>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.03.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Puchar Polski
Spotkanie: Ruch Chorzów- Zagłębie Lubin
Typ; Gospodarze zdobędą bramkę/ NIE
Kurs:2.8
Bukmacher:unibet
Dzisiaj ponownie pobieram typ w Pucharze Polski. Miałem napisaną analizę na zwycięstwo Zagłębia, ale niestety kolega wyżej mnie ubiegł. Więc wybieram typ,że Ruch nie strzeli w tym meczu bramki. Typ opieram głównie na dużej nie skuteczności piłkarzy z ulicy Cichej. Po odejściu Piecha Ruch w ofensywie wygląda bardzo mizernie. Ktoś powie zaraz zaraz, przecież Ruch w ostatnich meczach bramki zdobywa regularnie -z Widzewem 3, w Lubinie 2 czy też ostatnio ze Śląskiem. Tylko,że ja uważam że dzisiaj ten mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej. Po pierwsze Ruch w dzisiejszym meczu musi większą uwagę skupić na swojej defensywie i na pewno w pierwszej fazie meczu nie rzuci się do ataku, bo najnormalniej w świecie będzie bał się stracić bramki. Do póki będzie wynik bezbramkowy (a ten premiuje awans Ruchu) to zawodnicy z Chorzowa będą bardziej skupiać się na zabezpieczeniu swoich tyłów. Uważam,że stroną dominującą będzie Zagłębie, które w mojej opinii jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Zagłębie w tej rundzie wygląda bardzo dobrze, zespół prowadzony przez Pavela Hapala prezentuje się niezwykle solidnie.
Dla mnie jest tylko kwestią czasu w której minucie Zagłębie strzeli bramkę. Jak ju się tak stanie to znów zobaczymy ( podobnie jak z meczu ze Śląskiem) Ruch &quot;walący głową w mur&quot;
Ruch do dzisiejszego pojedynku przystąpi poważnie osłabiony. W zespole z Cichej za kartki pauzują Marcin Baszczyński, Łukasz Tymiński oraz Arkadiusz Lewiński. W zespole Zagłębia żaden z graczy nie jest zawieszony za nadmiar kartoników.
Z tego spotkania polecam również czysty win na Zagłębie po fajnym kursie 2.70.
⛔ 100
 
sh3v 0

sh3v

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie:Bayern Monachium - Arsenal Londyn
Typ: over 2.5 - I poł.
Kurs: 5,25
Bukmacher: Unibet
Witam Wszystkich! Jak wiadomo pierwszy mecz w Londynie zakończony porażką kanonierów 1-3. Jedyną szansą na odrobienie tak wysokiej straty z pierwszego spotkania jest atak. Wiadomo jaka jest obecnie forma defensywy Arsenalu, dlatego takie ataki powodują zwiększenie szansy na kontry ze strony bawarczyków, które trzeba przyznać są bardzo groźne. Wenger twierdzi że są jeszcze szanse na awans i że muszą zagrać z głową:
&quot;W pewnym sensie zagramy na luzie, lecz chcemy już od początku okazać swoją siłę. Musimy sprawić, że w umysłach naszych rywali pojawi się zwątpienie, a to osiągniemy tylko dzięki grze na wysokim poziomie. Naszą najlepszą szansą jest zburzenie pewności, jaka tkwi w głowach graczy Bayernu. Stać nas na to, ale musimy dać z siebie absolutnie wszystko i zagrać mądrze. Nie wolno nam pomyśleć, że mecz trwa 30 minut i rzucić się im do gardeł od pierwszej minuty. Potrzebujemy zatem i pozytywnego nastawienia, i boiskowej inteligencji.&quot;
Odnośnie składów w Bayernie nie zagrają Frank Ribery, Bastian Schweinsteiger i Jeroma Boateng. W Arsenalu największym osłabieniem będzie brak Wilshera, prawdopodobnie Sagny i Podolskiego. W bramce zamiast Wojtka Szczęsnego zobaczymy prawdopodobnie Fabiańskiego. Plusem jest powrót Gibbsa oraz poprawa formy Rosickiego.
Myślę że spotkanie wyjaśni się w 1 połowie dlatego taki typ.
Ciekawym rozwiązaniem jest również granie over 1.5 I poł. po dobrym kursie 2.15 (unibet).
Życzę sobie do przerwy 1-2, na koniec 1-3. Dogrywki, karnych i awansu AFC a przede wszystkim dobrej gry Kanonierów!
GO GO Gooners!
⛔ 100
 
stanley-63 809,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Austria Bundesliga
Spotkanie - Trenkwalder Admira : Red Bull Salzburg
Typ - Red Bull Salzburg powyżej 2,5 gola
Kurs - 3.25
Buk - Bet365
Analiza :
Długo się zastanawiałem nad typem ale w końcu to tylko zabawa i zaryzykuję , na dziś wybrałem spotkanie w Austriackiej Bundeslidze pomiędzy Trenkwalder Admira a Red Bull Salzburg ci pierwsi to ostatnia drużyna w lidze która w tym sezonie jest niestety cieniem tej drużyny z poprzedniego sezonu kiedy to Trenkwalder Admira zajęła 3 miejsce , niestety teraz są na samym końcu z dorobkiem 20 pkt no ale jeszcze nic straconego bo do końca rozgrywek jeszcze sporo spotkań a oni mają np. tylko pkt. straty do bezpiecznego 9 miejsca a ogólnie to różnica pkt pomiędzy np. 7 w tabeli Mattersburg a nimi to tylko 6 pkt tak wiec parę drużyn musi w tym sezonie walczyć o pozostanie . No ale wrócę do gospodarzy którzy w ostatnich aż 10 kolejkach wygrali tylko raz 1 mecz także zremisowali i 8 porażek , w ostatnich 5 meczach strzelili 4 gole tracąc aż 11 . No a goście mistrz ubiegłego sezonu czyli aktualny mistrz Austrii , w tym sezonie jak na dziś to wicemistrz ligi no i strata jak na teraz do Austrii Wiedeń która dominuje w tym sezonie spora bo aż 12 pkt no ale Austria ma o jedno spotkanie więcej rozegrane no ale tak czy owak jeżeli dziś Red Bull Salzburg zdobędzie komplet pkt to ta strata pomimo wszystko będzie duża bo 9 pkt , ale wróćmy do spotkania Red Bull Salzburg na dziś to druga siła ofensywna kraju w 24 spotkaniach piłkarze Salzburga zdobyli 57 goli a ostatnie 5 spotkań to super skuteczność bo 17:7 i w tym miejscu przedstawię ich wyniki w dwóch meczach z tego sezonu i tak pierwszy także tutaj na stadionie Trenkwalder Admira wynik 4:4 potem rewanż na stadionie Salzburga i 5:0 dla mistrza podliczmy 9 bramek strzelonych Admirze to ok.16% wszystkich dotychczas strzelonych goli w/g mnie rewelacyjnie . Zajrzałem do statystyk i tak w ubiegłym sezonie kiedy to jak już wspomniałem Admira grała dobrze to w 4 meczach sezonu pomiędzy nimi 2 x lepszy Salzburg 1 Admira i 1 remis na stadionie Admiry 1 zwycięstwo Admiry 2:1 i remis 2:2 no ale powtarzam był to wspaniałe sezon w wykonaniu gospodarzy , no a wcześniej sezon 2005/6 w dwóch meczach na Trenkwalder Admira wyniki 0:3 i 0:4 i był to podobny sezon do tego bo Salzburg zdobył tytuł wicemistrza a Admira spadła , no nie życzę oczywiście gospodarzom spadku ale że historia lubi się powtarzać i super formę gości liczę że te 3 gole dziś zdołają strzelić . Pozdrawiam !
⛔ 100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Malaga - FC Porto
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ciekawym spotkaniem zapowiada się rewanż dwóch drużyn,które pokazały już swoją klasę w tej edycji Ligi Mistrzów. Zdecydowanego faworyta do wygrania tego spotkania nie ma. Ale ja postanowiłem dać na Porto po bardzo dobrym kursie. Goście przyjeżdżają na to spotkanie z zaliczką 1-0. Gospodarze w pierwszym meczu nie umieli się w ogóle odnaleźć. Mieli zaledwie 2 dobre sytuacje. W lidze Hiszpańskiej nie prezentują dawnej formy. Zajmują 4 pozycję z dorobkiem 44 punktów i raczej na wyższą lokatę nie mają co liczyć gdyż do wicelidera tracą aż 14 punktów. Na własnym boisku w ostatnich spotkaniach ciężko im się grało. Wygrali zaledwie 1 mecz , zanotowali 1 porażkę i 3 remisy. Strzelając 27 bramek i tracąc 14. To słaby wynik jak na grę przy własnej publice. Goście będą chcieli to spotkanie wygrać i zdominować rywala tak samo jak w I-wszym meczu. Porto w lidze Portugalskiej zajmuje pozycję wicelidera z dorobkiem 54 punktów i traci do lidera zaledwie 2 punkty. Na wyjeździe są nie pokonani od 5 ostatnich spotkań. Zanotowali 3 zwycięstwa i 2 remisy. To zadowalający wynik. Strzelili na obcych boiskach 20 bramek ze strata zaledwie 7. Linia defensywna pracuje bardzo dobrze. Fakt Malag gra na własnym boisku,ale lepszą drużyną pod względem ataku jak i obrony jest Porto. Liczę na skromną wygraną Porto 1-0 i awans.
⛔ 100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
???? Desein N. v Mannarino A.
3.25 Bet365
Spotkanie w ramach Challengera odbywającego się w Sarajevie. Obaj panowie grają już przez długi czas w Challengerach i raz po razie osiągają jakieś dobre wyniki. Dziś stawiam na Belga - Nielsa Desein&#39;a, który plasuje się na 217 pozycji w rankingu ATP. Rywal - Adrian Mannarino (154 ATP) w pierwszej rundzie łatwo pokonał reprezentanta gospodarzy Dzumhura. Obaj panowie spotkali się ze sobą raz w 2009 roku, gdzie na clay&#39;u lepszy okazał się Desein (2:1). Dziś liczę na podobne rozwiązanie, obaj lubią grać na indoorze i wierzę, że tak wysoki kurs na zwycięstwo Belga jest pomyłką.
⛔ 100
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - PTC Grand Finals 2013 Spotkanie: Ding Junhui – Andrew Higginson
Typ: Ding Junhui -2.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill

Moim zdaniem niewiele zmieniło się od World Open i również w finałach PTC głównymi faworytami są Ding i Allen. Dlatego naprawdę kaprysem losu jest, że obaj trafili do tej samej ćwiartki drabinki turniejowej i zamiast w finale spotkają się już w QF. W każdym razie zwycięzca tego starcia będzie dla mnie murowanym kandydatem do tytułu. Trochę wybiegam w przyszłość, ale po obejrzeniu kilku ostatnich meczy Dinga jestem skłonny stwierdzić, że Chińczyk jest bardzo bliski swojej najwyższej formy, a to stawia go w roli poważnego pretendenta do wszelkich tytułów w tym sporcie, ze zbliżającymi się wielkimi krokami mistrzostwami świata. I nie zmienia tego nawet niedawne 0-4 z Higginsem w World Open, bo kto oglądał ten mecz to wie, że niewiele tam było winy Chińczyka. Higgins po prostu zagrał genialnie i nawet sam diabeł by z nim wtedy nie wygrał. Nawet nie można powiedzieć, że Ding grał słabo, bo w tych nielicznych momentach, kiedy Szkot dopuścił go do stołu, to albo grał z białej na bandzie, albo wręcz ze snookera. Niewiele poświęcam uwagi dzisiejszemu rywalowi Dinga, bo i też zbytnio nie ma o czym pisać. Higginson dołuje od jakiegoś czasu, czego kwintesencją był jego występ na World Open i demolka w 1 rundzie jaką mu sprawił chiński 16-latek Zhao Xintong (1-5). Doprawdy trudno spodziewać się innego wyniku niż wysoka wygrana Dinga. ⛔ 100
 
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
Dyscyplina: p.nożna
Spotkanie:Bayern Monachium - Arsenal Londyn
Typ:W której połowie padnie więcej goli? 2 połowa
Kurs: 2,00
Buk: bwin
Analiza:
Witam.Na dziś coś z p.nożnej a mianowicie spotkanie rewanżowe LM Bayern - Arsenal.Mój typ to wiecej goli w drugiej połowie spotkania,dlaczego?Pierwsza połowa bedzie wyrównana choć z niewielką przewaga gości którzy muszą odrobić straty a gospodarze właśnie na to czekają ich mocną stroną są kontry szybkimi skrzydłami ???? jeżeli Arsenal zdobędzie w pierwszej polowie gola to spotkanie może być jeszcze ciekawsze,ale najwięcej emocji ujrzymy w drugiej połowie Bayern więcej goli strzela grając u siebie jest naprawdę skuteczny ???? polecam
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina-piłka można,LM
Spotkanie-Bayern:Arsenal
Typ- X2
Kurs-2.25
WilliamHill
Godz 20:45
Na wstępie chciałem wyrazić moje zdziwienie odnośnie typów poprzedników,typujących wysokie zwycięstwo gospodarzy czy inne OVERY.Co prawda pierwsze spotkanie wygrali w Londynie aż 3-1 jednak nie sądzę by dziś było podobnie.W Bayernie nie zagrają dziś główni napastnicy t.j Ribery i Schwansteiger oraz J.Boetery, więc pytam się kto ma strzelać bramki?W Arsenalu z kolei nie zobaczymy w bramce Szczęsnego(więc duży plus) oraz J.Wilshere i L.Podolsky.Osobiście polecam typy po dużo lepszym kursie np
Under 2,5
Bts-Nie
Remis
Żółte kartki-under 5
Dw 0-0 lub 1-1
Nie oszukujmy się, awans jest przesądzony i dziś zobaczymy nudne klepanie piłki podobnie jak w spotkaniu Valencia-Psg.
Pozdrawiam,i żebyście się nie przejechali na zwycięstwie gospodarzy.Dodam tylko, że na wczorajszych &quot;niespodziankach&quot; w LM i naszej Isi całkiem nieźle zarobiłem.Dziś mam nadzieje będzie podobnie
✅ 125
 
R 0

rafalldz

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europy
Spotkanie: Rubin Kazań - Levante
Typ: 1
Kurs: 1,8
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Stawiam dzisiaj na Rubin, ponieważ gra u siebie. Jak wiadomo w Rosji panują ciężkie warunki do gry więc nie sądzę by Levante było przygotowane w odpowiedni sposób. Patrząc też na progres Rubina w ostatnich latach stawia go zdecydowanym faworytem w tym pojedynku

kiepska analiza
 
S 1

solenizant

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej extraleague bialoruska
Typ 1
Kurs: 1,9
Bukmacher: STS
Spotkanie : Neman grodno - Soligorsk
Analiza : neman grodno kroczy od zwyciestwa do zwyciestwa w ostatnich 20 meczach tylko 2 porazki , dzis mecz u siebie i zapewne kolejne zwyciestwo
kiepska analiza, nieregulaminowy bukmacher
 
A 3

azazelkk

Użytkownik
Dyscyplina- Piłka nożna,LM
Spotkanie- Bayern v Arsenal
Typ- Powyżej 2.5 bramki oraz Powyżej 6 kartek
Kurs- 7.50
WilliamHill
Godz 20:45
Już uzasadniam. Typ swój opieram głównie na podstawie statystyk z ostatniego spotkania oraz z wagi tego spotkania.
Zacznijmy od ostatniego spotkania, z którego statystyki potwierdzają ten typ.
Wynik: 3:1, Kartki: 8. Zarówno linia na bramki, jak i kartki pokryta z nawiązką.
W tym meczu spodziewam sie jeszcze większej walki, niż w poprzednim. Szczególnie ze strony Arsenalu, który na pewno będzie starał sie o awans, pomimo, że są już praktycznie skazani na porażkę. Nie pozostaje jednak im nic innego jak zagrac otwartą piłke i od samego początku atakować, co przy twardej obronie Bayernu może skończyc się kilkoma kartkami dla Bayernu. Dużą szansę widzę też na kartki ze strony Arsenalu. Bayern zapewne nastawi sie na kontry, co powinn o tylko sprzyjać ostrym interwencją piłkarzy Arsenalu celem ich zatrzymania.
Kolejne staty na których opieram swój typ na kartki !
W 5 ostatnich spotkaniach Arsenalu w tej edycji LM padło średnio 5,8 kartek, natomiast w 5 ostatnich meczach bayernu aż 7,8 !!
Jeszcze co do sędziego. Sędzia z Czech - Pavel Kralovec. Ma średnia żółtych kartek w tej edycji LM 4,25, ale zaniża ją zdecydowanie mecz Real Madrid - Ajax, w którym pokazał tylko 2 żółte kartoniki, był to jednak mecz bez historii, gładko wygrany przez królewskich i brakowało w nim zacietej gry.
Co do bramek, to myslę, że ta linia spokojnie powinna być pokryta. Bayern na swoim terenie rzadko schodzi poniżej 2 bramek, a Arsenalowi 1 spokojnie powinna wpaść.
Także gorąco polecam. Mimo, że typ ryzykowny, po takim kursie grzechem było by tak nie zagrać ;)
⛔ 100
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurcup
Spotkanie: Kazan - Valencia
Typ: 1 – 7,5 pkt
Kurs: 2,18
Bukmacher: bet365
Stawka 5/10
Rewanż w QF za spotkanie z 6 marca.
Tym razem spotkanie odbędzie się w Rosji, to trudny teren przekonało się o tym wiele drużyn.
Rosjanie z Kazania mają do odrobienia 10 pkt ,wiec interesuje ich tylko wygrana 11 pkt i awans do SF.
Są wstanie to zrobić, 10 pkt nie jest to wielka przewaga, i biorąc pod uwagę to ,że spotkanie toczone w Hiszpanii przebiegało na granicy 5-10 pkt. przewagi Valenci w całym spotkaniu.
Na pewno jest o co walczyć.
Valencia ma świetny szeroki skład i często trener to wykorzystuje , zmieniając często zawodników którym nie idzie np. w 1 spotkaniu czołowy gracz, który zawsze dokładał kilka pkt. Kelati pomimo 28 min nie zdobył ani 1 pkt. a oddał ledwie 2 niecelne rzuty.
Drużyna ma mocno wyrównany skład i na każdej pozycji wartościowego zmiennika.
Kluczowym zawodnikiem w tej drużynie jest Dolleman , to do nie go szczególnie zależy zdobywanie pkt. Myślę, że w ostatnim czasie sporo zależy od tego zawodnika( który zresztą ma dobry okres), powstrzymanie Dollemana będzie kluczowe.
U Rosjan gra i zdobywanie pkt. opiera się zdecydowanie na Chatmanie,Lydal, Edisionie, ta trójka wspomagana graczami z Europy jest wstanie pokonać, a że muszą to zrobić z przewagą 11 pkt dodatkowo doda im motywacji. W Swoiej hali są wstanie to zrobić, tym bardziej ,że Valencia na wyjazdach radzi Sobie co najmniej średnio.
Reasumujac: Spotkanie będzie cieżkie, ale własny teren + ten etap rozgrywek, Rosjanie muszą pokazać na co ich stać.
⛔ 100
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Puchar Polski
Spotkanie: Ruch - Zagłębie
Typ: over 2,5
Kurs: 2,25
Buk: Bwin
Analiza:
Jest to mecz rewanżowy - w pierwszym, w Lubinie padł remis 2:2. To oznacza, że goście muszą atakować by liczyć na awans. Dotychczas w każdym meczu po przerwie zimowej zdobywali bramki. Zakładam że również dziś im się uda. Zwłaszcza że Ruch wyjdzie lekko osłabiony kadrowo i prawdopodobnie z nastawieniem na utrzymanie awansu [taki marny zwyczaj by się w PP nie przemęczać]. Zdobyta bramka przez Zagłębie otworzy wynik i zmobilizuje gospodarzy do walki. Poprzedni mecz pokazał że potrafią wymieniać się ciosami.
Statystyki pokazują, że defensywa nie jest mocną stroną żadnej z ekip. Myślę że w II połowie posypią się bramki, PP jest dla tych zespołów bardzo ważny bo w lidze to raczej średniaki.
Ruch Chorzów - Śląsk 1:1
Ruch Chorzów - Widzew 3:0
Zagłębie L. - Ruch Chorzów 2:2
Ruch Chorzów - Lech 0:4
Zagłębie L. - Jagiellonia 2:1
Piast G. - Zagłębie L. 1:1
Zagłębie L. - Ruch Chorzów 2:2
Zagłębie L. - Pogoń 3:0
Myślę że stać Chorzowian na odpowiedzenie gościom... 1:2? Końcówka meczu uważam że będzie bardzo nerwowa.
⛔ 100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Eurcup
Spotkanie: BC Lokomotiv Kuban - KK Buducnost
Typ: 2
Kurs: 6,20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie rewanżowe, w pierwszym meczu Rosjanie w Czarnogórze wygrali różnicą 18 punktów, spotkanie zakończyło się wynikiem 72:54. Na podstawie tego, konkretnego wyniku i kursów bukmacherów wydawałoby się, że są drużyną o poziom lepszą. Ja tak łatwo nie przekreślałbym bałkańskiej ekipy. Początek meczu był wyrównany, pierwsza kwarta należała do gospodarzy, którzy bardzo przycisnęli Rosjan w obronie, wygrali ją 15:8. Kolejne już jednak, to dobra gra gości, szczególnie w trzeciej. Końcówka meczu również wyrównana, ale miejscowi nie byli już w stanie odrobić takiej punktowej straty. Ekipa z Kubania to solidny klub, z doświadczonymi graczami, kwestia awansu jest już raczej przesądzona, ale dzisiejszego meczu Lokomotiv wcale nie musi wygrać.
Gracze z Czarnogóry bardzo poprawili swoją grę, szczególnie ostatnie miesiące. W rodzimej lidze są obecnie na 5 miejscu, awansowali z grupy w tych rozgrywkach pucharowych. Trener Dejan Radonjić dobrze poukładał grę w zespole, większość graczy to zawodnicy z Czarnogóry, dużo do gry wnosi też Amerykanin Dee Bost, ławka także w miarę solidna. Ten mecz w tym pucharze to dla gości gra o wszystko i dadzą z siebie maximum możliwości.
Trener gospodarzy Jewgenij Paszutin, w zapowiedzi przedmeczowej, przestrzega przed lekceważeniem Buducnosti, spodziewa się zaciętej walki do samego końca. Richard Hendrix, skrzydłowy gospodarzy, w swojej wypowiedzi podkreśla też ważność tego pojedynku, szczególnie dla drużyny z Bałkan. Jest to dla nich mecz z serii &quot;o być albo nie być&quot;.
Kilka dni temu koszykarze z Kubania przegrali z CSKA Moskwa, a Buducnost wygrał swój mecz ligowy.
Będzie to bardzo trudny mecz dla gości, ale mimo braku wsparcia własnych kibiców i trudnego terenu spodziewam się wyrównanego spotkania z minimalnym zwycięstwem graczy z Podgoricy.
⛔ 100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Champions League
Spotkanie: Malaga- Porto
Typ: Remis
Kurs: 3,4
Buk: Bet365
Analiza:
Witam!!!
Dziś już ostatni dzień zmagań w 1/8 finału LM. Postanowiłem spróbować swoich sił w spotkaniu rozgrywanym w Hiszpanii gdzie Malaga zmierzy się z Porto. Faworytem do awansu wydają się być goście, ale wiemy że LM rządzi się swoimi prawami. Przykładem może być wczorajsza wygrana i awans Barcelony ;/ Niemniej jednak, ja również uważam, że do ćwierćfinału awansuje zespół z Portugalii. W pierwszym meczu wygrali zaledwie 1-0 choć mogli wygrać znacznie wyżej. Zatem dlaczego typuję remis skoro Porto powinno dziś teoretycznie znów wygrać? Ano dlatego, że to LM ;) Malagę stać na remis w tym meczu. Trener oszczędzał swoich najlepszych grajków w ostatnim ligowym spotkaniu, powinni być więc wypoczęci. Od ostatniego meczu z Porto Malaga zagrała 3 spotkania (1 u siebie) i zdobyła 2 remisy( z Atletico właśnie u siebie i z Realem Valladolid na wyjeździe). Porto z kolei 2 mecze u siebie wygrało a na wyjeździe ze Sportingiem padł wynik 0-0. Malaga, która stała się nie lada sensacją fazy grupowej prawdpodobnie jednak pożegna się dziś z tymi elitarnymi rozgrywkami ale nie poddadzą się bez walki. Myślę, że remis jest jak najbardziej prawdopodobny,
pozdrawiam
⛔ 100
 
L 11

lechum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SŁOWENIA: Prva Liga
Spotkanie: Mura - O. Ljubljana
Typ: 2 (-2 ah)
Kurs: 5,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mura zajmuje ostatnie miejsce w lidze . Dziś zmierzy sie u siebie z wiceliderem Ljubljaną. Mura cztery dni temu dostała lanie od Celje 4-0, a Ljubljana zremisowała na wyjeździe z liderem .
W klubie ponoc problemy finansowe. Sytuacja w tabeli oraz obecna forma wskazują na zdecydowanego faworyta gości.
Cztery ostatnie spotkania przeciwko sobie az cztery razy wygrała Ljubljana
Licze na wysokie zwyciestwo gości i utrzymanie pozycji wicelidera .
handicap azjatycki
http://www.wyniki.com/mecz/OCjef2W8/#h2h;overall
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Indian Wells
Spotkanie: Roger Federer- Stanislas Wawrinka
Typ: Wawrinka +1.5 seta
Kurs: 2,55
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ciekawy pojedynek dwóch Szwajcarów, w którym faworytem jest rzecz jasna były numer jeden, a przy okazji także jeden z najlepszych tenisistów wszechczasów czyli Roger Federer. Wawrinka jest wiecznie w jego cieniu choć umiejętności też ma nieprzeciętne. Przy tym niestety zbyt dużo zależy w jego grze od tego z jakim nastawieniem psychicznym podejdzie do danego meczu. Wielokrotnie widziałem spotkania, w których grał źle w pierwszych setach, jego mowa ciała i mimika zdradzały olbrzymie emocje, a po kilku dobrych zagraniach zaczęła się zupełnie inna gra. Ten sezon zaczął się dla niego nieźle choć dobrą formę zaznaczył tylko w Buenos Aires dochodząc do finału turnieju na clayu. Wszyscy jednak pamiętają najlepiej jego świetną grę w czwartej rundzie Australian Open gdzie był bliski sprawienia największej niespodzianki turnieju i wyeliminowania Novaka Djokovica. Nikt wcześniej i później nie był tak blisko wygrania z Serbem, nawet Andy Murray w finale.
Roger jak to Roger - w pierwszych rundach nie ma rywali choć ostatnio da się zauważyć, że Szwajcar traktuje lżej te mecze o czym świadczy choćby przegrana seta z Jazirim w Dubaju. Dla Federera liczą się w tej chwili już w zasadzie tylko wygrane na turniejach Wielkiego Szlema, bo po za śrubowaniem rekordu wygranych, swojego zresztą, Szwajcar nie musi już światu niczego udowadniać. Bilans Wawrinki z Federerem jest oczywiście bardzo korzystny dla Federera, który wygrywał 14 z 15 meczów, ale akurat ostatnio Wawrinka wygrywał z nim seta w Szanghaju. Oczywiście wynik tego meczu zależy od wielu czynników: nastawienia psychicznego Wawrinki, returnu Szwajcara, a takze postawy Federera, ale wydaje mi się, że Roger może nie być w pełni skoncentrowany i jeśli tylko Wawrinka nawiąże do swej świetnej gry w tym sezonie czyli choćby do wspomnianego meczu z Djokovicem, może się pokusić o wygranie seta po bardzo dobrym kursie.
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Indian Wells
Spotkanie: Kevin Anderson vs Gilles Simon
Typ: Kevin Anderson 2:0
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
1/8 finału bardzo prestiżowego turnieju Indian Wells.Ja wybieram typ na dokładny wynik w stronę Kevina i myślę że się nie zawiodę.Reprezentant RPA gra tutaj po prostu jak z nut.W pierwszym meczu pokonał Victora Hanescu co chyba nie było wielką niespodzianką.Potem jednak trafił na dużo lepszego rywala a mianowicie Davida Ferrera i choć był skazywany na porażkę to jednak po świetnym meczu wygrał 2:1.W meczu 1/16 po prostu rozbił Jarrko Nieminena i tym samym awansował do dalszej fazy gdzie dzisiaj zagra z Francuzem Simonem.Gilles w tym turnieju gra średni tenis o czym świadczą wyniki.W 2 rozegranych meczach rozegrał dwie 3-setówki mimo iż rywale nie byli z najwyższej półki a takiej na pewno jest Anderson.Pokonanie Paire oraz Lorenziego można było zakładać w ciemno jednak teraz wydaje mi się że będzie to koniec przygody tego tenisisty w tym turnieju.Trafia on bowiem na zawodnika którego ja widzę w roli faworyta do półfinału.Kevin gra tutaj swój najlepszy tenis.Oglądając jego mecz z Nieminenem na pewno nie można było odczuwać różnicy między nim a zawodnikami takimi jak Federer,Djokovic czy też Murray.Simon ma bardzo niestabilny serwis co pokazał jego mecz z Paire gdzie bez żadnego asa zaserwował 8 podwójnych błędów co o czymś świadczy.Anderson też nie gra jakiegoś zabójczego serwisu jednak potrafi sobie ułożyć akcję podaniem i często szybko kończy wymiany przy swoim serwisie.To co rzuca się w oczy to skuteczność wygranych piłek przez Kevina po 1 serwisie.W ostatnim meczu z Nieminenem miał w tej statystyce 96% skuteczności co jest rewelacyjnym wynikiem.Jak dla mnie to Kevin zamelduje się w kolejnej fazie turnieju i dziś bez problemu pokona swojego bardziej utytułowanego rywala.
⛔ 100
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – FA Cup
Spotkanie: Blackburn - Millwall
Typ: awans Millwall
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bet365
Witam,
Mój dzisiejszy typ opieram na statystykach z pierwszego meczu, który odbył się w niedzielę.
Millwall - Blackburn
Posiadanie piłki: 48-52
Sytuacje bramkowe: 15-4
Strzały: 5-1
Strzały niecelne: 10-3
Rzuty wolne: 21-28
Rzuty rożne: 3-4
Spalone: 4-4
Wrzuty z autu: 31-28
Interwencje bramkarzy: 0-3
Auty bramkowe: 7-18
Faule: 24-17
Żółte kartki: 3-4
Jak widać więcej okazji do strzelenia gola mieli gospodarze. Zwłaszcza statystyka strzałów przemawia na ich korzyść.
Drużyny w Champioship znajdują się obok siebie: 16-Blackburn i 17-Millwall (1 punkt różnicy).
Drużyny ostatnio mierzyły się w 2012 w lidze i górą był Millwall na wyjeździe (0-2).
Przy remisie 0-0 będzie dogrywka i ewentualne karne. Każdy bramkowy remis i zwycięstwo gości daje im awans.
W drużynie gospodarzy z powodu kontuzji nie zagra obrońca Adam Henley. Jego zmiennik Bradley Orr, również ma problemy zdrowotne (kontuzja żeber).
Kontuzji doznał też pomocnik David Bentley.
Na stronie Millwall nie znalazłem żadnych informacji o kontuzjowanych zawodnikach, którzy grali w niedzielę.
Według mnie bardzo atrakcyjny kurs.
Pozdrawiam
✅ 140
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Malaga - FC Porto
Typ: pierwsza Powoła - remis
Kurs: 2,1
Bukmacher:bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 Malaga podejmie u Siebie Portugalską drużynę FC Porto. Jest to rewanżowy mecz 1/8 finału LM. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygrana Porto 1:0, bramką strzeloną w 54 minucie. W rewanżowym meczu można wysnuć jakiekolwiek spekulacje. Ja typuję remis do połowy. Myślę że Malaga będzie się starać na hura strzelić gola w pierwszej połowie i zacząć tak jakby to spotkanie od początku, bo i tak nic do stracenia nie mają, wiadomo też ze Porto ma bardzo dobrą obronę, świadczą o tym statystyki ze straconymi bramkami, myślę że na spokojnie będą wyczekiwać i kontratakować bo myślę że są w dużo wygodniejszej sytuacji po pierwszym spotkaniu. Także typuję remis do pierwszej połowy i myślę że mi się poszczęści, a bramki będą padać dopiero w drugiej tak jak to było w pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami. Powodzenia!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom