>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.04.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 12. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie : Bayern-Real m
Typ: 1/1
Kurs 2.75
Buk Unibet
Analiza: Jutro odbędzie się moim zdaniem najciekawsze spotkanie tej fazy piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym ekipa Bayernu Monachium u siebie na stadionie podejmowała będzie drużynę Madryckiego Realu, gospodarze są faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym pierwszym spotkaniu jak i do awansu do kolejnych gier. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie , gospodarze obecnie są na fali strzelają mnóstwo bramek szczególnie na własnym stadionie gdzie w poprzednich 20 spotkaniach mogą pochwalić się znakomitym bilansem 17 wygranych oraz zaledwie 3 podziałów punktów, Real natomiast na wyjazdach gra słabiej niż na swoim boisku ,ale na pewno w tym spotkaniu Królewskich nie spisywałbym na stary bowiem potrafili w poprzednich 20 spotkaniach wyjazdowych strzelić za każdym razem minimum jednego gola , myślę że w tym spotkaniu będzie podobnie i bramki zobaczymy po obu stronach , gospodarze jak i goście są zespołami ofensywnie grającymi i tutaj obie ekipy gole zdobędą, goście na pewno o 1 bramkę się postarają bowiem to może ich przybliżyć do awansu do następnej rundy, ja stawiam tutaj na wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy oraz na ciekawe widowisko.
⛔100
 
fini 84

fini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - amatorzy, Regionalliga Nordost
Godzina: 18:00
Spotkanie: FC Viktoria Berlin - Berliner AK 07
Typ: Berliner AK 07
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Bardzo wysoki kurs na Berliner, zachęca do zaznaczenia &quot;dwójki&quot; na kuponie. Trudny pojedynek dwóch zespołów znajdujących się na sąsiednich pozycjach w tabeli, Viktoria- 5. miejsce z jednym punktem start do 4. BAK&#39;u ale też z jednym meczem rozegranym więcej. Skąd tak wysoki kurs na gości?! proste! ich obecna forma pozostawia wiele do życzenia. O ile na początku i w środku sezonu radzili sobie świetnie tak końcówka nie należy do udanych. W pięciu ostatnich spotkaniach w lidze przegrali 3 razy, 1 zremisowali i 1 wygrali- to o wiele za mało, jak na zespół z samego szczytu tabeli. Biorąc pod uwagę same mecze wyjazdowe wygląda to już trochę lepiej, ponieważ bilans rozkłada się 3 wygrane/2 porażki. Moją szczególną uwagę przykuł wynik BAKu w meczach wyjazdowych 6-2-4, który pokazuje, że są świetnym zespołem potrafiącym grać na obcym terenie. Gospodarze natomiast są obecnie w bardzo dobrej formie. W ostatnich 5 meczach wygrywali 2 razy, 2 razy remisowali i tylko raz odnieśli porażkę. Grają równo w tym sezonie, wygrywają co muszą wygrywać a trudne mecze remisują/ostatecznie przegrywają. Bilans u siebie pokazuje, że są raczej drużyną starającą się zatrzymać punkty 5-6-1 (aż 50 % remisów!). Bezpośrednie potyczki między tymi ekipami, dają duuuuuży plus dla drużyny BAK&#39;u. W ostatnich 5 spotkaniach rozegranych w latach 2014-2016 drużyna gości 4 razy odniosła zwycięstwo (2 HOME/2 AWAY) i tylko raz gospodarzom udało się uratować remis. Biorąc te wszystkie fakty pod uwagę oraz doliczając to, że drużyny czują, że to finish sezonu i trzeba dać z siebie wszystko, nie widzę innego scenariusza niż przełamanie słabiej passy Berliner&#39;a i wygrana w tym meczu. Martwiłem się tylko o remis, który jest domeną gospodarzy ale po 1. BAK&#39;u w tym sezonie zawsze walczy do końca i remisowało tylko 5 razy w 25 spotkaniach, a po 2. historyczne zwycięstwa nie były dziełem przypadku i jednej szczęśliwie zdobytej bramki, a w każdym z tych meczy goście wygrywali co najmniej dwoma trafieniami.
✅190
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Mecz : Atlanta Braves vs. Miami Marlins
godz : 01:10
Typ : Under 8.5
Kurs: 1.85
Buk: Lvbet.pl
Dziś gram under na Florydzie. Jeśli chodzi o pitcherów Colon vs. Straily. Pierwszy z nich doskonalne znany, jedna z bardziej pozytywnych postaci w lidze. Big Sexy bardzo dobry pierwszy mecz wydaje się być jak wino, im starszy tym lepszy. Na przeciwko niego miotacz, który miał fatalny debiut w Miami, ale dziś w pierwszym meczu przed własną publicznością powinno być juz lepiej, w tamtym sezonie w słabych Cincinnati 14 / 8 i ERA 3.76 więc napewno nie jest to tak słaby pitcher jak pokazał debiut. Pałkarze Miami narazie bez formy, Stanton bardzo poniżej oczekiwań. Ballpark Marlins Park jeden z bardziej defensywnych w lidze. W ostatnich 21 meczach na tym ballparku 14 z nich było underowych. Wiatr dziś mocny praktycznie w twarz pałkarzom, który też będzie bardzo przeszkadzał, również przyczynia się zeby iśc tu na under. Podsumowując, solidni pitcherzy, słaba dyspozycja pałkarzy, defensywny ballpark i słabe warunki atmosferyczne wskazują tu na underowy mecz
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 18:45
Spotkanie : Dortmund - Monaco
Typ: 2
Kurs 5,25
Bukmacher: Unibet
Z racji tego, ze mecz przelozony z powodu wybuchu pozwole sobię wrzucic ten mecz na jutrzejszą analize. Mecz na pewno bedzie bardzo wyrównany, goscie w meczu z City juz pokazali ze sa w stanie na wyjezdzie strzelać bramki. Tak tez bedzie tym razem, z racji tego ze Dortmund faworytem to nie oni będą grać pod presja i beda chcieli nastrzelać jak najwiecej bramek. Pytanie tylko jak Dortmund się postawi? Moim zdaniem kurs na Monaco bardzo przesadzony. W moim mniemaniu mają bardzo duze szanse na wygraną i kurs nie jest adekwatny do ryzyka. Wedlug mnie warte zagrania.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
th3m4tr1x 194

th3m4tr1x

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie : Bayern Muenchen - Real Madryd
Typ: ponad 2,5 i bts
Kurs 1,80
Buk: Totolotek
Witam, jutro jak dla mnie klasyczny mecz w którym obie drużyny strzelą i gospodarz wygra. Ale, jest wielkie ALE! Ponieważ nie wiadomo, czy Lewandowski, Mueller, Hummels i Neuer zagrają. A to jednak duży handycap dla Bayernu. Ogólnie obie drużyny na czołowym miejscu w swoich ligach. Obie drużyny strzelają dużo bramek i jutro ten atut się nie zmieni. Jeśli ww. piłkarze nie będą mogli wystąpić na murawie, to Ancelotti będzie musiał poprzestawiać drużynę i trochę to bałaganu może na robić który Real wykorzysta. W przypadku gdy ww. czwórka nie zagra to nawet wynik 1:2 lub 1:3 jest moim zdaniem realny.
✅80
 
M 13

mat.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie : Bayern Muenchen - Real Madryd
Typ: 1 i +2,5
Kurs 1,98
Buk: efortuna
Witam wracam po krótkiej przerwie ale w tym czasie nie próżnowałem. Po wczorajszych wydarzeniach Niemiecka drużna może byc mocno napompowana w przeciwności do Realu, który dodatkowo ostatnio nie wyglądał najlepiej. Dziś dostaliśmy również dowód jak ważny jest na tym poziomie atut własnego boiska.
Życzę powodzenia
kiepska analiza
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Dortmund - Monaco
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,48
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Przed nami ćwierćfinały Ligi Mistrzów i znowu wielkie emocje związane z tymi meczami, dziś 2 z nich i 2 hity, jeden, który spokojnie mógłby być finałem czyli Juventus - Barcelona a drugi z nich, Dortmund - Monaco, wydaje się mniej ciekawa... Nic bardziej mylnego, ten dwu mecz może okazać się najbardziej interesującym dwu meczem ze wszystkich ćwierćfinałów.
Nie wiem jak innych ale mnie Monaco się bardzo podoba czy to w lidze czy to w lidze mistrzów, ograli Manchester City przegrywając w pierwszym meczu 3:5 i mieli naprawdę małe szanse a Oni ograli ich u siebie 3:1 i są dalej w grze. Oczywiście w ekipie Monaco gra nasz Kamil Glik, który jest ostoją w obronie i pewniakiem na swojej pozycji.
Jeśli chodzi o Dortmund to, tutaj jest różnie, na wyjeździe grają nie równo ale już u siebie grają fenomenalnie, dlatego jeśli chcą półfinału muszą wygrać pierwszy mecz u siebie.
W tym meczu liczę może na powtórkę meczu z City-Monaco? 5:3 dla Dortmundu ? Kto wie są szanse, obie ekipy
potrafią strzelać bramki... Monaco jest jedną z drużyn która strzela tych bramek najwięcej w Europie.
Przed nami kapitalne widowisko, stawiam mimo wszystko na doświadczonych Niemców ale Monaco także liczę, że coś strzelą.
Powodzenia.
⛔100
 
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie : Atletico Madryt - Leicester City
Typ: BTS - NIE
Kurs 1,57
Bukmacher: b win
Analiza:
Biorąc pod uwagę grę gospodarzy i ich zachowawczy styl gry bardzo duże skupienie w defensywie, Atletico będzie przede wszystkim starało się nie stracić bramki, a Leicester nie ma jakiejś zabójczej siły ataku i wątpię aby coś ustrzelili, dodatkowo ich gra na wyjeździe pozostawia wiele do życzenia.
Typ przede wszystkim ze względu na żelazną obronę gospodarzy, strzelenie bramki przez gości będzie niespodzianką.
Spodziewany wynik 1-0 lub 2-0
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
dzolus 9

dzolus

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina:
2:00
Spotkanie:
Minnesota Timberwolves vs. Oklahoma City Thunder
Typ: 2
Kurs:
3,75
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Jest pare czynników argumentujących mój typ. Pierwszym z nich jest aktualna forma zespołów. Minnesota na swoje ostatnie 5 spotkań wygrała zaledwie jedno spotkanie z Portland u siebie (110:109). Natomiast jesli chodzi o Oklahome tutaj nie ma żadnego zaskoczenia forma jak cały sezon- W KRATKĘ, 3 zwycięstwa, 2 porażki w tym z ostatnim Pheonix różnicą ponad 20 punktów (BookerGOD), co może odstraszać. Drugim aspektem jest absencja jednego z czołowych grajków gospodarzy LaVine. Co jest bardzo istotną informacją. Ogólnie rzecz biorąc sezon wkracza w decydującą fazę w której trzeba powoli rozpędzać się do swoich maksymalnych obrotów, tego też oczekuje w dzisiejszym spotkaniu od Oklahomy. Natomiast będąc szczerym, ja, jak i większość ludzi wiemy od czego tak naprawdę zależy wynik spotkania, a może konkretniej - od kogo. Chodzi tutaj o Westbrooka, któremu kiedy siedzi piłka Oklahoma wygrywa, kiedy nie ma swojego dnia Oklahoma przegrywa. Niezagranie takiego kursu to kryminał. Wystarczy że Pan wyżej wymieniony zagra mecz na swoim poziomie a znajdujemy tutaj darmowy profit.

✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: Robert Lewandowski strzeli gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W środę 12 kwietnia o godz. 20:45 w Monachium odbędzie się mecz Bayernu Monachium z Realem Madryt. Faworytem według bukmacherów jest zespół z Niemiec, mój typ jednak jest inny, myślę, że jednego z goli dla Bawarczyków strzeli nasz reprezentant Robert Lewandowski. Polak jest w znakomitej formie w ostatnim meczu ligowym strzelił 2 gole przeciwko Borussii Dortmund, na 2:0, oraz na 4:1 pierwszego strzelił z rzutu wolego, drugiego z rzutu karnego. Kolejny plus dla mojego typu jest taki, że Robert u aktualnego mistrza Niemiec strzela zarówno rzuty karne jak i wolne. W Bundeslidze nasz napastnik jest aktualnie królem strzelców ma na swoim koncie 26 bramek, z czego zdecydowaną większość strzelił w Monachium. Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów również wygląda to bardzo dobrze 8 meczów - 7 bramek to robi wrażenie. W Realu trochę posypała się obrona nie zagra Pepe oraz Varane. Czy Lewandowski potrafi strzelać Realowi? Wystarczy przypomnieć sobie mecz Borussii Dortmund w Lidze Mistrzów z Królewskimi i 4 gole Roberta. Real Madryt stracił gola w 10 kolejnych meczach wyjazdowych bramki licząc wszystkie rozgrywki. Bramkarz Realu Navas nie przekonuje mnie popełnia dużo błędów, myślę że są ogromne szanse by nasz reprezentant znów strzelił Realowi co najmniej jednego gola.
ZWROT
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: NBA, koszykówka
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Mavericks - Denver Nuggets
Typ: 2 (z dogrywką)
Kurs: 2,17
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wracam, ale już bardziej dla funu. Na wstępie chciałbym przestrzec przed stawianiem na OKC w meczu z wilkami, co proponuje kolega wyżej, nie zagra dziś Westbrook, ta drużyna bez niego nie istnieje, zresztą OKC już nie gra o nic, ma pewne 6-te miejsce na zachodzie i raczej będą się oszczędzać przed PO, dbać o zdrowie niż o losy meczu. Nie wiem jak można patrzeć na takie spotkanie, widzieć kurs 4 na faworyta (w normalnych okolicznościach) i nie wyczuć nic podejrzanego. Jak wejdzie to na jakimś mega farcie, odradzam. Dajemy z innej beczki. Dallas i Denver nie grają w tym sezonie już o nic. Jest to bardziej sparing, ale Denver jest w zdecydowanie lepszej formie ostatnio. Z ostatnich 5 wygrali 3 mecze, w tym przegrali z Houston i 1 punktem z OKC, rzutem równo z syreną grającego genialny mecz Westbrooka także nie ma lipy. Dallas przegrywa ostatnio prawie wszystko. W ostatnich 10 spotkaniach wygrali zaledwie 2, a przegrali nawet z tankującymi Suns czy słabymi Kings. Mavs ma przewagę parkietu, ale Denver ma niesamowicie rozwijającego się, Jokica który dziś zagra i on sam może ten mecz rozstrzygnać. Ogólnie szanse oceniam 60:40 dla Denver, dałbym jeszcze bardziej dla Nuggets ale jednak przewaga parkietu dla Dallas robi swoje, plus kilku graczy Denver ma kontuzje (Mudiay, Faried, Gallo, choć nie wiem czy w przypadku dwóch pierwszych z nich nie jest to czasem wzmocnienie dla Denver). Jednakże ostatnia forma Dallas naprawdę zachęca do pójścia w Baryłki. Z mojego punktu widzenia kurs na Denver powinien się kształtować w okolicach 1,80-1,90, jako, że jest 2,17 to wchodzę w to. Powodzenia!
✅117
 
G 35

grabektyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Champions League
Godzina: 18.45
Spotkanie: Dortmund - Monaco
Typ:drużyna gospodarzy wygra a obie drużyny zdobędą gole TAK
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:


bardzo overowe drużyny więc goli dzisiaj nie powinno zabraknąć kwestia wyniku jest otwarta obie ekipy mają duży potenciał ale chyba większe szanse na wygraną w dzisiejszym spotkaniu mają gospodarze którzy na własnym obiekcie przynajmniej w lidze mistrzów spisują się znakomicie.Dla Monaco najważniejsze dzisiaj będzie wywiezienie najkorzystniejszego rezultatu.Priorytetem na pewno będzie zdobyta bramka lub dwie i nie przegranie tego meczu co nie będzie łatwe.Obie ekipy w różnych nastrojach przystąpią do tego meczu bowiem Monaco wygrało swój ligowy mecz ,natomiast Borussia przegrała aż 4-1 z Bayernem,nie mniej jednak liga mistrzów to troche inny świat i te mecze ligowe nie będą miały zbyt większego znaczenia.Mój typ to 3-1 dla gospodarzy.
⛔100
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Europa, Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madrid – Leicester City
Typ: X2
Kurs: 3,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy drużyną z Madrytu i „Lisami” z Leicester. Dziś bez konkretnego rozwodzenia się nad statystykami wyjazdowymi, domowymi itp. Uważam, że wyniki w lidze nie do końca mają przełożenie na tego typu mecze.
Natomiast warto coś zaznaczyć na temat stylu gry. Atletico gra bardzo defensywnie, starając się skutecznie wykorzystywać okazje w ataku. Taka gra może nie zawsze przynieść pożądany efekt.
Stawka meczu jest bardzo duża, a priorytetem dla Atletico będzie zachowanie czystego konta. Każdy gol stracony na Estdio Vicente Calderon może nieść ze sobą poważne konsekwencje.
Z pewnością Atletico występuje tutaj w roli faworyta, mimo to trochę dziwne dla mnie jest zestawienie takich kursów w meczu na takim poziomie. Każda z drużyn musiała zawalczyć żeby znaleźć się w ćwierćfinale.
Całkowicie nieopłacalne jest szukanie zysku ze zwycięstwem gospodarzy, a i to wcale może nie być takie proste, więc poszedłem w drugą stronę.
Martwić może nieobecność Wesa Morgana, z pewnością utrudni to zadania w defensywie.
Mecz ze startu nie jest ani wygrany, ani przegrany. Gra się dopóki piłka w grze.
Moim zdaniem pojedynek ten nie będzie wyglądał tak jak prezentują to kursy, a odmienione po zmianie szkoleniowca „Lisy” są w stanie nas zaskoczyć i zagrać dobre spotkanie w Madrycie.
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP Marakesz
Godzina: 15:00
Spotkanie: Chardy/Martin-Granollers/Lopez
Typ: Granollers/Lopez
Kurs: 1.97
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Straszny ruch kursów w tym spotkaniu. Expekty wyłoniły się pierwsze i dali coś w stylu 2.10-1.65. W tych kursach nie widziałem nic ciekawego, myślałem, że coś w stronę Katalończyków można by zagrać dopiero od jakiegoś 1.8, albo może i wyżej. Budzę się, a tam mniej więcej w obie strony 2.0. Obecnie lekka tendencja spadkowa w stronę Marcela i Marca, jednak dalej w kilku bukach można złapać około 1.95. Podaję akurat z Uni, bo tutaj mamy kurs najbardziej zbliżony do tego, który dało się jeszcze przed chwilą złapać. Przejdźmy do rzeczy. Francuzi to bardzo ciekawa para, która pokazała się w Doha. Sięgnęli tam po tytuł. Pamiętam, ze udało się złapać fajne kursy na nich przeciwko Murrayowi i Soaresowi. Pamiętam tez jednak, że poległem przez nich na becie na Stepanka i Vaska. Obaj to dobrzy debliści. Serwis i ofensywna gra. Właśnie, ich styl pasuje bardziej na szybsze korty. Katalończycy mają więcej argumentów na cegle. O Marcu chyba nie muszę pisać. 175cm nie daje mu atutów ofensywnych. Potrafi zabijać regularnością i swoją techniką. Marcel wyższy i siłą rzeczy mocniejszy serwis, jednak także potrafi przebijać. Mając w pamięci masę ich wspólnych występów i m.in. finał RG, gdzie polegli z Beretami, dobre USO, czy też finały ATP, o ich porozumiewanie się na korcie nie muszę się martwić. Dodatkowo Jeremy gra przed deblem singla z Jazirim. Jeżeli Hiszpanie zagrają swój tenis i powrócą wspomnieniami do swoich wspólnych występów, to z pewnością powinni być tutaj stawiani jako faworyci. Może nie jako murowani, jednak przynajmniej te 55% dałbym im, więc kurs bliski 2.0 jest atrakcyjny.
✅97
ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS! CIEKAWE ANALIZY, DYSKUSJE NA TEMAT TURNIEJÓW I WIELE WIĘCEJ! WEJDŹ, PRZEKONAJ SIĘ, WEŹ UDZIAŁ W DYSKUSJI!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: Posiadanie % piłki gospodarzy under 62.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Faworytem tego spotkania z pewnością są gospodarze, jednak uważam że nie będzie to tak jednostronny mecz jak się w głowach buków rodzi.Oczywiście wszystko zależy od przebiegu spotkania, jak się mecz ułoży, jeśli Real pierwszy trafi do siatki zwłaszcza w pierwszych fragmentach dłuższy czas utrzymując korzystny rezultat posiadanie będzie rosło na korzyść Bayernu, jednak to Niemcy są bardziej faworyzowani i myślę że bardziej prawdopodobne jest to że to właśnie Bayern podkreśli swoją wyższośći.Jeśli się sprawdzą moje prognozy no to pracować więcej będzie musiał Real, jeśli mecz będzie się toczył na utrzymanym wyniku, inicjatywę powinien większą mieć Bayern, jednak nie sądzę że będzie ona aż tak wyraźna że pokryje tą wysoką linie.Forma Bayernu ostatnio na pewno idzię w górę, z Realem różnie bywa w lidze, odwieczny rywal nie utrudnia im zadania w zdobyciu tytułu mając w ostatnich tygodniach parę okazji, ale w Lidze Mistrzów ekipa z Madrytu wygląda bardzo dobrze, widać że te rozgrywki motywują graczy.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: Real lub remis
Kurs: 2.17
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów w którym Bayern u siebie podejmie zespół Realu Madryt.Faworytem są gospodarze jednak ja tutaj stawiam na gości z podpórką.Real jest liderem La Liga mając 3 pkt przewagi nad drugą Barceloną i mecz zaległy.Real ostatnio zremisował 1:1 z Atletico, wcześniej wygrał 4:2 z Leganes i 3:0 z Alaves. Biorąc pod uwagę spotkania wyjazdowe Realu na wszystkich frontach to zanotował on wygranych z rzędu.W drużynie Królewskich zabraknie jedynie Pepe i Varane&#39;a. Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to również są liderem w swojej lidze mając 10 pkt przewagi nad drugim Lipskiem.Bayern ostatnio pokonał u siebie 4:1 Borussię Dortmund wcześniej przegrał na wyjeździe z Hoffenheim 0:1.Bawarczycy u siebie w lidze zanotowali 11 wygranych i 3 remisy.Tutaj jednak liczę na niespodziankę bo po takim kursie nie ma opcji żebym nie spróbował zagrać Realu z remisem.Ostatnio jak oba zespoły grały ze sobą 3 lata też Real miał zostać skazany na porażkę, a wygrał oba spotkania z Bayernem 4:0 na wyjeździe i 1:0 u siebie.Możliwe jest też, że Lewy nie zagra, ale to nie jest pewne.Podsumowując: stawiam, że Real się zepnie na LM jak to zawsze ma miejsce i nie przegrają dziś z Bayernem, typuje 2:2, powodzenia!
Przewidywane składy:
Bayern Monachium: Neuer; Lahm, Javi Martínez, Boateng, Alaba; Xabi Alonso, Vidal; Robben, Thiago, Ribéry; Lewandowski/Müller.
Real Madryt: Navas; Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo; Modrić, Casemiro, Kroos; Bale, Benzema, Ronaldo.
✅117
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Tenis ziemny - ATP Houston 2017
19:00
Young D. - Monteiro T.
Young D. -1 gem
Kurs: 1,73
Betway

Young ostatnio nieźle grał na turniejach w Ameryce Północnej - półfinał w Memphis, Delray Beach. W Acapulco zatrzymał go świetny Kyrgios, w Indian Wells 3 zwycięstwa i porażka dopiero z Nishikorim, w Miami podobnie, ale będący w formie Fognini zatrzymał Donalda w 4 rundzie. Amerykanie od zawsze grali na własnym terenie lepiej niż gdziekolwiek indziej.
Monteiro jest jeszcze młody, rok temu świat ATP o nim usłyszał. Lepsze wyniki przeplata z tymi gorszymi. Niby gramy na jego nawierzchni jednak w Houston jest dość specyficzny kort z chyba najszybszą mączką w tourze. Thiago w Indian Wells przegrał szybko z leworęcznym Klizanem, teraz kolejny raz przyjdzie zmierzyć mu się z mańkutem tym razem Youngiem D.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja, 2.Liga
Godzina: 14:00
Spotkanie: Panserraikos - OFI Kreta
Typ: over 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: forBet
Analiza:
Ósmy w tabeli Panserraikos podejmuje dzisiaj czwarte OFI. Forma gospodarzy pozostawia ostatnio wiele do życzenia zaś goście przechodzą obecnie bardzo dobrą passę.
W ostatnich pięciu meczach Panserraikos aplikował rywalom przynajmniej jedną bramkę. Jeśli brać pod uwagę tylko mecze domowe to seria ze strzeloną bramką wynosi trzy mecze. Również dwa ostatnie mecze u Panserraikosu u siebie kończyły się overem 2.5 bramki.
OFI przechodzi obecnie serię pięciu zwycięstw z rzędu na wyjazdach. Z kolei w czterech ostatnich wyjazdach strzelali minimum dwie bramki w meczu. I wszystko wskazuje, że w dzisiejszym meczu mogą dalej podtrzymać zwycięską i bramkostrzelną passę, bo są w starciu z Panserraikosem zdecydowanym faworytem.
⛔100
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Champions League
Godzina: 18.45
Spotkanie: Dortmund - Monaco
Typ:drużyna Będzie wykorzystany limit zmian zaw. (6) NIE
Kurs: 3,6
Bukmacher: STS
Analiza:
Wczoraj ładnie wszedł taki sam bet na mecz Juve - Barca więc dzisiaj spróbujemy to samo w meczu BVB - Monaco a więc zacznijmy od sytuacji Monaco
Kadra na mecz z BVB (Pogrubioną czcionką zawodnicy którzy prawdopodobnie zagrają jutro w wyjściowej jedenastce)
Bramkarze: UBASIC Danijel, DE SANCTIS Morgan, SY Seydou
Obrońcy: DIALLO Abdou, GLIK Kamil, JEMERSON, MENDY Benjamin, RAGGI Andrea, TOURÉ Almamy

Pomocnicy: DIRAR Nabil, FABINHO, JORGE, LEMAR Thomas, MOUTINHO JoĂŁo, N&#39;DORAM Kévin, SILVA Bernardo
Napastnicy: CARDONA Irvin, FALCAO Radamel, GERMAIN Valère, MBAPPÉ Kylian
No i jeśli chodzi o rezerwowych to raczej na pewno nie zagraja De Sangtis i Seydou (obaj bramkarze), Cordona (tylko 3 występy w tym sezonie), Jorge (nie zagrał w tym sezonie), N&#39;Doram(4 występy w tym sezonie), Diallo (3 występy w tym sezonie) Uważam, że Ci zawodnicy nie zagrają w dzisiejszym meczu ponieważ Jardim dość czesto rotuje składem a i tak Ci zawodnicy zagrali ogony więc wątpie aby w tak ważnym meczu dał im szanse gry. Z wymienionej wyżej dwudziestki zostaje 3 którzy mają realną szansę na grę czyli Germain, Raggi i Dirar i tak na prawdę tylko Germain z tej trójki może w jakiś sposób ożywić grę ponieważ Raggi (9 występów w tym sezonie więc też nie za dużo ) jest środkowym obrońcą a Dirar skrzydłowym a nie oszukujmy się Monaco na skrzydałach jakości nie brakuje (Lemar i Silva)
A jeśli chodzi o Borussie to na pewno nie zagra jutro Bartra który został ranny we wczorajszym wybuchu do tego rówież Goetze, Schurlle, Durm oraz prawdopodobnie wracający po kontuzji Reus. Nie wiadomo również co z Castro który nie trenował z drużyną.
Podstawowy skład BVB ma wyglądać tak: Bürki – Piszczek, Sokratis, Ginter – Weigl, Guerreiro – Pulisic, Dembélé, Kagawa, Schmelzer – Aubameyang
Na ławce zostaje: Weidenfeller, Passlack, Sahin, Bender, Merino, Mor no i ewentualnie Castro z Reusem, który tak jak mówiłem prawdopodobnie nie zagra nawet minut ponieważ nikt nie będzie ryzykował urazu po tak długiej przerwie. Wydaję mi się, że z ławki może wejść jedynie Castro i Mor chociaż w przypadku Turka sytuacja wygląda tak, że ostatnio pokłócił się z trenerem Tuchel i wątpię aby dostał dzisiaj szanse gry.
Więc podsumowując jak tak patrze na ławki obu zespołów zwłaszcza Monaco gdzie kontuzjowani są Carrillo, Boschilia, Sidibe a za żółte kartki pauzuje Bakayoko to wątpię aby trenerzy wykorzystali komplet zmian bo i sytuacja w BVB również nie wygląda za ciekawie.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom