tej pary, i według mnie lepszym z pary jest Soares, który mnie popełnia błędów i lepiej serwuje.
W tym spotkaniu liczę na dobry poziom, jednak myślę, że obronną ręką na koniec meczu wyjdą Nestory, którzy są bardziej doświadczeni. Kurs 1,81 to dość wysoki kurs i szkoda by było nie skorzystać.
~Z racji tego, że nie ma jest tematu z typami dnia na jutro, to dodaję tą analizę tutaj. Jeśli moderator stwierdzi, że powinna być z typami na jutro, to proszę przeniesienie.
⛔100
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Międzyklubowe towarzyskie
Godzina:
17:00
Spotkanie: West Brom - FC Porto
Typ: 2
Kurs: 1.91
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Znalazłem dziś bardzo interesujące spotkanie. O godzinie 17 na przeciw siebie staną drużyny angielskiego West Brom i portugalskiego FC Porto. Mecz jest rozgrywany w charakterze towarzyskim, ma na celu służyć jako przygotowanie do lada chwila startujących rodzimych lig obu klubów. Dla mnie dużym, podkreślam, dużym faworytem spotkania jest drużyna FC Porto. West Brom, co tu dużo mówić, to po prostu angielski średniak. W odróżnieniu do FC Porto, gdzie jest hegemonem na własnym podwórku. Ale nie tylko. Doskonale wiemy, że Porto to klub, którego każda drużyna musi się obawiać. Nie tylko w Portugalii, ale całej Europie. Mają bardzo dobrych piłkarzy, bardzo zaawansowanych technicznie, których później sprzedają za duże pieniądze do Europy. Drużyna z Portugalii presezon zaczęła bardzo dobrze, od wysokich wygranych z Venlo i Genk. Natomiast West Bromwich równie dobrze zaczęło, tyle tylko, że przeciwnicy byli o klasy gorsi od tych, z którymi mierzyli się Portugalczycy. Gdy przyszło im się mierzyć z nieco lepszymi drużynami, jak Nottingham czy Port Vale, przegrywali. Ostanie dwa mecze Porto presezonu, to dwa remisy, z zespołami bardzo dobrymi, mianowicie: Saint Etienne i Evertonem. Uważam, że dziś Porto nie powinno mieć większego problemu z pokonaniem drużyny z Anglii, kurs jaki oferuje Pinnacle jest bardzo atrakcyjny, dlatego zachęcam do grania.
✅91
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Chorwacja
Godzina:
21:00
Spotkanie: Osijek - Dinamo Zagrzeb
Typ: 2 HA -3
Kurs: 4.65
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jedyny problem jaki mam przed tym meczem, to to czy Dinamo otrząsnęło się już po sensacyjnej (według mnie) porażce u siebie z duńskim Aalborgiem i odpadnięciu z eliminacji Ligi Mistrzów.
W swojej rodzimej lidze Dinamo goli wszystkich jak leci. Po trzech kolejkach 9 pkt, bramki 13-3. Jedyne problemy mieli ze spisującą się nadzwyczaj dobrze Lokomotivą w derbach Zagrzebia. Ale i tamtym meczu pokazali klasę strzelając trzy bramki w ostatnich 10 minutach gry.
Dzisiaj zmierzą się czerwoną latarnią ligi na wyjeździe. Osijek po trzech kolejkach zaledwie 3 pkt, bramki 3-7. Co tu analizować? Jak Dinamo się zepnie to 4,5 do zera wygra na luzie. Problem mam z tym co się dzieje w głowach zawodników Dinama po porażce w LM, ale kilka dni minęło, może się już ogarnęli.
Aha... obie ekipy grały już z Lokomotivą Zagreb. Dinamo tak jak już pisałem, po spince w końcówce wygrało 4:3 na wyjeździe. Osijek od tej samej drużyny dostał u siebie 1:4.
Obie drużyny dzieli różnica klas, oby Dinamo zagrało skutecznie ;)
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Turniej: WTA Montreal, Kanada, twarda.
godzina: 19:00
Williams S. - Williams V.
typ zwycięstwo V 2 do 0
kurs 7 williamhill
Cóz zawsze uważałem i do dziś tak uważam że z obu sióstr lepszą tenisistką jest Venus , pamiętam nawet takie czasy choć zamierzchłe że była to dosyć powszechna opinia.Są tacy tenisisci i takie tenisistki , którym nie zalezy na rankingu , nie przepracowują się grają mało ale za to skutecznie a resztę czasu wykorzystują by oddawać się rozkoszą dostatniego życia.Takich przykładów jest wiele.Dlaczego dzisiaj tak typuję ?Bo Lubie Venus , ostatnio wydaje się w formie , świetny mecz na wimbledonie choć przegrany z Kvitovą , wczoraj odprawiła Suarez Navarro dawno nie wygrała żadnego turnieju , a w perspektywie finałowej Radwańska lub Makarova myślę że obie w zasięgi Venus , tak sobie myślę że PAPA WILLIAMS też dziś kilka zielonych postawi na Venus.Serena jakby pod formą nie wydaje mi się żeby wyłaziła ze skóry by ograć siostrę , obie znają swoje mocne i słabe strony i wydaje mi się że dzisiaj zobaczymy rodzinną pokazówkę:)Zagram za drobne bo może to tylko moje mżonki , nie jestem też pewnien czy pokazówka nie rozciągnie się w czasie do 3 setów ale kurs fajny więc spróbuje za drobniaczki , za ciut większe drobne zagram w strone czystego win Venus.
⛔100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie: GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław
Typ: 2
Kurs: 2,8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 17:00 dojdzie do ciekawego spotkania. Mecz odbedzie sie w Belchatowie. Beniaminek dobrze wystartowal, pokonal min Mistrza Polski. Dziisiaj pryjdzie sie im zmierzyc ze Slaskiem Wroclaw, ktory po 4 meczach ma 6 pkt. Ostatnie spotkanie Slaska sklonilo mnie do zagrania dzisiaj w ich kierunku. Uwazam ze jest to zespol lepiej poukladany i ktory bedzie gral o najwyzsze cele w tym sezonie.
⛔100
 
M 52

marlboro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Regionalliga Bayern
Godzina:
17:00
Spotkanie: SV Seligenporten - Eintracht Bamberg
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Za chwilę mecz na dnie tabeli w lidze regionalnej w Niemczech. Dla mnie faworytem zresztą tak jak dla buków jest Eintracht. Forma obu drużyn jest nie najlepsza: gospodarze 5 meczy i 1 punkt zdobyty na wyjeździe, goście 3 punkty bo 3 aż remisy i dwie porażki zatem dziś mecz o 6 punktów dla jednej z drużyn. Eintracht 2 ostatnie mecze zremisował z rywalami z 3 i 4 miejsca w tabeli strzelając im łącznie 3 bramki więc ta forma jest zwyżkująca patrząc na ich gre od początku sezonu. Gospodarze dzisiejszego meczu też grali z tymi samymi rywalami co Eintarcht lecz przegrali 1-0 i 0-3. Boisko jest jak zwykle na korzyść gospodarzy lecz ostatnie poczynania na boisku piłkarzy obu ekip wyraźnie pokazują mi że wygrana gości jest tu na prawdę bardzo prawdopodobna.
⛔100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Super League (Szwajcaria)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Basel - Zurich
Typ: 1
Kurs: 1,67
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnio typowałem zwycięstwo Basel i wygrali, choć nie bez problemów, spróbuję i dziś. Jest to właściwie spotkanie na szczycie, FC Zurich jest liderem, rozegrali 4 mecze i odnieśli 4 zwycięstwa. Basel również ma 100% zwycięstw, tyle że rozegrali 1 mecz mniej.
Mimo, że to początek sezonu, stawka meczu jest duża, bo w przypadku porażki Bazylea będzie tracić już 6 pkt do Zurichu (mając rozegrany mecz mniej), natomiast dzięki zwycięstwu zrównają się punktami z dzisiejszym rywalem i będą mieli w zapasie wspomniany jeden mecz. Pisałem o tym przy poprzednim meczu, napiszę i teraz, drużyna z Bazylei ma jeszcze sporo czasu do rozpoczęcia rozgrywek europejskich, więc jest to jakiś komfort. Dopóki nie będzie natłoku spotkań skupiają się całkowicie na lidze by postawić się w jak najlepszej sytuacji zanim jeszcze zacznie się gra na kilka frontów. Cel na ten mecz jest oczywisty, tylko zwycięstwo. Rywal zalicza się do jednych z lepszych, w niezbyt mocnej lidze szwajcarskiej, ale Basel nadal zostaje w moich oczach co najmniej półkę wyżej, co udowadnia regularnie w ostatnich sezonach zarówno w lidze, jak i w Europie.
Kurs jak na taką drużynę jak FC Basel i to grając u siebie, jest dla mnie korzystny, więc jestem skłonny spróbować bez szczegółowego zagłębiania się w grę obu zespołów w ostatnich meczach. Myślę, że typ jest godny polecenia.
✅67
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina:
18:15
Spotkanie: Ipswich - Fulham
Typ: 2DNB
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś na tapetę wziąłem sobie spotkanie pomiędzy Ipswich, a Fulham. Zastanawiałem się, zastanawiałem, wychodził mi remis. Postawiłem, ale zdecydowałem się również na Fulham DNB i to właśnie ten zakład wydaje mi się pewniejszym i zachęcającym.
Obecnie kadra gości wygląda imponująco. Niestety, po spadku zespół opuściło już kilku zawodników, a to jednak jeszcze nie koniec. Na wylocie jest Stekelenburg i Ruiz. O odejściu mówił też Rodallega, a klub chce się pozbyć Mitroglu. Mimo wszystko siła rażenia zespołu jest imponująca. Zespół pozyskał króla strzelców poprzedniego sezonu czyli Rossa McCormacka. Pozyskano również króla strzelców ligi australijskiej Adama Taggarta. Siłe defensywną wzmocnił Voser z Bazylei czy Stafylidis z Leverkusen, który podobnie jak Woodrow strzelił w sparingach już dwie bramki. Ogólnie zespół postawił na młodych (są wychowankowie większych klubów), Magath(auu) konsekwentnie stawia na Rodallegę czym chyba nie pozwoli na jego odejście. Jest także bramkostrzelny Moussa Dembele oraz doświadczony Scott Parker. Testowane taktyki przez Magatha (ajajjaj) nie pokazują pełnego potencjału ofensywnego. Zespół ma szansę strzelać bramki zarówno na Craven Cottage jak i na wyjazdach więc w zespole przydałby się jeszcze jakiś skrzydłowy.
Ipswich to od wielu sezonów ligowy średniak. Poprzedni sezon ukończyli na 9 miejscu, ale wcześniej zajmowali zwykle miejsca w okolicach 15.
Oba zespołu prezentowały się dobrze w meczach towarzyskich większość z nich wygrywając. Nie byli to co prawda wymagający przeciwnicy, ale oba zespoły strzelały bramki solidarnie.
Niestety za chwilę mecz się zaczyna więc nie mam więcej czasu. Uważam, że gospodarzy stać na na osiągnięcie remisu, ale więcej szans daję gościom. Jako ciekawostkę, którą wyczytałem podczas pisania analizy gospodarze na 5 z 6 ostatnich spotkań przegrali z beniaminkiem.
Stąd też warto postawić na Fulham DNB lub remis. Ja wybrałem oba zakłady.
⛔100
 
turecki-dres 12

turecki-dres

Użytkownik
Dyscyplina : WTA Kobiety Montreal
Godzina 00:00
Spotkanie :A.Radwanska - E.Makarova
Typ: Makarova +2.5
Kurs : 1,9
Bukmacher : Bets 365
Analiza :
Stawiam tu na handii na Makarova z tego względu że, Radwańska nie umie grać zbytnio z lewo ręcznymi zawodniczkami.Nie dawno Makarova z ną wygrała, w tym turnieju też gra dobrze, Aga pokonała Azarenke i to jest woda na młyn bo Azarenka wraca po długiej przerwie od tenisa a nasza Pani od torebek pomimo tego że gra, nie gra za dobrze, handii na Makarova jest do grania, jak tylko jej głowa na to pozwoli dziś ma szanse wygrać ten mecz z nasza damą.
⛔100
 
mlodyradlna 124

mlodyradlna

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis ATP - SINGIEL: Toronto
Godzina 21:00
Spotkanie :Tsonga J-W.-Dimitrov G.
Typ: 1
Kurs : 1,66
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Na dzisiaj wybrałem coś z tenisa. Rewelacja turnieju Tsonga zmierzy się z Dimitrovem. W poprzedniej rundzie odstawił Murraya,Dimitrov w słabym stylu pokonał Andersona. Myślę że Tsonga wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko biorąc pod uwagę jego formę oraz mistrzowski serwis. W H2H 3:0 dla Tsongi. Wszystko przemawia dzisiaj za Tsongą i mam nadzieję że tak zostanie.
⛔100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Legia - Leczna
Typ: Legia (-1.5)Asian handicap
Kurs: 2.25
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
W sezonie 2013/2014 (L) w domu prezentowali się następująco: 15W-1R-3P; 45:14. Łęczna na zapleczu Ekstraklasy na wyjazdach: 8W-5R-4P ; 18:15. Nie ma co opisywać sytuacji Legionistów, wszyscy doskonale wiedzą, co się stało. Na przekór wszystkiemu, zrobią jesień średniowiecza tego lata i wygrają ten mecz dla kibiców. Spotkanie z Aktobe w LE dopiero za 2 tygodnie, dziś więc mogą zagrać bardziej skupieni na tym, żeby gonić ligową czołówkę. Łęczna raczej u siebie będzie zbierać punkty, a Legia w obecnym stanie kadrowym nie powinna mieć problemu z rozbiciem gości.
✅125
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia 1 Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Din. Bucharest - ASA Targu Mures
Typ: Liczba goli powyżej 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Dzisiaj proponuje postawić na typ powyżej 2.5 goli w meczu.
Din. Bucharest w ostatnich 5 meczach bramek było powyżej 2.5 (2:3, 4:0, 1:3, 2:4, 2:1) po dwóch kolejkach zajmują 2 miejsce w tabeli 6 punktów i bilans bramkowy 7:2, natomiast ich rywal 7 miejsce 4 punkty bilans bramkowy 4:1.
Dzisiaj myślę że oby dwie drużyny strzelą bramki i będzie ich powyżej 2.5, ponieważ Din. Bucharest grając u siebie strzela dużo bramek i będą chcieli odnieść zwycięstwo przy czym strzelając dużo bramek, typuje wynik 3:1.
W ostatnim meczu przeciwnik wygrał 4:0 na wyjezdzie, i dzisiaj na pewno zobaczymy grad bramek na stadionie Stadion Dinamo w Bukareszcie.
Więc myślę że jest to dobry typ na dzisiejsze spotkanie. Pozdrawiam ???? !
⛔100
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
???? Challenger San Marino
Godzina 20:15
Clezar vs Veic
Typ: Clezar
Kurs: 1,757
Buk: Pinnacle
Paradoksalny typ. Clezar ma bilans na clayu 9-11, a jego rywal bilans 10 na plus.. Zrobil on sobie przerwe w tenisie i wrocil inny facet do gry. Fakt ze tydzien temu przehral jeszcze w Cortinie z Volandrim w trzech setach ale juz w San Marino jest ogien. Trzy mecze trzy razy 2-0. W zadnym spotkaniu nie byl faworywem a ogral Gonzalez, Dutra Silva oraz Krajinovic. Veic tez ladnie graa w tym turnieju. Ma rozkladzie ma Hanescu oraz Troickiego. Turniej zaczal od kwalfikacji i z Clezarem to bedzie jego juz siodmy mecz. Biorac pod uwage ze zagral trzy spotkania wiecej i az 9setow wiecej mysle ze dzis przegra. Veic jedt starszy od rywala o 4 lata. Typuje dzis wygrana Clezara
⛔100
 
dominikx 22

dominikx

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Kyrgios N. - Buchanan C.
Typ: Ponizej 19,5 g
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kyrgios, ostatnio prezentuje dobrą formę, udowodnił to np. na Wimbledonie, gdzie pokonał Nadala.
Buchanan nie będzie wstanie dorównać Australijczykowi, pojedynek dwóch tenisistów pomiędzy, którymi widać różnice klas.
Będzie to szybki mecz, under 19,5 jak dla mnie pewniak.
Mecz odwołany, a więc daje drugi typ:
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lille - Metz
Typ: 1
Kurs: 1,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna Metz nie pokonała gospodarzy od 2000 roku, i dziś nie będzie inaczej.
Liczę na pewne zwycięstwo Lille, zastanawiałem się nad handicapem, jednak sobie go odpuściłem. W zeszłym sezonie Lille zajęło 6 miejsce, a goście to beniaminek.
kiepska analiza :MINUS:100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom