>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.12.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 10. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Oklahoma City Thunder - Houston Rockets
Typ: Houston Rockets
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oglądanie Houston Mike&#39;a D’Antoni&#39;ego to czysta przyjemność. Ta drużyna ma ogromny potencjał, aktualnie stawiam ich w trójce najlepszych na zachodzie a myślę że spokojnie mogą osiągnąć nawet finał konferencji. Sprowadzenie Ryana Andersona i Erica Gordona to był strzał nie w dziesiątkę a w setkę. Fantastycznie uzupełniają Hardena i Arizę w rzutach za 3 siejąc śmiertelne zagrożenie. Na ławce także są bardzo wartościowi gracze, którzy potrafią zapewnić liderom odpowiednie wsparcie. Rakiety mają już w tym sezonie kilka bardzo cennych skalpów, zdobyte zostały m.in: San Antonio, Golden State, Detroit czy Portland. Oklahoma ma dobry bilans, jednak większość z tych wygranych zostało nabite na słabych zespołach, które nawet przy Houston nie stały. Obie ekipy grały już ze sobą w Chesapeake Energy Arena 3 tygodnie temu: dominowały Rakiety a rzutem na taśmę 2 oczkami wygrały Grzmoty. Jako, że nic dwa razy się nie zdarza dzisiaj Harden i spółka nie powinni popełnić tamtego błędu.
Mecz do obejrzenia na Canal+ Sport HD o 2 w nocy.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 13:00
Spotkanie Osasuna-Barcelona
Typ: barca wygra dokładnie 2 golami 1 połowe
Kurs 4.20
Buk : UniBet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym osasuna na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę FC Barcelony, goście w tym sezonie grają poniżej oczekiwań swoich jak i swoich kibiców, bowiem co prawda zapewnili sobie zwycięstwo w grupie Ligi Mistrzów ,ale w lidze Hiszpańskiej są za zespołem Madryckiego Realu, w poprzedniej kolejce gdzie żeby nawiązać walkę musieli wygrać z zespołem &quot;Królewskich&quot; oni tylko podzielili się punktami i ich strata do Lidera wynosi w tym momencie 6 punktów , Barcelona z zespołem Osasuny zagra przede wszystkim o przełamanie w lidze bowiem nie wygrała spotkania w Primera Divison od 3 kolejek, Wszystkie spotkania kończyła podziałami punktów . Osasuna natomiast w lidze jest na ostatniej pozycji , zdobyła zaledwie 7 punktów i dla mnie jest zdecydowanym kandydatem do spadku w obecnym sezonie , o dziwo znacznie lepiej radziła sobie do tej pory w meczach na obcych stadionach u siebie ekipa z Pampeluny zdobyła tylko 2 punkty , strzeliła zaledwie 4 bramki, straciła ich aż 12. Według mnie ekipa przyjezdnych spokojnie tutaj komplet punktów zdobędzie, stawiam na 0:2 do połowy oraz 0:5 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔100
 
pantyper 18

pantyper

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks - Atlanta Hawks
Typ: Milwaukee Bucks (-3,5)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotykają się drużyny, które aktualnie znajdują się w zupełnie odmiennej sytuacji. Milwaukee przede wszystkim u siebie prezentuje się bardzo dobrze, pokonując ostatnio Cleveland, Portland, Brooklyn i minimalnie ulegając jednym punktem San Antonio.
Do tego w fantastycznej dyspozycji jest ostatnio gwiazda drużyny Giannis Antetokounmpo.
Atlanta obecnie przechodzi duży Kryzys. Ich bilans ostatnich dziesięciu meczów to (2-8), na wyjeździe nie potrafili wygrać żadnego z ostatnich pięciu meczów, choć mierzyli się z z takimi drużynami jak choćby Pheonix i mocno osłabione Lakers.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków – Cracovia
Typ: Wisła Kraków over 2.5 bramki
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wydarzeniem 19-ej kolejki Ekstraklasy będą oczywiście wielkie derby Krakowa przy Reymonta.
Wisła każdy wie z jakimi problemami natury organizacyjnej i finansowej się zmaga, ta sytuacja jednak się uspokoiła to i zespół zaczął znacznie lepiej funkcjonować. Nie ukrywam że dla mnie Wisła kadrowo na ten moment to zespół naprawdę bardzo mocny co ostatnio naprawdę potwierdzają. Bardzo się mogą podobać w swoje grze ofensywnej, zaciętości i waleczności to zasługa na pewno Radka Sobolewskiego. Kawała dobrej piłki pokazali z Lechią szczególnie w ataku gdzie świetnie ostatnio wyglądają Boguski – Brożek, wspomagania przez równie świetnych Małeckiego, Brleka oraz Mączyńskiego. Trener jak wspomniałem personalnie ma bardzo mocny skład. Oczywiście zdarza im się wiele wpadek w defensywie ale to co najlepsze to są z tego wyciągane wnioski po tym 6:2 z Pogonią były zmianie w składzie oraz taktyce które dały efekt. Zresztą trzeba jasno powiedzieć mimo tych problemów Wisła nawet w gorszym okresie u siebie nie zawodzi częściej tylko punktuje Lechia, częściej strzelają tylko dwie ekipy, a jak dodamy do tego jeszcze formę czyli cztery zwycięstwa i jeden remis w ostatnich pięciu starciach przy bramkach 13:3 (przy czym z Legią było 0:0) to widać jak ten zespół czuje się świetnie w ataku.
Cracovia w dużym dołku w tym sezonie patrząc na poprzedni rok to jest dopiero 13 miejsce. W ofensywie nie ma tej skuteczności bo gra naprawdę wygląda nie najgorzej zresztą 27 bramek strzelonych to nie jest zły wynik ale to sporo mniej niż przed rokiem stąd bramki w punktach bo atakiem nadrabiali wszystkie niedoskonałości w defensywie wynikające ze stylu gry. No i te problemy na tyłach są i to spore nawet prowadząc tracili już mnóstwo bramek w ostatnich minutach to pokazuje nerwowość oraz brak koncentracji. Na wyjeździe dodatkowo bez zwycięstwa do tej pory tylko z jednym spotkaniem z czystym kontem.
Oczywiście to są derby i wszystko możliwe ale Wisła tak grająca stwarza mnóstwo sytuacji i te mecze z ich udziałem są naprawdę żywe i tak też powinno być dzisiaj, oby z bramkami w tle. Będzie też ostro a to dobre sytuacje na bramki ze stałych fragmentów gry bo po jednej i drugiej stronie są specjaliści od gry głową.
⛔100
 
witek1010 2

witek1010

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Cracovia
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Jutro na Stadion Miejskim im. Henryka Reymana czeka nas fantastyczne widowisko jakim są Krakowskie derby. Obie drużyny niespecjalnie radzą sobie w tym sezonie jednak Biała Gwiazda ostatnie 2 mecze (u siebie) z drużynami z trójmiasta (Arka i Lechią) wychodziła zwycięsko i to całkiem okazałymi wynikami (odpowiednio 5-1 i 3-0). Pasy z kolei nie wygrały meczu od 14.10 z Wisłą Płock skromnie 1-0 (gdzie Wisła nie wykorzystała karnego). Myślę ze jutrzejszy mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy lecz nie tak jak ich ostatnie mecze gdyż derby Krakowa zwykle są bardzo zaciętymi widowiskami.
Ja osobiście przewiduję wynik 1-0 dla Wiślaków.
Niezły kurs na poniżej 2.5 bramki warty zagrania- 1.96 ???? !
⛔100
 
saszix 86

saszix

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: FC Ingolstadt 04 - RB Leipzig
Typ: RB Leipzig
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Witam. Wybrałem spotkanie Niemieckiej Bundesligi pomiędzy drużynami FC Ingolstadt 04 a RB Leipzig. Beniaminek to sensacyjny lider ale ich gra jest na prawdę wyśmienita. Zawodnicy grają bardzo prosty futbol, który przynosi dobry efekt. Już się dużo mówi o tej drużynie jako &quot;angielski Leicester&quot; i wydaje mi się, że tak jak Leicester w poprzednim sezonie ta ekipa jest w stanie zdobyć mistrzostwo Niemiec pokazując bardzo dobry futbol jaki pokazali od rozpoczęcia rozgrywek. Drużyna gospodarzy to ostatnia ekipa która wg mnie jest głównym kandydatem do spadku. W poprzednim sezonie świetnie prezentowali się przed własną publicznością ale ten sezon im kompletnie nie wychodzi. Pojedynek ostatniej drużyny z liderem czyli faworyt tego spotkania musi być tylko jeden. Goście bez żadnych kluczowych osłabień powinni bez jakichkolwiek problemów poradzić sobie z drużyną która tych problemów ma aż nadmiar.
⛔100
 
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets
Typ: Jackets OT
Kurs: 1,76
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kurtki jak do tej pory pokazują swój najlepszy hokej od lat i po zaledwie 24 meczach są na 5 pozycji w konferencji Wschodniej. W bramce Bobrovsky, który rozgrywa ten sezon znakomicie i jeśli nie przydarzy mu się jakaś kontuzja jak w zeszłych latach to będzie pewnym punktem ekipy z Ohio. Ofensywa działa bez zarzutów, a dobrym przykładem może być to, że tylko Jakcets posiada 4 zawodników, którzy przekroczyli już barierę 20 punktów. Skład jest bardzo wyrównany i każda linia daje coś od siebie. Co do Skrzydeł to nie grają oni jeszcze na pełnych obrotach, być może spowodowane jest to kontuzjami, które męczą zawodników z Detroit. Kursy są wystawione według mnie dobrze i 1,76 na gości to dobra propozycja. Liczę, że ekipa Tortolleli przedłuży serię 4 zwycięstw i zgarnie 2 punkty. Powodzenia.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Cracovia
Typ: Wisła Kraków -1 (HA)
Kurs: 3.75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Cóż... Kolega wyżej zabrał mi typ, bo za długo się zbierałem do pisania, więc zagram Wisłę -1. Jak wygrają 1 bramką to będzie zwrot, a jak nie wygrają to typ i tak by nie wszedł, więc nie ma tragedii. Szczerze jestem bardzo zdziwiony takim kursem na Wisłę. Przed sprawdzeniem kursów liczyłem na kurs w okolicach 1.80. Wisła potrafi grać, złapała formę i awansowała nawet do górnej ósemki mimo, że jeszcze jakiś czas temu okupowała ostatnią lokatę i zaliczyła serię 7 (!) porażek z rzędu. Dziś po tej serii, nastrojach i przede wszystkim tragicznej grze nie ma już śladów. Ostatnie wyniki Wisły są w kratkę - najpierw 2-6 z Pogonią, by za chwilę pogonić Arkę 5-1. Potem 2-4 z Lechem, żeby zaraz ograć Lechię 3-0 w pięknym stylu. Z drugiej strony należy pamiętać, że w meczu z Pogonią Wisła grała osłabiona. Największym bólem był brak obrońców, bo parodysty Mójty piłkarzem nazwać nie można. Po drugiej stronie biegał Bartosz i skończyło się jak się skończyło. Z kolei z Lechem sprawę załatwili sędziowie, ale Wisła mimo gry w 10 zdobyła bramkę na 2-3 i w drugiej połowie wyglądała lepiej od Lecha, ale przy 0-3 do przerwy sprawa była już w zasadzie wyjaśniona. Ostatni mecz z Lechią (liderem) świetny w wykonaniu Wiślaków. Szybkie kontry, pach-pach-pach i gol. Gdańszczanie wyglądali bardzo mizernie i nawet, gdy mieli szansę na kontaktowego gola to Paixao strzelił karnego w trybuny.
Dobrze było o Wiśle to teraz trochę o Cracovii. Ostatni mecz Cracovia wygrała 14 października (!), czyli prawie 2 miesiące temu. Od tego czasu zaliczyli 3 porażki i 3 remisy w tym w ostatniej kolejce z Łęczną, którą bije każdy jak chce. Co prawda Pasy miały sporo okazji i powinni dostać karnego, ale ostatecznie skończyło się 1-1. Co ciekawe Cracovia ostatni mecz wyjazdowy wygrała 29 kwietnia (!!!) z Ruchem. Po drodze była jeszcze wyjazdowa wygrana 25 czerwca, ale był to mecz towarzyski więc nie biorę go pod uwagę. Oznacza to, że Cracovia jest bez wygranej przez ponad 7 miesięcy.
Co więcej w ostatnich 10 meczach derbowych rozgrywanych na Reymonta Wisła wygrała 8 z nich i 2 przegrała. W bramkach bilans 20:7. Biorąc pod uwagę ostatnią formę drużyn oraz to że mecz będzie rozegrany przy Reymonta to grzechem byłoby nie zagrać takiego kursu.
Do konkursu daję HA -1 na Wisłę, ale bezpieczniej zagrać czysty win Wisły po 2.40 ????
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 18:00
Spotkanie: Miasto Szkła Krosno vs Siarka Tarnobrzeg
Typ: Siarka Tarnobrzeg
Kurs: 3.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W ostatnich tygodniach znaczna obniżka formy podopiecznych Barana. Opieranie gry na 3 zawodnikach nie mogło skończyć się niczym innym. Każda drużyna w PLK wie że wystarczy ograniczyć Czerapowicza Woolridgea i Maddoxa aby przysporzyć im sporo problemów w ofensywie. Obrona a raczej jej brak też nie wróży nic dobrego. Siarka wygląda zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu. Toczą wyrównane boje nawet z takim Anwilem którym miał dzień konia w 1 kwarcie i odskoczył na kilkanaście punktów już w pierwszych minutach meczu. Atak gości to czyste szaleństwo ale w tym szaleństwie jest metoda. Brown Releford Jakóbczyk Welsh Knowles w tych zawodnikach drzemie zdecydowanie większy potencjał niż w szeregach gospodarzy. Na chwilę obecna lepiej wyglądają goście i to oni powinni wyjść zwycięsko.
⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Niemcy
Hertha - Werder
Godz: 18:30
Typ: 1
Kurs: 1,7
Buk: bet365
W 14 kolejce niemieckiej Bundesligi zmierzą się ze sobą ekipy Hertha Berlin i Werder Brema. U bukmacherów wyraźnym faworytem są gospodarze i również uważam, że zdołają oni zgarnąć pełną pulę. Berlińczycy z dorobkiem 27 punktów zajmują 3 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 11 oczek i plasują się na 14 miejscu. Piłkarze Herthy, którzy liczą na wywalczenie miejsca gwarantującego udział europejskich pucharach, aktualnie są w dobrej dyspozycji. Nie ponieśli porażki od 4 rund, zdobywając w międzyczasie 10 punktów. Jednak największym atutem tego klubu jest postawa przed własna publicznością i mają znakomity bilans 6-0-0, co oczywiście daje im 1 lokatę pod tym względem. Natomiast zawodnicy Werderu po ostatnich 2 starciach mogą chwilę odetchnąć, bowiem udało im się opuścić strefę spadkową. Spowodowały to remis z HSV i pokonanie Ingolstadtu, które jednak są poniżej w tabeli. Wcześniej goście spisywali się fatalnie i nie sądzę, że ogranie powyższych rywali było oznaką jakiegoś wielkiego przełamania, na miarę urwania punktów najlepiej grającej drużynie u siebie. Tym bardziej, że w delegacjach mają kiepski bilans 0-2-4. Spodziewam się ambitnej obrony gości, ale uważam, że Hertha będzie w stanie ja rozmontować.
⛔100
 
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Osasuna - FC Barcelona
Typ: Messi zdobędzie przynajmniej 2 gole
Kurs: 3,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Barcelona złapała ostatnio małą zadyszkę w lidze, 3 remisy pod rząd, jednak liczę w tym spotkaniu na przełamanie w stylu Barcy czyli strzelaninę. Będzie to świetna okazja, ponieważ Osasuna kompletnie bez formy zajmuje ostatnie miejsce w lidze. Barca wygrała we wtorek 4:0 z Borussią, nie powinna mieć więc problemu z outsiderem LaLigi, który ma na koncie 29 straconych bramek. Spodziewam się tu wyniku przynajmniej 4:0 (ostatnie spotkanie 2 lata temu zakończyło się wynikiem 7:0). Wśród strzelców nie zabraknie zapewne Leo Messiego, który od powrotu po kontuzji regularnie wpisuje się na listy zdobywców gola i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców tracąc 1 bramkę do CR7. Więc podsumowując - Barcelona musi teraz zacząć wygrywać wszystko jeżeli chce jeszcze powalczyć o mistrzostwo z liderującym Real, spodziewam się wysokiej wygranej Barcelony i typuję, że Leo Messi strzeli przynajmniej 2 bramki prowadząc swoją ekipę po zwycięstwo, które na pewno zadowoli kibiców po serii średnio satysfakcjonujących remisów, powodzenia ;)
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej KHL
Godz: 13;00
Spotkanie: Magnitogorsk - Kunlun
Typ: Mozaykin S to score
Kurs: ▶ [1,87]
Buk: Unibet
Ostatni mecz, Magnitki a w szczególności Mozakina, totalnie nie wyszedł. Zaledwie 2SOG w światło bramki. Słaba aktywność w grze w przewadze. Więc to nie był jego dzień, mimo że Magnitka odrobiła straty i wygrała mecz, z dość sporą przewagą goli. Dzisiaj już znowu rywal, z dolnej półki. Więc spodziewam się przede wszystkim lepszego meczu, w wykonaniu Sergeia. Który jak tylko chcę, a na prawdę ma spory potencjał, to biję tych swoich rywali sromotnie. Góruje w klasyfikacji strzeleckiej i na pewno na tym nie poprzestanie. Potrafi szybko otworzyć mecz, żeby potem znowu dobijać swoich rywali, a także przy tym asystować przy golach Magnitki. Co sezon, to właśnie Mozaykin pokazuje swoim rywalom, swoje miejsce w szeregu. Teraz znowu robi sobie przewagę z golami, jak na moje to spokojnie pobije ponad 50 bramek w tym sezonie. Cóż, mam nadzieje, że dzisiaj w meczu z Kunlun także zrobi robotę.
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Cracovia
Typ: Wisła Kraków -1,5
Kurs: 4.85
Bukmacher:Betano
Derby to derby, uważam jednak że kursy na Wisłę są trochę wysokie co oczywiście mnie cieszy, rzec można nawet że przy takich nieznacznych różnicach kursowych buki w drużynie Cracovii widzą drużynę lepszą bo przecież Kraków to nie Miediolan czy Rzym gdzie dwa czołowe kluby grają swoje mecze na jednym stadionie.
Gospodarzem derbów jest Wisła a stadion powinien być bliski kompletu, powodów jednak jest jeszcze kilka czemu to właśnie bardziej warto iść w stronę Wisły.
Jednym z tych argumentów jest dyspozycja obu zespołów.Po odejściu z Wisły Wdowczyka było mnóstwo znaków zapytania, a po wysokiej porażce w Szczecinie zaczęły się rodzić spore wątpliwości co do przyszłości, które na szczęście zostały szybko rozwiane w kolejnych spotkaniach i chociaż Wisła odpadła z PP z Lechem pokazała się z dobrej strony w międzyczasie ogrywając wysoko Arkę i Lechię kolejno 5-1 i 3-0 prezentując dobrą piłkę nawet ponosząc porażkę u siebie z Lechem 2-4.
Cracovia ma zdecydowanie więcej problemów, ich gra jest szara bez ikry a ich wyniki nie są przypadkiem czy kwestią pecha, remis u siebie z Górnikiem Łęczna, jak i przegrana z Niecieczą 1-3, mecz w Gliwicach zremisowany 2-2 chociaż tutaj akurat zagrali poprawnie wypuszczając 3pkt w ostatniej minucie, porażka z Legią w Warszawie wcześniej u siebie z Jagiellonią, tak właśnie wygląda obecna Cracovia i tak po prawdzie nie widać tam żadnej iskierki na większe chęci, walkę można zobaczyć ale niczego takiego żeby określić że mają to ,coś, Derby niby są dobrą okazją na przełamanie i tu może tkwić mała iskierka, no ale trzeba się unieść ponad swój stan, a przy obecnie prezentującą się Wisłą to będzie trudne zadanie.
O motywacje Wisły akurat w tym meczu nie trzeba się martwić, Sobolewski jak nikt inny wie doskonale jak na takie spotkanie nastawić piłkarzy, ostatnie derby przy Reymonta pierwszy raz od wielu lat wygrała Cracovia, porażkę Wisła musiała także przełknąć w kolejnym pojedynku przy kałuży, także motywacji w obozie Wisły na pewno tutaj nie braknie.Liczę w tym meczu na zwycięstwo Wisły, i dobicie rywala kiedy podejmie większe ryzyko.
Powtórzony typ
⛔100
 
tabbaco 4

tabbaco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia, Premier League
Godzina: 15:30
Spotkanie: The New Saints - Cardiff Metropolitan
Typ: HA The New Saints -2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

The New Saints - walijska drużyna, która dominuje swoją ligę jak chyba żadna inna w Europie. 16 meczów - 16 zwycięstw, 60 strzelonych bramek do 9 straconych. Przed własną publiką wygląda to jeszcze bardziej spektakularnie - 9 zwycięstw i bilans 36:3. Nie mają w równych sobie, ostatni raz nie odnieśli zwycięstwa w lidze 16 kwietnia. Drużyna Cardiff zajmuje 5 miejsce z 24 punktami po 17 kolejkach, na wyjazdach grali siedmiokrotnie i uzbierali tylko 5 punktów (zwycięstwo, 2 remisy i 4 porażki). Typuję tutaj gładkie zwycięstwo gospodarzy różnicą co najmniej 3 bramek, na ostatnie 5 meczów u siebie handicap pokrywa się trzykrotnie, jak najbardziej godne spróbowania.
ZWROT
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 17
Spotkanie: Bordeaux - AS Monaco
Typ: wygrana gości + 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,65
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Przed nami jeden z ciekawszych pojedynków we Francji. AS Monaco ostatnio w lidze jest w mocnym gazie. Poza wpadką w Dijon (remis 1-1), zespół z księstwa pewnie ogrywa swoich rywali. Po nic nieznaczącej klęsce w Leverkusen, AS Monaco będzie chciało wygrać w lidze. Najlepsza ofensywa w lidze uda się po kolejne punkty do Bordeaux, które w tym sezonie goni czołówkę. Celem przyjezdnych jest bez wątpienia mistrzostwo, które jest możliwe do wywalczenia, bowiem moim zdaniem w tym sezonie PSG nie jest tak mocne jak rok czy dwa lata temu.
Obie drużyny przystąpią do meczu niemal w najsilniejszych składach. Bordeaux owszem u siebie w tym sezonie przegrało tylko dwa razy, jednak należy podkreślić, że nie gościło u siebie zespołów z czołówki. Goście będą chcieli przełamać serię sześciu z rzędu gier bez wygranej z Bordeaux. Monaco nie może pozwolić sobie na wpadkę i wobec hitu kolejki PSG - Nicea, wie, że może zrównać się punktami z liderem (Nicea) bądź odskoczyć paryżanom (remis, bądź porażka). W ostatnim meczu w LM opiekun gości dał odpocząć kilku swoim gwiazdom. W Leverkusen nie wystąpili Glik, Falcao, Mendy czy Bakayoko. Wicelider tabeli jest ostatnio w dobrej formie i moim zdaniem w końcu wygra na obiekcie w Bordeaux.
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rafalinho 536

rafalinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Bundesliga
Godzina: 15.30
Spotkanie: Koeln - Dortmund
Typ: HT/FT: 2/2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betfair
Analiza
Po ostatnich bardziej ryzykownych typach które nie weszły tym razem idę w stronę solidności Borussi, ponieważ nie da się ukryć iż w najlepszej formie w tym sezonie obecnie się nie znajduje. Statystyki pokazują że drużyna z udziałem ( całkiem duży) Piszczka w tym sezonie bardzo mocno wchodzi w spotkania niemieckiej ligi, gdyż na 9 zwycięstw aż 7 razy prowadzili po pierwszej połowie. Nigdy nie czekają co zrobi rywal tylko nacierają a że napastników mają doskonałych to zazwyczaj wpada już w pierwszej połowie. Moim zdaniem typ pewny a kurs też nie jest najniższy.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
15:30
Ingolstad - RB Lipsk
typ: RB Lipsk over 1,5 gola
kurs: 1,90
buk: bet365
Ostatnia drużyna w tabeli gra z rewelacyjnym Lipskiem, który lideruje tabeli i dotąd nie zaznał porażki. Zatem wszystko wydawałoby się jasne, ale wiadomo jak to jest w bukmacherce... Niemal za każdym razem Lipsk strzela co najmniej dwa gole, strzelili 29 bramek, najwięcej bo 8 strzelił Werner. Ingolstadt to jedna z najgorszych defensyw w lidze, stracone 24 gole. Ingolstadt tylko w jednym z ostatnich pięciu meczy stracił mniej niż dwa gole. Było to w meczu 1-1 z Wolfsburgiem, który też cienko przędzie. Zatem nie zanosi się tu na jakąś sensację, przyjeżdża lider z najlepszą ofensywą w lidze do obecnie najgorszej drużyny ligi i powinno być to widać na boisku. Kurs bardzo dobry jak na obecne realia.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Arsenal - Stoke
Typ: Arsenal -1,5
Kurs: 2,02
Bukmacher: bet365
Analiza:
Arsenal ma sporo kontuzji jednak w tym sezonie grają naprawdę widowiskową i efektywną piłkę. Brak takiego gracza jak Cazorla wydawał się dość ważny jednak im to nie przeszkadza zajmować drugą pozycje w premier legue i w przypadku gdyby Chelsea przegrała (w co wątpię) a Arsenal wygrał dwubramkową przewagą będzie zajmował pierwszą pozycję. Za Arsenalem stoi między innymi dobra forma Ozila, Sanchesa i Koscielnego. Arsenal w ostatnich 10 meczach przegrał raz w pucharze z Southamton co raczej można pominąć a w ostatnich 5 meczach na Emirates z Stoke wygrał 5 razy i tylko raz podany handicap by nie wszedł. Mam głupie przeczucie że to wejdzie ????
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Charlotte - Orlando
Typ: Orlando +3
Kurs: 2.7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Hornets grają dotychczas przyzwoity sezon. Bilans u siebie 7-6, zaś w sezonie 13-9.
Magicy radzą sobie gorzej, aczkolwiek oglądając ich spotkania wyglądają solidnie. Dotychczas 10-13, 6-6 na wyjazdach. Zgodnie z portalem ESPN [http://www.espn.com/nba/game?gameId=400899779] nie zapowiada się na żadne absencje. Oglądałem ostatnie spotkania obu ekip : Orlando do przerwy dobry mecz, po przerwie coś poszło nie tak i oddali zwycięstwo z Celtics, natomiast Hornets dali radę z Pistons, aczkolwiek grali w mojej opinii marnie - dużo niewymuszonych pudeł, kilka strat, co prawda wygrali, ale był to słaby mecz.
Liczę na to, że spotkanie rozstrzygnie się game winnerem albo przez osobiste. Jeśli obie ekipy zagrają na swoim poziomie liczyłbym na zacięty mecz i osobiście skłaniałbym się na Orlando, aczkolwiek obie ekipy uważam za solidne, więc myślę że under na linię w stylu 215+ też jest stosowny. Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom