>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.03.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Godzina: 21.00
Spotkanie: Demetrius &quot;Boo Boo&quot; Andrade (23-0,16KO) - Jack &quot;Golden&quot; Culcay (22-1, 11KO)
Typ: Demetrius Andrade KO,TKO lub dyskwalifikacja
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Czas w końcu pozwolił znaleźć chwilę na analizę, której dawno z moje strony nie było. Bardzo się cieszę, że coraz więcej osób jest aktywnych w tym dziale, oby tak dalej!
Na niemieckiej ziemi zapowiada się pozornie ciekawy pojedynek lokalnego mistrza tymcasowego WBA w wadze półśredniej Culcaya z bardzo mocnym Andrade o pełnoprawny pas WBA World w tej wadze.
Culcay jest typowym niemieckim &quot;mistrzem&quot;. Klasycznie nie jest to typowy Szwab tylko Ekwadorczyk, klasycznie pod parasolem ochronnym obija przeciętnych zawodników i to jeszcze ze sporymi problemami czego efektem byla chociażby porażka z szerzej nieznanym Guido Nicolasem Pitto. Cios ma przeciętny, technika może nieco lepiej ale też bez szału. Jest to tak o przeciętny pięściarz którego środowisko niemieckie po prostu wypromowało. Nie moim zdaniem żadnego atutu, którym mógłby zagrozić Andrade. A ten to talent najczystszej wody - bardzo szybki, ruchliwy, operujący bardzo długim, kąśliwym jabem, który daje dużo przy przewadze 13cm wzrostu. Jego ciosy też mają wymowę, potrafi składać świetne kombinacje. Powiem szczerze, dla mnie to bardzo dobry pięściarz i tylko czekam aż dostanie prawdziwą szansę do jej udowodnienia. Już dziś chociaż minimalna okazja do udowodnienia tego. Niemiaszka Demetrius robi w każdej rundzie i powinien systematycznie go rozbijać i odbierać ochotę do dalszego pojedynku. Walka jest w Niemczech i chociaż sila przetragowa tego kraju nieco spadła wraz ze spadkiem znacznie Sauerland Promotion, to wciąż sędziowanie będzie z pewnością mocno stronnicze. Andrade powinien być tego świadom a ma wszelkie atuty by rozbić Culcaya do samego końca.
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Indian Wells
godzina 21.30
spotkanie : F.Fognini - JW. TSonga
typ ilośc setów over 2,5
kurs 3,5
bet365
analiza:Tsonga ostatnio w fantastycznej formie , piękna seria 9 zwycięstw i tylko dwa razy tracił seta , z Goffinem i z Kyrgiosem.Na pierwszy rzut oka wyglada to na 2:0 dla Francuza i raczej takiego wyniku bym się spodziewał ale po drugiej stronie siatki Fabbio Fognini więc możliwe jest wszystko.
Włochowi z Tsongą wyraźnie nie idzie 4:0 w H2H dla Joe i tylko raz Fognini ugrał seta ale te mecze raczej bywały zacięte , padło wiele wyników 7:5 i Tiebreacki .Na 3 sety kurs wystawili smaczny 3,5 i chyba wart próbować.
Fogniniego przyznaję dawno nie widziałem w akcji i ostatnio sporo przegrywa zwłaszcza
na Hardzie ale Fabio od lat przyzwyczaił do ogromnej amplitudy i wahań w swoich poczynaniach na korcie .Powinien powalczyć a na seta przeciw Tsondze stać go z pewnością.No zobaczymy.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka / Hiszpania ACB
Godz : 19:00
Spotkanie : Valencia - Fuenlabrada
Typ : (+10,5) Fuenlabrada win
Kurs : 2,00
Buk : Bet365
Witam,
Po pewnym trafieniu typu z Modena, dałem sobie dzień przerwy bo wczoraj nie miałem przekonania do żadnego spotkania. W sobotni wieczór wracam do basketu, ponownie z udziałem Valencii. Skąd taki typy? Po pierwsze goście mają na tapecie tylko spotkania w lidze, i myślę że mały dołek który ich dotknął już minął. Na ich nie szczęście grali ostatnio z będącym w gazie Bilbao, Teneryfa, Unicaja czy Gran Canaria. Jak widać same mocne ekipy, jednak ostatnio udało się wygrać z Zaragoza 93-80, dość pewnie i po niezłej grze.
Swoją szanse na powodzenie typu widzę również w tym że Valencia ostatnio miała mecz z Khimkami, które nota bene mnie tak rozczarowaly, i dziś liczę na sporą rotacje w składzie gospodarzy. Może i też większe rozluźnienie, co pozwoli to gościa na nawiązanie równej walki z graczami Valencii. Wydaje mi się że 10pkt to wystarczającej handi w tych okolicznościach.
Powodzenia ????
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Turcja, Super Lig
Godzina: 17:00
Spotkanie: Galatasaray Stambuł - Genclerbirligi
Typ: 2
Kurs: 4,46
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj próbuję niespodzianki w tym spotkaniu piłkarskim z ligi tureckiej. Tabela:

Galata u siebie ma na koncie 7 zwycięstw i 4 porażki, natomiast ich rywal na wyjeździe zanotował 2 zwycięstwa, 3 remisy i 6 porażek. Każdy wie, że Galatasaray jest tutaj faworytem i przemawia za nimi wszystko ale ja tutaj dzisiaj liczę na niespodziankę. Gospodarze w tym sezonie notują zadziwiająco dużo wpadek więc dlaczego kolejna miała by się im nie przytrafić, tym bardziej, że dzisiaj zagrają bez swoich kluczowych zawodników. U gospodarzy nie zagrają dziś obrońcy Kaya (12 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Cavanda (5 występów w tym sezonie), pomocnicy Bruma (21 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie), Sneijder (17 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie, najwięcej asyst w drużynie, bo aż 11) i de Jong (15 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik najlepszy strzelec w drużynie Derdiyok (22 występy w tym sezonie, 10 goli na koncie), do tego pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Chedjou (13 występów w tym sezonie), który podczas wczorajszego treningu doznał urazu i tym czy ostatecznie będzie w stanie zagrać dowiemy się przed samym meczem. Jak widać wielu kluczowych piłkarzy w Galacie dziś nie zagra i stąd myślę, że jest okazja na niespodziankę. Genclerbirligi zagra praktycznie najmocniejszym składem. Gospodarze dzisiaj bez najlepszego strzelca, bez najlepszego asystenta i bez kilku innych bardzo ważnych graczy w zespole. Bardzo jestem ciekaw jak bez nich Galata dzisiaj zagra. Ja spodziewam się, że gości stać na sprawienie niespodzianki i tak tutaj popróbuję.
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Trefl Sopot vs Polpharma Starogard
Typ :Trefl Sopot -8
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Trefl Sopot w ostatnim czasie na fali wznoszącej. Po 3 zwycięstwach z rzędu dzisiaj na własnym parkiecie podejmować będą Polpharmę Starogard. Goście to drużyna która zdecydowanie słabiej radzi sobie na wyjeździe zresztą bilans 3-7 mówi sam za siebie. Trefl z kolei u siebie poza porażkami z silniejszymi rywali radzi sobie bardzo dobrze. Ten fakt może mieć kluczowe znaczenie dla losów meczu. To co przemawia za podopiecznymi Martica to indywidualności. Ireland Marković to duet który robi dużą różnicę. Do tego wsparcie w postaci Karolaka Śmigielskiego Mielonego Dyla daje zdecydowaną przewagę w ofensywie. Polpharma poza Milesem Markovicem i Sajusem nie ma za wielu atutów w ataku. Lepsza forma lepszy wachlarz możliwości to wszystko przemawia za gospodarzami dlatego też idę w ich stronę.
⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia - Eredivisie
Godz: 18:30
Spotkanie: ADO Den Haag - N.E.C.
Typ: ADO Den Haag
Kurs: 2.25
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 26 kolejkę ligową holenderskiej Eredivisie.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Kyocera Stadion zmierzą się ze sobą miejscowe Alles Door Oefening Den Haag a w gości przyjedzie drużyna Nijmegen Eendracht Combinatie.
Gospodarze w tym sezonie w swoich 25 meczach zdobyli 19 punktów co daje obecnie ostatnie 18 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 12 pozycji w tabeli holenderskiej Eredivisie ze zdobytymi 28 oczkami w swoich 25 spotkaniach.
ADO Den Haag w tym sezonie na swoim terenie 3 zwycięstwa, 2 remisy oraz 7 przegranych i bilans bramek 8-15 natomiast N.E.C. w delegacjach 2 wygrane, 3 remisy oraz 7 porażek z bilansem bramkowym 8-25.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż zespół z Hagi można powiedzieć że musi zacząć zdobywać punkty tak bardzo potrzebne im do utrzymania i to u siebie ich zdobyli więcej i lepiej grają a goście większość swoich ligowych oczek zdobyli u siebie na wyjazdach tracąc sporo ze swojej wartości i moim zdaniem na swoim Kyocera Stadion gospodarze będą potrafili to wykorzystać i przekuć w zdobycz 3 ligowych oczek.
✅125
 
M 2

marex121

Użytkownik
Dyscyplina: MMA - UFC
Godz. 4.00
Spotkanie: Gastelum vs Belfort
Typ: over 1.5 rundy
Kurs: 2.30
Bukmacher: Betsson
Witam, mysle, ze to dobry typ za taka stawkę, istnieje naprawde mała szansa, że belfort ubije kelvina podczas 1 rundy, bo jednak kelvin to sciscla czolowka, a z drugiej strony jest zbyt doswiadczony by dac sie ubić na poczatku walki, dlatego dla mnie typ warty postawienia.
kiepska analiza
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Barcelona - Wisła Płock
Typ: Powyżej 56,5
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu w którym oferta, jak to zazwyczaj na weekendzie bywa jest bardzo bogata i można przebierać w wielu spotkaniach, osobiście zdrcydowałem się na piłkę ręczna i jeden z kilku meczy które mnie zaintrygowały, jednym z nich jest mecz pomiędzy wielokrotnym mistrzem Hiszpanii Barceloną, a naszym rodzimym zespołem z Płocka. Spotkanie rozpocznie się o godzinę dwudziestej i warto temu spotkaniu przyjrzeć się bliżej. Moja propozycja na ten mecz to opcja overowa 56,5 bramki po bardzo atrakcyjnym kursie który obecnie widnieje, bez dwóch zdań faworytem tego widowiska są Katalończycy którzy w swoich szeregach mają świetnych zawodników a przede wszystkim bardzo doświadczonych, Barcelona to zespół grający mocno ofensywnie Handball zresztą w czym oni ofensywnie nie grają w piłce nożnej również to mocno się uwidacznia. Na pewno gospodarze będą narzucać dzisiaj szybkie tempo gry, a Wisła będzie musiała w tej grze uczestniczyć żeby myśleć o jakimkolwiek wywiezieni punktów z gorącej Hiszpanii. Blaugrana w ostatnim czasie jest świetnie dysponowana, wygrali ostatnio w lidzę z Valladolid rozbijając ich 25:38, wcześniej zremisowali na gorącym terenie w Kiel 27:27, rozbili u siebie Benidrom 38:28 oraz wygrali w lidze mistrzów ciężki mecz z Flensburgiem 26:23 i dumnie zasiadają w fotelu lidera grupy A. Natomiast Wisła ostatnio gra słabo przegrali sensacyjnie z Piotrkowem w lidzę 26:25, ulegli z PSG 25:29 ale były momenty dobrej gry, dlatego liczę że dzisiaj w Hiszpanii powalczą o przyzwoity wynik. Liczę dzisiaj na Over 56,5 gdyż mecz będzie otwarty i na pewno obfity w bramki.
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklapa
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Jagiellonia - Korona
Typ: 1
Kurs:
1.53
Bukmacher:
Betsson
Analiza:
Aż dziw bierze, że nikt nie chce zagrać tego meczu.
Z ostatniej chwili: Wójt dostał telefon z Gdyni, że Arka na złość Lechii odda punkty Probierzowi.
Jeśli Jaga naprawdę myśli o podium w tym sezonie, takie mecze musi wygrywać. Własne boisko, dobra (nie świetna) forma zespołu i klasa przeciwnika sugeruje, że Stolica Mrozu zgarnie trzy punkty w meczu. Statystyki każdy może łatwo znaleźć, nie warto ich tu przytaczać.
Gwóźdź programu: Kostek Vassiliev
Typ dla odważnych: Jaga H(0:1)

✅53
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, La Liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Granada - Atl.Madryt
Typ: Gol dla Atletico przed 37:00
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś miałem odpuścić Typy Dnia, ale wpadł mi w oko bardzo ciekawy typ. Mianowicie gol Atletico w meczu z Granadą przed upływem 37 minut gry. Diego Simeone desygnował do gry chyba najmocniejsze zestawienie jakie miał do dyspozycji, ponieważ bardzo zależy mu na wygraniu tego meczu w kontekście walki o pozycję numer 3 na koniec sezonu, która aktualnie okupuje Sevilla. O tyle to jest ważne, że pierwsze 3 zespoły mają zapewnioną kwalifikację do Champions League, a żaden mocny zespół nie chce przebijać się przez kwalifikacje i trafić siły, które później odbijają się w dalszej części sezonu. Mając dodatkowo w perspektywie mecz w Lidze Mistrzów w środku tygodnia Atleti będą chcieć jak najszybciej otworzyc wynik spotkania i kontrolować go do końca meczu, aby stracić jak najmniej sił.
⛔100
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna - Primera B Metropolitana
Spotkanie: CA Estudiantes - Talleres Remedios Escalada
Godzina: 23:05
Typ: over 2,5
Kurs: 2.36
Bukmacher: betsson
W argentyńskiej Primera B Metropolitana spotkają się dzisiaj ekipy CA Estudiantes oraz Talleres Remedios Escalada. Bukmacherzy upatrują faworyta w ekipie gospodarzy. Kurs na nich jednak jest mizerny. Zdecywanie wolę tutaj zagrać over 2,5.
Po pierwsze, historia ostatniego bezpośredniego starcia pomiędzy tymi drużynami. Te zespoły mierzyły się już ze sobą w tym sezonie. Na obiekcie Escalady padł wynik 2:2. Padły aż 4 bramki. Dzisiaj liczę na podobny rezultat.
Po drugie, ilość overów proponowanej przeze mnie linii w meczach tych drużyn. Obie ekipy mają po 18 meczów ligowych. Zarówno jedni jak i drudzy zanotowali 10 overów. A więc częściej uczestniczą w meczach kiedy padają minimum 3 gole niż kiedy mamy mało bramek.
Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem są ostatnie mecze tych zespołów. Gospodarze w 3 ostatnich meczach zarówno strzelali minimum jednego gola jak i tracili minimum jednego. Przyjezdni strzelali w 4 ostatnich meczach ligowych.
W moim odczuciu będzie dużo bramek w tym starciu. Kurs jest dość wysoki. Myślę, że warto się skusić.
✅136
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Indian Wells - 1/32
Godzina: 23:40
Spotkanie: Dolgopolov - Kohlschreiber
Typ: Kohlschreiber zwycięstwo
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szczęśliwie dla mnie spotkanie obsunęło się w czasie, więc szybko i na temat, żeby zdążyć. Jak dla mnie Kohlschreiber świetnie prezentował się w Dubaju i niestety trochę szczęścia zabrakło do ogrania Murraya, ale generalnie forma jest. Dolgopolov natomiast ostatnio podróżował po turniejach na mące, gdzie wystąpił chyba wszędzie, wygrywając nawet, bodajże ATP Buenos Aires [?], w każdym razie rozegrał bardzo dużo spotkań, nabawiając się lekkiego urazu, przez co jakość gry spadała z czasem, a częste TB nie pomagały. Nawet sam wypowiadał się, że gra dopóki ma siłę, ale zdaje sobie sprawę, że po kontuzji trochę przesadza z ilością występów, więc liczę na to, że grając non stop na clayu, nie ogra nagle świetnie grającego ostatnimi czasy na hardzie Niemca.
krecz, zwrot 0jk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom