>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.05.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
R 13

robinho99

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Hiszpania, ATP Madryt
Spotkanie: Ferrer - Tsonga
Typ: Tsonga 2:0
Kurs: 2.12
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam ponownie. Na dzis polecam zagrac Tsonge w spotkaniu z Ferrerem na pewne zwyciesto w dwoch setach. Troche informacji o zawodnikach i aktualnej formie:
Ferrer ne ten sam zawodnik co kilka lat temu, ewidentnie rownia pochyla, w poprzedniej rundzie wygral 2:1 z slabym Kukuszkinem. Wczesniej doszedl do finalu w Estori,l ciagle jest w grze od 4 maja co moze miec wplyw na jego kondycje i jakosc uderzen. Tsonga wprost przeciwnie po porazne w pierwszej rundzie turnieju w monaco mial duzo czasu zeby odporzac i przygotowac sie na Madryt. Ten turniej to dla niego przetarcie przed Roland Garros. W poprzedniej rundzie pogral 3 sety z Kuzniecowem co pozwolilo mu dobrze zapoznac sie z kortem i warunkami panujacymi w Madrycie. Scenariusz jaki widze na ten mecz to pewnie tryzmajacy serwis Tsonga i meczacy sie przy swoim podaniu Ferrer. Nawet jesli dojdzie do Tiebreakow to tam powinien wygrac lepiej serwujacy i bardziej wypoczety francuz. Polecam
⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja - FNL
Godz: 14:00
Spotkanie: FC Sibir Novosibirsk - PFC Spartak Nalchik
Typ: FC Sibir Novosibirsk
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 36 serię gier rosyjskiej FNL.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Spartak Stadium zmierzą się ze sobą miejscowe Football Club Sibir Novosibirsk a w gościach pojawi się zespół Professional Football Club Spartak Nalchik.
FC Sibir Novosibirsk w tym sezonie ligowym w swoich 35 meczach zdobył 35 punktów co daje obecnie 17 miejsce w tabeli ligowej natomiast PFC Spartak Nalchik plasuje się na pozycji 15 w tabeli rosyjskiej FNL ze zdobytymi 38 oczkami w swoich 35 rozegranych spotkaniach.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie 6 zwycięstw, 8 remisów oraz 3 przegrane i bilans bramek 16-12 zaś goście w delegacjach 2 wygrane, 9 remisów oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 7-14.
Moim typem na ten ciekawie zapowiadający się mecz jest zwycięstwo gospodarzy którzy praktycznie tylko u siebie potrafią zdobyć ligowe punkty do tego posiadają lepszych strzelców niż goście którzy na wyjazdach nie grają najlepiej i gospodarze na pewno będą bardzo zmotywowani na to spotkanie i moim zdaniem zbiorą komplet ligowych 3 oczek na swoim terenie.
✅120
 
jurgenovsky 0

jurgenovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Madryt
Typ: Więcej Żółtych Kartek - Atletico
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
W przedmeczowej kampanii Atletico #OniTegoNiePotrafiąZrozumieć dużo mowy o tym jaki to Real nie jest. To samo można dostrzec w wypowiedziach zawodników tego klubu. Widać frustracje wylewającą się, która myślę, że przeniesie się na boisko, a dodając do tego walke na boisku, bo Atletico od pierwszych minut z pewnością będzie gryzło trawę i grało agresywnie zdecydowanie wskoczy kilka kartek. Dodatkowo myślę, że będzie dużo momentów kiedy to Real będzie sobie piłkę klepał, przetrzymywał, a nie skupi się wyłącznie na bronieniu wtedy ta agresywność przy odbiorach może wzrosnąć. Może to będzie miało mały wpływ, ale w mediach społecznościowych kibice Atletico zachęcają swoich piłkarzy do połamiania nóg Ramosowi czy CR7(Źródło: realmadrid.pl). Podsumowując uważam, że atmosfera będzie gorąca, a to zdecydowanie przełoży się na murawe.
Przewidywane składy:
Atlético Madryt: Oblak; Juanfran, Godín, Savić, Luís; Gabi, Koke, Saúl, Carrasco/Torres; Gameiro i Griezmann
Real Madryt: Navas; Nacho/Danilo, Varane, Ramos, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modrić, Isco; Cristiano i Benzema
(źródło: realmadrid.pl)
✅100
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Białoruś 1 liga
Godzina 19:00
Spotkanie : BATE - Isloch Minsk
Typ : BATE over 2.5 gola
Kurs : 1.98
Bukmacher : Unibet
Aktualny mistrz Białorusi i aktualny lider po 6 kolejkach BATE podejmuje dziś drużynę z Mińska Isloch która zajmuje przed ostatnią pozycję w tabeli a ich bilans 1-0-5 i br 4:9 , co do tego iż faworytem są gospodarze to chyba nie ma wątpliwości, niewiadomą jest w jakim stosunku Bate ogra rywala , kurs na przynajmniej 3 gole ze strony Bate dosyć wysoki bo aż 1.98 i zastanawiałem się dlaczego ? a no chyba z tego powodu że BATE u siebie w tym sezonie nie rozpieszcza swoich fanów jezeli chodzi o zdobycz bramkową bo w dwóch meczach u siebie bilans 2 wygrane i br 2:0 czyli już mamy wyjaśnienie skąd tak wysoki kurs na over 2.5 gola ale spróbuję to zagrać w końcu chłopaki muszą zaskoczyć i zagrać przynajmniej tak skutecznie jak w meczach wyjazdowych gdzie ich bilans 11:4 , zaglądałem jak im szło w poprzednim sezonie u siebie i statystyka jest taka 15 meczy 12-2-1 i br 43:9 tak więc do tego wyniku jeszcze sporo brakuje ale to dopiero początek sezonu ! i znowu u mnie H2H a tu nie znajdziemy spotkania pomiedzy nimi kiedy BATE zdobyło mniej niż 3 bramki , w poprzednim sezonie 4:1 tak więc myślę że nie będą mieli dziś kłopotu ze strzeleniem 3 bramek !
⛔100
 
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Madryt
Spotkanie: Kerber - Bouchard
Typ: 2
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Oglądałem ostatni przegrany mecz przez Kerber przeciwko Mladenovic i byłem zdumiony, jak ta kobieta mogła wspiąć się tak wysoko? Co mnie irytowało, to te płaczliwe gesty kiedy nic nie wychodziło. Miałem wrażenie, że gra jakaś nadmuchana nastolatka która, jak coś nie wychodzi po jej myśli pierdyknie paletkę w kąt i zacznie płakać. Nie, Kerber aktualnie mnie w ogóle nie przekonuję i jestem pewien, że jeśli w ciągu tego sezonu nie powróci na aleje zwycięską, to step by step będzie spadała po drabince rankingach a na pozycji nr 1 jej już nie zobaczymy. Dodatkowo dzisiaj gra z kanadyjką Bouchard, która pokonała w ostatnim swoim starciu Marysie Szarapową w przekonującym stylu. Szarapowa w tej potyczce nie znalazła recepty, aby pokonać kanadyjkę. Dopuściła do pięć breaków. Trzeba jeszcze dodać, że Bouchard jest ogólnie nie wygodną przeciwniczką dla Kerber, z pięć potyczek kanadyjka wygrała 3 (w tym dwa pojedynki na ziemnej). Dla mnie odważnych co najmniej jeden set dla Bouchard za 1.76.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
murinho44 10

murinho44

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Madryt
Godzina: 20:05
Spotkanie: Kerber - Bouchard
Typ: spotkanie/ilość gemów: 2/+21
Kurs: 4.7
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na wstępie wielki szacun dla Gieni za nazwanie ruskiej diwy po imieniu a potem jeszcze dołożenie jej na korcie. Osobiście jarałem się jak dziecko, szczególnie po chamskich i butnych słowach trenera Szarapowej. Czasem sport wygrywa z przekręciarzami - dla takich chwil warto żyć. Tak jak Chyczy uważam, że dzisiaj Kanadyjka ma bardzo duże szanse na zwycięstwo. Kerber nie ma obecnie jakiejś mega formy, jej ostatni pojedynek też miał 3 sety i to z o wiele słabszą przeciwniczką. Poza tym na mączce do tej pory dwa razy górą była Gienia (ostatnio w maju zeszłego roku). Myślę jednak, że nie będzie to szybki mecz - obydwie zawodniczki mają dość męczące mecze za sobą. Mogą być 3 sety, stad mój typ na ilość gemów - pow. 21. Typ wart ryzyka, nawet jak Gienia nie da rady to wielki szacunek dla niej za usadzenie zbyt pewnej siebie ruskiej.
ZWROT
 
S 15

seba66

Użytkownik
Dyscyplina: Counter-Strike: ESL Pro League- Season 5 (Europa)
Godzina: 20:10
Spotkanie: FaZe Clan - HellRaisers
Typ: Handicap w rundach (w tym doliczony czas gry) HellRaisers +3.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam. Na dzisiaj przygotowałem Typ z Esl Pro League. Jest to dzisiaj 2. mecz tych drużyn i tym razem HellRaisers wybierze mape na której obie drużyny się zmierzą. Na początku myślałem, że na 100% będzie do Overpass z racji wyników z ostatnich 3 miesięcy tych dwóch drużyn : Faze 42.9 % wygranych a HellRaisers 77,8% wygranych. Jednak teraz dobrze popatrzyłem i w grę wchodzi jeszcze mapa De_cache : FaZe 62.5% HellRaisers 71,4% a wchodzi HellRaisers może ją wybrać ze względu na ostatnią wygraną na tej mapie z tym przeciwnikiem 04.04.2017. Oczywiście nie można mieć pewności do tego jaką mapę wybiorą, ale w tym przypadku akurat można przypuszczać ze któraś z tych dwóch map będzie zagrana, a jeżeli będzie zagrana to HellRaisers powinno spokojnie pokryć Handi +3.5 czyli wygrać 13 rund na tej mapie. Można tutaj zaryzykować nawet wygraną w stronę HellRaisers po kursie 2.75. Kursy są dlatego tak duże, ponieważ FaZe zajmuje 2 miejsce w rankingu HLTV a HellRaisers 8. Jednak nie są to żadne ogórki i naprawdę grają ciekawego CS&#39;a. Uważam, że jeżeli HellRaisers nie popełni błędu z wyborem mapy i wybierze którąś z tych dwóch to powinno wygrać spotkanie, a już tymbardziej pokryć handi. Uwaga : nie pomylić spotkania 1. z 2. z dzisiejszego dnia pomiędzy tymi drużynami, bowiem mapę 1. spotkania wybiera FaZe i wydaję mi się że wybiorą mapę de_nuke albo de_train na których powinni spokojnie wygrać. Dodam jeszcze ostatni pojedynek między tymi drużynami, który FaZe wygrało 2:0 jednak obie mapy były niezwykle wyrównane (FaZe zwycięzyło 16:14 oraz 16:13)
Życzę Powodzenia ! Pozdrawiam ????
PS. Napisałem typ jeszcze raz, ponieważ w poprzednim duża część została ucięta. Usunąłem końcowy fragment potwierdzający moje przypuszczenia, jednak nie jest on aż tak niezbędny. Nie zauważyłem tego przy wysyłaniu i stąd błąd, za który przepraszam i proszę moderatorów o usunięcie poprzedniego mojego posta w tym temacie ????
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Anaitasuna - Granollers
Typ: 2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym zdecydowałem się na jedną z moich ulubionych dyscyplina, a mianowicie piłki ręcznej. Zauważyłem bardzo ciekawy i silny moim zdaniem mecz z ligi hiszpańskiej pomiędzy ostatnio słabo dysponowana Anaitasuna, która zajmuje obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli, a zespołem z Granolles który w ostatnim czasie złapał drugi oddech i wygrywa mecz za meczem. Obecnie plasują się na mocnym czwartym miejscu w lidze. Tak jak wspominałem gospodarze są w kiepskiej formie gdyż ostatnio zostali wyeliminowani w ćwierćfinale EHF z bardzo mocnym i kompletnym zespołem Bundesligi Magdeburgiem i wynik na pewno nie może być tutaj zdziwieniem gdyż od początku faworytem tej pary był zespół z Niemiec, hiszpańska drużyna uległa w dwu meczu 27:34 oraz 35:32, wcześniej w lidze niespodziewanie ulegli z Huesca 27:24, następnie z La Rioja 34:27. Spójrzmy teraz jak prezentują się goście, w ostatnim meczu z Puente Genil wygrali 31:26, wcześniej ograli Puerto Sagunto 28:34 oraz Bidasoe Irun 28:27. Warto odnotować fakt że gospodarze nie umieją grać z Granollers gdyż ostatnie mecze kończyły się podziałami punktów bądź wygraną gości, a tak prezentowały się ostatnie mecze 24:24; 32:24; 22:31; 27:27 itd. aż cztery mecze z pięciu na parkiecie gospodarzy wygrało Granollers, a raz padł remis w dotychczasowych wszystkich meczach bezpośrednich tych drużyn, dlatego nie sądzę żeby dzisiaj gospodarze zatrzymali rozpędzonych gości we własnej hali.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Mistrzostwa Świata
Spotkanie: Finlandia - Słowenia
Godzina: 20:15
Typ: Finlandia -3,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Unibet
Przed nami 4 kolejka w grupie B. Przed nami mecz pomiędzy drużynami, którzy walczą o coś zupełnie innego, Finlandia walczy o awans do ćwierć finału czyli walczą o pierwszą czwórkę zaś ich przeciwnik Słowenia walczy o utrzymanie.

Póki co Finlandia zaczęła ten turniej nie za dobrze, przegrywając 2 z 3 spotkań. Na początku wygrali z Białorusią 3:2 następnie już zostali rozbici przez Francję 1:5 i po rzutach karnych 3:4 z Czechami. W tym meczu Finlandia sama sobie winna była, że przegrali, po 2 tercjach prowadzili 3:0 by ostatnią przegrać 0:3.

Słowenia przegrała póki co wszystkie spotkania, na początku byli bliscy sprawienia sensacji ze Szwajcarią przegrali 4:5 po rzutach karnych, potem już nie mieli szans z Kanadą 2:7 i Norwegią 1:5.
Dziś Finlandia musi wygrać aby mieć dalej szansę na miejsca 1-4 myślę, że wygrają ten mecz wysoko dlatego stawiam odważnie handicapem minimum 4 bramkami.

Powodzenia.
⛔100
 
thavajea 147

thavajea

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: RK Umag - RK Nexe
Typ: Umag (+8.5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza: Co prawda RK Nexe jest faworytem w tym spotkaniu, ale śledząc ich ostatni styl gry i ich wyniki śmiem twierdzić, że ten typ ma prawo bytu. Obie drużyny grają w grupie mistrzowskiej. Umag po zmianie trenera prezentuje się coraz lepiej, przegrywa niewielką ilością punktów, co już jest sukcesem. Natomiast Nexe ma ostatnio jakiś gorszy czas. Grają z meczu na mecz coraz gorzej oddalając się tym samym od lidera z Zagrzebia. Naturalnie rzecz biorąc, Nexe na wyjeździe rozegrało jeden mecz i przegrało 23:30, natomiast Umag z byłym trenerem przegrywał, ale niewielką różnicą punktów. Nowi zawodnicy jak i trener mają wysokie aspiracje i w dzisiejszym meczu z Nexe napewno nie odpuszczą.
⛔100
 
czaro82 408,2K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Szkocja League One Play Off
Godzina. 20:45
Spotkanie. Annan - Forfar
Typ. gol w obu połowach
Kurs. 1.48
Bukmacher. Unibet
Analiza.
Witam wszystkich, na dzisiejszy wieczór wybieram nietypowy jak dla mnie bet ze Szkockiej League One, pomiędzy drużyną Annan która na swoim stadionie podejmować będzie zespół Forfar.
Oba zespoły grały ze sobą przed czteroma dniami i lepsi okazali się dzisiejsi gospodarze, wygrywając na terenie przeciwników 2:4.
Sezon zasadniczy Forfar zakończył na miejscu drugim a ich rywal piętro niżej, bilans bramek zdobytych niemalże identyczny ze wskazaniem na dzisiejszych delegatów. Ogólnie rzecz biorąc są to raczej zespoły ustawione ofensywnie a w ich spotkaniach pada zazwyczaj sporo bramek na co liczę również tego wieczoru...
Patrząc wstecz na bezpośrednie potyczki to w ostatnich czterech starciach padło aż 18 bramek!co daję nam średnio 4.5 bramki na mecz, także dosyć dużo. Ponadto w każdym z nich zawsze padały one w obu połowach i jestem pewien że dzisiaj będzie tak samo.
( polecam do jakiegoś dubelka 8/10 pewka... )
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
✅48
 
donviehos 14

donviehos

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Madryt
Godzina:
20:30
Spotkanie: G.Dimitrov - I. Karlovic
Typ:
over 2,5 seta
Kurs:
2,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz Bułgara Dimitrova z Chorwatem Ivo Karloviciem, gracz pierwszy faworytem z racji swojego miejsca rankingowego. W tym roku Dimitrov gra bardzo dobrze, choć w pierwszym meczu zakończył swój udział w imprezach w Marrakeszu i Monako, gdzie pokonali go odpowiednio Robredo i Struff dwa razy 1-2. Karlović nie gra w tym roku aż tak regularnie, mimo to utrzymuje się bardzo wysoko w rankingu. Na kortach w Madrycie Dimitrov uporał się już z Kohlschreiberem (finalistą Marrakeszu) a Karlović z Bautistą-Agutem w trzech setach z tie-breakem, wobec czego nie stracił podania na tym turnieju. To dobry prognostyk na 3 sety, niech Chorwat wygra choć jeden i typ może być trafiony.
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Angielska
Godzina: 20:45
Spotkanie: Southampton - Arsenal
Typ: Arsenal HA -1,25
Kurs: 3.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnio moje typy wchodzą jak po maśle.Dzis do zwycięstwakanonierow proponuje jeszcze dorzucić zwycięstwo Atleti z Realem.Co do meczu to Kanonierzy ostatnio złapali wiatr w żagle i nie ma innego wyjscia niż pewnie ich zwycięstwo.Na chwile obecna mają zapewniona LE w przyszłym sezonie co dla wszystkich jest rozczarowaniem.Arsenal musi gonić do ich ulubionego 4 miejsca.Świeci grają juz o pietruszkę bo nie mają szans na LE i utrzymują się bez problemu w lidze.Na początku tego roku zmierzyli się ze soba gdzie Arsenal spokojnie ograł ich 5:0 ostatnie.Dodać można ze gospodarze są w dołku bo nie wygrali od 4 spotkan.Zwycięstwo Arsenalu nad United doda im wiatru w żagle i poniesie do kolejnego zwycięstwa.Fakt ze na ostatnich 5 meczów Arsenalu na wyjedzie wygrali tylko 1 ale zła passę trzeba przerwać i myślę że Świeci będą idealnym rywalem na odkucie i gonienie czołówki.Strata punktów dzisiaj bardzo oddali od 4 miejsca i marzeniach o grę w kwalifikacjach do przyszłej edycji LM.Powodzenia! !!
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom