>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia 12.07.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek -12 lipca




Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
1 Deild Karla
Spotkanie: ÍA Akranes - Leiknir Reykjavík
Typ: ÍA Akranes wygra 1. połowę i cały mecz
Kurs: 1,57
Bukmacher:

ÍA Akranes to bezsprzeczny lider drugiej ligi islandzkiej. Wyniki osiągane w tym sezonie przez tę drużynę nie mogą nie robić wrażenia. Najlepsza do tej pory ekipa rozgrywek nie straciła ani jednego punktu w 6 ostatnich meczach, do tego aż 5-krotnie wygrywając różnicą co najmniej 2 goli. W 10 rozegranych dotąd kolejkach lider wygrał 9 razy i raz zremisował.

Leiknir Reykjavík to zespół z przeciwnego bieguna tabeli. Aby pokazać dysproporcję między nimi a opisywanym wyżej zespołem ÍA Akranes, najlepiej spojrzeć na ostatnie wyniki tego zespołu. Drużyna ze stolicy nie może wygrać od... 13 kolejek! Mało tego, 5 ostatnich spotkań to same porażki. Grając taki futbol nie można nawet śnić o sprawieniu jakiegokolwiek zagrożenia liderowi tabeli na jego boisku.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Copa America 2011
Spotkanie: Argentyna - Kostaryka
Typ: 1 polowa over 1.5,2
Kurs: 3,2
Bukmacher: Bet365
Analiza: W ostatnim spotkanie grupej A fazej grupowej Copa America spotykaja sie Argentyna i Kostaryka. Gospodarze tego turnieju po dwoch spotkaniach maja na koncie 2 punktow i nie sa pewni udzialu w 1/4 finalu. Kostaryka po dwoch spotkaniach ma na koncie 3 punktow i tez nie moze byc pewna awansu. Zeby byc pewni awansu pilkarze z Argentyn musza dzis to spotkanie wygrac, i zby poprawic humor wlasnych fanow Albicelesti zrobia wszystko dzis zeby wysoko wygrac. Az dziwnie ze majac takich napstnikow jak Dzis napewno gospodarze mocno zaatakuja bramka rywale od pierwszych minutach spotkanie zeby szybko objac prowadzenia i kontrolowac przebieg spotkanie. Licze ze dzis gospodarze zagraja z lepsza skutecznoscia i juz w pierwszej polowie spotkanie pokona i to nie raz bramkarza rywale. Napewno Messi, Huguain czy Tevez zrobia wszystko zeby spisac sie na listy strzelcow juz w pierwszych 45 minutach gry. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Argentyna i Kostaryka padnie w pierwszej polowie 2 gole badz wiecej.

⛔ 100
 
K 1

kubusek19

Użytkownik
Argentyna - Kostaryka (0:1)
Typ:1
Kurs:1.55
Buk:Bet-at-home.com
Analiza:Argentynczycy zremisowali swoje wa pierwsze spotkania.W meczu z Kostaryką muszą wygrać,żeby wyjść z grupy.Jednak kibiców Argentynskich nie zadowoli z pewnoscia zwycięstwo 1 bramką,wszyscy oczekują ze Argentyczycy wreszcie sie przebudzą i rozgromią Kostaryke.Kostaryka wygrała już 2 mecze na Copa America jednak mysle ze z faworytami całego turnieju nie poradzą sobie a wynik 2-0 bedzie najnizszym z mozliwych wymiarów kary.W roku 2010 Argentyczycy pokonali po zacietym meczu kostaryke 3 do 2.Jestem przekonany,że dziś będzie pogrom i Argentyczycy będa mogli sięcieszyc z awansu do dalszej rundy.
✅ 55
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
Spotkanie: Argentyna - Kostaryka
typ: under 3,5
buk: Bet365
kurs: 1.50
data: 12.07.2011
Nie wyszedł typ na Browna, choć brakło niewiele. Trzeba dalej grać i wracamy do Copa America. Ostatni mecz grupowy Argentyny i szansa na minimalny rewanż wszystkim kibicom zawiedzionym postawą swoich reprezentantów w dwóch pierwszych meczach. O ile jeszcze po pierwszym remisie, kibice jako tako mogli wybaczyć swoim zawodnikom o tyle już po meczu z Kolumbią cały stadion buczał i gwizdał na Argentyńczyków. Nie ma co się dziwić, bo drużyna tak naszpikowana gwiazdami powinna uporać się bez problemu z dużo słabszymi ekipami Kolumbii i Boliwii. Argentyńczycy nie mają już szans na 1 miejsce w grupie bo zajmie je Kolumbia dlatego wystarczy wygrać jutrzejsze spotkanie najmniejszą liczbą sił i znajdą się w ćwierćfinałach. Problemów z pokonaniem reprezentacji Kostaryki nie powinno być, bo przyjechała ona składem drużyny u-23, jednak z Boliwią i Kolumbią też miały być gładkie zwycięstwa jak się skończyło lepiej nie komentować. Jeśli dziś Pan Batista znowu wystawi w ataku bezproduktywnego Lavezziego to o under nie ma co się martwić. Jakby jeszcze zagrał Benaga i dwóch defensywnych pomocników drugiej linii (co jest kompletną paranoją) to już under 2,5 nawet by można grać. Typuję jednak wcześniej i nie mam składów więc zadowolę się typem na under 3,5 bo i kurs wystarczający jak na moje potrzeby. O bramkę dla Kostaryki raczej będzie trudno prosić, dlatego jeśli Argentyńczycy cudownie nie odżyją, na co raczej nie ma co liczyć to mecz pewnie skończy się na maksymalnie 2 golach, a jeśli szkoleniowiec Argentyny wystawi taki skład jak poprzednio to nawet te 2 gole mogą być barierą nie do pokonania dla jego podopiecznych.
✅ 50
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Spotkanie: FC Pyunik Yerevan - FC Viktoria Plzen
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

We wtorek rozpoczyna się druga runda kwalifikacji do LM. Od godziny 17 swoje zmagania rozpocznie drużyna z Armenii i Czech. Pierwsze mecze mogą być trudne do wytypowania jednak moim zdaniem drużyna czeska powinna ten mecz wygrać.

Oto statystyki ostatnich meczy:

FC Pyunik Yerevan

26/06-11 Mika vs. Pjunik 0:1
18/06-11 Pjunik vs. Ararat 1:0
11/06-11 Gyumri vs. Pjunik 2:0
29/05-11 Pjunik vs. Banants E. 1:1

W ostatnich 4 meczach drużyna z Armenii wygrała 2 razy , raz zremisowała i przegrała. U siebie wygrali raz i zremisowali. W ostatnim czasie zbyt dużo bramek nie strzelali ale i też ich nie tracili. Ostatnie ich mecze rozgrywane były na ligowych boiskach.


FC Viktoria Plzen

05/07-11 Nieftczi B. vs. Viktoria Pi. 0:1
25/06-11 Sokolov vs. Viktoria Pi. 1:3
28/05-11 Sigma Ołomuniec vs. Viktoria Pi. 2:1
21/05-11 Viktoria Pi. vs. Banik Ostrawa 3:1

Z ostatnich 4 meczy drużyna z Czech wygrała 3 i raz poniosła porażkę. Warto zaznaczyć, że ostatnie 2 mecze drużyna wygrała na wyjeździe w przygotowaniach do eliminacji LM.

Myślę, że mimo wszystko drużyna Plzen spokojnie powinna poradzić sobie z drużyną z Armenii. Solidnie przygotowywała się w trakcie okresu przygotowawczego wygrywając swoje mecze. Mimo, iż pierwszy mecz grają na wyjeździe to uważam, że to oni będą dyktować warunki gry i wygrają ten mecz. Atutem drużyny czeskiej jest to, że przed tym meczem grali z innymi rywalami z poza ligowego boiska.
✅ 75
 
alek1995 15

alek1995

Użytkownik
dyscyplina :pilka nozna , copa america
spotkanie : argentyna - kostaryka
typ : wielkokrotny dokladny wynik 1:0 , 2:0 lub 3:0
kurs : 2.00
bukmacher gamebookers
analiza:
dzisiejszej nocy o godzienie 2.45 dojdzie ostatniego spotkania grupowego w grupie A , naprzeciw siebie stana reprezentanci argentyny i kostaryki . argentyna kazdy wie jaki to klasowy zespol i z jakimi gwiazdami w skladzie , ale coz......argentyna pomimo tego ze jest gospodarzem turnieju to radzi sobie w nim dosc slabo . w dwoch pierwszych spotkaniach albicelestes zaliczyli remisy , bezbramkowo z kolumbia (ktora jest juz pewna awansu) i 1:1 z slabiutka boliwia . kostarykanie spisuja sie umiarkowanie dobrze na tym turnieju , po przegranej z kolumbia 0:1 , nadszedl czas na zwyciestwo 0:2 z boliwia . argentyna zostala postawiona pod sciana : zeby wyjsc z grupy musi to spotkanie wygrac , licze ze pilkarze argentyny na czele z messim wyjda bardzo zmotywowani i zagraja skutecznie w ataku i na zere z tylu . typ uwazam za prawdopodobny 8/10 !!! POLECAM !!!
__________________________________________________________________________
JESLI POMOGŁEM KLIKNIJ &quot;DZIEKI&quot;
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 3

norbis

Użytkownik
Spotkanie: Fukuoka - Omiya Ardija
typ: Ardija wygra co najmniej 2 golami (handicap +1 dla Fukuoka)
Buk: Niestety jeszcze STS, czekam do 18-i i założe sobie porządnego na siebie
kurs:3.79
data:12-07-2011
Myślę, że Ardija wygra co najmniej 2 golami. Dlaczego? porównajmy oba zespoły:

Fukuoka:
Ilość meczy:
15
Ilość zwycięstw u siebie: 1
(1 ogólnie)
Ilość remisów u siebie: 1 (1 ogólnie)
Ilość porażek u siebie: 6
(13 ogólnie)12 strzelonych u siebie, 5 u siebie
35 straconych, 15 u siebie
pozycja w tabeli: 18 - spadek

A rdija:
Ilość meczy:15
Ilość zwycięstw na wyjeździe:4 (4 ogólnie)
Ilość remisów na wyjeździe:3 (6 ogólnie)
Ilość porażek u siebie:0 (5 ogólnie)
17 strzelonych, 11 na wyjeździe
24 stracone, 7 na wyjeździe
pozycja w tabeli - 12
dla mnie zespół 2-i wygląda o wiele lepiej, myślę, że powinni wygrać co najmniej 2 golami

P.S. to pierwszy mój typ na tej stronie, proszę o wyrozumiałość ;D i kogoś bardziej doświadczonego proszę o jego opinie na temat mojego typu na pm
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Piłka nożna, COPA AMERICA
Argertyna-Kostaryka
0-2 gole
2,25
expekt
W COPA America pada mało goli. W 13 spotkaniach więcej niż 2 gole w meczu padło ledwie 2 krotnie. W grupie A powyżej 2 goli w meczu jeszcze nie było i liczę, że tym razem również ta sztuka graczom się nie uda.
Argertyna powinna mieć w tym spotkaniu przewagę przez co Kostaryka raczej nie powinna zagrozić defensywie Argertyńskiej. Kostaryka grając przeciwko Kolumbii nie strzeliła gola(czyli przeciwko silniejszej drużynie) , natomiast grają przeciwko Boliwii strzeliła 2 gole(tutaj jednak rywal był słabszy i nie ma co porównywać z Argertyną).
Argertyna jest pod formą i szwankuje ich ofensywa. Strzelili do tej pory tylko 1 gola, słabo gra Messi, słabo grają inni i męczą swoją grą kibiców.
Dzisiaj być może Argertyna wygra, jednak nie sądzę że będzie to jakiś pogrom stąd ten typ. W marcu tego roku obie drużyny grały w meczu towarzyskim i tam też dużo goli nie padło(wynik 0-0).
⛔ 100
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, Kwalifikacje
Spotkanie: Mogren - Litex Lovech
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: BetClic

Analiza: Jutro o godzinie 20.00 rozpocznie się mecz drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów Mogren - Litex Lovech. Faworytem tego spotkania jest Litex i na nich zdecydowałem się postawić. Zacznijmy od lig, w których grają oba zespoły. Gospodarz tego meczu to mistrz Czarnogóry, a goście to zwycięzcy ligi bułgarskiej w poprzednim sezonie. Nie da się nie zauważyć, że liga bułgarska jest mocniejsza niż czarnogórska i głównie dlatego postanowiłem postawić na Litex w tym spotkaniu, który jest zespołem zdecydowanie lepszym. Zespół z Czarnogóry do tej pory raz w swojej karierze startował w eliminacjach do LM. W sezonie 2009/2010 w pierwszej rundzie pokonali maltański Hibernians F.C. i przegrali w drugiej rundzie z duńską Kopenhagą. Litex natomiast zdobył 2 raz z rzędu mistrzostwo w Bułgarii. Co ciekawe rok temu w drugiej rundzie eliminacji również grali z zespołem z Czarnogóry (Rudar) i pokonali rywala w dwumeczu 5-0. Myślę, że teraz też zespół bułgarski nie będzie miał problemów z pokonaniem czarnogórskiego rywala.
✅ 60
 
A 15

antyreal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Copa America
Spotkanie: Argentyna - Kostaryka
Typ: X
Kurs: 6.5 - &gt; 5.00
Bukmacher: BetClic
Analiza:
Mecz Na wage zlota dla kostaryki jesli Kostaryka nie przegra meczu awansuja do cwiercfinalu spisuja sie oni stosunkowo dobrze 1mecz wygrany 2 przegrany ... na 13 meczy grupowych az 7 to remisy , Argentyna na 2 spotkania zremisowala 2 razy ich stosunek bramek wynosi 1:1 przynajmniej ze statystyk wynika ze az tak bardzo niezalezy im na tym akurat trofeum niby jak wygraja mecz to awansuja ale kostaryka z tego co wiem jest swietnie wyszkolona kondycyjnie i beda walczyki o kazda pilke bo wystarcza im remis do awansu wydaje mi sie ze jest duza szansa na strzelenie bramki z kontry dla Kostaryki lub konsekwentna gra w obronie plus ta walka o kazda pilke jak wspomnialem moze dac im ten remis i upragniony awans
⛔ 100
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Bastad, Szwecja
Spotkanie: Michael Ryderstedt - Maximo Gonzalez
Typ: 1
Kurs: 4.14
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Tym razem turniej w Bastad. Jak widać dalej staram się szukać niespodzianek, to w ostatnich miesiącach przyniosło mi największy efekt, chociaż przez to skuteczność nie jest powalająca.W Bastad od kilku lat tenisiści gospodarzy potrafią wspiąć się na wyżyny i nawet jeśli nie są wysokiej klasy grajkami, to w tym evencie pokazują naprawdę dobry tenis. Przed dwoma laty do półfinału doszedł Andreas Vinciguerra, inny Szwedzki tenisista, który był klasyfikowany poza pierwszą setką rankingu ATP, a mimo to pokonał wtedy kolejno: Serrę, Canasa i Melzera. Maximo to gracz, który opiera swą grę na rzemieślniczym przebijaniu piłeczki z końcowej linii, jest niezwykle regularny, sprytny, sprawny, ale brakuje mu kończącego uderzenia i przede wszystkim pewnego serwisu. Ryderstedt (info od Włodara :wink ???? to agresywny gracz, często szukający kończących zagrań, przez co jest groźny na szybkich kortach. Dochodzi do tego agresywny pierwszy serwis i całkiem przyzwoite drugie podania. Lubi zaatakować słabszy serwis rywala i z Maximusem będzie miał na to wiele szans, a jeśli w dodatku będzie pilnował swojego podania to ma spore szanse na zwycięstwo. Maximo ostatnio w słabej formie, przegrał osiem spotkań z rzędu (w tym z Gianessim i Cipollą po 2:0 na cegle), myślę że w tej formie rywal ma szanse powalczyć. Tym bardziej, że będzie grał przed swoją publicznością, a w dodatku ma atuty, które mogą się sprawdzić z tym rywalem. Kończące uderzenia mogę tu załatwić sprawę, o ile tylko będzie miał na tyle szczęścia, by piłeczki trafiały w kort. Szwed ma jeszcze dłuższą serię przegranych (0-9), nie chciałbym mówić o przełamaniu, bo typuje jego zwycięstwo, głównie przez to, że Maxi jest bez formy, a turniej odbywa się w Szwecji. W weekend Michael grał w Pucharze Davisa i może nie ugrał dla swojej drużyny zbyt wiele, ale optymistycznym prognostykiem może być urwany set w meczu z Troickim :wink:
✅ 314
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gepcio 6

gepcio

Użytkownik
dyscyplina : piłka nożna LM 2 runda el.
mecz : FK Mogren (Czarn)-Liteks Łowecz (Buł)
typ : 1
kurs : 5,50
bukmacher : BetClic
analiza :
Można powiedzieć no nareszcie ruszają kwalifikacje na poważnie.. O godzinie 20 wiele serc i kilku krajach europejskich zacznie bić mocniej, bo zacznie się walka o Lige Mistrzów.
Ja na początek wybieram ten mecz, ponieważ jest kurs na który można postawić..
Mistrz Czarnogóry według mnie nie stoi na straconej pozycji, Liteks nie jest wcale jakimś mocnym rywalem.
Mocny atut mojego typu jest taki ze mój faworyt gra u siebie, a jak wiemy gra u siebie wzmacnia szczególnie.. pozatym jest to walka o lige mistrzów a nie zwykły mecz ligowy, więc napewno są dodatkowe siły do gry.
Mówić o Czarnogórze myślimy głównie o wakacjach lub chuliganach, lecz tam jest całkiem niezły poziom piłki nożnej.

W poprzednim sezonie FK Morgen pokonał u siebie 2-1 Maccabi Tel Aviv F.C., lecz na wyjeździe przegrali 2-0 i odpadli, myśle ze w tym roku postarają sie o lepszy wynik u siebie.
Natomiast co moge powiedzieć o zespole Litex Lovech.. w poprzednim sezonie byli o krok od LM, lecz odpadli z Żiliną przegrywając 4-2 u siebie, a póxniej odpadli z Debrecynem w walce o LE..
Litex jak i Morgen liczą na dobry wynik, ja jednak liczę na niespodziankę i wygraną Morgen, wkońcu to walka o LM, wszystko jest możliwe..
szkoda, że Wisła nie gra dzisiaj -,- już sie nie moge doczekać tej LM i Chelsea w Krakowie :cool:
⛔ 100
 
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa America 2011
Spotkanie: Argentyna - Kostaryka
Typ: Francisco Calvo otrzyma kartkę w regulaminowym czasie gry
Kurs: 2.75
Bukmacher: Expekt
Czasu do meczu niewiele więc tak na szybko. Ostatni mecz grupowy Argentyny. Kibice gospodarzy przecierają oczy i nie mogą uwierzyć jak słabo gra ich &quot;wielki&quot; zespół. Przed rozpoczęciem turnieju wiele było szumnych zapowiedzi jak Argentyna będzie miażdżyć kolejnych rywali i zdobędzie tytuł. Boisko szybko zweryfikowało te opinie. Argentyna gra bardzo słabo a momentami wręcz żałośnie słabo. Dziś ostatni gwizdek by się przebudzić. Kostaryka U-23 pewnie będzie murować bramkę od pierwszych minut i liczyć na kontry. Młody , niedoświadczony 19-sto letni obrońca Francisco Calvo pewnie bardzo szybko załapie co najmniej żółty kartonik próbując powstrzymać desperacko potrzebujących zwycięstwa Messiego , Aguero czy Di Marie. Kursik zachęca bo granie na zwycięstwo nawet z handicapem w okolicach 1.35 to gra nie warta świeczki.

✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Bastad
Spotkanie: Michael Ryderstedt - Maximo Gonzalez
Typ: Michael Ryderstedt wygra przynajmniej 1 seta
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Rozpoczyna się kolejny turniej ATP w Bastad, w którym Szwedzi, gospodarze, byli zawsze mocni. Postanowiłem dzisiaj zagrać na co najmniej jednego wygranego seta w wykonaniu Michaela Ryderstedta. Zawodnik ten pomimo odległej pozycji w rankingu ATP potrafi grać w tenisa. Ryderstedt to z pozoru agresywny zawodnik, skracający wymiany, dobrze serwujący, szukający często kończącego uderzenia. Jeżeli będzie wchodził mu serwis to spokojnie powinien seta ugrać. Dzisiejszym rywalem Ryderstedta będzie Maximo Gonzalez, Argentyńczyk znajdujący się ostatnio w słabej formie, przegrywający wszystkie swoje spotkania. Jego głównym atutem jest utrzymywanie piłki w korcie, wygrywanie długich wymian, brakuje mu jednak kończącego uderzenia. Ostatnio został pokonany przez całkowicie anonimowego dla mnie Alessandro Giannessiego, więc dlaczego Ryderstedt u siebie miałby nie ugrać z nim nawet seta? Myślę, że po tym kursie warto grać to spotkanie, Szwed niesiony dopingiem kibiców może nawet wygrać to spotkanie. Ja decyduję się na tą bezpieczniejszą opcję czyli przynajmniej 1 seta.
✅ 115
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny Kobiet Bad Gastein
Spotkanie: Kudryavtseva-Kolar
Typ: Kudryavtseva
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj około godziny 15:30 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Rosyjską zawodniczką Kudryavtseva a Słoweńską Kolar.Obecnie Rosyjska zawodniczka zajmuje w rankingu WTA 76 lokatę natomiast Kolar 309.Kolar to zwodniczka która bedzie próbować dopiero wkraczać w grono zawodniczek z lepszej rangi,lecz jeszcze dużo jej brakuje.Patrząc na ostatnie wyniki w tym roku to tylko zwycięstwo z Rogowską 2-1 która niegdyś grała o wiele lepiej(tak to porażki z Vinci 0-2,Bouchard 0-2,Erci 1-2).Kolar do tej pory rozegrała juz jedno spotkanie kwalifikacyjne w tym turnieju i ograła Jurikovą 2-0 6-2 6-1.Rosyjska zawodniczka posiada o wiele więcej doświadczenia na międzynarodowych turniejach,lecz wiadomo nie błyszczy na nich za bardzo.Jeżeli chodzi o wyniki to na pewno Kudryavtseva nie pozwala sobie na porażki z nieznanymi zawodniczkami,żadko kiedy jej się to zdarzało.Patrząc na zawodniczki Bouchard czy Erci to Kudryavtseva jest o klasę lepsza od nich(przecież Kolar z nimi przegrała).Typuje Kudryavstevą.
⛔ 100
 
metsej 0

metsej

Użytkownik
⚽Spotkanie : FC Blau Weiss Linz v Hartberg⚽
Typ: 1
Kurs : 2,1
Buk : bet365
Analiza :
Na dziś wybralem mecz pomiedzy Linz a przyjezdnymi Hartberg . Ponieważ to 1 kolejka swój typ opieram na statystykach . Jest kilka powodów dla których stawiam na FC Blau Weiss Linz . Pierwszym z nich to to , że grają u siebie . Nie od dziś wiadomo , że kibice są 12 zawodnikiem i bedą wspierać swoich piłkarzy by to oni zdołali wyjść zwyciesko w tym spotkaniu . Drugim powodem jest okres przygotowawczy . Gospodarze pokonali ostatnio 6:1 w towarzystkim spotkaniu salzburg 2 . Ponad to zaliczyli dobry mecz z Duisburgiem gdzie polegli 2:0 lecz po dobrej grze. Natomiast nic nie moge znaleść na temat meczów przygotowawczych gości . Dlatego myśle , że nie przygotowali się tak dobrze do startu sezonu jak wspominani przeciwnicy . Ostatnim moim powodem dla którego stawiam na gospodarzy jest fakt , że miedzy tymi zespołami w ostatnich latach Linz wygrało 2 razy , raz remisujac i 2 razy przegrywając. Ostatnie 2 mecze to wlasnie 2 zwyciestwa Hartberg na wyjeździe ale było to w roku 06/09 . Teraz jest nowy Sezon i na pewno Linz bedzie chciało się zrewanżować i jestem pewien , że im się to uda .
✅ 110
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Tenis: ATP - Stuttgart (GER) - Claycourt
Łukasz Kubot Vs. Daniel Gimeno Traver
Typ: 2:0
Kurs: 2,05
Buk: bwin

Po wczorajszym nietrafionym typie postanowiłem zagrać ponownie na tenis. Dzisiaj o 12:00 na korcie w Stuttgarcie staną naprzeciw siebie Kubot i Gimeno Traver. Polak urodzony w Lublinie po rewelacyjnej grze w Wimbledonie rozpoczyna dzisiaj w południe rywalizację w turnieju ATP World Tour. Łukasz obecnie przeżywa wspaniały okres w swojej karierze, myślę, że po tym co pokazał na Wimbledonie jest teraz w swojej życiowej formie. Przeciwnik Kubota to Hiszpan, który niegdyś świetnie sobie radził na poziomie ATP. Jednak Daniel od chwili kiedy wrócił po kontuzji na korty nie pokazjue już swojej dawnej gry, daleko mu jeszcze do optymalnej formy, dlatego uważam, że doświadczony i w życiowej formie Kubot powinien sobie gładko poradzić z Hiszpanem i awansować do drugiej rundy bez większych problemów.
⛔ 100
 
hatak 29

hatak

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Estonia, Meistriliiga - 17:45
Spotkanie: Sillamae Kalev - Trans Narva
Typ: Trans Narva
Kurs: 2,2
Bukmacher: BetClic
Analiza:
W dzisiejszym meczy ligi estońskiej dojdzie do pojedynku zespołów sąsiadujących ze sobą w tabeli. Po 18 kolejkach S. Kalev zgromadziła 27 punktów i jest na 5 miejscu. Tegoroczny uczestnik Ligi Europy Trans Narva jest na miejscu 4 z dorobkiem 34 punktów. Trans w niedawno skończonej 1 rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europy odpadł z Rabotnicki Skopje i nie pokazał nic szczególnego. W tym sezonie w lidze rządzą jednak 4 drużyny: Flora Tallin, która broni mistrzowskiego tytułu, N. Kalju, Levadia Tallin i właśnie Trans Narva. Miejsca od 1 do 4 zostaną więc podzielone pomiędzy te zespoły. Reszta stawki jest dużo słabsza od tej czwórki. W tym meczu nie spodziewam się niespodzianki. Trans już 2 razy w tym sezonie ograł S. Kalev bez straty bramki i myślę że w dzisiejszym spotkaniu będzie podobnie.
✅ 120
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Mecz:
Valletta-FK Ekranas
Typ: obie strzelą
Kurs:
1.9
Buk:bet 365
Witamna dziś wybrałem zdarzenie z meczu eliminacyjnego Ligi Mistrzów, pomiędzy mistrzem Malty i Litwy. Valletta ma juz jedna rundę za sobą, w której Tre Fiori 2-1 i 3-0. W poprzednim sezonie Valletta zdobyła tytuł mistrza nie przegrywając w lidze meczu i zdobywając 44 bramki w 20 meczach. Niezły wynik jak na ligę o niskim poziomie piłkarskim. Ekranas z kolei to obecny lider ligi litewskiej z 43 pkt i zdobytymi 37 bramkami w 17 meczach. Statystyka przyzwoita. Myślę, że mimo braków w wielu elementach piłkarskich oba zespoły z pełnym zaangażowaniem będą walczyć o awans a co za tym idzie będą zdobywać bramki. Kurs przyzwoity, i bardzo prawdopodobny. Polecam ten Typ
✅ 90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom