>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.07.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 1. Lipca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Ameryka Południowa: Mistrzostwa Ameryki Południowej
Godzina: 01:30
Spotkanie: Wenezuela - Brazylia
Typ: Brazylia +3 handicap azjan(wraz z dogrywką)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj polskiego czasu półgodziny po pierwszej w nocy rozegrają swój mecz w koszykówce, reprezentacje Wenezueli oraz Brazylii. Gra Brazylii przypomina wiele pewniejsza i skuteczniejszą grę w Mistrzostwach Ameryki Południowej niż Wenezueli. Fakt obie reprezentacje mają zapewniony awans, ale dzisiaj Brazylia może znacznie się przybliżyć do awansu, bezpośrednio do półfinałów. Wyniki na razie w grupach tych reprezentacji to:
Brazylia 107:65 Ekwardor (wygrana różnicą 42 punktów)
Brazylia 101:63 Paragwaj (wygrana różnicą 38 punktów)
Brazylia 114:33 Boliwia (wygrana różnicą 81 punktów)
Wenezuela 97:34 Ekwador (wygrana różnicą 63 punktów)
Wenezuela 77:48 Paragwaj (wygrana różnicą 29 punktów)
Wenezuela 97:37 Boliwia (wygrana różnicą 60 punktów)
Wydaję mi się, że bardziej skuteczną jest reprezentacja Brazylii, która można rzec, wygrywała bardzo pewnie z słabszymi reprezentacjami, lecz teraz jest prawdziwy sprawdzian, gdyż Wenezuela to trochę cięższy orzech do zgryzienia.
Ostatnie mecze z maksymalnie dwóch lat między tymi reprezentacjami prezentują się tak:
rok 2014 Wenezuela 66:65 Brazylia
rok 2015 Wenezuela 64:79 Brazylia
Nie wierzę w aż tak w Brazylię, ale myślę, że wraz z tym handicapem wyznaczonym przeze mnie powinni typ bez problemu pokryć.
Także powodzenia.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie:
Del Potro J. - Wawrinka S.
Typ: Wawrinka S. -2 gemy
Kurs: 1.81
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 3:2 z lat 2006-2012, tylko teraz sytuacja jest zupełnie inna. Już nie wspomnę o tym, że Wawrinka już raz wygrał na trawie z Argentyńczykiem. JMDP wraca do gry, ale nie oszukujmy się, nie gra swojego najlepszego tenisa co potwierdzają tylko jego dość przeciętnie wyniki. Za to w mojej opinii co już pisałem Wawrinka może wygrać nawet ten turniej, ale do tego baaardzo daleka jeszcze droga.
2014 - Australian Open
2015 - French Open
2016 - Wimbledon ???
Co tu dużo pisać, jest lepszy. W 2012 przegrał z JMDP tylko z tego? Zmienił trenera, wygrał dwa szlemy, a Argentyńczyk z kontuzjami, kurs 1,60 to mogę powiedzieć, że dość fajnie tutaj wygląda, nie zdziwię się nawet 3:0 dla Szwajcara. Wydaje mi się, że Wawrinka niezwykle mobilizuje się na takich graczy bardziej &quot;topowych&quot;, czy znanych, a teoretycznie &quot;mniejszych&quot; zlewa co owocuje czasami straty w setach.

Tak z ciekawostek to warto wspomnieć o tym, że w 2012 roku JMDP pokonał w meczu o brązowy medal Djokovica podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie, a w półfinale 3-set przegrał z Federerem 19-17. Odnośnie porażki Rogera w finale o złoto była to moim zdaniem jedna z większych sensacji, bo kilka tygodni wcześniej zlał niemiłosiernie Murraya w Wimbledonie po czym przegrał z nim w tym samym miejscu 6:2 6:1 6:4.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 02:00
Spotkanie: Atletico-MG - Botafogo RJ
Typ: HT over 1(1 bramka=zwrot)
Kurs: 1.75
Bukmacher: PinnacleSports
Nowy miesiąc zaczynamy od ligi brazylijskiej i meczu Atletico MG - Botafogo. Zapewne zobaczymy w tym meczu dużo bramek.
Atletico MG(10) podejmuje u siebie Botafogo(18). W meczaqch Atletico dużo się dzieje - w 11 meczach padły 32 bramki. U siebie rozegfrali 6 meczy w których tylko raz nie padła żadna bramka w pierwszej połowie, raz padła 1 i w pozostałych 4 meczach padły 2 lub więcej.
Jeśłi chodzi o pierwsza połowę Botafogo na wyjazdach wygląda następująco: w 5 wyjazdowych meczach aż w 4 padły 2 bramki w pierwszej połowie.
Można jeszcze zagrać:
over 2.5 1.80
obie drużyny strzelą 1.84
powyżej 2.5 i obie strzelą 2.10
Powodzenia
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lelus95 25

lelus95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Międzyklubowe Towarzyskie
Godzina: 17:30
Spotkanie: 1860 Munich v Basel
Typ: 1860 Munich (remis = nie ma zakładu)
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wchodzę grubo w to spotkanie i mam nadzieje, że się nie zawiodę.
Po pierwsze nie rozumiem dlaczego goście z Bazylei są tutaj stawiani w roli faworyta, rok temu grali tutaj i przegrali 2-1.
Jutro do Niemiec przyjeżdża DRUGI skład drużyny ze Szwajcarii .
Basel będzie bez:
- Bjarnason(44/13/5 LF),
- Aliji(17/0/5 LV),
- Janko(33/20/4 MS),
- Taulant Xhaka(37/0/3 ZDM),
- Lang(37/7/4 RV),
- Suchy(48/3/3 IV),
- Vaclík(41/0/0 TW)
- Embolo(40/13/9 MS) !!!!!!!!!
- Kuzmanović(18/0/0 ZM),
- Samuel(27/2/2 IV),
- Degen(11/0/1 RV)
- Safari(30/0/1LV)
- Steffen(20/7/4 RM)
Z tych zawodników nie będzie mógł jutro skorzystać Trener Urs Fischer, jest ich aż 13 - głównie pierwszy skład. Gospodarze wyjdą na to spotkanie w silnym zestawieniu, grają u siebie, jeśli zespół z Niemiec to spotkanie przegra będę w bardzo dużym szoku, liczę na powtórkę spotkania sprzed roku.
Polecam czyste zwycięstwo gospodarzy po 2.70 za drobne

ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 1

marcinhh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie A
Godzina: 0:30
Spotkanie: Palmerias - Figueirese
Typ: x2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Przed nami dokonczenie 12 kolejki brazylijskiej ligi na przeciwko siebie stana druzyny Palmerias ktore zajmuje obecinie pozycje lidera oraz 15 druzyna Figueriese. Gospodarze rozegrali 6 spotkan przed wlasna widownia i jak na razie nie zaznali smaku porazki czy tez remisu. Bilans bramek 16:4 moze wzbudzac podziw ale kazda seria kiedys sie konczy. Licze ze stanie sie to za pare godzin. Przeciwnik jak do tej pory nie radzil sobie zbyt dobrze na wyjazdach 5 meczy 0-2-3 bilans 3-6. Dodatkowo na Allinanz Parque jak do tej pory na 10 spotkan tylko 3 razy udalo im sie wywiezc 1 punkt i raz 3 punkty a mialo to miejsce juz dobrych kilka lat temu … 10.2011, pozostale spotkania konczyly sie zwyciestwem gospodoarzy. Figueirese jak do tej pory nie zanalo smaku zwyciestwa na wyjezdzie. Byc moze uda im sie to w teraz . widze w tym spotakniu przerwanie przynajmniej jednej serii...
⛔ 100
 
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia
Godzina: 00:30
Spotkanie: Santa Cruz - Ponte Preta
Typ: x/1 ht/ft
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze Santa Cruz sa na dole tabeli z 11 punktami zajmują przedosotatnie miejsce i napewno dzisiaj ten mecz bedzie dla nich bardzo wazny tym bardziej ze przeciwnik jest na ich poziomie z 14 punktami Ponte Preta zajmuje 14 miejsce, ale po dzisiajszym meczu zapewne zrownaja sie punktami z Santa Cruz, ktore jak sadze dopnie swego i wygra to spotkanie. Uwazam jednak ze do przerwy mecz bedzie wyrownany i goscie nie pozwolą sobie na przegrywanie juz do przerwy, ale determinacja gospodarzy na koniec meczu wezmie gore. Typ oczywiscie ryzykowny ale dziwi mnie ze gospodarze sa tak faworyzowani bo po kursie 2.00, jakby byli nie wiadomo jak dobrzy, ale widocznie goscie nie prezentuja sie na tyle lepiej by bukmacherzy mogli ich faworyzowac wiec zaufam kursom i typuje wygrana gospodarzy.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Euro
Godz: 21:00
Spotkanie Walia-Belgia
Typ: Belgia wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.40
Buk Bet 365
Analiza: Wybrałem spotkanie w którym moim zdaniem zdecydowanym faworytem do wygranej w tym spotkaniu będzie ekipę Belgów, którzy w swoich meczach grają coraz lepsze spotkania, oni po pierwszym przegranym spotkaniu z zespołem Włoch rozkręcają się i w ostatnich meczach wyglądają na prawdę dobrze, ich przeciwnik walia przeszła w bardzo dobrym stylu przez rozgrywki grupowe,ale w następnym spotkaniu gdzie ich rywalem była ekipą Irlandii Północnej Walia, która była faworytem nie zagrała już tak dobrze, wygrała bowiem Irlandzycy z Północy wbili sobie bramkę samobójczą a i swoje okazję do zdobycia bramki potrafili sobie stworzyć, Walia moim zdaniem i tak już daleko zaszła a Belgowie mają jedną z łatwiejszych dróg do finałów bowiem gra z zespołem polski/Portugalii na pewno jest lepsza niż rywalizacja z ekipą Włoch lub Niemiec Belgowie z Walią mierzyli się już klika razy i bilans jest mniej więcej wyrównany,ale obecnie moim zdaniem zespołem znacznie lepszym , który spokojnie ma szanse zameldować się w tych mistrzostwach w samym finale jest ekipa &quot;Czerwonych Diabłów&quot;
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
black-star 49,8K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie A
Godzina: 0:30
Spotkanie: Santa Cruz - Ponte Preta
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 2,24
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Santa Cruz nie ma ostatnio najlepszej passy na własnym stadionie i gra tam w kratkę - jej piłkarze na 6 tegosezonowych spotkań zwyciężyli tam w trzech, a trzy inne przegrali. Dodatkowo notuje cztery porażki w pięciu ostatnich spotkaniach. Goście wcale nie prezentują się dużo lepiej, a w tabeli gospodarzy wyprzedzają po 11 rozegranych spotkaniach o zaledwie trzy punkty. Forma obydwu tych zespołów bardzo daleka jest od optymalnej, a drużyny te popełniają w pierwszej fazie bardzo wiele błędów w obronie. Liga brazylijska to rozgrywki typu, w którym zdecydowaną większość bramek zdobywa się przed własną publicznością. Uważam, że gospodarze podejdą do tego spotkania z wysoka motywacją do przełamania ostatniej niekorzystnej serii. Goście nie mają w tym meczu zbyt wiele do stracenia, a ich przewaga nad strefa spadkowa, w której znajduje się zespół gospodarzy, nie jest znaczna, ponieważ wynosi ona zaledwie 2 punkty. Mając to wszystko na uwadze liczę dzisiaj w tym spotkaniu na minimum trzy bramki.
✅ 124
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Godzina: 12:30
Spotkanie: F.Fognini - F.Lopez.
Typ: Fognini +2,5 seta
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
1/32 finału. Powoli Wimbledon wchodzi w ciekawą fazę. 21 w rankingu ATP Lopez walczy z 35 rakietą świata włochem Fabio Fognini. Dziwią mnie te kursy strasznie. Nie no bez żartów. Fabio miałby nie wygrać przynajmniej jednego seta? ???? Osobiście uwazam, że będzie walczył o wygranie trzech setów, ale kwestia po jakiej walce. Jaki opór postawi Hiszpan. Fognini jest chimeryczny, ale ostatnio wydaje się poukładany. W poprzedniej rundzie wygrał 3:2 z Argentynczykiem Delbonisem i co warto zauważyć. Jak Włoch miał problemy i się mobilizował wychodziło mu wszystko. I jeżeli tak zagra jutro to może wygrać z Lopezem. Lopez w poprzedniej rundzie wygrał 3-0 z Rajevem Ramem. 32 letnim Amerykaninem, którego osobiście uwarzam za pomyłkę tenisa. Także nie ma się czym szczyćić. Dla bardziej odważnych warto próbować gre bezpośrednio na Fogniniego, ale dla chcących zarobić i tym grającym za duże $ polecam granie właśnie na +2,5 seta dla Włocha.
✅ 55
 
K 3

kamil292

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Euro
Godz: 21:00
Spotkanie Walia-Belgia
Typ: Belgia (-1HA)
Kurs 3.0
Buk: Bet.365
Krótko, bez zbędnej analizy, trochę przygnebiony odpadnięciem Biało-Czerwonych.
Walia uprzykrzyła grze Czerwonych Diabłów w eliminacjach. Według mnie Belgia udowodni, że poprzednie wyniki to nie przypadek i to oni powinni zagrać w półfinale, stąd mój typ na ich wygraną więcej niż jedną bramką.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot; ;)

⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina/ME piłka nożna
godz/21,00
spotkanie/Walia-Belgia
typ/2
kurs/1,80
bukm/bet 365
Z meczu na mecz Belgia się rozkręca.Po wpadce z Włochami 0-2 wygrali 3 mecze strzelając 8 bramek i nie tracąc ani jednej.Grają do końca ,a nie zachowawczo jak większość drużyn.
Walijczycy i tak zaszli daleko,zwycięztwo ze Słowacją 2-1 i identyczna przegrana z Anglią.Wysoka wygrana ze słabiutką Rosją 3-0 i wymęczone 1-0 z Irlandią północną.
Bale i spółka nie dadzą rady plejadzie gwiazd.Belgowie grają lepiej z meczu na mecz,Lukaku,De Bruyne,Hazard,Mertens to zawodnicy światowej elity.Na ławce siedzą między innymi Fellaini,Benteke,Carrasco czy Dembele.Trener może śmiało rotować składem.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Walia - Belgia
Typ: mecz zostanie roztrzygnięty po serii rzutów karnych
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Te mistrzostwa są jednymi z najbardziej wyrównanych w historii. Naprawdę mało jest spotkań, w których są wysokie zwycięstwa. Teoretycznie słabsze reprezentacje potrafią walczyć jak równy z równym z potęgami. Przykładem jest Islandia, która wyszła z grupy, a potem wyeliminowała Anglię. Niewiele bramek pada w tych mistrzostwach, stąd wiele było remisów. Nie brakuje też rzutów karnych, a nasza reprezentacja jest na to dobrym przykładem, bo najpierw wygraliśmy w karnych z Szwajcarią, a potem odpadliśmy również po karnych z Portugalią. Teoretycznie Belgia jest lepsza od Walii, ale Walia jest w tak dobrej formie, że mają szanse na awans do półfinału. Coś mi mówi, że tu wszystko roztrzygnie się w rzutach karnych, tak jak to miało miejsce w przypadku Polski.
⛔ 100
 
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derry City - Dundalk
Typ: 2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam wszystkich! Na początku chciałbym podziękować za punkty reputacji, które otrzymałem za wcześniejsze typy. Bardzo mi przykro, że wczorajsza analiza nie okazała się w całości trafna, ponieważ do czwartego gola w meczu naprawdę niewiele brakowało skoro już w 52 minucie było 3-0. Cóż, taka jest piłka. Mam nadzieję, że bieżący miesiąc będzie szczęśliwszy. W związku z tym zapraszam do analizy proponowanego przeze mnie spotkania! Na wstępie, warto zwrócić uwagę na to, że drużyna gości po 16 kolejkach zajmuje obecnie pozycję lidera (40 punktów), natomiast gospodarze są na miejscu trzecim (31 punktów). Można zatem powiedzieć, że to dosyć wyrównane zespoły, więc skąd ten typ? Już odpowiadam. Przede wszystkim ekipa Dundalk zdobywa znacznie więcej punktów, jest w lepszej formie, a poza tym ma patent na dzisiejszego przeciwnika. Po pierwsze, dla dzisiejszych gości tak naprawdę nie ma znaczenia czy mecz jest rozgrywany na własnym obiekcie czy też na stadionie rywala, gdyż Ich bilans przedstawia się następująco: 13 zwycięstw, 1 remis, 2 porażki. Na wyjeździe natomiast mają za sobą 8 spotkań, z czego aż 7 wygrali, a tylko 1 raz musieli uznać wyższość przeciwnika. Imponujący jest bilans bramkowy w tych 8 meczach: 24 strzelone gole i zaledwie 3 stracone. Wiadomo, że liga irlandzka do najsilniejszych nie należy, lecz takie rezultaty muszą budzić podziw. Można zatem stwierdzić, że drużyna Dundalk potrafi sobie radzić z presją i rolą faworyta, co skutkuje wygrywaniem zdecydowanej większości meczów wyjazdowych. Jedyna porażka przytrafiła Im się z Cork City, czyli z ekipą, która jak na razie samotnie depcze po piętach liderowi tabeli (37 punktów). Po drugie, po przejrzeniu wyników meczów domowych i wyjazdowych można stwierdzić, że drużyna Dundalk gra lepiej i skuteczniej w meczach wyjazdowych, gdyż na wyjeździe uzbierała 21 punktów, natomiast u siebie 19. Bilans bramkowy także jest korzystniejszy w spotkaniach wyjazdowych, ponieważ w dotychczasowych meczach u siebie przedstawia się następująco: 13 strzelonych goli, 5 straconych. W tym momencie warto sobie porównać te liczby z tymi, które podałem wcześniej. Po trzecie, drużyna Dundalk to ekipa bezkompromisowa. W związku z tym remisuje bardzo rzadko. Ostatni remis przytrafił Im się jeszcze w październiku 2015 (2-2 z Cork City). Od tego czasu rozegrali 12 meczów i odnieśli aż 10 zwycięstw. 2 porażek doznali z Cork City. To niesamowite, ale wychodzi na to, że tylko z tym zespołem przegrywają, a z całą resztą stawki regularnie zdobywają 3 punkty. Już nie będę wypisywał wyników tych spotkań, ale warto napisać, że najczęściej wygrywają do zera. Sporadycznie zdarza się, że ktoś strzeli Im gola, a sam ten fakt należy uznać za sukces skoro zdarza się tak okazjonalnie. Po czwarte, w niniejszej analizie nie może zabraknąć rezultatów z meczów bezpośrednich rozegranych na stadionie Derry City. Było ich aż 13, więc pozwolę sobie podać Wam jedynie 5 ostatnich, gdyż to właśnie one mają największe znaczenie. Zostały rozegrane od roku 2013 do 2015, więc całkiem niedawno. Prezentują się następująco: 0-1, 1-2, 2-2, 0-1, 0-2. Jak łatwo dostrzec drużyna Dundalk wygrała 4 razy, a tylko 1 raz był remis. Po piąte, jeśli kogoś nie przekonują podane przeze mnie argumenty można spojrzeć na kursy jakie wystawił bukmacher. Na zwycięstwo Derry City (choć gra u siebie) jest aktualnie @5.15. Z kolei na zwycięstwo Dundalk kurs wynosi @1.85. To świadczy tylko o tym, że goście są dzisiaj dużym faworytem, a skoro na wyjazdach grają lepiej jak na własnym obiekcie oraz tracą naprawdę mało goli to Ich dzisiejsza wygrana jest naprawdę bardzo prawdopodobna. Poza tym na pewno czują oddech piłkarzy Cork City, więc zdobycie 3 punktów jest niezwykle istotne by mieć pewność, że nie zostaną wyprzedzeni w tabeli i jednocześnie nie oddalą się od realizacji celu, którym jest obrona tytułu mistrzowskiego. A jak będzie? Dowiemy się za kilkanaście godzin. Powodzenia!
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Walia - Belgia
Typ: Walia albo remis
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bah
Rozumiem to, że Belgowie są faworytem w tym spotkaniu, ale nie rozumiem mimo wszystko takiej różnicy kursów na obie ekipy. Na dodatek w ekipie Belgii mamy absencje 3 zawodników, z czego Dembele być może będzie jednak gotowy do gry, lecz na pewno nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu Vermaelen, oraz Vertonghen. Goście co prawda pokazali klasę we wszystkich spotkaniach na Euro, prócz meczu z Włochami, ale Walia również gra piłkę na poziomie. W takim meczu próżno spoglądać na statystyki poprzednich meczów. Mam przeczucie, że w tym spotkaniu zobaczymy dobrą grę obu ekip i być może małą niespodziankę po ostatnim gwizdku.
✅ 91
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia - First Division
Godzina: 20:15
Spotkanie: Shelbourne - Cobh Ramblers
Typ: oba zespoły strzelą bramkę
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam,
nowy miesiąc, nowe szanse.... Zaglądam dziś do niższej klasy rozgrywkowej w Irlandii. Spotykają się ze sobą zespoły z odpowiednio 6 miejsce i 4 - w 8 drużynowej lidze. Wyżej notowani są goście - Cobh - 23 pkt, 7-2-5, bramki - 19:20. Gospodarze - Shelbourne mają 16 pkt. 5-1-8, bramki - 22:22. Jak widać Gospodarze dużo strzelają ale i sporo tracą. W ostatnich 10 meczach na własnym stadionie w 8 coś strzelili. Strzelali gola Limerickowi (zdecydowany lider), Dublinowi (2 w lidze) i Droghedzie (3 w lidze). Więc dlaczego nie mieli by strzelić i gola czwartemu w lidze Cobh. Goście natomiast muszą powalczyć aby zająć miejsce gwarantujące baraże do Premier Division. Aktualnie o 2 miejsca walczą 3 zespoły. Dublin ma 23 pkt a Drogheda i Cobh po 23 pkt - więc stawka jest wyrównana. Cobh w ostatnich 10 wyjazdowych meczach strzelało bramki w 7 meczach. Liczę, że oba zespoły będą odpowiednio zmotywowane worek z bramkami będzie rozwiązany. Pozwodzenia.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRALIA: NPL Victoria
Godzina: 12:30
Spotkanie: South Melbourne - Hume City
Typ: South Melbourne
Kurs: 1.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs może nie powala na nogi ale bardzo realny i warty spróbowania w połączeniu z innymi spotkaniami. South Melbourne obecny lider w tabeli ze swoją formą aż promienieje, wystarczy spojrzeć na historie meczy w domu (8 zwycięstw i tylko jedna przegrana w maju). Drużyna gości gra tak jak im popadnie...remisują, wygrywają i przegrywają...w ich grze nie widać stateczności. Do pogrania tego spotkania zachęcił mnie jeszcze wyśmienity bilans po stronie gospodarzy którzy z Hume City ostatnio przegrali w 2013 roku i to wtedy grając na wyjeździe. Od tego czasu ciągłe zwycięstwa drużyny z Melbourne więc fakt, że oni grają w roli gospodarza tym bardziej mnie zapewnia o ich dzisiejszej wygranej nad przeciętnie grającą drużyną Hume City. Jeśli ktoś nie jest pewny typu to zachęcam do własnej analizy tego meczu.
Jeśli pomogłem Tobie to miło będzie jeśli się odwdzięczysz klikając w &quot;+dzięki&quot;. POWODZENIA!
⛔ 100
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wimbledon
Spotkanie: S.Johnson - G.Dimitrov
Typ: 1
Kurs: 2,20
Data i godzina: 01.07.2016 15:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W III rundzie Wimbledonu dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy 26-letnim Amerykaninem Stevem Johnsonem (29 ATP) oraz 25-letnim Bułgarem Grigorem Dimitrovem (37 ATP). Zwycięzca tego pojedynku zagra najprawdopodobniej w kolejnej rundzie z Rogerem Federerem. Johnson na swojej ulubionej trawiastej nawierzchni jest niezwykle groźnym tenisistą. W ostatnich 10 meczach poniósł tylko 1 porazke (po walce z Cillicem), zwyciężając 7 ostatnich spotkań pod rząd, wygrywając swój pierwszy singlowy turniej w karierze w Nothingham i wskakując na najwyższe w karierze miejsce w rankingu ATP. Przewyższa Bułgara jakością pierwszego podania, w II rundach zaserwował 26 asów przy 7 Dimitrova. W statystykach h2h między tymi Panami jest 1-1, jednak sądze że dziś to Amerykanin będzie górą dzięki temu jak mysli na korcie oraz dostosowuje się do aktualnej sytuacji, potrafi wykorzystać slabsze strony rywala a sam bezwzglednie jest silny psychicznie i nie &quot;podpala sie&quot; w stykowych sytuacjach. Będący ostatnio pod formą Dimitrov zakończy dziś swoją przygodę z tegorocznym Wimbledonem.
120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 13

mat.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lillestrom SK - Tromso
Typ: Lillestrom SK
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza: W dzisiejszym pojedynku ligi Norweskiej spotkają się ze sobą 9 oraz 11 zespół ligi. Gospodarz wydaje się byc w słabej formie, lecz inaczej wygląda to jeśli spojrzymy na ich mecze tylko pod względem wyników u siebie. 6 meczy 3 zwycięstwa 2 remisy i porażka, bilans bramkowy 10-4. Zwłaszcza mała liczba straconych bramek imponuje. Zespół gości natomiast, oprócz również niezbyt dobrej formy 2-1-5 niezbyt dobrze gra na wyjeździe. Co prawda wygrali ostatni mecz wyjazdowy lecz z przedostatnim w tabeli zespołem Stabaek. Całkowity ich bilans bramkowy to 4-13 są więc bardzo mało strzelającym zespołem, dodam że 3 bramki strzelili w wspomnianym wcześniej meczu. W dotychczasowych meczach liczba zwycięstw rozkłada się mniej więcej po równo. 12-8-13 na korzyść dzisiejszych gości. Jeśli przyjrzymy się bliżej to 17 z pośród rozegranym między tymi dwiema drużynami wygrywał gospodarz i mam nadzieję że tak też będzie dziś. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis???? - Wimbledon
Godzina: 14:00
Spotkanie:
Del Potro Juan-Martin - Wawrinka Stan
Typ:2 handicap -1.5 seta
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na wstępie pozdrawiam napinaczy, którzy twierdzili, że Ferrer wygra łatwo z Mahutem, a Isner nie wygra 3:0!

Dzisiejszy mecz mógłby być finałem każdego wielkiego szlema,a tutaj mamy taki piękny mecz w tak szybkiej fazie turnieju. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Del Potro 3:2 gdzie ostatni raz spotkali się w 2012 roku grając na nawierzchni ziemnej i tam padł wynik 7:6, 6:4 dla Argentyńczyka. Na pięć spotkań aż cztery razy spotykali się właśnie na Clayu, a raz na trawie w 2008 roku gdzie wygrał Stan 3:0. Sporo meczów było dawno temu i dzisiaj będzie nowa historia. Juan-Martin miejmy nadzieję, że w końcu wrócił na dobre po kontuzjach stawu nadgarstkowego. Te jego powroty miały różne charakterystyki, ponieważ potrafił wygrać z Thiemem 2:0 a potrafił przegrać też z Zeballosem również 2:0. Jak prezentuje się w obecnym roku na trawie? Moim zdaniem słabo. W Stuttgarcie pokonał w pierwszej rundzie Dimitrova 6:4, 6:2 ale Bułgar od kilku sezonów w ogóle się nie rozwija, a w ręcz cofa się w rozwoju. Pokonanie Milmana to raczej formalność, później grał z Simonem gdzie wygrał po męczarniach 6:7,6:3, 6:0. Piszę po męczarniach, ponieważ Del Po mógł polecieć tam w dwóch setach, ale później Simon spuchł i Argentyńczyk dokończył dzieła. Odpadł z Kolbą 6:3, 6:4, ale Niemiec tam zagrał kapitalnie na returnie. Przegrał jeszcze z Isnerem 7:6, 6:4. Ogólnie miał w tych kilku meczach wiele dobrych momentów, ale miał również sporo bardzo złych i ewidentnie widać, że nie wrócił jeszcze do pełni formy. W tym turnieju pokonał dziadka Roberta 6:1, 7:5, 6:0 gdzie Francuz nie ogarnia gry na trawie. Argentyńczyk najdalej doszedł do półfinału Wimbledonu w 2013 roku, wcześniej były to czwarte rundy. Ale nie można zapomnieć o tym, że również na swoim koncie ma brąz z Igrzysk Olimpijskich z 2012 roku. Juan-Martin prezentuje jeden z najbardziej agresywnych stylów gry (przynajmniej tak było przed kontuzją). Piłki uderza bardzo mocno, płasko a na trawie często dla rywala jest to cios ostateczny. Oczywiście dzięki serwisowi ma mnóstwo łatwych punktów i wychodzi z opresji. Mimo wszystko ciągle nie jest w swojej optymalnej formie.
Jego rywalem będzie piąta rakieta świata, czyli Stan Wawrinka który w tym sezonie spisuje się poniżej swoich możliwości. Wygrał niby trzy turnieje (Chennai, Dubaj, Geneva), ale nie miał on tam rywali z najwyższej półki. Podczas Austrlian Open doszedł zaledwie do 4 rundy, French Open półfinał i porażka z Murrayem 3:1 także dobry wynik. Ale niestety Stan w tym roku miał wiele meczów, które po prostu przesypiał. Sześć to na spokojnie można mu wypomnieć, w tym ostatni z Verdasco w Queens gdzie poległ 6:2, 7:6. W tym turnieju pokonał młodego i gniewnego Fritza 3:1 i tak naprawdę stratę seta w taju można wybaczyć, ponieważ tam często liczy się też element szczęścia. Wawrinka najdalej doszedł w tym turnieju do ćwierćfinału i miało to miejsce w 2014 i 2015 roku. Nie od dzisiaj wiemy, że Stasio jest tenisistą kompletnym, który może wygrać z każdym tenisistą. W końcu ma na swoim koncie już 2 tytuły wielkiego szlema. Tylko trawa jakoś nigdy za bardzo mu nie leżała. Ale w jego tenisie w ciągu wielu lat wiele się zmieniło. Szwajcar tak samo, jak i jego przeciwnik prezentuje bardzo agresywny tenis. Moim zdaniem Stan pod względem obrony i szybkości jest lepszy. Według mnie to właśnie dzisiaj wygra Wawrinka 3:0 albo 3:1, ponieważ rywal ciągle nie jest w najlepszej formie co pokazywał w ciągu ostatnich tygodni.
Ten mecz będzie na pewno rozegrany dzisiaj!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom