>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.05.2023 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 10. Maja


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- Ewinner
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 595,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów , Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie:
AC Milan - Inter M.
Typ: Remis
Kurs: 3.10
Bukmacher:
Fortuna

Analiza:



Bratobójczy pojedynek w drugim półfinale LM. Tym razem spotykają się dwie ekipy które walczą jednocześnie w rodzimej lidze o miejsce 4-te dające grę w fazie grupowej LM w przyszłym sezonie. Na razie bliżej tego celu Inter będący na tej lokacie i o dwa punkty wyprzedza dzisiejszego rywala. Generalnie skład tego półfinału jest dla mnie niespodzianką patrząc przez pryzmat początkowej fazy rozgrywek i szans jakie dawano poszczególnym ekipom w walce o trofeum. Chyba mało kto widział w półfinale zarówno Milan jak i Inter. Trzeba przyznać jednak uczciwie że obydwie drużyny zasłużyły na miejsce w którym się znalazły eliminując po drodze trudnych rywali aczkolwiek ze względu na układ drabinki nie musiały po drodze rywalizować chociażby z Bayernem , Realem czy Man. City. Obserwując rozgrywki Serie A widać że w tej części sezonu drużyną najsolidniejszą z wszystkich wydaje się być Inter. Simone Inzaghi prowadzi ekipę bardzo dobrze. Inter wygrał ostatnie 5 spotkań tracąc w nich jedynie jednego gola , a ma na rozkładzie drużyny walczące o top 4 jak Roma czy Lazio. Wygrał też półfinałową rywalizację w Coppa Italia pokonując w dwumeczu Juve . Widać że jest Inter w bardzo dobrej formie.


Milan choć nie gra aż tak przekonująco to jednak nie przegrał od kwietnia żadnego spotkania eliminując w ćwierćfinale LM faworyzowane Napoli i do dzisiejszej konfrontacji podchodzi z bilansem 4-5-0 uzyskanym w tym czasie. Pokonał w sobotę w bardzo ważnym starciu Lazio 2:0 goniąc Inter w walce o top 4. Obydwie drużyny spotkały się już w tym sezonie 3 razy. W serie A najpierw pełniący rolę gospodarza Milan wygrał 3:2 , następnie w rewanżu Inter zwyciężył 1:0. Doszło też do trzeciej konfrontacji na neutralnym terenie w Rijadzie ( Arabia Saudyjska) w ramach Super Coppa gdzie bezapelacyjnie lepszy był Inter wygrywając 3:0. Patrząc na aktualną formę obydwu drużyn , własny stadion na którym obydwie rozgrywają spotkania na co dzień i dotychczasowe bezpośrednie starcia zaryzykuje remis w tym spotkaniu który dla żadnej z drużyn nie będzie złym wynikiem w perspektywie rewanżu. Dochodzi do tego kwestia statystyk , gdzie od czterech spotkań między sobą nie zanotowały remisu. Być może właśnie dzisiaj padnie taki wynik.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia-Gaucho, 2 liga gr. B
Godzina: 00:00
Spotkanie: Guarani VA RS- Santa Cruz RS
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 3.80

Bukmacher: superbet

Analiza:

Dziś tak duża egzotyka, że nawet nie wiem bardzo co pisać w tej analizie i typ bardziej życzeniowy niż oparty na argumentach, ale jakiś potencjał w nim widzę . Meczu Milanu nie tykam, bo nie mam kompletnie pomysłu na niego.
Zaczniemy od gospodarzy. Są oni na ostatniej pozycji w tej lidze, a ostatnia pozycja oznacza dla nich spadek. Zdołali w 3 dotychczasowych meczach tej ligi zdobyć tylko jeden punkt i strzelić tylko jedną bramkę . Choć nie znam tej drużyny kompletnie, to uważam że nikt nie chce być na ostatnim miejscu w tabeli i ta gra musi się stać bardziej ofensywna i liczę na to, że to się zmieni już w tym meczu . Liczę na lepszą dyspozycję strzelecka i bramkę lub dwie z ich strony.
Teraz goście. Są na 2 pozycji w lidze i strzelali 6 bramek w 3 meczach także średnio 2 bramki na mecz. I liczę że tutaj ich średnia na pewno nie spadnie, a może się tylko poprawic, bo grają przeciwko ostatniej drużynie ligi, która moim zdaniem będzie się musiała tu otworzyć i będzie traciła bramki.
2 mecze bezpośrednie tych drużyn to 2 wygrane Santa Cruz 4:0 i 2:1.
Liczę tu na otwarte spotkanie, ale też od razu mówię, że to typ ryzykowny bo bladego pojęcia nie mam o tej lidze, za drobne można spróbować.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Rzym
Godzina: 11.00+
Spotkanie: Van Assche - Etcheverry
Typ: Etcheverry
Kurs: 1,69
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Kursy będą spadać i spadają. Grają panowie o trudnych nazwiskach. Van Assche jeszcze nie wszedł na porządny poziom. A Etcheverry to już stary wyjadacz, w szczególności oczywiście na kortach ziemnych. Jako typowy ziemniak red clay powinien mu tym bardziej odpowiadać. Także mecz nie wiem czy odbędzie się do jednej bramki, ale faworyt może być tylko jeden. To chyba tyle. Powodzenia!

69
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2221
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: koszykówka NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Denver Nuggets vs Phoenix Suns
Typ: Denver Nuggets wygra wszystkie kwarty
Kurs: 7.00
Bukmacher: Betfan

Witam!

Denver Nuggets bez braków kadrowych, Phoenix Suns bez Chrisa Paula.

Podział stawek w Efortuna jest następujący: 77,7 % na 1, 15,3% na dogrywkę i 7% na Phoenix Suns.

https://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba/phoenix-suns-denver-nuggets-raxSniBQ/#ht-ft;2;33
22 typerów na 28 daje zwycięstwo gospodarzy zaś 6 typerów daje zwycięstwo Gości

https://www.oddsportal.com/basketball/usa/nba/denver-nuggets-phoenix-suns-tEG1H6Ia/#1X2;2 na 1 x 2 67% na 1 i 33% na dogrywkę.


Kursy są takie że może wejść. Ba, ośmielam się napisać że to wejdzie. Ale jak widać na Bali nie mieszkam. Ale coś czuję że to wejdzie. W każdym razie nie wyobrażam sobie by tu nie było 1.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Spotkanie: Jastrzębie - Kędzierzyn
Typ: (Handicap setowy -1.5 seta Kędzierzyn)
Kurs: 3.10
Data: 10.05.2023
Godzina: 20:30
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Kędzierzynianie jeśli chcą pozostać nadal w walce o Miatrzostwo Polski muszą to spotkań wygrać. Jastrzębie przez te dwa pierwsze spotkania pewnie wygrała z ZAKSĄ, ale według mnie takiego zespołu jak Kędzierzyn nie można lekceważyć ponieważ nie raz już zawodnicy udowadniali, że chodz nie byli w dobrej dyspozycji w danym meczu potrafili jeszcze przychylic zwyciestwo na swoją korzyść. ZAKSA według mnie tak łatwo się nie podda mimo, iż mecz bedzie rozgrywany na hali w Jastrzębiu to myślę, że Kedzierzynianie czy to w meczach w Lidze Mistrzów czy nawet w naszych play-offach nie raz udowadniali, że są zespołem który potrafi walczyć. Powiem szczerze, że ja osobiście wierzę w Kędzierzynian, że odwrócą losy rywalizacji i jeszcze raz przyjadą do Jastrzębia. Mają naprawdę klasowych zawodników wcale nie odbiegają w żaden sposób od Jastrzebia. Jastrzębie pokazywało w ostatnich meczach, że jest w lepszej dyspozycji, ale ZAKSA jutro po prostu musi ten mecz wygrać i czuje, ze jutro pokażą ogromny charakter i wolę walki. Dużo według mnie zależy zależy trenera Zaksy, który jeśli nie idzie w danym momencie powinien poszukać zmienników, którzy nie raz już pokazywali, że potrafili wnieść bardzo dobra zmianę w grę swojego zespołu. Pozdrawiam.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
C 230K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Finały Tauron Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: ŁKS Łódź - DEVELOPRES BELLA DOLINA RZESZÓW
Typ: DEVELOPRES BELLA DOLINA RZESZÓW
Kurs: 2.15
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Trzecie starcie finałów kobiecej TauronLigi. Aktualny stan rywalizacji to 1:1. W pierwszym meczu DevelopRes Bella Dolina Rzeszów zdeklasował rywalki wygrywając swoje sety do 14, 21, 16 ostatecznie wygrywając 3:1. Warto zaznaczyć, że mecz rozgrywany był w Łodzi. W kolejnym spotkaniu DevelopRes ponownie gromił przeciwniczki już 2:0 w setach do 13 i 18. Następne 3 sety wygrały łodzianki. Jednak każdy set był wyrównany i różnica punktów było na poziomie 2-3. Dobitnie obrazuje to, że trener DevelopResu Stephane Antiga zdecydowanie lepiej przygotował swój zespół na finały. Kolejnym niesamowicie ważnym argumentem przemawiającym na niekorzyść łodzianek jest kontuzja ich czołowej przyjmującej Zuzanny Góreckiej, do której doszło w tie-breaku poprzedniego spotkania. W tym momencie w zespole z Łodzi brakuje już dwóch podstawowych zawodniczek z tego sezonu. Mianowicie środkowej Klaudii Alagierskiej i wspomnianej już przyjmującej Góreckiej. O ile z nimi w składzie minimalnymi faworytami byłyby gospodynie środowego spotkania, tak w tych okolicznościach jakość jest zdecydowanie po stronie DevelopResu Rzeszów. Skrzydła Orvosova-Blagojevic-Kalandadze są w zdecydowanie lepszej formie od ich vis a vis z Łodzi. Tym bardziej osłabionych brakiem Góreckiej.
Statystyki 1 spotkania:
DevelopRes atak 45%, asy 5, bloki 10
ŁKS atak 38%, asy 1, bloki 7
Statystyki 2 spotkania:
DevelopRes atak 43%, asy 3, bloki 12
ŁKS atak 41%, asy 3, bloki 12
Co widać na powyższym również statystyki finałów przeważają za zwycięstwem DevelopResu Bella Dolina Rzeszów. Teraz gdy dochodzi brak Góreckiej przewaga będzie znacznie wyższa. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest DevelopRes Bella Dolina Rzeszów. Spotkanie powinni dosyć spokojnie rozstrzygnąć na swoją korzyść i do Rzeszowa wrócić przypieczętować zwycięstwo w całej rywalizacji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +154
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 04:00
Spotkanie: Denver Nuggets - Phoenix Sun
Typ: Jokić, Durant i Booker - każdy z zawodników zdobędzie 30 lub więcej punktów
Kurs: 4.39
Bukmacher: forbet


Wszyscy trzej pokryli takie linie w ostatnich dwóch meczach więc warto spróbować, tutaj wiele się raczej nie zmieni, oba zespoły mają bardzo podejrzane i krótki ławki. Jokic z Aytonem ma bardzo łatwy matchup, rzuca sobie co chce i kiedy, 30 i 53 punkty w ostatnich dwóch spotkaniach, natomiast po stronie Suns sytuacja wygląda tak, że duet Booker & Durant musi rzucić 70-80 punktów jeśli mają nawiązać walkę, Suns jest strasznie krótkie, doszła jeszcze kontuzja CP3 więc ten atak jest skupiony głównie na ich dwóch gwiazdach, w każdym meczu.
Booker ma chorą skuteczność, rzuca w tych playoffach na 62% z gry, a ostatnie dwa mecze 80%, robi co chce wchodząc pod kosz i zdobywa łatwe punty, do tego potrafi też rzucić z dystansu, Durant też radzi sobie bardzo dobrze z obroną Nuggets, która jest słabiutka, w dodatku obaj Ci zawodnicy potrafią sami wykreować sobie dobrą pozycję do rzutu, piłka jest głównie w ich rękach.
Game 5 bardzo ważne dla obu drużyn, żeby w elimination game nie mieć później noża na gardle, uważam, że wszyscy liderzy stawią się na tym meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
FNM99 726,3K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: NJ Devils - Carolina Hurricanes
Typ: Carolina Hurricanes wygra mecz + Hurricanes powyżej 3.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 4.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Na ten moment wynik 1:2 w serii, a na prowadzeniu Hurricanes. Devils po ostatnim meczu złapali kontakt, a przebieg tego spotkania to istny chaos spowodowany między innymi tragiczną grą w obronie Canes, czy też błędnymi decyzjami sędziów w obie strony, choć oczywiście nie można odmówić charakteru i przede wszystkim skuteczności ekipie z New Jersey. Patrząc na dwa pierwsze starcia ciężko jest sobie wyobrazić, że Devils mogliby awansować dalej, natomiast po trzecim pojedynku jest to już trudne do przewidzenia, ale ja traktuję ostatni mecz jako słaby dzień Hurricanes. Czy przyjezdni pokażą klasę w nadchodzącym spotkaniu? Mam taką nadzieję. W roli faworytów bukmacherzy stawiają gospodarzy, ale według mnie goście są mocno niedocenieni i uważam, że nie mają wcale mniejszych szans na wygraną, dlatego poszukam ich już trzeciego zwycięstwa w tej serii, a także co najmniej czterech trafień z ich strony, jeśli mieliby to starcie wygrać.

370
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +3785
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów , Półfinał
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Inter M.
Typ: gol w obu połowach
Kurs: 2.03

Bukmacher:
Fortuna

Analiza:

Prawie każdy w tym meczu nastawia się na bardzo wyrównany mecz z małą ilością bramek i poniekąd tak nakazuje logika, bo rywale się bardzo dobrze znają i raczej żadna z nich nie odważy się na specjalne ryzyko - szczególnie w pierwszym meczu. Ta sama logika jednak przewidywała jednak dużo lepszy mecz Manchesteru City z Realem, a skończyło się tak, że to Anglicy ledwo zremisowali, bo Real miał dużo groźniejsze sytuacje. Dzisiaj spodziewam się również nielogicznego spotkania, które może tak naprawdę otworzyć jakaś szybka bramka, która bedzie determinować przegrywający zespół do większego ryzyka. Nie ma w tej rywalizacji problemu z rozgrywaniem meczu u siebie / na wyjeździe, także w teorii powinniśmy widzieć dwa mecze na wysokim poziomie, tyle że emocje w pierwszym będą w mojej opinii uzaleznione od jakiejś szybkiej bramki na którą liczę. W tej parze szanse rozkładają się 50/50, ale delikatnie więcej argumentów ma wg. mnie po swojej stronie Inter, który jednak ma więcej ognia w ofensywie. Z drugiej strony Milan potrafił świetnie wypunktować faworyzowane Napoli, które sobie ustawił pierwszym dobrym meczem i świetną obroną w drugim. Trudno przewidzieć końcowy rezultat, ale wbrew kursom i przewidywaniom myślę że zobaczymy tutaj przynajmniej dwa gole i mam nadzieję, że rozłoży się to jakoś na obie połowy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Pablito91 528,7K

Pablito91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Kiel - PSG
Typ: handicap PSG +2.5
Kurs: 1.65
Data: 10.05.2023
Godzina: 20:45
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Dzisiaj zostanie rozegrane spotkanie ćwierćfinałowe w Lidze Mistrzów w Szczypiorniaka. Zmierzą się w nim dwie mocne i znane marki. Obie ekipy patrząc na ostatnie wyniki są w formie. Moim typem na to spotkanie jest handicap w stronę Francuzów. Obstawiam, że PSG nie przegra więcej jak dwiema bramkami. Mecze między tymi ekipami są bardzo wyrównane. Ci ciekawe Kiel w ciągu ostatnich 12 spotkań wygrało z PSG więcej jak dwiema bramkami tylko raz i to w meczu towarzyskim. Drużyny te mierzą się już tak wcześnie ze sobą a to dlatego, że ekipa z Niemiec dość przeciętnie poradziła sobie w fazie grupowej, gdzie zajęli 4 miejsce i musieli rozgrywać dwumecz w 1/8 finału. PSG z kolei pewnie wygrało swoją grupę. Jedni jak i drudzy będą chcieli osiągnąć jak najlepszy wynik dla siebie, ale mam nadzieję, że będzie to PSG.

65
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2343
Tenis by Dawid 896,3K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Rzym
Godzina: 11:00
Spotkanie: Etcheverry M. vs. van Assche L.
Typ: powyżej 4,5 asów
Kurs: 1,85
Bukmacher: betclic
Analiza:

Pierwotnie pod lupę miałem wziąć inne spotkanie, ale zaskoczyła mnie przytomność bukmacherów i stwierdziłem, że nie warto, więc alternatywnie wybrałem ten oto pojedynek. Faworytem jest Argentyńczyk czyli zawodnik rozgrywający życiowy sezon. Sporo argumentów ofensywnych, a dokładnie serwis plus forhend, który sprawdza się na betonie, ale też na cegle, gdzie czuje się najpewniej. Najlepszy swój czas ma także van Assche, którego wyniki zaskakują na plus i ostatnio był bliski ogrania Djokovicia, a pokonał m.in. Wawrinkę. Stabilniejszy wydaje się być jednak Etcheverry, choć dziś nie będę typował zwycięzcy, a liczbę asów. Zacznę od minusów mojego kierunku. Po pierwsze korty w Rzymie są dość wolne, co nie sprzyja serwismenom, a pogoda we Włoszech nie będzie nas rozpieszczać i ma padać, co może wpłynąć negatywnie na liczbę asów. Jeśli chodzi o zawodników to niestety Francuz nie inkasuje zbyt wielu asów, ponieważ zdarzają mu się spotkania z pustym przebiegiem, ale czasem dobija nawet do czterech czyli pod samą linię. Największym plusem i nadzieją jest stabilna postawa Argentyńczyka, który potrafi dołożyć sporą liczbę asów i nawet samemu pokryć wskazaną przez bukmachera linię. W ostatnich pięciu meczach zaliczył trzy razy po 4 asy, raz zaliczył 6 i raz aż 12, więc potencjał jest tutaj ogromny i rzadko miewa wpadki w postaci niższej liczby. Jeśli mecz nie będzie krótki czyli niejednostronny to jestem dobrej myśli.

Pamiętajcie jednak o wspomnianych minusach, a mianowicie jest wolno, a do tego może wiać i padać! Nie jest to raczej typ do gry za większą stawkę.

Więcej analiz w dziale KUPONY lub w podpisie.

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2203
HelpBet 103K

HelpBet

Użytkownik
Dyscyplina: E-sport CS:GO
Godzina: 11.30
Spotkanie: TheMongolz vs Monte
Typ: sdy poniżej 37.5 zabójstw (1 i 2 mapa)
Kurs: 1,85
Bukmacher: forbet

Analiza: Spotkanie drużyn z bilansem 1:2, jedna odpadnie z turnieju i raczej mamy tu wyraźnego faworyta. Ja idę natomiast w under zabójstw zawodnika sdy. Bukmacherzy cały czas nie biorą pod uwagę zmiany ról przed samym turniejem. Z racji, że z Monte nie mógł jechać trener, sdy został nowym prowadzącym drużyny (IGL). W dużym skrócie jest to rola “kapitana” polegająca na prowadzeniu gry, mówieniu co robić w danym momencie i generalnie na podejmowaniu kluczowych decyzji za cały zespół. Cechuje się ona tym, że zazwyczaj (nie zawsze) zawodnicy prowadzący notują mniej zabójstw niż koledzy z drużyny. Monte rozegrało już tutaj trzy spotkania i liczby sdy wyglądały następująco:
vs Faze 20 zabójstw na 30 rund
vs Fluxo 14 zabójstw na 24 rundy
vs Forze 12 zabójstw na 22 rundy

Daje to średnią 0.61 zabójstwa na rundę, linia wysoka bo 37,5, myślę, że będzie tu under z zapasem.

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1762
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny, Super Liga
Godzina: 13:35
Spotkanie: Nantong Zhiyun - Zhejiang Professional
Typ: Over 2.5 bramki
Kurs: 2.40
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Gospodarze to beniaminek którego będzie czekać walka o utrzymanie, ale ekipa ma skład by to zrobić, na pewno ten początek nierówny dopiero dostosowują się do rozgrywek, ale dziś przeczuwam że to będzie inna gra, nastawiona na ataki, intensywność bo po pierwsze grają u siebie a po drugiej podejmują ekipę która zamyka ligową tabelę jeszcze bez zwycięstwa w lidze. Gospodarze mają zaciąg zagranicznych graczy w ofensywie Castillo - Balde - Morelatto a wiadomo że w tej lidze Ci obcokrajowcy w ofensywie potrafią zrobić różnicę. Goście w poprzednim sezonie 3 miejsce, świetnie wyniki, ale ekipa jest całkowicie przebudowana i chyba potrzebuje czasu na to by to na nowo zgrać, bo na razie jest kiepsko jak wspomniałem bez zwycięstwa, ale też ostatnio trzy bardzo trudne mecze w których już było znaczniej lepiej a remis w Wuhan czyli mistrzem pokazuje że powoli idzie to w lepszym kierunku, bo kadrowo mimo że zmiany jest kim grać w ofensywie

140
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2155
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Super Liga
Godzina: 13:35
Spotkanie: Chengdu Rongcheng vs Shandong Taishan
Typ: Powyżej 2.5 goli + powyżej 8.5 rzutów rożnych
Kurs: 3.40
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Były beniaminek chińskiej ekstraklasy prezentuje się do tej pory świetnie. Jest to klub, który już w poprzednim sezonie pokazał się z bardzo dobrej strony i zajął 5. pozycję. Tym razem ambicje są jeszcze większe, dlatego dokonano kilka ciekawych transferów. Do Państwa Środka wrócił Elkeson, który jest najlepszym strzelcem w historii Super Ligi i śrubuje swój rekord w kolejnych rozgrywkach. Brazylijczyk z chińskim paszportem ma na swoim koncie 2 trafienia i liczy na kolejne w dzisiejszym spotkaniu. Wreszcie obudził się Romulo, który był liderem klasyfikacji strzelców Chengdu Rongcheng w poprzedniej kampanii. Jeżeli dołożymy do tego Felipe Silva, to atak gospodarzy jest jednym z najgroźniejszych w całej stawce. Czy były beniaminek sięgnie po kolejną wygraną?

Shandong Taishan miał być mianowany na dominatora chińskiej ligi, po upadku Guangzhou FC. Ostatni rok był dobry w wykonaniu przyjezdnych, ale nie najlepszy i nawet wicemistrzostwo tego nie zmieni. Jasne, udało się ponownie zdobyć krajowy puchar, ale dla takiego projektu, jak goście liczy się jedynie tytuł. Ta kampania jest tak naprawdę testem dla aktualnej drużyny i jeżeli ona nie przyniesie wymiernych skutków, to wielu gwiazdorów opuści z końcem sezonu Shandong Taishan. Marouane Fellaini, Moises oraz Cryzan to piłkarze, którzy najwięcej zarabiają u przyjezdnych i fani oczekują od nich liczb. Na tę chwilę wygląda to średnio i wicemistrz znajduje się na odległej 11. pozycji. Dzisiaj nadchodzi dobry dzień, aby wrócić do gry o złoty medal. Czy goście staną na wysokości zadania?

Gospodarze posiadają imponujący atak, jak na warunki chińskiej ekstraklasy, a przyjezdni potrzebują zwycięstwa, aby odbić sobie słaby początek sezonu. Wszystko wskazuje na rzuty rożne oraz gole i taki też będzie mój typ. Stawiam na minimum 9 kornerów w tej rywalizacji i 3 bramki. We wszystkich domowych starciach Chengdu Rongcheng oraz wyjazdowych Shandong Taishan proponowany próg stałych fragmentów gry był pokryty. Liczę na ciekawe i otwarte widowisko, ponieważ obie ekipy mają kim straszyć w ataku. Dokładam do tego 3 trafienia, bo 2 bezpośrednie starcia tych zespołów w poprzedniej kampanii kończyły się właśnie taką ilością goli. Chengdu Rongcheng jest skuteczne szczególnie na własnych śmieciach. Shandong Taishan ma swoje problemy w defensywie i postara się te braki nadrobić bramkami. Mam nadzieję, że ten mały hit nas nie zawiedzie.

240
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2392
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Tauron Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: ŁKS Łódź - Developres Rzeszów
Typ: Rzeszów +4,5
Kurs:
1,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Za nami już 2 mecze finałowe i rywalizacja jest 1:1 choć oglądając te 2 mecze to ciężko uwierzyć w to, że Rzeszowianki nie prowadzą 2:0. Na wyjeździe w pierwszym meczu wygrały bardzo łatwo 3:1 natomiast u siebie prowadziły już 2:0 gdzie wręcz zdemolowały Łodzianki w pierwszych dwóch setach ale na koniec to Łodzianki mogły cieszyć się ze zwycięstwa 3:2. Podstawowa przyjmując Z. Górecka nie zagra ponieważ doznała kontuzji właśnie w ostatnim meczu i sezon dla niej się już zakończył - ciężko będzie zastąpić tę zawodniczkę.
Gospodynie w tym meczu są lekkimi faworytkami czy słusznie? Ja uważam, że patrząc na formę w tym momencie to nie, patrząc na to kto był faworytem do zwycięstwa w lidze przed sezonem ale w trakcie sezonu to słusznie.
Zgadzam się z kolegą wyżej, który stawia na Rzeszowianki ja "zabezpieczam" się 4 małymi punktami jeśli np dojdzie do 5 setówki to uważam, że większe szanse są na to, że to właśnie Rzeszowianki w poszczególnych setach wygrają większą ilością punktów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 793,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Inter M.
Typ: Liczba żółtych kartek - powyżej 6.5
Kurs: 2.70

Bukmacher:
Fortuna

Trochę zdziwiony jestem wczorajszym spotkaniem bo czerwień mogła być pokazana po faulu z tyłu na łydkę ale dobrze było jak było , dziś DERBY Mediolanu i to już zapowiada że będzie się działo . na boiskach Włoskich wiemy jak bywa ostro a szczególnie mecze derbowe mają to do tego że iskrzy , dlatego w takim meczu i o taką stawkę nie powinno być inaczej ale zdecydowanie lepiej , chciałem iść w czerwień ale ostatecznie idę w żółte kartoniki , sędzią w tej wojnie jest Jesus Gil Monzano , w tym sezonie w LM sędziował mecz 1/8 finału pomiędzy Dortmundem a Chelsea i pokazał 10 żółtek stąd liczę właśnie na żółtka , może i w konsekwencji 2 będzie czerwona ale skupiam się na tym kolorze , ostatnie starcie tych drużyn kiedy Inter był gospodarzem 5 luty było 7 żółtek , wcześniej również 7 to liczę że do trzech razy stuka no i na pana Monzano .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bfred 315,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia Dywizja2 Grupa 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Brattvag -Notodden
Typ: BTS
Kurs:1.44

Bukmacher:
Fortuna

Dziś znowu ostrożnie ale sądze że wejdzie. Gra 13 z 10. Goli dużo nie strzelają ale..też marne staty gospodarze bts 2/3 a goście 3/3. Meczy bezpośrednich nie znalazłem aczkolwiek sądzę że w tej rangi ligacj wysokie wyniki są jak najbardziej możliwe i tutaj uważam że nastąpi przelamanie. Tym bardziej że gospodarze znajdują się w strefie spadkowej i będa się chcieli stąd wydostać pomimo iż jest to dopiero początek sezonu. Sorry że tak mało piszę ale po prostu czuję ten typ. Powodzenia:)

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga 2 (grupa mistrzowska)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Politehnica Iasi - Steaua Bukareszt
Typ: 2
Kurs: 5,00
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230510_143748.jpg
Po zasadniczej części sezonu oba zespoly zakonczyły rywalizację z takim samym dorobkiem punktowym (40 punktów). Na pierwszym miejscu była Steua wyprzedzając Politehnikę tylko dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Poli Iasi wówczas w meczach u siebie nie zanotowała żadnej porażki wygrywając 8 spotkań a 1 remisując. Steua z kolei na wyjazdach miała bilans 6 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażki i był to najlepszy wynik wyjazdowy w całej lidze. W grupie mistrzowskiej z kolei gospodarze tego meczu u siebie raz wygrali i 2 razy zremisowali, natomiast drużyna z Bukaresztu na wyjeździe zanotowała 1 remis i 2 porażki. Politehnica w tym sezonie w lidze jest niepokonana na własnym obiekcie ale nic nie trwa wiecznie, wprawdzie Steua w tej grupie mistrzowkiej już tak sobrze sobie nie radzi na wyjazdach jak w regularnym sezonie ale postawię tutaj na nich, bo według mnie kursy przesadzone. Gra pierwsze drużyna z drugą w lidze a na gości kursy w granicach 5,00. Jak dla mnie zbyt wyrównane dwa zespoły aby takie kursy wystawiać. Nie wiem jak sytuacja kadrowa w obu ekipach ale i tak wolę tutaj pograć na "niespodziankę". Do końca sezonu zostały 3 kolejki. Poli Iasi raczej nie ma sie czym martwić i spokojnie powinni awansować, bo mają fajną przewagę punktową nad 3 miejscem i tylko jakaś katastrofa musiałaby ich pozbawić awansu. Drużyna z Bukaresztu z kolei ma tylko 3 punkty przewagi nad kolejną drużyną i dla nich to jest bardzo ważne spotkanie. Oczywiście gospodarze będą chcieli wygrac i już dziś przypieczętować tym samym awans ale jak wspomniałem kursy na wygraną gości są przesadzone i stąd probuję na nich.

100
Nieregulaminowy bukmacher
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
ferguson2 660,3K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Inter M.
Typ: powyżej 9.5 rogów
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spodziewam sie ofensywnego starcia. Milan ze wsparciem kibicow powinien namieszac w tym meczu. Jako ze to mecz derbowy dochodzi do tego napieta atmosfera. Dlatego też jedna bramka może sprawić ze mecz bardzo sie otworzy. Licze ze obie ekipy znaja sie na tyle dobrze ze postawia na większa gre w ataku. Inter sporo trafia w ostatnim czasie i podejrzewam ze dzisiaj tez bedzie niejedna szansa na zdobycie gola. To pomoze w zdobywaniu rogow. Z kolei Milan robi wiele rogow w ostatnich tygodniach wiec i tym razem mam nadzieje na powtórkę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom