>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.03.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Azjatycka Liga Mistrzów, Grupa E
Spotkanie: Jiangsu Suning (Chn) - Jeonbuk (Kor)
Typ: over 2.5
Kurs: 2.07
Buk: Pinnacle
Godz. 13:00
Analiza:
Druga kolejka Azjatyckiej Ligi Mistrzów i poranna sesja z bramkami w tle, a te widzę w spotkaniu Chińskiego Jiangsu Suning, który przed własną publicznością będzie podejmować mistrza Korei Jeonbuk.
Gospodarze to zwycięzcy tego okienka transferowego Alex Teixeira, Jo oraz Ramires ta trójka Brazylijczyków których nie trzeba przedstawiać zasiliła szeregi tego zespołu. Takie transfery oznaczają jedno ogromna jakość w ofensywie oraz stawianie na atak. Za nimi dwa oficjalne mecze z tymi gwiazdami i widać że będą to wzmocnienia w ofensywie ale jeszcze nie funkcjonuje współpraca jednak z każdym mecze będzie na pewno lepiej. Dziś właśnie tą lepszą grę z kilku powodów, pierwszy podałem to już trzeci mecz i rytm coraz lepszy, druga sprawa jest to pierwszy mecz przed własną publicznością a wiadomo czego oni oczekują po tych transferach – po prostu ofensywa gra z dużą ilością bramek i tak dziś postarają się zagrać. Już przed rokiem nie był to zespół mocny w defensywie, ba nawet na krajowym podwórku to była jedna z gorszych ekipa w tym aspekcie i nie widzę poprawy w tym roku bo tutaj jeszcze raz możemy wrócić do transferów i ich znaczenia dla sposobu gry tej ekipy.
Goście to mistrz Korei i ekipa bardzo doświadczona, z bardzo stabilnym składem. Jest to też ekipa bazująca na szybkie, kombinacyjne grze do przodu, w ofensywie też trójka bramkostrzelnych Brazylijczyków. Pierwsze spotkanie z Tokyo wygrane 2:1 pokazało dobą formę i dalej styl o którym wspomniałem. Warto tutaj też wspomnieć o świetnej kontrze a dziś na pewno ten aspekty gry będą mogli bardzo często stosować. Na krajowym podwórku defensywa wygląda solidnie, ale w Lidze Mistrzów gdzie jakośc rywali większa są problemy, chociaż z drugiej strony sami swoją ofensywą potrafią siać spustoszenie przed rokiem min. dwa razy ograli po 4:1 innego przedstawiciela Chińskiej Super Ligi Luneng to dobra wróżba bo ten zespół gra otwartą piłkę, z drugiej strony potrafili przegrywać na wyjeździe z Gamba 3:2, czy Kashima 3:2.
✅ 107
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 62

ricardos

Użytkownik
witam
Dyscyplina: piłka nożnaWłochy Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Livorno - Crotone
Typ: Crotone
Kurs: 2,90
Bukmacher: Expekt
Analiza:
nowy miesiąc więc zaczynamy z wysokiego&quot;C&quot;.
Crotone to jedyna drużyna Serie B która gra równie dobrze w domu jak i na wyjeździe / na wyjazdach ma najlepszy bilans/
dom
3. Crotone 14 10 3 1 30:8 33
wyjazd
1. Crotone 14 7 5 2 16:15 26
w tym sezonie
17.10. 15:00 Crotone - Livorno 3-0 1-0

Skuteczny kwartet z przodu
Budimir, Ante Napastnik 13 goli 2 2 asysty
Ricci, Federico Pomocnik 9 goli 1 asysta
Stoian, Adrian Marius Pomocnik 5 goli 1 asysta
Torromino, Giuseppe Napastnik 4 gole 2 asysty
plus solidna obrona / najmniej straconych bramek – 23 ex-aequo z Ceseną/ powinny przeważyć szalę zwycięstwa na korzyść Crotone.

co prawda czołówka &quot;spuściła ostatnio z tonu&quot; ale do końca zostało jeszcze 14 kolejek i trzeba walczyć do końca bo łatwo można roztrwonić całą przewagę.

pozdro ;)
⛔ 100
 
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Korona Kielce-Wisła Kraków
Typ: Wisła Kraków powyżej 1.5 bramki
Kurs: 2.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Stawiam na wiktorię Wisły. Uważam że goście w końcu przełamią swoją niemoc i tym zwycięstwem rozpoczną marsz w górę ligowej tabeli.Po zwolnieniu Pawłoskiego swoją szansę pewnie będzie chciał wykorzystać Marcin Broniszewski który poprowadzi Wisłę w tym spotkaniu.Dodatkowym faktem jest bilans bezpośredni tych drużyn na 5ostatnich spotkań aż 4 razy wygrali goście.Moim zdaniem Wisła obudzi się w tym spotkaniu Sytuacja w tabeli jest bardzo nieciekawa kibice odwiedzili ostatnio ich na treningu
i dali jasno do zrozumienia co jest 5;)W zespole gospodarzy nie zagra tylko Dejmek (kartki) natomiast Wisła przyjedzie bez Mączyńskiego, Sarkiego (kontuzje).Według mnie Wisła to mocniejszy zespół ale jak to bywa w lidze polskiej różnie dlatego zamiast wyniku stawiam na dobry mecz gości i 2bramki dla nich Powodzenia!
zwrot
 
neptunx90 38

neptunx90

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka NożnaAngliaPremier League
Godzina. 20,45
Spotkanie. Leicester - West Bromwich Albion
Typ. remis
Kurs. 3,8
Bukmacher: unibet
Analiza:
Lisy u siebie podejmowały zajmujący jedną z ostatnich lokat w tabeli Norwich. Kanarki dzielnie się jednak broniły, a Leicester dopiero w końcówce zdobyło jedynego gola, który przesądził o zwycięstwie. Spotkanie potwierdziło, ze Lisy mają ogromne problemy z atakiem pozycyjnym, wolą grać na wyjeździe lub z silniejszymi rywalami, ale w przeciwieństwie do spotkania z Bournemouth udało im się zdobyć decydującą bramkę. The Baggies u siebie grali ze słabym ostatnio Crystal Palace. W pierwszej połowie kibice WBA pewnie przecierali oczy ze zdumienia, bo po 31 minutach było już 3:2 i mimo pogoni gości udało im się strzelić tylko dwa gole. WBA w tym sezonie pierwszy raz strzeliło trzy bramki w jednym meczu, tylko pięciokrotnie w lidze strzelali więcej niż jedną bramkę i dotąd grali mocno defensywnie. Do łask trenera powraca chyba Saido Berahino, który zagrał drugie z rzędu spotkania od początku i strzelił swojego pierwszego gola od października.
✅ 280
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dyscyplina - Koszykówka - USA - NBA
Godzina:eek:ne:30
Spotkanie: Boston Celtics - Utah Jazz
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Z racji tego, że siadły mi dziś 2 kupony, dubelki na dzisiejszą noc typuje świetnie sprawującą się ekipe Celtów. Oglądałem kilka meczy tej drużyny i wierze, że dziś dadzą rade, z tego co widze to kurs leci w góre, lepiej dla mnie. Typuje ten mecz głównie na przeczucie i wierze, że to ugrają. Powodzenia ;)
Proszę przywiązywać większą wagę do zamieszczanych analiz. //Benek
✅ 50
 
don-king 15

don-king

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAngliaPremier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Norwich - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn prezentujących odmienną formę ostatnimi czasy. Chelsea gra o wiele lepszą piłkę niż na początku sezonu co widać po rezultatach, Norwich natomiast 6 przegranych pod rząd i jeden remis. Goście pną się w górę tabeli i nie widzę innej opcji w najbliższym spotkaniu jak ich wygrana. Kurs całkiem fajny, myślę że warto pograć.
Powtórzony typ ⛔ 100
 
black-star 53K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna, Primera Division
Spotkanie: River Plate - Independiente
Typ: Powyżej 2,5 bramki w tym spotkaniu
Godzina: 01:15
Kurs: 2,31
Bukmacher: Oddsring
I jak ja mam tego nie zagrać? W ostatnich spotkaniach rozgrywanych przez zespół wtorkowych gospodarzy padało bardzo dużo bramek - zarówno tych strzelanych przez nich, jak i przez drużyny przeciwne. Na przykład w ostatnim meczu podczas rozgrywek Copa Libertadores wygrali na wyjeździe aż 4:0. Jest to poza tym drużyna, która ma swoje ambicje i raczej na pewno nie zamierza zakończyć tegorocznego sezonu poza ścisłą czołówką. Goście z kolei w swoich ostatnich czterech spotkaniach zawsze zdobywali przynajmniej jedną bramkę. Ostatnie spotkania tych zespołów również obfitowały w sporą ilość goli - każde z 7 ostatnich w przynajmniej 3. Statystycznie więc cały ten typ również wygląda nieźle. Myślę, że w tym przypadku również zawodnicy tych zespołów trafią łącznie do siatki minimum trzykrotnie.
⛔ 100
 
W 0

wojcisz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - West Bromwich Albion
Typ: Leicaster (Handicap 0:1)
Kurs: 2,70
Bukmacher: bet at home
Lisy ostatnio prawie co nie straciły pozycji lidera przez słaby mecz z Norwich który jednak wygrali. Sądze że drużyna która bez problemu radzi sobie z czołówką PL bez problemu da rade z przeciętniakiem jakim jest WBA. Pod względem wygranych meczy u siebie Leicaster zajmują 3 pozycja, natomiast WBA na wyjazdach sprawuje się naprawdę słabo i zajmują lokatę 14. Jak dla mnie trener Lisów zmotywuje odpowiednio swoich zawodników i postarają się wysoko wygrać u siebie ;)
⛔ 100
 
deepred 692,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
:hokej: NHL
04.30
San Jose Sharks - Montreal Canadiens
Canadiens OT
2,50 Bet365

Ostatni miesiąc to katastrofa w moim wykonaniu, w nowy spróbuję wejść z chłodną głową i niezbyt wysoką stawką, bo tym to poszukiwanie value na przekór wszystkim i wszystkiemu.

Kurs 1,95 na Sharks w regular time w tym spotkaniu brzmi jak niezbyt zabawny żart. Chłopaki grają dzisiaj b2b po meczu w Vancouver, w którym w ostatniej tercji załatwili sobie zwycięstwo w meczu z Orkami 4-1. Pierwsze dwie tercje to niemiłosierne męczarnie gospodarzy dzisiejszego widowiska i dobre zawody Millera w bramce. Oglądałem jedną tercję tego spotkania, ale było nudne jak flaki z olejem, dlatego nie mam zbyt dużej wiedzy na temat tamtego spotkania. Wiem jednak, że public bety rzadko kiedy kończą się dobrze, a sporo ludzi gra dzisiaj na Sharks kierując się tym, co proponuje vegas. Wiadomo więc, czym może to pachnieć.

Co do aspektów czysto sportowych, to na ten moment wcale nie stawiałbym Rekinów nad zespół z Montrealu, który owszem, ma tragiczny sezon, ale ostatnie zwycięstwo na Caps w Verizon wlało nadzieję w serca kibiców z Kanady i pozwala jeszcze Canadiens myśleć o postseason. Teraz nie ma już miejsca na wpadki. Trzeba wygrywać, bo nie można liczyć już tylko na wpadki rywali. Strata do 8. miejsca w tym momencie wynosi około 8 punktów. Mówię około, bo tracą aktualnie 5 do Pingwinów, jednak ekipa z Pensylwanii ma dwa mecze rozegrane mniej. Canadiens zawalili dużo wcześniej, mimo, że początek mieli kapitalny. Bodajże 10-0 rozpoczęli ten sezon, potem wypadł Price i wszystko się posypało. Ostatni tydzień kapitalny w wykonaniu Mike&#39;a Condona, który jako jedyny korzysta na kontuzji Careya.

Sharks grają dzisiaj b2b, tak jak wcześniej wspominałem, ale przede wszystkim b2b będzie Jones. Prawdę mówiąc nie spodziewam się, że dzisiaj zamuruje bramkę. Bramkarze jednak wbrew pozorom bardzo szybko się męczą. Przede wszystkim mentalnie, ale fizycznie również. Nie wiem jak Rekiny rozwiążą problem w bramce, bo aktualnie nie mają drugiego goalie. Może spróbują sprowadzić kogoś z AHL. Na ten moment Martin jest jedynym goaltenderem i to jest z pewnością duży minus Rekinów.

Co do historii tych spotkań, to widzimy, że od kilkunastu lat Sharks zawsze wygrywają z Habs. Wszystko właściwie mają po swojej stronie; historię, publiczność, swój lód, ale jednak coś mi mówi, że granie w ich kierunku mija się dzisiaj z celem, a Habs mimo osłabień i zdekompletowaniu swojego ataku (oddanie Weise i Fleischmanna do Hawks + bardzo poważny uraz Desharnaisa) wreszcie przełamią niechlubną serię porażek w SAP Center. Proponuję Habs za małą stawkę.
⛔ 100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAngliaPremier League
Godzina: 20,45
Spotkanie: Leicester - West Bromwich
Typ: West Bromich
Kurs: 5,98
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Długo zastanawiałem się czy zagrać ekstraklase, jednak ten mecz bardzo mnie skusił. Postanowiłem więc nowy miesiąc otworzyć z hukiem ;d na tapetę wezmę spotkanie Leicester z WBA. Lisy w ostatnim meczu wymęczone w końcówce zwycięstwo nad słabiutkim Norwich. WBA natomiast w dobrych humorach po wygranej 3:2 z Crystal. Lampa zapala się, gdy widzimy absencje Kante w tym meczu. Człowiek od czarnej roboty, od niego bardzo dużo zależy. Typ popiera także statystyka, gdzie WBA w ostatnich 4 meczach na stadionie Lisów przywoziło 3 punkty. Co prawda są to mecze z niższych lig, ale jednak widać że West Bromich dobrze się czuje na ich obiekcie. Do tego należy dodać fakt, że może i WBA słabo spisuje się w delegacji, ale potrafili pokonać Everton na wyjeździe czy przywieźć punkt z Stamford Bridge. To wszystko w końcowym rozrachunku daje bardzo do myślenia. Granie na Lisy po kursie 1,6 mija się z celem, kolega wyżej uderza w remis, ja pójdę bardziej w stronę West Bromich i gram czystą dwójkę.
⛔ 100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodz,e NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Arizona Coyotes
Typ: over 5.5 gola
Kurs: 2.16
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Powodzenia powyższego typu upatruje w potencjale ofensywnym Pens oraz ich nieudolnej grze w defensywie. Co do pierwszego do składu gospodarzy wrócił Malkin, który powinien podkręcić na jeszcze wyższe obroty nieźle strzelający atak. Co prawda Tango i Sid the Kid już nie sypią tak bramkami, to jednak nieźle ostatnio punktuje Wilson, czy Hagelin. Co do obrony, to choć może stracone bramki nie w każdym starciu to potwierdzają, to jednak jej gra woła o pomstę do nieba. Choćby w ostatnim starciu z Jets obrona zdecydowanie pozwalała na stworzenie wielu groźnych sytuacji rywalom i gdyby nie Kwiatek różnie mogłoby się to skończyć. Upatruje dzisiaj radosne spotkanie z wieloma bramkami, koniec końców wygrane przez gospodarzy, którzy przed kluczowymi spotkaniami z rywalami z dywizji punktów potrzebują, jak kania dżdżu. 6-4 dla Pens wcale mnie nie zdziwi.
✅ 116
 
mzuza 93

mzuza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Mecz na przełamanie dla Piasta, który słabo rozpoczął rozgrywki po przerwie. Śląsk niestety gra totalny piach, Biliński jest bez formy, japończyk jest dobry w piłkarskich trickach, a nie potrafi strzelić do pustej bramki. Warto zauważyć, że Śląsk zagra z olbrzymią wyrwą w obronie, ponieważ za kartki pauzuje Piotrek Celeban. Gospodarze odniosą w tym meczu zwycięstwo i wrócą przynajmniej na moment na pozycję lidera.
Zwrot
 
seelowe 43

seelowe

Użytkownik
Dyscyplina - Koszykówka - USA - NBA
Godzina:eek:ne:30
Spotkanie: Boston Celtics - Utah Jazz
Typ: Boston Celtics -4pkt AH OT
Kurs: 1.86
Bukmacher: Pinnacle

Na dziś biorę pod lupę spotkanie w TD Garden gdzie podopieczni Brada Stephensa podejmować będą we własnej hali Nutki z Salt Lake City. Goście dziś bez Bookera, Burksa i Exuma. Nutki wydają się być w dołki, sam Gobert, Hayward, Favors i młody Hood nie są w stanie dać takiej jakości w grze na tym poziomie. Nie dziwi więc tylko 9 pozycja na Zachodzie i bilans 9/18 w spotkaniach on road. Nutki są przefatalne w ofensywie i brakuje czasem strzelców obwodych i jakości rzutowej. Ostatnie spotkanie na pewno pogrążyło w rozpaczy kibiców i samych zawodników bo z Nets porażki nie powinny się przydażyć. Strat w tamtym spotkaniu było mnóstwo w okolicy 20 co dziś będzie zabójcze . Boston w tym sezonie gra fajny, szybki basket oparty o dzielenie się piłką. Pod okiem Brada Stephensa tacy gracze jak Crowde, Smart, Evan Turner Sullinger rozwineli swoje skrzydła i tutaj liczy się przede wszystkim kolektyw.
Widać chemię jaka panuje w drużynie Zielonych. Myślę, że 11 zwycięstwo z rzędu dziś jest bardzo prawdopodobne . Na każdej niemal oprócz Centra Boston posiada przewagę.Jeśli nie przegrają znacząco deski i zza łuku rzuty będą na przeciętnym poziomie to Jazz dziś przegra blow outem. Celtics są za mocni obecnie w ofensywie, do tego Smart i spółka momentami perfekcyjnie spisuje się w destrukcji co ułatwia nie tylko kontry.
Dla mnie peffka dnia przy dość niskiej lini.
Do rotacji gospodarzy wraca Avery Bradley co mnie ogromnie cieszy i powinien dziś dać te 15 pkt .
Powtórzony typ ⛔ 100 (wcześniej podano wyższe handi)
 
makaveli23 172,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Pilka nozna, Argentyna
Godzina: 1:15
Spotkanie: River Plate - Independiente
Typ: x/x
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Chodzi mi po glowie dwojka bo gospodarze grali 26 lutego wyjazd copa libertadores ale sadzac po wyniku to chyba sparing ktory wygrali z Wenezuleczykami 0-4, no i i tak bylo troche czasu na odpoczynek. ponadto goscie wygrali z nimi ostatnie 2 mecze, wiec pewnie gospodarze teraz na wlasnym stadionie beda pamietac i postaraja sie o podwojny rewanz. Dodaje to smaku kursom ktore nie wiem czy zmylajaco czy nie spadly na gosci, ktorzy prezentuja jak narazie futbol pod przewodnictwem idei zamulania, bo jak inaczej interpretowac wyniki 1-1 na wyjazdach czy 0-2 do tylu u siebie z nizbyt dobrym wyjazdowo Rosario? Zagraja na remis ale przegraja i buki zarobią.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie (NHL)
Godzina: 4:35
Spotkanie: San Jose Sharks - Montreal Canadiens
Typ: P.K Subban strzeli gola
Kurs: 5,50
Bukmacher: Betsson
Analiza: P.K Subban z drużyny Montreal Canadiens miał niedawno okres skuteczniejszej gry, gdzie nie tylko asystował, ale też zdobywał bramki. Gracz ten miał nieprzyjemny czas w tym sezonie, kiedy to nie potrafił strzelić swojego drugiego gola w sezonie pozostając przez bardzo długi czas z jednym trafieniem. Potem udało mu się odblokować i zdobył nie tylko drugą bramkę w sezonie, ale jeszcze dołożył parę trafień. Teraz znowu od jakiegoś czasu nie zdobywa bramek, jednak próbuje. W czterech ostatnich meczach oddawał po kilka niezłych strzałów na bramkę. Mając tak mocny strzał P.K Subban powinien mieć na tym etapie sezonu znacznie więcej strzelonych goli. Czuję, że może strzelić właśnie w tym meczu przeciwko San Jose Sharks.
⛔ 100
 
K 12

kami7ek1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sheffield Utd - Burton
Typ: Burton
Kurs: 3.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Drużyna gości w tym sezonie wygrała, aż 20 z 32 spotkań, co owocuje jak do tej pory pierwszą pozycją w tabeli. W dwóch ostatnich meczach Burton zdobyło zaledwie 1 pkt, dlatego w tej kolejce pora na przełamanie. Tuż za plecami znajduję się Wigan 2 pkt, oraz Gillingham FC 4 pkt. Sheffield Utd w tym sezonie to drużyna grająca w kratkę 13 zwycięst 9 remisów i 11 porażek. Dla mnie pewna 2, bo z pewnością Burton będzie chciało nadal rozdawać karty w walce o awans. Co do kursu to jak dla mnie bajka, taki prezencik na środowy wieczór.
✅ 200
 
P 53

-psyche-

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Typ: Lechia Gdańsk
Kurs: 3.15
Bukmacher: Pinnaclehttp://affiliates.beaffiliates.com/processing/clickthrgh.asp?btag=a_1409b_96
Analiza:
Mecz 25 kolejki, więc to już ostatnia prosta na załapanie się na pierwszą ósemkę, a jak wiadomo w polskiej ekstraklasie po 30 kolejce jest podział na grupę mistrzowską i spadkową, a tam cięcie punktów na połowę, więc stawka się zacieśni przed decydującymi 7 kolejkami. Lechia pierwsza część sezonu bez rewelacji i zdobycz punktowa poniżej oczekiwań jak na potencjał tej drużyny, bo jak na polskie realia gwiazd tam nie brakuje. Oglądałem ostatnie 3 spotkania w lidze drużyny Lechii i fajnie to wygląda, mają parcie na bramkę. Dwa dość pewne zwycięstwa na swoim terenie chociaż w meczu z Piastem było trochę nerwówki w końcówce, bo prawie całą drugą połowę Lechia grała w osłabieniu. Z kolei wyjazdowy mecz z Koroną popsuła czerwona kartka przy stanie 1:1 i Lechia nie dała rady nieźle dysponowanej po zimowej przerwie drużynie z Kielc.
Zagłębie po przerwie zimowej też spisuje się obiecująco i na pewno nie odpuści, bo z Legią ładnie powalczyli mimo porażki.
W poprzednim sezonie, jak i rundzie jesiennej tego sezonu wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwem Lechii i ja dziś też idę w ich kierunku, ponieważ mają lepszą i szerszą kadrę, a formą nie odstają Koronie.
⛔ 100
 
P 12

prezesiho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Korona -Wisła
Godz: 18:00
Typ:1 drużyna strzeli over 1,5 gola
Kurs 2,62
Buckmacher: bet365

Witam , Korona w trzech meczach na wiosne 2 porażki z Pogonią Sz. i Górnikiem Ł. w takim samym stosunku 2-3 i jedno zwycięstwo z Lechią G. 4-2. Wisła natomiast na wiosne 2 porażki z Śląskiem W. 0-1 i Podbeskidziem B-B 1-2 i 1 remis 1-1 z Górnikiem Ł. Korona na wiosnę w każdym meczu strzelała 2 gole ( z Lechią 4 ) i z dlatego typuje że Korona strzeli powyżej 1,5 gola w meczu tym bardziej że Korona na wiosne zawsze lepiej gra plus zmiana trenera w Wiśle .
Zwrot
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania – Primera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: UD Las Palmas - Getafe
Typ: UD Las Palmas
Kurs: 2,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Las Palmas w poprzedniej kolejce wygrał trudny wyjazdowy mecz. Przeciwko Eibar zwyciężyli 1:0. Forma Las Palmas wbrew pozorom nie jest zła. Przegrali trzy z poprzednich pięciu spotkań w La Liga ale porażek doznawali przeciwko Rayo Vallecano (wysoka dyspozycja), Sevilla (na wyjeździe a Sevilla u siebie gromi wszystkich) oraz Barcelona (tylko 1:2). Poza zwycięstwem z poprzedniej kolejki nad Eibar, Las Palmas w 22 kolejce ograło 2:1 Celtę Vigo.
Podsumowując dyspozycję beniaminka może określić ją na dobrym poziomie. W poprzedniej kolejce pokonali Eibar i tym samym była to ich pierwsza w tym sezonie wyjazdowa victoria. U siebie w ostatnim czasie przegrali tylko przeciwko Atletico Madryt oraz Barcelona. Z Malagą ugrali remis a ogrywali Celta Vigo, Granada czy Real Betis. Tak więc widać, że u siebie spisują się dobrze a forma jest na dobrym poziomie.
Ogólnie Las Palmas w meczach domowych odnotował 5 zwycięstw w 13 ligowych spotkaniach. Może i nie dużo ale przed własną publicznością nigdy nie odnotowali dwóch porażek z rzędu. Ostatni mecz domowy przegrali przeciwko Barcelonie a więc wnioskuję, że nie należy spodziewać się niespodzianki i przełamania gości.
Getafe w poprzedniej kolejce przed własną publicznością przegrał 0:1 przeciwko Celta Vigo. Tym samym jest to ich szósty przegrany mecz z rzędu w lidze oraz piąty bez zdobytej bramki. Zdecydowanie widać, że Getafe jest bardzo dalekie od dobrej dyspozycji co nie najlepiej obrazuje ich szanse w najbliższym meczu.
Getafe słynęło ze świetnej postawy z meczy przed własną publicznością. W pierwszych 11 domowych spotkaniach przegrali tylko dwa. Ostatnie trzy ligowe na własnym podwórku przegrane po 0:1 (Athletic Bilbao, Atletico Madryt, Celta Vigo). No mocni rywale ale gdyby dyspozycja Getafe była lepsza mogli spokojnie przynajmniej w dwóch pokusić się o korzystniejsze wyniki.
Co do wyjazdów. Tu Getafe leży cały sezon. Wprawdzie raz wygrali w delegacji ale aż dziewięć przegrali a dwukrotnie zanotowali remis. Getafe straciło poza domem aż 30 bramek co dla zespołu Las Palmas może być dobrą okazją do wygrania drugiego meczu z rzędu. W poprzednich trzech wyjazdowych Getafe traciło po trzy gole a ostatni taki mecz mówi sam za siebie odnośnie formy zespoły spod Madrytu. Getafe przegrało 0:3 przeciwko Levante. Cieniutko.

Las Palmas przed własną publicznością podejmowało dotychczas Getafe czterokrotnie. Wygrali dwa, raz padł remis a raz zwyciężyli przyjezdni. Wszystkie te mecze odbyły się stosunkowo dawno, ponieważ w latach 2000-2004 i nigdy w La Liga.
Pierwszy bezpośredni pojedynek pomiędzy tymi zespołami w najwyższej klasie w meczu pod Madrytem zakończył się wysoką wygraną Getafe (4:0). Potwierdza to, że Getafe u siebie jest mocne a Las Palmas na wyjeździe słabe no i vice versa.
Podsumowując. Las Palmas jest dla mnie faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Na ich korzyść przemawia miejsce rozgrywania spotkania, niezła dyspozycja oraz fatalna postawa rywali. Bilans bezpośrednich spotkań jest tu kwestią drugorzędną ale porównując dyspozycje obu klubów liczę na dość pewne aczkolwiek minimalne zwycięstwo gospodarzy.
✅ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom