>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.03.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
dondariom 234

dondariom

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia, Premier League
Godz: 16:00
Spotkanie: Hull- Swensea
Typ: Grosicki zdobędzie bramkę kiedykolwiek
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Nie będę długo się rozpisywać, Kamil ładnie zaczyna swoją przygodę w Anglii, widać w nim ogromną chęć do gry. Oddaje dużo strzałów i wypracowuje okazję dla swojej drużyny, asystę już ma więc że strzeli bramkę jest tylko kwestią kiedy. Wierzę dziś w naszego reprezentanta i trzymam za niego kciuki.
⛔100
 
A 17

arktos888

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania 1
Godzina: 20.45
Spotkanie: Granada - Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Granada obecnie zajmuje 18 miejsce, zdobywając 19 punktów. Ma straty 5 punktów do bezpiecznego miejsca - pierwszego nad strefą spadkową.
W ostatnich pięciu meczach Granada ma bilans 2-0-3
Atletico Madryt zajmuje 4 miejsce, zdobywając 49 punktów. Ma przewagę 1 punktu, nad piątym - Realem Sociedad.
W ostatnich pięciu meczach Atletico ma bilans 3-1-1.
Bilans ostatnich bezpośrednich meczy jest 4-1-0 na korzyść Atletico Madryt.
Atletico Madryt zajmując 4 miejsce - ma obecnie prawo udziału w kwalifikacjach do LM. Aby utrzymać to miejsce musi ten mecz wygrać (ma tylko 1 punkt przewagi nad 5 zespołem) i wygra go.
✅50
 
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PORTUGALIA: Primeira Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: TONDELA VS. SPORTING CP
Typ: 2+BTS
Kurs: 3.60
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:
Witam,
Dziś obok wielkich wydarzeń w piłce Anglii czy Hiszpanii rozgrywa swoje swoje spotkania ich ubogi kuzyn Portugalia. A w niej również ostatnio nieźle idący do przodu Sporting Lisbona. Co prawda ostatnio tylko zremisował z Guimaraes, ale to jeszcze nic nie znaczy. Piłkarze Sportingu niesieni są zwycięstwami, w szczególności zaś przejściem w lidze Bragi, którą gonili długi czas. Obecnie są już o 6 oczek wyżej i wszystko wskazuje, że zbliżą się wkrótce do Benfiki, która jeszcze niedawno wydawała się nie do osiągnięcia.
A cóż reprezentuje dzisiejszy gospodarz. Właściwie nic. Jego RB wynosi -23, co już samo świadczy, że uznawany jest za dostarczyciela punktów. A ich pozycja w lidze, przedostatnia, przed Funchal i nie sądzę, że podniesie się przed końcem sezonu.
Dlaczego jednak BTS - otóż, Sporting jakoś ma słabość do tego zespołu. Dwa ostatnie spotkania między nimi zakończyły sie podziałem punktów i gdyby nie tak słaba forma Tondeli, to nawet typował bym niespodziankę !
Sądzę więc, że po pierwsze Tondela jeżeli pragnie jeszcze coś osiągnąć, musi zdobywać punkty, a to jest tylko możliwe po przez strelanie goli, a swoje boisko jest szansą. A podrugie,sądzę, że piłkarze Sportingu zwycajnie zlekceważą przeciwnika, nie wystawią najsilniejszego składu i tak dadzą Tondeli sznsę na honorowego gola. A jak będzie zobaczymy. Powodzenia
✅260
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia: Championship - Runda 37
Godz: 16:00
Spotkanie: Brentford - Huddersfield
Typ: over 2.5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj idziemy w kierunku Championship, osoby które interesują się tamtejszą ligą wiedzą, że w zależności od kolejki jest to bramkostrzelna liga i można tam kombinować z bramkami więc dziś my pokombinujemy i zagramy over (+) 2.5 bramki w meczu Brentford z Huddersfield. Kilka faktów opiewających za moim typem:
*ostatnie 8 meczy pomiędzy tymi ekipami to overowe wyniki,
*ostatnie 5 meczy Brentfordu na własnym boisku to overowe wyniki,
*tempo ataku gospodarzy wiedziało jak zebrać 10 pkt i strzelić 10 bramek w ostatnich czterech meczach,
*Brentford zdobył minimum 3 bramki w ostatnich trzech meczach u siebie,
*Huddersfield to kratka z overami na wyjazdach ale też potrafi paść over gdy grają wyjazdowy mecz (średnia ich bramek wynosi akurat równo 2.5 bramki),
*Huddersfield zagra bez pierwszego bramkarza (patrz screen) więc może to też jakoś pomoże w łatwości zdobywania bramek,
https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/17274397_1120256428103475_790366383_n.jpg?oh=4f275b8f13cb3417b7193e153128eac0&amp;amp;oe=58C552D6
No cóż ode mnie to tyle, pozostaje mi tylko życzyć powodzenia sobie oraz Wam!
Zielonych Zipy
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 2 Bundesliga
Godzina: 13.00
Spotkanie: Hannover - Munich 1860
typ: Hannover -1 HA
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Hannover w ostatnich dwóch spotkaniach zdobył 1 punkt. Najpierw remis 2-2 z Bielefeld u siebie, a następnie wyjazdowa porażka z Karlsruher 2-0. dZIŚ zagrają Z Munich 1860, któe ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową.
Hannover musi dziś wygrać, gdyż zostali zepchnięci na 3 miesce kosztem Union Berlin. Tuż za ich plecami czai się Braunschweig, które ma tylko 1 punkt straty do Hannoveru. Drugie Union Berlin rozegra swoje spotkanie na cięzkim terenie w Hamburgu, gdzie zagrają z St. Pauli, więc przy korzystnym wyniku Hannover może wrócić na pozycję dającą bezpośredni awans do Bundesligi.
W tym sezonie 3 punkty ze stadionu Hannoveru wywieźli tylko piłkarze Dresden. Poza tym zanotowali dwa remisy i 8 wygranych. Stawiam, że Hannover wygra dziś dwoma bramkami.
ZWROT 0jk
 
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia,Premiership
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Bournemouth-West Ham
Typ:
over 2.5+bts
Kurs: 1.90
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Dziś na Dean Court Wisienki będą podejmować londyńskie Młoty.Wciąż trwa marazm drużyny z jednego z ulubionych kurortów mieszkańców Albionu.Brak zwycięstwa w 9 kolejnych spotkaniach,w tym czasie 6 porażek i z bezpiecznego miejsca w środku tabeli Wisienki znalazły się już tylko 5 punktów od strefy spadkowej.W ostatnim spotkaniu wywieźli dosyć szczęśliwie punkt z Old Trafford.Czy można mówić o światełku w tunelu,moim zdaniem tak.Dziś przyjeżdza do Nich drużyny ze stolicy.Mocno bramkostrzelny na wyjazdach zespół West Hamu.Do składu wraca Andy Carol.Bardzo niebezpieczny gracz.W ostatnich wyjazdowych spotkaniach pokonywali M&#39;boro 3:1 i w tych samych rozmiarach Souhampton,ostatni ich pojedynek to remis 1:1 z Watford,mimo,że kończyli w 10.Podsumowując .Liczę na bardzo wyrównane spotkanie ,w którym gospodarze zrobią wszystko aby wreszcie zdjąć z siebie fatum meczy bez porażki(może nawet im się to udać),a Młoty zaliczą kolejne wyjazdowe spotkanie z co najmniej jedną bramka na koncie.Nie odważę się typować zwycięstwa,pójdę w stronę bramek.Pozdrawiam.

✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pawel384 23

pawel384

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, OSLO HS 134 Konkurs Drużynowy
Godzina: 16.15
Spotkanie: H2H Niemcy- Norwegia
Typ: Norwegia
Kurs: 2.0
Bukmacher: 365
Dziś czeka nas kolejny dzień rywalizacji w bardzo intensywnym turnieju RawAir. O godzinie 16.15 do rywalizacji stanie 12 drużyn a walka o zwycięstwo rozegra się jak sądzę pomiędzy Polska, Norwegią i Niemcami, o podium być może powalczą również Słoweńcy, którzy po nieudanych MŚ skaczą coraz bardziej optymistycznie.
We wczorajszym prologu najlepszy okazał się Niemiec M. Wellinger wyprzedzając P. Prevca oraz R. Freitaga. W Najlepszej dziesiątce uplasowało się również 3 Polaków. 6- Kot, 7- Żyła, 8- Kubacki.
Zawodnicy, którzy wezmą udział w drużynówce, walczyć będą również o indywidualne punkty do klasyfikacji całego turnieju w związku z czym jest to dla nich podwójna motywacja.
Wspomniałem już o Niemcach i Polakach, natomiast nie zostało powiedziane nic o Norwegach, ktorzy mają tak samo duże szanse na zwycięstwo jak pozostałe dwie reprezentacje. Otóż we wczorajszych kwalifikacjach Norwegowie wypadli bardzo przeciętnie najwyżej uplasował się Stjernen - 10 pozycja, 12 miejsce zajął Forfang , Robert Johansson -22 pozycja natomiast dotychczasowy lider Norwegów Daniel Andre Tande spisał się najgorzej z pośród reprezentacyjnej czwórki zajmując dopiero 22 lokatę. Odnotować warto, że za nieprzepisowy kombinezon zdyskwalifikowany został A. Fannemel, który był w drużynie podczas MŚ w Lachti.
Dlaczego więc wobec tak słabych wyników postanowiłem zagrać zwycięstwo Norwegi nad Niemcami, którzy zaprezentowali się wczoraj zdecydowanie lepiej? Otóż Norwegowie dominowali we wszystkich treningach, cała czwórka plasowała się bardzo wysoko. Dodatkowo skaczą u siebie a podczas konkursu zapowiadany jest mocny wiatr, dlatego znajomość obiektu w tej sytuacji będzie wielkim atutem. Inną sprawą jest fakt, że Norwegowie od MŚ skaczą w nowych kombinezonach, i poraz pierwszy w tym sezonie ich trener A. Stockl nie narzekał, że odstają pod tym względem od czołówki. Obawiam się jedynie jakiejś dyskwalifikacji,- jak to miało miejsce wczoraj w przypadku właśnie Fannemela gdyż to przekreśliło by całkowicie szanse na korzystny wynik. Nie mniej jednak, sądzę, że wszystko zostanie dokładnie sprawdzone aby nie skompromitować się przed własną publicznością, która jest kolejnym plusem przemawiającym na korzyść Norwegii.
Jeśli chodzi o niemców, Ok- wczoraj wysokie miejsca i dobre skoki. Jednak ani Freitag ani Leyche mnie nie przekonują. Nie są w stanie oddać dwóch równych skoków, tym bardziej jeśli warunki będą trudne. Eisenbichler jest w dobrej formie tak wiec zapewne będzie mocnym puntem drużyny. Na MŚ Wellinger również pokazał, że nie potrafi jeszcze do końca wytrzymać presji, przez co przegrali podium na rzecz Austrii.
Reasumując w przekroju tych skoków, które zostały oddane do tej pory Norwegowie wypadali znacznie lepiej, nie warto sugerować się wiec wyłącznie wczorajszymi wynikami, gdyż jak napisałem wyżej za Norwegią przemawia więcej atutów. Ja osobiście idę mocno w stronę Norwegii, i twierdzę, że okażą się lepsi od Niemców. Myślę też, że ich zwycięstwo w całym konkursie jest jak najbardziej realne i mają na to bardzo duże szanse zwłaszcza przy trudnych warunkach jakie są zapowiadane.
⛔100
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna anglia championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: wolverhampton - rotherham
Typ: 1
Kurs: 1.40
Buk: bet365
Analiza:
Ding dong! Ding dong! Walą dzwony na alarm... czerwony alarm dla Wilkow! Znajdują sie oni o piczy kłaczek od strefy spadkowej, ale maja 2 zalegle mecze, jesli dzisiaj nie wygraja to bedzie wstyd, hanba i jeszcze blizej spadku. Moim skromnym zdaniem - nie ma takiej opcji. Co prawda wataha jest w tragicznej formie ogolnej jak i domowej, ale dzisiaj odwiedza ich team, ktory jeszcze nie wygral na wyjezdzie w tym sezonie, bilans 0-1-17 - bez komentarza ;) h2h moze nie wskazuje na kurs 1.40, ale dla mnie to typ dnia championship. Nie bede sie rozwodzil nad rotherhamem, przyjezdzaja na pożarcie i kazdy inny wynik mocno mnie zadziwi. Nie przechodzi mi nawet przez mysl, że wilki moga spasc lige niżej, wiec dzisiaj powinien nastapic przelom w ich wynikach, lepszej okazji nie bedzie. Myslalem, że nastapi to juz po wygranych pucharowych meczach ze stoke i LFC, wolves zaczna piąć sie w gore tabeli, ale tak sie nie stalo. Po serii 3 domowych ligowych porazek czas przypomniec publicznosci, że Wilki jeszcze potrafią gryźć. Reszta statystyk do wgladu indywidualnie. Ja gram to w dublu z M&#39;boro+3 pozdro!
✅40
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina:
13:00
Spotkanie:
Valencia - Gijon
Typ:
Gijon kornery over 3,5
Kurs:
1.9
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dzisiaj o 13:00 odbędzie się mecz między Valencia a Sportingiem Gijon. Buki upatrują faworyta w gospodarzach i na pewno są ku temu powody ale ja w tym meczu będę zainteresowany tylko i wyłącznie kornerami gości. Linia wystawiona przez całoroczny moim zdaniem jak najbardziej do pokrycia. 4 kornery w meczu drużyny , która walczy o przetrwanie w La Liga myślę, że spokojnie mogą się pojawić. Uważam zobaczyć dzisiaj ofensywny pojedynek i kilka kontr ze strony Sportingu. Statystyki Gijon również wyglądają obiecująco:
6 kornerów z Deportivo,
3 kornery z Barceloną,
7 kornerów z Celtą,
12 kornerów z Atletico,
3 kornery z Leganes,
Styl gry Sportingu jest jednoznaczny. Gra skrzydłami z dużą ilością kornerów powinna dzisiaj być widoczna na boisku.
Reasumując Valencia powinna wygrać jednak Gijon moim zdaniem nie stoi na straconej pozycji i uważam, że zobaczymy kilka ataków popartych kornerami ze strony gości. Pozdrawiam

✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bet365maker 35

bet365maker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, SerieA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Genoa - Sampdoria
Typ: Genoa
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Derby Sampdorii. Od kilku tygodni piszę się o tym spotkaniu we Włoszech chociaż jego wynik nie będzie jakoś bardzo wpływowy i znaczący na losy obu drużyn. Obie ekipy zajmują środkowe miejsca tabeli. Raczej spaść z ligi żadna z nich nie spadnie, a awansować do pucharów również nie awansują. Ja widzę dzisiaj Genoe w postaci faworyta. Genoe, która zdominuje od początku i zainkasuje 3 oczka. To są derby, które jak mawia klasyk rządzą się swoimi prawami, ale to dzisiaj Genoa będzie w nich królować.
⛔100
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 16:45
Spotkanie: AS Monaco - Bordeaux
Typ: AS Monaco i obie drużyny strzelą
Kurs: 2,90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś w ofercie kilka ciekawych spotkań. Ja skupiam się na pojedynku Monaco z Bordeaux. Obie drużyny są ostatnio w bardzo dobrej formie. Drużyna z Księstwa przewodzi w tabeli mając 3 pkt przewagi nad PSG. Ich dzisiejszy rywale okupują 6 lokatę. Zapowiada się ciekawe spotkanie, zarówno jedni jak i drudzy lubią grać ofensywny futbol i zdobywają wiele bramek. Monaco u siebie jak dotąd miażdży kolejnych rywali, bilans na własnym stadionie 12-1-1, 50 bramek strzelonych ledwie 10 straconych. Żyrondyści natomiast całkiem nieźle radzą sobie w delegacji 5 zwycięstw, 5 remisów i 3 porażki. Wygrali oni swoje 3 ostatnie mecze wyjazdowe, pokonując kolejno: Nancy, Caen i Lille. Myślę, że dziś też stawią pewien opór Monaco, piszę pewien bowiem doskonale zdaję sobie sprawę jak w tym sezonie gra ekipa Glika i jak odsyła kolejnych swoich przeciwników z bagażem kilku straconych bramek. Dlatego o zwycięstwo AS Monaco jestem spokojny. Idę jednak trochę dalej i zakładam, że goście z Bordeaux zdobędą w tym meczu honorowe trafienie. Kurs na takie zdarzenie jest zachęcający, również prawdopodobieństwo takiego rozwiązania wydaję się dość duże. Powodzenia!
✅190
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Nice Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: GKS Tychy - MKS Kluczbork
Typ: GKS Tychy handicap azjatycki (-1) zwrot w przypadku wygranej jednym golem
Kurs: 2,91
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Sobotnie zmagania na boiskach Nice ligi rozpocznie mecz GKS-u Tychy z Kluczborkiem. Będzie to starcie przedostatniego z ostatnim zespołem. Dorobek punktowy Tyszan to 17 punktów. U siebie grają praktycznie bezkompromisowo, poza jednym remisem odnieśli cztery zwycięstwa i tyleż samo porażek. MKS natomiast zgromadził 12 punktów w delegacji i jest to najgorzej grający klub na wyjazdach. W dziesięciu meczach zdobył zaledwie trzy punkty po remisach. Kibice GKS-u zapewne nie tak wyobrażali sobie zmagania ich klubu na zapleczu Ekstraklasy. Nowy stadion jeden z najwyższych budżetów w lidze i klub musi ratować się przed spadkiem. Jeśli chodzi o finanse to klub z Kluczborka jest na przeciwległym biegunie w stosunku do ich dzisiejszego rywala. Jeśli brać pod uwagę budżety można porównać to do biblijnego starcia Dawida z Goliatem. Kto w tym starciu okaże się lepszy? Moim zdaniem Goliat. Widziałem obydwa zespoły w jednym meczu na żywo w tym sezonie i lepsze wrażenie zrobili na mnie piłkarze z Tychów. Szczególnie pozytywne wrażenie wywarł na mnie na mnie środkowy pomocnik Grzeszczyk i piłkarze lewego skrzydła czyli Mańka i Radzewicz. Oglądając ostatni mecz MKS-u ze Stalą Mielec dało się odnieść wrażenie, że był to mecz do jednej bramki, niby Stal wygrała po kontrowersyjnym karnym ale z tego co widziałem to była zespołem zdecydowanie lepszym. Myślę, że dziś może być podobnie i dzisiejsi gospodarze dopiszą do swojego konta trzy punkty. Z racji tego, że ktoś mnie uprzedził w dziale Nice ligi i nie chcę powielać typu obstawiam handicap.
✅191
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Ligue 1
Godzina : 20:00
Spotkanie : Guingamp - Bastia
Typ: over 2,5
Kurs: 2,28
Bukmacher : Oddsring
Analiza :
Jak dla mnie ten kurs to lekkie zaskoczenie, przeglądając kursy spodziewałem się raczej tego że buki uznają że bardziej prawdopodobne w tym meczu jest że padnie co najmniej 3 gole a nie mniej. Pewnie taki kurs ze względu na wyniki pomiędzy tymi drużynami z poprzednich lat gdzie przeważnie padały under tej linii. Jednak spójrzmy na ostatnie spotkania tych drużyn. Guingamp w 5 ostatnich meczach 4 razy pokrył tę linie, Bastia w 3, Guinap u siebie przeważnie strzela a Bastia na wyjeździe czasem coś strzeli ale przeważnie dużo traci dla mnie jest to kurs do przyjęcia.
✅128
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, OSLO HS 134 Konkurs Drużynowy
Godzina: 16.15
Typ: Niemcy wygrają
Kurs: 3,00
Bukmacher: betsson
Analiza:
Zapraszam na pierwszy konkurs w ramach Pucharu Świata, w norweskim Oslo, który zostanie rozegrany na legendarnej Holmenkollbakken (HS134). Po dłuższej przerwie spowodowanej Mistrzostwami Świata wracamy do zmagań pucharowych. Na pierwszy rzut konkurs drużynowy oraz nowinka czyli Raw Air, dziesięciodniowy &quot;maraton skoków&quot;. &quot;W ciągu dziesięciu dni, zawodnicy będą codziennie zdobywać punkty do klasyfikacji generalnej, począwszy od rywalizacji w Oslo, przez Lillehammer i Trondheim, do wielkiego finału na mamucim obiekcie w Vikersund. Do klasyfikacji generalnej Raw Air zliczane będą noty punktowe zawodników z prologów, konkursów indywidualnych oraz rywalizacji drużynowych. Z tego powodu, podczas prologów (będącymi jednocześnie kwalifikacjami do indywidualnych zawodów), oceniana przez sędziów będzie również prekwalifikowana czołowa dziesiątka Pucharu Świata. Jeżeli wszystkie plany organizatorów pójdą zgodnie z planem, to w ramach turnieju przeprowadzonych zostanie aż szesnaście serii skoków. Zwycięzca Raw Air wzbogaci się o nagrodę w wysokości 60 tysięcy euro.&quot;* Wracając do konkursu faworytami do walki o pierwsze miejsce podobnie jak na MŚ w Lahti będą Niemcy oraz Polacy. Dlaczego nasi rodacy są faworytami nie muszę nawet wyjaśniać Mistrzowie Świata, więc swoje zrobią. Ja jednakże w dzisiejszym konkursie stawiałbym na Niemców, którzy podczas prologu a zarazem kwalifikacji pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując pierwsze, trzecie, czwarte oraz piętnaste miejsce, sumując noty to w porównaniu do Polaków nieznacznie by prowadzili. Warto tu od razu wyróżnić Andreasa Wellingera, który oddał kapitalny skok, dostając przy tym zdecydowanie najwyższe noty w porównaniu do reszty stawki, przy takiej dyspozycji sam Welli, powinien wyciągnąć naszych zachodnich sąsiadów na pierwsze miejsce podium. Także mój faworyt został tu już przedstawiony, a wracając do konkursu to o trzecie miejsce powinny powalczyć reprezentacje Austrii oraz Norwegii, jednakże w tej parze ciężko wskazać jednoznacznego faworyta. Konkurs rozpocznie się o godzinie 16:15.
*(skijmuping.pl)
⛔100
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Francja Ligue 1
Godzina. 16:45
Spotkanie. Monaco - Bordeaux
Typ. Monaco -1HA
Kurs. 2.10
Bukmacher. Bet365
Analiza.
Witam wszystkich, na dzisiejsze popołudnie zaproponuje wam zakład w spotkaniu 29 kolejki Ligue1, pomiędzy liderem z Księstwa Monaco a zespołem Bordeaux. Drużyna naszego reprezentanta Kamila Glika rozpedzona niczym TGV, obecnie grająca na trzech frontach, liga+puchar i dodatkowo jeszcze LM. Jak do tej pory świetnie sobie radzą we wszystkich w/w rozgrywkach strzelając mnóstwo bramek gromiąc kolejno swoich rywali. (może poza pierwszym wyjazdowym pojedynku z City przegranym w stosunku 5:3 lecz za 4 dni zagrają rewanż w którym nie są wcale bez szans). Na ligowym podwórku liczą się tylko 3 zespoły w walce o tytuł mistrza kraju i to właśnie w gospodarzach upatruje końcowego triumfatora tychże rozgrywek...
Podopieczni Leonardo Jardima mają świetny bilans spotkań przed własną publicznością, w 14 meczach 50 goli strzelonych!!! budzi zapewne respekt przed każdą ekipą wybierajacą się do nich w delegacje. Większa rolę na boisku zaczynają odgrywać również zawodnicy drugoplanowi tacy jak MBappe czy Mendy co dodaje tylko jakości całemu zespołowi i dzięki czemu pada więcej goli
a czołowi strzelcy mogą odpocząć na ławce. . .
Teraz troszkę o gościach którzy w tym sezonie na 4 pozycji z dorobkiem 43pkt i bilansem bramek 36/34. Goście mogą powalczyć już tylko o kwalifikacje do LE, choć i o to będzie niezmiernie ciężko, ponieważ obecnie na 4 pozycji ulokował się groźny Lyon a zaraz za nim jest jeszcze Marsylia. Pomimo że
w pięciu ostatnich bezpośrednich spotkaniach Monaco tylko raz zwyciężyło swojego dzisiejszego rywala, ponosząc trzy porażki oraz jeden remis, to i tak wydaje mi się że w obecnej dyspozycji to gospodarze pewnie zwyciężą zgarniając komplet oczek . . .
Według mojej opinii pomiędzy tymi dwoma klubami jest spora dysproporcja w jakości gry a przede wszystkim w skuteczności pod bramką przeciwnika. Szeroka ławka lidera tabeli zapewne pomoże dzisiaj trenerowi rotować tak składem aby pewnie zwyciężyć oraz zachować siły na środowy rewanż w LM.
Podsumowując biorąc pod uwagę wszelkie za i przeciw uważam iż AS Monaco zwyciężą dzisiejsze starcie z Bordeaux minimum dwoma bramkami, tym samym podtrzymując świetną passę spotkań przed własną publicznością. Powodzenia.
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
ZWROT 0jk
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, OSLO HS 134 Konkurs Drużynowy
Godzina: 16.15
Spotkanie: Zwycięzca konkursu
Typ: Polska
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Konsekwentnie po raz kolejny już w tym sezonie gram na Polaków w drużynówce, którzy wygrali 3 z 4 konkursów przegrywając jedynie w Zakopanym. W dzisiejszych zawodach liczyć się będą głównie dwie reprezentacje: Niemcy i Polacy, jakąś walkę nawiązać jeszcze mogą gospodarze, ale szczerze w to wątpię.
Nie zgodzę się z kolegą wyżej, który uważa, że Słoweńcy mogą powalczyć o podium, może i na początku sezonu byłoby to możliwe ale na pewno nie w składzie: Tilen Bartol (zawodnik skaczący cały sezon w Pucharze Kontynentalnym), Nejc Dezman (po kilku miejscach w piątej dziesiątce wrócił do skakania w Kontynentalnym), Jernej Damjan (29 zawodnik klasyfikacji generalnej, jedno miejsce 2 czołowej 15), sam Peter Prevc nie wyciągnie ich na 4 miejsce nie mówiąc już o podium.
Nie uważam również, aby Niemcy, którzy skaczą bardzo nierówno, utrzymali swoją wczorajszą świetną formę i żeby Freitag i Eisenbichler wykonali dwa równe skoki jak to z reguły bywało w drużynówce, że któryś z nich zawalał, już nie mówię o Stephanie Leyhe, który potrafi im zawalić cały konkurs jednym skokiem, sam Welli tego nie uciągnie na 1 miejsce potrzebne jest 8 równych skoków jak to się zdarzyło raz w Zakopanym, jednak w pozostałych 3 konkursach nie miało miejsca.
Norwegowie jak pokazali wczoraj, mimo że skaczą u siebie będą raczej kandydatem do trzeciego miejsca (żadnego Norwega w czołowej 10, 2 w czołowej 20, Aune nie liczę, gdyż dzisiaj nie skaczę).
Nasi skoczkowie skaczą najrówniej z całej stawki i poza jedną wpadką Dawida w pierwszej serii na Wielkiej Krokwi nikt nie mógł nawiązać z nimi walki, co pokazały Mistrzostwa Świata, gdzie nad drugim miejscem przewaga wynosiła ponad 25 punktów! Uważam, że przez ten jeden tydzień forma Niemców nie mogła wzrosnąć tak znacząco aby mogli oni tu dzisiaj wygrać (ponad 50! punktów przewagi Polaków nad nimi).
Spodziewałem się linii w granicach 2.0 a po takim kursie to żal nie zagrać.
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna Anglia, Premier League
Godz: 16:00
Spotkanie: Hull- Swensea
Typ: Hull -1 AH
Kurs: 4.35
Bukmacher:Unibet
Hull trochę punktował w ostatnich tygodniach, ale ostatnio dopadła ich mała zadyszka, najpierw zremisowali u siebie z Burnley, potem przegrali z odradzającym się Leicester, liga jednak powoli zbliża się do finiszu, zostało 11 kolejek i jeśli nadal chcą grać w elicie muszą dzisiaj zdobyć 3pkt, bo gdzie i kiedy jak nie u siebie ze Swansea?Goście przecież też nie jest tuzem w tej lidze, mają 6pkt więcej ale i leżą Tygrysom co widać nie tylko w ich ostatnich pojedynkach ale i dłuższym h2h, na terenie Tygrysów to zdecydowana przewaga Hull.
Gospodarze zainkasowali 21pkt, jest to zbyt mało żeby po tej kolejce wyjść z czerwonej lokaty, no ale jak nie zdobędą dzisiaj kompletu to ja nie widzę dla nich ratunku.Goście są stosunkowo bezpieczni, ale też nie jest to duża zaliczka, błędem jest czekać na potknięcia rywali by się utrzymać, jeśli będą przegrywać w tym meczu będą musieli się odsłonić, i jeśli nie wyrównają zostaną dobici.Tak właśnie to widzę w tym meczu.
ZWROT 0jk
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Austria - Tipico Bundesliga
Godzina : 18:30
Spotkanie : Altach - Mattersburg
Typ: 1
Kurs: 1,87
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Wicelider tabeli podejmuje przedostatni zespół. W zeszłym tygodniu Altach u siebie pierwsza, niespodziewana porażka bo z St. Polten 1:2. Także nowy rok zaczęty u siebie nienajlepiej, co myślę powinno zadziałać motywująco w tym meczu. Bramki u siebie 22:8
Mattersburg na wyjeździe katastrofa: 0-2-9 i bramki 8:22. Nie ma co się nawet tutaj zbytnio rozpisywać, ten mecz to must win dla gospodarzy jeśli marzą jeszcze o mistrzostwie, bo Salzburg ucieka, a Austria Wiedeń i Sturm Graz już są 1 i 2 pkt za nimi.
Nieobecności - Altach: pierwszy bramkarz Lukse(22/0), Galvao(25/0), Harrer(12/0), Prokopic(19/0). Mettersburg:Grgic(15/2), Maierhoffer(4/1) oraz 3 podstawowych obrońców za kartki: Rath(22/0), Holler(24/0), Maksimenko(18/0).
Powodzenia!
✅87
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:Delikatnym faworytem w tym meczu są goście, mimo słabszej gry w ostatnim czasie.
Ruch Chorzów w tym roku o dziwo gra niespodziewanie dobrze, 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka - 0:1 z Cracovią, 3:1 z Legią, 2:0 ze Ślaskiem i 0:0 z Termalicą.
Lechia Gdańsk w tym roku 2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka - 3:0 z Jagiellonią, 1:1 z Termalicą, 4:2 z Cracovią i 0:1 z Lechem.
W tym meczu na pewno nie zobaczymy S. Peszkę, G. Kuświk i V. Milinković-Savic którzy zostali ukarani czerwoną kartką w poprzednim meczu.
Mimo wszystko Lechia Gdańsk ma w swoim składzie takich piłkarzy jak bracia Paixao, Krasić, Wolski, Borysiuk, Haraslin, Chrapek czy Van Kessel. którzy są w stanie wygrać z każdym w naszej lidze i dziś liczę na to, że Lechia Gdańsk po zdobyciu 3 punktów wróci na fotel lidera.
Powodzenia.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom