>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.10.2017 (wtorek)

Status
Zamknięty.
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -WALIA: Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Connah&#39;s Q. - TNS
Typ:
1

Kurs: 4,85
Bukmacher: forBET
Analiza:

Witam,
w dzisiejszym wybranym przeze mnie spotkaniu stawiam na gospodarzy.
Argumentuję swój typ formą jaką mogą się pochwalić Panowie z Connah&#39;s.
Mianowicie 8 wygranych na 10 ostatnich spotkań w tym jak dotąd NIE PRZERWANA PASSA 7 zwycięstw pod rząd , w których STRACILI TYLKO 1 BRAMKĘ ;) .
Ktoś by pomyślał , dlaczego więc taki kurs? Z pewnością z każdą inną drużyną z ligi byłby minimum o połowę mniejszy . Jednak dziś przyjeżdża postrach Walii jakim wydaje się być zespół TNS.
Właśnie uważam ,że dziś może się tylko &quot;wydawać &quot; z racji tego ,że ekipa TNS znacznie gorzej zaczęła obecny sezon, na wyjeździe ma już porażkę i remis na 4 spotkania .
Poza tym w 5 ostatnich spotkaniach obu drużyn gdy gospodarzem byli Connah&#39;s udało im się dwa razy zwyciężyć (oba rezultaty 2-1) .
Liczę na ciekawy i zacięty mecz oraz wygraną Connah&#39;s ;)
Pozdrawiam.


⛔100
 
locass 69

locass

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia-Szwecja
Typ: Szwecja powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,35

Bukmacher: ForBet
Analiza:

Witam ! Niestety wczorajszy typ nie wszedł Izrael bramki nie zdobył chociaż sytuacje mieli ale przejdźmy do dzisiejszych spotkań a mianowicie do spotkania drużyn Holandii i Szwecji . Obie drużyny mają szanse na baraże chociaż to Szwedzi mają większe szanse na to bo mają korzystniejszy bilans bramkowy . Powiedzmy szczerze ,że to Francuzi zajmą pierwsza pozycję w grupie bo grają dzisiaj z drużyną Białorusi i nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo gospodarzy . Sądzę ,że Szwedzi się dzisiaj nie poddadzą i nie oddadzą Holendrom drugiego miejsca . Szwecja zdobywa sporą ilość bramek w tych eliminacjach mają już ich 26 w większości spotkań strzelali minimum 2 bramki , mają potencjał to widać . Holendrzy no cóż ostatnimi laty nie idzie im najlepiej i to nie przypadek bo to widać na boisku , mają dziurawą obronę przez co tracą sporą ilość bramek bo aż 12 jak na tą drużynę to wg. mnie sporo w porównaniu do Szwecji która straciła ich 7 . Sądzę ,że dzisiaj ekipa ze Szwecji zdoła strzelić 2 bramki Holendrom , będą walczyć bo mają o co . Holendrzy musieliby dzisiaj wygrać bardzo wysoko żeby się zakwalifikować do baraży co jest rzeczą bardzo mało prawdopodobną , napewno będą naciskać a Szwedzi poczekają sobie na kontrataki i zdobędą jakieś bramki . Dla bardziej odważnych to ,że Szwecja wygra po kursie 4,05 . Szwedzi zapewne będą liczyć na potknięcie Francuzów bo w takim przypadku to właśnie oni wskoczą na pierwsze miejsce oczywiście pod warunkiem wygranej z Holendrami . Życze trafnych typów i powodzenia !!!⚽⚽⚽
⛔100
 
C 876

czubus2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Estonia - Bośnia i Hercegowina
Typ: handicap 1:0 - Bośnia i Hercegowina wygra
Kurs: 2.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W grupie H przed ostatnią kolejką o baraże walczą jeszcze dwa zespoły Bośnia oraz Grecja. Biorąc pod uwagę, że Grecja ma 2 punkty przewagi oraz mecz z Gibraltarem wręcz niemożliwe jest aby im się nie udało. Piłkarze z Bośni zapewne zdają sobie z tego sprawę, że ich awans jest niemożliwy lecz i tak powinni zwyciężyć w tym spotkaniu. W zespole gości możemy zobaczyć dużo lepszych piłkarzy min. Pjanić,Begović czy Dżeko. W pierwszym spotkaniu padł wynik 5-0. W tym spotkaniu prawdopodobnie nie będzie takiego pogromu lecz i tak piłkarze z Bośni powinni pokryć handicap. Powodzenia.
⛔100
 
stefek91 311

stefek91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: LaLiga2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leonesa - Gijon
Typ: Obie drużyny strzelą gola: TAK
Kurs: 1.69
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Witam. Dzisiaj przyjrzałem się ciekawemu spotkaniu na zapleczu ligi hiszpańskiej, a mianowicie starciu Leonese zajmującego obecnie 10 pozycję w tabeli z bilansem 13:14, a spadkowiczem ubiegłorocznej LaLigi - drużyną Sportingu Gijon, który zajmuje pozycję nr. 3 z bilansem 11:6. Sporting z pewnością jak najszybciej chciałby wrócić do hiszpańskiej elity i jak dotychczas plan ten realizowany jest dosyć dobrze. Strata punktu do lidera, tyle samo punktów co druga drużyna w tabeli daje nadzieje na przyszłość. Martwić mogą jedynie bezpośrednie pojedynki z największymi rywalami takie jak przegrana na wyjeździe z liderującą Osasuną 2:0. Dzisiaj spotkanie jednak z dużo słabszym rywalem i takie mecze trzeba punktować. Po drugiej stronie zespół Leonesa, którego piłkarze zajmują drugą pozycję pod względem strzelonych bramek w lidze ustępując jedynie drużynie Valladolid, którzy strzelili aż 16 bramek w 8 spotkaniach. Ciepłych słów nie można powiedzieć jednak o defensywie tego zespołu. Aż 14 straconych goli to prawie najsłabszy wynik w lidze. Drużyna ta więc strzela i traci dużo co dzisiaj może tylko pomóc. Liczę w tym meczu na solidną grę gospodarzy, która przełoży się na zdobytą bramkę, a także świadomość zespołu Sportingu, że takie spotkania zwyczajnie trzeba punktować jeśli marzy się o powrocie do jednej z najlepszych lig na świecie.
Życzę powodzenia!
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Champions League
Godzina: 18.30

Spotkanie: Nymburk - Nanterre
Typ: Nymburk - 3,5pkt
Kurs: 2.10

Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Dziś rusza faza grupowa koszykarskiej Ligi Mistrzów. Spośród spotkań, które będą rozgrywane za kilka godzin postanowiłem zagrać spotkanie czesko - francuskie. Mistrz Czech Nymburk podejmuje we własnej hali Nanterre a moim typem jest wygrana gospodarzy co najmniej czterema punktami. Francuzi w tym sezonie grali cztery wyjazdowe spotkania o stawkę, wygrali jedno, zanotowali jeden remis oraz dwa przegrali. Gra w obcych halach im wyraźnie nie służy. Wygrali jedynie w lidze z prezentującym bardzo słabą formę (komplet czterech porażek) Chalon/Saone, zremisowali w Mińsku z tamtejszymi Tsmokami oraz przegrali dwa kolejne spotkania różnicą czternastu oczek. Dziś mają bardzo trudne zadanie ponieważ Nymburk zaczął sezon tak jak tego oczekiwano - dwie pewne wygrane w lidze, rzucona duża ilość punktów. Dodatkowo Czesi zrobili ze swoje hali prawdziwą twierdzę, którą jest niesamowicie ciężko zdobyć. W zeszłym sezonie w tych samych rozgrywkach z porażką wyjeżdżali stąd Sassari, Monako, Frankfurt czy Banvit. Firmy które są albo na poziomie albo nawet mocniejsze niż obecne Nanterre. Kurs 2.10 na wygraną zaledwie czterema punktami gospodarzy jest dla mnie wartym zagrania.
⛔100
 
K 181

karolw555

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje Mistrzostw Świata
Godz: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Szwajcaria
Typ: Ronaldo strzeli 2 gole lub więcej
Kurs: 3.40
Bukmacher: fortuna
Analiza: Przed nami ostatnie mecze eliminacji. W grupie B mamy ciekawą sytuacje. Spotykają się lider i wicelider. Szwajcaria z kompletem zwycięstw, natomiast Portugalia z jedną porażką z dzisiejszym rywalem. Szczerze mówiąc ta grupa była nasjłabsza ze wszystkich i od początku bylo wiadomo, że te drużyny zajmą pierwsze i drugie miejsce. Portugalia jest dzisiaj na tzw. &#39;&#39;musiku&#39;&#39;, musi dzisiaj zdecydowanie wygrać ze Szwajcarią żeby zająć pierwsze miejsce w grupie. Z pewnością będą chcieli uniknąć baraży, a myślę że i sędzia może w tym pomóc. Wstyd by bylo gdyby mistrz Europy nie wystąpił na Mistrzostwach Świata. Przejdźmy do konkretów, Ronaldo jest dla Polski tak samo ważnym ogniwem, jak dla nas Lewandowski. Strzelił w tych eliminacjach już 15 bramek w 9 meczach, co daje nam średnią 1,66 bramki na mecz. W meczu ze Szwajcarią również strzelił bramkę mimo tego, że wchodził z ławki. Sądzę, że tak wielki zawodnik jak Ronaldo powinien wziąć ciężar meczu na swoje barki. Rzuty wolne, czy rzuty karne wykonuje Ronaldo, co zwiększa szanse na powodzenie typu. Umie dać się sfaulować w polu karnym, czy czasem nawet zasymulować (niektórzy sędziowie się na to dają nabrać) . Kolejnym ważnym aspektem jest to, że brakuje mu jednej bramki by dogonić Roberta w tych eliminacjach, a Ronaldo jak to on chce mieć każde trofeum. Myślę, że za wszelką cenę będzie chciał przegonić Lewandowskiego w bramkach i powinno mu się to udać. Inną ciekawą opcją, troszkę bardziej ryzykowną jest zakład że Ronaldo strzeli bramkę w obu połowach po kursie 6. Powodzenia.
⛔100
 
dampy 107

dampy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Europy U21 - Eliminacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: San Marino U21 vs Greece U21
Typ: Grecja i BTTS - NIE
Kurs: 1.52
Bukmacher: Lvbet
ANALIZA:
Witam
Dziś sporo meczy w zwiazku z młodzierzowymi eliminacjami do Mistrzostw Europy U21 !
Reprezentacja San Marino na własnym obiekcie podejmuje reprezentacje Grecjii.
Co by tu powiedzieć o młodzierzowej reprezentacji San Marino wszyscy doskonale znamy ich seniorów .
Według mnie ich młodzieżówka jest nieco lepsza od seniorów w tym sensie , że im bardzo rzadko zdarza sie przegrywac ponad 5 czy 6 bramkami!
Reprezentacja młodzieżowa Grecji za to prezentuje bardzo dobry solidny poziom w swojej grupie aktualnie jest na 2 pozycji z kompletem 3 zwyciestw strzelajac 9 goli a tracąc tylko 1.
Myślę , że dzis wynik moze być tylko jeden gładkie zwyciestwo Grecji do zera !
POWODZENIA !
✅52
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / El ME U-19
Godzina 18:00
Spotkanie : Polska U-19 : Niemcy U-19
Typ : Niemcy U-19 over 2.5 gola
Kurs : 2.65
Bukmacher : Unibet
Mecz o prestiż , dziś na stadionie Górnika Zabrze młode orły podejmują rówieśników z Niemiec i na pewno możemy się spodziewać dobrego widowiska , obie drużyny zapewniły już sobie awans do kolejnej fazy turnieju jednak jak już wspomniałem liczę na dobry mecz , mecze z Niemcami zawsze w każdej kategorii wiekowej mają swój urok a każda z druzyn daje z siebie maksa , ten turniej odbywa się jak wiemy u nas , w pierwszym meczu w Gliwicach pokonaliśmy Irlandię 2:1 miałem okazję oglądać to spotkanie i powiem że grą naszych orzełków nie byłem zachwycony ba przegrywaliśmy w tym meczu 0:1 jednak po stracie gola a była to już 63 min gry coś tam w naszym zespole zaskoczyło i zdołaliśmy ostatecznie wygrać 2:1 , drugiego meczu nie oglądałem a odbył się na nowo otwartym Stadionie Śląskim przy 30.000 kibiców i głośnym dopingu pokonaliśmy Białoruś 3:0 , dziś frekwencja będzie także duża a wiadomo to działa bardzo motywująco , Niemcy natomiast w tym turnieju pokazują moc udowadniając tym iż należą do najlepszych drużyn , bilans po 2 meczach to 12 zdobytych bramek przy 2 straconych doprawdy może robić wrażenie a że jak wspomniałem też liczę że Niemcy podejdą do tego meczu bardzo poważnie to stąd liczę że dziś parę tych bramek nam strzelą a 3 to chyba dla nich żaden problem , proszę nie myśleć że trzymam mocno kciuki za naszych zachodnich sąsiadów bo sercem jestem za orzełkami ale realia mówią mi że dzis przynajmniej 3 bramki stracimy !
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Koszykówka - Liga Mistrzów
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rosa Radom - Bayreuth
Typ: 2/2
Kurs: 1,94
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym oferta jest bogata i każdy może coś znaleźć dla siebie z różnych dyscyplin. Moja propozycja skierowana jest w spotkanie, które najbardziej rzuciło mi się w oczy. Mecz pomiędzy naszym polskim zespołem z Radomia Rosą, a niemieckim Bayreuth który w ostatnim czasie jest w fenomenalnej formie. Nie daję większych szans naszemu zespołowi w dzisiejszym starciu i dziś zapewne zderzą się ze ścianą której nie bedą w stanie przejść. Rosa w obecnej edycji Ligi Mistrzów jest kopciuszkiem i przy tak mocno wyrównanym towarzystwie, a przede wszystkim bardziej doświadczonym nie wróże im nic wielkiego, dlatego prawdopodobnie zakończą swoją grupę na miejscu siódmym lub ósmym kończącym ich piękną przygodę w najwyższych rozgrywkach klubowych. Goście świetną formę z zeszłego roku również pokazują w obecnym. Po trzech rozegranych spotkaniach mają komplet punktów, w pierwszym meczu pokonali Tubingen 77:87, następnie Mitteldeutscher 82:74 jednak nie były to zespoły z górnej półki, a z końca stawki. Prawdziwy sprawdzian mial miejsce w trzeciej kolejce, gdzie sprawili sporą sensację na parkiecie w Ulm wygrywając aż 74:84. Bayreuth to drużyna bardzo niewygodna grająca mocno ofensywny basket, mają kilku ciekawych zawodników punktujących seriami za trzy i jeśli dziś zagrają na swoim przyzwoitym poziomie to możemy dziś być świadkami wysokiego zwycięstwa ze strony Niemców. Gram bezpiecznie, że goście będą prowadzić grę zarówno przez pierwszą część spotkania jak i na koniec meczu.
⛔100
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Superliga mężczyn
Godzina: 20:15
Spotkanie: Vive vs Górnik Z
Typ: Vive (-8.5) vs Górnik 2
Kurs: 2.49
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Już dziś mecz między dwoma niepokonanymi zespołami w tym sezonie.. Mistrz Polski z Kielc podejmuje u siebie Górnik Zabrze..Vive przechodzi trudny okres.. kontuzji dostał bramkarz i w tym momencie Szmal ma obok siebie... 15latka.. a nie wydaję mi się, żeby Szmal dziś grał całe spotkanie... Ponadto Vive 2dni temu grało z Flensburgiem i mimo prowadzenie 6oma bramkami w 2połowie stracili i zremisowali... morale po takim czymś spadły.. Mimo wszystko Vive powinno wygrać ale na pewno nie dadzą radę rozgromić Zabrzan 9oma bramkami...Ja tu po cichu liczę na małą niespodziankę.. Jeśli Kornecki z Galią dobrze ogarną bramkę a Sluijters, Buszkow, Tatarincew, Gliński i Daćko ogarną atak to Vive będzie miało ciężko.. A ostatnie zwycięstwo Zabrzan nad Puławami to była mała sesnacja
⛔100
 
K 0

konrad340

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje Mistrzostw Świata
Godz: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Szwajcaria
Typ: Szwajcaria (-1)
Kurs: 12.25
Bukmacher: forbet
Analiza: Typowe spotkanie &#39;no bet&#39;, ale kurs nie do przejścia obok. Analiza jak to analiza, w tym wypadku przede wszystkim jest to odczucie, że po prostu może siąść. Gdyby szukać na to poparcia w faktach, to są one takie, że Portugalce mogą i poniekąd muszą iść na całość, a Szwajcaria to obecnie nie byle kto i z prezentu taktycznego mogą skorzystać. W ostatnich 5 spotkaniach tylko raz strzelili mniej niż dwie bramki (Szwajcaria). To już ta faza pewności siebie po spokojnym i mniej efektownym, ale i równie efektywnym początku eliminacji.
Kolejna sprawa to Ronaldo. Jak to z nim, jak mu siądzie mecz, to zagra mega spotkanie, a jak nie to będzie wiadomo co. Głową o mur i teatrzyk, bo przecież Lewego trzeba dogonić. W tym aspekcie także bym się dopatrywał przewagi jako takiego kolektywu Szwajcarskiego. Poza tym chłop jest poza formą lub jak kto woli, dopiero do niej dochodzi.
Podsumowując Szwajcaria trzyma do tej pory obronę ciasno, mogą spokojnie grać na remis szukając swojej szansy, a takowa się trafi pewnie minimum jedna. Przy takim obrocie spraw obrona Portugalii może wejść na połowę rywala czym otworzy drogę do przypieczętowania spotkania. W spotkaniu, w którym to oni będą musieli podjąć ryzyko, ich równie szczelna obrona może nie mieć kompletnie odniesienia do tego co działo się w reszcie spotkań.
⛔100
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka reczna-szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: ricoh-kristianstad
Typ: kristianstad -5,5 i 51,5+ w meczu
Kurs: 3.75
Bukmacher: unibet

Analiza:
dzien dobry,na dzisiaj proponuje szweckiego szczypiorniaka,nie mialem duzego wyboru bo dzisiaj jeden mecz ricoh-podejmnie kristianstad.faworyta jest latwo skazac bo goscie co rok zostaja mistrzem,a gospodarze zapewne beda bronic sie przed spadkiem.mistrzowie ostatnio zaliczyli cztery porazki z rzedu-trzy z nich to liga mistrzow i jedna z malmo na wyjezdzie.ricoh to najgorszy zespol ligi-przegral wszystkie mecze ale gral w mocnymi zespolami porazki byly mala przewaga punktowa.gospodarze przyzwoicie spisywali sie z czolowka ligi ale mysle ze to bedzie za malo na mistrzow,ktorzy beda chcieli wejsc na wlasciwe tory,wzmocnic morale w druzynie i wygraja wysoko,dorzucilem jeszcze bramki bo linia nie jest wysoka,a kursik mocno podnosi.pozdrawiam
⛔100
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Eliminacje Mistrzostw Europy u21
Godzina: 17:30
Spotkanie: Finlandia u21 vs Dania u21
Typ: Dania -1 (AH)
Kurs: 2.08
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dania jest na fali. Pokonuje wysoko rywali . Gra ofensywnie i ladnie dla oka. Po zdobytej bramce nie cofaja sie , ale dalej atakuja. Dzis graja najlepszym skladem.Wygrali 6-0 i 5-2 poprzednie mecze.
Finowie wystrzelali sie w meczu z Polska 3-3.Nie grali za dobrze z nami. Zremisowali ze slabymi Wyspami Owczymi . Dzis nie powinni zagrozic Danii, chyba , ze Skandynawowie ustawią mecz ???? Powodzenia.
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Buenos Aires 2 (Argentyna), ziemna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Andrej Martin - Renzo Olivo
Typ: 2
Kurs: 1,71
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
W tym spotkaniu stawiam na wygraną Renzo Olivo, który jest zawodnikiem gospodarzy. Argentyńczyk jest w dobrej formie, w ostatnim turnieju w brazylijskim Campines doszedł do samego finału, gdzie przegrał z Portugalczykiem Eliasem 1-2 (6-3 , 3-6 , 4-6). Jego forma jest zwyżkowa i widać, że w tym momencie gra dobry tenis. Do tego na tym turnieju broni wielu punktów, bo w tamtym roku wygrał cały ten turniej w Buenos Aires. Martin gra w kratkę i przegrywał niedawno z zawodnikami słabszymi niż Olivo jak z Austriakiem Linzerem, czy Kolumbijczykiem Galanem Riveros. Renzo czuje się tutaj na tych kortach bardzo dobrze gra przed własną publiką, wygrał ten turniej w tamtym roku przez co broni wielu punktów i dla mnie jest tutaj w tym starciu zdecydowanym faworytem. Kursy dość zbliżone co mnie trochę zdziwiło, bo spodziewałem się przelicznika na Olivo w granicach 1,45 - 1,50. Na ten moment Renzo gra lepiej a dodatkowo gra u siebie i idę w jego stronę.
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 23:38
Spotkanie: Chicago Cubs - Washington Nationals (Jake Arrieta i Tanner Roark)
Typ: Goście (Washington Nationals) wygrają i będzie ponad 7,5 runów w meczu
Kurs: 4,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po rozegraniu trzech meczów wynik to 2:1 dla Chicago Cubs. Wszystkie dotychczas rozegrane mecze były bardzo zacięte i każdy mecz mógł się skończyć wygraną przeciwnej drużyny. Od początku przeczuwałem tutaj pięć spotkań. Aby do tego doszło, to Washington Nationals muszą wygrać ten czwarty mecz. Bukmacherzy jako dość dużego faworyta widzą gospodarzy, czyli ekipę Chicago Cubs. Jak dla mnie to kursy jednak są przesadzone i powinny być bardziej wyrównane. Mecze tych drużyn w tym sezonie są naprawdę trudne do przewidzenia, bo raz jedni wygrywają, a raz drudzy. W ostatnim meczu Washington Nationals prowadzili 1:0, ale końcówka meczu należała do Cubs. Jeśli chodzi o ilość runów w meczu, to Tanner Roark rzuca dość przeciętnie w tym sezonie(ERA 4,67), a Arrieta miał jakiś uraz, więc możliwy jest tu over 7,5. Wygrana Nationals i ponad 7,5 runów w meczu, to moja propozycja na ten mecz.
ZWROT
 
D 0

damiksek

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata - kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portugalia- Szwajcaria
Typ: Szwajcaria over 3,5 rożnych
Kurs: 1,9
Bukmacher: STS
Analiza: Wczoraj dałem typ over 12,5 rożnych w meczu Walia-Irlandia, pechowo było 12 ale kurs 3,6 i tak był wart ryzyka, dziś upatrzyłem ten oto typ, myśle że Portugalia pierwsza obejmie prowadzenie wtedy Szwajcaria będzie musiała zaryzykować i ruszyć do przody i wpadnie kilka rożnych. Nawet jeśli Szwajcaria nie będzie przegrywać to z kontr zdobędą kilka rożnych, tak więc powodzenia i wysokich wygranych ;)

Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Polska Superliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Vive Kielce - Górnik Zabrze
Typ: Górnik Zabrze powyżej 24,5 bramek
Kurs: 2,04
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam wszystkich. Dzisiaj w Kielcach początek siódmej kolejki spotkań PGNiG Superligi mężczyzn w piłce ręcznej. Drużyna gospodarzy, Vive Kielce, podejmie Górnik Zabrze. Ciekawy mecz, oba zespoły na razie niepokonane w lidze,wygrają zapewne Kielczanie ale ja typuję że Górnik zdobędzie minimum 25 bramek. Górnik do tej pory zdobywa średnio 30 bramek na mecz, w składzie zawodnik września Bartek Tomczak, który ma na koncie już 45 bramek. Vive gra na dwa fronty, Superliga i Liga Mistrzów. W Superlidze nie mają godnych siebie rywali, wygrywają mecz za meczem. Większą uwagę na pewno kierują w stronę Ligi Mistrzów i tutaj widzę szansę dla Zabrzan. W weekend mieli ciężki mecz z Flensburgiem, a w kolejny weekend mecz z Veszpremem. Dzisiaj będą chcieli wgrać jak najmniejszym nakładem sił i liczę na wysoki wynik. Poza tym w ostatnich ośmiu meczach tylko w dwóch Górnik nie zdobył minimum 25 bramek.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Portugalia - Szwajcaria
Typ: powyżej 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,5
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Mecz o awans do przyszłorocznego mundialu. W lepszej sytuacji Szwajcarzy, którym wystarczy remis ale wiadomo jak to jest, jak się kończy właśnie taka gra. Portugalii do awansu wystarczy skromna wygrana 1-0.
Pod musem mimo wszystko gospodarze, którzy muszą zaatakować aby zdobyć tą bramkę co powinno przełożyć się na sytuacje podbramkowe. Przy takiej taktyce goście będą wyczekiwać na kontry, które również mogą przynieść ostatecznie rzuty rożne. Bramka strzelona przez Portugalię spowoduje, że wtedy Szwajcarzy będą musieli przejść do ataku i częściej zagoszczą pod bramką przeciwnika. Spodziewam się dzisiaj sporo sytuacji zarówno pod jedną jak i drugą bramką co z kolei powinno przynieść te oczekiwane przeze mnie 10 rzutów rożnych.
W pierwszym meczu wygranym 2-0 przez Szwajcarów w rzutach rożnych zdecydowanie przeważali wtedy Portugalczycy osiągając wynik 11-1 w tym elemencie gry.
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: E-sport CS:GO
godzina: 23:30
spotkanie: Astralis - Fnatic
typ: 2:0 Astralis
kurs: 2,15
buk: Fortuna
analiza:
Spotkanie za niedługo więc analiza na szybko. Fnatic postawiło na ligę ESL, z kolei Astralis na wszystkich wielkich turniejach potrafi zagrać fenomenalnie. To główny argument mówiący za Duńczykami i zdecydowanie wystarczający by zakończyć analizę. Ostatnio Astralis odpusczało mecze ligowe, chowając wszystko co najlepsze właśnie na to spotkanie i za pewne kolejne w tym lanowym turnieju. Fnatic wręcz przeciwnie zbierali punkty co kilka dni grając na prawdę dobre spotkania, ale wątpie żeby dzisiaj mieli czym zaskoczyć przeciwników. Aimowo spotkanie zdecydowanie na korzyść Astralis, obecne Fnatic to już nie jest ten super zespół z przed lat. Do tego taktycznie również Duńczycy powinni dzisiaj być zdecydowanie mniej przewidywalni, a swojego rywala mają z pewnością rozpracowanego. Wygrać wygrają na 90 % Duńczycy, ale ryzykuję grę na dokładny wynik i wygraną do zera. Spodziewam się gładko wziętego Traina przez zespół na który stawiam i w miarę wyrównanego pojedynku na mapie Fnatic z gorszą końcówką Szwedów, bowiem jak Astralis się zmotywuje wyglądają solidnie jak żaden inny zespół. Kurs zachęcający do ryzyka i gry na wygraną do zera.
✅115
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom