>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 13.10.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Rosja , KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Niżnekamsk - Jokerit
Typ: Jokerit powyżej 2,5 bramki
Kurs: 1,87
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Dzisiaj zaglądamy do KHL o godzinie 16:00 ciekawy pojedynek pomiędzy Niznekamsk a Jokerit Helsinki. Gospodarze radzą sobie calkiem przyzwoicie ostatnio pokonali Spartak , Czerepowiec i dość dobrze dysponowany Jarosław. Dzisiaj czeka ich trudny pojedynek lecz grają u siebie. Ciężko tu wytypowac zwycięzcę ,jednak moim faworytem sa goście. Maja dobry bilans bramkowy 58:34 najwiecej bramek strzelonych w lidze i ich ofensywa jest na prawde mocna. Byc moze dlatego iz kilku zawodnikow punktuje regularnie. 3 bramki powinni dzisiaj strzelic a kurs 1,87 jest całkiem przyzwoity.
Grasz ? Daj ????
⛔ 100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP szanghaj
Godzina: 14:00
Spotkanie: Federer - Coric
Typ:
over 10.5g w 1 secie
Kurs: 2.4
Bukmacher: etoto
Analiza:
Tak na szybko parę słów. Federer wie, że z takimi zawodnikami nie ma co się bawić w wymiany po 10 uderzeń i lepiej za często, bo Coric jest dobry w defensywie, wybiegany i cierpliwy. Myślę, że pierwszy set to właśnie będzie takie wyczekiwanie - Roger raczej jak nie będzie zaczynał gemow returowych od punkta / 2 to nie będzie się spinał. Coric natomiast nawet przy osiągnięciu 0-40 na returnie, jeśli ma świadomość tego z kim gra to raczej powinien szukać dłuższej wymiany, a nie podpalić się i próbować łamać na raz. Dodatkowo Coric nie leży Rogerowi zdecydowanie, dotychczas albo Roger wygrywa po ciężkim meczu albo przegrywa. Myślę, że to będzie taki set na wybadanie, kto w jakiej dzisiaj jest dyspozycji.
⛔100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 liga Polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice
Typ: Stal Stalowa Wola
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Gram dziś na gospodarzy ktorych mam po 2.1 ale kurs do teraz spadł. I nic dziwnego po zmiane trenera Stal odbiła sie od dna, najwiecej w zasadzie zmienilo sie w ataku. 4 kolejki z nowa miotla to 2:2 2:1 4:2 i 2:3 więc widać czarno na białym ze strzelają chłopaki. Zmiana pozycji kilku pilkarzy dala znamienne skutki ale obrona pozostala ta sama. Problem jest 18 letni bramkarz ktory jest bardzo slabym ogniwem, a jego zmiennik jest jeszcze gorszy. Tak czy siak Stal dostala ostatnio drugie zycie i wyglada to optymistycznie, zwlaszcza u siebie. Goscie wygrali narazie jeden wyjazdowy mecz, nie ma co czarowac bedzie ciezko sie im utrzymac. Nie wiele tam pozytywów poza tym ze na wyjazdach lepiej im idzie niz u siebie. Czesto tak jest ze slabymi druzynami, wola sie bronic niz prowadzic gre, nie wymaga to finezji. Tak czy siak dzis czeka ich ciezki mecz, ostatnio wrocili ze Stalowej z wynikiem 1-4 i licze ze dzis takze polegna. Powodzenia.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Narodów
Godzina: 15:00
Spotkanie: Słowacja- Czechy
Typ: obie drużyny strzelą i będzie +2,5 gola w meczu
Kurs: 2,51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pojedynek dwóch drużyn, które w swojej grupie nadal pozostają bez punktów- Słowacji w roli gospodarza i Czech jako gości. Mecz ważny dla obu drużyn bo każde punkty są dla nich na wagę złota. Ja widzę tu zacięty pojedynek o każdego gola z obu stron stąd też mój typ na obie strzelą i +2,5 gola w meczu. Nawet statystyki przemawiają za strzałem do obydwu bramek. Słowacja na 10 ostatnich spotkań w 8 strzeliła przynajmniej 1 gola, w 4 na 10 strzeliła przynajmniej 2 gole. Słowacja ma za sobą również remis z Holandią i wygraną z Norwegią. Czechy statystycznie wyglądają dosyć podobnie, na 10 ostatnich spotkań również w 8 padł z ich strony przynajmniej jeden gol, ponad dwa gole padło również 4 razy. Na 9 spotkań tych dwóch drużyn, w 8 padł wynik over 2,5 gola.
Ostatnie spotkania z udziałem Słowacji:
Ukraina Słowacja 1 : 0
Słowacja Dania 3 : 0
Maroko Słowacja 2 : 1
Słowacja Holandia 1 : 1
Słowacja Tajlandia 3 : 2
Słowacja Zjednoczone Emiraty Arabskie 2 : 1
Ostatnie spotkania z udziałem Czech:
Rosja Czechy 5 : 1
Czechy Ukraina 1 : 2
Czechy Nigeria 1 : 0
Australia Czechy 4 : 0
Chiny Czechy 1 : 4
Urugwaj Czechy 2 : 0
✅151
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
R 636,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Scunthorpe - Peterborough
Typ: powyżej 2,5
Kurs:
1,46
Bukmacher LVBet
Analiza:

Obie ekipy mocno ofensywnie. Gspodarze po 12 kolejkach z bilansem 20:24, a goście 28:19. W meczach H2H ostatnie 2 mecze to 2:2 i 2:1, wcześniej mecze z dwoma golami ale to lata 2017 i 2016. W bieżącym sezonie na 5 ostatnich meczów ligowych u siebie Scunthorpe over padł 4-krotnie, goście na wyjazdach również 4 razy na 5 ostatnich meczów zakończyli wynikiem overowym. Kurs niski ale do dołożenia do dubla w sam raz.
⛔ 100
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport CS: GO
Godzina: 18:00
Spotkanie: Vega Squadron - NRG
Typ: Vega Squadron handicap +1,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po zerknięciu na kursy, stwierdziłem że aż się prosi o ten zakład. Mam wrażenie, że Vega jest bardzo niedoceniania przez bukmacherów. Teraz to znów udowodnili tym, że dają dość spory kurs na wygranie przynajmniej jednej mapy przez rosyjski zespół. A wczoraj, w ćwierćfinale to Fragsters byli lekkim faworytem (wg kursów) i mecz się skończył 2:0 dla Vegi.
Stałym banem NRG jest oczywiście dust2, a zatem wysoce prawdopodobny jest wybór mapy de_cache ze strony Vega Squadron. Bowiem grają oni na niej bardzo solidnie. Możliwe jest również inferno, i chęć rewanżu z pierwszego meczu na tym turnieju, w którym grali właśnie na NRG. Przegrali oni wówczas po dogrywce 17:19.
Wiem, że stać ich na ugranie mapy, lecz ostatecznie spodziewam się wyniku 2:1 dla NRG.
✅75
 
B 0

bosman74

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - superliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Azoty Puławy
Typ: over 56.5
Kurs: 2.16
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Pogromca Wisły Płock Górnik, podejmie dzisiaj Azoty - zespół niepokonany w tym sezonie w naszej lidze. Liczę dzisiaj na prawdziwą wojnę pomiędzy zespołami z czołówki ligi. Azoty na 6 meczów 5 over 30. Górnik ma na swoim koncie jedną porażkę z nie byle kim, bo VIVE Kielce. Ostatnie zwycięstwo nad Wisłą Płock wskazuje, że Górnik na pewno powalczy z Azotami, a i własna hala powinna temu sprzyjać. Z niecierpliwością czekam na dzisiejszy wieczór oraz over 56.5.
⛔ 100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Katar
Godzina: 16:35
Spotkanie: Al Sadd - Al Rayyan
Typ: 1
Kurs: 4,32
Bukmacher: 1xbet
Witam,
próbowałem poczytać na zagranicznych stronach co się dzieje,że kursy na Al Sadd wzrosły z 1.43 do ponad 4 .
Nie udało mi się nic znaleźć. Możliwe,że trener da odpocząć kilku zawodnikom. Następne spotkanie Sadd gra 23 października, jest to bardzo ważny mecz w azjatyckiej LM.
Czy te 10 dni to za mało,aby dziś nie wystawiać silnego składu na puchar ?
Sportowo jeśłi zerknąć na ligę katarską Sadd zdecydowanie wydaje się być silniejszą drużyną ( zwłaszcza w ataku.
statsy liga:
Al Sadd mecze 7 - 5-2-0, bramki 32-4
Al Rayyan mecze 8 -4-2-2, bramki 7-8
Może zagrają samymi rezerwami . Ostatnio 22 września grali i Sadd u siebie wygrali 5-0 ....to obrazuje możliwości obu ekip. Kurs kusi i nie potrafię sobie odmówić ....może nawet w osłabieniu wygrają jedną bramką ;)
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
bartez1983 601

bartez1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, IV liga wielkopolska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka
Typ: 2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Można powiedzieć, że to mecz na szczycie w tej lidze. Piąta Pogoń Nowe Skalmierzyce (24 pkt.) gra z liderem z Trzcianki (27 pkt.). Każde rozstrzygnięcie jest dzisiaj możliwe, ale ja kieruję swoje typy ku ekipie gości.
Po połączeniu obu wielkopolskich grup, czwarta liga jest bardzo mocna. Gospodarze w poprzednich sezonach plasowali się w czołówce, a porażki na własnym boisku zdarzały się od święta. Teraz też tak jest, ale Pogoń lubi stracić punkty u siebie z zespołami z czołówki. Tak było w spotkaniu z czwartą Nielbą Wągrowiec (1:3), czy remis z siódmą Polonią Kępno. Pogoń u siebie traciła także punkty z przedostatnią Kotwicą Kórnik (5:5). Tą samą Nielbę Lubuszanin na wyjeździe pokonał 3-0. Przykłady Nielby i Kotwicy pokazują, że dzisiejsi gospodarze mają problemy ze zdobywaniem punktów z zespołami, które przyłączyły się do IV ligi z tej drugiej grupy. A dzisiaj właśnie przyjeżdża Lubuszanin, który nie dość, że też grał w grupie północnej (3.miejsce) tam gdzie wspomniane wcześniej drużyny to jeszcze prowadzi w tabeli. Liderem klasyfikacji strzelców tej ligi jest zawodnik z Trzcianki Orlande Kpassa, który przybył z Bytovii (12 goli).
Warto też dodać, że tydzień temu Pogoń grała derbowy mecz z innym zespołem z czołówki Centrą Ostrów Wlkp. Mecz zakończył się remisem 2:2, ale kilku zawodników ze Skalmierzyc narzekało po tym spotkaniu na kontuzje. Jeśli do tego dodamy ciężki mecz pucharowy w ostatnią środę (wygrana 1-0) to może się okazać, że przewaga fizyczna będzie dzisiaj po stronie gości.
Typ oczywiście ryzykowny, ale może wejść. Powodzenia ????
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Irlandia - Dania
Typ: 2
Kurs: 2.55
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Duńscy piłkarze kryzys z federacją mają już chyba za sobą i zamieszanie, o którym tak głosno było we wrześniu wycichło. Sportowo to naprawdę bardzo solidna drużyna, która ma także znakomitego lidera, bo Eriksen potrafi wziąć na siebie ciężar gry i pociągnąć kolegów do lepszej gry. Irlandia jest zespołem dość toporonym, a pokazało to choćby starcie z Walią, które wysoko przegrali. Duńczykom udało się dość pewnie ograć Walijczyków i to oni liderują w tej chwili w grupie. Dania wydaje się także faworytem do awansu do najwyższej dywizji Ligi Narodów. Irlandia w meczu z Polakami także specjalnie nie imponowała i moim zdaniem sportowo nie mają za wiele do zaoferowania. Kurs na gości bardzo sympatyczny, bo spodziewałem się bardziej okolic 2,00.
⛔100
Powtórzony typ
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Włochy, Serie A1
Godzina: 18:00
Spotkanie: Consar Ravenna - Revivre Axopower Milano
Typ: Milano
Kurs:
1,63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jestem w pracy więc ciężko o analizę ale jak opisywałem drużyny w Temacie Siatkówki Włoskiej, Milano oceniam, że powalczą nawet o miejsce 6 - skład mają naprawdę dobry, bardzo wyrównany. Jest atakujący Holandii, który rozegrał bardzo dobre MŚ N. Abdel-Aziz są dwaj dobrzy środkowi Włoch M. Piano i Słoweniec J. Kozamernik, na przyjęciu jest S. Maar - Kanadyjczyk. Ravenna nie ma tak dobrych siatkarzy w swojej drużynie.
Ravenna uważam, że będzie walczyć o utrzymanie się... Oczywiście jest to 1 kolejka więc należy ostrożnie podchodzić ale myślę, że warto.
⛔ 100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Afryka
Godzina: 15:00
Spotkanie: Republika Południowej Afryki-Seszele
Typ: Republika Połuniowej Afryki Powyzej 5.5 Bramek
Kurs: 6.65
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie mam tutaj za wiele do powiedzenia. Seszele nie maja profesjonalnej ligii-90% ich zawodników to piłkarze amatorscy-co więcej dziś mają problemy z kontuzjami-nie wiem kim chcą grac i kogo planują wystawić na to spotkanie,ale kogo by nie wystawili to powinno skonczyc się wysoka wygrana Republiki.
Republika jest o 2-3 klasy wyżej od Seszel,ktore sa jedna z najsłabszych ekip Afryki. Linia wysoka-bezpieczniej proponuje zagrac niższą,jednak nie widzę tutaj innej opcji jak pogrom. Seszele nie mają argumentów aby podjąć walke w tym spotkaniu-a zwłaszcza w obliczu wielu kontuzji w ich szeregach.
Pomoglem? Zostaw proszę reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, II Liga
Godzina: 19:10
Spotkanie: Widzew Łódź - Skra Częstochowa
Typ: M.Michalski strzeli bramkę
Kurs: 1,95
Bukmacher lvbet
Analiza:

Dzisiejszego wieczoru drużyna Radosława Mroczkowskiego będzie podejmowała na własnym stadionie jedną z najsłabszych drużyn ligi- Skra Częstochowa. Kurs na zwycięstwo niski więc nie opłaca się ryzykować. Wszyscy w łodzi myślą o 3pkt i nikt innego scenariusza nie przyjmuje. Mecze domowe Widzewiaków to gwarancja wielu bramek w 7 meczach strzelili 18 bramek. Goście natomiast stracili już 23 bramki w lidze. Dziś stawiam na to, że Michalski zdobędzie bramkę z dwóch powodów. Po pierwszę strzelił on 6 bramek w lidze z czego 5 na własnym stadionie, dodatkowo on wykonuje rzuty karne- więc każda ewentualna 11 zwiększa szanse na bramkę. Po drugie w dniu dzisiejszym zabraknie dwóch podstawowych ofensywnych zawodników, Gutowski(kadra) oraz Mihaljevic. Pierwszy z nich w każdym meczu robi różnice na boisku i jest drugim najlepszym strzelcem z 4 bramkami a Mihaljevic w 5 meczach strzelił 3 bramki i widać, że II liga dla niego to za niskie progi. Wniosek prosty trener na pewno będzie oczekiwał, że jego najelpszy strzelec pociągnie drużynę do zwycięstwa i zapisze się w protokole meczowym chociaż z jedną bramką. Powodzenia! ????
⛔100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Czechy
Godzina: 17:00
Spotkanie: Usti - Ostrava
Typ: 2
Kurs: 2,64
Bukmacher: Fortuna

Witam wszystkich w dniu dzisiejszym, gdzie oferta jest bardzo bogata i można znaleźć sporo ciekawie zapowiadających się spotkań. Mecz w męskiej siatkówce mężczyzn pomiędzy Usti, a Ostrava. Faworytem do wygrania przez wielu bukmacherów jest zespół gospodarzy, który tak naprawdę nie gra nic nadzwyczajnego, a mimo, to jest stawiany w roli faworyta. Przeciwnikiem będzie dzisiaj Ostrava, która w ostatnim czasie zrobiła bardzo duży postęp i jest w stanie wygrać z każda drużyną w lidze czeskiej. Na inaugurację sezonu sprawili sporą sensację wygrywając z Brno 1:3, następnie po niezwykle zaciętym i wyrównanym meczu ulegli z Liberec 2:3, który jest jednym z najsilniejszych zespołów tej ligi, a w ostatniej kolejce wygrali 3:2 z Beskydy. Zespół gości bardzo dobrze radzi sobie w zagrywce
i bloku gdzie zdobywa znaczące ilości punków. Usti, to zespół który w starciach z czołówką nie radzi sobie kompletnie, przegrywając do 0 bądź ugrywając seta. Ostrava, to drużyna nieobliczalna, która często podejmuje ryzyko w swojej grze. W ostatnich jedenastu bezpośrednich spotkaniach tych zespołów, wszystko wygrała Ostrava, a po świetnym występie z Libercem cieżko mi uwierzyć, aby dziś przegrała ten mecz.
⛔ 100
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Boston Bruins - Detroid Red Wings
Typ: David Pastrňák strzeli over 1.5 bramki
Kurs:
6
Bukmacher:
fortuna
Analiza: Dziś zakład na 22 letniego Czecha. David w poprzednim sezonie zaprezentował naprawdę wysoki poziom swojej gry, w 94 meczach zdobył on okrągłe 100 punktów, strzelił 41 bramek i asystował przy 59. Pastrňák w aktualnym sezonie zaliczył podwójne trafienie w meczu z Ottawa Senators w zaledwie 2 minuty 56`31 oraz 58`22. Drużyna z Bostonu po przegranym pierwszym meczu ze zwycięzcami Pucharu Stanleya tj. Washington Capitals 0:7, zanotowała 3 zwycięstwa w których to David zgromadził 6pkt, strzelając 4 bramki asystując przy 2. W porównaniu do drużyny z Bostonu Red Wings sezon zaczęło tragicznie 4 przegrane mecze z bilansem 9:15. Drużyna z Bostonu musi wykorzystać słabą formę zawodników i zanotować kolejną wygraną w sezonie.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów

Godzina: 20:45

Spotkanie: Holandia - Niemcy

Typ: 2.drużyna liczba rzutów rożnych over 6.5

Kurs: 2.85

Bukmacher: fortuna

Krótko:
Niemcy – fatalny występ na Mundialu lecz Joachim Loew ponownie przywraca blask tej drużynie.
Jak wspomniał kolega Miły1993p
Holandia na ostatnich 5 rozegranych spotkań średnio wykonuje 4,2 rzuty rożne więc nie dużo natomiast Niemcy wykonują ich 8,4”
A takie mecze obfitują w rzuty rożne, tym bardziej spoglądając na grupę, to Niemcy nie chcą tego meczu zremisować.
Ja pójdę więc z typem na rozjuszone i rzuturożnostrzelne Niemcy over 6,5 rożnych po kursie 2.85.
Domniemam, że w pierwszej połowie Niemcy zrobią 5 rożnych.
Powołani:
27-letni Mark Uth z Schalke jako napastnik?? niemieckiej kadry zamiast Nilsa Petersena z SC Freiburg. Karierę reprezentacyjną zakończył Mario Gomez, więc Joachim Loew szuka głównego snajpera kadry…
oraz Leroy Sane.-skrzydłowy Manchesteru City.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
everto 19,8K

everto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, II Liga
Godzina: 19:10
Spotkanie: Widzew Łódź - Skra Częstochowa
Typ: handicap-2 1

Kurs: 3,1
Bukmacher fortuna
Analiza:
Lider 9-3-1 podejmuje 16 drużyne ktora na wyjazdach spisuje sie tragicznie 1-1-7 5-19 zdecydowanym faworytem tego spotkania jak i awansu jest zespoł gospodarzy Gospodarze u siebie graja uskrzydleni dopingiem 16 tys widzów napewno sa w stanie pokryć ten handicap
▶zwrot
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia - Niemcy
Typ: powyżej 11,5 RR
Kurs: 3.25
Bukmacher: Unibet
Analiza: Liga Narodów to taka dla mnie trochę Liga Europy w wykonaniu reprezentacji jeśli chodzi o moje typowanie, ciężko cokolwiek tu przewidzieć jeśli chodzi o wyniki czy zaangażowanie poszczególnych drużyn, dlatego dzisiaj próbuję grać na rzuty rożne w meczu Holandii z Niemcami, obie ekipy mają coś do udowodnienia, gospodarze, którzy opuścili EURO 2016 oraz Mundial 2018 chcą wrócić do światowego topu, natomiast goście chcą zmazać plamę po kompromitujących ich Mistrzostwach Świata, gdzie odpadli już w fazie grupowej. Zapowiada się fajne widowisko z dużą ilością bramek patrząc na historię ich wcześniejszych pojedynków, ale właśnie z racji, że jest to...Liga Narodów nie pójdę w tym kierunku, tylko spróbuję &quot;uderzyć&quot; w cornery, najlepszych rozwiazaniem dla mojego typu byłaby bramka dość szybko strzelona przez Holandię, żeby Niemcy musieli gonić wynik, im dłużej by to trwało tym większe prawdopodobieństwo wygranej. W takim przypadku dzisiejsi goście praktycznie sami mogliby pokryć te linie,a na pewno gospodarze też kilka razy wybiją piłkę z narożnika.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Holandia-Niemcy
Typ: Ryan Babel strzeli

Kurs: 4,5
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Witam.Na dzisiaj postawię na strzelca bramki dla Pomarańczowych.Dlaczego Babel ,wydaje mi się że Holendrzy będą w tym meczu próbowali wygrać,do tego będą potrzebne bramki a Babel potrafi to robić doskonale.Ma przerwę ,od trzech spotkań nic nie strzelił a patrząc w jego statystyki wcześniej rzadko mu się to zdarza.Dodatkowo lubi strzelać bramki w ważnych meczach ostatnie bramki w lidze strzelił Fenerbahce,Besiktasowi ,Bursaspor.On jest też ostatnim strzelcem bramki dla Holendrów,zdobył honorową bramkę z Francją.Niemcy nie są zbyt dobrze zorganizowani w obronie i to skłania mnie do takiego typu.Także 2:1 dla Holendrów i gol Babela.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom