>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 1.03.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nożna Szwajcaria puchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: Young Boys - Winterthur
Typ: over 1,5 do przerwy
Kurs: 1.72
Buk: bet365
Analiza:
Obie drużyny bardzo overowe, jak cała piłka nożna w Szwajcarii. W 1/32, 1/16, 1/8 Young Boys odprawiali swoich rywali kolejno 6-0, 7-1, 5-0. W ich meczach czesto pada over 1,5 do przerwy. Kursy overowe na cale spotkanie oraz na zwyciestwo gospodarzy nawet handi są moim zdaniem mniej atrakcyjne. Wspominam tutaj tylko o młodych chłopakach, bo myśle, że mecz bedzie pod ich dyktando, przyjezdni nie bedą mieli za dużo do powiedzenia, tak wnioskuje ze statystyk... choć może bramke ustrzelą, oby w 1 połowie. Poszło ????
✅ 72
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Coppa Italia
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Lazio - AS Roma
Typ: AS Roma
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Derby Wiecznego Miasta w półfinale Włoch i faworyt jest jeden, mianowicie druga najlepsza drużyna w kraju makaronów. Wczoraj grała najlepsza z Turynu i praktycznie czeka na swojego finałowego przeciwnika. Roma jest w takim gazie, że każdy rywal ma pełne portki. Nie inaczej jest z ich dzisiejszym przeciwnikiem zza miedzy, z którymi AS Roma ostatnie cztery mecze (w tym trzy &quot;na wyjeździe&quot;) potrafiła łatwo przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę (2:1, 2:0, 4:1, 2:0). Jedno wydaje się być pewne - w tych derbach raczej remisy nie padają, bo od 2005r. na 13 spotkań tylko jedno nie miało zwycięzcy. Lazio, co trzeba im oddać, też ostatnio imponują formą, a jak przegrywają u siebie to tylko z firmami, typu Milan, Juve i....Roma! Atmosfera będzie zapewne gorąca i moim zdaniem dużej roli nie będzie grało kto w tym spotkaniu jest gospodarzem, bo mecz jest w Rzymie, a liczy się dyspozycja dnia. Dla mnie Roma od czasów Tottiego ma pecha, pt. Juventus, a zespoły jak Lazio to ogrywać muszą. Jeśli nie scudetto, to chociaż puchar mogą zabrać do domu.,
⛔ 100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - Acapulco
Godzina: 02:00 (godzina rozpoczęcia meczu może ulec zmianie)
Spotkanie: Dudi Sela - Nick Kyrgios
Typ: Under 20.5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W nocy rozegrają swoje spotkanie Dudi Sela oraz Nick Kyrgios. Myślę, że Australijczyk po swoim słynnym zachowaniu na ATP w Szanghaju spokorniał i zaczął grać to co potrafi oraz na co Go stać przy tym nie robiąc jakiś &quot;fochów&quot; czy podobnych zachowań podczas turnieju w Acapulco. Australijczyk w turnieju w Marsylii, zdobywał wyniki na Jego miarę, czyli 2:0(6-4, 6-2) z Jazirim, 2:0(6-3, 6-3) z Gambosem oraz odpadł z zwycięstwom turnieju w Marsyli Tsongą przegrywając 1:2 (6-7, 6-2, 4-6) w tym miesiącu natomiast Jego Dudi Sela przegrał 0:2 z Szopą(Janowiczem) oraz skreczował przy stanie 1:0 dla Quarreya, ponieważ nabawił się jakiegoś urazu prawodobnie. Według mnie Nick Kyrgios będzie chciał pokazać swoją optymalną formę i przejść Izrealczyka bardzo szybko, łatwo i przyjemnie. Według mnie kurs warty ryzyka.
⛔ 100
 
A 12

areckin

Użytkownik
Dyscyplina: Coppa Italia
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Lazio - AS Roma
Typ: AS Roma i over 2,5
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny mecz półfinału pucharu Włoch zapowiada się bardzo interesująco i mam nadzieje, że przyniesie $$ tak jak mecz poprzedników z Turynu. Faworytem meczu zdecydowanie jest As Roma. Podopieczni Spalletiego wygrali 8 z 10 spotkań strzelając średnio 2,6 gola. Porażka z Villarealem nie powinna być brana pod uwagę bo Roma grała w osłabieniu. W ostatnim meczu dowalili Interowi w pięknym stylu 3:1! Lazio ten sezon również może zaliczyć do udanych jednak mankamentem Rzymian jest bardzo słaba postawa w meczach z faworytami. Wartościowym wynikiem w meczach na szczycie był jak dotąd remis z Neapolem i ostatnio z Milanem, który nie ma zresztą wysokiej formy. Moim zdaniem Lazio nie przeskoczy świetnej Romy, bramek też nie powinno brakować. ????
⛔ 100
 
M 22

mmartinn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Puchar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Typ: X2 (Pogoń lub remis)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Wiem ze lokomotywa jest rozpedzona.. widziałem jak grają.. szeroki skład dobrzy pilkarze zarówno w składzie jak i na lawce aale.. no coz.. w ostatniej kolejce gdy Lech mierzył się właśnie z Pogonią na wyjeździe nie wszystko wyglądało tak jakby na to miał wskazywać wynik.. to nie był prosty łatwy i przyjemny mecz dla poznaniaków.. Pogoń była lepsza w statystykach Pogoń atakowała Pogoń zaslugiwala na gole.. Ale Putnocky robił cuda.. to jego fantastyczne interwencje i trochę szczęścia pomogły w osiągnięciu takiego wyniku.. w dzisiejszym meczu stawka jest dużo wyższa.. wczoraj Arka zapewniła sobie praktycznie finał.. łatwy jednostronny półfinał więc już był.. teraz czas na starcie w wadze ciężkiej.. pojedynek na wymęczenie i szczerze uważam że to będą bardziej piłkarskie szachy niż taki otwarty mecz jak ostatnio zafundowały sobie oba zespoły.. a Pogoń nie jest bez szans w tym starciu.. oczywiście seria zwycięstw Lecha się musi kiedyś skończyć i Pogoń jutro zrobi wszystko by tego meczu nie przegrac.. dluuugie 0:0 z zadowalającym obie strony takim właśnie zakończeniem? Czemu nie.. a jeśli coś już wpadnie.. zacznie wpadac.. &#39; to druga strona zrobi wszystko by odpowiedzieć golem a co najlepsze spokojnie i Pogoń i Lecha stać na taką właśnie riposte... to może być niezły i zacięty mecz.. więc miłego oglądania!
⛔ 100
 
R 44

rurek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Macedonia - Puchar Macedonii
Godzina: 14:00
Spotkanie: Vardar Skopje - Shkendija Tetowo
Typ: Vardar
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym dniu mistrzowie Macedonii podejmą aktualnych wicemistrzów w pierwszym spotkaniu półfinałowym pucharu tego kraju (rewanż odbędzie się 19 marca). Oba te zespoły zmierzyły się ze sobą w niedziele w Skopje, w spotkaniu rozgrywek ligowych i to drużyna ze stolicy wyszła z tej potyczki zwycięsko, pokonując zespół z Tetowa 3:1. Dzięki temu triumfowi piłkarze Vardara powiększyli swoją przewagę w tabeli do 7 punktów nad zespołem Shkendjii i pozostali niepokonani w meczach ligi macedońskiej w tym sezonie. W zeszłym roku drużyny te także spotkały się ze sobą w rozgrywkach o Puchar Macedonii( był to dwumecz ćwierćfinałowy) i zwycięsko z tej rywalizacji wyszli zawodnicy dzisiejszych gości, a później wygrali oni to trofeum. Biorąc pod uwagę formę obu drużyn, chęć rewanżu graczy Vardara za zeszłoroczną porażkę w tych rozgrywkach, oraz przewagę psychologiczną tego zespołu po niedzielnym zwycięstwie nad piłkarzami z Tetowa obstawiam dzisiaj pewne zwycięstwo gospodarzy. Pozdro
⛔100
 
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, DFB Pokal ćwierćfinał
Godzina: 18:30
Spotkanie: Hamburger SV - Borussia Mönchengladbach
Typ:: Borussia Mönchengladbach Kurs: 2.60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami ćwierćfinałowy mecz o puchar Niemiec. W dzisiejszym spotkaniu o godzinie 18:00 zmierzą się ze sobą dwaj pierwszoligowcy.
O dziwo HSV ostatnio miało dobrą serię zwycięstw na własnym stadionie (aż 5!), z tym że po sobotniem meczu z Bayerem nie mowi sie o niczym innym jak o wyniku 8:0. Bez wątpienia piłkarze będą chcieli jak najszybciej sie odegrać. Czeka ich jednak nie lada wyzwanie, ponieważ na stadion HSV przyjezdza Borrusia Mönchengladbach, która również może pochwalic sie całkiem przyzwoita forma. Zdecydowanie mozna powiedziec ze miesiąc luty należał do nich. Wygrali wszystkie mecze wyjazdowe i to z nie byle kim, m. in z Fiorentiną i Bayerem.
Do tej pory w pucharze niemiec obydwa zespoły grały trzy spotkania. Co ciekawe Hamburger SV wszystkie rozegrał na własnym stadionie, natomiast Mönchengladbach na wyjeździe. Obydwie druzyny spisują sie do tej pory bardzo dobrze i w rywalizacji pucharowej nie straciły gola. Bilans HSV to 7:0, a Borussii 5:0.
Mecz zapowiada sie interesująco. Stawiam na zwycięstwo gości. Uważam, że są oni zespołem dużo lepszym i zrobią wszystko, aby awansować do półfinału. Szczerze - oplaca sie zagrac ten typ po dobrym kursie jakim jest 2.60. Powodzenia
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 860,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów AFC
Godzina : 11:00
Spotkanie : G-Osaka - Jeju Utd
Typ : Gamba wygra i over 2.5 gola w meczu
Kurs : 2.75
Bukmacher : Bet365
2 kolejka fazy grypowej w AFC , wybieram pojedynek Japońsko-Koreański a konkretnie Gamby Osaka z Jeju , Gamba w pierwszym meczu grała z Australijskim Adelaide i odniosła zdecydowane zwycięstwo 3:0 , wspomnę może jeszcze że Gamba w meczu kwalifikacji do AFC także takim samym stosunkiem pokonało Malezyjski Johor Darul Takzim FC co pokazuje że są jak dotąd skuteczni stąd też liczę że dziś u siebie powinni uporać się z Koreańczykami tym bardziej że ci swój pierwszy mecz w grupie H przegrali u siebie 1:0 z Chińskim Jiangsu Suning tak więc liczę dziś na zwycięstwo Gamby a że ze skutecznością jest OK to też uważam że te trzy bramki dziś na Suita City Soccer Stadium w Osace powinny paść a kto wie może i sami gospodarze pokryją ten over zobaczymy !
⛔100
 
makelele83 163

makelele83

Weteran
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Granada - Alaves
Typ: 1
Kurs: 2.63
Bukmacher:bet365
Analiza:
Jako, że kolega FilipCz mnie uprzedził z typem na Borussię M&#39;gladbach, zmuszony jestem powziąć rezerwy i tym samym pozostać na boiskach w Hiszpanii. A zatem - dziś do Granady przyjeżdżają zawodnicy beniaminka z Alaves.
Gracze Deportivo plasują się na 11. miejscu, tracąc dość mało bramek, a i strzelając przy tym niewiele. Prezentują się znacznie lepiej od drużyny gospodarzy, która to zajmując przedostatnią pozycję w lidze z jednym z gorszych bilansów bramkowych. Gorzej wypada jedynie ostatnia Osasuna. To jednak nie wystarczyło bukmacherom, aby gości przedstawić w roli faworyta i to Granada według nich ma większe szanse na zwycięstwo w tym meczu. Ja myślę podobnie. Gospodarze mają dopiero 3 wygrane na swoim koncie, przy czym dwie ostatnie domowe potyczki to wygrana z Betisem 4-1, i z Las Palmas 1-0. Alaves na 4 ostatnie mecze - 3 zwycięstwa(2-1 z Valencią, 0-1 z La Coruną, 2-4 z Gijon) i wysoka porażka 0-6 z Barceloną. Dziś jednak bez kilku pauzujących za kartki podstawowych graczy. Nie wystąpi: Garcia(C), Laguardia, Llorente, a także kontuzjowani: Galilea i Mendez. Przy niewielkiej absencji zawodników Granady i formie, która zdaje się zwyżkować typuję właśnie niewielkie, ale jednak zwycięstwo drużyny gospodarzy. Powodzenia!
✅ 163
 
czaro82 440,1K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nożna Puchar 1/2 Finału
Godzina. 20:45
Spotkanie. Lazio - Roma
Typ. bts &amp; i over 2.5 gola w meczu
Kurs. 2.10
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Witam wszystkich, na dzisiejszy wieczór zaplanowano spotkanie 1/2 finału pomiędzy Lazio a Romą. Obie drużyny obecnie w niezłej formie w pięciu ostatnich pojedynkach sporo strzelają bramek. Podopieczni Inzaghiego maja bilans 10/5 natomiast co jak łatwo daje im to dwie bramki na mecz. Jeszcze lepiej wygląda to po stronie Romy, która może pochwalić się jeszcze lepszą średnią ponieważ 15/5 w pięciu pojedynkach co daje im 3 gole na mecz.
Jedni jak i drudzy posiadają w swoich skladach światowej klasy zawodników potrafiących wziąść ciężar gry na swoje bary a co za tym idzie w pojedynkę stworzyć przewagę i ustrzelić hat-tricka.
W zespole Lazio w dużym gazie Immobile i Parolo natomiast w drużynie Spalettiego Nainggolan oraz Dżeko i właśnie na te dwa duety liczę dziś wieczorem. Mecze pomiędzy tymi ekipami z wiecznego miasta zazwyczaj kończyły się overami, uważam że dzisiaj będzie podobnie oraz że obie strzełą minimum po bramce. Na korzyść w/w typu przemawia również fakt iż w ostatnich pięciu bezpośrednich potyczkach Roma strzelała rywalowi po dwie bramki aż czterokrotnie wiec typ powinien się pokryć...
Podsumowując to co wyżej, oba kluby w formie oraz ich główni strzelcy także idąc tym tropem stawiam na bts-a oraz over 2.5.
( ciekawie wygląda też Roma over 1.5 gola @ 2.0 ) Powodzenia.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔ 100
 
gredluk 295

gredluk

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nożna Hiszpania
Godzina. 19:30
Spotkanie. Osasuna - Villareal
Typ. 2
Kurs. 2.15
Bukmacher. Bet365
Po wydarzeniach z ostatniego meczu Villareal - Real ciężko mi sobie wyobazić aby w tej drużynie nie występowała wielka potrzeba odbicia i zdobycia 3 punktów. I czy może być na to lepsza okazja niż mecz z ostatnią drużyną ligi - Osasuna? Teren Osasuny zapowiada otwartą grę, odwagę i chęć zatarcia obrazu ostatnich meczy. Wierzę, że otwarta gra może tylko pomóc w osiągnięciu przez żółtą łódź podwodą korzystnego wyniku.
Kadra Vilalareal:
The 19 players are:
Goalkeepers: Andrés and Barbosa.
Defenders: Rukavina, Jaume Costa, Álvaro, Musacchio, Víctor Ruiz and Bonera.
Midfielders: Rodrigo, Trigueros, Jonathan dos Santos, Soriano, Samu Castillejo, Larrea (26) and Raba (43).
Strikers: Soldado, Bakambu, Santos Borré and Mario González (39).
Injured:
Asenjo: Tear of anterior cruciate ligament in left knee.
José Ángel: Muscle fibre tear in right groin.
Adrián: Muscle strain.
Sansone: Discomfort in right hamstring.
Cheryshev: Muscle strain.
Suspended:
Bruno.
Mario.
Kadra Osasuny:
Porteros: Mario y Sirigu.
Defensas: David García, Oier, Unai García, Fuentes, C. Clerc, Vujadinovic y Aitor BuĂąuel.
Centrocampistas: Causic, R. Torres, Berenguer, Fran Mérida, De las Cuevas, Imanol García y Olavide.
Delanteros: Sergio León, Oriol Riera y Kenan.
Ze składu Villareal po spotkaniu z Raelm wypadł bramkarz Asensjo zawieszony za kartki pomocnik Bruno oraz napastnik Adrian.
Osasuna bez zmian, ze znaczących osłabien nadal bez Bonnina Oier i Fausto.
Osasuna wygląda dramatycznie w meczach u siebie, bilans 0-3-8 mówi sam sa siebie. Wierzę, że intensywność jaką narzuci Villareal w dniu dzisiejszym szybko wybije im z głowy poprawienia go. Villareal odpadł w meczu z Romą z Ligi Europy i teraz pora na to aby skupić sie na lidze i walce o Europejskie puchary.
Do dubla czy grubszej stawki polecam też DNB 1.56 dla zabezpieczenia po ciekawym kursie.
⛔ 100
Powtórzony typ
 
kamasutra10 638,1K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna, La Liga
Godzina : 21:30
Spotkanie : Granada - Alaves
Typ : Remis i poniżej 2.5 gola
Kurs : 3.50
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :


Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie ligi hiszpańskiej w którym Granada podejmuje zespół Alaves.
Już rzut oka na tabelę wskazuje jak ważny to mecz szczególnie dla gospodarzy ( 19 m - 16 pkt.) którzy mimo nie najgorszej gry ostatnimi czasy nadal zajmują przedostatnia pozycję w lidze i są zagrożeni spadkiem.
Nadzieje może wzbudzać fakt iż w ostatnich 2 domowych spotkaniach zdobyli komplet pkt. gromiąc Betis ( 4:1 ) i wygrywając z Las Palmas ( 1:0 ). Zapewne ten trend chcieliby utrzymać również dzisiaj i mają ku temu sposobność , aczkolwiek przyjdzie im zagrać bez swojego najlepszego strzelca - Kraviets (12/8 + 5g) , środkowy obrońca Saunier ( 9/0 ) oraz def. pomocnik Krhin ( 6/0) także nie będą dostępni ze względu na kontuzje. Do tego dochodzi brak zawieszonego za kartki def. pomocnika Sampera ( 12/6). Wszystkie te absencje zapewne będą miały wpływ na postawę drużyny , zwłaszcza brak Ukraińca w środku napadu może być bardzo odczuwalny w kwestii zdobywania bramek.
Małym pocieszeniem dla gospodarzy może być to że goście przyjeżdżają z jeszcze większymi problemami kadrowymi.
Alaves ( 11m - 33 pkt. ) rozpoczęło ten rok bardzo dobrze i może pochwalić się niezłym bilansem 5-7-2 ( La Liga , Copa Del Rey) , ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa , niemniej jednak dzisiaj są w ciężkiej sytuacji gdyż grający w pomocy Garcia ( 13/+2g) , Llorente ( 21/0) oraz obrońca Laguardia ( 17/2 +2g) pauzująi za kartki , a grający w napadzie Sobrino ( 2/4 +1g) oraz pomocnik Mendez ( 14/4) są kontuzjowani.
Po tym zestawieniu nieobecnych wyraźnie widać dużą wyrwę zwłaszcza w środku pola u przyjezdnych , i problem jakim może być brak podstawowego napastnika w ekipie gospodarzy. Początkowo moim zamiarem było zagranie na drużynę Granady jednak po głębszym zastanowieniu wybieram opcję remisową z małą ilością goli.

Udanego typowania.....
⛔ 100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - AZJA: AFC Liga Mistrzów
Godzina : 11:00
Spotkanie : GAMBA OSAKA VS. JEJU UNITED
Typ : 1+BTS
Kurs : 3.75
Bukmacher : Całoroczny
Witam,
Dziś typ, który wg. mnie jest chyba najpewniejszy, a jednocześnie z dobrym kursem.
Drugim typem o którym myślałem to pojedynek Granada - Alaves. Także ciekawy typ, a w wersji jak powyżej jest za 6,00 - a więc warty grzechu.
Niedawno analizowałem mecz Granady z Betis&#39;em i wietrzyłam tam niespodziankę wygranej Granady i dziś sądzę to samo, tym bardziej, że widać już wyraźnie zwyżkującą formę Granady, czego w tamtym momencie nie widać jeszcze było. Dlatego tak wysokie kursy na Granadę są dla mnie zaskoczeniem (nie powiem - miłym :))
Ale wracając.
Dzisiejsze spotkanie już nieźle opisał Stanley, z którym się zgadzam całkowicie i być może nawet sama Gamba pokryje Jego typ.
Ja szukając trochę lepszego, ale równie pewnego typu znalazłem jak powyżej.
Oczywiście można się obawiać, że BTS nie wejdzie - tym bardziej, że Jeju ma mniejsze doświaczenie w rozgrywkach międzynarodowych od Gamby.
Ale sprawdziłem ich dotychczasowe spotkania, oba były z BTS i oczywiście z wygraną Gamby, sądzę że dziś będzie podobnie. Oba zespoły lubia strzelać i otrzymywać gole, więc sądzę, że typ wejdzie bez problemu.
Ponadto oba zespoły ostatnio w lidze zajmują środkowe miejsca, a więc zaliczka w postaci dobrych wyników w azjatyckich pucharach jest mile przez właścicieli obu klubów widziana.
Zarówno mój jak i typ Stanleya mocno polecam. ????
⛔100
 
G 28

gieksikjno

Użytkownik
Dyscyplina: Siatka LM
Godzina : 20
Spotkanie : Skra Bełchatów- Craiova
Typ : +2.5 seta Craiova 2
Kurs : 2.0
Bukmacher : Całoroczny
Witam Was.
Na dziś wybrałem moją ulubioną dyscyplinę do grania czyli siateczke. Zmierza sie Nasza Skra z rumuńskim zespołem Craiova. Oboje ten mecz muszą wygrać jeśli chcą grać w dalszej fazie LM. Craiova w tabeli zajmuję druga pozycje z 7mioma punktami i bilansem 2win oraz 3lost. Identyczny bilans ma Skra 2win3lost tyle ze ma 6pkt. W pierwszym meczu tych drużyn Skra uległa w rumunii 3-1 i żeby zagrać dalej najlepiej gdyby wygrala ten mecz 3-0badz 3-1 ponieważ zwyciestwo 3-2 pogrzebie Skre i do dalszej fazy przejda rumuni. Do rzeczy- Skre ogladam praktycznie w każdym meczu czy to LM jak i naszej rodzimej plus ligi. I z zespołami z pierwszej szóstki naszej ligi zawsze tracą minimum seta. Ostatni ich weekendowy bój z jastrzębiem bardzo wyrównany, wygrany 3-2. Wcześniejszy mecz z Radomiem też wygrany po tai breuku. Jestem przekonany ze dziś skra to wygra ale seta straci...
Powodzenia
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, Liga Mistrzów
Godzina : 16:00
Spotkanie : Istanbul - Zaksa
Typ : 2
Kurs : 1.80
Bukmacher : Sportingbet
Analiza :

Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów, Instanbul z miejsca 3 podejmuje pierwszą Zaksę która ma komplet wygranych i komplet punktów! Każdy mecz wygrywała za 3 punkty. Bilans setowy to- 15:2, dwa sety które straciły miały miejsca w spotkaniach z Dynamem Moskwa, z Instanbulem i Noliko dwukrotnie wygrywała po 3:0, bez straty choćby jednego. Nie wiem czemu takie kursy są wystawione na ten mecz, Instanbul nawet jakby wygrał raczej nie ma szans na awans, a Zaksa? Pojechała tam w najsilniejszym składzie i na pewno dodatkową nobilitacją było by dla nich wygrać wszystkie mecze grupowe, nie w znowu takiej łatwiej grupie, już nie mówię o komplecie punktów, bo przy tym typie mogą stracić nawet dwa sety. Istanbul wygrał jeden mecz, 4 przegrał, wygrał tylko z ostatnim w tabeli Maseikiem, z Dynamem Moskwa przegrał u siebie 1:3, który Zaksa dwa razy zlała nie pozwalając rywalowi na zdobycie choć punktu do tabelkowej układanki. Życzę powodzenia, pozdrawiam!
⛔100
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina. Pilka nożna Puchar Włoch 1/2 Finału
Godzina. 20:45
Spotkanie. Lazio - Roma
Typ. Roma over 4,5 rożnego
Kurs. 1,72
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Strasznie dziwi mnie ta linia wystawiona przez bukmacherów. W lidze Roma ma zazwyczaj od over 5,5 do over 7,5 rożnego. Tutaj myślę że nie bedzie z tym problemu jeśli Lazio bedzie gralo tak jak ostanio z Udinese. Oglądałem ten mecz wyglądał fatalnie. W sumie to wyglądał fatalnie z obydwu stron ale od drużyny Lazio się zdecydowanie więcej wymaga. Roma ostatnio w gazie i nikt mi nie powie, że nie. Grają dobrze. Wiadomo, że nie można porównywać ligii do pucharów stąd nie będzie statystyk, ale myślę, że grając na wyjeździe Roma te over 4,5 rożnego złamie już w pierwszej połowie. Kurs na pewno zachęca do zagrania. Dodam tylko, że to nie jest pusty typ i ja też w niego wszedłem, bo widzę tutaj lekkie value. Obie drużyny będą grało ofensywnie. Lazio na początku meczu powinno się podpalić i mocno atakować, ale od 30 minuty słabną. Na początku Roma bedzie grała z kontry i beda starali sie przetrzymać piłkę, ale myślę, że długie podania na skrzydła to dobra okazja by wywalczyć stały fragment gry jakim jest rzut rożny. Trzeba pamiętać, że nie na próżno Roma ma zawsze dużo rzutów rożnych, wbijają je bo dużo ich bramek pada właśnie z rzutów rożnych, głównie z dośrodkowań. Polecam grania i życzę powodzenia.
✅ 72
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Francji
Godzina: 21:05
Spotkanie: Olympique Marseille - AS Monaco
Typ: Awans AS Monaco
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Już dziś w 1/8 Pucharu Francji zmierzą się ze sobą dwie solidne ekipy z Marsylii oraz Monaco. Ci pierwsi zaczynają powoli wychodzić z kryzysu jakim niewątpliwie był cały poprzedni i początek tego sezonu. Kilka ciekawych transferów a przede wszystkim powrót Payeta, ewidentnie miało pozytywny wpływ na tą drużynę. W poprzedniej rundzie udało im się wyeliminować Lyon po dogrywce. Ekipy z Księstwa chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, w tym sezonie prezentują się wybornie. Pierwsze miejsce w ligowej tabeli z 3 pkt przewagi nad drugim PSG, wciąż liczą się w grze w LM noo i przede wszystkim styl jaki prezentują budzi respekt rywali. Bardzo ofensywny futbol w wyniku czego często odsyłają swoich rywali z bagażem straconych 4-5 bramek. W poprzedniej rundzie Pucharu co prawda długo męczyli się z 3-ligowcem, zapewniając sobie zwycięstwo dopiero po dogrywce, jednak wydaję mi się, że trochę zlekceważyli swojego rywala. Dziś o takim podejściu nie będzie mowy. Monaco jest mocne i walczy cały czas o potrójną koronę, nie wierzę w to, że mogli by odpuścić dzisiejszy mecz. Warto przypomnieć, że nie tak dawno bo 17 stycznia obie drużyny mierzyły się ze sobą na ligowym podwórku i Marsylia poległa u siebie 1-4. Dziś na pewno aż tak łatwo nie będzie jednak jestem przekonany, że to Monaco zamelduję się w kolejnej rundzie Pucharu Francji. Jeśli chodzi o poważniejsze absencje to w Monaco zabraknie Falcao oraz naszego Kamila Glika a u gospodarzy Evry. Stawiam, na awans Monaco!
✅ 90
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Francja, Puchar
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Marseille – Monaco
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Niewątpliwie hitem 1/8 finału Pucharu Francji jest starcie odradzającej się Marsylli z niesamowitym Monaco.
Marsylia zrobiła krok do przodu patrząc na początek sezonu, każda formacja gra lepiej na pewno mnóstwo potencjału jest w ofensywie ze świetnym w tym sezonie Gomisem, do klubu wrócił jak wszyscy wiemy Payet a to ogromna wartość dodana dla kreatywności. Stać ich na wiele w ataku, ale problemem który na razie uniemożliwia im walkę o podium jest strasznie gubiąca się defensywa z mocnymi rywalami dzisiejszy rywal w dwumeczu strzelił im osiem bramek, PSG zlało ostatnio 1:5, Lyon wbija trzy bramki, Nicea również to aspekt naprawdę bardzo słabo wyglądający a dziś muszą się liczyć z atakami przez 90 minut.
Kto nie znał stylu gry ekipa Monaco, ten chyba doskonale poznał tą ekipę w starciu z City. Parcie na bramki, skuteczność, kombinacja tej ekipy to musi się wszystkim podobać, to samo obserwujemy w Ligu1 gdzie są liderem ze świetną skutecznością 78 bramek w 27 spotkaniach. Wystarczy powiedzieć że w Europie nie ma skuteczniejszego zespołu. Defensywa też trzyma mocny poziom ale widzieliśmy w starciu z City że z mocnym rywalem to na pewno nie jest ich mocna strona, jeśli chodzi o krajowe rozgrywki to ten problem z czystym kontem na pewno bardziej dotyczy wyjazdów, gdzie w tym sezonie zagrali tylko trzy mecze na zero z tyłu, jednak ich siłą jest ofensywa. W Ligue 1 dwa mecze między tymi ekipami były w obu przypadkach Monaco pewnie to wygrało 0:4 oraz 4:1, przed rokiem na tym stadionie remis 3:3 to powinno pójść w stronę bramek także dzisiaj.
✅ 105
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Dubaj
Godzina: 13:35
Spotkanie : Tomas Berdych - Robin Haase
Typ: over 21.5 gema
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Moim zdaniem Haase tak łatwo tutaj skóry nie sprzeda. Berdych osiągał dość dobre wyniki w Dubaju, nie sugeruję, że tutaj przegra, ale ta linia bardzo prawdopodobne, że zostanie pokryta.
Haase gładko w pierwszej rundzie ograł Istomina, natomiast Berdych po wygraniu pierwszego seta z Rosolem 6:3, drugiego już nie dokończył bo rywal skreczował. Haase w Rotterdamie i Marsylii powalczył z Thiemem i Gasquetem, wygrywając z nimi pierwsze sety. W Sofii przegrał po tie-breaku w trzecim secie z Troickim, w Australii pięciosetówka ze Zverevem. Widać, że czegoś mu brakuje aby pokonać tych wyżej notowanych, ale walkę podejmuje i tak powinno być też dziś. Jeśli serwis będzie na odpowiednim poziomie a jest to bardzo prawdopodobne (wczoraj 85% pierwszego serwisu) , to doprowadzi w pierwszym secie do tie-breaka, co już mocno przybliży do typu. Berdych jak to Berdych kogo ma ograć to ogrywa, ale niekoniecznie mu to idzie bardzo gładko.
Co do h2h to nie ma sensu go przywoływać, bo ostatni mecz odbył się w 2010 roku.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nożna Szwajcaria puchar
Godzina: 19:30
Spotkanie: Young Boys - Winterthur
Typ: 2/1
Kurs: 15,00
Buk: Bet365
Witam, zaszaleję dzisiaj z poczatkiem miesiąca, kurs 15 na takie zdarzenie i tak wydaje się zbyt niskim a to też chyba dlatego że szwajcarzy lubią takie przekręty robić, polecam zagranie na różne sposoby tego meczu np też X/1 lub spora ilość goli np 4,5 to puchary to też może się coś ciekawego przytrafić......powodzenia
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom