>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.04.2017 (środa)

Status
Zamknięty.
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico - Leicester
Typ: Strzelec Gola - Antoine Griezmann
Kurs: 1,89
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jeśli dzisiejsza analiza nie wejdzie to zostawiam kwiecień w spokoju. Tak źle nie szło dawno...
Bilans analiz 2/10
Ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Kurs na zwycięstwo Atletico w granicach 1,3 woła o pomstę do nieba. Wiadomo, że gospodarze są faworytem, ale to jest w końcu 1/8 finału, gdzie trzeba było coś pokazać żeby występować na tym etapie rozgrywek Champions League.
Atletico na własnym stadionie będzie musiało wygrać żeby wyrobić sobie jakąś zaliczkę przed rewanżem. Z racji defensywnego futbolu jaki prezentują gracze z Madrytu nie spodziewam się oszałamiającego zwycięstwa, ale 1:0, czy 2:0 to realne rozstrzygnięcia.
Stawiam, że w tym spotkaniu bramkę zdobędzie najlepszy strzelec Atletico w LM, Antoine Griezmann, który w tej edycji trafiał do siatki rywali 4 razy. Ten 26- letni Francuz niejednokrotnie pokazywał przebłysk geniuszu w trudnych i ciężkich meczach. Liczę, że i w dzisiejszym meczu trafi przynajmniej raz.
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kazakhstan Âť Premier League
Godzina: 14:00
Spotkanie: Akzhay Ural - Okzhet Kokshet
Typ: x
Kurs: 3.10
Bukmacher: unibet
Analiza:
Mecz szóstej kolejki Kazachskiej pierwszej ligi pomiędzy drużynami Akzhayik a Okzhetpes. Początek sezonu w wykonaniu obu zespołów raczej bez rewelacji czego można było się spodziewać, są to dwa bardzo podobne zespoły o zbliżonej jakości gry. Ural w tym meczu jest lekko faworyzowany ale goście mimo słabych wyników są w stanie powalczyć. Oba zespoły nie pokazały się ostatnio z dobrej strony i w aktualnej formie nic nie wskazuje na faworyta tego spotkania dlatego remis wydaje się tu najbardziej prawdopodobny.
✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 13

robinho99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Real
Typ: Powyzej 10,5 rzutow roznych
Kurs: 2.08
Bukmacher: Unibet
Analiza: Witam serdecznie. Bierzemy dzis po lupe mecz Bayernu Monachium z Realem Madryt. Duzo juz zostalo napisane na temat tego spotkania i rozne typy padly w kontekscie tego szlagieru, wiec przejede do meritum.
Obie druzyny grajace, bardzo ofensywnie, starajace sie narzucic wlasny styl gry, prowadzac czesto akcje odskrzydlajace co ma wplyw na liczbe rzutow roznych.
Troszke statystyk:
Ostatnie 5 meczy Bayernu w Champions League prezetuje sie nastepujaco:
8,9,6,7,7
Natomiast Realu :4,5,6,8,7
Wiadomo to tylko statystyka i typ jest glownie tym pokierowany jak tez znajomoscia stylu gry obydwu zespolow.
Powodzenia !!!
✅108
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
shorvenek 129

shorvenek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Finlandia - Liiga Playoffy
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tappara - IFK Helsinki
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tappara w półfinale playoff&#39;ów prowadzi w serii 3-1. Myślę, że dziś będą chcieli zamknąć tą serie pojedynków wygrywając mecz przed własną publicznością a to z uwagi, że ich rywale w sąsiednim półfinale mają stan serii 2-2 co oznacza jeszcze przynajmniej dwa mecze, jeden dziś i następny prawdopodobnie za 2 dni, a jeżeli Tappara dziś wygra będzie mogła poświęcić ten czas na odpoczynek i regeneracje przed finałami. W drużynie gospodarzy nie zabraknie dziś ich najskuteczniejszych graczy - Haapala oraz Savinainen są gotowi do gry, wystawieni kolejno w pierwszej i drugiej piątce. Szczerze to gospodarze powinni wygrać tą serie 4-0 ale w jednym meczu nie wszystko poszło po ich myśli i z prowadzenie 2:1 zrobiło się 2:3 w konsekwencji porażka, prawdopodobnie utrata koncentracji i rozluźnienie o tym zadecydowało. Po tej porażce, następny mecz zagrali bez błędnie wygrywając na wyjeździe 2:0 ze znaczną przewagą w statystykach. Myślę, że Tappara jest znacząco lepszą drużyną niż ich przeciwnicy, w tym meczu wszystko przemawia za nimi i właśnie na nich zdecyduję się postawić w dzisiejszym pojedynku.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów - Play-Offy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dynamo Moskwa - BR Volleys
Typ: Over 139.5 pkt
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zacznę od tego, że kompletnie nie rozumiem kursu 1.10 na gospodarzy po przegraniu przez nich pierwszego spotkania 2:3 w którym również można było skorzystać z kursu na Berlin 3.20. Rozumiem, że gospodarze to nazwiska jednak po dwóch pierwszych wygranych minimalnie setach (22,23) w kolejnych trzech nie mieli wiele do powiedzenia (18,18 i 10 w tie-breaku). Goście mają kim postraszyć m.in. Carroll czy Kromm od którego najwięcej zależy. Dynamo w tej edycji Ligi Mistrzów dwa razy nie pokryli overa (oba spotkania z przeciętnym Arkassporem, najgorszą drużyną z 2 miejsca). W grupie tylko jeden mecz wygrali 3:0 z Istanbulem BB, jednak w tamtym meczu ober został pokryty. Goście w tym sezonie tylko raz przegrali tak, że nie pokryli by typu (Lube Civitanova na wyjeździe). Nie widzę tutaj zwycięstwa gospodarzy 3:0 a do pokrycia typu wystarczą sety do: 21,22,22. Warty uwagi też typ na seta gości po około 1.80.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 4

michal1973

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Atletico - Leicester
Typ:
Atletico i under 2.5
Kurs:
2,63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W 15 z 17 ostatnich meczach Ligi Mistrzów na Vicente Calderon piłkarze Atletico zachowali czyste konto, również piłkarze z Madrytu w obecnej edycji Ligi Mistrzów mają najwięcej zwycięstw (6). Z kolei w meczach Leicester w obecnej edycji podało najmniej bramek, zaraz za meczami z Atletico.
Moim zdaniem w meczu piłkarze obu drużyn nie będą mieli zbyt dużo okazji do zdobycia bramki. Stawiam na zwycięstwo Atletico, ale nie więcej niż dwoma bramkami.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina. Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina. 18:45
Spotkanie. Borussia Dortmund - AS Monaco
Typ. 1 i 2 drużyna strzeli w 1 połowie
Kurs. 3.25
Bukmacher. Fortuna
Analiza.
Witam wszystkich, na dzisiejszy wieczór zaproponuje typ mocno ryzykowny lecz w mojej opini warty &#39; niebieskiego &#39; więc gram...
Wiemy że obydwa zespoły kładą większy nacisk na grę do przodu
tak więc niespodziewamy się zagrywek taktycznych w ustawieniu defensywnym któregolwiek z trenerów. Wydaje mi się że może to być kolejne widowisko obfitujące w sporą ilość sytuacji pod jedną jak i drugą bramką, i zakończy się ono hokejowym wynikiem.
W obu ekipach zawodnicy światowej klasy którzy przy odrobinie szczęścia są w stanie sami przechylić szalę zwycięstwa trafiając hat-tricka do szatni ustawiając tym samym całe spotkanie...
Gospodarze pomimo osłabień w postaci braku Bartry, Durma, Gotze oraz Shurrle niepewny jest również udział Castro oraz Reusa są nadal niebezpieczni i mają kim postraszyć kolegów naszego Kamila Glika. Abumayeng walczący bezpośrednio o koronę króla strzelców Bundesligi z naszym &quot;asem eksportowym&quot; Robertem Lewandowskim jest w gazie i nieukrywam że liczę głównie na niego oraz drugiego ciemnego wariata Dembele.
Podopieczni Tuchela powinni śpiąć pośladki po porażce z ich odwiecznym rywalem z Monachium i ruszyć z wysokiego C.
Teraz troszkę o zespole który w ostatniej kolejce wyeliminował w pięknym stylu piłkarzy City. Obecny lider Ligue 1 rozgrywa świetny
sezon w rodzimej lidze jak i również na pozostałych frontach tj. pucharze kraju oraz Champions League. Pierwsze co rzuca się od razu w oczy to liczba bramek strzelonych w 31 kolejkach aż 88 !!!
przy czym wcale dużo nietracąc bo 26 a więc niecałą na mecz...
W świetnej formie młodziutki MBappe oraz stary wyjadacz Falcao co może nam zagwarantować bramki ze strony przyjezdnych.
... podsumowując powyższy typ, uważam iż w pierwszej połowie szybko zdobyta bramka przez którykolwiek zespół spowoduje serię wymian i wynik oscylujący w okolicy 4:2 lub 3:5 powodzenia.
... zagrałem też za drobne 2 i over 2.5 @ 7.20! co i wam polecam
&quot; jeśli moja analiza pomogła ci podwoić drobne-kliknij dzięki &quot;
⛔100
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie : Bayern-Real
Typ: 1 połowa - Poniżej 0,5
Kurs 3.7
Buk Unibet
Analiza:
Najciekawszy mecz tej fazy Ligi Mistrzów. Obie ekipy w dobrej formie, w poprzedniej rundzie pewnie rozprawili się ze swoimi rywalami. Wczoraj obejrzeliśmy jednostronne widowisko w Turynie, dzisiejszy mecz będzie na styku. Oficjalnie nie wiadomo co z Lewandowskim będzie, natomiast dla mnie to jest pewne że na taki mecz postawią go na nogi. Bayern wyjdzie zapewne z środkiem obrony Boateng i Javi Martinez natomiast ciekaw jestem na kogo w środku obrony postawi Zidane obok Ramosa. Nie spodziewałbym się tu gradu goli, raczej to będzie zamknięte spotkanie.
Ja idę w brak bramki do przerwy, a ogółem spotkanie na styku które skończy się max. jednobramkowym zwycięstwem a może remisem i w konsekwencji otwartą sprawą awansu przed rewanżem ????
⛔100
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Real
Typ: Real Madryt
Kurs: 4.2
Bukmacher: unibet
Wczorajsza dyskusja na temat meczu Juventus - Barcelona pokazała, że tak naprawdę ciężko przedstawić argumenty, które przekonają ludzi nawet jak są trafne. Nie odzywałem się wczoraj ani słowem w tamtej dyskusji, bo po prostu nie chciałem się kłócić. Dzisiaj jednak mogę dyskutować i będę zapewne osobą, która zostanie &quot;tym gorszym&quot;. Dlaczego tak uważam? Bo ja osobiście widzę Value w becie na &quot;Królewskich&quot;. Za chwilę zostanę zjedzony, że Real pod formą, że Bayern w ostatnim czasie gra bardzo dobrze i tak naprawdę bramki kadrowe Bayernu przy brakach kadrowych Realu są małe i dzisiaj gospodarze wygrają bez problemu. Ja osobiście utworzyłem sobie teorię, która mówi, że w spotkaniach Ligi Mistrzów nie powinno się patrzeć na H2H czy aktualną formę danego zespołu. Pamiętacie jak Leicester grał ***** w Premier League, a w LM przedzierał się przez rywali jak burza? Jak Bayern był w dołku, a Arsenal na fali wznoszącej, a na boisku ekipa Wengera wyglądała jak juniorzy? Czy może przykład PSG, które zagrało fantastycznie w Paryżu, a na Camp Nou przegrało mecz w głowach? Dzisiaj Real przyjeżdża na Allianz Arena po to, aby grać w piłkę i strzelać bramki, które w aktualnym systemie dają dużo. Czytałem opinię, że Real nie może tutaj iść na wymianę ciosów, bo przegra. Jak czytam takie komentarze to chwytam się za głowę. Właśnie &quot;Królewscy&quot; muszą iść tutaj na wymianę ciosów, bo moim zdaniem.... mają dużo lepszą artylerię niż ekipa gospodarzy! Trio BBC mimo, że bez formy to dzisiaj będzie miało sporo okazji, aby zagrozić bramce Bayernu. Ronaldo to klasowy zawodnik, który nawet z niczego potrafi strzelić gola. Ogólnie ciężko mi pisać o argumentach, w którąś ze stron, bo dla mnie to typowe spotkanie 50:50, a możliwy brak Lewandowskiego nawet w pozycji faworyta stawia dla mnie &quot;Królewskich&quot;, więc zupełnie nie rozumiem kursów. Dla mnie mega Value w stronę Realu, dlatego rzucam wam moje luźne propozycje.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 18:45
Spotkanie : Dortmund - Monaco
Typ: Zawodnik otrzyma żółtą kartkę- Kamil Glik
Kurs 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, dziś o 18:45 odbędzie się przełożone spotkanie LM pomiędzy Borussią Dortmund i AS Monaco. Moi poprzednicy podali już wiele różnorakich typów na ten mecz z jednymi się zgodzę z innymi trochę mniej ale przejdźmy do mojej propozycji. Ja gram w tym meczu, że nasz Kamil Glik otrzyma żółtą kartkę. Skąd taki typ? Ano stąd, że wszyscy dobrze wiemy jaki styl gry preferuje ostoja Reprezentacji Polski- nieustępliwy, myślę że to właściwe słowo. Kamil nigdy nie odpuszcza, gra bardzo agresywnie często stara się odebrać piłkę napastnikom na tzw. &quot;wyprzedzenie&quot;, wszędzie wkłada nogę i nie boi się bezpośrednich starć. Jednym z jego mankamentów jest jednak to, że brakuję mu trochę szybkości... a dziś będzie miał na przeciwko siebie istnych pędziwiatrów tj. Aubameyang czy Dembélé. Jestem pewny, że w pojedynkach z tymi dwoma zawodnikami będzie miał on bardzo dużo roboty i nie raz mogą mu się urwać a w związku z czym tak doświadczony zawodnik jak Glik nie zawaha się za pewne zatrzymać ich trochę mniej zgodnie z przepisami gry ???? W tej edycji LM Kamil otrzymał już 3 żółte kartki w związku z czym w rewanżowym meczu 1/8 z Manchesterem City musiał pauzować. Dziś ponownie wraca jako ostoja obrony Monaco i jestem przekonany, że dziś w wyniku jednego z wielu ataków Dortmundu będzie musiał nagiąć przepisy w wystarczający sposób aby &quot;zasłużyć&quot; na żółty kartonik. Powodzonka!
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia, Copa Aguila
Godzina: 22:00
Spotkanie: FC Valledupar - Deportivo Pasto
Typ: 1
Kurs: 2,19
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Mecz w ramach rozgrywek o puchar Kolumbii. Sytuacja w tej grupie wygląda następująco:

Z pewnością zespołem mocniejszym jest Deportivo Pasto, które gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w Kolumbii, natomiast ich rywal gra w rozgrywkach drugiej ligi. Jednak goście tego meczu rozgrywek o puchar Kolumbii nie traktują priorytetowo i w tym dzisiejszym meczu zagrają młodzieżowcami i drugim składem. Ostatnio już w pucharze wystawili taki sam skład jakim mają zagrać w tym dzisiejszym spotkaniu i wówczas na wyjeździe przegrali z Universitario Popayan 1-4, zespołem, który gra też w 2 lidze i zajmuje miejsce na dole ligowej tabeli tak jak Valledupar. Gdyby oba zespoły grały w najmocniejszych składach to z pewnością nie postawiłbym tutaj na gospodarzy ale wobec tego, że dzisiaj Deportivo Pasto zagra mocno rezerwowym składem i nie traktuje tych rozgrywek priorytetowo to próbuję pograć w stronę wygranej FC Valledupar. Dodatkowym czynnikiem, który może wpłynąć na wynik meczu jest to, że zespół z Valledupar rozgrywa swoje mecze w jednym z najgorętszych regionów Kolumbii. Prognozy pogodowe na to spotkanie to przynajmniej 40 stopni na plusie i młodzi piłkarze gości, którymi Deportivo ma zagrać mogą dziś trudów tej pogody nie wytrzymać. Gospodarze są przyzwyczajeni, bo grają tutaj na co dzień ale jak w takich warunkach spiszą się rezerwowi zawodnicy gości ? Raczej myślę, że pogoda mocno da się im we znaki. Jeżeli kogoś interesuje pełna lista zawodników Deportivo Pasto powołanych na to spotkanie to podaję link, gdzie można to sobie sprawdzić:
https://pbs.twimg.com/media/C9J4omBXgAATPns.jpg:large
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Polski CUkier vs MKS Dąbrowa
Typ:
Różnica punktowa: MKS Dąbrowa 6-10
Kurs:
6.50
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:
3 kolejki do końca sezonu zasadniczego a to kto zagra w PO nadal stoi pod znakiem zapytania. Gospodarze są pewni gry w a najlepszej ósemce toczą jedynie walkę o pozycję i prawdopodobnie skończą na 4 ewentualnie 5 miejscu. Podopieczni Winnickiego powinni już powoli tankować oszczędzać liderów wprowadzać nowe zagrywki a determinacja powinna być trochę mniejsza niż zawsze. Ostatni cudem uniknęli kompromitacji z Asseco mimo tego że mieli już całkiem ładną zaliczkę punktową. Goście z kolei nadal nie są niczego pewni. Razem z kilkoma zespołami mają tą samą liczbę punktów a za plecami czają się kolejni. Drużyna co by nie mówić gra nawet nawet. Skład mają i sporym zaskoczeniem byłoby gdyby nie znaleźli się w najlepszej ósemce ligi. Większa determinacja to to co powinno doprowadzić gości do zwycięstwa.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna LM!
Godz: 20;45
Spotkanie: Bayern - Real
Typ: Bayern 1/+1,5 bramek
Kurs: 1,90
Buk: Fortuna
Ja tam idę w stronę Bawarczyków dzisiaj. Są na pewno świadomi tego, że mają ciężki mecz, więc na swoim terenie będzie trzeba postawić swoje jasne warunki. Bayern, jak na razie gra poniżej oczekiwań. Czasami grają w kratkę, a czasami rozbijają swoich rywali. Chyba zależy od humoru. ;) Nie wydaje mi się aby w meczu z Realem nie zagrał na 200% Bayern. W Rewanżu na pewno będzie trudniej. Real też będzie miał swoje szanse, bo też chcą coś ukuć w Monachium. Nie mówię, że defensywa Bayernu jest nieszczelna, ale tutaj raczej tu ekipa gospodarzy będzie stroną dominującą. Osobiście, mecz który nie do końca nie umiem przewidzieć, bo wszystko zweryfikuje mecz. Bayern, jak zacznie swoją grę, to Real nie będzie miał co zbierać. Jak na moje over 1,5 bramek w meczu, to formalność, ale nawiązka będzie należeć do Bayernu. Lewy, gra swoje całkiem poprawne zawody, jego występ stoi przed znakiem zapytania, ale ja myślę że zagra. W takim meczu nawet i z &#39;chorym&#39; barkiem, może zrobić robotę. A nawet jeśli by go zabrakło, to i reszta też grać będzie na tyle żeby pokonać dziś Real
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja
Godzina: 20:0
Spotkanie: Nimes - Selesat
Typ: Powyżej 56,5
Kurs: 2,90
Bukmacher: Unibet
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem, w którym przygotowałem bardzo ciekawą propozycję z jednej z najsilniejszych lig jeśli chodzi o Handball, a dokładnie mam tutaj na myśli ligę francuską. Moja propozycja powyższego meczu dotyczy opcji overowej i zagrania najwyższej lini jaka jest obecnie dostępna na podanym prze ze mnie bukmacherze czyli powyżej 56,5 bramki w całym spotkaniu. Gospodarzami dzisiejszych zawodów będzie zespół Nimes, który jest niezwykle ofensywnie nastawionym zespołem, a na własnym parkiecie notuje zazwyczaj bardzo dobre wyniki i wysokie overy w granicach sześćdziesięciu bramek lub więcej co jest bardzo dobrym prognostykiem przed dzisiejszym meczem. Ostatnie mecz gospodarze wygrali na arcy trudnym terenie z obecnym wiceliderem Nantes aż 29:33 zagrali fantastycznie co pozwoliło wygrać na gorącym terenie z którego rzadko komu zdarza się wywieźć punkty, wcześniej pokonali u siebie Creteil 30:26, zremisowali z Dunkierque 23:23 oraz pokonali na swoim parkiecie Cesson 30:24, jak widać na własnym podwórku czują się najlepiej i zwykle rzucają lekko trzydzieści bramek. Jeśli chodzi o gości to ich forma jest bardzo niestabilna mimo że ostatni mecz wygrali z Saran 30:27 to wcześniej notowali same porażki z Nates które ich rozbiło 40:29, kolejno Ivry 24:25 oraz AIX 33:28. Jednak najważniejszym czynnikiem są mecze bezpośrednie i wyniki jakie padały na terenie gospodarzy, a były one następujące: 31:30; 35:31; 30:28 czy 34:28 mecze rozgrywane były dosyć dawno jednak nastawienie tych zespołów jest takie same, które opiera się na szybkich kontratakach i akcjach przez co możemy oglądać takie obfite rezultaty ze strony obydwu drużyn. Liczę tutaj na wysoki wynik overowy który w zupełności wystarczy na pokrycie podanej lini z nawiązką.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie : Bayern-Real m
Typ: Ramos kartka
Kurs 2.75
Buk Unibet
analiza:
Czy Real awansuje dalej czy nie to chyba można twierdzić, że już w ćwierćfinale rozegra najtrudniejszy mecz bo wg mnie to właśnie Bayern jest chyba największym faworytem do zdobycia ligi mistrzów. Dzisiaj nie zagra i Humels i Lewandowski więc Real będzie miał znacznie łatwiej. Normalnie zaryzykowałbym Real na czysto jednak taki typ już się pojawił. Dlatego typ w kartki Ramosa który dla niektórych może być zbyt niski żeby to zaatakować jednak hiszpan w ważnych meczach jest dość agresywny i często łapie kartki dla przykładu w meczu z Barceloną kurs na kartkę dla niego był 1,83 i oczywiście w 17 minucie Ramos kartkę już miał. Czy prawdopodobieństwo kartki w dzisiejszym meczu aż tak bardzo się różni od tego z Barceloną wg mnie nie więc kurs trochę zawyżony.
⛔100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera B Metropolitana
Godz: 20:30
Spotkanie: Barracas Central - Tristán Suárez
Typ: Barracas Central
Kurs: 2.35
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na rozgrywki argentyńskiej Primera B Metropolitana.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Estadio Barracas Central zmierzą się ze sobą miejscowy Club Atlético Barracas Central a gościem będzie drużyna Club Social y Deportivo Tristán Suárez.
Barracas Central w tym sezonie ligowym w swoich 23 meczach zdobyli 29 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast Tristán Suárez plasuje się na pozycji 13 ze zdobytymi 29 oczkami w swoich 23 spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze u siebie w tym sezonie 5 zwycięstw, 5 remisów oraz 1 przegrana i bilans bramek 18-11 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 4 remisy oraz 4 porażki z bilansem bramkowym 9-10.
Mecz ten zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły zdobyły po tyle samo oczek w tym sezonie i znajdują się bardzo blisko siebie w tabeli ligowej i moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają naprawdę bardzo dobrze do tego skutecznie zdobywając na swoim terenie większość dorobku ligowego do tego jeśli myślą aby włączyć się do gry o Play Offy to takie mecze jak ten muszą u siebie wygrywać a goście na wyjazdach mocno bardzo średnio do tego nie wygrali nigdy na terenie tego rywala i ciężko ich widzę w tym spotkaniu z dobrze prezentującymi się u siebie gospodarzami.
⛔100
 
G 28

gwiazdor_9

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plusliga
Godz: 20:30
Spotkanie : Resovia - Skra
Typ: 2
Kurs: 2.15
Buk Totolotek
analiza: Dzisiaj stawiam na rewanżowe spotkanie Plusligi pomiędzy Resovią a Skrą. Wynik pierwszego meczu 3-0 dla Bełchatowian, w setach do 21, 15 oraz 13, a więc deklasacja. Co prawda dzisiaj mecz odbędzie się w Rzeszowie, ale wątpię w to, że tak ogromną różnice w jakości można zniwelować w 3 dni (pierwszy mecz w niedziele się odbył) czy też atutem własnego hali. Skrze wystarczy dzisiaj wygrać jedynie dwa sety, ale wierzę w to, że jeżeli sprawdzi się taki scenariusz to Resovia już się nie podniesie i Skra wygra nawet grając ostatniego seta drugim składem.
✅115
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Europa, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico - Leicester
Typ: Atletico i no btts
Kurs: 1,83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Atletico nie ma już szans na mistrzostwo Hiszpanii, ale w tych rozgrywkach jak najbardziej i myślę, że mocno powalczą, tym bardziej, że
nie mają dzisiaj jakiegoś giganta na przeciwko. Fakt, Leicester po zmianie trenera zaczął grać lepiej, ale wyjazdy im nie wychodzą.
Ostatnio w lidze przegrali z Evertonem 2-4. Dzisiaj nie spodziewałbym się wielu bramek.
Simeone będzie zależało, aby nie stracić bramki, wygrać do zera, bo bramka w rewanżu będzie miała wtedy większe znaczenie .
Leicester również będzie dążył do jak najmniejszej straty w obliczu rewanżu na własnym terenie.
Mimo, że przegrał w Sevilli, ale tylko 1 bramką, udało się pokonać przeciwnika u siebie 2-0.
Drużyna z Madrytu często oddaje inicjatywę i czyha na kontrę. To wszystko sprawia, że mój typ to wygrana Atletico do zera, ale bez większego festiwalu bramek.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom