>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.02.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Polska Extraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Legia Warszawa
Typ: -1.5 Legia Warszawa
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Arka walczy o utrzymanie w pierwszej 8-ce, ma o co walczyć, ale dzisiaj nie daję jej dużych szans z Legią, która zajmuje dopiero 3 miejsce w tabeli (traci 4 punkty do prowadzących Jagiellonii i Lechii) i nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów.
O jej sile rażenia przekonały się Piast i Górnik Łęczna, którym zaplikowała po 5 goli.
Arka przegrała z Jagiellonią 2-3, z Legią rożnica powinna by większa.
H2h ostatnie spotkanie Arka wygrała w Warszawie 3-1, ale mecz odbył się w słabym okresie dla Legii, teraz musi odrabiać straty.
Myślę, że dzisiaj mecz może zakończyć się podobnym wynikiem ale dla ekipy z Warszawy.
Odszedł ich najlepszy strzelec Nikolics,ale o ich ofensywę bym się nie bał. Jest Ofoe,Rado...
Mam nadzieję, że dzisiaj zgarną 3 punkty pokrywając mój handi.
⛔100
 
B 0

bremustor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Polska,Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków-Korona Kielce
Typ: Wynik/obydwie drużyny strzelą bramkę.. WISŁA KRAKÓW/TAK
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Przepraszam za swój pierwszy typ.Był trafiony oczywiście, ale zauważyłem dopiero po fakcie osobę która mnie uprzedziła.Dziś znów podejmuje się ekstraklasy.
Analiza:
Dobra streszczę swój wywód....Wisła jest silna u siebie ...bilans-
( 6 - 2 - 2 ) 19 : 12 - 20 pt. (2 pozycja w tabeli &#39;domowej)
Korona nie radzi sobie na wyjazdach....bilans-
10 ( 2 - 1 - 7 ) 8 : 26 - 7 pt. (13 pozycja w tabeli &quot;wyjazdowej&quot;)
Porządne ruchy transferowe Wisły:
Ivan Gonzalez
Hugo Videmont
Matija Spicić
Semir Stilić
Pol Llonch
i oczywiście nowy hiszpański szkoleniowiec Kiko Ramirez
Stracona bramka przez Wiślaków:
-brak wzmocnień linii defensywnej
-szczególna mobilizacja i walka Korony Kielce (Porachunki Kibicowskie,niepałanie do siebie wielką sympatią :razz ????
-duża ilość bramek straconych w sparingach Wisły
9 w pięciu meczach.
- Średni bilans 5 ostatnich meczów z Koroną
1 wygrana 2 remisy 2 przegrane.
TO BYŁOBY NA TYLE TRZYMAJCIE SIĘ ????
⛔100
 
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Korona Kielce
Typ: Wisła over 1,5 gola
Kurs: 1.74
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bardzo aktywna i bramkostrzelna podczas gier międzysezonowych Wisłą podejmie przed własną publicznością Koronę Kielce. Duże wzmocnienia Białej Gwiazdy w tym okienko, w porównaniu z poprzednimi, muszą być jasnym sygnałem - ósemka to minimum, a może i uda się powalczyć o coś więcej. Różnice punktowe są niewielkie. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Korony 1:0 po golu w końcówce meczu. Pamiętajmy jednak, że Wisła była wtedy w wielkim kryzysie. Dodatkowo wtedy dominowała. Co do samego typu kierowałem się masa bramek strzelanych przez Wisłę w ostatnich sparingach (Zilina 2:1, czy Steaua Bukareszt 4:3). Polecam i życzę powodzenia.
✅74
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 3.Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Fortuna Koln - SV Wehen
Typ: 1
Kurs: 2,06
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj ta propozycja z 3 ligi niemieckiej. Tabela na początek:

Bardzo mnie tutaj dziwi tak wysoki kurs na Fortunę. Gospodarze i są wyżej w tabeli i w lepszej formie i kadrowo wyglądają lepiej a tutaj aż 2,06 kurs, bardzo dziwne. U siebie Fortuna zaliczyła 6 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki, natomiast goście na wyjazdach mają na koncie 3 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek. Gospodarze dzisiaj praktycznie w najmocniejszym składzie a jedynym nieobecnym na to spotkanie jest pomocnik Kegel (7 występów w tym sezonie). Po stronie Wehen absencji dużo więcej i dzisiaj nie zagrają obrońcy Akoto, Mrowca (obaj bez występu w tym sezonie) i nowy nabytek ściągnięty z Cottbus Breitkreuz, pomocnik Pezzoni (20 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastnicy Mvibudulu (13 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Schnellbacher (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Mayer (4 występy w tym sezonie) i Cappek (3 występy w tym sezonie). Już więcej się nie rozpisuję, bo mecz za trochę ponad pół godziny. Dla mnie zdecydowanym faworytem są gospodarze i po takim kursie polecam.
⛔100
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , RPA Pierwsza Liga
Godzina : 14:30
Spotkanie : Golden Arrows – Bloem Celtic
Typ : remis/remis (do przerwy/koniec meczu)
Kurs : 4,33
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dzisiaj Golden Arrows zagra z Bloem Celtic. Ciężko w tym spotkaniu wytypować faworyta do zdobycia kompletu punktów, więc ja postanowiłem zagrać tutaj na remis. Goście zajmują niskie 13 miejsce z dorobkiem 15 oczek na swoim koncie, na wyjazdach zagrali do tej pory 7-krotnie notując 2 wygrane 4 remisów oraz 1 porażka, jest to jeden z średnich wyników w lidze bowiem pod względem spotkań wyjazdowych zajmują 9 pozycję. Gospodarze u siebie zagrali 7-krotnie 2 razy wygrali 3 remisy i dwie porażki. W tym meczu jednak liczę na remis, biorąc pod uwagę ostatnie mecze tych drużyn Arrows porażka/remis a Celtic wygrana/remis a także ilość remisów u gospodarzy jak zarówno u gości w tym sezonie w lidze. Myślę że oba zespoły mogą strzelić po jednej bramce a możliwe, że będzie bezbramkowy remis.
⛔100
 
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina:
18:30
Spotkanie:
Athletic Bilbao-Deportivo La Coruna
Typ:
over 2.5+BTS
Kurs: 2,5
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Witam.Dziś na San Memes przyjeżdza P.Tytoń i jego Depo.Każdy kibic wie jak trudno o punkty w Krainie Basków.Nie inaczej jest w tym sezonie,Athletic u siebie ma bilans 7-3-1.Jest w dzisiejszym meczu na pewno faworytem,chociaż ja osobiście bardzo doceniam dokonania ich dzisiejszych przeciwników,mimo,że statystyka wyjazdowa Depo tego nie ukazuje 0-5-6.Potrafią zdobywać bramki na obcych boiskach.W ostatnich 6 spotkaniach wyjazdowych gracze Deportivo zawsze znajdowali miejsce do siatki gospodarzy.Dziś również podejrzewam,że zobaczymy bramkę po stronie gości.Athletic nie zwykł oddawać punktów na swoim stadionie.Nie odważę się typować dokładnego wyniku(graczy z La Coruny stać na urwanie dziś punktów gospodarzom)Zdecyduję się więc na bramki po obu stronach.Pozdrawiam.

✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bielik 315

bielik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Morecambe FC - Cambridge United FC
Typ: 1 (wygrana Morecambe)
Kurs: 3,70
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
Dzisiaj zamierzam postawić na kolejny angielski klub, od kilku już lat pogrążony w szarzyźnie, zresztą podobnie jak miasto, niewielki port w północno-zachodniej Anglii. Drużyna znana chyba najbardziej z tego że ma w swoim herbie krewetkę, w tym roku zaczyna sobie radzić nadzwyczaj dobrze. Obecnie znajduje się w pobliżu strefy spadkowej, ale po kilku meczach w tym roku kibice patrzą na nich z podziwem i niedowierzaniem. W 5 meczach 3 remisy i 2 zwycięstwa, w tym remis na wyjeździe z liderem Doncaster, w tych 5 meczach stracili tylko 3 bramki a wcześniej 41 bramek, progres jest więc naprawdę niesamowity. Do zespołu wraca po czerwonej kartce i 3 meczach absencji bardzo ważny pomocnik Andrew Fleming, a sponsorzy w euforii dają dzisiaj darmowe ciastko i napój dla każdego widza (jak ktoś ma blisko to polecam ???? ). Do tej pory pewną bolączką Morecambe była gra u siebie, gdzie statystyki mają nieco gorsze niż na wyjeździe, ale przyjazd zespołu pogrążonego w tym roku w kryzysie jest dobrą okazją na przełamanie tych statystyk. Goście prezentują się zupełnie odwrotnie. Pod koniec zeszłego roku mieli świetną passę lejąc wszystkich równo i trafiając do strefy awansu, ale w tym roku wszystko się posypało i w 5 meczach straconych 8 bramek i żadnego zwycięstwa. Właśnie dzięki tym statystykom kurs na zwycięstwo Morecambe jest tak wysoki, bo ciągle można liczyć że zespół gości się obudzi i przełamie.
Mam nadzieję że nie dzisiaj, bo wszystkie okoliczności wskazują na zwycięstwo gospodarzy, i byłby to duży zawód dla kibiców w tym smutnym i cichym obecnie miasteczku, no i również dla mnie ????
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: RB Lipsk-Hamburger SV
Typ: -1.5 Lipsk
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wicelider tabeli RB Lipsk podejmie dzisiaj będącą w strefie spadkowej drużynę HSV.
RB nie ma co liczyć na przeskoczenie Bayernu, ale patrząc na ich grę, 2 miejsce ydaje się być w ich zasięgu.
Mają 7pkt przewagi nad Frankfurtem i 8 nad Dortmundem. Jest szansa powiększyć przewagę nad Frankfurtem, bo jedzie na ciężki teren do Leverkusen.
Wygrana pozwoli zachować dystans/przewagę nad Dortmundem, który jedzie do ostatniego Darmstadt.
HSV kompletnie nie idą wyjazdy, w 10 spotkaniach tylko raz wygrali i dwa razy zremisowali.W 10 meczach tylko 6 bramek.
Lipsk tylko raz u siebie zremisował, reszta to wygrane. W 9 meczach stracili tylko 6 goli, strzelając 19.
Nie powinni mieć problemu z wygraną, myślę, że będzie coś koło 2-0 dla gospodarzy.
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Primeira Liga
Godz: 17:00
Spotkanie: Vitória F.C. - G.D. Chaves
Typ: Vitória F.C.
Kurs: 2.30
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 21 kolejkę ligową do portugalskiej Primeira Liga.
W ciekawym spotkaniu na Estádio do Bonfim zmierzą się ze sobą miejscowe Vitória Futebol Clube a w gości przyjedzie ekipa Grupo Desportivo de Chaves.
Vitória F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 20 rozegranych spotkaniach zdobyła 28 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej natomiast G.D. Chaves plasuje się na 7 pozycji z również zdobytymi 28 oczkami w swoich 20 meczach.
Gospodarze w tym sezonie ligowym na swoim terenie 6 zwycięstw, 1 remis oraz 3 przegrane i bilans bramek 12-6 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 4 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 9-11.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż obie ekipy zgromadziły do tej pory taką samą ilość ligowych oczek i sąsiadują ze sobą w tabeli ligowej i różni ich tylko jedna bramka stracona więcej.
Moim typem na ten pojedynek jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim terenie grają dobrze i ostatnio pokonali u siebie wielką Benficę bez straty gola co już powinno sugerować jak zespół Vitória Futebol Clube na swoim Estádio do Bonfim jest mocny a goście na swoim terenie grają lepiej i w delegacjach idzie im jak po grudzie i moim zdaniem gospodarze w pełni to w tym ciekawie zapowiadającym się spotkaniu wykorzystają.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Bundesliga
Godzina : 15:30
Spotkanie : Werder : Borussia M
Typ : czerwona kartka w meczu / tak
Kurs : 4.00
Bukmacher : Unibet
Zaglądam dziś na Weserstadion do Bremy gdzie uważam będzie bardzo brutalna gra , Werder wiadomo w każdym meczu musi grać na maksa i zbierać jak najwięcej pkt gdyż inaczej może się pożegnać w tym roku z Bundesligą , w ostatnim meczu grali wyjazd z Augsburgiem i wszystko wyglądało w 65 min gry na to iż w końcu mogą zgarnąć jakże upragnione 3 pkt jednak tak się nie stało a najgorsze to iż bramkę na 3:2 dla Augsburga stracili w ostatniej akcji i cóż za wesoło w klubie nie jest na pewno , dziś podejmują Gladbach które co prawda jest w nieco lepszej sytuacji gdyż mają 7 pkt więcej od nich . Werder a konkretnie piłkarze Werderu w tym sezonie zobaczyli już 3 czerwienie natomiast Gladbach również 3 takie karteczki co uwacnia mnie w tym iż dziś również powinno iskrzyć na boisku no i zaglądam kto sędziuje a tu mamy 27 latka BENJAMINA BRANDA który łącznie sędziował zaledwie 16 meczy w Bundeslidze a jego dorobek to 57 żółtych 6 czerwieni i 1 karny , w tym sezonie 7 meczy i 3 czerwone tak więc sędzia w tym pojedynku chyba odpowiedni no i na koniec taka również dobra informacja - w pierwszym meczu pomiędzy nimi w Gladbach czerwień była pokazana i to bezpośrednia dla piłkarza Werderu Arona Jóhannssona i tym miłym akcentem kończę analizę i czekam na mecz !
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: RB Lipsk-Hamburger SV
Typ: X2
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś szybciutko bo się spiesze na halę.
Widzę że Lipsk faworytem nie tylko w oczach bukmacherow. Ja jednak nie przekreslalbym tak lekko graczy HSV.
Lipsk przegrał w Dortmundzie, gdzie tak naprawdę nie był w stanie nic zrobić, za to zaś gracze Hamburga przed zwycięstwem z Koln w Pucharze, ograli u siebie 1:0 Leverkusen, jednakże byli drużyna zdecydowanie lepszą i mogło skończyć się wyżej. Goście zmotywowani i w gazie, wydaje mi się że może dziś dojść do małej niespodzianki w Lipsku. Pieniądze nie grają, i wiecznie nie beda wygrywać, też jako takiego wielkiego składu tam nie ma. X2 po 2,40 wydaje się być dobra inwestycją.
Powodzenia ????
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina:pilka nozna,Grecja 1 liga
Godzina:18.30
Spotkanie:Olympiakos-AEL Larissa
Typ:Liczba bramek powyzej 5.5
Bukmacher:Betsson
Kurs:5,25
Analiza:

Olympiakos zaczyna grac lepiej,szybciej widac ze powoli wraca na swoje wlasciwe tory.Nie jest to druzyna silniejsza niz rok temu ale napewno na AEL Larissa wystarczy.Licze na Elyounoussi,Fortounisa,Ansarifard i miejmy nadzieje ustrzela cos.
Larissa na wyjazdach gra marnie,nie traci duzo goli ale nie sadze by dzis zdolali sie obronic.
Dla mnie najbardziej istotna przyczyna takiego typu jest to ze grajac w zeszlym roku wygrali z Olympakosem 1-0,a to napewno jest w pamieci graczy z Pireusu,pragnacych rewanzu.
Napewno bedzie to mecz jednostronny,z mnóstwem atakow ze strony Olympiakosu.Kto ostrozniejszy polecam Kurs na 4.5 na plusie.Powodzenia.
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Osasuna - Real Madryt
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 2,40
Bukmacher:

Analiza:

Przed nami mecz pomiędzy Osasuną - zamykającą tabelę z dorobkiem zaledwie 10 punktów a Realem Madryt liderem ligi z dorobkiem 46 punktów + 2 mecze zaległe. Faworyt jest tylko jeden i niepodważalny.
Osasuna ostatnio troszkę jak by odżyła, może jeszcze nie wygrywają meczy ale już nie przegrywają aż tak wysoko, na ostatnie 6 meczy 4 remisy i 2 porażki ale po walce i po dobrym meczu 3:4 z Sevillą i 2:3 z Realem Sociedad.
W ekipie gospodarzy jest paru zawodników kontuzjowanych - D. Digard, M. Fernandez, M. Flano, R. Torres i oni na pewno dzisiaj nie zagrają N. Vujadinovic prawdopodobnie nie zagra.
Jeśli chodzi o Real na 6 ostatnich meczy tylko 2 spotkania wygrali 2 remisy i 2 porażki 1:2 z Celtą Vigo i 1:2 z Sevillą remisy to 3:3 z Sevillą i 2:2 z Celtą Vigo natomiast wygrane to 2:1 z Malagą i 3:0 z Realem Sociedad.
Jeśli chodzi o kontuzje to T. Kroos nie zagra w tym meczu i prawdopodobnie G. Bale, L. Modric i D. Carvajal.
Real w środę gra w lidze mistrzów z Napoli i na pewno ten mecz jest teraz priorytetem ale myślę, że nie odpuszczą sobie też ligi i tego meczu gdyż Barcelona jest już za Realem tylko o 1 punkt i muszą zrobić sobie przewagę.
Myślę też, że spore są szanse na to, że Osasuna strzeli w tym meczu gola dlatego stawiam na gości + obie strzelą.
Powodzenia.
✅140
 
czoker 111,1K

czoker

Użytkownik
Dyscyplina : ???? Polska Liga Koszykówki
Godzina : 18:30
Spotkanie : Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń
Typ : Toruń -5
Kurs : 1.961
Bukmacher : Pinnacle
Analiza:
Mecz lidera z dwunastą ekipą w tabeli. Trefl aktualnie śrubuje serie pięciu spotkań bez zwycięstwa, Torunianie ostatnio również w kratkę - bilans ostatnich sześciu spotkań 3-3. Pierwsze spotkanie tych dwóch drużyn zakończyło się zwycięstwem torunian 82:59.
Nie będę się za bardzo rozpisywał - torunianie mają przewagę praktycznie na każdej pozycji. Jedyne atuty Trefla to postacie Irleanda oraz Markovicia i właśnie z tym drugim goście mogą mieć największy problem.
Obwód Trotter, Weaver, Wiśniewski, Diduszko i Śnieg vs Irleand, Laser, Śmigielski, Karolak oraz juniorzy - tutaj Toruń ma największą przewagę i to przewagę, która zapewne mocno wykorzysta.
Pod koszem ścierać się będą Marković, Dylewicz, Stefański, Mielczarek i może Kulka. Dylu ostatnio nie grał, Marković, czyli najlpeszy transfer Trefla, ciekawe gdzie by byli bez niego ;) Solidny Mielczarek, Stefański który lata swojej lepszej gry ma już dawno za sobą, oraz wiecznie przestraszony Kulka, który nie wykorzystał swojej szansy w zeszłym sezonie i teraz spotkania ogląda głównie z ławki. Po stronie Torunia - grający przełomowy sezon Sulima (średnio 11 pkt 5 zbiórek), solidny i regularny Skific (10pkt,7zbiorek/mecz) a także Perka oraz Sandul.
Główną siłą Torunia jest ... drużyna ;D Sześciu zawodników rzuca średnio 10 lub więcej punktów, dlatego tak trudno ich zatrzymać. Do tego Perka i Śnieg dorzucają ponad pięć punktów w każdym spotkaniu. Jak jeden zawodnik ma gorszy dzień, to ciężar zdobywania punktów przejmuje ktoś inny. W Treflu nie ma takiej możliwości, jak nie odpali ktoś z dwójki Irleand - Marković to będzie bardzo ciężko nawiązać walkę.
Powodzenia!
⛔100
 
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska , Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Kraków - Korona Kielce
Typ: Wisła Kraków -1
Kurs: 2.87
Bukmacher: Bet365
Witam! Podobnie jak wczoraj, dziś mój typ dnia znalazł swoje miejsce w polskiej Ekstraklasie i tak samo jak wczoraj przewiduję zwycięstwo gospodarzy przynajmniej dwoma bramkami. Od nowej rundy zespół Wisły przejął Hiszpan Kiko Ramirez. Warto zauważyć, że drużyna z Krakowa dosyć mocno wzmocniła swój skład podczas przerwy zimowej.Do Krakowa wrócił Semir Stilic, drużynę wzmocnili też środkowy obrońca Ivan Gonzalez z Alcorcon, pomocnik Pol Llonch i obrońca Matija Spicic. W trakcie okresu przygotowawczego Biała Gwiazda rozegrała 4 spotkania wygrywając 3 z nich. Korona natomiast zagrała 4 spotkania ,przegrywając 3 z nich. Myślę że wzmocnienie w postaci Semira Stilica powinno dać Krakowianom dużo więcej atutów z przodu. Wisła lubi grać u siebie, ostatni mecz na swoim stadionie przegrali w sierpniu. Korona na wyjeździe nie prezentuje się tak świetnie jak u siebie, ostatnie dwa spotkania ligowe na wyjeździe przegrali. Podczas przerwy zimowej Korona pokazała że nie ma za dużych argumentów z przodu , zdobywając zaledwie dwie bramki w czterech spotkaniach. Myślę że wzmocnienie Wisły w postaci Semira pomoże dzisiaj wygrać z Koroną przynajmniej dwoma bramkami. Życzę powodzenia !
✅187
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16
Spotkanie: Sunderland vs Southampton
Typ: Sunderland
Kurs: 3.90
Bukmacher: unibet
Analiza:

Dobra, czas się brać do roboty i wychodzić powoli ze strefy spadkowej, w zasadzie jak co sezon. Sunderland podejmują słabo spisującą się ekipę &quot;Świętych&quot;. W ostatnim meczu bardzo mocno rozbili teoretycznie odradzające się Crystal Palace, to jak im może pójść z miernym jak na ostatnie kolejki Southampton? Ano właśnie, myślę, że są w stanie ich pokonać. Goście w ostatnich 5 wyjazdowych meczach wygrali tylko raz, aż 3 razy uznając wyższość rywala. Natomiast jeśli chodzi o ogół rozgrywek puchar+ BPL, to łącznie w meczach u siebie i wyjazdach, to odnoszą już kolejną, trzecią porażkę z rzędu. &quot;Czarne koty&quot; natomiast u siebie przegrały tylko raz na 5 ostatnich spotkań. Są faworytem w dzisiejszym meczu i kursy nieco odbiegają od realiów.
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: LIverpool vs Tottenham
Typ powyżej 2,5 i BTS
Kurs: 2,2
Bukmacher: bet365
godz. 18.30
Witam, hmmm, szlagier ???? był typ na Liverpool, był także na Tottenham, był BTS i Over, ja też postanowiłem dodać kilka słów, wg mnie Liverpool na ten mecz po blamażu z Hull musi wyjść z bojowym nastawieniem i myślą, że zdobędą 3 punkty, więc na pewno muszą grać odważnie, na swoim terenie będą chcieli zdobyć komplet oczek, ale po drugiej stronie jest nie byle jaka ekipa, bo vicelider PL. Liverpool u siebie praktycznie w każdym meczu bramkę zdobywa, na 11 spotkań u siebie mają bilans 29-11, 7 zwycięstw,3 remisy i porażka. Więc u siebie są groźni i dzisiaj będą chcieli to pokazać. Tottenham natomiast goście w delegacjach rozegrali 12 spotkań i mają bilans 20-11, 4 zwycięstwa, 6 remisów i 2 porażki. Koguty po raz ostatni przegrali 11 grudnia 2016 roku w meczu z Manchester UTD, dzisiaj na pewno będą chcieli podtrzymać dobrą passę, ale nie będzie to łatwe, bo Liverpool dzisiaj remis nie interesuje i będą naciskać, mam nadzieje, że nie będą to piłkarskie szachy, ale otwarty piękny mecz i przede wszystkim bramkowy. Koguty mają w czwartek spotkanie w LE, ale oni stawiają na PL, więc nie ma mowy o odpuszczaniu, a poza tym w lidze angielskiej gra cię co 3 dni i nikt nie ma z tym problemu. Na koniec wyniki bezpośrenich spotkań pomiędzy tymi ekipami
25.10.16 EFL Liverpool Tottenham 2 : 1
27.08.16 PL Tottenham Liverpool 1 : 1
02.04.16 PL Liverpool Tottenham 1 : 1
17.10.15 PL Tottenham Liverpool 0 : 0
10.02.15 PL Liverpool Tottenham 3 : 2
Smaczku dodaje jeszcze fakt, że jak gospodarze zwyciężą, to zbliżą się do gości na 1 punkt. Mam nadzieję, że zobaczymy ładną grę i bramki.
Powodzenia i pozdrawiam
⛔100
 
talizmo 12

talizmo

Użytkownik
Dyscyplina: snooker
Spotkanie: Ryan Day - Marco Fu
Typ: Marco Fu powyżej 0,5 centuries
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
godz. 20.00
Marco Fu jak na razie w każdym meczu turnieju wbijał setkę, a mecze były rozgrywane do 4 frejmów aż do ćwierćfinałów. Teraz gramy do 6, także typ bardzo prawdopodobny. Zawodnik z Hongkongu wbijał też wiele razy break&#39;i 80,90 punktowe. Widać, że dobrze gra w turnieju i zazwyczaj jak podchodzi do stołu i ma fajnie otwarte czerwone, to frejma nie oddaje.
Trochę lżej można pograć także over 1,5 setki. Nie zapomnijcie o reputach bo 3/4 typy weszły a ja ciągle bez:grin::grin::grin:
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Quito
godzina 19.00
spotkanie :paolo Lorenzi - Albert Ramos-Vinola
Typ: ilość setów over 2.5
kurs 2.37
Bet365
Analiza:
Po pierwsze H2H 2:2 i ciekawostka!!!! WSZYSTKIE CZTERY MECZE DWÓSETOWE!!!!!
Dzisiaj moim zdaniem duża szansa na 3 sety:
-Każda seria kiedyś się kończy
-Obaj grają świetnie w tym turnieju , lubią tu grać obaj zameldowali się w półfinale w ubiegłym roku i obaj przegrali swoje mecze o finał.
-Dzisiaj jeden z nich po meczu zamelduje się w finale i poprawi ubiegłoroczny wynik.
W finale będzie grał Belluci lub Estrella i obaj są do ogrania przez Hiszpana lub Włocha więc obaj mają szanse powalczyć o końcowy sukces.
Faworytem w tym meczu dzisiaj młodszy o 6 lat Hiszpan , on wygrał juz dwa razy z Lorenzim na Cleyu , Włoch zwycięzał Hiszpana raz na hardzie i jednokrotnie na mączce.
Jak dla mnie zapowiada się zacięty wyrównany mecz więc idę w 3 sety!!!!
⛔100
 
czaro82 410,7K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Premier League
Godzina. 18:30
Spotkanie. Liverpool - Tottenham
Typ. powyżej 13 różnych w meczu
Kurs. 3.75
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Witam, na dzisiejszy wieczorek proponuje typ &quot;mocno konkursowy&quot; w szlagierze 25 kolejki Premier League pomiędzy zespołem gospodarzy Liverpoolem a ekipa Tottenhamu który przybywa na Anfield w roli gościa. Sporo zostało już napisane na temat tegoż wydarzenia i jak to zazwyczaj ma miejsce przy typowaniu sporo rozbieżności co do ewentualnej wygranej którejkolwiek z drużyn. Osobiście niefaworyzował bym aż tak bardzo zespołu &quot;The Reds&quot; jak wskazują nam kursy wystawione przez bukmacherów lecz zapewne jest to spowodowane głównie faktem iż są gospodarzami tego meczu. Piłkarze Klopa ostatnio w swojej grze złapali zadyszkę i mają już raczej malutkie szanse aby walczyć o tytuł ligi lecz wiemy ze to tylko i aż pilka więc wiele się jeszcze może wydarzyć do końca sezonu. Gospodarze są w tym momencie na 6 pozycji w tabeli i w przypadku dzisiejszej wygranej zròwnają się z City ktore swój mecz rozegra dopiero 13 ego w poniedziałek. Goście zajmują obecnie 2 lokatę w tabeli mając 4pkt przewagi nad dzisiejszym rywalem lecz tracąc do lidera Chelsea aż 9pkt. Po skromnej wygranej Mun United również przeskoczył Liverpool tak więc oba zespoły potrzebują zwycięstwa aby nadal pozostać w czubie gdzie robi się naprawdę gęsto od miejsca nr2 czyli &quot;Kogutów&quot; do miejsca nr 6 różnica pkt to obecnie 4 oczka. Gdyby podopieczni niemieckiego szkoleniowca wywalczyli komplet punktów ta różnica zmalałaby do zaledwie dwóch pkt!!!
Przejdźmy do sedna, obydwa zespoły znane są z ofensywnego stylu gry a także konstruowania swoich akcji ofensywnych silnymi skrzydłami. Takim o to stylem gry stwarzają sporo wrzutek w pole karne a co za tym idzie również rzutów różnych. Jeśli zajrzymy do poprzednich spotkań obydwu drużyn widać gołym okiem że kornerów potrafią nabijać sporo jedni jak i drudzy. Statystycznie pada ich zazwyczaj naście... dlatego typuje jak powyżej.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom