>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.11.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
W 353

walejakos

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwlifikacje
Godz: 00:45
Spotkanie Brazylia-Argentyna
Typ: 2
Kurs 3.50 @Bet365
Brazylia ktora jest na pierwszym miejscu pewnie chce dzis tez wygrac , ale nie beda mieli tak łatwo sadze ze dzisiaj straca punkty bo Argentyna potrzebuje ich jak ryba wody . Na dodatek Argentyna nie wygrała od 1990 roku z Brazylia na wyjezdzie , co ich jeszcze bardziej zmotywuje w tym meczu . Argentyna z Messim na czele powinna wywalczyc 3 punkty a kurs 3.50 jeszcze bardziej zacheca do gry na Argentyne
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - eliminacje do MŚ - Ameryka Południowa
Godzina: 0:45
Spotkanie: Brazylia - Argentyna
Typ: w meczu będzie remis a obie drużyny zdobędą gole
Kurs: 4,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie można sobie wyobrazić bardziej prestiżowego meczu na tym kontynencie jak spotkanie pomiędzy Brazylią i Argentyną. Są to dwie najlepsze reprezentacje tego kontynentu(choć w tabeli Argentyna jest dośc nisko, ale w końcu zaczną grać swoje) i zapowiada się ciekawy mecz. Z racji tego, że mecz będzie w Brazylii, to faworytem są gospodarze, ale ja tu widzę spore szanse na remis. Obydwie reprezentacje mają w swoich kadrach wielkie gwiazdy. Najważniejsze to oczywiście Messi z Argentyny i Neymar z Brazylii. Przy takich składach jakie posiadają, to obie reprezentacje powinny strzelić choć po jednej bramce. Argentyna na wyjeździe nie strzeliła tylko z Paragwajem. Brazylia u siebie w każdym meczu strzelała przynajmniej dwie bramki. W Argentynie był remis 1:1. Coś mi mówi, że w Brazylii również będzie remis i obie reprezentacje strzelą choć po jednym golu.
⛔100
 
F 21

fraktal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EMŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia-Polska
Typ: 1 połowa over 1,5
Kurs: 4
Bukmacher: betfair
Z piątkowej oferty biorę pod lupę spotkanie naszych Orłów, z reprezentacją Rumuni. Jeśli chodzi o mecze naszej reprezentacji widzę to tak- 3 mecze i 3 dramaty- całe szczęście z happy endem. Chłopaki wychodzą na murawę dają z siebie wszystko by objąć prowadzenie w 1 połowie, natomiast w 2 połowie dają z siebie jeszcze więcej by utrzymać je do końca. Jutro powinno być podobnie. W ostatnim meczu z Armenią zabrakło nam skuteczności w 1 połowie co mam nadzieję w meczu z rumunami się nie powtórzy. Myślę, że od pierwszego gwizdka będziemy mogli oglądać dynamiczny i efektywny futboll w wykonaniu polskiej reprezentacji co może zaowocować 2 bramkami. Kurs 4.0 jak dla mnie jest atrakcyjny. Jeśli bramka wpadnie stosunkowo szybko zamykam zakład nie czekając na więcej.
⛔100
 
K 97

koonrrrado

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa/el. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dania - Kazachstan
Typ: Dania (-1,5) HA
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Póki co na 7 postów mam 3 trafione więc mam nadzieję, że dziś powrócę do mojej skuteczności na poziomie 50 %. heh Do rzeczy:
dziś analizuję spotkanie naszych grupowych rywali. Moim zdaniem ekipa gospodarzy powinna bez problemu pokonać gości. Przede wszystkim grają przed własną publicznością, której mają coś do udowodnienia. Nie wspominam już, że sami muszą złapać się za jaja i wygrać zdecydowanie ten mecz, jeśli chcą jeszcze marzyć o jakichkolwiek szansach na występ w mundialu. Duńczycy przegrali u siebie poprzednie spotkanie z bardzo dobrze spisującą się ekipą Czarnogóry. Co prawda wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku, ale w tej najważniejszej statystyce (czyt. bramki), lepsi okazali się goście. Margines błędu zatem został wykorzystany do maksimum. Nie zapominajmy, że gdyby nie nasz kapitan, zapewne wywieźli by 3 punkty i z Warszawy. W pierwszym spotkaniu eliminacji wygrali u siebie z Armenią (1-0), która nie jest taka słaba, jakby się wydawało. Dania po 3 spotkaniach zgromadziła na swoim koncie 3 punkty, co jest wielkim rozczarowaniem, bo przed rozgrywkami typowani byli na naszego najgroźniejszego rywala.
Kazachstan, póki co ma 2 punkty po 3 meczach. W tabeli znajdują się bezpośrednio za swoim dzisiejszym rywalem. Jak udało im się ugrać te 2 punkty? Podejrzewam, że sama drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym i kibicami do dziś się nad tym zastanawia. Remisy z Polską (2-2) i Rumunią (0-0), wtf? Widać, nie leży piłkarzom przyjezdnym sztuczna murawa, na której rozgrywane są mecze w Kazachstanie. Oczywiście na wyjeździe wysoko przegrali z Rumunami (0-5).
Moim zdaniem drużyna gości jest dziś bez szans w starciu z Duńczykami, którzy po 3 meczach zostali postawieni pod ścianą. Co by się nie działo, muszą wygrać ten mecz i jestem przekonany, że to zrobią, pytanie tylko jaki będzie wymiar kary? Ostatni dzwonek dla Danii, jeśli dziś wygrają, wydaje mi się, że będą albo punkt za Polską albo punkt przed Rumunią, gdyż w jutrzejszym meczu naszej kadry jestem pewny, że nie padnie remis, szansa i motywacja jest zatem ogromna. Ja jutro zagram jakiś dubelek, w którym na pewno znajdzie się miejsce dla mojego dzisiejszego typu.
Nie podaję wyników ostatnich spotkań tych drużyn, ponieważ napisałem wyżej sytuację, a jestem pewien, że większość z Was ma prześwietloną naszą grupę na wylot.
Życzę wysokich wygranych ! Zagrałeś mój typ? Wszedł? Podziękuj. Z fartem! Pozdrawiam.
✅70
 
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - A-League
Godzina: 9:50
Spotkanie: Adelaide United - Brisbane Roar
Typ: Brisbane Roar
Kurs: 2,80
Bukmacher: Unibet
Piątkowe rozgrywki ligi australijskiej. Na przeciwko siebie staną ekipy Adelaide United i Brisbane Roar. Gospodarze po 5 spotkaniach plasują się na ostatnim miejscu z dorobkiem 1 punktu. Goście mają serie 3 zwycięstw z rzędu, pną się w górę tabeli i aktualnie zajmują 3 miejsce z wynikiem 10 punktów. Brisbane na wyjeździe rozegrało do tej pory 2 mecze - 1 zwycięstwo i 1 porażka, natomiast Adelaide 3 mecze w domu 3 porażki. Typuję, goście spróbują potrzymać serię zwycięstw zdobywając komplet punktów z ostatnią drużyną ligi.
⛔100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Denver Nuggets - Golden State Warriors
Typ: Denver Nuggets +10,5
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jeżeli tylko Danilo Gallinari jest zdrowy trzeba się z Denver liczyć, szczególnie w Kolorado na tych wysokościach gdzie często ich rywale mają problem ze zmianą powietrza. Bryłki grają zaskakująco dobrze i przeciwieństwie do ubiegłego sezonu ich przeciwnicy już nie cieszą się na mecze z nimi. Przegrali cztery razy na siedem, ale niektóre z nich były dość pechowe jak z Portland po dogrywce czy z Memphis na 0.07 setnych sekundy przed ostatnią syreną. Wiadomo, że Warriors to zupełnie inny rozmiar kapelusza jednak nie zachwycają i generalnie widać ze brakuję im drugiej piłki na parkiecie. Jeżeli marne Pelikany w Oakland pokryły ten handicap, sądzę iż Denver przed własną publicznością zrobi to tym bardziej i nie odda go bez walki. Na koniec dodam, że rok temu kiedy to Warriors grało koszykówkę nie z tego świata Nuggets potrafili ich ograć 112-110 a w spotkaniu przedsezonowym ulegli Wojownikom dopiero po dogrywce 128-129.
⛔100
 
diaz 95

diaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EMŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia-Polska
Typ: liczba kartek gości ponad 2,5
Kurs: 2,28
Bukmacher : unibet
Analiza:
Póki co mała seria trwa więc lecimy dalej , na kolejny typ wybrałem over kartkowy Polaków w meczu Rumunia- Polska , który zostanie rozegrany w ramach eliminacji do mistrzostw świata . Unibet oferuje nam super kurs na to zdarzenie bo az 2,28 (próg ponad 2,5 kartki) . Rumunia gospodarz jutrzejszego spotkania poki co nie zachwyca swoją formą ponieważ w trzech meczach zdobyli 5 pkt (zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Armenią 5-0 oraz dwa remisy 0-0 z Kazachstanem i 1-1 z Czarnogórą) zajmują 3 miejsce w tabeli co na pewno ich nie zadowala . Są gospodarzami tego spotkania dlatego bedą chcieli je wygrać , motywacji na pewno nie brakuje ponieważ jest o co grać przy ewentualnej wygranej wyminą Polaków w tabeli . Polska zajmuje 2 miejsce w tabeli tuż nad swoimi rywalami w trzech meczach udało się zdobyć 7 pkt wygrywając z Duńczykami na własnym boisku 3-2 i Armenie 2-1 oraz zanotowali remis w wyjazdowym meczu z Kazachstanem . Skąd więc mój typ na kartki ? Powody są bardzo proste ;
-to Rumunom będzie bardziej zależało na wygranie tego meczu , Polaków mimo wszystko wyjazdowy remis będzie zadowalał więc zrobią wszystko by nie przegrać (liczę na ostre interwencje w obronie oraz dużo twardej gry w środku pola co będzie skutkowało w kartkach)
-Polakom o wiele trudniej się gra wyjazdowe mecze o czym świadczy remis z Kazachstanem - mecz z Rumunami również jest na boisku przeciwnika
-w ostatnim wyjazdowym meczu Polacy dostali aż 4 kartki
- nasza reprezentacja dość ostro gra o czym świadczą kartki również ofensywnych graczy np Lewandowskiego
- uważam , że jutrzejszy mecz jest bardzo ważny dla obydwu reprezentacji dlatego powinniśmy oglądać dużo walki , nieczystych zagrań oraz fauli co będzie skutkowało kartkami
⛔100
Uważam , że po takim kursie jaki zaoferował unibet warto spróbować zagrać to zdarzenie . Czy się uda okaże się po zakończeniu spotkania , które rozpocząć się ma o 20:45 ! Skoro dostaliśmy 4 kartki z Kazachstanem oraz 2 na własnym bosiku z Armenią to te 3 kartki w meczu z Rumunami również nasi pilkarze powinni zobaczyc . Mam nadzieję , że moja zmiana dyscypliny z koszykówki (3/3 typy) na piłkę nożną okaże się również owocna ;) Pozdrawiam i dzięki za reputacje !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, eliminacje MS 2018
San Marino - Niemcy
Godz: 20:45
Typ: under 7,5
Kurs: 1,55
Buk: bet365
W 4 kolejce kwalifikacji do MŚ 2018, w grupie C zmierzą się ze sobą ekipy San Marino i Niemiec. Oczywiście jeśli chodzi o faworyta tego spotkania, to nie ma o czym dyskutować, ale kwestia ilości bramek to już inna sprawa. Kurs wystawiony na poniżej 7,5 bramki uważam, za bardzo realny do trafienia. Reprezentacja gospodarzy, jak można było się spodziewać jest tylko dostarczycielem punktów w tej grupie i póki, co nie ugrała nic, co sprawia, że zajmują ostatnią pozycję. Natomiast goście zdobyli komplet punktów i są liderem tabeli. Piłkarze San Marino w 1 rundzie przegrali tylko 0-1 u siebie z Azerbejdżanem, co zapowiadało, że może zdołają sprawić jakąś niespodziankę i urwać komuś punkty, jednak w następnych starciach było już znacznie gorzej. Wyjazdowe porażki 0-4 w Irlandii Północnej i 1-4 w Norwegi, sprowadziły kibiców zespołu z Księstwa na ziemię. Tak więc ich bilans bramkowy po tych meczach wynosi 1-9. Natomiast zawodnicy J. Loewa nie popełnili błędów z eliminacji do ME i od razu zaczęli ogrywać rywali. Rozpoczęli od 3-0 w Norwegii, później 3-0 u siebie z Czechami, a ostatnio 2-0 z Irlandia Północną, także przed własną publicznością. Zatem można przyjąć, że ograli już drużyny, które mogłyby im w jakiś sposób spróbować namieszać. Bilans bramkowy 8-0 z tymi rywalami pokazuje, że gracze Niemiec podeszli do tych konfrontacji w pełni skoncentrowani. Ale teraz trafia się zdecydowany outsider tej grupy i uważam, że goście wcale nie będą dążyli do osiągnięcia jakiegoś szczególnie wysokiego wyniku, a biorąc pod uwagę niski rezultat San Marino z Azerbejdżanem, uważam, że zawodnicy San Marino zagrają bardzo ambitne i spodziewam się, że nie zobaczymy w tym pojedynku więcej niż 7 goli.
⛔100
 
typexyz 96

typexyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - A-League
Godzina: 9:50
Spotkanie: Adelaide United - Brisbane Roar
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś ponownie typuję mecz z A-League. Gospodarze, zwycięzcy rozgrywek z poprzedniego sezonu, obecnie zamykają tabelę najwyższych rozgrywek w Australii. Nie odnieśli w tym sezonie ani jednego zwycięstwa. Dla mnie jednak najważniejsze jest, że regularnie strzelają. W każdym meczu padła jedna bramka z ich strony. Goście natomiast po słabszym początku (remis i porażka) mają obecnie zwyżkę formy i 3 ostatnie mecze to same zwycięstwa. Obu drużynom będzie mocno zależeć na 3 punktach. Zawodnicy Adelaide będą szukać przełamania natomiast piłkarze z Brisbane będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Mecz powinien być obfitujący w bramki dlatego kieruję mój typ w liczbę goli.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Umea - Norkoping
Typ: under 147,5
Kurs: 1.76
Bukmacher: Betathome
Analiza:Na dzisiaj spotkanie z ligi szwedzkiej gdzie obie ekipy fajnie sobie radza w defensywie. Mało tego gospodarze na 5 ostatnich meczy u siebie tylko 2 razy taka linie przekroczyli, a przecież teraz przeciwko nim staje ekipa usposobiona mocno defensywnie która lubi taki styl grania. Goście na 5 ostatnich wyjazdowych spotkań tylko raz pokryli tą linie i wg mnie dzisiaj będzie piekne defensywne grania. Przy takiej ustawionej zdobyczy punktowej z czystym sumieniem wchodzę w underka.
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - Niemcy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vechta- Wurzburg
Typ: 2
Kurs: 1.67
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
9 Kolejka Niemieckiej Bundesligi Koszykarskiej.
Beniaminek z Vechta zmierzy się w hali RASTA która może pomieścić ponad 3 tysiące kibiców drużyną z Wurzburga.
Sytuacja obu drużyn w tabeli przedstawia się następująco - Vechta bilans 2-6 i 15 miejsce w tabeli, natomiast Wurzburg 12 pozycja i 3-5.
Vechta u siebie zanotowała jedynie 1 zwycięstwo z najgorszą aktualnie drużyną w lidze - Hagen 98:96, pozostałe potyczki przegrała - z Jena,Bremerheaven,Braunchweig oraz Bayreuth. Poza Bayreuth też nie mieli zbytnio silnych rywali.
Wurzburg po serii porażek spowodowanej min ciężkim terminarzem gier (Ludwisburg,Bayern,Bayreuth,Brose) zanotowało 3 zwycięstwa w ostatnich 4 meczach - z Hagen,Tubingen oraz Franfurktem.
Ostatni mecz przegrało - z Giessen u siebie 81:86.
Dziś licze na rehabilitacje z ich strony i zwycięstwo.
Vechta dwa razy gościła u siebie Wurzburg i jeszcze nie wygrała (0-2) 66:79,85:92.
✅67
 
k3mal 21

k3mal

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Polska
Typ: 2
Kurs: 2.46
Bukmacher: Bet-at-home
Wszyscy obstawiają, że Polacy nie podołają Rumonom. Każdy jako główny powód podaje dwie/trzy osoby - Kapustka, Krychowiak oraz brak Milika. Zgadzam się, że transfer Kapustki do Leicester City był niewypałem, Krychowiak również poszedł na kasę w PSG i bez ogrania jego klasa światowa z Sevilli spadła na średnią. Milik osobiście do mnie nie przemawia, w Napoli bramki się sypały az miło, a w reprezentacji obijał słupki i poprzeczki tak więc w jego miejsce śmiało można postawić Teodorczyka który będzie tylko biegał po boisku i efekt będzie podobny albo może coś ustrzeli. Obrona powinna dzisiaj zagrać dobrze, do składu wrócił Pazdan więc środek znowu zabezpieczony, za Rybusa wejdzie pewnie Jędrzejczyk. Nie zapominajmy, że mamy kilku innych piłkarzy, nasi zawodnicy jak i trener mają świadomość z kim będzie się im mierzyć, ale sadzę że nie jada tam po remis tylko po 3 punkty. Po ostatnich meczach oraz całej akcji hotelowej zawodnicy mają coś do udowodnienia kibicom ale przede wszystkim trenerowi Nawałce. Jeżeli się teraz nie zrehabilitują to kiedy?
Nie licze dzisiaj na świetne widowisko bo góra pewnie będą gospodarze, liczę na 2-3 bramki w całym meczu i dowiezienie wyniku naszych piłkarzy do końca.
✅146
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina : Piłka nożna - Międzyklubowe Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Boca Juniors
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dziś wybieram spotkanie towarzyskie pomiędzy Sevilla a Boca Juniors. Dlaczego aż taki kurs na Boca Juniors? Sam tego nierozumiem, tym bardziej że w Sevilli zabraknie takich graczy jak: S. Nasri (M 8/2), Sergio Escudero (D 7/0), A. Rami (D 6/0),Sergio Rico (G 9/0), N. Pareja (D 8/0), G. Mercado (D 9/1, H. Kiyotake (M 3/1), B. Trémoulinas (D 0/0), M. Krohn-Dehli (M 0/0), Vitolo (M 11/1). W drużynie goście nie zobaczymy: S. Perez (M 5/0), N. Solis (A 1/0), F. Fabra (D 5/1), W. Barrios (M 2/0). Nie dość że Sevilla zagra bez wielu kluczowych graczy to wydaje mi się że rotacje będą zdecydowanie większe i Jorge Samapoli może dać szanse jakimś głębszym rezerwom, natomiast w Boca Juniors nie zagrają wyżej wymienieni gracze a poza tym nie przewiduje żadnych głębszych rotacji w ich drużynie. Napewno wystąpią ich 2 największe gwiazdy, znany Carlos Tevez oraz wielki talet Cristian Pavon. Uważam że goście mają wielką szansę wygrać w tym spotkaniu, a kursy zdecydowanie są zawyżone na gości i radzę pobierać jak najszybciej bo zaczynają spadać. GL!
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maszracje88 35

maszracje88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, El. MŚ
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia - Czarnogóra
Typ: Armenia
Kurs: 3.47
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Że jestem człowiekiem, który lubi ryzykować (kto nie ryzykuje, ten nie ma), to stawiam na reprezentację Armenii. Koledzy z tego państwa, drugi raz tak karygodnych błędów jak w meczu z Rumunią nie popełnią na pewno, do tego, wiara zapewne w nich wzrosła, na dobry wynik z wyżej notowanym przeciwnikiem, skoro można było postawić się takiej drużynie jak Polska, to dlaczego nie Czarnogórze?
To mój typ. I niech się dzieje, co ma się dziać ????
✅247
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwal. Mistrzostw Świata, Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia-Polska
Typ: 2/+2,5
Kurs: 4,75
Bukmacher : Sportingbet
Analiza:
Wszyscy piszą jak to Polska zaprezentowała się słabo w pierwszych 3 meczach w tych eliminacjach, że nie pokazała nic, że straciła aż 5 goli ze średniakami... Okey... Ale to My mamy 7 punktów a Rumunia tylko 5 a grali również z Armenia, Kazachami i mimo wszystko słabszą Czarnogórą od Danii z którą My graliśmy. W tym meczu to Rumunia musi atakować a My będziemy grać z kontry to co lubimy robić i robimy to dobrze kontrataki potrafimy grać, mamy szybkiego turbo Grosika, którego musimy dobrze wykorzystać. Po drugiej stronie Kuba w świetnej formie, w środku prawdopodobnie zagramy 3 pomocnikami, Krychowiak, Mączyński/Linetty i z przodu przed Lewym Zieliński. Do obrony wraca Pazdan i jest to dobra wiadomość dla nas. Glik nie zagra już tak słabego meczu jak z Dania czy z Armenią. Jędza i Piszczu będą również mocnym punktem a i myślę, że jest to pora na zmianę w bramce zamiast Fabiana który spisuje się moim zdaniem nie najlepiej powinien wejść Szczęsny.
Rumunia ma dobrych piłkarzy takich jak w przodzie Stancu, Stanciu, Chipciu czy w bramce Tatarusanu.
Stawiam w dzisiejszym meczu na Polaków myślę, że w końcu wygramy jakiś ważny mecz na wyjeździe lecz wiedząc, że od 5 meczów nie gramy z czystym kontem stawiam na 2 i powyżej 2,5 gola w meczu.
Powodzenia.
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka Chiny CBA
Godzina: 12:35
Spotkanie: Tianjin - Beijing Ducks
Typ: poniżej 215,5 pkt
Kurs: 2,03
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotykają się sąsiedzi z tabeli mający taki sam bilans 3 zwycięstwa i 1 porażka. Tianjin gra zmiennie - dwa pierwsze mecze poniżej proponowanej linii, dwa ostatnie zdecydowanie poniżej. Srednio w ich meczach pada jak narazie ok. 222 punktów. Powodzenia swojego typu upatruje w drugiej drużynie - Kaczorach. Ich rozgrywający - chińczyk Zhang i amerykanin Marbury mają już swoje lata i nie forsują dużego tempa gry. Na cztery mecze proponowany pułap osiągneli tylko raz z szaloną ekipą Qiungdao. Jak dotychczac w ich meczach pada ok. 209 punktów, jednak ta średnia jest mocno zawyżona przez wspomniany mecz w którym padło ponad 250 punktów. Historia ich wspólnych gier przemawia za zagraniem undera - na pięć ostatnich meczy proponowany próg został przekroczony dwukrotnie
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 29

przem_l

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Polska
Typ: wynik 0:0
Kurs: 7
Bukmacher: STS
W dzisiejszy dzień 11 listopada mój typ dość mało patriotyczny i pewnie dla większości nie zrozumiały.
Za takim typem przemawia fakt, że Rumuni stracili tylko 1 bramkę w tych eliminacjach. Daum na konferencji przed meczem powiedział, że nie wyobraża sobie przegrać z Polakami przez kontrataki. Odda nam piłkę, zacieśni obronne i pozwoli nam rozgrywać piłkę, czego kompletnie nie umiemy. Zakładam, że będziemy się męczyć, a mecz nie powali na kolana. Lewandowski jak zawsze odda serducho na boisku, będzie poobijany i wycieńczony, ale sam nic nie zrobi. Krycha nie ma rytmu meczowego, Zieliński zawodzi w kadrze, zobaczymy jak zagrają boczni pomocnicy. Grosicki zagrał rewelacyjnie z Danią, ale już z Armenią katastrofa. Błaszczykowski oprócz centry do Lewego dającej zwycięstwo z Armenią, jak dla mnie nie pokazał nic nadzwyczajnego. Od takiego zawodnika wymagam więcej. Co do obrony, to w końcu wraca Pazdan. Nareszcie zagramy ustawieniem sprawdzonym na Euro 2016 i uważam to za następny plus świadczący o słuszności mojego typu. Jędza - Pazdi - Glik - Piszczu, są to obrońcy już ze sobą zgrani, najlepsi jakich może wybrać Nawałka, sprawdzeni na dużym turnieju. Mam nadzieje że dadzą rade powstrzymać podopiecznych Dauma.
Podsumowując Rumunia tracąca dotychczas jedną bramkę odda nam pole gry, strzelając nam w kolano. Mecz będzie rozgrywał się w środku pola, a sytuacji podbramkowych będzie można zliczyć na palcach jednej ręki.
⛔100
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: San Marino - Niemcy
Typ: -2 handi HT Niemcy
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niemcy solidnie jak zwykle eliminacje zaczęli rewelacyjnie 3 mecze 3-0-0 8-0.
Rywale to totalni amatorzy z sympatycznego małego kraju. Niemcy będą sobie chcieli szybko ustawić spotkanie i spokojnie dograć do końca i zebrać 3 punkty. Dlatego wieszcze solidne trzepanie skóry w pierwszej połowie. Ciekawy jest też kurs na wczesnego gola - do 12 minuty po tym samym kursie, jednak wybieram zdarzenie z handi w pierwszej połowie.
✅83
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Polska
Typ: over 4,5 rożnych Rumunii
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betano
Analiza:

Dziwi mnie ten huraoptymizm, że mamy wygrywać z wszystkimi jakbyśmy byli narodową Barceloną.Rumunia to bardzo solidna ekipa z wypracowaną marką, mają także swoje potknięcia no ale My także je mamy, chociaż mamy akurat więcej szczęścia.Motywacji na to spotkanie im nie braknie, też grają o awans, wiedzą o co My gramy a dla nich kolejnym krokiem jest właśnie pozbawienie nas punktów.
Rumunia u siebie postawi wymagające warunki, mają specyficzny styl gry pod prostą solidną piłkę, często underują u siebie.Po ciężkiej przeprawie stawiałbym jakiś under ze wskazaniem na gospodarzy.
W meczu powinno być dużo szachów, utrudniony dostęp do bramek i prób długich podań, przy dostępnych statystykach na to spotkanie chętnie bym zagrał na over spalonych, zostaje mi jednak gra na rożne.
Rumunii dzisiaj będą grać swoje, i na pewno nie będą się bali dając pole do popisu zbyt dużym respektem, a z racji że celem Rumunów w tym meczu jest komplet punktów na własnym terenie nie powinno ich także braknąć pod naszą bramką.
✅85
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia - Szkocja
Typ: over 2,5
Kurs: 2,08
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Arcyciekawy mecz w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018. Derby, derby, derby! Od kilku dni nic tak nie elektryzuje Wielkiej Brytanii jak ten mecz. Czekali na niego odkąd trafili na siebie w losowaniu. Ostatni raz o punkty grali w eliminacjach do Euro 2000. Tam w Anglii wygrali Szkoci 1:0, a w Szkocji - Anglicy 2:0. Potem nie grali ze sobą aż 14 lat. W 2013 roku mecz towarzyski wygrała Anglia 3:2, a w 2014 wygrali aż 3:1. Obie strony będą chciały sobie dokopać. Czuję mecz walki, dużo kartek, trochę swobodnej gry, co może dać szansę na stworzenie wielu okazji. Oba zespoły formą nie powalają. Szkoci wygrali z Maltą, ale u siebie nie potrafili ograć Litwy, a wyjazd na Słowację skończył się dla nich kompromitacją i porażką 0:3. Anglicy jednak lepsi niż Słowacy. Propos Synów Albionu. Oni Słowację ograli na wyjeździe 1:0, ale październikowe mecze raczej na minus. Skromne 2:0 u siebie z Maltą i niespodziewane 0:0 w Słowenii. Skład Anglików na papierze dużo lepszy, słaba forma Szkotów, chęć pokazania się przed własną publicznością w elektryzującym meczu, ostatnie mecze pewnie pokryte overy. To wszystko składa się na to, że czuję przynajmniej 2 bramki Anglików, a bardziej sklaniał bym się w stronę trzech + czuję, że Szkoci wyszarpią jedno trafienie.
✅108
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom