>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.11.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Polska
Typ: Krychowiak kartka
Kurs: 3,60
Bukmacher: Uni
Analiza:

Będzie raczej krótko. Grzesiek, nie uszukujmy się, zrobił duży błąd przechodząc do PSG. Może nie finansowy, bo to mu się na pewno opłaciło, ale błąd sportowy. W Sevilli miał pewne miejsce w składzie, ludzie go kochali, a w Paryżu już tak różowo nie ma. Konkurecja jest duża i Krychowiak wielu szans na grę nie ma, w dodatku czytając różne doniesienia często pojawia się temat, że Polak jest słabo odbierany przez innych zawodników. Jak to się przekłada na mój typ i Reprezentację? Bardzo proste, mało minut w klubie skutkuje słabą formą i brakiem ogrania. W poprzednich meczach Polaków było wyraźnie widać, że Grzesiek jest „elektryczny”. Nie ma tej pewności co rok temu, jego zagrania są albo po najmniejszej linii oporu albo po prostu złe. Przekłada się to też na grę w defesywie, gdzie zawsze gra ostro i często na pograniczu faulu. Rumuni nie będą łatwym przeciwnikiem na własnym terenie. Po trzech kolejkach mają 5 punków i bilans bramkowy 6:1 więc mają czym postraszyć z przodu i swoje sytuacje będą mieli w tym meczu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 0

siekierson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. MŚ 2018
Godzina: 18:00
Spotkanie: Armenia - Czarnogóra
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Moim typem na dziś jest remis w meczu &quot;grupy polskiej&quot;. Dlaczego tak uważam? Ponieważ, Armenia jest bardzo zdeterminowana aby zapunktować, a Czarnogóra jakoś nie specjalnie dobrze radzi sobie na wyjazdach, co pokazały poprzednie eliminacje. Wygrana z Danią po słabej grze i remis z Rumunią(nie strzelili karnego w ostatniej minucie) nie zmienia faktu, że Czarnogórcy nie zbyt dobrze grają jako goście. Poza tym, w Erywaniu napewno będzię gorąco. Uważam że Remis Czarnogórców będzie bardzo dobrym wynikiem.
Powodzenia!
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Kwalifikacje MŚ Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Czechy - Norwegia
Typ: Czechy -1HA
Kurs: 3.65
Bukmacher: unibet
Analiza:
Czesi słabo rozpoczęli eliminacje. Na początku remis u siebie z Irlandia Północna, później porażka z Niemcami i wpadka u siebie z Azerbejdżanem 0-0. Dzis muszą wygrać jeśli chcą liczyć się w walce o drugie miejsce. Norwegowie jeszcze gorzej. Porażka z Niemcami, Azerbejdżanem i wygraną tylko 4-1 z San Marino. Warto napisać, że Norwegowie w meczu z San Marino do 77 minuty remisowali 1-1.
Nie ma wątpliwości, że grupę wygrają Niemcy. Walka o drugie miejsce powinna rozegrać się pomiędzy Czechami, Irlandia Północna i właśnie Norwegami. Nie sądzę by Azerbejdżan utrzymał wyniki i mógł włączyć o wejście do baraży. Stawiam na pewną wygraną Czech w tym meczu. Norwegowie ewidentnie przeżywają kryzys.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. MŚ 2018 (wszystkie 9 meczy zaczynających się o godz 20:45)
Godzina: 20:45
Spotkanie: Zakłady grupowe
Typ: pierwsza bramka padnie w meczu San Marino - Niemcy
Kurs: 3.25
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
A ja znalazłem taki bardzo przyjemny kursik ????
Są to zakłady grupowe, które proponuje nam WilliamHill w konkursie na najszybszą bramką biorą udział mecze el mś w Europie które zaczynają się o godz. 20:45 !
Dlaczego wybrałem akurat to spotkanie ?
Bo Niemcy grają z amatorami z San Marino... podejrzewam tam bramkę do 10 minuty...
Nie ma w tych 9 meczach pary o tak dużej różnicy klas... Niemcy jak to Niemcy zawsze jedna z najlepszych reprezentacji w Europie jak i na Świecie... oczywiscie w tym meczu bardzo offensywnie nastawiona... bo bramek można takim rywalom troszkę nastrzelać...
nie wiem czy zaliczycie mi ten typ do Typów Dnia ale można śmiało stawiać...
Bo chyba o to chodzi aby wygrywać... kurs 3.25 bardzo fajny ????
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Polska
Typ: Rumunia gol przed 69 minutą
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Witam po krótkiej przerwie, ale tym razem nie spowodowaną brakiem dobrych typów bo te akurat były trafne a brakiem ciekawych spotkań do grania.
W dniu dzisiejszym o tym meczu zostało powiedziane już chyba wszystko, ja gram gol rumunów do 69 min po niezbyt wielkim kursie ale wydaje mi się że także będzie trafny. Polacy nie mają korzystnego bilansu w meczach z gospodarzami tego spotkania i jak gdzieś pisało to nasi nawet nie wygrali w Rumunii od 1932 roku, lub jak kto woli 13 ostatnich meczów u nich.
Tutaj wrzuciłem ten typ ale na live pogram na pewno więcej zdarzeń z tego spotkania, Rumunia 1,5 gola-obie drużyny strzelą gola- jak zagra Teodorczyk to że zdobędzie gola-i także over 2,5 gola bo bardzo kusi kurs.
Zyczę powodzenia grającym i naszym kopaczom także,może w końcu się przełamią i wygrają na rumuńskiej ziemi, choć będzie to na pewno bardzo ciężkie zadanie dzisiaj
⛔100
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Polska
Typ: BTS - nie
Kurs: 1,70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Witam. Dzisiaj postanowiłem jak większość wytypować mecz Rumunii z Polską. Ja jednak zagram dość nietypowo w odróżnieniu od reszty typerów. Moim zdaniem oba zespoły w tym spotkaniu gola nie zdobędą. Może się wydawać taki typ bardzo szalony patrząc na dotychczasowe wyniki naszej kadry ale widzę pewne aspekty, które mogą się przyczynić do takiego obrotu spraw.
Podstawowa rzecz to powrót Pazdana. Nasz środkowy obrońca nie grał w dotychczasowych trzech nieszczęsnych meczach. Jak dla mnie jego powrót będzie oznaczał znaczną poprawę gry defensywnej co można zauważyć po grze Legii. Druga sprawa. Nie taki wilk straszny jak go malują. No okej nie mamy dobrych statystyk przeciwko Rumunii ale ostatni mecz wygraliśmy z nimi aż 4:1. Co więcej Rumunia wprawdzie nie przegrała w dotychczasowych eliminacjach ale grała przeciwko Czarnogórze, Armenii oraz Kazachstanowi. Strzeliła w sumie aż 6 bramek ale aż 5 wbiła Armenii. Ich styl gry odpowiada do gry powyższych drużyn. Przeciwko Polakom nie będzie się im grało tak łatwo.
Zaryzykuję, że tutaj oba zespoły nie strzelą. Wydaje mi się, że Polska po ostatnich występach skupi się bardziej na poprawnej grze w destrukcji jak miało to miejsce niedawno na Euro. Uważam, że powrót Pazdana będzie miał na to duży wpływ a Rumunia wcale tak wiele nie zdobywa bramek i sądzę, że naszym nie wbiją. Powodzenia.
✅70
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - Euroliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: CSKA Moskwa - Real Madryt
Typ: ht/ft CSKA/CSKA
Kurs: 1.66
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pojedynek lidera z wiceliderem w Eurolidze.
Ekipa CSKA do tej pory komplet 5 zwycięstw, 2 w Moskwie, z Panathinaikosem 81-77 (do przerwy 35-30) oraz Uniksem Kazań 98-80 (ht 47-43).
Na wyjazdach wygrane z Galatasaray 109-84 (ht 45-57), Anadole Efes 87-93 (ht 37-49) i Olympiakosem 81-75 (ht 28-44).
Jak widać ekipa z Moskwy jedzie równo, począwszy do pierwszych minut spotkania.
Real Madryt z 5 meczów, 3 rozegrał w Madrycie i jedyna przegrana niespodziewana z Baskonią właśnie we własnej hali 87-91.
Drużyny grały ze sobą w 2016 dwukrotnie, w Moskwie wysoka wygrana 95-81, w Madrycie również wyższość pokazało CSKA, wygrana 96-87.
Oczywiście w tych meczach Moskwa prowadziła już po pierwszej połowie (50-41 i 42-37).
Real przegrał ostatnie ligowe spotkanie w Barcelonie 75-85, a do przerwy przegrywał aż 33-49. Te pierwsze połowy im nie wychodzą, nawet w wygranym
,meczu z Galata przegrywali do przerwy 45-47. W kiepską Zaragozą w lidze wygrali aż 94-68, ale do przerwy remis.
Moskwa wydaje się być u siebie nie do pokonania, wygrali 18 ostatnich spotkań! Mają szeroki skład.
Myślę, że i tym razem De Colo, Teodosic, Jackson, Vorontsevich i spółka wygrają spotkanie w Eurolidze, wchodząc dobrze w mecz i prowadząc już do przerwy.
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
✅66
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2016
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Ding Junhui - John Higgins
Typ: John Higgins
Kurs: 1,95
Bukmacher: betsafe
Analiza: Wczoraj Higgins dobitnie udowodnił, że w podróży z Chin do Anglii nie zgubił swojej formy. Najpierw kliniczne ustawianie po kątach Murphy&#39; €™ ego (4-2), a wieczorem to samo zrobił z Trumpem (6-4) przy okazji wygraną okraszając 2 setkami w tym najwyższym brejkiem turnieju (112, 143). Forma wygląda na niewzruszoną i Ding musiałby zagrać swoje optimum a chyba nie jest w stanie na ten moment. Wprawdzie przeciwko Binghamowi widać było małe symptomy poprawy, ale po pierwsze rywal bardzo pomagał w końcówce, a po drugie, od tego czasu minęły już 3 dni i Chińczyk zdążył już ostygnąć. I właśnie ta przerwa kilkudniowa od rywalizacji też będzie ważnym czynnikiem, jednak trening to nie to samo co warunki meczowe. Higgins jest w ciągu, gra dzień po dniu, więc rytm meczowy zachowany i powinien lepiej czuć stół i w ogóle okoliczności turnieju.
✅95
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia Północna-Azerbejdzan
Typ: Kto pierwszy 7 rożnych- Irlandia
Kurs: 2,50
Bukmacher:Bet 365
Analiza: Witam serdecznie. Dziś mam do zaproponowania ciekawy kurs do grania. Stawiam na rogi wyspiarzy. Nabijają oni średnio 4 rogi na mecz lecz nie w nich upatruję szansę a w rewelacji tych kwalifikacji- Azerów. Wiedzą o co grają i będą się bronić. Jeśli szybko bramka nie wpadnie dla Irlandii ten typ ma naprawdę duże szanse wejścia. Ostatnio grając z Czechami i Azerami na wyjeździe dali im nabić odpowiednio 9 i 12 rożnych. Wyspiarze nie mają wybitnie technicznie piłkarzy, to będzie podanie na skrzydło i wrzutka dzięki czemu szansa na rogi rośnie. Powodzonka
⛔100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Bogota Challenger
Godzina: 18:00
Spotkanie: Santiago Giraldo - Horacio Zeballos
Typ: powyżej 22.5 gema
Kurs: 1.93
Bukmacher: Unibet

Analiza: Santiago Giraldo po raz pierwszy dotarł do półfinału w Bogocie, tymczasem Argentyńczyk Horacio Zeballosa, już po raz trzeci stoi przed szansą gry w finale tego turnieju na przestrzeni ostatnich pięciu lat. Miejsce w rankingu ATP nie faworyzuje żadnego z nich, choć według bukmacherów to Kolumbijczykowi bliżej do zwycięstwa. Jednak na korzyść leworęcznego Argentyńczyka przemawia fakt, że prezentuje on bardzo jakościowy tenis, oparty na różnorodności zagrań czego dowodem są i sukcesy w grze podwójnej. Dwa lata starszy Giraldo gra wyłącznie w singlu i trzeba powiedzieć, że od połowy sezonu (turnieju w Pradze) wykazuje ogromną wolę walki, co znacząco przełożyło się na osiągane wyniki nie tylko na kortach ziemnych. Dotychczas każdy ich bezpośredni mecz, a było ich 5, był spotkaniem wyrównanym i trudnym do wyłonienia zwycięzcy. Oceniając to z jaką łatwością obaj tenisiści dotarli do półfinału i to jaką dysponują formą, dzisiejszy półfinał również powinien trzymać w napięciu do ostatniej piłki, a to gwarantuje długi i wyrównany mecz.
✅93
 
W 3,7K

wiktor03

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna-El.Mś
Godzina:20:45
Spotkanie:Słowacja-Litwa
Typ:-1 słowacja
Kurs:2.10
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:Słowacja po dwóch przegranych z Anglią i Słowenią wygrała z Szkocją 3:0. Litwa zanotowała na razie 2 remisy ze Szkocją i Słowenią oraz zwycięstwo z Maltą 2:0. Gdy popatrzy się na graczy dwóch drużyn to widać różnicę. Hamsik jest ostatnio w dobrej formie. Mak ostatnio strzelił 2 gole ze Szkocja więc myślę że 2:0 będzie
✅110
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 19:45
Spotkanie: TVB 1898 Stuttgart - TBV Lemgo
Typ: 2
Kurs: 3,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Moja propozycja na dziś to spotkanie piłki ręcznej z niemieckiej Bundesligi. Tabela przed tym spotkaniem wygląda tak

Obu zespołom jak widać po tabeli nie wiedzie się za dobrze. Zespół gospodarzy u siebie ma bilans 2 wygranych i 3 porażek a goście z kolei na wyjazdach przegrali wszystkie swoje ligowe mecze czyli 4 spotkania. Dzisiaj liczę na to, że się przełamią i wygrają wkońcu wyjazdowe spotkanie. Oba zespoły grają podobnie i spodziewam się tutaj zaciętego pojedynku. Kurs na Lemgo według mnie przesadzony. Owszem na wyjazdach nic do tej pory nie ugrali ale drużyna ze Stuttgartu też do potentatów nie należy i więcej szans mimo wszystko daję gościom. TVB Stuttgart ma trochę problemów kadrowych i w dzisiejszym spotkaniu nie zagrają Celebi, M&#39;Bengue, Schimmelbauer i Bitter. W Lemgo z kolei nie zagrają Klimek i Theuerkauf ale za to już dziś ma zagrać nowy nabytek w zespole Węgier Donat Bartok. Więcej problemów z absencjami bez wątpienia mają gospodarze, u których wypadł w ostatniej chwili pierwszy bramkarz doświadczony Bitter. Jego strata w bramce może dzisiaj być kluczowa dla końcowego wyniku. Wprawdzie są doświadczony Jerkovic i młodziutki Mathes ale bez wątpienia w bramce postacią nr 1 w Stuttgarcie jest Bitter i jego nieobecność to duża strata w tym meczu dla gospodarzy. Ja uważam, że gości stać dzisiaj na przełamanie w meczach wyjazdowych i wywiezienie w końcu z boiska rywala kompletu punktów.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/Liga Adriatycka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Igokea - Mega Leks
Typ: (-3,5) pkt Mega Leks win
Kurs: 3,35
Bukmacher: Unibet
Witam,
Co te Maccabi wczoraj zrobiło, wygrana już na wyciągnięcie ręki, i dali sobie trojeczke wsadzić na dogrywkę....piękno sportu.
Szkoda, bo to trochę zmusza mnie do odrobienia strat. Zacznę od tego że w meczu który wybrałem pewka się wydaje zagranie typu na over 79,5 po stronie gości, 1,78 kurs wystawiony przez Unibet, polecam.
Przechodząc do meritum, jak parę dni temu pisałem że czas na przełamanie ze strony Ikogea, tak dziś czas na przelamanie po stronie gości.
Wicemistrzowie ligi Adriatyckiej odnieśli 3 minimalne porazki z rzędu, w sumie na 11 ostatnich meczy tylko 2 wygrane. Czym to jest podyktowane? Chyba brakiem doświadczenia, a to dlatego że aktualnie Mega Leks posiada niebywale młoda drużynę, żeby nie okłamać najmłodszy 18 a najstarszy 24 lata. Zdolna mlodzierz z Serbii, Tejic, Zagorac,Novak,Jaramaz,Dokovic czy Niemiec Mushidi i Slowak Cancar. Z meczu na mecz zbierają tego doświadczenia coraz więcej, a w takim meczu jak dziś jest okazja by to zaprocentowalo.
Pobieram handi -3,5, licząc na przyrost punktów po wpadek Maccabi. Ale jeszcse raz, polecam granie lini 79,5 na over gości.
Powodzenia ????
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów Kobiety
Godzina: 19:00
Spotkanie: Metz K - Buducnost K
Typ: Metz K (+1,5)
Kurs: 2,90
Bukmacher: OddsRing
Witam wszystkich. W dniu dzisiejszym mamy bardzo duży wybór jeśli chodzi o mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata oraz innych dyscyplin sportowych, jednak zdecydowałem się na spotkanie szczypiornistek z Ligi Mistrzów pomiędzy gospodyniami francuskim Metz , a czarnogórskim Buducnost. Mój typ na dzisiejszy mecz to opcja handicapu azjatyckiego +1,5 dla gospodyń. Obie drużyny radzą sobie bardzo dobrze, zarówno w swoich rodzimych ligach jak i grupowej Lidze Mistrzów. Jeśli chodzi o Buducnost wygrały dotychczas wszystkie cztery mecze, na rozpoczęcie grały właśnie z ekipą francuską gdzie pomimo bardzo wyrównanej gry wygrały tylko różnicą dwóch bramek 21:19, warto dodać że ten mecz był rozgrywany na parkiecie Buducnost.Kolejne mecze to wygrana z Glassverket 30:23, z Thuringer 32:26 i 28:19. Natomiast Metz uległo w jednym spotkaniu z Buducnost 21:19,a pozostałe trzy wygrało z Thuringer 25:28, Glassverket 24:22 i 25:19. Niewątpliwie mecz bardzo ważny w perspektywie dalszej fazy turnieju, Metz obecnie posiada na swoim koncie 6pkt. a Buducnost ma 8pkt. , więc dzisiejszy mecz wygrany przez gospodynie przyczyni się do tego, że obie drużyny zrównają się punktami, a kolejne mecze wyjaśnią kto awansuje dalej z upragnionego miejsca pierwszego. Jestem pewien, że dzisiejszy mecz będzie bardzo wyrównany i zacięty czego dowodem jest pierwsze spotkanie gdzie padł wynik 21:19, dziś Metz podejmuje przeciwnika na swoim parkiecie co na pewno będzie dodatkowym atutem. Dlatego nie zdziwi mnie to, że faworyzowany Buducnost przez bukmacherów może dziś nawet przegrać, a opcja którą podaje wydaje się bardziej bezpieczna.
✅190
 
M 9

mariofcb19

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Szwecja
Typ: Suma goli w meczu pierwszego zespołu: powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.35
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Mecz na szczycie grupy A. Zarówno Szwecja jak i Francja mająpo 7 pkt i stosunek bramek 5:1. Myślę, że w tym meczu trójkolorowi pokażą swoją klasę. Zwycięstwo Francji jest dla mnie pewne, myślę również że będzie to zwycięstwo przekonujące. Szwecja bez Ibry to całkowicie inna drużyna. Może prowadzą w grupie A ale to czasowe. 3 gole dla Francji w tym meczu wielce prawdopodobne. Francuzi dużo goli u siebie strzelają. Przypuszczam, że będzie 3:1.
⛔100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje MŚ
Godzina: 20.45
Spotkanie: Francja - Szwecja
Typ: Obie drużyny strzelą gola - tak
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz na szczycie grupy, w której znajduje się również Holandia. Obie ekipy w dotychczasowych meczach strzeliły po 5 goli i straciły po jednym. W reprezentacji Szwecji jak wiadomo nie gra już Zlatan i szczerze mówiąc myślałem, że wyniki bez niego będą kiepawe, a tutaj wyszło, że jednak lepiej radzą sobie bez lidera, pod którego zawsze była układana gra. Teraz mogą skupić się na rozgrywaniu akcji i gry każdy do każdego. Francja dość powoli budzi się z finałowego szoku z Portugalią, ale nie zaliczyli jeszcze wpadki w postaci przegranej. Dzisiaj mecz na szczycie grupy i obie ekipy podejdą na bardzo poważnie do tej 90-minutowej potyczki. W przypadku Szwecji, drużyna nie ma nic do stracenia, bo są skazywani na pożarcie, a w przypadku zabrania przez nich choćby punktu - ich sytuacja będzie świetna, bo mają już za sobą remis w meczu z Holendrami, także faworyci będą już odhaczeni patrząc na pierwsze mecze. Francuzi muszą to wygrać, bo tak muszą wynagradzać każdy mecz po Mistrzostwach Europy, każdy mecz przynajmniej u siebie to przyciśnięcie rywala i wygranie meczu. Nie spodziewam się defensywnej gry, lecz dość agresywnej z obu stron.
✅125
 
C 53

chaoswszambie

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Polska
Typ: Drużyna gości + Powyżej 3,5 gola
Kurs: 11,70
Bukmacher: Betsson
Analiza:To na pewno nie będzie łatwy mecz dla reprezentacji Polski. Owszem, Rumunia jest notowana niżej od ekipy Adama Nawałki, ale na pewno nie jest to też zbieranina przypadkowych grajków. Kadra dowodzona przez Niemca Christopha Dauma w eliminacjach do najbliższego Mundialu zremisowała u siebie z Czarnogórą i na wyjeździe z Kazachstanem. Jedyne jak dotąd zwycięstwo odniosła, pokonując w delegacji Armenię aż 5:0. Polacy natomiast po remisie w Kazachstanie zwycięstwem z Danią i Armenią ma 7 punktów . Zarówno Polacy i Rumuni potrafią zdobywać bramki . Atut własnego boiska będzie na pewno sprzyjał gospodarzom . 11 listopada to data w której nie wypada przegrywać. Polacy będą bardzo zmobilizowani bo mają coś do udowodnienia po ostatniej aferze i słabym meczu z Armenią, który z racji tego że został wygrany może tylko dać motywacyjnego kopa. Dzisiejszy mecz może być jednym z najlepszych w naszym wykonaniu . Stawiam na 3:1 dla Naszych . Życzę dobrego widowiska ???? :grin:;)
⛔100
 
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, EUROPA: Mistrzostwa Europy U21
Godzina: 18:30
Spotkanie: Austria U21 - Hiszpania U21
Typ: 2
Kurs: @1.80
Bukmacher: Betsson
Analiza: Witam . W dniu 11.11 w piątek o godzinie 18.30 zostanie rozegrany mecz kwalifikacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Europy U21, a zagrają ze sobą Austria U21 i Hiszpania U21. Obie drużyny zajęły 2 miejsca w swoich grupach eliminacyjnych, Hiszpania w 10 spotkaniach grupowych zdobyła 23 pkt , notując 7 wygranych, 2 remisy i jedną porażkę , bilans bramek 31:9 . O 1 pkt ustąpiła zwycięzcy 6 Grupy , Szwecji. Austria natomiast w 10 spotkaniach uzbierała 22 punkty , na co składało się 7 zwyciestw , jeden remis i 2 porażki . W bramkach 22:12 . Hiszpania to jedna z potęg piłki młodzieżowej w Europie. Niektórzy piłkarze, którzy są w kadrze są już warci 35 czy 20 MLN euro! Dlatego uważam, że takiej drużyny jak Hiszpania nie może zabraknąć na ME i pewnie dziś wygrają z drużyną Austrii.
⛔100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Polska
Typ:czerwona kartka w meczu . Tak
Kurs: 3.90
Bukmacher: Unibet
Sporo analiz na temat naszego pojedynku z Rumunami i to chyba nie dziwi , ja spróbuję pod względem dyscyplinarnym i uważam że powinno być ostro i sporo fauli , patrząc na mecze w wykonaniu naszej reprezentacji to w 3 dotychczasowych meczach było pod tym względem super i tak : mecz z z Kazachami i 10 żółtek ( 4 dla naszej drużyny ) mecz z Danią tylko 3 żółtka i mecz z Armenią 6 żółtek z czego w konsekwencji 2 żółtych czerwona dla Armenii , mecze Rumunów to : z Czarnogórą 4 żółtka po 2 dla każdej z drużyn , mecz z Armenią i już w 3 min czerwień dla Armenii i jeszcze 1 żółtko i mecz z Kazachami 2 żółtka czyli nie zbyt obfita statystyka , mecz dzisiejszy poprowadzi Słoweniec Damir Skomina i zaglądając do jego statystyki to w meczach Eliminacji do MŚ które sędziował a było ich 11 pokazał 33 żółtka i 3 bezpośrednie czerwone tak więc na 11 meczy 3 czerwienie dobra statystyka stąd też liczę że jak już wspomniałem dziś na National Arena powinno zaiskrzyć i kartki mogą się posypać a ze swojej strony jak to u mnie liczę na kolor czerwony !
⛔100
 
O 26

oracle77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. MŚ 2018
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia-Szkocja
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolega marfi przedstawił nam już wyżej swój typ na over bramkowy w derbach wyspiarskich, ja przychylam się do jego spostrzeżeń i uważam, że Szkoci z pewnością coś wbiją. Zarówno jednym jak i drugim nie opłaca się grać na 0:0, ponieważ potracili już punkty, a poza tym to mecz prestiżowy, a podobny o punkty oba zespoły grały ostatni raz 17 lat temu. Anglicy już nie są tak mocni jak w poprzednich eliminacjach do Euro, gdzie wygrali wszystkie spotkania i i stracili tylko 3 gole. Szkoci też nie wyglądają za dobrze (wysoka porażka na Słowacji 0:3, niemoc w domu z Litwinami), jednak to jest bardzo dobry moment , aby się przełamać. Mobilizacji im na pewno nie zabraknie, oni wiedzą, że to nie jest jeden z kolejnych meczy kwalifikacyjnych, tylko prawdziwa bitwa, którą będzie oglądała cała wyspa. Hart potrafi czasami rozegrać naprawdę słaby mecz, może znów dziś taki będzie. Kurs spada.
Stawiałbym na 2:2
Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom