>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.02.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Legia Warszawa
Typ: ft/ft Legia/Legia
Kurs: 2.75
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Już za 5 dni Legia zagra z Ajaxem, więc zapewne zechce jak najszybciej zapewnić sobie zwycięstwo.
Ligi już nie może olać, bo zajmuje dopiero 3 miejsce i tragedią by się stało nie zdobycie mistrzostwa Polski, w konsekwencji brak możliwości walki o Ligę Mistrzów. LM jest dla właścicieli bardzo ważna, bo po pierwsze można liczyć na wpływy, po drugie perspektywa gry w niej pozwala ściągnąć dobrych graczy. Także będą się starali dzisiaj wygrać, aby gonić czołówkę.
Arka z 10 rozegranych spotkań na własnym boisku wygrała tylko 4. Liczę, że nowe nabytki Legii będą się chciały pokazać, a brak Nikolica nie będzie dotkliwy i Legia szybko rozprawi się z dzisiejszym rywalem.
Patrząc na formę obydwóch zespołów, Legia 8 wygranych, remis i przegrana, Arka tylko 2 wygrane 3 remisy i 5 porażek.
Legia strzeliła Piastowi w pierwszej połowie 2 gole, Śląskowi 4 gole. Liczę, że dzisiaj zaczną również w pierwszych 45 minutach.
✅175
 
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Dijon - Caen
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mimo iż jak co sobotę jest dużo zdarzeń do wyboru ja zdecydowałem się wybrać mecz dwóch ekip z dna tabeli francuskiej Ligue 1. Obie drużyny balansują nad spadkiem, w przypadku Dijon tylko lepszy bilans bramkowy dzieli ich od strefy spadkowej bowiem mają tyle samo punktów co okupująca tą strefę drużyna Angers. Caen natomiast ma tylko jeden punkt więcej niż dzisiejsi gospodarze i są w tabeli nad nimi. Obie ekipy potrzebują punktów i będą się starały zagarnąć komplet z tego spotkania, wyjdą z nastawieniem na strzelanie bramek już od początku meczu. Dodatkowo w meczach udziałem Dijon pada 2.9 bramki na spotkanie co daje to 6 najwyższy wynik w lidze, w meczach Caen również pada sporo bramek bowiem 2.8 gola na mecz. Warto rzucić okiem również na H2H tych ekip które wygląda imponująco pod względem ilości strzelanych bramek. (H2H sięga jeszcze dalej w przeszłość) Od 2012 roku mierzyły się między sobą 7 razy - 6 w lidze i raz w pucharze z czego w 5 na 7 tych spotkań over 2.5 bramki został pokryty. Ostatni mecz grali 02.12.16 na stadionie w Caen i wówczas padł wynik 3:3! Myślę, że dziś zobaczymy sporo bramek, obie ekipy potrzebują punktów na gwałt, balansują nad spadkiem a żeby zdobywać punkty trzeba strzelać bramki co bez wątpienia te ekipy potrafią, Dijon do tej pory strzeliło 32 bramki i 37 straciło, Caen natomiast trafiało do bramki rywala 25 razy oraz 40 razy wyciągała piłkę z własnej siatki. Dziś powinniśmy być świadkami widowiska opiewającego w dużo ilość goli.
Link do meczu: flashscore.pl/mecz/rkojpqre/#szczegoly-meczu
⛔100
 
barron 88

barron

Użytkownik
???? Holandia
#11 Spotkanie: BS Weert - Landstede Basketbal Zwolle
Typ: Landstede Basketbal Zwolle -11
Kurs: 1.81, bet365
Stawka: 6/10, 650 PLN
Jak dla mnie kursy zupełnie niezrozumiałe. Wyjściowa linia handicapowa na ten mecz powinna być nie mniejsza niż -15. Drużyna BS Weert to jedna wielka wtopa, spisana od początku na porażkę i tak też jest po 18. spotkaniach, w którym wygrali tylko raz i to sensacyjnie. Zwolle na fali, Zwolle w formie, Zwolle aspiruje o najwyższe cele i zamierza dokonać tego czego nie udało się osiągnąć w poprzednim sezonie, czyli przegrana 4-1 w finale z Groninge, które było notowane na 3. pozycji, z kolei Zwolle zajmowało fotel lidera.
Yoho i Vette w bardzo wysokiej formie, do tego oczekuje dzisiaj dobrej gry w defensywie jak i na tablicach po stronie Oudendaga, który w poprzednim meczu zanotował double-double (16-10 i 4 asysty).
Drużynę Weert po prostu nie będzie w stanie zastopować kontrataków z jakich słyną zawodnicy i oczywiście rzuty za trzy - w poprzednim meczu 18/31, 58%. Mógłbym oczywiście rozpisać statystyki z poprzednich meczów, ale chcę tylko ukazać podobieństwo jak skuteczna potrafi być drużyna Zwolle.
Powodzenia! ;)
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
Nieregulaminowy zapis typu

⛔100
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - PORTUGALIA: Primeira Liga
Godz: 21:30
Spotkanie: VITORIA GUIMARAES VS. FC PORTO
Typ: 2+BTS
Kurs: 3,60
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam,
Wczoraj zignorowałem Portugalię i srodze się na mnie to zemściło, bo chociaż kursy były nędzne,to był to pewniak, a tak połakomiłem się na wyższy kurs w Hiszpanii i typ nie wszedł...
Dziś nie popełnię tego błędu - idę na pewne zwycięstwo w tym meczu FC Porto, które w tym sezonie trzyma linię...
Ostatnio typowałem zwycięstwo dzisiejszych gospodarzy w innym meczu i cóż, typ nie wszedł - dlatego dziś idę przeciw nim, bo z kimś takim jak zespół FC Porto nie mają szans (w ostatnich 5 meczach mieli 2 porażki, dwa bezbramkowe remisy i tylko jedno zwycięstwo !!!) - ale sądzę, że coś ustrzelą - w końcu są u siebie ...
Powodzenia ????
⛔100
 
ektom 65

ektom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,Championship
Godzina: 18:30
Spotkanie: Wolves-Newcastle
Typ: Newcastle wygra
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszego wieczora osiemnasta drużyna w tabeli podejmie lider na własnym stadionie. Na ostanie pięć meczy pomiędzy tymi drużynami 3 razy wygrywała drużyna Newcastle, raz był remis i raz wygrała drużyna Wolves więc bilans jest korzystniejszy dla Newcastle. W tym sezonie Drużyna Rafy Beniteza w lidze spisuje się bardzo dobrze a jej bilnas to 20 zwycięstw 2 remisy i 7 porażek po 29 meczach. W drużynie gospodarzy dzisiaj nie zagra jedynie obrońca Silvio i zawieszony za czerwoną kartkę podstawowy bramkarz Ikeme Carl. W drużynie Newcastle z powodu kontuzji nie będzie przynajmniej 7 zawodników. Moim zdaniem dzisiaj będzie to bardzo wyrównany mecz i myślę, że minimalnie wygra go drużyna z Newcastle.
✅120
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - SINGLES: Quito (Ecuador), clay - Semi-finals
Godzina: 19:10
Spotkanie: Lorenzi P.-Ramos A.
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Będzie krótko, ale treściwie bo zaraz mecz. W Ekwadorze bardzo szybko. Premiuję to Lorenziego. Który potrafi uderzyć, ale potrafi skracać grę czyli grać serw i volley. To duży atut. Technicznie lepszy jest Ramos. Ale to nie jest nawierzchnia premiująca defensywnych graczy a wręcz przeciwnie ofensywnie przysposobionych. Przykład meczu Karlovica. Gdzie nie było nawet żadnego bp ze strony ani Estrelli ani Karlovica. Lorenzi czuję się tu bardzo dobrze. Wydaję się że znowu może zagrać w finale ATP. Moim zdaniem zasługuje. Jak bedzie zobaczymy. Ramos tutaj nie gra nadspodziewanie dobrze. Wiec wszystko wskazuje na Włocha jak będzie zobaczymy.7/10
✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godz: 23:00 11.02.17
Spotkanie: Nowy Orlean -Los Angeles Clippers
Typ: dojdzie do dogrywki
Kurs: 13,00
Bukmacher: unibet
Analiza: Typ pod ryzyko, oczywiście. Dla mnie sprawa jest oczywista ze dojdzie tutaj do równorzędnego spotkania, Pelikany grają przeciętnie , nie jest to drużyna potrafiący zdominować rywala ale ma w składzie kilku graczy którzy mogą sprawić problemy clipsom. LA zaś nadal bez Paula, przekłada się jego brak na ich grę, mieszają dobre występy ze słabymi, ostatnio kilka porazek z rzędu. Ostatnie mecze pomiędzy tymi druzynami głównie na korzyść gości jednak należy pamiętać ze obecna sytuacja obydwu ekip powoduje ze bardzo trudno wskazać faworyta. Mecz bd zacięty, przypuszczam że sprawa nie rozstrzygnięta do 4 kwarty bez żadnej większej przewagi. Tak jak wspomniałem, typ liczący na szczęście ale podparty dyspozycja obu drużyn
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom