>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 13.03.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium - Arsenal FC
Typ: Arsenal over 4,5 rzutów rożnych
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Znowu udało się wyszukać całkiem ciekawy typ z dobrym kursem. Arsenal w podobnej sytuacji, co była Barcelona. Po wygranej Bawarczyków w Anglii 1:3 większość przed rewanżem sądzi, że dziś pożegnamy ostatnią angielską drużynę z rozgrywek. Ale tak wcale nie musi być i wie o tym Wenger, wiedzą piłkarze i wiedzą fani. Niemcy zagrają bez Ribery&#39;ego, Boatenga i Schweinsteigera. Kanonierom nie pozostaje nic innego jak spróbować coś tu ugrać. Zaatakują Bayern. Przy ofensywnym nastawieniu Arsenal jest w stanie kilka razy przycisnąć Bayern i nie pozwolić mu wyjść z własnej połowy. W takim wypadku zdobycie pięciu kornerów nie wydaje się zaporą nie do przejścia, wręcz przeciwnie, jest to zdarzenie całkiem prawdopodobne. Arsenal sporo centruje ze skrzydeł. Obrońcy rywala będą nie raz zmuszeni wybijać piłkę poza boisko. Również w akcjach 1 na 1 przy końcowej linii defensorzy Bayernu mogą przerywać akcje wybiciem na rożny. Każdy wie, że w meczach piłki nożnej jest wiele tych stałych fragmentów gry i to, że linia ustawiona na poziomie 4,5 jest bardzo łatwa do przejścia. Przecież nie raz oglądamy serię 3-4 kornerów z rzędu. A tu mamy aż 90 minut. Kurs zachęcający.
⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów godz.20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Arsenal FC
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.75
Bukmacher: www.bet-at-home.com
Analiza:

Na dziś spotkanie ligi mistrzów w którym Bayern u siebie podejmie Arsenal.Poprzednik wynik 3:1 dla Bayernu na Emirates sprawił , że Bayern jest w mega komfortowej sytuacji przed dzisiejszym meczem.Arsenal bowiem musiał by wygrać 3:0 by móc myśleć o awansie , w to jednak bardzo mało osób wierzy , także mi to nie przechodzi na myśl.Dziś daje , że obie strzelą i uważam to za bardzo prawdopodobny typ gdyż chyba nikt nie ma wątpliwości , że drużyna gospodarzy na Alianz Arena nie zdobędzie żadnego gola.W Bundeslidze w której Bayern prowadzi z 20 punktową przewagą nad BVB drużyna z Monachium gromi rywali strzelają 39 goli w 13 meczach , czyli 3 gole na mecz.Jeśli chodzi natomiast o Arsenal to nie można powiedzieć , że mają udany sezon , krótko mówiąc grają w kratkę , ostatnio przegrali na wyjeździe w derbach z Tottenhamem 1:2 , wcześniej ogrywali kluby z niższej pułki , lecz to były zwycięstwa zaledwie jednobramkowe.Generalnie drużyna z Londynu na wyjazdach prezentuje się średnio , w lidze wygrali 5-krotnie , 5 razy remisowali i 4 razy przegrali przy tym strzelając tylko 18 goli co wychodzi ledwie ponad bramkę na mecz.Jednak dziś myślę , że ekipa Wengera postara się trochę poprawić wynik z pierwszego spotkania , strzelą gola i postarają się o jak najlepszy rezultat.Stawiam dziś na 2:1.Powodzenia życzę ????
Przewidywane składy:
Bayern: Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Alaba - Javi Martinez, Luiz Gustavo - T. Müller, Kroos, Robben - Mandzukic
Arsenal: Mannone - Jenkinson, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen - Diaby, Ramsey - Walcott, Santi Cazorla, Podolski - Giroud
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Bayern vs Arsenal (LM)
Typ: rzuty rożne poniżej 12
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza, Witam na dzisiaj mecz LM, wg mnie sprawa awansu niby jest jasna, niby bo Arsenal gra w kratkę i dzisiaj może być nieoczekiwany przypływ formy (chociaż nie wydaje mi się, bo fcb nawet bez Boatenga, Riberego i Szwaniego mają jedną z lepszych jedenastek, które w ostatnich dniach pojawiły się na boiskach LM). ja skupiam się na ilości rzutów rożnych, w pierwszym meczu było 10 rzutów rożnych 8-2 na korzyść Bayernu, ostatnie mecze ligowe pod tym względem to: z szchalke 13, 10-3, z wolsburgiem 5, 3-2 dla wilków, z werderem 10, 6-4 dla bayernu, z hoffenhein 11, 7-4 dla fcb, i z dusseldolf 12-1 dla bayernu. (rzutów rożnych z PL nie podaję bo tutaj raczej więcej będzie się działo pod chorągiewkami Arsenalu) więc widać, że bayern ma dużą ilość rzutów rożnych a ich rywale skromnie. ktos powyżej pisał, że stawia na arsenal over 4,5 korneli, dla mnie to dość odważny tym, bo defensorzy z monachium sporadycznie posyłają futbolówkę na aut bramkowy. Jeżeli chodzi zaś o rzuty rożne dla bayernu to dzisiaj też nie powinno być dla nich dużo, mecz będą starali rozgrywać na 40 metrze od bramki Wojtka, grać długo piłką, albo cofną się i dadzą pograć Arsenalowi, oni sami zaś będą ograniczali się do zabójczych kontr, z których albo będą bramki, albo strzały niecelne, ale prawdopodobieństwo przerywania kontr bayernu rzutami rożnymi jest niskie. kurs under 12,5 jak dla mnie dobra sprawa, a jak komuś brakuje czegos do ako to polecam że bayern będzie miał więcej korneli niż kanonierzy (kurs na bet365 1,25 bodajże)
POWODZENIA
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna PUCHAR CYPR 17:00
Spotkanie: AEL LIMASSOL-PAPHOS
Typ: obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Na dzisaij wybrałem spotkanie z pucharu cypru. System pucharowy to dwumecze.W spotkaniu tych drużyn jest już raczej wszystko przesądzone.Bowiem w pierwsyzm meczu AEL wygrał 4-1 na wyjeżdzie. I właśnie ten wynik skłania mnie do postawienia że obie drużyną zdobędą gole. AEL ze świadomością że ma awans raczej nie będzie forsował tempa natomiast Paphos będzie chciało nieco zmazać wynik pierwszego meczu. W pierwszym meczu obie strzeliły to czemu i teraz miałyby tego nie zrobić.Na ostatnie 5 spotkań w lidze AEL miał 2 czyste konta.Wiem że liga a puchar to co innego ale innych statystyk nie ma co przytaczać gdyż w poprzednim spotakniu AEL grał z APOELEM. Paphos gra przeciętnie i na ostatnie 5 spotkań nie strzelił bramy w 3 spotkaniach. Nieco kiepsko ,ale słabą formę strzelecką przeważa fakt że AEL ma już awans i raczej nie będą grać w pełnym składzie.Na pewno trener da szansę pograć rezerwowym zawodnikom. Liczę na pokonanie obu bramkarzy w tym meczu ;)
Co do wczorajszego mojego typu (over 5,5 kartek Barca-Milan) aż scyzoryk w kieszeni się otwierał jak któryś raz z rzędy chociażby Constant faulował i kartki nie zobaczył...zawiodłem się Kassai :p
⛔ 100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (FA Cup)
Mecz: Blackburn - Millwall
Typ: X2
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Pierwszy meczy zakończył się wynikiem 0-0 , na pewno nie cieszyli się gospodarze z tego wyniku . Porównuje statystyki z poprzedniego meczu .
Millwall 48% Posiadanie piłki 52% Blackburn
15 Sytuacje bramkowe 4
5 Strzały na bramkę 1
10 Strzały niecelne 3
0 Interwencje bramkarzy 3
Millwall o dał aż 15 strzałów na bramkę tylko 5 celnych aż 10 nie celnych dostali nauczkę dziś będą bardziej skuteczni.Dziś gram x2 po naprawdę dobrym kursie 1.72 u innych buków . Goście moim zdaniem wyciągną z tego meczu chociaż remis i typ wejdzie .
kiepska analiza
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów godz 20:45
CF Malaga - FC Porto
TYP: over 2
KURS: 1,70
BUK: Pinnacle
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpoczną się ostatnie dwa mecze które zadecydują o awansie do ćwierćfinałów. Ja wybrałem mecz pomiędzy Malagą a zespołem Porto. W tym meczu jeszcze wszystko jest możliwe ponieważ Porto na własnym terenie wygrało skromnie 1:0. Malaga w tym meczu będzie atakować ale czy im się uda. J
Gospodarze tego meczu w lidze znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 44 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 14 meczy w których to 7 meczy wygrali, 4 mecze zremisowali i 3 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 27 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 13 meczy w których to 5 meczy wygrali, 4 mecze zremisowali i 4 przegrali. Strzelili oni w tych meczach 11 goli i tyle samo bramek stracili. A więc jak widać źle nie grają. Ostatni mecz w lidze rozegrali oni z Valladolid i zremisowali tamten mecz 1:1. Ostatni mecz na własnym stadionie rozegrali z zespołem Atletico Madryt i bezbramkowo tamto spotkanie zremisowali.
Natomiast goście tego meczu w lidze Portugalskiej znajdują się na 2 pozycji z dorobkiem 56 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 12 meczy w których to 11 meczy wygrali i 1 mecz zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 31 bramek i stracili 3 bramki. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to 6 meczy wygrali i 4 mecze zremisowali. Ostatni mecz rozegrali z zespołem Estoril i wygrali oni 2:0. Ostatni mecz wyjazdowy rozegrali ze Sportingiem i bezbramkowo zremisowali tamto spotkanie.
Moim zdaniem ten mecz zakończy się remisem a dla graczy którzy nie lubią ryzykować niech dadzą remis z podpórką np.: 1X albo można dać over 2 ponieważ w tym meczu może paść tyle goli
ZWROT 0
 
M 3

maslonas

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP - SINGIEL: Indian Wells (USA), twarda
Spotkanie :Berdych T. (Cze)-Gasquet R. (Fra)
Typ:Berdych T Wygra 2-0
Kurs:2.05
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem typ z tenisa w którym spotkają sie Tomas Berdych i Richard Gasquet. Obaj tenisići na tym turnieju nie stracili jak dotąd seta.Tomas Berdych w dwóch ostatnich turniejach atp dochodził do finału w których ostatecznie poległ ,widać też ze twarda nawierzchnia jak najbardziej odpowiada najlepszemu czeskiemu tenisiscie ostatnich lat.Richard Gasquet wręcz przeciwnie o ostatnich turniejach chciałby wręcz zapomieć w roterdamie poległ już w drugiej rundzie ulegając popularnemu &quot;Bagecie&quot; 2-0 a w marsyli poszło mu jeszcze gorzej gdyż poległ już w pierwszej rundzie z Gillesem Mullerem. Uważam też za czechem stoją atuty takie jak serwis,zasiąg ramion oraz obecna wysoka forma. Myśle też że mecz ten będzie miał dość jednostrony przebieg dlatego stawiam 2-0 dla Berdycha
✅ 105
 
tpptp123 9

tpptp123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów godz.20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Arsenal FC
Typ: Bayern over 3,5 gola w meczu.
Kurs: 4.5
Bukmacher: Sportingbet
Sprawa awansu bez dwóch zdań przesądzona. Bayern zapewnił go sobie już praktycznie w pierwszym meczu. Wczoraj cała Europa zastanawiała się czy nastanie koniec ery Barcy, ale gdzieś w tle moim zdaniem rodzi się nowa era - Bayernu Monachium, drużyna zbudowana na zdrowym fundamencie finansowym jest w niesamowitej formie. Przy słabości formacji Kanonierów dziś spodziewam się konkretnej kanonady Robbena, Mandziukica i spółki. Dla mnie taki kurs pobieram momentalnie.
⛔ 100
 
M 0

malina_bvb

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nozna Liga Mistrzow
Spotkanie: Bayern M - Arsenal
Typ:Mandzukic Strzeli Kiedykolwiek
Kurs: 1,72
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Jak wiadomo w dzisiejszym meczu faworytem Bayern ktory w pierwszym meczu wygrał zdecydowanie na boisku rywala 3:1 , takze awans ma raczej zapewniony.
Odnosnie mojego typu , Bayern gra bardzo ofensywna piłke , zdobywaja bardzo duza ilosc bramek jak i w LM i Bundelidze .Druzyna Arsenalu nie gra jakos fenomenalnie w obronie dlatego obstawiam tu mozliwosc strzelenia 3 bramek przez druzyne Gospodarzy a co za tym idzie jedna znich powinien strzelic Mandzukic ktory jest w fenomenalnej dyspozycij , i bramki strezla jak na zawołąnie.
⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
pilka nozna, Liga mistrzow
spotkanie: Bayern Monachium- Arsenal
typ: Powyzej 2,5 gola oraz powyzej 12 roznych i 4-6 kartek
kurs 6
william hill
analiza:
przed nami rewanzowe starcie ramach 1/8 finalu pilkarskiej ligi mistrzow. zmierza sie w nim : reprezentant niemiec: Bayen monachium oraz angielski Arsenal Londyn. W pierwszym spotkaniu tych ekip w Londynie padl wynik 3-1 dla Bawarczykow. tak wiec awans do kolejnej rundy wydaje sie byc juz przesadzony. Bayern ostatnio w totalnym gazie tak wiec nie powienien sobie wydrzec awansu, tym bardziej ze kanonierzy przyjezdzaja do niemiec oslabieni. Tutaj powinnismy obejrzec otwarty ofensywny mecz z duza iloscia bramek. bo tych na Alianz Arena pada wiele. stad tez taki moj typ over 2,5 gola. uwazam ze w tym meczu spokojnie zobaczymy przynajmniej 13 roznych z wieksza iloscia dla miejscowych, natomiast przedzial kartek 4-6 wydaje sie byc najbardziej adekwatnym do tegoz pojedynku.
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Bayern Monachium - Arsenal Londyn
Typ: X
Kurs: 5,60
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Na pierwszy rzut oka typ trochę ryzykowny bo wiadome jak poukładany jest Bayern a jak nieogarnięty jest Arsenal i spokojnie mecz mógłby dla wielu skończyć się zwycięstwem gospodarzy, myślę jednak, że to dziś nie nastąpi a taki kurs szkoda by było przeoczyć. W stolicy Anglii Bawarczycy wygrali 3:1 i są bardzo blisko awansu do kolejnej rundy. I jestem bardziej niż pewny, że dziś spokojnie awansują. No właśnie, spokojnie - to słowo bardzo mi się podoba i myślę, że będzie najbardziej adekwatne do dzisiejszego meczu, który mam nadzieję skończy się remisem, bo przecież Bayern też potrzebuje w końcu gdzieś odpocząć, gdzieś w końcu musi trafić im się słabszy mecz (już ostatnio w lidze trochę męczyli się z Fortuną Dusseldorf) a przecież i Arsenal musi wziąść się w końcu w garść i pokazać trochę dobrego futbolu na który na pewno ich stać. W środowy wieczór na murawie Allianz Arena nie zobaczymy na pewno Francka Riberyego. Francuz nabawił się kontuzji podczas ostatniego ligowego spotkania z Fortuną Duesseldorf i musi pauzować. Trener Heynckes nie będzie mógł również skorzystać z zawieszonych za kartki Bastiana Schweinsteigera i Jeroma Boatenga. Zabraknie też Holgera Badstubera. W pełni sił na bój z &quot;Kanonierami&quot; będzie za to Arjen Robben, który jest awizowany do gry w pierwszej jedenastce. Według najnowszych doniesień angielskich mediów w spotkaniu Bayernu Monachium z Arsenalem Londyn nie zobaczymy na pewno Bacaryego Sagny oraz prawdopodobnie Kierrana Gibsa i Abu Diaby. Z powodu kontuzji w Monachium nie zobaczymy też Lukasa Podolskiego, który skarży się na problemy z kostką. Kolejnym problemem dla Arsena Wengera moża być nieobecność Jacka Wilshera, który nabawił się kontuzji podczas ostatniego spotkania z Tottenhamem. 21-latek skarży się na problemy z kostką. Anglik był nawet kilka dni w Dubaju, aby wyleczyć kontuzje. Jego występ stoi pod bardzo dużym znakiem zapytania. Do Monachium nie udał się Wojciech Szczęsny. Arsenal z Bayernem mierzył się zaledwie pięć razy, z czego trzy razy ponosił klęskę. Jedyne zwycięstwo odniósł w 2005 roku na Highbury, a na swoim podwórku Bawarczycy jeszcze nigdy nie ulegli Kanonierom. Tak prawdopodobnie będzie i dziś, zwłaszcza że podopieczni Heynckesa są na fali wznoszącej, mam jednak nadzieję, że kanonierzy będą w stanie wykrzesać z siebie &quot;ile przysłowiowa fabryka dała&quot; i pożegnać się z honorem z Ligą Mistrzów. Powodzenia !
⛔ 100
 
drill 66

drill

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nozna Liga Mistrzow
Spotkanie: Bayern - Arsenal
Typ: Arsenal over 1,5 gola
Kurs: 4,81
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Jak bawic sie to na calego. Arsenal gra mecz zycia w LM, ich celem jest atak. Bayern zrobi wszystko zeby awansowac i licze na ofensywny mecz. Wenger wystawil nie wiem czy taki ofensywny sklad, ale gra Giroud i powinien trafic cos z glowki. Jest jeszcze Walcott i Rosicky - oni powinni wiesc prym w ofensywie. Bayern czasami robi gafy w obronie, mam nadzieje ze troche zlekcewaza Arsenal bo jezeli beda wierzyc to wciaz moga awansowac. Musza po prostu zagrac mecz zycia. Jezeli dadza z siebie wszystko kto wie -ale do tego nalezy trafic przynajmniej trzy bramki. Bramkarza Bayernu jest swietny i trudno bedzie mu strzelic. Ale wierze w Kanonierow i nie mala niespodzianke ktora zawsze zdarza sie w futbolu. Zobaczymy ostatecznie po godzinie 22, a teraz siadamy gleboko w fotelach i jazda. Arsenal bedzie gral glownie na polowie Bayernu i atakowal. Defensywa pojdzie na drugi plan bo po prostu dla nich jest to mecz zycia. Wenger musi zmotywowac graczy, zeby odniesc sukces.
✅ 381
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kasztun 17

kasztun

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów godz 20:45
CF Malaga - FC Porto
TYP: Połowa czasu/koniec meczu Malaga/Malaga
KURS: 4.75
BUK:williamhill
Na dzisiejszy typ wybrałem rewanżowy mecz pomiędzy ekipą Malagi a Fc Porto.Jak wszyscy wiemy w pierwszym meczy Ekipa smoków pomimo ogromnej dominacji i wielu sytuacji wygrała skromnie 1-0 .Malaga ostatnio jest w lekkim kryzysie w 5 ostatnich meczach zanotowali bilans 2 zwyciestw 2 remisów oraz 1 porażki .U siebie Drużyna Malagi na ostatnich meczy przegrała tylko raz .Natomiast trzeba przyznać że drużyna Porto ostatnio w lidze radzi sobie bardzo dobrze bo w 5 ostatnich spotkaniach zanotowali 4 wygrane oraz jeden bezbramkowy remi z Sportingiem Lisbona który w tym sezonie zawodzi na całej lini.Malaga w tym sezonie w Lidze Mistrzów radzi sobie bardzo dobrze najpierw dość nieoczekiwane wyjście z grupy gdzie wyszli z pierwszego miejsca zostawiając za sobą takie firmy jak AC Milan ,Zenit i Anderlecht .Myślę że w dzisiejszym meczu zrobią wszystko aby wygrać i przejść dalej są ambitni do tego grają u siebie myślę że stać ich na wyeliminowanie FC Porto.Uważam że od pierwszych minut przystąpią do odrabiania strat i to przyniesie efekt w postaci goli typ ryzykowny ale nie niemożliwy .
Wyjściowa jedenastka Malagi na to spotkanie

Caballero.,Antunes,Weligton,Demichelis,Gamez,Isco,Iturra,Toulalan,Sanchez,Baptista,Saviola

Dla mniej odważnych polecam zagrać na Malagę cały mecz normalnie ????
Pzdr
✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 0

doomen

Użytkownik
Malaga - Porto DW
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Malaga - Porto
Typ: 1:1
Kurs: 5.75
Bukmacher: betclic
Analiza:
Witam, to mój pierwszy post i pierwsza analiza na tym forum ????

Malaga nie jest ostatnio w najwyższej formie co dobrze nie rokuje przed spotkaniem z Porto. Andaluzyjczycy po przegranej na Estadio do Dragao ulegli na wyjeździe Betisowi, a następnie dwukrotnie zremisowali (z Atletico Madryt i Valladolidem).
W pierwszym spotkaniu w Portugalii drużyna Porto zmiażdżyła swoich rywali, a rezultat 1:0 był najmniejszym wymiarem kary dla Hiszpanów. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w drugiej odsłonie Joao Moutinho.
Reasumując - Malaga jest w stanie wyeliminować klub z Portugalii ale raczej za faworyta mimo wszystko uznaje Portugalczyków, a w środowy wieczór stawiam na remis bramkowy.
Patrząc dodatkowo na ostatnie wyniki dwóch drużyn widać przewage remisów i monotonnych spotkań, gdzie mecz kończy się jedno bramlpwą przewagą lub remisem 0:0, 1:1.
⛔ 100
 
I 8

ironpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Indian Wells
Spotkanie: Tomas Berdych- Richard Gasquet
Typ: 1
Kurs: 1.5
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dzisiaj o godzinie 22 rozpocznie się mecz Czecha Berdycha z Francuzem Gasquetem. Wysoka forma jaką pokazuje ostatnio Berdych wskazuje, że to on powinien wygrać to spotkanie. Sugeruję się tutaj turniejem w Dubaju, gdzie dotarł do finału po drodze pokonując Federera. Popularny Rysiek nie ma argumentów aby przeciwstawić się dobrze dysponowanemu Czechowi, po dobrym początku sezonu spuścił nieco z tonu grając w kratkę, co było widać np. w Rotterdamie gdy odpadł wcześnie. Dodatkowo, przedwczoraj w meczu przeciwko Janowiczowi nie pokazał niczego specjalnego, za to Czech w tym turnieju prezentuje się solidnie i widać, że nadal jest w formie. Reasumując, stawiam na zwycięstwo Berdycha
✅ 50
 
damian66 18

damian66

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NCAA
Spotkanie: Buffalo Bulls - Ball State Cardinals
Typ: Ball State +4
Kurs: 1,71
Bukmacher: bet365
Analiza: Nie powiem ciekawy kurs na Ball State. Obecnie są W5, w dobrej formie i prezentują solidną koszykówkę. Bulls mają odrobinę zniżke formy, powiem tak - nie są stabilini , raz potrafią zagrać bardzo dobry basket a drugiego dnia słabo. Goście wygrali natomiast 66-63 kilka miesięcy temu i liczę na to, że Ball odmienią losy, wyjdą zmotywowani i odbiorą tamtą porażkę za ogromną motywacją. Dysponują całkiem przyzwoitymi graczami i jeżeli poprawią zwłaszcza rzuty wolne, to stawiam że wygrają. Kilku ich strzelców wie w jaki sposób zaskoczyć rywala, a Bulls którzy grają raczej średnio na wyjazdów powinni doznać porażki. Wiekszość wygranych spotkań gospodarzy na przełomie pięciu spotkań była wyrówna, ale generalnie to oni byli w stanie dotrzeć z wygraną do końca. W każdym bądź radzie idealna okazja dla Ball State by podtrzymać dobrą passę i tak też stawiam.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom