>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.07.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
vostock 72

vostock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016 - Ćwierćfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: Walia - Belgia
Typ: Kevin De Bruyne przynajmniej dwa celne strzały na bramkę
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie stawiam w tym pojedynku Walijczyków na straconej pozycji, zbyt dużo już widziałem na tym Euro, żeby grać czysto na kogokolwiek - najlepszy przykład mieliśmy niestety wczoraj. Patrzę na statystyki De Bruyne w poprzednich meczach i myślę, że może spokojnie dziś pokryć linię dwóch celnych strzałów. Dlaczego? Dlatego, że Belgia ma dużo więcej piłkarzy po prostu &quot;równych&quot;. Kevin może dać piłkę czy to na bok do Hazarda czy prostopadłą do Lukaku, chodzi o to, że ma spory wybór. Walijczycy nie mogą kurczowo trzymać się jednego zawodnika i jednego tylko podwajać, potrajać, gdyż inni świetni gracze Belgów zostaną po prostu bez obstawy. Z drugiej strony przykryć każdego też się nie da więc to stwarza szansę dla Kevina, który może spróbować swoich sił z dystansu. Mecz Belgów z Węgrami zakłamuje trochę wynik, fakt, Węgrzy byli słabsi, ale swoje okazje stworzyli. To jednak nie przeszkodziło Kevinowi oddać aż pięć celnych uderzeń na bramkę Kiraly&#39;a. Dwa strzały celne rozgrywający Belgów miał też w meczu ze Szwecją oraz Irlandią. Tylko niesamowity blok defensywny Włochów nie pozwolił 25-latkowi oddać strzału celnego na bramkę Buffona. W tej reprezentacji ciężko wskazać lidera, bo jest aż natłok konkretnych bardzo graczy, ale Kevinowi nikt na pewno za złe nie będzie miał, gdy kilkukrotnie postraszy golkipera przeciwników. Belgia przez wielu jest uznawana za faworytów tego meczu i można powiedzieć, że słusznie, to tylko plus da tego zakładu. Kilka dni temu Kevin obchodził swoje urodziny więc wspaniałym prezentem byłby na pewno gol z jego strony. Odpal Kevin!
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: EURO ⚽ 2016
Spotkanie: Walia - Belgia
Godz: 21:00
Typ: Powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: (1,80)
Buk: B365
Nie chce za bardzo rozmyślać nad wygraną Belgii w tym meczu, z Walijczykami którzy też ostatnio ledwo co wygrali. Mimo, że nawet nie mieli żadnego rzutu rożnego to w tamtym meczu nie zagrali jakoś obiecująco. Mimo, że w grupie rozdawali niemal wszędzie karty. Bale, się rozkręcił 3 gole jak na razie i dzisiaj też będzie polował na bramkę Belgów. Natomiast Belgowie mają znakomitych pomocników, którzy wiedza po co wychodzą na boisko. Do tego, siła ataku też jest porażająca. Nie mówię tu o Lukaku, ale o takim Batshuayi. Zwykle jak wejdzie z ławki to po kilku minutach pakuję gola do sieci. Tak samo było w Marsylii. Bardzo szybko wchodzi w mecz i jest zadziorny. Gra skrzydeł po stronie Belgów nie jest tajemnicą, więc co idzie za tym że możemy zobaczyć sporo ilości kornerów po ich stronie. Nie sądzę żeby Walia swoich nie dołożyła, mimo że tamten ostatni mecz był naprawdę mizerny. Zobaczymy.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Piłka nożna- Euro 2016
Godzina- 21:00
Spotkanie: Walia-Belgia
Typ: Belgia over 1.5 gola
kurs: 2.10
Buk: Bet365
Analiza:
Przeglądając kursy na dzisiejsze spotkanie natrafiłem na dość fajny typ. Uważam że Belgia jest to w stanie zrobić, ma bardzo solidny atak który będzie zmuszał defensywę Walijczyków do bardzo częstych interwencji, nie wiem czy uda im się wbić bramkę przed przerwą ale druga połowa może okazać się kluczowa w rozstrzygnięciu dzisiejszego spotkania, liczę na dużo bramek i kto wie może regulaminowy czas gry skończy się wynikiem 2:2 ? Pozdrawiam
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Walia : Belgia
Typ: Walia gol przed 79 min gry
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No cóż sporo analiz a tak do prawdy każda może się sprawdzić bo wiadomo akurat te ME są pod względem niespodzianek wyjątkowe i to od początku , Belgia w tym meczu typowana na faworyta i też się z tym można zgodzić ale Walijczycy pokazali już że grać potrafią a i gole też strzelają i dziś także z mojej strony liczę na bramkę dla nich a że całoroczny daje czas na gola ze strony Walijczyków aż do 79 min gry to spróbuję . Belgowie jak wiemy w dzisiejszym spotkaniu akurat w defensywie spore osłabienie bo nie zagrają Vertonghen i Vermaelen , z drugiej strony Bale który jest w dobrej formie i może mu się znowu uda strzelić bo nie wierzę że Walia nie będzie miała żadnej okazji do zdobycia gola stąd u mnie gol przed 79 min .
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 115

wrobel007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Euro
Godz: 21:00
Spotkanie: Walia-Belgia
Typ: Remis do połowy potem Belgia
Kurs: 4,33
Buk: Bet365
Oglądając Belgów z meczu na mecz mam wrażenie, że robią spory krok w przód, mam nadzieje, że i w tym meczu pokażą, że potrafią strzelać i obędzie się bez dogrywki.
Belgia na 3 mecze zdobyli 8 bramek z czego tylko jedną w pierwszej połowie.
Walia prezentuje się nieco lepiej jeśli chodzi o pierwsze połowy meczu, ale to przez to, że Bale odwala kawał dobrej roboty strzelając z rzutów wolnych i tam trafia najczęściej brameczke. Belgia raczej będzie się wystrzegać wszelkich fauli w okolicy swojego pola karnego, dlatego remis powinnien wejść do połowy, potem już moim zdaniem Belgia przyciśnie i mecz rozstrzygnie się w 90minut na korzyść Belgów, bo z meczu na mecz grają coraz to lepiej ????
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Euro
Godz: 21:00
Spotkanie: Walia-Belgia
Typ: BTS
Kurs: 2.24
Buk: Oddsring
analiza:
Dlaczego BTS? A dlatego, że Bale będzie miał sporo miejsca do biegania pomiędzy defensorami Belgów. Verthongen, Vermaelen nie zagrają, czyli dwóch z podstawy. Dembele dobry w defensywie również się nie pojawi. Belgowie natomiast nie powinni spocząć na laurach i ustrzelą coś w tym meczu. Myślę, że wynik 1:2 jest bardzo prawdopodobny. Belgowie mogą nadziać się na szybką kontrę Walijczyków, co spowoduje utratę gola.
✅ 124
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Walia - Belgia
Typ: Belgia Wygra i obie strzelą gola
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Ana
liza:

Witam dziś na szybko, mecz zaraz wszystko zostało tu już dziś napisane ale tak krótko odemnie mecz wygra Belgia ponieważ jest drużyną bardziej poukładaną i zaczyna się rozkręcać wkońcu widać że to faworyt do gry w finale a dlaczego Walia też strzeli bo ma Bele&#39;a a on napewno dziś coś wykąbinuje ???? wynik widze jakoś 3-1 jak oczywiście Belgowie wejdą na wysoki poziom od początku meczu
powodzonka i miłego oglądania ;))
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom