>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1 Sierpnia 2010r (Niedziela)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkanie:Flamengo-Vasco
Typ:Vasco DNB
Kurs:2,20
Buk:Bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 23:30 czasu polskiego, a o 18:30 czasu brazylijskiego rozpocznie się Clássico dos Milhões czyli mecz pomiędzy Flamengo, a Vasco. To jest spotkanie, które elektryzuje całą Brazylię podobnie jak Gre-Nal. Spotkania zazwyczaj rozgrywane są na Maracanie chociaż Vasco na co dzień gra na stadionie Sao Januario. Statystyk o ilości rozgrywanych spotkań pomiędzy obiema ekipami jest tyle, że aż trudno wybrać ile tego było naprawdę. Ja postawiłem, że zaufam stronie www.futebolinterior.com.br a tam statystyki są następujące:

254 rozegranych spotkań
99 wygranych Flamengo
85 wygranych Vasco
70 remisów
666 zdobytych goli
342 zdobytych goli przez Flamengo
324 zdobytych goli przez Vasco


Flamengo to gospodarz tego spotkania ale ja go nie uznaje za faworyta. Co ciekawe jakoś mam już co raz gorsze zdanie o nich odkąd odeszli Vagner Love i Adriano. Również oskarżenie bramkarza Bruno swoje też zrobiło, a że był jednym z lepszych bramkarzy w lidze to strata też spora. W ogóle w przerwie Mundialowej odeszło paru graczy ale z wartościowych wzmocnień to przyszli chyba tylko Vel Baiano i Correa. Ale co ciekawe Fla zdobywa sporo punktów po Mundialu. Wygrane z Botafogo i Atletico Goianiense raczej po słabej grze ale jednak się udało. Potem był już remis z Avai i porażka z Interem ale jakoś i tak te 7 punktów uważam, że to sporo ile zdobyli zważając na obecną sytuacje kadrową w klubie i atmosferę, która panuje wokół klubu po kilku nie przyjemnych wydarzeniach o których już napisałem. Dzisiaj zagrają bez osłabień raczej, więc będzie walka o 3 punkty do samego końca gdyż kibice by nie przepuścili zawodnikom takiego czegoś jak brak zaangażowania w derbach.

Vasco odkąd przyszedł do nich PC Gusmao odżyło na dobre. 4 mecze pod jego wodzą i 8 punktów. Dwa wygrane mecze u siebie i dwa remisy wyjazdowe. Chociaż gdyby nie deszcz w meczu z Gremio na Monumental to mogliby wygrać bo w paru sytuacjach im to przeszkodziło. Zespół wzmocniony kilkoma dobrymi graczami to już nie będzie to samo Vasco, które na początku sezonu pod wodzą Celso Rotha grało bardzo słabo i strasznie nudno. Najgorszy mecz jaki oglądałem w tym sezonie w pierwszej lidze to właśnie Vasco-Palmeiras...Dzisiaj zagrają już Carlos Alberto, Ze Roberto, Felipe Loureiro i Irrazabal i będą to wielkie wzmocnienia tego klubu i uważam, że miejsce poza pierwszą 8 nie powinno wchodzić w grę w tym klubie gdyż skład co raz lepszy, trener też bardzo dobry więc czego chcieć więcej? Tylko wygrywać i dzisiaj dobra okazja by odnieść pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie.

Podsumowując jakoś nie spodziewam się tutaj zbytnio ciekawego meczu ale walki na pewno nie zabraknie oraz liczę na atmosferę i jakąś ciekawą oprawę tego spotkania przez obie Torcidy. Uważam, że lekkim faworytem tego spotkania są goście z Sao Januario ale to są derby więc zdarzyć się może dosłownie wszystko.

Flamengo
Marcelo Lomba; Léo Moura, Jean, Ronaldo Angelim e Juan; Correa, Willians, Kleberson e Petkovic; Cristian Borja e Val Baiano

Vasco
Fernando Prass; Irrazábal, Titi, Dedé e Carlinhos; Nilton, Rafael Carioca, Rômulo e Felipe; Zé Roberto e Nunes (Carlos Alberto)

0
 
wzb 0

wzb

Użytkownik
Spotkanie: Atletico-MG - Cruzeiro (
Typ: 2(AH -1)
Kurs: 3.55
Bukmacher: Bet365
Analiza:

MII Atlético Mineiro 1 - 3 Cruzeiro
SEA Atlético Mineiro 0 - 1 Cruzeiro
SEA Cruzeiro 0 - 3 Atlético Mineiro
MII Atlético Mineiro 1 - 1 Cruzeiro
Cruzeiro 5 - 0 Atlético Mineiro
Cruzeiro 2 - 1 Atlético Mineiro
Atlético Mineiro 0 - 2 Cruzeiro
Cruzeiro 2 - 1 Atlético Mineiro
MII Cruzeiro 1 - 0 Atlético Mineiro
MII Atlético Mineiro 0 - 5 Cruzeiro

MII Atlético Mineiro to obecnie 19 drużyna w tabeli na 20 występujących w 1 lidze. Z powyzszych spotkań wynika ,że Cruzeiro z 5 dotychczas rozegranych na wyjezdzie spotkan z tym rywalem az trzy razy wygrywalo przewagą minimum dwóch bramek - biorąc pod uwagę formę jaką prezentuje Atletico w tym sezonie myslę iż spotaknie z 5 drużyną w tabeli skończy się dla nich fatalnie.

0
 
szuler1992 0

szuler1992

Użytkownik
Andy Murray vs Sam Querrey
Andy Murray vs Sam Querrey
typ: Andy Murray wygra 2-0
kurs: 1,8
bukmacher: bet365


Chyba nikommu nie trzeba mowic kim jest Andy Murray ???? Czołówka najlepszych tenisistow na swiecie!! Doskonale kazdy powinien wiedziec ze ten gracz pochodzacy z Wielkiej Brytani potrafi wygrac z kazdym graczem juz nie raz to udowodniajac nawet w tym sezonie. Dzisiejszym przeciwnikiem bedzie Sam Querrey. Jest to solidny zawodnik ale moim zdaniem nie bedzie mial wiele do powiedzenia w tym meczu mimo ze gra &quot;przed wlasna publicznoscia&quot; ( spotkanie odbywa sie w USA ) Sadze ze dokladny wynik 2-0 dla Murraya jest jak najbardziej prawdopodobny;) Mecz rozpoczyna sie o godzinie 23 czasu polskiego i sadze ze skonczy sie juz przed polnoca;) Tak wiec trzymamy kciuki za Andy&#39;iego i szybkiego wygrania meczu

⛔ 100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : America de Mexico : Jaguares de Chiapas
Typ : over 3,5
Kurs : 3,60
Bukmacher : sportingbet
Godzina : 23.45
Analiza :

Do zagrania overu w tym meczu sklania mnie kilka rzeczy. America jest zespolem faworyzowanym w tym meczu i powinna wygrac a jak wygrywac przed wlasna publicznoscia z takim rywalem to wysoko. Sezon dopiero sie zaczal, trzeba lapac rytm, duzo strzelac i pokazac forme. Jaguares zagrali slaby pierwszy mecz chociaz zremisowali. America niby przegrala ale grala duzo lepiej i dzisiaj powinni cos strzelic z taka forma. A przede wszystkim do takiego typu skalniaja mnie wyniki spotkan bezposrednich tych druzyn - 5:0, 4:1, 1:3, 4:1, 6:1, 2:3 i tylko rok temu slabiutko bo 1:1. Widac ze zawsdze duzo strzelaja, maja dobre ataki ale kompletnie slabe obrony (przynajmniej Jaguares), gospodarze lepiej przygotowani bo grali z klasowymi druzynami w towarzychach. Powinni dzisiaj wygrac i to wysoko tak jak juz w historii wiele razy czynili. Typ trzeba lapac

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom