>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.05.2023 (środa)

Status
Zamknięty.
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Women’s Super League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chelsea K - Leicester K
Typ: powyżej 1.5 gola w I połowie
Kurs: 1.65
Bukmacher: Superbet
Dziś w cieniu drugiego półfinału LM w Anglii dojdzie do pojedynku pomiędzy żeńskimi drużynami Chelsea i Leicester w ramach 20 kolejki Women’s Super League. Gospodarze tej konfrontacji zajmują 2 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 46 punktów mając na koncie 15 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 51-15. Drużyna kobieca Chelsea na 10 ostatnich meczy zanotowała 6 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki. Drużyna przyjezdna w tabeli ligowej zajmuje 11 miejsce z dorobkiem 13 punktów mając na koncie 4 zwycięstwa 1 remis i 14 porażek a ich bilans bramkowy to 13-40. Goście w meczach wyjazdowych zaliczyli 3 zwycięstwa, i 7 porażek tracąc przy tym 19 bramek. Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji jest drużyna Chelsea która walczy o Ligę Mistrzów, po za tym w meczach pomiędzy tymi drużynami zawsze padało sporo bramek 0-8, 0-9, 0-7, 0-2, więc dziś liczę na sporo bramek a tym bardziej na to, że przynajmniej 2 gole padną w I połowie.

65
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1772
czaro82 423,3K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Inter M.
Typ: oba zespoły powyżej 1 żółtej kartki
Kurs: 1.40

Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam wszystkich, dziś skromny zakład z malutkim kursem do ewentualnego dubla na podwojenie. Akurat mi potrzebny, gdyż zazwyczaj brakuje kilku postów do ilości 10 ciu które są niezbędne aby liczyć się w tabeli. Ponadto proponowany bet ma moim zdaniem spore szanse powodzenia. Kilku typerów szuka dziś overu żółtych kartek i ja również spróbuję z minimalnym ryzykiem. Na "Stadio Giuseppe Meazza" zmierzą się Milan z Interem, takich derbów o takim ciężarze gatunkowym najstarsi kibice nie pamiętają. Patrząc wstecz na ostatnie kilka pojedynków w lidze między tymi drużynami powyższy zakład pokrywany był w każdym meczu. Jedynym wyjątkiem są ostatnie dwa spotkania pucharowe, niemam pojęcia czy zależało to od mniejszego zaangażowania czy jakiś sędzia ala Turpin zapomniał wziąść ze sobą do pracy kartek. Uważam że przy tej stawce meczu i hiszpańskim arbitrze który poprowadzi te zawody po dwie żółte kartki to raczej minimum.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
maarcin14 686,5K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: AC Milan - Inter M.
Typ: 1X
Kurs: 1.56

Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam, dziś jest środa 10 maja, czas na drugi półfinał tegorocznej Ligi Mistrzów. O 21 dojdzie do Derbów Mediolanu, AC Milan zmierzy się z Interem. Zapowiada się fantastyczny mecz, wydaje mi się że będzie on bardzo wyrównany. Moim typem jest wygrana Milanu bądź remis. Co według mnie przemawia za Milanem ? Przede wszystkim potrafią bardzo mądrze podejść do każdego kolejnego spotkania. W ten sposób wyeliminowali już Tottenham, czy Napoli w poprzedniej rundzie. Milan złapał niezłą formę, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki nie przegrał już od 9 spotkań, w ich trakcie stracił zaledwie 4 gole. Wiem że obie drużyny grają na jednym stadionie, ale Milan gdy pełnił rolę gospodarza nie przegrał już od stycznia. Inter również w ostatnim czasie prezentuje wysoką formę. Ma serię 5 meczów wygranych z rzędu, w tym 3:1 z Lazio, 2:0 z Romą czy aż 6:0 z Hellas Veroną. W lidze włoskiej obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, ale nie mogą być w pełni zadowoleni z pozycji które zajmują. Inter z 63 punktami jest na 4 pozycji, Milan ma dwa punkty mniej i jest lokatę niżej. Dla takich zespołów jak one jest to przeciętny wynik. Myślę, że dzisiejsze spotkanie będzie pełne emocji, Milan zaskoczył mnie eliminując Napoli dlatego idę w ich stronę, typuję 1X.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
mrsmith 92,6K

mrsmith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia 1 liga - play offs liga konferencji
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cliftonville - Coleraine
Typ: 1
Kurs: 2,17
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Mecz w Irlandzkiej 1 lidze w grupie walczącej o ligę konferencji. Mecz drużyn które ostatnio grają beznadziejnie, gospodarze od 6 meczy bez wygranej, natomiast goście ostatni mecz w rundzie zasadniczej 29.04. wygrali ale wcześniejszych też 6 meczy to same remisy albo porażki. Co do typu przekonuje mnie fakt że Cliftonville bardzo dobrze grało u siebie w rundzie zasadniczej ich bilans to 12 wygranych 5 remisów i 3 porażki ( w tym z liderem z Larne i wiceliderem Lifiled) i bramki 41 -22 także ponad 2 bramki strzelone na mecz w meczach u siebie. Nieźle. Za to goście na wyjazdach raczej średnio, 7 wygranych 4 remisy i 8 porażek a bramki 26-24. Ciekawe jest to że ostatnie 4 mecze pomiędzy tymi zespołami to 4 remisy. Tam się gra często miedzy sobą ponieważ liga liczy tylko 12 zespołów + gra w pucharze. H2h z ostatnich 3 lat na korzyść gospodarzy. Wydaje mi się że dziś gospodarze sie przełamią po serii bez zwycięstwa i to wygrają.

117
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +2021
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Rzym
Godzina 19.00+
Murray - Fognini
ilośc setów 3
kurs 2;32
forbet:
Analiza :
Hm ja też miałem nie ruszać meczu Fognini - Murray ale okazało się że będe go mógł obejrzeć więc delikatnie ruszę.
Fognini - Murray
Fognini i over 19.5 gema kurs 3.6 stawka 1/1 williamhill
i tak już zupełnie za bilon over 1.5 tajbreka kurs 13 betfair
Hm starcie Gigantów ! po przejsciach i u schyłku ale ten mecz może być duzej urody.Przypomina mi się mecz ubiegłoroczny Murray Wawrinka w Cincinatti.Też był prawie o nic a jednak obu bardzo zależało i poszukali swego najlepszego tenisa.
W h2h remis 4:4 i tylko 2 mecze 3 setowe na dystansie do dwóch setów , bo jeszcze dwa mecze na dystansie do trzech Wimbledon i Puchar Devisa .Cóż obaj sąm nie przewidywalni .Fognini wypadł z pierwszej setki i jest bez formy w ostatnich miesiącach , ale dziś jego ulubiona nawierzchnia w ulubionym Rzymie gdzie lał Nadala na oczach Flavii Pennetty.W ubiegłorocznym Rzymie ograł Theima( i po tym meczu już myślałem że Austriak wraca do duzego grania ) a potem bardzo dobry mecz z Sinnerem choć przegrany 2:1.
Ale w tym sezonie Fabio zrobił seta z Alcarazem w Rio a ta sztuka udaje się nielicznym.
Murray nigdy nie był żadnym wymiataczem na mączce , co nie znaczy że był na tej nawierzchni fajtułapą.Coż w ostatnią niedzielę TYTULIK w Prowansji i nie deprecjonuję tego , ale Paul w finale dużo pomógł ;-) ale Murray ogolnie wygląda jeszcze lepiej ostatnio ranking 42 też nie kłamie.
Mecz wieczoru trochę martwi że mogą chcieć zdązyc przed telewizor na derby Mediolanu w półfinale ChL ale może im to wisi niskim kalafiorem??????Kto to wie.ALe jeśli mają to gdzieś To stawka meczu dzisiaj wysoka .Ktoś będzie dzisiaj prowadził w H2H 5:4!!!!!!
Na cleyu 1:1 i oba mecze po 2::0 w Monte Carlo wygrał Andy a tutaj w Rzymie w 2017 gładko Fabio.
A ich ostatni mecz grali w Szanghaju 2019 wygrał Fognini 2;1 7:6 2:6 7:6 i chyba obu zależało:)

132
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1766
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Spotkanie: Jastrzębie - Kędzierzyn
Typ: Boyer więcej punktów niż Kaczmarek (remis=zwrot)
Kurs: 1,80
Godzina: 20:30
Bukmacher: Forbet
Analiza:

W PlusLidze dziś możemy poznać mistrza Polski. Blisko tego jest Jastrzębski Węgiel, który pewnie wygrał dwa mecze i wygląda zdecydowanie lepiej od Zaksy. Takich wyników nie byłoby bez francuskiego atakującego, Boyera. Francuz prezentuje się w ostatnich meczach tak jak na początku sezonu, gdzie był nie do zatrzymania. Tutaj gramy go w parze h2h z Kaczmarkiem. W tegorocznych finałach Boyer zdobył 14 i 22 punktów, przy 12 i 17 Kaczmarka. Stephen dostaje więcej piłek, a do tego jest dużo groźniejszy w polu serwisowym. Dziś moim zdaniem w ZAKSIE będzie więcej zależeć od Bednorza, a nie Kaczmarka. Dla porównania na innym bukmacherze to zestawienie jest z handicapem -1,5 na Francuza po niższym kursie. Tutaj mamy 1,80 przy minimum jednym punkcie więcej co biorę w ciemno.

80
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1652
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bilbao - Breogan
Typ: powyżej 158.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Superbet


Skoro buki dają taką niską linię to ja to biorę, ale tutaj mamy dwie drużyny które grają 50/50.
Obie taki sam bilans,obie takie same szanse na awans do play off.
Obie rzucaja srednio okolo 77 na mecz i traca srednio 80.
Dzisiaj stawką jest zbliżenie sie do play off wiec przypuszczam ze bedzie duzo fauli i osobistych.
W weekend meczu Bilbao z betisem bylo 164 punkty,Breogan niestety tylko 125 ale jak grali z Baskonia czy Unicaja to bylo grubo ponad 160 czy 170. Wiec jesli dzisiaj Bilbao ich zmusi to rzuca te 160 moze.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Milan - Inter
Typ: Lautaro Martinez over 0.5 spalonych
Kurs: 2.75

Bukmacher:
Superbet

Analiza:

W każdym z trzech ostatnich spotkań Milanu z Interem, Lautaro Martinez został złapany minimum raz na pozycji spalonej. Argentyńczyk gra najbliżej bramki przeciwnika i to na niego kierowana jest większość piłek. Półfinał Ligi Mistrzów, emocji i nerwów nie będzie brakować, a piłkarze wiedzą, że każdy gol i sytuacja podbramkowa jest na wagę złota. Martinez został w tej edycji Champions League przyłapany 15 razy na spalonym, jedynie 7 zawodników ma ich więcej na swoim koncie. Daje to napastnikowi Interu średnią 0.7 spalonych na mecz. Szans na ofsajd jest wiele, czy to przy wyprowadzaniu kontry, czy przy składnej akcji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 149,4K

Plamiacz

Best of the Best
Dyscyplina: Piłka Nożna - CHILE: Primera B
Godzina: 21:30
Spotkanie: S. Wanderers - Arica
Typ: x
Kurs: 3.35
Bukmacher: pzbuk

Analiza:

W dniu dzisiejszym o godz. 21:30 odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie między S. Wanderers a Arica. Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują 9 miejsce w ldize (4 wygrane 2 remisy 4 przegrane) natomiast goście miejsce 12 (3 wygrane 2 remisy 5 przegranych). Widać, że drużyny tylko dzieli różnica 1 wygranej/przegranej. Warto zauważyć, że przez ostatnie 2 spotkania bezpośrednie gdzie jako gospodarze grali S. Wanderers spotkania zakończyły się remisami. Forma tych dwóch drużyn jest zbliżona do siebie, więc sądzę, że padnie w tym spotkaniu remis.

100
Nieregulaminowy bukmacher
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom